PDA

Pogledaj cijelu verziju : Marvel Ultimate Alliance



Werewolf
27-12-2006, 23:35
Dal itko zna je li ova igra izasa?
Ako je igra upola dobra kao ovaj filmic , onda je moram zaigrat!
MSKsJucPJGs

Rocchiro
27-12-2006, 23:46
mislim da jeste

Gothmog
28-12-2006, 00:04
Izašla je...evo ti min requirements:


MINIMUM PC REQUIREMENTS
128MB Video Card with 3D Acceleration and DirectX Support (Nvidia 7300 or ATI X1300)
2.0GHz Pentium 4 or 1.6GHz Athlon 2000 Processor
8GB Hard Disk Space
512MB RAM
Sound Card With DirectX Support
DirectX 9.0c
2x Speed DVD-ROM Drive

The Boz
28-12-2006, 00:44
That cinematic is made of awesome!

Moram kupit novi komp...

Helena
28-12-2006, 00:49
Ovo ludo izgleda, to ću odigrat obavezno.

ran6er
28-12-2006, 01:13
Ovo ludo izgleda, to ću odigrat obavezno.

Istina da izgleda ludo, ali to je samo trailer.
Evo malo gameplaya.
yjUc5WBa7Mo&NR
:yuck: Igra je užas.

The Boz
28-12-2006, 01:23
Pa neznam baš, hvale je na sva zvona...

28-12-2006, 01:24
Meni izgleda krš igra..

Rocchiro
28-12-2006, 01:52
osjecam smrad konzola

Valtiel
28-12-2006, 03:26
OMG, pogledam trailer i kazem wowwwww, pogotovo Wolverine, koja drama i legenda od covjeka :shock:

Ali onda pogledam gameplay i pomislim, WTF!? :? Zar ovo nije igra Expandable u novom izdanju?

Ne znam, ali ja imam X man legenda na mobu, i igra izgleda isto, cak i ista grafika :?

Ne znam, ocekivao sam tps-rpg... ali eto :o

That dude scares me!

What are you girls looking at?

:pray: Wolverine mi je uvijek bio najbolji marvelov lik!

W3DR4N
28-12-2006, 03:38
Odigrao igru pred kojih mjesec dana i samo mogu reći: GOTY.

Bez trunke hypa i nepotrebnog preseravanja developera, izašla je jedna prezabavna, bug free igra, ujedno i meka za marvelove fanove. Igra na minimalnom system requ leti na high, dok su animacija likova, grafika i zvuk visoke produkcije i kvalitete. Dotična igra je bila i prvi pravi next-gen naslov. Šta se tiče konzola i kontroli, nema frke, programeri su si dali truda i na svakoj ide besprijekorno, radilo se kompjuterovim upravljačkim jedinicama, wiimoteu, xbox gamepadu, dualshocku ili pak novom six axisu.

Zašto GOTY?
Jer zaslužuje. Ove godine, PC gaming je bio popriličan krš. Ništa novo, orginalno, tek par nastavaka i par expanzija, uglavnom prokušani recepti od kojih su neki jednostavno bili predodređeni za hitove.
Marvel nudi ono šta nedostaje. Old skul tabačinu u stilu Fighting Forcea, s elementima RPG-a, sve umotano u najobuhvatniji marvel celofan ikad.

Igra nudi oko 20 likova (vodite četiri istovremeno) i više od stotinjak NPC-ova, svi otprije poznati iz marvel stripova. Proizvođač je dobro procjenio broj igrivih likova, jer da ih je manje, izbor i mogućnosti bi bile slabe. Da ih je pak više, ne bi bilo toliko vremena posvećeno svakome. A neki likovi moraju ostati i za nastavak, za kojeg se nadam da će izaći, jer igra ima fenomenalan cliff over. Također, igra je podjeljena u pet poglavlja, od kojih svaki na par levela, među kojima su svi različiti, tako da su lokacije veoma različite jedna od druge i tako igra ne dosadi do kraja. Nadalje, kroz levele se može pronaći masa secret itema za otključavanje dodatnih kostima likova (različiti statovi i izgled), naslovnica stripova, artova, bonus misija i sličnog. Također, vrijedni programeri su svim likovima malo promijenili izgled, tako da bi superjunaci iz četrdesetih, kao i ovi izgledali moderno i funkcionirali zajedno.

Šta hype radi od igara..
To je marvelova najveća pogreška. Da je imao reklamu kao battlefield 2/2142 ili kao carbon, neizmjerivo duge i lažno obećane najave gothica i obliviona, sad bi ga ljudi i igrali. Žalosno je da je hype trenutno najjače oružje gaminga, i sami igrači, koliko god sami sebe uvjeravaju da su protiv toga, naivno grizu svaku bačenu udicu. Da nije tako, umjesto većine navedenih poluproizvoda, igrali bi ovaj čisti ovogodišnji dragulj, igru neokaljanu pompoznim najavama, bjesomučnih hypom i štancajućom deadline mašinom.

GOTY? Itekako. Svaka preporuka.



P.S. Najjače kombinacije:
Spiderman + Ironman + Human Torch + Thor
Wolverine + The Thing + Iceman + Human Torch
Spiderman + Wolverine + Human Torch + Deathpool

P.S.S. Ne možeš kvalitetu grafike zaključiti gledajući youtube filmić. Skini HD trailer ili jednostavnije, zaigraj igru.

Rocchiro
28-12-2006, 03:47
Ima Šokera i Venoma?ili sam gud gajs?

Werewolf
28-12-2006, 08:59
Ok mene si uvjerio, nabavljam igru! I btw Fighting force mi je jedna od najboljih igara ikad , pa onda nemoze lose proc :P

Arbiter of Change
28-12-2006, 09:17
Not my style, ali tko voli neki izboli.

Iako animacija stvarno dobro izgleda. :wink:

dinix
28-12-2006, 12:26
trailer je zakon, al igra je cista za konzole...

Nightyx
28-12-2006, 13:09
shit mrzim takva sranja

m777
28-12-2006, 22:22
shit mrzim takva sranja
Dobar si... :wink:

Meni igra izgleda super, čim popravim grafu/kupim novu, nabavljam ju...