PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koju igru kupiti?



Tuco [o]_[O]
26-12-2006, 12:30
Želio bih kupiti igru koja je onako malo novija...
Svejedno je FPS, RPG..., samo navedite koju

Moja konfa:
Processor:S AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz
Memory:S 768MB RAM
Hard Drive: 80 GB
Video Card: NVIDIA GeForce 6600

Arbiter of Change
26-12-2006, 20:01
Ako ćeš KUPOVATI neku igru, kupuj samo one koje imaju izražen Multiplayer element. ;)

kumE
26-12-2006, 23:47
Call of Duty 2 :wink:

KR1ST1J@N
27-12-2006, 08:29
F.E.A.R.,Warhhammer:40k,quake4...

THE NO
27-12-2006, 09:27
Kupi si Far Cry,sad je u Crovortexu snižena cijena ,prije mjesec dana je košta 120 kuna,sad košta 75 kn,a igra je odlična.

Bishop_45_(2)
27-12-2006, 11:03
Far Cry, odlican, lol, gdje si se ti izgubio ????

Burek_fr0m_SPACE
27-12-2006, 11:06
Far Cry, odlican, lol, gdje si se ti izgubio ????
Opšteprihvaćeno je mišljenje kritičara da je Far Cry jedan od ponajboljih FPSova i ja se slažem s tim. Jedino što se multiplaya tiče - možeš naći i dosta bolje, ali SP kampanja je dobra.

Bishop_45_(2)
27-12-2006, 11:16
ok, po meni (moje misljenje, ne nemaecem ga nikome, OSIM SVIMAS)

Far Cry ima prihvatljiv single, sve dok se ne pojave ona blesava cudovista, igra postane doadna, i uopce nema nekakav dobar fear effect kakav bi trebala imati igra njezinog kalibra; po meni Far Cry je trosak dobrog grafickog enginea na losu(citaj: blesavu i dosadnu) pricu; i ti to mozes nazvati staromodnim, ali ja jos uvijek cijenim dobru pricu vishe od grafike !!!
(*da ne bi netko mislio da sam licemjeran:::> UT volim u multiyu, nikad nisam prozvao UT single kao nesto dobro !!!*)

THE NO
27-12-2006, 11:25
Far Cry, odlican, lol, gdje si se ti izgubio ????
Nisam se ja nigdi izgubio,jer da si malo čita kritike na račun te igre,vidia bi da je to igra koje je oduševila ljubitelje žanra zbog grafike,slobode kretanja i engine-a.Igra dandanas može konkurirati današnjim FPS-ovima.

Bishop_45_(2)
27-12-2006, 11:40
1.) ok sry jasam imao malo previshe agresivan stav, tako da ne mislis da te zajeb., ja samo komentiram igru
2.) ja citam kritike, ali one me ne jebu; sta sad da u novinama napisu kritiku u kojoj hvale komunizam vi biste rekli da je on kl, :naughty: , meni vishe odgovara kapitalizam; jednako s Far Cry-em, meni se ne svidja jer ima jadnu pricu, i jako mi brzo dosadi, samo trcim ownam neka cudovista, i tu i tamo raskomadam cuvara obucenog u prelijepi kompletić !!!

THE NO
27-12-2006, 11:43
1.) ok sry jasam imao malo previshe agresivan stav, tako da ne mislis da te zajeb., ja samo komentiram igru
2.) ja citam kritike, ali one me ne jebu; sta sad da u novinama napisu kritiku u kojoj hvale komunizam vi biste rekli da je on kl, :naughty: , meni vishe odgovara kapitalizam; jednako s Far Cry-em, meni se ne svidja jer ima jadnu pricu, i jako mi brzo dosadi, samo trcim ownam neka cudovista, i tu i tamo raskomadam cuvara obucenog u prelijepi kompletić !!!
OK,svako ima svoje mišljenje.On topic,možeš jo uzet PES 6(ako preferiraš nogometne simulacije),NFS Carbon bi ti moga pokrenit( ja imam duplo slabiju konfu i dobro vuće).

