PDA

Pogledaj cijelu verziju : Šta mislite...



revenion
27-12-2006, 18:18
dal bi bilo dobro imati u igri neki trans u sureriorna bica kao npr. sto mogu GM-ovi(game masteri)oni mogu biti bilo sta...svoj heroj...zmaj...ogre...i tako dalje...zamislite spell da pretvorite svog nightelfa u kentaura na neko vrijeme sa svojim posebnim vjestinama itd...ili undeada u dreadlorda...orca u pit lorda...humana u angela(onog spirit healera bi bilo dobro)...

reiki_
27-12-2006, 18:45
ajme majko

Simon the Dreamer
27-12-2006, 18:46
Ne, to previše vuče na Mortal Kombat i neke anime-jap/chink mmorpg-ove, wow ima onaj juropski štih, zbog kojeg ga ja volim, i zbog kojeg ga vole i drugi, nema bolje nego zaklat vlastitom sjekirom/mačem..., to je užithak...

prcko
27-12-2006, 18:48
ajme majko
da

R€M@h
27-12-2006, 18:52
Sve je to moguce,ali su postupci vrlo slozeni i zabranjeno je javno o njima govoriti.

Ali postoji jedna organizacija koja se bavi mijenjanjem modela unutar igre, a promjena modela oruzja ili itema je jos najlaksa stvar ;)

Btw.
O tome o cemu ti pricas je moguce samo GMovima tj. Samo onima koji se smatraju hiperpametnim na privatnim serverima jer ti GM na pravom BLizzard serveru nikada nebi ni rijec o tome govorio.
Tako da ovaj topic krsi blizzardova pravila.

To je zasad sve :P
Mislim da bi Mod trebao znati sto mu je uciniti^^[/url]

Wizard
27-12-2006, 21:18
A hebiga, svakako ne, to mi se nesvidja, to biupropastilo igru, i balans izmedju klasa, a da i nepricam o PvE-u.

PS. Mislim da se nekrse nikakva prava, nema locka, zasad, slobodno raspravljajte, pita bi li bilo dobro napraviti takvu promjenu u igri, misli da o tome nije zabranjeno pricati :P

revenion
27-12-2006, 21:45
e wizard vidim da si nest aktivan...daj mi malo pomozi u shitu sa crovortexom...mrzim od njih narucivat...prosli put kad sam gw narucivo ceko sam 5 dana...


edit:e da i ja mislim da ste vi krivo skuzili...meni je primjer bio neki gm...no ja nisam mislio na gm-a nego bas kao spell...ali da svaki od tih superiornih bica ima svoje neke spellove i sta ja znam...i recimo da traju 10 minuta a cooldown traje 60 minuta...kaj ne bi to bilo super...ha?plzz...some fckin support

Arbiter of Change
27-12-2006, 21:51
Posebno izbalansirano da, ali opet se ne bi baš uklapalo u Warcraft svijet.

dex
28-12-2006, 00:47
noggenfogger je sasvim dovoljan...
pa sigurno znate kakve su sve likovi gluposti s njim izvodili... pogledajte recimo nogg-aholic video...
sta bi tek bilo da jos i neke posebne skillove dobijes tim mjenjanjem oblika (bilo to spellom il potionom)...

R€M@h
28-12-2006, 09:12
Sceko sam 5 dana...




To nije nista :S Ja sam svoj komp kod Della narucio pocetkom ovog mjeseca, a dosad su stikli samo Mis i Racunalo (jos mi fali moja g15-ica i slusalice :D )



o tome nije zabranjeno pricati
Nije zabranjeno pricati o tome,ali je zabranjeno pricati o postupcima mijenjanja modela unutar igre sa Third-user programima ;) .


noggenfogger je sasvim dovoljan...
pa sigurno znate kakve su sve likovi gluposti s njim izvodili... pogledajte recimo nogg-aholic video...

