PDA

Pogledaj cijelu verziju : wow kupnja...



revenion
25-12-2006, 12:58
ja idem sutra il preksutra kupit wow...da origigi cd i sva ta sranja...e tu sad ide problem...1.imam para i sve no ja prvo za svaki slucaj iso pogledat za prepaid kartice jer mi stara sere da me mogu pokrast ak idem prek neta...e ima prepaid i sad ja iso na world of warcraft i pol sata sam uz pepsi cito misljenja korisnika i dok sam odozdola skroz tih pola sata scrollao lagano gore kad sam dosao do kraja rasplakao sam se jer pise:"Nije raspolozivo!" :cry: :cry: gdje jos mogu kupit OSIM CROVORTEX jer ocu doc do lvl-a 40 prije kraja praznika...jer iimam oko 3 tjedna igranja dan i pol noci...navedite jedan grad u zagrebu da mi buraz moze otic po wow...

R€M@h
25-12-2006, 13:08
Šta se tiče ovog "mogu te pokrasti preko neta" ti mogu reći da nije istina.
Plaćam WoW od 5. mjeseca karticom od tate i niti jednom nije niti jedan cent falio.
Također moj prijatelj i ujedno susjed igra WoW i plaća karticom od tate, niti on nije imao bilo kakvih problema sa računom tj. plaćanjem.
Da biš imao sliku načina plaćanja si to zamisli tako:

Korisnik (Ti) -> Informacije (Brojevi s kreditne) -> Blizzard (Oni) --
^ |
|----------------------------<--- informacije<--------------------------v

Brojevi s tvoje (roditeljeve) kartice nikad ne stanu nego stalno putuju , tako da je NEMOGUĆE ukrasti bilo kakve informacije^^.
Ao bi bilo moguće ne vjerujem baš da bi WoW imao preko 7 milijuna korisnika ;)

Šta se tiče kupnje WoW-a ti ne mogu pomoći. Ne živim u Zagrebu,ali imaš WoW u Rijeci. Ako imaš Flat si a skini^^

Wizard
25-12-2006, 13:20
Placam s karticom vec 5-6 miseci i mogu reci da nema nikakvih problema, cak sami lika prebacia jednom s karticom, sve tocno kako i treba biti, niti lipa nefali, mozes iti siguran u placanju s karticom, a prepaid mozes kupiti u algoritma valjda, ako ima ibude ti poograonama prodaju koliko zna, pa vidi, ali karticom ti je najbolje i jeftinije nego prepaidom

prcko
25-12-2006, 13:31
Slušaj za wow mozeš bit 1000000000000% siguran da te neće pokrast kad plačaš karticom;Zašto;e zato što je to jako veliki broj igrača koji plačaju karticom i transakcije se provode bez ikakvih problema.I kad vidiš ja mislim u gornjem desnom kutu ili u donjem desnom kutu LOKOT zlatne boje na bilo kojoj stranici na kojoj oceš plačat karticom nema nikakve šanse da te pokradu.I da ti kazem 80% wow igrača u svijetu plača karticom a 20% pre-paid karticom i do sad nije bilo nikakvih krađa i nesuglasica zato nemoj se bojat i plati bez pol frke.

revenion
25-12-2006, 13:38
JESUS CHRIST...STA CE MI PLACANJE KARTICOM KAD JOS NEMAM NI IGRU...ISUSE KRISTE...to je i bit...sam reko da cu placat prepaidom...a stara ce mi za to dat pare pa mi se zivo sad jebe za kraticu...ocu kupit igru... :shock:

R€M@h
25-12-2006, 13:53
Skini je s neta ! Ako ti neki frend ima verziju na nekom jeziku koji ti se ne sviđa onda si to instaliraj pa skini client na drugom jeziku koji mislim iznosi ~500-700mb.
Nisam siguran, ali za kupit odi na site od algoritma, mislim da je preko net moš amo naručiti^^

revenion
25-12-2006, 16:58
pa daj citaj prvi post...imam 2 dana...danas je vec dan nekak proso i jos sutra...kada ce algoritam dobit novu posiljku ako neko zna i gdje jos mogu kupit...ne zelim narucivat ni nista...NEKA MI SE NEKO IZ ZG-A JAVI GDJE MOGU JOS KUPIT ORIGIGI WOW ZA DO 200KN...ducan molim...

