PDA

Pogledaj cijelu verziju : Splinter Cell Double Agent



lov2axlr8
23-12-2006, 23:17
Ovo je prva igra koju pljujem iz duše...

Zašto, ali zašto igru može igrati samo onaj tko ima grafu s 3.0 shaderima...
dakle mogli smo prije godinu dana kupiti najjaču grafu i danas nemožemo ni pokrenuti igru.... možemo jedino ući izbornik...

UBISOFT shoot yourself in the head... dabogda otišli u stečaj...

mrzit ću vas do groba... pa i dalje.....

you'll be OWNED
:ekipa: :ekipa:

dinix
23-12-2006, 23:26
to su napravili samo da zajeb.... narod

Rocchiro
23-12-2006, 23:28
pa u izborniku je kul mjuza... :)

dugi
24-12-2006, 08:32
Ovo je prva igra koju pljujem iz duše...

Zašto, ali zašto igru može igrati samo onaj tko ima grafu s 2.0Sshaderima...
dakle mogli smo prije godinu dana kupiti najjaču grafu i danas nemožemo ni pokrenuti igru.... možemo jedino ući izbornik...

UBISOFT shoot yourself in the head... dabogda otišli u stečaj...

mrzit ću vas do groba... pa i dalje.....

you'll be OWNED
:ekipa: :ekipa:

ne 2.0 nego 3.0.

goGAMERo
24-12-2006, 10:33
A jebiga, sve se to svodi kao "next-gen" politika, i svaka nova igra će biti slično zahtjevna. Ali igra je stvarno vrhunska, i šteta bi bilo da ne kupiš bar jednu x1300( 500 kn) koja ima sm3.0 i odigras ovaj naslov :)

Nightyx
24-12-2006, 11:00
Ovo je prva igra koju pljujem iz duše...

Zašto, ali zašto igru može igrati samo onaj tko ima grafu s 2.0 shaderima...
dakle mogli smo prije godinu dana kupiti najjaču grafu i danas nemožemo ni pokrenuti igru.... možemo jedino ući izbornik...

UBISOFT shoot yourself in the head... dabogda otišli u stečaj...

mrzit ću vas do groba... pa i dalje.....

you'll be OWNED
:ekipa: :ekipa:

signed

lov2axlr8
24-12-2006, 11:12
baš na netu čitam kako likovi pizde na ubisoft...

ONO lik može igrat gta san andreas dok mu je oblivion u backgroundu al naravno nemoze vidjet fishera u akciji...

Meni nije problem zog jedne igre nego će sad ovo slijediti i drugi developeri...

A AKO NEBUDEM MOGAO IGRAT CRYSIS NA SVOJOJ KONFI ... BIT ĆE KRVI... (profa iz engleskog prva pada...)

goGAMERo
24-12-2006, 11:37
baš na netu čitam kako likovi pizde na ubisoft...

ONO lik može igrat gta san andreas dok mu je oblivion u backgroundu al naravno nemoze vidjet fishera u akciji...

Meni nije problem zog jedne igre nego će sad ovo slijediti i drugi developeri...

A AKO NEBUDEM MOGAO IGRAT CRYSIS NA SVOJOJ KONFI ... BIT ĆE KRVI... (profa iz engleskog prva pada...)


Crysis će moći igrati svi sa 2 godine starim konfama, bar tako kažu

BTW. Koju grafu imaš?

Prince-Artas
24-12-2006, 13:33
najveći problem ove igre su bugovi i jedino je zbog toga mogu pljuckati

Rocchiro
24-12-2006, 15:43
igra je pre pre kratka.to je moj jedini prigovor

*Fila*
24-12-2006, 23:46
Ovo je prva igra koju pljujem iz duše...

Zašto, ali zašto igru može igrati samo onaj tko ima grafu s 3.0 shaderima...
dakle mogli smo prije godinu dana kupiti najjaču grafu i danas nemožemo ni pokrenuti igru.... možemo jedino ući izbornik...

UBISOFT shoot yourself in the head... dabogda otišli u stečaj...

mrzit ću vas do groba... pa i dalje.....

you'll be OWNED
:ekipa: :ekipa:
S I G N E D ! ! !

