PDA

Pogledaj cijelu verziju : Chronicles of Narnia



Wizard
28-12-2006, 22:38
Iako nisam htio napraviti novu temu nisam zna di bi posta pa eto, pogleda sam film neki dan i moram priznati da me je jako iznenadia, nisam puno ocekivao, rijetke su dobre ekranizacije romana, pogotovo fantasy, film je jako dobar, preporucujem pogledati ako vec niste, znam da je sve to zapravo djecije, ali film je odradjen odlicno, nevjerovatno. Glumacki je dio odradjen jako dobro, ali posebno me se dojmila najmladja glumica, ona Lucy, djete u pravom smislu te rijeci, ali glumi predobro, nisam moga virovati, u cilom filmu mislim da je samo jednu scenu losije odradila, a sve ostalo skoro perfektno, ma svakako pogledajte film.

PS. jeli ko procita knjige, ono bas su lagane, kratke, jednostavne, za djecu, ali nisu lose, fora su, ali film je iznenadjenje, trebali bi i drugi fantasy filmovi sljediti ovaj primjer

Armachus
28-12-2006, 22:41
Što taj film jo igra u kinima ! :shock:

Wizard
28-12-2006, 22:42
ma gleda sam ga na televiziji, ono slucajno, film je bia u kinima 2005 godine :D , nisam nigdi napisa da je u kinima :P

Armachus
28-12-2006, 22:43
Pa kad je on bio na televiziji ! I o ćem' se uopšte radi !

Nefarnius
28-12-2006, 22:45
Sranje od filma da nemože biti veće sranje...Sranje poput Harrija Protera!!!!
Jedino Eragon je bolji od ta dva filma...a LOTR Pawna sve ove navedene!

Wizard
28-12-2006, 22:48
Neas pojma, Eragon nisam gleda, ali koliko znam sranje je, a Harry Potter i LOTR su dosta, ali DOSTA slabije odradjeni nego ovaj film, nemogu se usporedjivati, ostali koje si navea prema ovome su amaterski posao

Nefarnius
28-12-2006, 23:32
moš mislit....Narniju sam odgledao 3 puta...

prvi puta je bilo ok...no kasije sam uoćava sve više grešaka...i gluposti....
a i došao je Harry...naravno Narnija mi je bila bolja od Pottera...No sada je došao Eragon koji je puno bolji i od narnije i pottera...

Al ako ćemo najbolji film...to je lotr...

RIPtheREAPER
28-12-2006, 23:58
knjige su smeche a film je josh VECE smeche

Valtiel
29-12-2006, 00:03
Sranje od filma da nemože biti veće sranje...Sranje poput Harrija Protera!!!!
Jedino Eragon je bolji od ta dva filma...a LOTR Pawna sve ove navedene!


TAKOOO JEEEE!!! SVE JE TO KOMERCIJALNO SRANJE!!!

:kill: :twisted:

A svaka casto LOTR I TOLKIENU!!!

:pray: :pray: :pray:

Wizard
29-12-2006, 00:03
Koliko cujem Eragon je smece :P , mozda krivo cujem, nemam ga u planu uskoro pogledati, narnija mi je odlicna, LOTR je prosjek, a HP je smece

RIPtheREAPER vrlo zanimljiv post, kako si to zakljucio, bas me zanima (obrazlozi) :D

Helena
29-12-2006, 00:16
Ljudi, postovi vam se sastoje od riječi: hp je smeće, eragon je smeće, narnia je smeće. Dajte neke bolje argumente, jer ovo nisu nikakvi. Valtiel, lakše malo sa smajlićima.