Ako ti mislis da su The Dopefish i Forg samo Noggenfogger elixire koristili onda se varas.
Od ModelChanginga(:S) pa sve do hardcore exploitanja , kao sto je npr. Forgov Wallwalk u Orgrimmaru ili Dopefishova posjeta na GM-Islandu (Tamo gdje je onaj Murloc (Murkdeeps;) ) na pocetku.

Nije zabranjeno pokazivati gdje si bio i kako si dosao tamo ,nego samo direktna povezanost sa Modelchangingom , Wallwalkanjem, walljumpingom , cornerjumpingom , glitchanjem i jos puno,jako puno toga ;)

Wizard
28-12-2006, 09:58
on bi to impletirao u WoW, znaci nema third-used programa, i nema o tome pricanja ode :D

revenion
28-12-2006, 12:06
:? :? nisam na to mislio...nego ce to vec na neki nacin bit u burning crusade...npr forma crnog zmaja...koji ce moc cak i lebdjet

Waylon
28-12-2006, 12:42
zanimljiva ideja, al mislim da bi to uništilo "ono nešto" u WoWu

npr. ekipa složi raid grupu, svi se pretvore u te beštije i zgotove Onyxiju u 2 min

a i vuče na anime malo, jer oni imaju te fore s pretvaranjima i to

Arbiter of Change
28-12-2006, 13:02
Ma trebaju oni uvesti nove klase pored već postojećih i dobro ih izbalansirati.

revenion
28-12-2006, 13:09
al kaj ne kuzite...ima trailer neki iz wow-a i vidite razna bica...a kad skuzite to ste vi...ima taj neki trans...to su kao forme neke...wyvern,crni zmaj,kosturki zman itd...ovo sto ja pricam na neki nacin ce bit u igri kolko znam i kolko sma vidio...sam da se to nije neki gm sa nekog private servera koji koristi burning crusade zajebavo...no ja mislim da nije...e da...moci cete lebdjeti...ili na neki nacin i letjeti...hmm neznam tocno...no bit ce letecih montova kao i forma

Arbiter of Change
28-12-2006, 13:11
al kaj ne kuzite...ima trailer neki iz wow-a i vidite razna bica...a kad skuzite to ste vi...ima taj neki trans...to su kao forme neke...wyvern,crni zmaj,kosturki zman itd...ovo sto ja pricam na neki nacin ce bit u igri kolko znam i kolko sma vidio...sam da se to nije neki gm sa nekog private servera koji koristi burning crusade zajebavo...no ja mislim da nije...e da...moci cete lebdjeti...ili na neki nacin i letjeti...hmm neznam tocno...no bit ce letecih montova kao i forma

Ma to; to ti je novi mount Netherdragon (ili nešto) i Flying forma za druide. To ti dolazi sa BC-om.

revenion
28-12-2006, 13:15
a sta sam ja upravo reko...ima puno toga...ne samo ta 3 kaj sam nabrojio..vidio sam ih 20 najmanje...

Wizard
28-12-2006, 13:44
Ako to bude ja potpuno i konacno odustajem od WoW-a, bez ikakvog razmisljanja, spalit cu kutiju, razbiti cdove, izbrisat acc i formatirati disk da ne ostane niti trag od WoW-a, to je moje misljenje, i vec sada se moze lebdjeti, priest :D

R€M@h
28-12-2006, 16:37
@ Wizard : Moze i mage lebdjeti (ako mislis na slow-fall) ,a ako mislis na to da moze hodati po vodi onda ti to isto moze shaman :P

@Revenion: Ti govoris o necemu sto nije moguce na privatnim serverima , a na blizzardovim je. Ono sto si ti nabroji su druidove forme koji on uci svakih 10 (Jesu 10?) lvl-a.
Ako bi se tako nesto uvelo u igru ,igra vise nebi imala smisla tj. nebi vise bilo vazno koju rasu i klassu odaberes za svoga lika kada ces se nakon nekog vremena pretvoriti u bestiju.
I svi oni leteci mountovi
vidio sam ih 20 najmanje...Skoje si vidio su vjerovatno "napravljeni" na privatnom serveru s editiranjem *.mpq-a Administratora. Dosad postoji (ako ih je) 10 letecih razlicitih mountova (ne razlikujuci Epic oder Obicnog). Mislim da za svaku rasu posebno,ali ce ih se jos dodati i nerfati tj. skinuti iz igre, ali neki koji ce sigurno biit dodati su netherdrake, phoenix, bat, leteci lavovi^^(Ono sto je taurenima gryphon), gryphon odrasli whelpovi i jos neki drake-ovi koji ce izgledati poput Onyxie,Nefariana (u manjem formatu naravno ;) ) i imat ce po sebi kao neki dijamanti koji ce liciti na Thorium vein samo drugacije boje^^


