PDA

Pogledaj cijelu verziju : Filmovi po igrama i igre po filmovima



Stranica : [1] 2

marijanovic
28-12-2006, 13:37
Zanimju me imena filmova koji ce uskoro u kina, a da su radjeni po uzoru na neku igru.
Znam da su inace igre po filmovima lose, no zanimaju me i one.

KR1ST1J@N
28-12-2006, 13:38
silent hill ti je raden po igri al mislim da je vec izašao :(

Burek_fr0m_SPACE
28-12-2006, 13:40
Žao mi je, ali stvarno moram ovo postovati...

http://www.gamerevolution.com/images/misc/uwe_boll.jpg

Rocchiro
28-12-2006, 13:57
Hitman

http://www.imdb.com/title/tt0465494/

http://cimg.163.com/movie/0105/17/timothy01.jpg

St. Jude
28-12-2006, 13:58
Hitman

http://www.imdb.com/title/tt0465494/

http://cimg.163.com/movie/0105/17/timothy01.jpg

šta ipak nije vin dizel agent 47 ?

Rocchiro
28-12-2006, 13:59
Hitman

http://www.imdb.com/title/tt0465494/

http://cimg.163.com/movie/0105/17/timothy01.jpg

šta ipak nije vin dizel agent 47 ?

nuop,hvala bogu

Burek_fr0m_SPACE
28-12-2006, 14:04
Vin Dizel je bar ćelav... :rotfl: Ali i ovaj bi mogao podsjećati na agenta 47 kada bi obrijao glavu. Ali opet... možda se to samo meni čini, ali je Timothy možda ipak mrvicu premlad za ulogu. Nekako sam 47icu doživio kao starijeg.

Rocchiro
28-12-2006, 14:08
Vin Dizel je bar ćelav... :rotfl: Ali i ovaj bi mogao podsjećati na agenta 47 kada bi obrijao glavu. Ali opet... možda se to samo meni čini, ali je Timothy možda ipak mrvicu premlad za ulogu. Nekako sam 47icu doživio kao starijeg.

ha,mogu oni njega nasminkati da izgleda starije...a vid dizel,lol,da mi je znati ko je dosel na ideju da crnac glumi covjeka koji je bijeli ko snjeg :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
28-12-2006, 14:08
a madafakin Uwe će režirati Far Cry :cry:
Ja sam svoje rekao prvim postom na ovom topicu... Btw, potpisao sam neku online peticiju protiv toga da Uwe zasere Far Cry.

Da, evo jedne takve : http://www.petitiononline.com/UweBoll/petition.html

Dart_Wader
28-12-2006, 14:09
star wars igra koja je radena po filmu
LOTR igra koja je radena po filmu

St. Jude
28-12-2006, 14:10
kekekekeke Jackson će režirati Halo... :pray: a madafakin Uwe će režirati Far Cry :cry:

jakcson se usput valjda počinje bavit rađenjem igra

RIPtheREAPER
28-12-2006, 14:11
warcraft film?????

Arbiter of Change
28-12-2006, 14:12
warcraft film?????

Ima još DOSTA do toga, i bit će CG.

Burek_fr0m_SPACE
28-12-2006, 14:13
warcraft film?????

Ima još DOSTA do toga, i bit će CG.
Imaš li neki izvor koji to zvanično potvrđuje?

Wizard
28-12-2006, 14:15
FC film je vec sam od sebe zasran, pa pogledajte pricu papromislite kakvi ce biti film :P

Arbiter of Change
28-12-2006, 14:15
[quote=RIPtheREAPER]warcraft film?????

Ima još DOSTA do toga, i bit će CG.
Imaš li neki izvor koji to zvanično potvrđuje?[/quote:27bclnd4]

Šta; film ili CG? Mislim da ima negdje na Gamespotu pod World of Warcraft... probaj tamo. ;)

Bishop_45_(2)
28-12-2006, 14:20
da ali Vin Diesel je faca, ono je neki mali klinac, s KOSOM !!!

Rocchiro
28-12-2006, 14:45
da ali Vin Diesel je faca, ono je neki mali klinac, s KOSOM !!!

jesi cul kad za brijanje glave?

a ovaj klinac ima 39 godina

zato :fof:

P.S.-vin dizel ja faggot

28-12-2006, 16:14
Vin Diesel je faggot, indid.
Sve smeće, npr. resident evil film po igri, ajd Silent Hill donekle valja, ali ostalo ekranizacije filma na igru, i obrnuto..smece

28-12-2006, 16:47
Sve što taj lik režira je smeće..i igre odma budu smece u očima gledatelja!

Burek_fr0m_SPACE
28-12-2006, 17:08
Sve što taj lik režira je smeće..i igre odma budu smece u očima gledatelja!
Svi mi to znamo, ali što je najgore - ništa se ne može učiniti po tom pitanju. Njemu država sponzoriše snjimanje njegovih, hm... "filmova", tako ga ga zaboli nešto koliko će film biti smeće i što će ga pogledati 3 čovjeka - pa nije on na gubitku. Hebeni bastard je okaljao svaku igru koju je dotakao svojim prljavim pipcima...

Rocchiro
28-12-2006, 17:17
Vin Diesel je faggot, indid.
Sve smeće, npr. resident evil film po igri, ajd Silent Hill donekle valja, ali ostalo ekranizacije filma na igru, i obrnuto..smece

i par mortal kombat nastavaka je solidno




a madafakin Uwe će režirati Far Cry :cry:
Ja sam svoje rekao prvim postom na ovom topicu... Btw, potpisao sam neku online peticiju protiv toga da Uwe zasere Far Cry.

Da, evo jedne takve : http://www.petitiononline.com/UweBoll/petition.html
potpisao sam i ja to, ali gada ništa ne može zaustaviti

loool,sad tek vidim da đrk snima i Postal movie...svasta...dobro da ne snima Icy tower film :rotfl:

dinix
28-12-2006, 17:52
kakvih budala ima mozda snime i Icy Towera, tetris i pacmana...
i bombermana....

Burek_fr0m_SPACE
28-12-2006, 18:37
kakvih budala ima mozda snime i Icy Towera, tetris i pacmana...
i bombermana....
Nema potrebe za drugim budalama - dovoljan je samo Uwe Boll.

A što se tiče Warcraft filma, mislim da bi dobro ispao samo ako bi ga radio Blizzardov in-house tim za CGI animaciju (ljudi koji su napravili ona remek-djela od animacija za WC3).

Arbiter of Change
28-12-2006, 18:54
A što se tiče Warcraft filma, mislim da bi dobro ispao samo ako bi ga radio Blizzardov in-house tim za CGI animaciju (ljudi koji su napravili ona remek-djela od animacija za WC3).

Pa tko ga radi? Ja sam mislio da će oni to raditi.

Burek_fr0m_SPACE
28-12-2006, 20:18
Ja ne znam ni da li se radi uopšte - samo kažem da bi bilo dobro kada bi oni radili :rotfl:

Simon the Dreamer
29-12-2006, 12:14
Vin Dizel je bar ćelav... :rotfl: Ali i ovaj bi mogao podsjećati na agenta 47 kada bi obrijao glavu. Ali opet... možda se to samo meni čini, ali je Timothy možda ipak mrvicu premlad za ulogu. Nekako sam 47icu doživio kao starijeg.

ha,mogu oni njega nasminkati da izgleda starije...a vid dizel,lol,da mi je znati ko je dosel na ideju daScrnac glumi covjeka koji je bijeli ko snjegS:rotfl:
Mislim da je Vin Diesel bijelac... ako sam dobro shvatio (događa se da se sjebem...)

Simon the Dreamer
29-12-2006, 12:16
I ak se ne varam, Uwe Boll režira i Dungeon Siege i Postal, i za oba mislim da će biti bolji od FC-a.


p.s. Sorry na d-p...

Wizard
29-12-2006, 12:59
Ja se samo nadam Warcraft filmu, ali ako ce biti radjen u stilu ka Warcraftove uvodne animacije, onako da se napravi cila prica, ubace glasovi glumaca, to bi odlicno ispalo

dinix
29-12-2006, 16:02
Ja se samo nadam Warcraft filmu, ali ako ce biti radjen u stilu ka Warcraftove uvodne animacije, onako da se napravi cila prica, ubace glasovi glumaca, to bi odlicno ispalo

uvodi od igara su zakon... pogotovo TFT....

The Boz
29-12-2006, 16:13
Postal je jedini film koji Uwe nemože zasrat jer je igra sranje. Štogod joj Uwe učinio se nemože mjeriti s time što su joj več Trkači Sa Škarama učinili.

