PDA

Pogledaj cijelu verziju : Queen



Letva
28-12-2006, 10:29
Ne mogu da vjerujem da niko ovoj grupi nije posvetio temu :shock: ...

Predobre pjesme,ama bas svaka njihova pjesma je hit...Bohemian rapsody,We are the champions,Radio,Friends....

Rocchiro
28-12-2006, 11:45
Leđende...Mercury ima prejeben glas...najstvari su mi uglavnom hitovi ko Bohemian Rhapsody,Killer the Queen,We are the champions... :pray:

dinix
28-12-2006, 11:53
Behemiam Rhapsody je najjaca pjesma... dobra je bila i kad su je pjevali Elton John i Axl Rose...

Neven <R>
28-12-2006, 11:54
Queen mi je OK, makar mi se ne sviđa taj glam nikako, zapravo mi se gadi. Većinom su mi draži raniji albumi, kasnije mi je nekako prekičasto. Al dobro općenito prezirem većinu 80-ih kao glazbeno razdoblje.

MindReader
28-12-2006, 12:03
obožavo sam ih prije par godina - al onda sam se okrenio malo žešćem roku i metalu... al ono - svaka čast :pray:
naj pjesma mi bila Bicycle race :rotfl:

The Boz
28-12-2006, 13:09
Queen rules. Totalno.

Wizard
28-12-2006, 13:42
najdrazi su mi bend, najvise ih slusam, ma odlicni su, imaju puno dobrih jesama, i o Mercurevu glasu nije niti potrebno pricat :D

Armachus
28-12-2006, 14:33
A imaju jednu svjetski dobru pjesmu, ostalo ništa... A u globalu: Niš posebno ! :|

dinix
28-12-2006, 14:35
imaju par dobrih stvari, ostalo....

olio
28-12-2006, 14:36
:o nikad čuo

dinix
28-12-2006, 14:38
:o nikad čuo

ma ti za nist nisi cuo...

Wizard
28-12-2006, 14:44
Kako mozes nikad necuti da Queen, cudi me to, ali eto, ta dobra pjesma je pretpostavljam We Are The Champions, samo pretpostavljam, a najbolje pisem su mi the Show Must Go On, We Are The Champions, Bohemian Rahpsody, Friends Will Be Friends, I Want To Break Free(nisam peder), One Vision... ima ih dosta, a lose su prava rijetkost

Rocchiro
28-12-2006, 14:47
Kako mozes nikad necuti da Queen, cudi me to, ali eto, ta dobra pjesma je pretpostavljam We Are The Champions, samo pretpostavljam, a najbolje pisem su mi the Show Must Go On, We Are The Champions, Bohemian Rahpsody, Friends Will Be Friends, I Want To Break Free(nisam peder), One Vision... ima ih dosta, a lose su prava rijetkost

lol,a zbog cega bi bil peder? mercury nije bil čisti fagg,imal je i par cura

Wizard
28-12-2006, 14:49
Esi vidia spot od te pisme, a i pisma je ka pederska himna, a on je bio totalno sjeban covik, sve je kriva droga :D

Rocchiro
28-12-2006, 14:53
Esi vidia spot od te pisme, a i pisma je ka pederska himna, a on je bio totalno sjeban covik, sve je kriva droga :D

da,znam,spot je u qurcu :rotfl:

Ali pederska himna nije,pederska himna je 3,6,5 je proslo danaaa :rotfl:

Simon the Dreamer
28-12-2006, 15:26
Pederska himna je YMCA od Village Pipla, a Bicycle Race je zakon od Queensa i ništa drugo, sve druge su glam sranja...

28-12-2006, 16:02
Legende, Mercury je imo super glas, a phoenix kill yourself, once again.

Armachus
28-12-2006, 16:04
Legende, Mercury je imo super glas, a phoenix kill yourself, once again.
A što ti odmah sereš ćim dođeš na forum... dok te nije bilo nitko nije srao, a ti odmah poćinješ ! :-x :fof:

I uopće nisam reko da su :yuck: , rekao sam ništa posebno a to znaći :| !

28-12-2006, 16:08
Da, znači Slipknot je bolji, yeah. Da ti shvaćaš kvalitetnu glazbu, ne, nego slusaš samo iz principa. Inače, pjesma Bohemian Rhapsody mi je predobra

T.N.T.
28-12-2006, 16:12
meni je YMCA, kao pjesma, vrlo dobra...a tek dok si pijan...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

jebe mi se što je sad neki kreten tamo rekao da je pederska himna...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/tired.gif

Armachus
28-12-2006, 16:15
... pjesma Bohemian Rhapsody mi je predobra

A nije i ta nešto... daj neku drugu !

28-12-2006, 16:17
We Will Rock You-fora pjesma, We Are the Champions..

Armachus
28-12-2006, 16:18
E pa te sam rekao da su zakon...

Jerry
28-12-2006, 16:20
Legende, Mercury je imo super glas, a phoenix kill yourself, once again.
A što ti odmah sereš ćim dođeš na forum... dok te nije bilo nitko nije srao, a ti odmah poćinješ ! :-x :fof:

I uopće nisam reko da su :yuck: , rekao sam ništa posebno a to znaći :| !ni meni queen nije nešta posebno :|

28-12-2006, 16:22
Pa dobro, nekom se sviđa nekome ne..

Wizard
28-12-2006, 20:41
jebe mi se što je sad neki kreten tamo rekao da je pederska himna...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/tired.gif
?!?! :? jel se tu misli na mene :?