Kiklop
29-12-2006, 00:16
Sranje od filma da nemože biti veće sranje...Sranje poput Harrija Protera!!!!
Jedino Eragon je bolji od ta dva filma...a LOTR Pawna sve ove navedene!lol jesi ti to sad napiso pawna :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Prince-Artas
29-12-2006, 00:42
Koliko cujem Eragon je smece :P , mozda krivo cujem, nemam ga u planu uskoro pogledati, narnija mi je odlicna, LOTR je prosjek, a HP je smece

RIPtheREAPER vrlo zanimljiv post, kako si to zakljucio, bas me zanima (obrazlozi) :D

HP jest smeće ali da je narnija bolja od lotra :naughty:

WEASEL
29-12-2006, 01:25
Koliko cujem Eragon je smece :P , mozda krivo cujem, nemam ga u planu uskoro pogledati, narnija mi je odlicna, LOTR je prosjek, a HP je smece

RIPtheREAPER vrlo zanimljiv post, kako si to zakljucio, bas me zanima (obrazlozi) :D

HP jest smeće ali da je narnija bolja od lotra :naughty:
meni je bolji lotr od narnije al nije losa...hary poter je za cure i djecu (ja sam to volio do 7 razreda:X)

Valtiel
29-12-2006, 02:18
Ljudi, postovi vam se sastoje od riječi: hp je smeće, eragon je smeće, narnia je smeće. Dajte neke bolje argumente, jer ovo nisu nikakvi. Valtiel, lakše malo sa smajlićima.

Argumenti: Narnia, HP, i Eragon su na razini Da Vinci Koda... Odnosno, nekvalitetni. Po cemu? Pa, osim sto nemaju nikakve lingvisticke kvalitete, nemaju nikakve dubine. No dobro, valjda sve mora biti prilagodeno djeci, ipak je ciljno trziste djeca! Sve je tako predvidljivo, i totalno lose osmisljeno. Meni se cini kao da je napisano za retardiranu djecu!

Uzmi primjerice Malog Princa, bajka koja i odrasle ostavlja bez daha! Bajka puna filozofije docarana na tako jednostavan nacin!

E cuj, ovo je moje misljenje: Ja preferiram komplikovane stvari jednostavno objasnjene. A to cini i Tolkien! Osim toga, tolkien je bio jedan od najvecih lingvista engleskog jezika. Ja licno volim i komplikovane stvari komplikovano objasnjene, dakle, djela raznih filozofa, ali nikako ne volim jednostavne stvari.

Ne znam, mozda pretjerujem. Ali eto, to je moje misljenje. Meni knjige koje me ne natjeraju na razmisljanje, ne dovedu do suza, ne natjeraju na smijeh, ne ostave bez daha, nisu po mom ukusu. A cudo li bozije, to su bas one knjige koje su tako jednostavne, i previse normalne :rotfl: :rotfl: :rotfl:

St. Jude
29-12-2006, 07:11
Narnija film iz 2005- je smeće jebi ga šta je za decu ali ipak treba biti malo krvi a tamo izbace svaki malo nasilniji dio,knjigu nisam čito ali sam gledo crtić i seriju koju su odlični,te bi htio da opet prikazuju na telki seriju jer je bil odlična

Karlo_from_Bjelovar
29-12-2006, 10:28
narnija je bolja i od HP i od onog "Slave"(čitaj eng. značenje)Sof the Rings..... evo, ovo je "mnogo" konkretnije od onog: smece, smece, smece.... vidite, ima i bidaskalije.... :fof: narniju sam gledo u cinestaru i film je bio odlican.... kino dvorana je bila skoro pa puna... poslije filma na izlazu iz cinestara su neki "pokemoni" djelili letke o tome da narnija ima i dublje znacenje: kao lav predstavlja Isusa Krista i šta ja znam.... :pray:

St. Jude
29-12-2006, 10:36
narnija je bolja i od HP i od onog "Slave"(čitaj eng. značenje)Sof the Rings..... evo, ovo je "mnogo" konkretnije od onog: smece, smece, smece.... vidite, ima i bidaskalije.... :fof: narniju sam gledo u cinestaru i film je bio odlican.... kino dvorana je bila skoro pa puna... poslije filma na izlazu iz cinestara su neki "pokemoni" djelili letke o tome da narnija ima i dublje znacenje: kao lav predstavlja Isusa Krista i šta ja znam....S:pray:

zar kršćanizacija još nije dovršena ?