Helena
29-12-2006, 19:19
[quote="Burek_fr0m_SPACE":294z2etl]Vin Dizel je bar ćelav... :rotfl: Ali i ovaj bi mogao podsjećati na agenta 47 kada bi obrijao glavu. Ali opet... možda se to samo meni čini, ali je Timothy možda ipak mrvicu premlad za ulogu. Nekako sam 47icu doživio kao starijeg.

ha,mogu oni njega nasminkati da izgleda starije...a vid dizel,lol,da mi je znati ko je dosel na ideju daScrnac glumi covjeka koji je bijeli ko snjegS:rotfl:
Mislim da je Vin Diesel bijelac... ako sam dobro shvatio (događa se da se sjebem...)[/quote:294z2etl]

Naravno da je Vin Diesel bijelac. Pa vi ni ne znate tko je Vin Diesel, kolko ja vidim. Riddick, ljudi.

St. Jude
29-12-2006, 19:22
[quote="Burek_fr0m_SPACE":3pv71146]Vin Dizel je bar ćelav... :rotfl: Ali i ovaj bi mogao podsjećati na agenta 47 kada bi obrijao glavu. Ali opet... možda se to samo meni čini, ali je Timothy možda ipak mrvicu premlad za ulogu. Nekako sam 47icu doživio kao starijeg.

ha,mogu oni njega nasminkati da izgleda starije...a vid dizel,lol,da mi je znati ko je dosel na ideju daScrnac glumi covjeka koji je bijeli ko snjegS:rotfl:
Mislim da je Vin Diesel bijelac... ako sam dobro shvatio (događa se da se sjebem...)

Naravno da je Vin Diesel bijelac. Pa vi ni ne znate tko je Vin Diesel, kolko ja vidim. Riddick, ljudi.[/quote:3pv71146]

on je neki ludi latino,pa se lako sjebu neki ljudi

Helena
29-12-2006, 19:26
Vin Diesel latino? :o http://www.imdb.com/name/nm0004874/

St. Jude
29-12-2006, 19:28
Vin Diesel latino? :o http://www.imdb.com/name/nm0004874/

sorry my bad,pomiješo ga s michell rodriguez(zbog Brzih i Žestokih)
sad znam jednu stvar više :)

Simon the Dreamer
29-12-2006, 19:28
Ja dobro znam ko je Vin DIesel, ali čini se da se hanza sjebo...

Rocchiro
29-12-2006, 19:36
...African-American, Italian and possibly Cuban roots...

Simon the Dreamer
29-12-2006, 20:30
ne mijenja činjenicu da je bijelac, dovoljno bijel da ga se primi u KKK...



p.s. 202gi post, dostigo sam stari broj, sada sam back...

Bishop_45_(2)
29-12-2006, 20:47
KKK-> K_oji K_repani K_urac
pa agnet 47 je BIJEL, dakle uz malo pudera, Vin Diesel bi mogao biti Hitman (iako bi trebao biti malo manji, Diesel izgleda ko hebeni superman, a ag.47 je suptilan covjek u srednjim god. !!!

Rocchiro
29-12-2006, 20:47
ne mijenja činjenicu da je bijelac, dovoljno bijel da ga se primi u KKK...

ova ti je dobra :rotfl:

Nightyx
29-12-2006, 21:30
Far Cry game - Far Cry movie
bilo bi izvrsno iako to i je istina koliko ja znam, bila je najava na digital pcplayu koliko se ja sječam.

St. Jude
29-12-2006, 21:31
Far Cry game - Far Cry movie
bilo bi izvrsno iako to i je istina koliko ja znam, bila je najava na digital pcplayu koliko se ja sječam.

poglej redatelja,zgadit će ti se i igra i film i svijet

Nightyx
29-12-2006, 22:01
Far Cry game - Far Cry movie
bilo bi izvrsno iako to i je istina koliko ja znam, bila je najava na digital pcplayu koliko se ja sječam.

poglej redatelja,zgadit će ti se i igra i film i svijet

neda mi se tražiti...moš reći? :o

St. Jude
29-12-2006, 22:08
Far Cry game - Far Cry movie
bilo bi izvrsno iako to i je istina koliko ja znam, bila je najava na digital pcplayu koliko se ja sječam.

poglej redatelja,zgadit će ti se i igra i film i svijet

neda mi se tražiti...moš reći? :o

UWE BOLL(AN)

Nightyx
29-12-2006, 22:21
[quote=Nightyx]Far Cry game - Far Cry movie
bilo bi izvrsno iako to i je istina koliko ja znam, bila je najava na digital pcplayu koliko se ja sječam.

poglej redatelja,zgadit će ti se i igra i film i svijet

neda mi se tražiti...moš reći? :o

UWE BOLL(AN)[/quote:1tajmb2a]

nikad čuo :o

m777
29-12-2006, 22:24
Far Cry game - Far Cry movie
bilo bi izvrsno iako to i je istina koliko ja znam, bila je najava na digital pcplayu koliko se ja sječam.

poglej redatelja,zgadit će ti se i igra i film i svijet
Googlanjem sam došao do ovog (http://www.joblo.com/newsimages1/newloken.jpg)... :|

Nightyx
29-12-2006, 22:25
Far Cry game - Far Cry movie
bilo bi izvrsno iako to i je istina koliko ja znam, bila je najava na digital pcplayu koliko se ja sječam.

poglej redatelja,zgadit će ti se i igra i film i svijet
Googlanjem sam došao do ovog (http://www.joblo.com/newsimages1/newloken.jpg)... :|

good hunt

Nightyx
29-12-2006, 22:31
a ja na ovo youtubanjem :P

z5lWB1ENvUw

St. Jude
29-12-2006, 22:33
a ja na ovo youtubanjem :P

z5lWB1ENvUw

kakve to veze ima s TEMOM ?

Nightyx
29-12-2006, 22:34
a ja na ovo youtubanjem :P

z5lWB1ENvUw

kakve to veze ima s TEMOM ?

a kakve veze ima s temom ona teta gore??il ima???

Đevad
29-12-2006, 23:19
Nek se snimi MYst , trebo se 2003 al nije

Rocchiro
29-12-2006, 23:26
Nek se snimi MYst , trebo se 2003 al nije

uuuu,to bi bome bio vrlo napet film nabijen akcijom :rotfl:

Simon the Dreamer
29-12-2006, 23:31
Ne, ne, trebaju snimiti Fallout, i to sa Bruceom Willisom ili Gibsonom, makar je ovaj prestar, jer obojica imaju onu sjajnu kombinaciju akcije i humora, baš što treba Falloutu...

W3DR4N
30-12-2006, 00:53
Glavni lik u falloutu je žena. (gurps anyone?)


BTW MadMax je jako utjecao na izradu fallout settinga, tako da su dosta slični.

flander
30-12-2006, 01:29
kad izađe WoW film mislim da bu to vrhunac svega,onda mogu miran umrijet,ak ne film barem animirani fim,onak u stilu trailera :wink: Pa kaj nebi bilo loše?

Babitz
30-12-2006, 02:19
zao mi je kaj je otkazan film prema deus ex-u
mada bi vjerojatno sakao

Rocchiro
30-12-2006, 02:27
ja bi Max Payne muvi

Bishop_45_(2)
30-12-2006, 03:16
ja bi Dark Messiah ili Manunt muvi, sa full gore !!!

Valtiel
30-12-2006, 04:19
Jos jedan Final Fantasy movie!

:pray:

Ili Silent Hill movie, a da je cg napravljen od strane KONAMI, a ne da ga usere opet neki imbecil od reditelja koji nema pojma o igri :?

dinix
30-12-2006, 12:04
Far Cry game - Far Cry movie
bilo bi izvrsno iako to i je istina koliko ja znam, bila je najava na digital pcplayu koliko se ja sječam.

poglej redatelja,zgadit će ti se i igra i film i svijet

film ce bit smeche...

Simon the Dreamer
30-12-2006, 12:30
Glavni lik u falloutu je žena. (gurps anyone?)


BTW MadMax je jako utjecao na izradu fallout settinga, tako da su dosta slični.

U Falloutu 2 (najbolji dio serijala) biraš lika između dečka, starca i žene, i ako npr. izaberemo starca, to je savršena uloga za Brucea Willisa...A snimili bi film po dvojci jer je najbolja, najsmiješnija, i najprilagođenija za snimanje i skriptiranje...

Rocchiro
30-12-2006, 13:42
Jos jedan Final Fantasy movie!

:pray:

Ili Silent Hill movie, a da je cg napravljen od strane KONAMI, a ne da ga usere opet neki imbecil od reditelja koji nema pojma o igri :?

nas kaj,bolje je da nitko vise ne radi SH filmove,da sve ostane fino na igrama i tocka

W3DR4N
30-12-2006, 14:09
U Falloutu 2 (najbolji dio serijala) biraš lika između dečka, starca i žene, i ako npr. izaberemo starca, to je savršena uloga za Brucea Willisa...A snimili bi film po dvojci jer je najbolja, najsmiješnija, i najprilagođenija za snimanje i skriptiranje...