Empe Tri
27-12-2006, 11:45
GW Nightfall ili Factions ;)

uzmi i neces pozalit ja sam skoro plako kad sam uzeo :D (sva tri djela imam 8) )

Bishop_45_(2)
27-12-2006, 11:48
ja ti svakako preporucam Half-Life2, dobijes 25 sati igre + CS + besplatni modovi + Episoda1 je 10 puta vishe kl od samog H-L2 tako ta to treba definitivno odigrati !!! (u epizodi 1 stalno si s onom tipicom Alex, or watever; puno ti je lakse pwnati sranja ako je treba pored tebe !!! :wink: )

THE NO
27-12-2006, 11:49
ja ti svakako preporucam Half-Life2, dobijes 25 sati igre + CS + besplatni modovi + Episoda1 je 10 puta vishe kl od samog H-L2 tako ta to treba definitivno odigrati !!! (u epizodi 1 stalno si s onom tipicom Alex, or watever; puno ti je lakse pwnati sranja ako je treba pored tebe !!! :wink: )
Da,zaboravio sam HL,svakako preporučujem.

Jerry
27-12-2006, 12:17
BF2 8)

Bishop_45_(2)
27-12-2006, 12:18
ma bolje ti je Morrowind, u Oblivionu zgubiš brdo vremena, i osijećaš se nakako isprazno nakon toga

W3DR4N
27-12-2006, 13:05
ja ti svakako preporucam Half-Life2, dobijes 25 sati igre + CS + besplatni modovi + Episoda1 je 10 puta vishe kl od samog H-L2 tako ta to treba definitivno odigrati !!! (u epizodi 1 stalno si s onom tipicom Alex, or watever; puno ti je lakse pwnati sranja ako je treba pored tebe !!! :wink: )

Da cijelo vrijeme hodaš čučeći, i da se zabijaš u svaki zid, ne skupiš na HL-u 25 sati igre.

NITROS
27-12-2006, 13:30
Far Cry, odlican, lol, gdje si se ti izgubio ????

A mogu ti reci da imas stvarno takve izjave da je najbolje da se pokopas, odnosno stisnes alt + F4 i to je to, ili najlakse stisni tipku na kucistu. Far Cry je prva igra sa takvom spektakularnom grafikom, a da ne govorim da je odlicna.

Simon the Dreamer
27-12-2006, 14:00
Far Cry je totalno sranje od igre, osim grafike, priča je tako loša da ju bulimičari koriste umjesto šake u grlu...đizus
Da su u igru stavili normalne protivnike a ne kretenska čudovišta, možda bi bila bolja, možda...

goGAMERo
27-12-2006, 14:05
Dajte ljudi, nemojte u ot, raspravljajte u FAR CRY topicu...

BTW. Ja bih ti za tu konfu preporucio da odigras Painkiller, oldskul šuter!

Bishop_45_(2)
27-12-2006, 14:18
ja ti svakako preporucam Half-Life2, dobijes 25 sati igre + CS + besplatni modovi + Episoda1 je 10 puta vishe kl od samog H-L2 tako ta to treba definitivno odigrati !!! (u epizodi 1 stalno si s onom tipicom Alex, or watever; puno ti je lakse pwnati sranja ako je treba pored tebe !!! :wink: )

Da cijelo vrijeme hodaš čučeći, i da se zabijaš u svaki zid, ne skupiš na HL-u 25 sati igre.

lol, rekalma je 25 sati igre, sat mislis da ja mjerim dok igram, lol, igram dok ne zavrsim ili dok ne prestane biti zabavno !!!



Far Cry, odlican, lol, gdje si se ti izgubio ????

A mogu ti reci da imas stvarno takve izjave da je najbolje da se pokopas, odnosno stisnes alt + F4 i to je to, ili najlakse stisni tipku na kucistu. Far Cry je prva igra sa takvom spektakularnom grafikom, a da ne govorim da je odlicna.

ma koji je tebi qurac, ja sam lijepo objasnio zasto mi je Far Cry sranje ; ne sviđa mi se igra u kojoj samo trcis i koljes botove (osim ako je u stilu Manhunta--> to je dobro klanje); tvoja stvar sto se tebi svidja takav FPS, meni grafika ne znaci nista ako ne uzivam u prici gameplayu; grafika je samo jedan element igre, dokle god ostali fale, ....
Uostalom nisam jedini, sto me samo ohrabruje; jos uvijek postoje gameri koji kopaju malo dublje od povrsine !!!