ti si sigurno nisi gledo seriju,jer film je sranje,ne teško ko neko sranje,dobar je,ko kurva za jednu noć,jebeš jednom i više nikad

Wizard
29-12-2006, 11:57
Ma film je puno bolje napravljen nego LOTR, a ja ne usporedjujem knjigu s LOTR-om, to bi bilo smjesno :rotfl:

Valtiel koji je tebi, ako je nesto prodavano nemora znaciti da je sranje, ako nesto ljudi vole nemora znaciti da je sranje, procita sam jednu kjigu Krinika iz Narnie, nis posebno, ali film je odradjen predobro, puno, ali puno bolje nego LOTR, i Mali Princ nije knjiga za djecu, a Kronike iz Narnie je :?

St. Jude
29-12-2006, 12:03
Ma film je puno bolje napravljen nego LOTR, a ja ne usporedjujem knjigu s LOTR-om, to bi bilo smjesno :rotfl:

Valtiel koji je tebi, ako je nesto prodavano nemora znaciti da je sranje, ako nesto ljudi vole nemora znaciti da je sranje, procita sam jednu kjigu Krinika iz Narnie, nis posebno, ali film je odradjen predobro, puno, ali puno bolje nego LOTR, i Mali Princ nije knjiga za djecu, a Kronike iz Narnie je :?

film narnija puno bolji od lotra ? :shock:


:rotfl: :rotfl:

hacker
29-12-2006, 12:08
Narnija je odlican film po meni,ali ipak LOtR rula :pray: :pray: (HP je smeche)

m777
29-12-2006, 12:22
Narnijske Kronike, Eragon, Harry Potter... sve te knjige služe za bježanje od realnosti. Ovo kažem u pozitivnom smislu - odmor od stvarnog svijeta... I te knjige tu ulogu savršeno odrađuju. Doživljaj je fantastičan... Stoga se te knjige mora doživljavati kao protagonist, a ne kao promatrač...
Gospodar Prstenova isto tako ima ovu ulogu, samo što je on mnogo detaljnije razrađen pa je stoga i imerzija potpunija. Zato on i jest najbolja fantasy knjiga...

A Mali princ je sasvim druga dimenzija... (vidi potpis)

Wizard
29-12-2006, 12:57
film narnija puno bolji od lotra ? :shock:


:rotfl: :rotfl:Sesi procita knjige, a jesi pogleda filmove, ako jesi znat ces o cemu tigovorim ,filje dobar sam za sebe, ali kao prebacivanje jedne knjige na filmsko platno je grozan, film ima fantasticne specijalne efekte i jos bolji soundtrack, ali u pracenju radnje jako zapinje, pogresaka ima nevjerovatno mnogo u sva 3 filma, radnja je maksimalno suzena, toliko toga vaznoga je potpuno izbaceno, svaki film bi treba trajati jos min 1h duze, ali i da nije takomoglo se i bolje napraviti, ovo ces shvatiti ako si procita knjige, ja sam veliki fan Tolkiena, to mi je najdrazi pisac, ali filmovi nisu dostojni nositi ime Lord Of The Rings

St. Jude
29-12-2006, 13:08
film narnija puno bolji od lotra ? :shock:


:rotfl: :rotfl:Sesi procita knjige, a jesi pogleda filmove, ako jesi znat ces o cemu tigovorim ,filje dobar sam za sebe, ali kao prebacivanje jedne knjige na filmsko platno je grozan, film ima fantasticne specijalne efekte i jos bolji soundtrack, ali u pracenju radnje jako zapinje, pogresaka ima nevjerovatno mnogo u sva 3 filma, radnja je maksimalno suzena, toliko toga vaznoga je potpuno izbaceno, svaki film bi treba trajati jos min 1h duze, ali i da nije takomoglo se i bolje napraviti, ovo ces shvatiti ako si procita knjige, ja sam veliki fan Tolkiena, to mi je najdrazi pisac, ali filmovi nisu dostojni nositi ime Lord Of The Rings

istina puno toga su izbacili šta bi FOTR učinilo najboljim filmom svih vremena,izbacili su TomaBombadila,GrobniHumak(ili kako već) ali ipak su napravili dobar film,lako je stavit 200 stranica u dvosatni film,ali stavit 600 stranica u 3 satni film je već malo teže,a i poglej crtić lotr kako je sve suženo.

dinix
29-12-2006, 15:48
film je pre dječji... nista posebno....

olio
29-12-2006, 16:06
film je pre dječji... nista posebno....kao harry potter

dinix
29-12-2006, 18:14
film je pre dječji... nista posebno....kao harry potter

HP nemozes uspoređivat s tim sr....

olio
29-12-2006, 18:29
film je pre dječji... nista posebno....kao harry potter

HP nemozes uspoređivat s tim sr....ti nemožeš uspoređivat narniu sa HP sranjem

dinix
29-12-2006, 19:38
film je pre dječji... nista posebno....kao harry potter

HP nemozes uspoređivat s tim sr....ti nemožeš uspoređivat narniu sa HP sranjem

nemoj mi sam rec da ti je narnia bolja od HP...

Arbiter of Change
29-12-2006, 19:43
Hebo vas više, Demonata rule oboje.

dinix
29-12-2006, 19:44
Hebo vas više, Demonata rule oboje.

sta je to?????????

Arbiter of Change
29-12-2006, 19:53
Hebo vas više, Demonata rule oboje.

sta je to?????????

Knjiga.

Pa imaš google čovječe.

dinix
29-12-2006, 19:57
[quote="Arbiter of Change":142rkjd5]Hebo vas više, Demonata rule oboje.

sta je to?????????

Knjiga.

Pa imaš google čovječe.[/quote:142rkjd5]

sta ce mi google kad imam tebe da mi objasnis???

Arbiter of Change
29-12-2006, 20:02
[quote="Arbiter of Change":164g3jd5]Hebo vas više, Demonata rule oboje.

sta je to?????????

Knjiga.

Pa imaš google čovječe.

sta ce mi google kad imam tebe da mi objasnis???[/quote:164g3jd5]

Jer objasni bolje nego ja na hrvatskom? Inače knjige su na engleskom, ne znam jesu li prevedene na hrvatski. :?

hacker
29-12-2006, 20:12
Kolko knjiga ima nastavaka???nisam je nikad cito,samo sam film gledao

St. Jude
29-12-2006, 20:15
7 do 9


ja mislim

Valtiel
29-12-2006, 20:37
Ma film je puno bolje napravljen nego LOTR, a ja ne usporedjujem knjigu s LOTR-om, to bi bilo smjesno :rotfl:

Valtiel koji je tebi, ako je nesto prodavano nemora znaciti da je sranje, ako nesto ljudi vole nemora znaciti da je sranje, procita sam jednu kjigu Krinika iz Narnie, nis posebno, ali film je odradjen predobro, puno, ali puno bolje nego LOTR, i Mali Princ nije knjiga za djecu, a Kronike iz Narnie je :?

Mali Princ jeste za djecu :wink: Ali odraslu djecu, citaj ljudi koji imaju inteligenciju nekog 40- godisnjaka, a srce 8-godisnjaka. Dakle, ni za staronje u klimaksu, ni za tinejdzere.

Frky
29-12-2006, 21:00
Vjerujte u Aslana !!!

ARGH !