Ne, u oba fallouta sam izrađuješ lika, i jedine granice su nebo i tvoja mašta.

Raditi film po bilo kojem od nastavaka bio bi promašaj stoljeća, jer je igra prekompleksna i opširna, pa se ni 5% fori i finesa ne bi iskoristilo u filmu.

D.E.M.O.
30-12-2006, 14:24
mislim da trebaju napraviti igru "pasija"

Simon the Dreamer
30-12-2006, 14:25
A tu upadaju scenaristi i redatelji (oni dobri) koji bi se potrudili da ne bude tomu tako...
A znam da u dvojci možeš sam kreirat lika, samo imaš i tri ponuđena, oko kojih bi bilo lakše vrtiti priču. Za jedinicu neznam, nikada ju nisam igrao, :cry:, nažalost....

St. Jude
30-12-2006, 14:25
mislim da trebaju napraviti igru "pasija"

igraš isusa,ko sam fisher trebaš bježat od rimljana a kad te skuže trebašse što prije sakrit,onda igraš s rimljanima kad hvataš đibusa,ali on summonira svoje anđele,blo bi to ok stealthgame

Simon the Dreamer
30-12-2006, 14:26
[quote="D.E.M.O.":2ym8kw9a]mislim da trebaju napraviti igru "pasija"

igraš isusa,ko sam fisher trebaš bježat od rimljana a kad te skuže trebašse što prije sakrit,onda igraš s rimljanima kad hvataš đibusa,ali on summonira svoje anđele,blo bi to ok stealthgame[/quote:2ym8kw9a]
Ali Isus nije ni od koga bježao, niti se branio... On je umro svojevoljno da nas spasi...

Arbiter of Change
30-12-2006, 14:27
[quote="St. Jude":3vqulpu4][quote="D.E.M.O.":3vqulpu4]mislim da trebaju napraviti igru "pasija"

igraš isusa,ko sam fisher trebaš bježat od rimljana a kad te skuže trebašse što prije sakrit,onda igraš s rimljanima kad hvataš đibusa,ali on summonira svoje anđele,blo bi to ok stealthgame[/quote:3vqulpu4]
Ali Isus nije ni od koga bježao, niti se branio... On je umro svojevoljno da nas spasi...[/quote:3vqulpu4]

Ali to nije gameplay materijal, kužiš? :roll:

Rocchiro
30-12-2006, 14:27
[quote="St. Jude":bibou6gx][quote="D.E.M.O.":bibou6gx]mislim da trebaju napraviti igru "pasija"

igraš isusa,ko sam fisher trebaš bježat od rimljana a kad te skuže trebašse što prije sakrit,onda igraš s rimljanima kad hvataš đibusa,ali on summonira svoje anđele,blo bi to ok stealthgame[/quote:bibou6gx]
Ali Isus nije ni od koga bježao, niti se branio... On je umro svojevoljno da nas spasi...[/quote:bibou6gx]

hvala bogu da nas je spasio...i feel so saved,ouu jeeeaaa

W3DR4N
30-12-2006, 14:29
A tu upadaju scenaristi i redatelji (oni dobri) koji bi se potrudili da ne bude tomu tako...
A znam da u dvojci možeš sam kreirat lika, samo imaš i tri ponuđena, oko kojih bi bilo lakše vrtiti priču. Za jedinicu neznam, nikada ju nisam igrao, :cry:, nažalost....

Manje više su isti nastavci.

Nego, u falloutu je jako bitno hoćeš li napraviti lika s visokim gamblingom i speechom, unarmed stealth fightera, snajperista, glupog heavy gunnera ili nešto sasvim deseto. Igra je pre-pre različita svaki put. Nemoguće je odrediti avatara u filmu.
Napraviti nekog starca sa svim skillovima usred post-apokaliptične pustinje je totalno nepotrebno. Kako sam napomenuo, tu je već Mad Max za to.

Simon the Dreamer
30-12-2006, 14:30
Kužim da nije gameplay materijal, i baš zato nebi ni trebalo raditi igru po Pasiji.

EDIT:
@ wedran, da, znam, ali Mad Max nije tako dobar film, ima jedan propali film koji je waaaay bolji, zove se Six String Samurai, jako teško da ga se igdje može nabaviti, ali ako itko od vas dođe u priliku, neka samo nabavi.

dinix
30-12-2006, 14:33
Kužim da nije gameplay materijal, i baš zato nebi ni trebalo raditi igru po Pasiji.

EDIT:
@ wedran, da, znam, ali Mad Max nije tako dobar film, ima jedan propali film koji je waaaay bolji, zove se Six String Samurai, jako teško da ga se igdje može nabaviti, ali ako itko od vas dođe u priliku, neka samo nabavi.

pa normalno da nebi...LOL....

St. Jude
30-12-2006, 14:33
[quote="Sajmon Drimr":2yvuzyyc][quote="St. Jude":2yvuzyyc][quote="D.E.M.O.":2yvuzyyc]mislim da trebaju napraviti igru "pasija"

igraš isusa,ko sam fisher trebaš bježat od rimljana a kad te skuže trebašse što prije sakrit,onda igraš s rimljanima kad hvataš đibusa,ali on summonira svoje anđele,blo bi to ok stealthgame[/quote:2yvuzyyc]
Ali Isus nije ni od koga bježao, niti se branio... On je umro svojevoljno da nas spasi...[/quote:2yvuzyyc]

Ali to nije gameplay materijal, kužiš? :roll:[/quote:2yvuzyyc]

dobro ajde stavimo apostole kako spašavaju isusa,kapiš dođe guard do isusa ovi ga "otmu" i pogode s kamenom u glavu(guarda) i onda ih počnu proganjat rimske specijalne postrojbe,a ako bude gameover isus stoji razapet na križu i pjeva always look on the brigh side of life

dinix
30-12-2006, 14:34
[quote="Arbiter of Change":liy30z91][quote="Sajmon Drimr":liy30z91][quote="St. Jude":liy30z91][quote="D.E.M.O.":liy30z91]mislim da trebaju napraviti igru "pasija"

igraš isusa,ko sam fisher trebaš bježat od rimljana a kad te skuže trebašse što prije sakrit,onda igraš s rimljanima kad hvataš đibusa,ali on summonira svoje anđele,blo bi to ok stealthgame[/quote:liy30z91]
Ali Isus nije ni od koga bježao, niti se branio... On je umro svojevoljno da nas spasi...[/quote:liy30z91]

Ali to nije gameplay materijal, kužiš? :roll:[/quote:liy30z91]

dobro ajde stavimo apostole kako spašavaju isusa,kapiš dođe guard do isusa ovi ga "otmu" i pogode s kamenom u glavu(guarda) i onda ih počnu proganjat rimske specijalne postrojbe,a ako bude gameover isus stoji razapet na križu i pjeva always look on the brigh side of life[/quote:liy30z91]

UZAS....

Simon the Dreamer
30-12-2006, 14:35
Nasmijao bi se na ovo da nisam konzervativni katolik... A pošto jesam samo ću nabaciti lagani polusmiješak...

Rocchiro
30-12-2006, 14:35
meni su prvi dva Medmexa skroz solidni

W3DR4N
30-12-2006, 14:50
meni su prvi dva Medmexa skroz solidni

Meni su sva tri full oke. Uz Bravehearta i Smrtonosna Oružja, najbolje šta je Gibson ponudio u svojoj karijeri. Na tome je trebao i ostati, a ne se baciti na Pasiju, Apokalypto i slične.

St. Jude
30-12-2006, 14:54
meni su prvi dva Medmexa skroz solidni

Meni su sva tri full oke. Uz Bravehearta i Smrtonosna Oružja, najbolje šta je Gibson ponudio u svojoj karijeri. Na tome je trebao i ostati, a ne se baciti na Pasiju, Apokalypto i slične.

ko riskira ne profitira,ali meni je BraveHEart stvarno odlačan film akraj je nenadjebiv

Kron
30-12-2006, 15:07
cuo sam da ce raditi Devil may Cry i jos neka 2

marijanovic
30-12-2006, 21:01
Ovo sa Pasijom je dobra ideja.
Ja imam jos bolju:

Igra u kojoj igraš uloge iz Biblijskih priča, ono
Stvaraš svijet, budeš Adam ili Eva, Kain ili Abel, Noa, Mojsije i ostali... ili neki od negativnih, ali ono da sam igraš... Kužite šta mislim. Ili da ta igra izlazi u nastavcima, npr Knjige iz Starog Zavijeta i Novog Zavijeta... Bilo bi tako super i proširilo bi krščanstvo. Ovo ću predložiti nekome. Možda papi osobno.

dinix
30-12-2006, 21:12
Ovo sa Pasijom je dobra ideja.
Ja imam jos bolju:

Igra u kojoj igraš uloge iz Biblijskih priča, ono
Stvaraš svijet, budeš Adam ili Eva, Kain ili Abel, Noa, Mojsije i ostali... ili neki od negativnih, ali ono da sam igraš... Kužite šta mislim. Ili da ta igra izlazi u nastavcima, npr Knjige iz Starog Zavijeta i Novog Zavijeta... Bilo bi tako super i proširilo bi krščanstvo. Ovo ću predložiti nekome. Možda papi osobno.

spalit ce te na lomaci...