Pilip
24-12-2006, 23:50
Da,oni su ciljali na takve debile ko tebe te stavil 3.0 šejdere da nemos igrat.
Daj se ubi i tako...
Stavili su da sve ljepse izgleda i da ju mogu pokrenut imućniji ljudi.

lov2axlr8
25-12-2006, 01:09
x800 xt pe

Kenyi
25-12-2006, 12:06
ee ocul moc ja to pokrenut sa geforce 6600 gt?

lov2axlr8
25-12-2006, 12:18
neces

King tiger
25-12-2006, 12:54
Kako to, pa ima 3.0 PCI-express verzija!?!?!

GrannyKiller
25-12-2006, 14:16
svi sa GeForce 6X00, 7X00, 8X00 te Radeon x1X00 karticama mogu to igrati...

Prince-Artas
26-12-2006, 00:00
neces

hoće, iggy mi je putem pp da je min konfa u readmeu prenapuhana i da bi ja igru mogao bez problema igrati (komp u sigu)

lov2axlr8
26-12-2006, 00:46
a sorry onda

Kiklop
26-12-2006, 00:57
Ovo je prva igra koju pljujem iz duše...

Zašto, ali zašto igru može igrati samo onaj tko ima grafu s 3.0 shaderima...
dakle mogli smo prije godinu dana kupiti najjaču grafu i danas nemožemo ni pokrenuti igru.... možemo jedino ući izbornik...

UBISOFT shoot yourself in the head... dabogda otišli u stečaj...

mrzit ću vas do groba... pa i dalje.....

you'll be OWNED
:ekipa: :ekipa:pa igraj u izborniku đis

MindReader
26-12-2006, 14:07
piše se Double Agent..
i da te vidi IgGy.. mislim da skuplja hračak sad...

p.s. igru ću odigrat ma šta vi rekli... ubisoft je moja životna ljubav :oops:

MacGyver
26-12-2006, 17:07
Baš sam jučer završio double agent i moram reći da već dugo nisam igrao tako bugovitu igru. Prijašnje splinter cell igre su savršeno programirane u usporedbi s ovim. Sama igra i nije loša (iako sam stekao dojam da ima dosta rupa u zapletu), čak je i manje zahtjevna nego što sam očekivao, ali bugovi... Ne znam samo na što ode 10gb mjesta na hardu. I to nakon dvije zakrpe. Nije mi jasno kog vraga su trebale ispraviti. Nekoliko misija sam morao počinjati ispočetka jer su se dogodile debilane tipa da je kapetan tankera "poduplan", pa je jedan ostao na palubi, a drugi otišao u unutrašnjost broda. Naravno, zbog blizanca se ne pokreću skriptirane scene koje se moraju dogoditi. Onda hrpa corrupted save-ova, rušenje na desktop ni ne znam koliko puta, loadanje save-a u kojem Sam svaki put iz nekog neobjašnjivog razloga padne mrtav, neprijatelji koji me skuže kroz zidove, rušenje igre kada uključim night vision ili druge modove gledanja, Sam pognuto trči, ali onda svako malo odluči da mora ustati iz opet neobjašnjivog razloga, "poduplana" vrata u misiji na putničkom brodu, gdje tip otvori vrata, ali nadomjeste ih druga, pa ostane hodati u mjestu, a ja ga nikako ne mogu zaobići... Da nema službenog foruma mislim da igru ne bih mogao završiti, jer je stvarno bila "izazov". Šteta, jer sam volio igrati prijašnje Splinter cell igre, zato sam valjda i uz ovu ustrajao. Da i ne spominjem kako je gotovo u potpunosti nestalo onih zafrkantskih dijaloga između Fishera i njegove ekipe, kojih je u Chaos Theory bilo u izobilju. Stvarno šteta. Ako ovako nastave bolje bi bilo da nema više Splinter cell igara. Bar ne za PC.

momak
11-01-2007, 17:59
Ljudi ja se slažem s vama sto se tice toga da je pravi sit sto velika vecina nas nemogu igrati SPDE... Ali gledajmo s ljepse strane to šita, ako se ovako nastavi ovaj trend brzog usavršavanja konpova to će nas dovesti do oglicne grafike i igrivosti :pray:


Nego za kolko ste vi nabavili SPDE (preprženog naravno)?
Ja kod svog moram dati 130KN!!!! Zbog nekog dvoslojnog DVD-a.
:?