Shadow
25-12-2006, 18:44
gdje jos mogu kupit OSIM CROVORTEX jer ocu doc do lvl-a 40 prije kraja praznika...jer iimam oko 3 tjedna igranja dan i pol noci...navedite jedan grad u zagrebu da mi buraz moze otic po wow...

Što ne preko Crovortexa?



Plaćam WoW od 5. mjeseca karticom od tate i niti jednom nije niti jedan cent falio.
Također moj prijatelj i ujedno susjed igra WoW i plaća karticom od tate, niti on nije imao bilo kakvih problema sa računom tj. plaćanjem.]

:rotfl: :rotfl: Tatinom karticom

revenion
25-12-2006, 19:14
da ne preko crovortexa...jer mi se neda cekat 2 dana da idem po to ili 2 tjedna da mi dode narudzbom...a 100% ne dode 170kn kolko dode u algoritmu...

dex
25-12-2006, 19:22
lol... pa wow ti svugdje dode jednako... u kojoj god trgovini kupovo...

revenion
25-12-2006, 20:45
hmmm...ne bas...gledo sam i druge web shopove nije isto...dobro...sad sam iz crovortexa narucio wow i prepaid karticu...valjda cu dobit za 3 dana...(sutra ne radi pa nikog nema...i onda pocinju radit u srijedu i tek ce onda poslat u ducan igru...znaci oko cetvrtka ili petka...i ostanu mi 2 tjedna :cry: :cry: )jebemu...a sta cu... :-x :-x :-x ...znam igrat i sve to...samo mi recite najbolji server bez "puno" lagga i sa dostojnim brojem igraca(onak da ih vidis po cijeloj zemlji...i tak)FOR THE HORDE...or alliance...e jebemu pas mater...alliance mi ima najbolji armor i klasu(tier 2 judgment armor za paladina,paladin klasa)a horda mi ima najbolje rase(tauren i troll)i kak da ja to sad spojim... :cry: :cry: :cry:...jedino ako igrat sa razlicitim factionsima na drugim realmovima...hmmm moglo bi ic...

R€M@h
25-12-2006, 20:50
Ako ti se tako sviđa Paladinom t2 onda ti moram reci da ces prvo morat doc na 60 i onda nac raid u kojem ces dobiti t2 set :S ne ide sve to tako brzo.

Dodi na njemacki PvP server Onyxia, nemos vjerovati koliko hrvata/bosanca/srba ima na nasem serveru :D

revenion
25-12-2006, 20:59
oke sori no moram zamolit modere da ti daju opomenu(private serveri nisu bas legalni...mogo si mi na pm poslat...)

R€M@h
25-12-2006, 22:40
Revenion, ako si ti mene shvatio da pricam o privatnim serverima onda nesto nije u redu ^^.
Ja sam naime pricao o Njemackom PvP serveru Onyxia koji pripada Blizzardu, o nikakvim privatnom serveru.

Ono sto si mi odgovorio na PP necu sada tu quotati, ali da ti toliko znas (znam i ja ;P) o privatnim serverima me cudi. Sam taj nastup kako si reagirao na opomene me zacuduje. Ali jbg^^

Spectre
25-12-2006, 22:52
znam igrat i sve to...

Kad pogledam ostale stvari koje si napisao, i onaj komentar o privatnom serveru, kao i o tome da su privatni serveri nelegalni, nekako mi ne stoji baš ovaj quote 8)

revenion
25-12-2006, 22:59
@spectre ovaj...znam ja igrat neg...pitanje je...otkuda sam naucio...nikad nisam igro na blizz serverima i nikad nisam vidio njihov realist...ali stranica koju bi sada napiso bi lockala temu i dobio bi jos jednu opomenu pa necu napisat...ak te zanima posaljem ti na pm...a i sta sam ja znao da on ne misli na neki njemacki private pvp serv...???...nisam zato n00b...mozda nisam znao no n00bovi bi to rekli kad bi vec to vidjeli znaci da igraju na blizz serverima svaki dan bulje u blizzardov realmlist i kazu da je to private server...i evo kak se ja izvlcim NELAZIMA...AHAHAHAH...