Helena
30-12-2006, 21:40
Da, samo bi nam još takva igra trebala.

St. Jude
30-12-2006, 21:51
Da, samo bi nam još takva igra trebala.

ako postoji lula 3d zašto nebi postoja i takva igra,pa baš bi kamenom gađo rimljane,i pjevo na križu : Always look on the bright side of life

King tiger
30-12-2006, 22:06
Morgothe, zasto se trudis ispast debilcina? mislim s ovim vredjanjem jerry i slicnim glupostima? sta ti je covjece , nemas 10 godina.

St. Jude
30-12-2006, 22:12
Morgothe, zasto se trudis ispast debilcina? mislim s ovim vredjanjem jerry i slicnim glupostima? sta ti je covjece , nemas 10 godina.

Em,valjda imam pravo iznijet svoje mišljenje o igrama ili drugim stvarima,a što se tiče jerrya dobiva šta zaslužuje

Babitz
31-12-2006, 06:35
super su vam ideje :bravo:


odakle vam samo inspiracija http://www.shuma.org/forum/smileys/smiley9.gif

Simon the Dreamer
31-12-2006, 11:11
Evo jedne inspiracije. Jel se netko, itko, sjeća jedne igre, starije malo avanture po imenu Sanitarium.
E, sad, ako itko znao čemu pričam, onda zna i kakav bi to film bio. Pogotovo kod drugog lvla u onom selu sa The Mother...

Arbiter of Change
31-12-2006, 11:27
Evo jedne inspiracije. Jel se netko, itko, sjeća jedne igre, starije malo avanture po imenu Sanitarium.
E, sad, ako itko znao čemu pričam, onda zna i kakav bi to film bio. Pogotovo kod drugog lvla u onom selu sa The Mother...

Horor teški. :D Ali odlična igra.

dinix
31-12-2006, 11:42
ma filmovi po igrama su cisto sranje... skoro nijedan ne uspije...

St. Jude
31-12-2006, 11:43
ma filmovi po igrama su cisto sranje... skoro nijedan ne uspije...

kad ih 75 % radi onaj kreten

Simon the Dreamer
31-12-2006, 12:10
Gospodin Uwe?

dinix
31-12-2006, 12:11
Gospodin Uwe?

lik je ocito idiot... ili jednostavno nema smisla...jadan covjek...

marijanovic
03-01-2007, 18:21
A da se jednostavno otvori novi topic - Uwe Boll i njegovi filmovi?
Tamo pod pljuvačnicom, da se malo...

Rocchiro
03-01-2007, 18:41
nemogu vjerovati...idem ja bazveze gledati anagram od njegovog imena(mozda se skriva neka tajna poruka zasto je tako mutav) i pogledajte kaj dobijem

BLUE OWL

lolchina :rotfl:

marijanovic
03-01-2007, 23:38
Da je Uwe Booll bilo bi blue wool (plava vuna ako se ne varam).

Rocchiro
06-01-2007, 03:55
I feel that the internet community gives me a hard time because i'm German and i make my movies with Nazi money.

:rotfl: :pray: :twisted:

BlackDCRO
06-01-2007, 09:52
Trenutno cekam warcraft film, nadam se da ce biti jedan od najboljih filmova koji je napravljen po jednoj meni od najboljih igara...
Neka bude upola dobar kao sto je intro film u wowu, i ja cu biti zadovoljan 8)

Frky
06-01-2007, 12:37
Trenutno cekam warcraft film, nadam se da ce biti jedan od najboljih filmova koji je napravljen po jednoj meni od najboljih igara...
Neka bude upola dobar kao sto je intro film u wowu, i ja cu biti zadovoljan 8)

I ja ga jedva čekam !

Nešto sam čita da neće biti rađen po igri nego se nadovezati (tako nešto) !

09-02-2007, 23:06
E Helena goni se što si lockala MGS film. :D
Šalim se... NHF ako si se uvrijedila

Armachus
10-02-2007, 01:31
Jeste gledali DOOM (http://en.wikipedia.org/wiki/Doom_%28film%29)Sfilm... očekivao sam više od filma. Nimalo mi se ne sviđa, a vi što mislite o filmu ?

Frky
10-02-2007, 01:36
DOOM je smeće , jedino ga kraj spašava (fps look) ali vrlo malo !

D.E.M.O.
10-02-2007, 09:49
silent hill je ok kao film.. atmosfera za 5... (ono nema veselih scena.. that's what i like :roll: )

10-02-2007, 10:23
A čuj.. Ok mi je film. Ali, super je za gledat jako, kasno navečer..

Arbiter of Change
10-02-2007, 10:32
E Helena goni se što si lockala MGS film. :D
Šalim se... NHF ako si se uvrijedila

Ma to su osobne političke makinacije protiv mene sa Helenine strane. :D

BOOM!
10-02-2007, 23:52
filmove po igrama volim a igre po filmovima ne..osim SW i LOTR

11-02-2007, 00:55
Ste gledali DOA? Najveće smeće od filma.

Frky
11-02-2007, 02:55
Ste gledali DOA? Najveće smeće od filma.

Gledao , i meni je solidan film !

D.E.M.O.
11-02-2007, 02:56
Ste gledali DOA? Najveće smeće od filma.
prema reklami izgleda ko smece..

Frky
11-02-2007, 03:08
Ste gledali DOA? Najveće smeće od filma.
prema reklami izgleda ko smece..

Nešto kao mortal kombat , samo nije onoliko mračno , nema beštija i posebnih magija ! I mnogo je šareno !

Babitz
11-02-2007, 22:23
mortal kombat i strit fajter :pray: :pray: :pray:

St. Jude
11-02-2007, 22:25
mortal kombatSi strit fajter :pray: :pray: :pray:

mortal kombat jedinica mi je legenda od filma,a street fajter mi je smeće od filma

THUNDER_DINIX
11-02-2007, 22:27
MK je super film. a street fighter, to je ono sa van dameom? mislim da sam gledao, nasjecam se

12-02-2007, 08:02
Street Fighter? E, to je debilno.

mrs.croft
13-02-2007, 01:27
mortal kombatSi strit fajter :pray: :pray: :pray:

mortal kombat jedinica mi je legenda od filma,a street fajter mi je smeće od filma

ou jea

e jel zna neko kad izlazi mk3.

Gothmog
13-02-2007, 01:35
Sta je vama dobro u filmu Mortal Kombat?

...ne osudjujem,samo ispitujem...jer zbilja,koliko god volio igru,filmsko ostvarenje zbilja nije vrijedno spomena,a da o street fighteru ne govorim

The Boz
13-02-2007, 01:37
Mortal Kombat 3? Misliš 5? Do sada ih je 4 izašlo, IIRC.
Mortal Kombat 1 je zakon. Ostali ne. Street fighter je.. gledljiv. Dead or Alive moram gledat, to mora biti nenamjerno smiješan film. Najbolja igra po nekom filmu je Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay Collector's Edition.

SH4D0W
13-02-2007, 08:21
Like najbolji dosada su mi Doom, Silent hill, iiiiiiiiiiiiiiiiiiii bio jos neki al se nemogu sjetiti tolko je bio dobar..:D

Lord Jambrek
13-02-2007, 08:56
Like najbolji dosada su mi Doom, Silent hill, iiiiiiiiiiiiiiiiiiii bio jos neki al se nemogu sjetiti tolko je bio dobar..:D

DOOM DOBAR FILM PO IGRI? Daj molim te, pa taj film je najveće smeće ikad, išao sam ga gledat sam zbog one FPS scene, taj film su mogli slobodno nazvat Resident Evil 3. Virus u DOOM-u koji je sve pretvorio u čudovišta? A gdje su vrata pakla? Gdje je katastrofa uzrokovana otvaranjem vrata pakla? Ma kakav DOOM, taj film nema veze s DOOM-om, film je najveće razočaranje ikad, sam ga special efekti opravdavaju, a osim toga kaj današnji film ima osim special efekata. Special Efekti su uništili i Star Wars.

mrs.croft
13-02-2007, 23:50
Mortal Kombat 3? Misliš 5? Do sada ih je 4 izašlo, IIRC.
Mortal Kombat 1 je zakon. Ostali ne. Street fighter je.. gledljiv. Dead or Alive moram gledat, to mora biti nenamjerno smiješan film. Najbolja igra po nekom filmu je Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay Collector's Edition.

ak svi kažu da je to treći nastavak....zašt nebi i ja....

i btw. najbolja igra rađena po filmu jest 007:GoldenEye

Cassious Vexx
24-02-2007, 16:42
Imam dojam da još nikome nije uspjelo napravit kvalitetnu konverziju, bilo kakvu, knjiga-film, igra-film ili bilo koju drugu

THUNDER_DINIX
24-02-2007, 19:11
meni je Harry Potter knjiga-film odlicno

Outmind
24-02-2007, 19:34
Meni je donekle bio dobar tomb raider 1...