On topic:::> Izasao je Lego SW II i Sam & Max:Culture Shock --> ako trazis igru s dozom humora !!!

m777
27-12-2006, 15:16
ja ti svakako preporucam Half-Life2, dobijes 25 sati igre + CS + besplatni modovi + Episoda1 je 10 puta vishe kl od samog H-L2 tako ta to treba definitivno odigrati !!! (u epizodi 1 stalno si s onom tipicom Alex, or watever; puno ti je lakse pwnati sranja ako je treba pored tebe !!! :wink: )

Da cijelo vrijeme hodaš čučeći, i da se zabijaš u svaki zid, ne skupiš na HL-u 25 sati igre.
Nažalost, istina... :(
Al je igra super, isplati se kupiti...

Tuco [o]_[O]
27-12-2006, 21:53
Kupio sam Warhammer 40k + Winter Assault



GW Nightfall ili Factions ;)

uzmi i neces pozalit ja sam skoro plako kad sam uzeo :D (sva tri djela imam 8) )

Imam GW i GW Factions, skupljam lovu pa ga ovo ljeto (uhh ima još dugo) kupujem. 8)

Simon the Dreamer
27-12-2006, 22:25
[quote="Bishop_45_(2)":1b3gjval]ja ti svakako preporucam Half-Life2, dobijes 25 sati igre + CS + besplatni modovi + Episoda1 je 10 puta vishe kl od samog H-L2 tako ta to treba definitivno odigrati !!! (u epizodi 1 stalno si s onom tipicom Alex, or watever; puno ti je lakse pwnati sranja ako je treba pored tebe !!! :wink: )

Da cijelo vrijeme hodaš čučeći, i da se zabijaš u svaki zid, ne skupiš na HL-u 25 sati igre.

lol, rekalma je 25 sati igre, sat mislis da ja mjerim dok igram, lol, igram dok ne zavrsim ili dok ne prestane biti zabavno !!!



Far Cry, odlican, lol, gdje si se ti izgubio ????

A mogu ti reci da imas stvarno takve izjave da je najbolje da se pokopas, odnosno stisnes alt + F4 i to je to, ili najlakse stisni tipku na kucistu. Far Cry je prva igra sa takvom spektakularnom grafikom, a da ne govorim da je odlicna.

ma koji je tebi qurac, ja sam lijepo objasnio zasto mi je Far Cry sranje ; ne sviđa mi se igra u kojoj samo trcis i koljes botove (osim ako je u stilu Manhunta--> to je dobro klanje); tvoja stvar sto se tebi svidja takav FPS, meni grafika ne znaci nista ako ne uzivam u prici gameplayu; grafika je samo jedan element igre, dokle god ostali fale, ....
Uostalom nisam jedini, sto me samo ohrabruje; jos uvijek postoje gameri koji kopaju malo dublje od povrsine !!!

On topic:::> Izasao je Lego SW II i Sam & Max:Culture Shock --> ako trazis igru s dozom humora !!![/quote:1b3gjval]

/totalni sign
ali sve nas je manje...
S&M: Culture Shock je bezveze, jako kratko, izdaju igru u "epizodama", bezvezna ideja...

dugi
27-12-2006, 23:04
Da ,da gameri koji su skuzili da je Far Cry losa igra su izrazito inteligentni i zahtjevni igraci kojima bi preporucio sate i sate vrhunske zabave na jednoj Amigi kad im grafika nije bitna.Vama danasnji pc i danasnje "plitke" igre nisu ni namjenjene.Ocito je poularno reci Far Cry je sranje jer tada kao ispadas nesto iznad ostalih,nesto uzviseno i superinteligentno a zapravo samo pomodno.Meni se Simsi ne igraju iz raznoraznih razloga ali nikada necu napisati da igra ne valja kada vidim kvalitetu u toj igri makar nije po mom ukusu.Zato ukljucite mozak i budite objektivni ni manje ni vise.