Ako ste vi nabavili za manje svakako ostavit broj svog preprživača ! :D

P.S. nemogu napisati pravu riječ za PREPRŽLJIVAČA jer mi se umjesto toga napiše gaya!

Burek_fr0m_SPACE
11-01-2007, 18:04
Prvo, pa muško... :rotfl: :rotfl:

dugi
11-01-2007, 18:09
Baš sam jučer završio double agent i moram reći da već dugo nisam igrao tako bugovitu igru. Prijašnje splinter cell igre su savršeno programirane u usporedbi s ovim. Sama igra i nije loša (iako sam stekao dojam da ima dosta rupa u zapletu), čak je i manje zahtjevna nego što sam očekivao, ali bugovi... Ne znam samo na što ode 10gb mjesta na hardu. I to nakon dvije zakrpe. Nije mi jasno kog vraga su trebale ispraviti. Nekoliko misija sam morao počinjati ispočetka jer su se dogodile debilane tipa da je kapetan tankera "poduplan", pa je jedan ostao na palubi, a drugi otišao u unutrašnjost broda. Naravno, zbog blizanca se ne pokreću skriptirane scene koje se moraju dogoditi. Onda hrpa corrupted save-ova, rušenje na desktop ni ne znam koliko puta, loadanje save-a u kojem Sam svaki put iz nekog neobjašnjivog razloga padne mrtav, neprijatelji koji me skuže kroz zidove, rušenje igre kada uključim night vision ili druge modove gledanja, Sam pognuto trči, ali onda svako malo odluči da mora ustati iz opet neobjašnjivog razloga, "poduplana" vrata u misiji na putničkom brodu, gdje tip otvori vrata, ali nadomjeste ih druga, pa ostane hodati u mjestu, a ja ga nikako ne mogu zaobići... Da nema službenog foruma mislim da igru ne bih mogao završiti, jer je stvarno bila "izazov". Šteta, jer sam volio igrati prijašnje Splinter cell igre, zato sam valjda i uz ovu ustrajao. Da i ne spominjem kako je gotovo u potpunosti nestalo onih zafrkantskih dijaloga između Fishera i njegove ekipe, kojih je u Chaos Theory bilo u izobilju. Stvarno šteta. Ako ovako nastave bolje bi bilo da nema više Splinter cell igara. Bar ne za PC.

Nisam imao takvih problema,igra mi se ni jednom nije rusila + za ove ostale probleme nikada cuo.Koje drivere za graficku koristis?

prcko
11-01-2007, 18:59
Baš sam jučer završio double agent i moram reći da već dugo nisam igrao tako bugovitu igru. Prijašnje splinter cell igre su savršeno programirane u usporedbi s ovim. Sama igra i nije loša (iako sam stekao dojam da ima dosta rupa u zapletu), čak je i manje zahtjevna nego što sam očekivao, ali bugovi... Ne znam samo na što ode 10gb mjesta na hardu. I to nakon dvije zakrpe. Nije mi jasno kog vraga su trebale ispraviti. Nekoliko misija sam morao počinjati ispočetka jer su se dogodile debilane tipa da je kapetan tankera "poduplan", pa je jedan ostao na palubi, a drugi otišao u unutrašnjost broda. Naravno, zbog blizanca se ne pokreću skriptirane scene koje se moraju dogoditi. Onda hrpa corrupted save-ova, rušenje na desktop ni ne znam koliko puta, loadanje save-a u kojem Sam svaki put iz nekog neobjašnjivog razloga padne mrtav, neprijatelji koji me skuže kroz zidove, rušenje igre kada uključim night vision ili druge modove gledanja, Sam pognuto trči, ali onda svako malo odluči da mora ustati iz opet neobjašnjivog razloga, "poduplana" vrata u misiji na putničkom brodu, gdje tip otvori vrata, ali nadomjeste ih druga, pa ostane hodati u mjestu, a ja ga nikako ne mogu zaobići... Da nema službenog foruma mislim da igru ne bih mogao završiti, jer je stvarno bila "izazov". Šteta, jer sam volio igrati prijašnje Splinter cell igre, zato sam valjda i uz ovu ustrajao. Da i ne spominjem kako je gotovo u potpunosti nestalo onih zafrkantskih dijaloga između Fishera i njegove ekipe, kojih je u Chaos Theory bilo u izobilju. Stvarno šteta. Ako ovako nastave bolje bi bilo da nema više Splinter cell igara. Bar ne za PC.
Zato i postoje pečevi nakon igre da se bugovi isprave,ali kod tebe je 2 problem jer kod mene sve fenomenalno radi i nisam primjetio ni 1 bug :wink:

flander
11-01-2007, 19:04
igra je super,dobra grafika i sve to ali štekaaaaaa :cry:

Prince-Artas
11-01-2007, 19:27
ja sam čuo za nekakav iritantan bug kod lockpickanja

momak
11-01-2007, 19:33
Sta mislite dal ce SCDE radit na Radenu 9600pro od 256 meg. :|

Quiet Riot
11-01-2007, 19:34
Sta mislite dal ce SCDE radit na Radenu 9600pro od 256 meg. :|
to nema SM 3.0

goGAMERo
11-01-2007, 21:50
ee ocul moc ja to pokrenut sa geforce 6600 gt?

Naravno da hoćeš, samo moli boga da frejm rejt bude preko 20!

POSA
11-01-2007, 22:06
ee ocul moc ja to pokrenut sa geforce 6600 gt?

Naravno da hoćeš, samo moli boga da frejm rejt bude preko 20!

bez problema. imam tu grafu i gigu rama i radi kako spada

momak
11-01-2007, 22:31
KVRAGU I SPDA, J**ALI IH SHEJDERI!

:-x

Ej pazi malo svoj jezik !

momak
11-01-2007, 22:33
Čekaj znači da ce mi SPDA raditi????????


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

zlatko
21-01-2007, 17:58
pa u izborniku je kul mjuza... :)Slolllllllllllllllllllllll :pray:

Mafioz0r
02-05-2007, 20:34
Evo mene, opet pokušavam oživit teme iz prošlog geološkog razdoblja, ali....

Koliko je bio težak predmet koji je programerima Ubisofta pao na glavu kad su smišljali hardverske zahtjeve za ovu igru?
Ubisoft si ovim potezom znatno ograničava broj igrača SC-a 4 i uništava svaku nadu da će prosječni gamer moći ugodno igrati neki od sljedećih SC-ova upravo zbog stravičnih hardverskih zahtjeva... neću ni pokušavati zamislit bol u mome srcu kad vidim hardverske zahtjeve sljedećeg SC-a.

Om3G@
02-05-2007, 22:49
Meni je igra primjer kako se da lagano zajebat kompletan serijal. Chaos Theory je i dalje uvjerljivo najjaci u cijelom serijalu.

gray_fox
06-05-2007, 11:52
kako preci 3.emisiju u sc:da evo screen (http://img228.imageshack.us/img228/7716/scbn1.jpg)
gdje sam stao vec 7 dana probavam prec al nista ne mogu.

dugi
06-05-2007, 13:15
kako preci 3.emisiju u sc:da evo screen (http://img228.imageshack.us/img228/7716/scbn1.jpg)
gdje sam stao vec 7 dana probavam prec al nista ne mogu.

Tebi nekaj debelo ne stima sa kompom ili grafickim postavkama u igri.

icecoldkilla
06-05-2007, 14:44
Ovo je prva igra koju pljujem iz duše...

Zašto, ali zašto igru može igrati samo onaj tko ima grafu s 3.0 shaderima...
dakle mogli smo prije godinu dana kupiti najjaču grafu i danas nemožemo ni pokrenuti igru.... možemo jedino ući izbornik...