Mislim da je puno lakše napraviti film po igri nego igru po filmu. Film često traje samo 90-ak minuta, a na osnovu toga se mora napraviti igra koju će se igrati najmanje 15-ak sati. Ta igra međutim mora slijediti fulm u stopu, pa je vrlo teško razvući radnju i ne pokvariti doživljaj "igranja filma". Kad se radi film po igri radnja filma može biti dosta flexibilna s obzirom na igru.

THUNDER_DINIX
24-02-2007, 19:35
da, TR 1 je dosta dobar film

m777
24-02-2007, 20:19
Imam dojam da još nikome nije uspjelo napravit kvalitetnu konverziju, bilo kakvu, knjiga-film, igra-film ili bilo koju drugu
Iako nije kao knjiga (nijedan film nije kao knjiga), LOTR je odličan film.

Arbiter of Change
24-02-2007, 20:21
Imam dojam da još nikome nije uspjelo napravit kvalitetnu konverziju, bilo kakvu, knjiga-film, igra-film ili bilo koju drugu

Riješite se svih zadrtih fanatika i eto rješenja.

flander
21-03-2007, 19:57
@ conan- Evo, nedavno razmišljam o tome, naravno svima nam je ta ideja pala na pamet, mislim da bi bilo savim korektno da princ doživi ekranizaciju, mislim da se može napraviti odličan film, evo: http://www.firstshowing.net/2007/02/22/ ... -for-2008/ (http://www.firstshowing.net/2007/02/22/prince-of-persia-movies-finally-moving-along-for-2008/)S
Neznam samo se bojim da ne dobijemo novi doom(mislim na film), niti nešto u stilu kreteni s kariba, meni je osobno film dječiji, baš da pogode taj štih koji smo osjetili dok samo igrali PoP.



pa ta ideja ni tak ni loša,ak mogu Doom stavit na fil koji je čisto sranje od filma ko igra bar trojka,zak nebi i Princ,samo kome dat tu ulogu princa?

Rocchiro
31-03-2007, 13:05
Ranije smo već pisali kako 20th Century Fox već duže vrijeme radi na filmskoj adaptaciji poznatog agenta 47, odnosno akcijskog serijala Hitman. Od prije je poznato kako je naslovna uloga pripala Timonthyju Olyphantu koji će morati bježati pred Interpolom i tajnim službama Ruske vojske, dok glavnog negativca utjelovljuje Dougray Scott.

Spomenutom dvojcu pridružili su se Olga Kurylenko (Paris je t'aime), Robert Knepper (Prison Break), Ulrich Thomsen (Festen) i Michael Offei (Casino Royale), a samo snimanje započelo je ovog tjedna u Sofiji, nakon čega slijede Južna Afrika, Instambul, St. Petersburg i London.

olio
31-03-2007, 13:40
da ovo čudo bi trebalo biti pop u filmu

http://www.imdb.com/gallery/hh/0165310/ ... %20Charlie (http://www.imdb.com/gallery/hh/0165310/HH/0165310/iid_1246610.jpg.html?path=pgallery&path_key=Clausen,%20Charlie)

Helena
31-03-2007, 13:43
Ranije smo već pisali kako 20th Century Fox već duže vrijeme radi na filmskoj adaptaciji poznatog agenta 47, odnosno akcijskog serijala Hitman. Od prije je poznato kako je naslovna uloga pripala Timonthyju OlyphantuSkoji će morati bježati pred Interpolom i tajnim službama Ruske vojske, dok glavnog negativca utjelovljuje Dougray Scott.

Spomenutom dvojcu pridružili su se Olga Kurylenko (Paris je t'aime), Robert Knepper (Prison Break), Ulrich Thomsen (Festen) i Michael Offei (Casino Royale), a samo snimanje započelo je ovog tjedna u Sofiji, nakon čega slijede Južna Afrika, Instambul, St. Petersburg i London.

Samo mi nije jasno di su baš njega našli.

Rocchiro
31-03-2007, 13:51
u grmlju?
oču Morrowind film kojeg će Peter Jackson režirati uz pomoć Lucasa

da,a Spielberg producent :rotfl:

Helena
31-03-2007, 13:54
Nije neizvedivo, ali teško moguće.

THUNDER_DINIX
31-03-2007, 14:07
ne znam da li sam to vec rekao, najvjerojatnije nisam, ali volio bih da naprave film po Gothicu i Warcraftu

EDIT: takodjer bi bilo fora napravit Far Cry ili Crysis, zamisljam Van Damma u gl. ulozi, ne znam zasto

Rocchiro
31-03-2007, 14:09
e,bas malo razmisljam...S.T.A.L.K.E.R. muvi bio bil very najs :pray:

Helena
31-03-2007, 14:12
ne znam da li sam to vec rekao, najvjerojatnije nisam, ali volio bih da naprave film po Gothicu i Warcraftu

EDIT: takodjer bi bilo fora napravit Far Cry ili Crysis, zamisljam Van Damma u gl. ulozi, ne znam zasto

Far Cry s Van Dammom u glavnoj ulozi. Nema teorije.

THUNDER_DINIX
31-03-2007, 14:13
zast ne?

Helena
31-03-2007, 14:16
Nemam ništa protiv Van Damma, ali za tu ulogu treba netko mlad i zgodan. :P

Rocchiro
31-03-2007, 14:26
ja npr http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

Helena
31-03-2007, 14:58
Joj, suzdržat ću se komentara radije. :)

mrs.croft
31-03-2007, 22:20
e,bas malo razmisljam...S.T.A.L.K.E.R. muvi bio bil very najs :pray:

koji bi IMDB ocijenio sa nekih 4.5

Maze
31-03-2007, 22:28
e,bas malo razmisljam...S.T.A.L.K.E.R. muvi bio bil very najs :pray:

koji bi IMDB ocijenio sa nekih 4.5

Ma, dobra podloga, ideja, ali kada bi ga se Uwe Boll dohvatio..

Frky
02-04-2007, 00:22
e,bas malo razmisljam...S.T.A.L.K.E.R. muvi bio bil very najs :pray:

koji bi IMDB ocijenio sa nekih 4.5

Ma, dobra podloga, ideja, ali kada bi ga se Uwe Boll dohvatio..

Pa i oće ! Tako sam vidio na njegovoj fan stranici (ima čak i fan stranicu :shock: ) !

Rocchiro
02-04-2007, 08:22
ko je napravil stranicu? njegova stara? :)

Xenon Demon
19-04-2007, 13:14
Trebalo bi napravit TRANSFORMERS - Igru u NFS:Carbon grafici te sa GTA:SA mapom. Pre dobro.

Lord Jambrek
19-04-2007, 13:18
jedini film koji me oduševio, nije po igri nego je nastavak na igru je Final Fantasy VII Advent Children :pray: :pray: :pray: :pray:

olio
19-04-2007, 14:44
Trebalo bi napravit TRANSFORMERS - Igru u NFS:Carbon grafici te sa GTA:SA mapom. Pre dobro.
a zašto?gori spoj nisam vidio GTA SA i Carbon :rotfl:

Nightyx
19-04-2007, 15:31
Trebalo bi napravit TRANSFORMERS - Igru u NFS:Carbon grafici te sa GTA:SA mapom. Pre dobro.
a zašto?gori spoj nisam vidio GTA SA i Carbon :rotfl:

Ni ja :rotfl:

Unnamed
19-04-2007, 16:03
U utorak (24. 04. 07 :D ) na Novoj TV oko 21:30 (mozda promijene vrijeme) je film Dungeons and Dragons.

Helena
19-04-2007, 16:14
Film je na tv-u već tko zna koji put. I još da nešto valja film...

Dreamer Deceiver
19-04-2007, 16:18
Film je na tv-u već tko zna koji put. I još da nešto valja film...

pa film je jedan od najboljih koji sam gledao
nabijen akcijom, humorom , nabijen svačima jedan od najboljih filmova, trebo ej dobiti oskara






























































:rotfl:

Arbiter of Change
19-04-2007, 16:18
Film je na tv-u već tko zna koji put. I još da nešto valja film...

