PDA

Pogledaj cijelu verziju : Internet Provider(i)



R€M@h
24-12-2006, 20:37
Dobar dan svima^^

Imam jedno složeno ( za neke jednostavno ) pitanje uvezi Internet Providera.

Nisam baš najnoviji sa raznim akcijama/cijenama pa bih zamolio ako bi mi netko mogao nabrojiti par dobrih ( ili samo jednog^^ ) Internet providera.

Bilo bi dobro ako biste mi znali reći koliko stoji Flat-rate mjesečno, koja je najveća brzina i koliko to utjeca na cijenu, radi li se kod ugovora o 12-mjesečnom ugovoru ili o nekom kojeg možeš prekinuti kada te volja^^ , dobiva li se Hardware + instalacija ( nije nužno ) na kupnji tj. potpisanju ugovora i oš neke informacije koje možda možete dodati.

Molim vas nemojte flameati ni spammati.
Ukoliko već postoji neki takav topic ili ako se radi o krivom podforumu dajte mi onda link za topic odnosno napišite u koji forum da postam.

Zahvaljujem se unaprijed.
-=R€M@h=-

Arbiter of Change
24-12-2006, 20:40
Pa znaš, ako te zanima T-com, jednostavno odeš na njihovu stranicu gdje možeš dobiti službene obavijesti o tome.

Za ostale providere ću pustit druge nek govore.

The Boz
24-12-2006, 20:41
Ako ti ova informacija netreba hitno, strpi se tjedan dana. Mnogo toga se mjenja, T-Scum navodno izbacuje pakete i stavlja sve flat rate, Optima ima isto neke forice, uglavnom, sve ide na bolje.

Arbiter of Change
24-12-2006, 20:43
Ako ti ova informacija netreba hitno, strpi se tjedan dana. Mnogo toga se mjenja, T-Scum navodno izbacuje pakete i stavlja sve flat rate, Optima ima isto neke forice, uglavnom, sve ide na bolje.

To će biti ono, uvest će promijene u 1. mjesecu, ali će nam tek i reći o njima u 1. mjesecu. :roll:

R€M@h
24-12-2006, 20:49
Aha.
Ma zapravo sam htjeo tražiti neki dobar Flat do drugog mjeseca jer tada će mi biti moguće uzimati Iskonov Flat^^.
Trebao mi je neki Internet P. koji je jeftin i kojeg mogu onda u Veljači odjeb@ti =D

Hvala ipak na pruženoj pomoći^^

NITROS
24-12-2006, 20:53
Evo ovako. Ako kupujes sada net kupuj od tcoma. Primjetio sam da dolaze novi igraci, sa jako niskim cijenama, ali mi je sve to malo sumnjivo.

T-com ti ima infrastrukturu tak da nitko nemoze biti jeftiniji od njega, osim onih koji imaju vlastitu infrastrukturu. Kupi t-com i lako se uz neku naknadu prebacis ako netko da bolji paket. JEDINO ako hoces eksperimentirati dosao je jedan novi provider http://www.vm-mreze.hr/novosti.asp?newsID=62Spa probaj kod njih, oni trenutno daju najnize cijene i svidaju mi se i paketi i sve, ali se bojim da ne postoji neka caka.