RIPtheREAPER
29-12-2006, 21:17
Koliko cujem Eragon je smece :P , mozda krivo cujem, nemam ga u planu uskoro pogledati, narnija mi je odlicna, LOTR je prosjek, a HP je smece

RIPtheREAPER vrlo zanimljiv post, kako si to zakljucio, bas me zanima (obrazlozi) :D

zato jer je prica smeche, koda ju je neko dijete pisalo ( za Bad stranu je pisac uzeo neku Ledenu kraljicu koja se spominje u jednoj prici odnosno bajci, dakle kopira) , ima previse nastavaka i glupo mi je kaj su knjige tanke( kaj nisi mogao napravit knjigu od 500 str. ili nesto slicno, a to je samo marketinski trik da se vise zaradi), u filmu su glumci njubovi( teski)

St. Jude
29-12-2006, 21:30
Koliko cujem Eragon je smece :P , mozda krivo cujem, nemam ga u planu uskoro pogledati, narnija mi je odlicna, LOTR je prosjek, a HP je smece

RIPtheREAPER vrlo zanimljiv post, kako si to zakljucio, bas me zanima (obrazlozi) :D

zato jer je prica smeche, koda ju je neko dijete pisalo ( za Bad stranu je pisac uzeo neku Ledenu kraljicu koja se spominje u jednoj prici odnosno bajci, dakle kopira) , ima previse nastavaka i glupo mi je kaj su knjige tanke(Skaj nisi mogao napravit knjigu od 500 str.Sili nesto slicno, a to je samo marketinski trik da se vise zaradi), u filmu su glumci njubovi( teski)

sve ovisi o inspiraciji a knjiga ne ovisi o stranicama,poglej Malog Princa(knjiga mi je glupa,kužim je i upravo zbog toga mi je glupa),ali mali broj stranica ili kratka pripovijest mogu imat veliko značenje ako pisac zna kako i šta treba pisat

m777
29-12-2006, 21:38
Žalite se da je knjiga dječja - dobro da nije knjiga za djecu, već politički traktat...
Žalite se da kopira stvari iz drugih djela - što je danas uopće apsolutno originalno??
Žalite se da je priča smeće - priču je autoru pomogao napisati njegov vrlo dobri prijatelj - J. R. R. Tolkien, čija djela uzdižete u nebesa (ne bez prava)...

Argumenti su vam - nebitni...


Btw, Morgoth, zanima me - zašto ti je Mali princ glupa knjiga?

Helena
29-12-2006, 21:39
Dosta o Malom princu, tema je o Narniji.

29-12-2006, 21:40
Ne sviđa mi se. Nimalo, ta skupina djece kolje tam orke..

Armachus
29-12-2006, 21:41
Mali princ glupa knjiga... :shock:

Isuse Bože to je jedina knjiga koja mi se sviđa :pray: ! I stavrno morgot, zašto ti je glupa !

Arbiter of Change
29-12-2006, 21:42
Ne sviđa mi se. Nimalo, ta skupina djece kolje tam orke..

E sad si mi suzio fantasy izbor fantasy knjiga. :D

Ono, dobra i kvalitetna knjiga za povremenog čitača fantasya.

St. Jude
29-12-2006, 21:56
Dosta o Malom princu, tema je o Narniji.

Helena,ma si nadrkana ko moderatorica,bez brige proci sce to nakon nekoliko dana(nisam mislio niš uvrjedljivo time)

Mali Princ mise ne sviđa jer mi se ne sviđa,previše filozofije,neznam, pročito sam je pred 4. godina i onda mi je knjiga bila glupa,ali sad bi mi mogla biti dobra ali mi se neda čitat.