A baš. Čak ni Irons nije mogao spasiti film.

Rocchiro
30-05-2007, 16:08
Žestoko kritizirani filmski režiser Uwe Boll nedavno je na eBayu pokušao prodati jednu od manjih uloga u svojem najnovijem "remek-djelu", filmskoj adaptaciji odlične pucačine Far Cry.

Početna ponuda od 2.498 eura očito nije nikoga impresionirala, tim više što uz plaćanje za ulogu kupac bi morao platiti i troškove puta, te hotela na lokacijama gdje se obavlja snimanje, pa se ni nakon pet dana na oglas nitko nije javio. Uwe Boll je lošu reputaciju stekao filmovima BloodRayne i Alone in the Dark, tako da malo tko vjeruje da bi ovaj filmaš mogao snimiti valjani film.


:pray: :pray: :pray:

Dreamer Deceiver
20-06-2007, 14:35
http://www.net.hr/film-glazba/page/2007 ... 80006.html (http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/06/20/0180006.html)


:pray: :pray: :pray: :pray:
nemam drugačije riječi, jedva čekam

Rocchiro
20-06-2007, 14:58
http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/06/20/0180006.html


:pray: :pray: :pray: :pray:
nemam drugačije riječi, jedva čekam

ja bi ipak rađe warcraft,ali i ovo je dobro :wink:

Mafioz0r
20-06-2007, 19:44
On je zauzet, snima Halo

1van
20-06-2007, 20:10
On je zauzet, snima Halo

Halo je konzolaski krep...

Jopax
20-06-2007, 21:53
On je zauzet, snima Halo

Halo je konzolaski krep...

Halo po meni nije loša igra iako je microsoft za***o svojim sr****a o xboxu
i inferiornosti pc-a :-x :kill:

Mafioz0r
21-06-2007, 07:21
Slažem se s Jopaxom.
Halo je solidna pucačina s nekoliko greški koju treba odigrati (na PC-u, naravno). To što Microsoft pokušava iz nas izvući lovu sa Halo 2 ne znači da je to loša igra.
Šta se tiče filma, mislim da ću ga pogledat jer mi igra nije bila loša...

flander
21-06-2007, 17:00
Čekam Diabla :pray: I za Dekard Caina stave Šon Konerija :rotfl:

omfgnoob1
21-06-2007, 17:08
Meni je frend rekao jos davno da ce se snimat PoP film??

Dreamer Deceiver
21-06-2007, 17:12
Meni je frend rekao jos davno da ce se snimat PoP film??

i film se snima :D

http://www.imdb.com/title/tt0473075/

producent je jerry brucheimer :pray:

1van
21-06-2007, 17:58
da mi je znat koji ce lik glumiti princa, nisam igro sands of time, al prije nekoliko dana sam odigrao T2T i super je, lik skace ko da ima propeler u dupetu...

omfgnoob1
21-06-2007, 20:01
E to bi mogao bit dobar film, samo treba pravog glumca za to odabrat. Ideas any1??

flander
21-06-2007, 21:09
definitivno ne onaj koji glumi Jacka Carvera...

ko je to?

m777
21-06-2007, 21:43
definitivno ne onaj koji glumi Jacka Carvera...

ko je to?

http://www.xboxdailynews.com/index.php? ... &indid=229 (http://www.xboxdailynews.com/index.php?page=news/fullstory.php&indid=229)

omfgnoob1
21-06-2007, 22:32
Boze sacuvaj nije on za princa. Nego oce film obuhvatit 1. dio ili sve?

flander
21-06-2007, 22:54
a onaj lik Korin Farel, kaj je glumio u 25 sati, pa sad ovaj film kaj je bio7če bit Hartov rat?

omfgnoob1
22-06-2007, 00:00
E Farel nije los ali brat bratu glumia je Isusa u Pasiji pa ga ne zamisljam bas u PoP :D

Helena
22-06-2007, 00:12
a onaj lik Korin Farel, kaj je glumio u 25 sati, pa sad ovaj film kaj je bio7če bit Hartov rat?

Colin Farrel valjda. http://www.imdb.com/name/nm0268199/



E Farel nije los ali brat bratu glumia je Isusa u Pasiji pa ga ne zamisljam bas u PoP :D

Njet, u pasiji je glumio James Caviezel. http://www.imdb.com/name/nm0001029/

omfgnoob1
22-06-2007, 00:40
E da stupid me :oops:

Lord Jambrek
22-06-2007, 07:32
http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/06/20/0180006.html


:pray: :pray: :pray: :pray:
nemam drugačije riječi, jedva čekam

ja bi ipak rađe warcraft,ali i ovo je dobro :wink:

misliš ovo http://www.imdb.com/title/tt0803096/S:wink:

dugi
22-06-2007, 08:28
Jos nisu napravili ni jedan jedini dobar film po nekoj igri.Svi koji su napravljeni su tesko sranje.
Igre koje koriste likove iz filmova u dobrom dijelu slucajeva sasvim dobre.
Imam osjecaj da reziseri doticnih filmova nisu nikada ni odigrali igru prema kojoj snime film.U najboljem slucaju gledali su kako netko igra takvu igru jer ni jedan nije uspio prenjeti ni djelic atmosfere iz igre u film.

Rocchiro
22-06-2007, 12:28
http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/06/20/0180006.html


:pray: :pray: :pray: :pray:
nemam drugačije riječi, jedva čekam

ja bi ipak rađe warcraft,ali i ovo je dobro :wink:

misliš ovo http://www.imdb.com/title/tt0803096/S:wink:

aha :o


btw. meni su mortal kombati odlicni,i filmovi,i serije i crtici

Lord Jambrek
25-06-2007, 17:27
Jos nisu napravili ni jedan jedini dobar film po nekoj igri.Svi koji su napravljeni su tesko sranje.
Igre koje koriste likove iz filmova u dobrom dijelu slucajeva sasvim dobre.
Imam osjecaj da reziseri doticnih filmova nisu nikada ni odigrali igru prema kojoj snime film.U najboljem slucaju gledali su kako netko igra takvu igru jer ni jedan nije uspio prenjeti ni djelic atmosfere iz igre u film.

Je, a kaj misliš zakaj ja planiram ić na filmsku režiju :D

Jopax
25-06-2007, 21:50
nije losa ideja jambrek mogo bi i ja u rezisere ali bi onda svi moji filmovi bili vise manje na temu wh40k
:rotfl:

v4MP1r3
25-06-2007, 22:03
joj bilo bi kul da naprave dave film...
pravi hororac (treci dio naravno) :D

al mislim da bi fakat dobar film bio monkey island, ili takvi neki od lucas artsa... oni imaju neku vibru sto se tice filmova u igre i igre u filmove ^^ (lol)

Jopax
25-06-2007, 22:13
Nek naprave SWINE i wh40k film (ali da su pravo dobri) i ja cu moci umrijet sretan
http://img136.imageshack.us/img136/8569/coffin8al.gif

Rocchiro
02-07-2007, 19:00
ste pogledali Hitman movie trailer? ovaj lik mi je totalno...ne hitmanski :(

http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html (http://media.movies.ign.com/media/499/499143/vids_1.html)

Jopax
02-07-2007, 19:20
tko je procitao broj 99 PCP znat ce najmracniju vijest ovog tjedna
Uwe ce rezirati SC film :cry: :kill: :boohoo: :yuck:

Rocchiro
02-07-2007, 19:31
tko je procitao broj 99 PCP znat ce najmracniju vijest ovog tjedna
Uwe ce rezirati SC film :cry: :kill: :boohoo: :yuck:

:o :shock:

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Jopax
02-07-2007, 19:33
tko je procitao broj 99 PCP znat ce najmracniju vijest ovog tjedna
Uwe ce rezirati SC film :cry: :kill: :boohoo: :yuck:

:o :shock:

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ali ima nade samo ga trebamo naci i oteti/ubiti prije nego sto pocne snimati film
samo moramo brzo djelovati
ili da napisemo peticiju blizzu da mu oduzmu autorsku palicu

Lord Jambrek
02-07-2007, 19:34
ste pogledali Hitman movie trailer? ovaj lik mi je totalno...ne hitmanski :(

http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html (http://media.movies.ign.com/media/499/499143/vids_1.html)

da, film mi se čini kk, ali glumac je previše babyface, trebali su starijeg uzet.


@Jopax

OMG!

Jopax
02-07-2007, 19:39
ste pogledali Hitman movie trailer? ovaj lik mi je totalno...ne hitmanski :(

http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html (http://media.movies.ign.com/media/499/499143/vids_1.html)

trebali su linca ili michaela iz PB-a stavit bolje bi bilo

omfgnoob1
02-07-2007, 20:57
tko je procitao broj 99 PCP znat ce najmracniju vijest ovog tjedna
Uwe ce rezirati SC film :cry: :kill: :boohoo: :yuck:

OK ko je Uwe i sto je SC? :oops:
be gentle...

