PDA

Pogledaj cijelu verziju : CoD 2 problem



godfather
27-12-2006, 19:52
evo da ne otvaram novu temu i ja isto imam problema sa original cod 2 cd-om.

igru sam prije igro i prešo je, nakon toga sam je izbriso i sad sam je ponovo instaliro ali 10x sporije ulazi i oćitava nove staze što me posebno živcira kad igram preko neta jer dok se ja ukljućim pola vremena prodje
jel neko zna u čem je problem?

EDIT by Glass: Nemoj postat svoju problem u temu ako se nije riješio originalni problem iz teme.

27-12-2006, 22:56
Juc..
Ne znam, sreo sam dosta ljudi s tim problemom, svi isto se žale, valjda je do nekih starih fileova :wink:

NITROS
27-12-2006, 23:34
evo da ne otvaram novu temu i ja isto imam problema sa original cod 2 cd-om.

igru sam prije igro i prešo je, nakon toga sam je izbriso i sad sam je ponovo instaliro ali 10x sporije ulazi i oćitava nove staze što me posebno živcira kad igram preko neta jer dok se ja ukljućim pola vremena prodje
jel neko zna u čem je problem?

EDIT by Glass: Nemoj postat svoju problem u temu ako se nije riješio originalni problem iz teme.

ovako imao sam slicne probleme sa drugim igrama. FInta ti je sljedeca. Komp ti posprema neke fileove koje stalno koristi u Temp folder i tamo si imao sigurno 1GB samo za COD2 ako si ga redovito igrao, i kada si uninstall stisnuo sve ti je to otislo kvragu tj. otislo je dolje sa kompa, to ti je kao cache memorija.

I daj mi reci konfiguraciju s kojom pogonis to

godfather
28-12-2006, 19:10
intel p4 3000 mHz
512 rama
ati radeon 9550
hard od 190 giga