Ontopic:

Film Narnija je pravi copypaste LoTRa,primjetite scenu kad se skrivaju ispod onog "drva" a tamo vani dođe djeda mraz(scena iz lotra je ona famozna s nazgulom) a tijekom borbe minotaur dođe na stijenu i nmapravi istu cimu ko uruk hai u napadu na helmovu klisuru u dvije kule,knjige neću komentirat jer nisam čito,amakar bi htio,šta mislite o seriji,znam da je mlađi neće znat ,ali malo stariji šta mislite o seriji i o crtiću,meni je serija bila daleko bolja od filma

Arbiter of Change
29-12-2006, 21:58
šta mislite o seriji,znam da je mlađi neće znat ,ali malo stariji šta mislite o seriji i o crtiću,meni je serija bila daleko bolja od filma

Serija je bila legendana, ako se ja sjećam prave.

St. Jude
29-12-2006, 22:00
za one koji neznaju

Most recently, from 1988–1990, parts of The Chronicles of Narnia were turned into four successful BBC television miniseries (see The Chronicles of Narnia (TV miniseries)). They were nominated for a total of 14 awards, including an Emmy in the category of "Outstanding Children's Program". Only The Lion, The Witch and The Wardrobe, Prince Caspian, The Voyage of the Dawn Treader, and The Silver Chair were filmed. The four miniseries were later edited into three feature-length films (combining Prince Caspian and The Voyage of the Dawn Treader) and released on VHS and DVD.

link

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Chroni ... iseries%29 (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Chronicles_of_Narnia_%28TV_miniseries%29)

m777
29-12-2006, 22:03
Film Narnija je pravi copypaste LoTRa,primjetite scenu kad se skrivaju ispod onog "drva" a tamo vani dođe djeda mraz(scena iz lotra je ona famozna s nazgulom) a tijekom borbe minotaur dođe na stijenu i nmapravi istu cimu ko uruk hai u napadu na helmovu klisuru u dvije kule,knjige neću komentirat jer nisam čito,amakar bi htio,šta mislite o seriji,znam da je mlađi neće znat ,ali malo stariji šta mislite o seriji i o crtiću,meni je serija bila daleko bolja od filma


...priču je autoru pomogao napisati njegov vrlo dobri prijatelj - J. R. R. Tolkien...

...

Nefarnius
29-12-2006, 22:06
Sranje od filma da nemože biti veće sranje...Sranje poput Harrija Protera!!!!
Jedino Eragon je bolji od ta dva filma...a LOTR Pawna sve ove navedene!lol jesi ti to sad napiso pawna :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

lol...tiskarska greška...lol

St. Jude
29-12-2006, 22:07
Film Narnija je pravi copypaste LoTRa,primjetite scenu kad se skrivaju ispod onog "drva" a tamo vani dođe djeda mraz(scena iz lotra je ona famozna s nazgulom) a tijekom borbe minotaur dođe na stijenu i nmapravi istu cimu ko uruk hai u napadu na helmovu klisuru u dvije kule,knjige neću komentirat jer nisam čito,amakar bi htio,šta mislite o seriji,znam da je mlađi neće znat ,ali malo stariji šta mislite o seriji i o crtiću,meni je serija bila daleko bolja od filma


...priču je autoru pomogao napisati njegov vrlo dobri prijatelj - J. R. R. Tolkien...

...

govorio sam za FILM,za knjigu neznam jer je nisam čito

RIPtheREAPER
29-12-2006, 22:33
Koliko cujem Eragon je smece :P , mozda krivo cujem, nemam ga u planu uskoro pogledati, narnija mi je odlicna, LOTR je prosjek, a HP je smece

RIPtheREAPER vrlo zanimljiv post, kako si to zakljucio, bas me zanima (obrazlozi) :D

zato jer je prica smeche, koda ju je neko dijete pisalo ( za Bad stranu je pisac uzeo neku Ledenu kraljicu koja se spominje u jednoj prici odnosno bajci, dakle kopira) , ima previse nastavaka i glupo mi je kaj su knjige tanke(Skaj nisi mogao napravit knjigu od 500 str.Sili nesto slicno, a to je samo marketinski trik da se vise zaradi), u filmu su glumci njubovi( teski)

sve ovisi o inspiraciji a knjiga ne ovisi o stranicama,poglej Malog Princa(knjiga mi je glupa,kužim je i upravo zbog toga mi je glupa),ali mali broj stranica ili kratka pripovijest mogu imat veliko značenje ako pisac zna kako i šta treba pisat