Prince-Artas
27-12-2006, 23:05
tip želi malo novije igre iako mu i ja preporučam MW, nek uzme Fear i expanziju obavezno

NITROS
27-12-2006, 23:22
[quote="Bishop_45_(2)":a52aht54]ja ti svakako preporucam Half-Life2, dobijes 25 sati igre + CS + besplatni modovi + Episoda1 je 10 puta vishe kl od samog H-L2 tako ta to treba definitivno odigrati !!! (u epizodi 1 stalno si s onom tipicom Alex, or watever; puno ti je lakse pwnati sranja ako je treba pored tebe !!! :wink: )

Da cijelo vrijeme hodaš čučeći, i da se zabijaš u svaki zid, ne skupiš na HL-u 25 sati igre.

lol, rekalma je 25 sati igre, sat mislis da ja mjerim dok igram, lol, igram dok ne zavrsim ili dok ne prestane biti zabavno !!!



Far Cry, odlican, lol, gdje si se ti izgubio ????

A mogu ti reci da imas stvarno takve izjave da je najbolje da se pokopas, odnosno stisnes alt + F4 i to je to, ili najlakse stisni tipku na kucistu. Far Cry je prva igra sa takvom spektakularnom grafikom, a da ne govorim da je odlicna.

ma koji je tebi qurac, ja sam lijepo objasnio zasto mi je Far Cry sranje ; ne sviđa mi se igra u kojoj samo trcis i koljes botove (osim ako je u stilu Manhunta--> to je dobro klanje); tvoja stvar sto se tebi svidja takav FPS, meni grafika ne znaci nista ako ne uzivam u prici gameplayu; grafika je samo jedan element igre, dokle god ostali fale, ....
Uostalom nisam jedini, sto me samo ohrabruje; jos uvijek postoje gameri koji kopaju malo dublje od povrsine !!!

On topic:::> Izasao je Lego SW II i Sam & Max:Culture Shock --> ako trazis igru s dozom humora !!![/quote:a52aht54]

Daj pogledaj, rekao si da si lijepo objasnio. E pa nisi objasnio nego si naknadno objasnio sve, i to nakon mojeg reagiranja.


tip želi malo novije igre iako mu i ja preporučam MW, nek uzme Fear i expanziju obavezno

hmmm FEAR ovako neka prvo odigra demo, jer su se neki usrali, a spizdili su lovu za orginal igru, tak da prvo neka demo odigra, pa ako ce htjeti to igrati lako kupi orginal. Ali fakat zna zlecati i mene kojeg tesko se leca.

W3DR4N
27-12-2006, 23:28
lol, rekalma je 25 sati igre, sat mislis da ja mjerim dok igram, lol, igram dok ne zavrsim ili dok ne prestane biti zabavno !!!

Naravno, i na Fableu je pisalo kako je dugačka i zabavna igra.

Nigdje nije pisalo kako je igra prekratka i prelagana, šta je čini ispodprosječno lošom.

Prince-Artas
27-12-2006, 23:38
lol, rekalma je 25 sati igre, sat mislis da ja mjerim dok igram, lol, igram dok ne zavrsim ili dok ne prestane biti zabavno !!!

Naravno, i na Fableu je pisalo kako je dugačka i zabavna igra.

Nigdje nije pisalo kako je igra prekratka i prelagana, šta je čini ispodprosječno lošom.

pa naravno da je to pisalo, pišu svašta samo da prodaju igru, tih primjera imaš kod EA kod skoro svake njihove igre

NITROS
27-12-2006, 23:44
a na kraju krajeva najbolje da kupi suncicu i to je sve :)

Simon the Dreamer
28-12-2006, 15:42
Sunčica u prirodi rula.
A u vezi FC, nisam reko da je totalno sranje, reko sam da je grafika dobra, ali meni je grafika nebitna, postoje i danas igre kojima je na 1om mjestu priča i smisao a tek onda grafika, pogledaj samo novi Total War, zakon je ispao...

KR1ST1J@N
28-12-2006, 16:04
max payne 2,line of sight vietnam,vietkong... :D