npr. ekipa složi raid grupu, svi se pretvore u te beštije i zgotove Onyxiju u 2 min

Sta vama treba vise ? :yuck:

@ Arbiter of Change: Klasse vec jesu dovoljno izbalansirane, samo sto to neki ne primjete jer losije igraju od drugih pa ispadne kao da su warlocki pre imba, nisu oni nego njihovi igraci i spellovi.

Arbiter of Change
28-12-2006, 16:40
Pa ja sam rekao da trebaju uvesti NOVE klase te ih izbalansirati da dobro rade s već postojećim. :wink:

St. Jude
28-12-2006, 17:08
nemate pojma kako je hodat u oobliku onyxie(neznam ni ja) ali na većini privatnih severa ili fun pitajte moda jer sam vidio neke kako hodaju u obliku onyxie

revenion
28-12-2006, 17:10
LOL omg...lik ponovio isto 3 puta...

reiki_
28-12-2006, 17:47
Ako to bude ja potpuno i konacno odustajem od WoW-a, bez ikakvog razmisljanja, spalit cu kutiju, razbiti cdove, izbrisat acc i formatirati disk da ne ostane niti trag od WoW-a, to je moje misljenje, i vec sada se moze lebdjeti, priest :D

umjesto da se prikloniš nasilju , pošalji meni svoju wow kolekciju

R€M@h
28-12-2006, 17:57
nemate pojma kako je hodat u oobliku onyxie(neznam ni ja) ali na većini privatnih severa ili fun pitajte moda jer sam vidio neke kako hodaju u obliku onyxie

Znam kako je i mogu ti reci da je prilicno jebeno, hodas obicnom brzinom (7 = 100%) i ful glupo izgledas,a smijesno je kada u obliku Onyxije mountas.Ony na Tigru^^
Nazalost je to samo moguce na privatnim serverima ili koristice Model Changing.


LOL omg...lik ponovio isto 3 puta...
Jbg, neki ni nakon 4. puta nece nista shvatiti.

Karzah
28-12-2006, 18:11
R€M@H prestani se glupirati . Ona dva ista posta sam ti obrisao , polagano gubim strpljenje s tobom .

R€M@h
28-12-2006, 18:14
R€M@H prestani se glupirati .

po cemu ti zakljucujes da se glupiram ?

Karzah
28-12-2006, 18:16
Po tome što si 3. puta isto postao što ti je i revenion rekao . To nemoj raditi .

R€M@h
28-12-2006, 18:22
Po tome što si 3. puta isto postao što ti je i revenion rekao . To nemoj raditi .

To postam zato jer neki ljudi ne citaju duge postove pa pitaju pitanja na koja odgovor vec postoji.
To nema opce veze s gluparanjem i mislim da je gluparanje ono sto cine oni ljudi koji pitaju stalno isto i flameaju neki Shit

Wizard
28-12-2006, 20:44
@ Wizard : Moze i mage lebdjeti (ako mislis na slow-fall) ,a ako mislis na to da moze hodati po vodi onda ti to isto moze shaman :P
Smislia sam od priesta, mage nemoze lebdjeti, samo slow fall, a to je drugo, priest bas lebdi, a neznam jeli shaman lebdi ili ne ali znam da oda po vodi

dex
28-12-2006, 23:21
znaci zakljucak je da to nema smisla jel onda klasa druid uopce nebi bila po nicemu posebna....