Simon the Dreamer
02-07-2007, 22:01
tko je procitao broj 99 PCP znat ce najmracniju vijest ovog tjedna
Uwe ce rezirati SC film :cry: :kill: :boohoo: :yuck:

OK ko je Uwe i sto je SC? :oops:
be gentle...
Uwe Boll, jad svih režisera, SC- pa vljda starcraft

Lord Jambrek
02-07-2007, 22:05
tko je procitao broj 99 PCP znat ce najmracniju vijest ovog tjedna
Uwe ce rezirati SC film :cry: :kill: :boohoo: :yuck:

OK ko je Uwe i sto je SC? :oops:
be gentle...
Uwe Boll, jad svih režisera, SC- pa vljda starcraft

Može bit i splinter cell, a sigurno je. Blizz nije toliko glup da proda prava totalnom kretenu.

Rocchiro
02-07-2007, 23:54
za starkraft me iskreno boli kita,ali fishera nedam!

Nefarnius
03-07-2007, 09:28
za starkraft me iskreno boli kita,ali fishera nedam!

Mene upravo obrnuto!

flander
03-07-2007, 12:00
ste pogledali Hitman movie trailer? ovaj lik mi je totalno...ne hitmanski :(

http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html (http://media.movies.ign.com/media/499/499143/vids_1.html)


daj molim te koji klinac, lik je u qurcu skroz, koda ima 20 godina, da se mene pita ja bi uzeo onog lika iz Transportera, on mi nekako paše za ulogu Hitmana ,a ne ovaj lik,...nebu niš od tog filma...

Demon Hunter
03-08-2007, 23:18
Nekako mi je ovaj premlad za Hitmana.Ipak je Hitman u Igrama stariji!
Ali neka jedva cekam da pogledam!

flander
04-08-2007, 21:01
izlazi film Dead or live lol koje sranje :D, ona igra, kak se več zove

CaDzA
05-08-2007, 01:03
zamislite WOW movie :rotfl: :rotfl: onako se šoraju horda i allience i samo iznad blumaca demege :rotfl: :rotfl: :rotfl:

CaDzA
05-08-2007, 01:04
zamislite WOW movie :rotfl: :rotfl: onako se šoraju horda i allience i samo iznad glumaca demege :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Demon Hunter
05-08-2007, 22:35
ste pogledali Hitman movie trailer? ovaj lik mi je totalno...ne hitmanski :(

http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html (http://media.movies.ign.com/media/499/499143/vids_1.html)


daj molim te koji klinac, lik je u qurcu skroz, koda ima 20 godina, da se mene pita ja bi uzeo onog lika iz Transportera, on mi nekako paše za ulogu Hitmana ,a ne ovaj lik,...nebu niš od tog filma...

Istina.Ali staces ipak ce biti dobar.
A sto se mene tice ja bi ili Vin Diesela ubacio,Timothy Daltona ili Bruce Willis svoj trojici dobro stoji uloga a i stariji su!

Helena
06-08-2007, 11:46
ste pogledali Hitman movie trailer? ovaj lik mi je totalno...ne hitmanski :(

http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html (http://media.movies.ign.com/media/499/499143/vids_1.html)


daj molim te koji klinac, lik je u qurcu skroz, koda ima 20 godina, da se mene pita ja bi uzeo onog lika iz Transportera, on mi nekako paše za ulogu Hitmana ,a ne ovaj lik,...nebu niš od tog filma...

Jasona Stathama? Ne, ja ne bih. Možda onog glumca, ne znam mu ime, glumio je Lexa Luthora u onoj seriji o mladom Supermanu, prikazivala se na Novoj TV. Makar, ovaj Timothy je poprilično zgodan s obrijanom glavom. Zgodniji nego s kosom. :D

Lord Jambrek
06-08-2007, 13:08
ste pogledali Hitman movie trailer? ovaj lik mi je totalno...ne hitmanski :(

http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html (http://media.movies.ign.com/media/499/499143/vids_1.html)


daj molim te koji klinac, lik je u qurcu skroz, koda ima 20 godina, da se mene pita ja bi uzeo onog lika iz Transportera, on mi nekako paše za ulogu Hitmana ,a ne ovaj lik,...nebu niš od tog filma...

Imam feeling da će se film zvat Hitman:Codename Babyface

Jopax
06-08-2007, 13:17
ste pogledali Hitman movie trailer? ovaj lik mi je totalno...ne hitmanski :(

http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html (http://media.movies.ign.com/media/499/499143/vids_1.html)


daj molim te koji klinac, lik je u qurcu skroz, koda ima 20 godina, da se mene pita ja bi uzeo onog lika iz Transportera, on mi nekako paše za ulogu Hitmana ,a ne ovaj lik,...nebu niš od tog filma...

Jasona Stathama? Ne, ja ne bih. Možda onog glumca, ne znam mu ime, glumio je Lexa Luthora u onoj seriji o mladom Supermanu, prikazivala se na Novoj TV. Makar, ovaj Timothy je poprilično zgodan s obrijanom glavom. Zgodniji nego s kosom. :D

mislim da je i on malo premlad iako ima nesto ozbiljniju facu

unknown
06-08-2007, 13:18
eto ga i ovo usraše

mrs.croft
06-08-2007, 23:33
jebote jedva čekam Postal: The Movie :D

Jopax
07-08-2007, 12:53
(jako glasnim, strasnim te dubokim glasom)
Da to se već zna, no evo malo više detalja. Bit će live action, a radnjom smješten godinu dana prije World of Warcraft priče u još jedan okršaj ljudi i Orkova. Likovi koje se spominju su poznate face poput Thralla i Jaine Proudmoore, no i neki novi junaci o kojima se šuti. Sa skromnim budžetom od 100 mil. dolara, film bi trebao izaći negdje u 2009.

Tha film (http://www.gamesradar.com/us/pc/game/news/article.jsp?sectionId=1006&articleId=20070806164840548091&releaseId=2005120716480781115722)

Nemesis
07-08-2007, 12:55
jedva čekam warcraft film.samo da ga ne useru...

Jopax
07-08-2007, 13:04
However, Metzen did say "I don't think we've contacted Chuck Norris yet."

:rotfl: :rotfl:

Prince of Persia freak
07-08-2007, 14:40
jedva čekam warcraft film.samo da ga ne useru...

Kaj se mene tiče oko warcraft filma priča je ok, ali kako prikazati priču ako je ona u igri prikazana kroz bitke.

100EURO
07-08-2007, 15:20
Ja jedva cekam halo film ak ce ga opce bit

Prince of Persia freak
07-08-2007, 23:16
Pogodite o kojoj bih igri ja htio da se napravi film!

Pogodili ste! Prince of Persia! Nadam se da me nije nadimak odao.

RIPtheREAPER
07-08-2007, 23:32
Ja se veselim Diablo filmu!

Izgubljeni
17-08-2007, 09:58
Pogodite o kojoj bih igri ja htio da se napravi film!

Pogodili ste! Prince of Persia! Nadam se da me nije nadimak odao.
da i ja obožavam princa, on je bog i batina, jeb** Kratosa, princ rula, čak i na imdb-u ima nešto da će izać 2009 ( http://www.imdb.com/title/tt0473075/S)

Demon Hunter
22-08-2007, 00:36
U bilo bi dobro da naprave Film po Max Payn,u bio bi i dobar i tuzan i odlican!

Mafioz0r
23-08-2007, 12:12
U bilo bi dobro da naprave Film po Max Payn,u bio bi i dobar i tuzan i odlican!http://www.payneandredemption.com/

Prince of Persia freak
03-10-2007, 13:10
Kaj će izaći pop film??? Samo da ga ne zajebu i trebali bi nekog dobrog glumca za princea staviti.

Helena
03-10-2007, 13:57
Release Date:
10 July 2009 (USA)

Možda njega (http://www.karlurbansite.com/pathfinder-20070117015306460.jpg)Sza princa? S ovakvom kosicom, čak ne bi bio loš.

Dreamer Deceiver
03-10-2007, 14:38
znam da ce film biti nabrijan ( ipak ga radi Jerry Bruchemmeir )

mrs.croft
03-10-2007, 14:48
jel zna itko ima li Postal: The Movie na nekom legalnom torrentu?

WEASEL
03-10-2007, 15:27
[quote=RIPtheREAPER]warcraft film?????