Mali Princ nije glup nego ga mozda nisi shvatio kako treba kao i ja.
a u vezi Narnije, ocito je da je pisac htio povecati zaradu pišući knjiga sa malo stranica pa da ih na kraju ispadne vise. i ako si fan narnije moras ih imat sve (otkod mi je ovo poznato :? )

Valtiel
29-12-2006, 23:25
Koliko cujem Eragon je smece :P , mozda krivo cujem, nemam ga u planu uskoro pogledati, narnija mi je odlicna, LOTR je prosjek, a HP je smece

RIPtheREAPER vrlo zanimljiv post, kako si to zakljucio, bas me zanima (obrazlozi) :D

zato jer je prica smeche, koda ju je neko dijete pisalo ( za Bad stranu je pisac uzeo neku Ledenu kraljicu koja se spominje u jednoj prici odnosno bajci, dakle kopira) , ima previse nastavaka i glupo mi je kaj su knjige tanke(Skaj nisi mogao napravit knjigu od 500 str.Sili nesto slicno, a to je samo marketinski trik da se vise zaradi), u filmu su glumci njubovi( teski)


sve ovisi o inspiraciji a knjiga ne ovisi o stranicama,poglej Malog Princa(knjiga mi je glupa,kužim je i upravo zbog toga mi je glupa),ali mali broj stranica ili kratka pripovijest mogu imat veliko značenje ako pisac zna kako i šta treba pisat

Mali Princ nije glup nego ga mozda nisi shvatio kako treba kao i ja.
a u vezi Narnije, ocito je da je pisac htio povecati zaradu pišući knjiga sa malo stranica pa da ih na kraju ispadne vise. i ako si fan narnije moras ih imat sve (otkod mi je ovo poznato :? )

Mali Princ je tako tanak, a vise sadzaja i pouke nego sve HP, sav ERAGOn i cijela NARNIA skupa :rotfl:

dinix
30-12-2006, 11:48
Koliko cujem Eragon je smece :P , mozda krivo cujem, nemam ga u planu uskoro pogledati, narnija mi je odlicna, LOTR je prosjek, a HP je smece

RIPtheREAPER vrlo zanimljiv post, kako si to zakljucio, bas me zanima (obrazlozi) :D

zato jer je prica smeche, koda ju je neko dijete pisalo ( za Bad stranu je pisac uzeo neku Ledenu kraljicu koja se spominje u jednoj prici odnosno bajci, dakle kopira) , ima previse nastavaka i glupo mi je kaj su knjige tanke(Skaj nisi mogao napravit knjigu od 500 str.Sili nesto slicno, a to je samo marketinski trik da se vise zaradi), u filmu su glumci njubovi( teski)


sve ovisi o inspiraciji a knjiga ne ovisi o stranicama,poglej Malog Princa(knjiga mi je glupa,kužim je i upravo zbog toga mi je glupa),ali mali broj stranica ili kratka pripovijest mogu imat veliko značenje ako pisac zna kako i šta treba pisat

Mali Princ nije glup nego ga mozda nisi shvatio kako treba kao i ja.
a u vezi Narnije, ocito je da je pisac htio povecati zaradu pišući knjiga sa malo stranica pa da ih na kraju ispadne vise. i ako si fan narnije moras ih imat sve (otkod mi je ovo poznato :? )

Mali Princ je tako tanak, a vise sadzaja i pouke nego sve HP, sav ERAGOn i cijela NARNIA skupa :rotfl:

e je.. te mali princ...

MindReader
30-12-2006, 11:53
nemojte sad na HP-a (ne mislim na printere) i Prinčeka...
stay ontopic!