Helena
28-12-2006, 20:44
Mislim da nije mislio na tebe Wizard. A najbolje pjesme su vam sećini We Will Rock You i We Are The Champions, jer su im te najpoznatije i te ste svi čuli negdje milju puta u životu. Ako poslušate koji njihov album, vidjet ćete da imaju oni i puno bolji stvari. :wink:

Om3G@
29-12-2006, 11:19
Queen su bili umjetnici, a Freddie je jedan od pjevaca sa najboljim glasom... Iako su imali komercijalan izricaj, u dusi se nisu spoticali time i radili su jako dobre pjesme.

A koliko je samo Freddie bio sklon upletanju u razlicite zanrove, primjer je samo Hot Space album... njihova prilagodba svemu ce biti vjecna i njihova karizma koja proizlazi iz njihovih pjesama!

I samim time, Queen su uvrsteni u jedne od 20 najboljih izvodjaca ikada!

W3DR4N
29-12-2006, 11:28
Najjača Freddieva stvar je Barcelona.

St. Jude
29-12-2006, 11:35
Najjača Freddieva stvar je Barcelona.

ono šta je bilo na olimpijskim igrama ?

ko je ko nije to ta pjemsa(jpš je jedna kamo se neki tip dere barcelona0
najbolje pjesma od queena je Princes Of the universe

29-12-2006, 11:47
Mislim da nije mislio na tebe Wizard. A najbolje pjesme su vam sećini We Will Rock You i We Are The Champions, jer su im te najpoznatije i te ste svi čuli negdje milju puta u životu. Ako poslušate koji njihov album, vidjet ćete da imaju oni i puno bolji stvari. :wink:
Tako je, a Freddie, ajd bio je peder, ali je znao pjevat :pray:

Wizard
29-12-2006, 11:48
Mislim da nije mislio na tebe Wizard. A najbolje pjesme su vam sećini We Will Rock You i We Are The Champions, jer su im te najpoznatije i te ste svi čuli negdje milju puta u životu. Ako poslušate koji njihov album, vidjet ćete da imaju oni i puno bolji stvari. :wink:SWe Will Rock You je dobra ali je daleko od najboljih, a We Are The Champions je klasiki jedna od najboljih, ali rijetke su njihove lose pisme, sve su odlicne, takoda se tesko odluciti koja je najbolja

St. Jude, je Barcelona je bila na OI, pivaju je Mercury i Montserrat Caballe

Rocchiro
29-12-2006, 13:47
Najjača Freddieva stvar je Barcelona.

e da,bome vrhunska stvar :pray:

POSA
29-12-2006, 19:20
in my defence, princes of the universe, da o bohjemu ne pričam
meni najdraži bend, a freddy je bog
njihov sam fan od 12. godine, a bit ću do 120-te

Simon the Dreamer
29-12-2006, 19:25
A tvoj dečko? On preferira Village People?
nhf, samo se šalim, i ja volim kvinse, moja mama je bila veliki fan, nije istina da ih samo pederi vole...

POSA
29-12-2006, 19:27
A tvoj dečko? On preferira Village People?
nhf, samo se šalim, i ja volim kvinse, moja mama je bila veliki fan, nije istina da ih samo pederi vole...

ne, dečko voli tokio hotel

istina je svi vole barem nešto od queena, sad je navodno film u planu, a johnny depp bi utjelovio freddya

T.N.T.
29-12-2006, 21:24
jebe mi se što je sad neki kreten tamo rekao da je pederska himna...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/tired.gif
?!?! :? jel se tu misli na mene :?ne mislim na tebe, mislim općenito...

Letva
29-12-2006, 22:20
Legende, Mercury je imo super glas, a phoenix kill yourself, once again.
A što ti odmah sereš ćim dođeš na forum... dok te nije bilo nitko nije srao, a ti odmah poćinješ ! :-x :fof:

I uopće nisam reko da su :yuck: , rekao sam ništa posebno a to znaći :| !ni meni queen nije nešta posebno :|

Onda ti nemas blage veze o rocku.

Slusaj svoje Green Day smece.
:rambo:

King tiger
29-12-2006, 22:25
Prije smo doslo do zakljucka da Jerry voli samo hrrrrrrrrrrapave muske glasove.

Simon the Dreamer
29-12-2006, 23:37
Ma freddyev glas je zakon, ali mi je degutantna njegova sklonost oblačenju poput jeftine pederske kurve/akrobatske plesačice, u neke pre-otvorene trikoe, kojima bi zgadio život svakom normalnome... da je bar samo pjevao, negdje odozada u mraku, sjajno pjeva, al ga je muka za gledat... :)

W3DR4N
30-12-2006, 01:04
Freddie Mercury je karizmatična pojava i glas. Njegove pjesme poput We Will Rock You, We are the Champions ili recimo Show must go on, postale su stvar opće kulture. Da bi bio popularan, Freddie se nije trebao šminkati kao strašilo i obratno se zakucavati na križ, kao jedan trenutno vrlo popularni attention whore, koji je sve samo ne umjetnik i kvaliteta za pamćenje.
Koga on trpa u slobodno vrijeme, moj je i vaš najmanji problem.

St. Jude
30-12-2006, 10:54
Freddie Mercury je karizmatična pojava i glas. Njegove pjesme poput We Will Rock You, We are the Champions ili recimo Show must go on, postale su stvar opće kulture. Da bi bio popularan, Freddie se nije trebao šminkati kao strašilo i obratno se zakucavati na križ, kao jedan trenutno vrlo popularni attention whore, koji je sve samo ne umjetnik i kvaliteta za pamćenje.
Koga on trpa u slobodno vrijeme, moj je i vaš najmanji problem.

istina mene zaboli ako je on npr. homoseksualac(kao i halford),sve dok radi dobre stvari(ne mislim na mercurya,već i na ostale pjevače)