Ima još DOSTA do toga, i bit će CG.
Imaš li neki izvor koji to zvanično potvrđuje?[/quote:39knubfw]

netko je bio našao neki citat gdje neki lik govori kako ce ga napravit , ne sijecam se teme sad al bit ce, premda ne skoro :)

Nightyx
03-10-2007, 16:11
Ja se veselim Diablo filmu!

i ja sam se veselio far cry, pa za sada nsiam vidio ni glasinu...

Prince of Persia freak
03-10-2007, 17:34
Release Date:
10 July 2009 (USA)

Možda njega (http://www.karlurbansite.com/pathfinder-20070117015306460.jpg)Sza princa? S ovakvom kosicom, čak ne bi bio loš.

Hmm nisam siguran, ali trebao bi netko vrlo sličan price-u, zamislite da za glumca njegovog oca ili VIziera stave Šan Konorija. :rotfl: :rotfl:

Ali ono kaj me zbilja zanima, jest ko će glumiti Farah :D

jel zna itko ima li Postal: The Movie na nekom legalnom torrentu?

Haha Bob, Haha :rotfl:

Nightyx
03-10-2007, 17:42
uwe boll ga režira...
http://www.imdb.com/title/tt0400426/

hvala na ovome...sada vidim da još ima nade :cry:

Prince of Persia freak
04-10-2007, 00:07
Definitivno Sayid bi trebao glumiti Prince-a,

http://www.princeofpersiafan.com/3/pop-movie-poll/

r0pe
04-10-2007, 07:15
John Abraham, Johnny Depp ili Naveen Andrews
:pray:

Prince of Persia freak
04-10-2007, 08:05
Ne stoji mi Depp, ali ova dva definitivno.

r0pe
04-10-2007, 10:06
I Oded Fehr bi mogao...al Banderas svašta :?

Simon the Dreamer
04-10-2007, 10:13
Banderas je najbolji za ulogu, glumio je sjajnog arapa u 13om ratniku, a ova uloga je po mnogo čemu slična toj.

Ali mislim da je Naveen malo previše rough, dok su polovica drugih, pogotovo Jackman malo previše sissy...

Prince of Persia freak
04-10-2007, 11:23
Banderas nije za prince-a, on je el mexicano i to najbolje glumi, 13 ratnik mi je dobar film i banderas odlično glumi, ali ne. Sayid izgleda tough, ali nekako najsličniji mi je John Abraham prince-u.

Jerry
04-10-2007, 11:38
http://www.postal-the-movie.com/images/postaldude2.jpg
ovo je kao filmski Postal Duda?
moš imslit šta će biti od filma

Lord Jambrek
04-10-2007, 12:08
Mene taj lik nekak podsjeća na Johnny Bravo-a.

Aerial
04-10-2007, 12:13
dok su polovica drugih, pogotovo JackmanSmalo previše sissy...

:nonono:

Nemoj mi Jackmana omalovažavati. To što je glumio u onoj povraćotini s Meg Ryan ćemo zaboraviti :)

Helena
04-10-2007, 13:21
nekako najsličniji mi je John Abraham prince-u.

Istina. Ali di su ovog Cilliana Murphyja našli. Ajme majko... :pray: Taj da glumi princa... Pa pogle ga samo. Ko bebica ima facu.

Matilda Mother
04-10-2007, 13:35
izgleda ko onaj lik iz smallvillea :o

mrs.croft
04-10-2007, 14:38
šta oš đeri,postal d00d rulz

oću gledat film :(

Dreamer Deceiver
04-10-2007, 14:43
hugh jackman bi bio dobar izbor, a deepa malo previše "siluju" u zadnje vrijjeme, makar bio on napravio odličan posao

Helena
04-10-2007, 14:50
Nije Jackman loš, dapače. Ali nekak ga ne mogu zamislit u ovoj ulozi.

Prince of Persia freak
04-10-2007, 14:51
Ni ja, nije manly enough za prince-a.

Da_killah
04-10-2007, 16:05
worst 3->bloom pičkica, cillian murphy je dobrar glumac, ali nije za princa, definitivno i mark dacascos, zvijezda borilačkih filmova b i c kategorije, izvadili ga iz naftalina za ovu ulogu

onaj abraham mi najbolje izgleda za ulogu

Prince of Persia freak
04-10-2007, 16:15
John Abraham it is, sad kad smo to riješili, ko će glumiti Farah? Nekako mi je najsličnija njoj Penelopa Cruise, ali ne bi gtio da ona glumi nju.

Jerry
04-10-2007, 18:45
šta oš đeri,postal d00d rulz

oću gledat film :(oću i ja gledati,ali kad vidim ovog geja smrkne mi se...

Simon the Dreamer
04-10-2007, 21:27
[quote="Simon the Dreamer":32xzd4yx]dok su polovica drugih, pogotovo JackmanSmalo previše sissy...

:nonono:

Nemoj mi Jackmana omalovažavati. To što je glumio u onoj povraćotini s Meg Ryan ćemo zaboraviti :)[/quote:32xzd4yx]
De pogledaj našto liči na onoj slici na stranici, baš ko neka pičkica...

Demon Hunter
05-10-2007, 12:16
Nije Jackman loš, dapače. Ali nekak ga ne mogu zamislit u ovoj ulozi.

Helena Cool ti je Avatar fora..... 8) 8)

For Sparta!!!

A jeste gledali onaj film Crank....neynam navodno je radjen po nekoj igri!

Helena
05-10-2007, 12:20
Hvala. :D

Demon Hunter
05-10-2007, 13:08
Hvala. :D

Pa nema na cemu! Ipak si ti Miss PcPlaya i Gamerica!

E a stvarno kolko ima cura Gamerica na ovom Forumu! Tj.Ljepseg spola!

Matilda Mother
05-10-2007, 13:21
Hvala. :D

Pa nema na cemu! Ipak si ti Miss PcPlaya i Gamerica!

E a stvarno kolko ima cura Gamerica na ovom Forumu! Tj.Ljepseg spola!

čini mi se 7, od toga 4 aktivne :?

premalo... :D

Lord Jambrek
05-10-2007, 13:37
premalo... :D

Usamljeni u gomili.


Zna itko kada Hitman izlazi?

Helena
05-10-2007, 14:11
Zna itko kada Hitman izlazi?

Belgium 21 November 2007
France 21 November 2007
USA 21 November 2007
Australia 22 November 2007
Hong Kong 22 November 2007
Sweden 23 November 2007
Netherlands 29 November 2007
Russia 29 November 2007
Singapore 29 November 2007
Denmark 30 November 2007
Finland 30 November 2007
Norway 30 November 2007
Spain 30 November 2007
Turkey 30 November 2007
UK 30 November 2007
Estonia 7 December 2007
Italy 7 December 2007
Germany 13 December 2007

Anything else? :D

Lord Jambrek
05-10-2007, 14:32
Anything else? :D

da, može jedno ćevape s puno luka i ekstra ajvarom

Jopax
05-10-2007, 14:44
Anything else? :D

da, može jedno ćevape s puno luka i ekstra ajvarom

e a ha bi dvije pive od pola litra, baš sam nešto žedan

Demon Hunter
06-10-2007, 15:35
Ono stvarno ajde malo da se aktiviramo pa da nadjemo neke Gamerice!

Kao sto je Helena!

A sto se tice Hitmana!Ja ga imam ali nazalost... :cry: :cry: ...nemogu ga gledati.

Neznam zasto!

Grimm-Reaper
29-10-2007, 13:52
Svi zaboravljaju Davida Batesona ili tako nešto. Po njegovom izgledu je rađen model agenta 47, on mu je posudio glas, i gle čuda, on je glumac. Od svih hoolywoodskih pizdeka, on je jedini koji zna tko je agent 47, i prema tome su mogli ići s njim.

Ujedno, Jason Statham je mogao solidno odradit taj posao.

PS:Nisam čitao cijeli topic pa me nemojte napadati ako sam napisao ono što ste već rekli.

Rocchiro
11-11-2007, 10:37
max payne-a bude najvjerojatnije glumil Mark Wahlberg

http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/070130/oscar/wahlberg_l.jpg

Da_killah
11-11-2007, 11:58
kako piše na rtl teletextu, štemera max paynea :)

Rang€r
11-11-2007, 13:40
e jel snimaju Hobita? cuo sam negdje na forumu da snimaju, ali je ispalo 1. april il tako nesto no onda opet nije bila zahebancija pa me zanima...

sada jel to snimaju hitmana i max payne??

onda najbolja igra po filmu(knjizi) je definitivno LotR BfME 1&2
oce li biti warcraft film?

29-02-2008, 13:05
Pogledao jučer hitmana...odličan mi je film...i glumac je po meni odradio jako dobar posao mada sam čitao ovdje da se neki ne slažu s tim.

Lord AngelRI
02-03-2008, 19:13
e jel snimaju Hobita?

snima se ili će počet ubrzo... bit će 2 nastavka itd...