UBISOFT shoot yourself in the head... dabogda otišli u stečaj...

mrzit ću vas do groba... pa i dalje.....

you'll be OWNED
:ekipa: :ekipa:

potpis, glupo sto su to napravili
al imam SC:DA za PS2 i mogu rec da je odlicna igra

mehekek
07-05-2007, 14:50
ja je zbog nekog razloga nemogu pokrenut :( :(

Prince-Artas
07-05-2007, 19:05
vjerojatno zbog drivera za grafu, imaš najnovije

icecoldkilla
08-05-2007, 13:37
kako preci 3.emisiju u sc:da evo screen (http://img228.imageshack.us/img228/7716/scbn1.jpg)
gdje sam stao vec 7 dana probavam prec al nista ne mogu.

de mal opisi tu misiju ne mogu se sjetiti koja je to misija

gray_fox
09-05-2007, 16:31
3.emisija to je ono na pocetku si na ledu i snijegu pa udes pa malo lutas po podmornici ili brodu pa du dodes. i dalje neznam

Svinjoguz
09-05-2007, 19:03
ja je zbog nekog razloga nemogu pokrenut :( :(

Za najnoviji SC ti treba grafička koja podržava Shader Model 3.0,vjerojatno tvoja grafička ne podržava navedeni shader pa ju ne možeš igrat.

KR1ST1J@N
09-05-2007, 19:11
oce radit meni na konfi iz siga

dugi
09-05-2007, 19:16
oce radit meni na konfi iz siga

Ako ju zaigras na 640x480 i minimum detalja sa jedno 4-5 fps budi sretan :)

KR1ST1J@N
09-05-2007, 19:19
oce radit meni na konfi iz siga

Ako ju zaigras na 640x480 i minimum detalja sa jedno 4-5 fps budi sretan :)
a fuck to sam si i mislio :cry: :cry: :cry:

Svinjoguz
09-05-2007, 19:20
oce radit meni na konfi iz siga

Rami su ti ogromna kočnica :wink: .

KR1ST1J@N
09-05-2007, 19:22
oce radit meni na konfi iz siga

Rami su ti ogromna kočnica :wink: .
znaci da nabavim jos 512 rama mogo bi gurat igru

Svinjoguz
09-05-2007, 19:25
[quote="The_Unreal":2xhvrn24]oce radit meni na konfi iz siga

Rami su ti ogromna kočnica :wink: .
znaci da nabavim jos 512 rama mogo bi gurat igru[/quote:2xhvrn24]

Da,ali igra nije nekaj posebno,radije odigraj Chaos Theory ak već nisi jer je to najbolji dio serijala.

KR1ST1J@N
09-05-2007, 19:27
[quote="The_Unreal":220dzxyv]oce radit meni na konfi iz siga

Rami su ti ogromna kočnica :wink: .
znaci da nabavim jos 512 rama mogo bi gurat igru

Da,ali igra nije nekaj posebno,radije odigraj Chaos Theory ak već nisi jer je to najbolji dio serijala.[/quote:220dzxyv]
a to cu mos igrat i s ovim kompom ? moram pitat frewnda da posudi vec mi je jdnom posudio dok sam imo 256 rama i 9200 pa je stekalo i nije mi se dalo igrat vise zbog toga

Svinjoguz
09-05-2007, 19:33
[quote=cronicus][quote="The_Unreal":1zr16bw7]oce radit meni na konfi iz siga

Rami su ti ogromna kočnica :wink: .
znaci da nabavim jos 512 rama mogo bi gurat igru

Da,ali igra nije nekaj posebno,radije odigraj Chaos Theory ak već nisi jer je to najbolji dio serijala.[/quote:1zr16bw7]
a to cu mos igrat i s ovim kompom ? moram pitat frewnda da posudi vec mi je jdnom posudio dok sam imo 256 rama i 9200 pa je stekalo i nije mi se dalo igrat vise zbog toga[/quote:1zr16bw7]
Pa moći češ,na nekim medium detaljima meni je išlo čist solidno na 512Rama i 9550,kad nabaviš još 512 rama onda pokušaj odigrat SC:DA

Xenon Demon
10-05-2007, 11:47
Igara je solidna i lako za graf. nego jedno pitanje sal fish je poznat po svojim spravicama a onda najednom bez njih kako tooo...
dobro nije da ja tako nešto ne volim ali rađe se držite koncepta koji radi!

Mafioz0r
10-05-2007, 19:41
Igara je solidna i lako za graf. nego jedno pitanje sal fish je poznat po svojim spravicama a onda najednom bez njih kako tooo...
dobro nije da ja tako nešto ne volim ali rađe se držite koncepta koji radi!SMeni se to čak čini bolje jer mu bez standardnih stvari ne svijetli pola opreme