revenion
27-12-2006, 18:09
ovaj...pisalo da ne rade preko praznika...kolko znam praznici su prestali za punoljetne...(one koj iimaju posao i to)a za nas jos traju...e sad mene zanima...evo prosla su 3 dana...prvi je bio 25.12 i tad ducani ne rade 26. ista stvar ali 27.,jucer sam poslao neki problem jer je datum za narudzbu krivo napisan...16.6.2006 :rotfl: :rotfl: :rotfl: a narucio sam prekjucer i jos broj narudzbe 5941...a za drugu pise 9082 25.12.2006 koja je dobra...sad meni jos nisu odgovorili ali navodno rade...ako ne rade ko mi moze rec kako otkazat narudzbu jer imam jos jedno mjesto gdje kupiti...jer ako ne dobijem sutra sto bi trebalo biti 100%(prosla 48 sata)...e onda moram otkazat jer ocu sutra pocet igrat...

e da...nemojte brisat ni editirat post jer sam namjerno napravio double da se tema refresha...ak zelite izbrisite ovaj iznad ne ovaj dole...jer zelim odgovor na ovo...

Wizard
27-12-2006, 22:07
Zovi ih 15x dnevno, valjda ce im dop****** pa ce ti poslati WoW, ja sam u njih narucia nedavno igru, jos ni rijeci od njih, grrrr, ali nije toliko vazno, neznam sta drugo mozes osim da ih zovnes i vidis sto je s tim i da vidis ima li algoritam koji WoW, nevjerujem da iko drugi ima

revenion
28-12-2006, 12:32
prosli put kad sam narucivo da pokupim u ducanu i platim u ducanu sam ceko 5 dana jer sam narucio preko vikenda...no neznam za 1 dan sto ste fulali jer me to malo raspizdilo i fulo sam event...no...ja sam sad na bozic narucio i niste radili i tako dan poslije toga...1.nesto je krivo s datumom narudzbe jednog od proizvoda...narudzba broj 5941.Datum 16.6.2006 a drugi je dobar broj 9082 25.12.2006 e sad ja sam jucer poslao za kontakt u vezi toga...posto ste jucer radili ocekivao sam no niste uzvratili poruku...kao i prosli put kad sam narucivo gw...ja bih da se to ne ponovi...pa mogu li pitat ocu li ja jos danas pokupit wow i prepaid karticu?



evo to sam na forum posto...sad kaj kazes...bum li dobio objasnjenje il ne...

revenion
29-12-2006, 17:01
e ovo mi sad vec stvarno ide na k...11 poruka sam im poslo i nisam ni jedan odgovor dobio...ako ne dode sutra majke mi otici cu do sibeliusove 2 u ducan i premlatit cu tog lika...

Simon the Dreamer
29-12-2006, 17:05
nećeš, ne seri, znam da si raspižđen, ali nećeš ih prebiti, bolje je da im šalješ svakih 10 minuta jednu poruku, dok im ne zatrpaš poštu...

revenion
29-12-2006, 17:16
naravno da necu kad sam u austriji...buraz ce mi donjet wow...jer ide u austriju a usput ce mi wow dignut...

flander
29-12-2006, 18:02
e ovo mi sad vec stvarno ide na k...11 poruka sam im poslo i nisam ni jedan odgovor dobio...ako ne dode sutra majke mi otici cu do sibeliusove 2 u ducan i premlatit cu tog lika...


revenion aj malo oladi, hebate tu radiš neku zbrku kaj nemreš dočekat WoW,odi van i oladi yaya i nemoj fantazirat,ja ti baš iz principa sad nebi poslao WoW jel si dosadan :wink: :fof:

revenion
29-12-2006, 19:14
nije to zbog wow-a...omg n00b...ovo se dogada svaki jebeni put kad narucujem od crovortexa...vise nikad ALI NIKAD necu od cro vortexa narucivat...

Waylon
31-12-2006, 13:28
nemoras

let the patience be with you, young Jebi!

Shadowhell
31-12-2006, 13:43
nemoras

let the patience be with you, young Jebi!

:rotfl:

revenion
31-12-2006, 16:00
im a sith you idiot...omg...n00b...dobio sam poruku i moram cekat 2-3 dana posto sutra ne rade zbog nove godine od sada je to 3-4 dana :cry: :cry: :cry:

Svinjoguz
12-01-2007, 17:20
Pa i ljudi iz crovortexa moraju živjet!meni je frend oko nove godine naručil wow iz crovortexa i došo mu je drugi dan...možda bas tebe mrze

Shadow
12-01-2007, 18:07
Kako neće kad si dosadan ko guzica.
Što ti brat ne pođe u algoritma i jednostavno kupi WoW?

Svinjoguz
12-01-2007, 23:47
Kako neće kad si dosadan ko guzica.
Što ti brat ne pođe u algoritma i jednostavno kupi WoW?

dobro ti reko :D