PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hypnosisy i FPS



Đevad
23-12-2006, 22:11
http://video.google.com/videoplay?docid ... rren+brown (http://video.google.com/videoplay?docid=-7688956389104405762&q=derren+brown)
i Darren Brown je poznat po hipnozi tom e sličnom, mislim da nije fejk! :D
Da li bi se sad htjeli nači u takvj poziciji? :D

Bishop_45_(2)
23-12-2006, 23:25
lool, kl !!!

DrunkyDuck
23-12-2006, 23:51
Jeste vidjeli kako je lik hipnotiziran bljeskanjem ekrana? Mislite da preko TV-a to nije moguce?

Darren Brown je genije, steta sto nase televizije ne pustaju njegove emisije cesce.

Dodje na konjske trke i nadje nekog lika koji se kladi i veli mu da se kladi tako da svi konji izgube. On to napravi i uspije, skoro svi na koje se kladio dodju zadnji.
Nakon toga dodje na pult za isplate i veli da ima dobitni listic. Zenska pogleda i normalno, kaze da nije dobitni.
Nakon toga Darren dodje do lika, na pult, lupne s rukom po prozoru, pogleda zenu u oci i kaze: "Mislim da je doslo do zabune, ovo JE dobitni listic" i zena mu isplati i to sa nevjerojatnim koeficijentima.

Burek_fr0m_SPACE
24-12-2006, 00:07
Upravo sam pogledao... oduševljen sam... samo mi se nekako čini predobro da bi bilo istinito.

m777
24-12-2006, 00:07
Jedi mind trick? :D Nice...
Ima možda neki video na kojem je to?

unknown
24-12-2006, 11:11
Jeste vidjeli kako je lik hipnotiziran bljeskanjem ekrana? Mislite da preko TV-a to nije moguce?

Darren Brown je genije, steta sto nase televizije ne pustaju njegove emisije cesce.

Dodje na konjske trke i nadje nekog lika koji se kladi i veli mu da se kladi tako da svi konji izgube. On to napravi i uspije, skoro svi na koje se kladio dodju zadnji.
Nakon toga dodje na pult za isplate i veli da ima dobitni listic. Zenska pogleda i normalno, kaze da nije dobitni.
Nakon toga Darren dodje do lika, na pult, lupne s rukom po prozoru, pogleda zenu u oci i kaze: "Mislim da je doslo do zabune, ovo JE dobitni listic" i zena mu isplati i to sa nevjerojatnim koeficijentima.

idi loviti negdje drugdje... on je prevarant koji koristi ljudsku glupost.

Nightyx
24-12-2006, 11:26
Ludnica, zakon, ali i pre dobro da bi bilo istinito. :wink:

goGAMERo
24-12-2006, 11:37
Pogledao i još nemogu povjerovati!

olio
24-12-2006, 11:51
zakoonnn

Tuco [o]_[O]
24-12-2006, 12:19
Jeste vidjeli kako je lik hipnotiziran bljeskanjem ekrana? Mislite da preko TV-a to nije moguce?

Darren Brown je genije, steta sto nase televizije ne pustaju njegove emisije cesce.

Dodje na konjske trke i nadje nekog lika koji se kladi i veli mu da se kladi tako da svi konji izgube. On to napravi i uspije, skoro svi na koje se kladio dodju zadnji.
Nakon toga dodje na pult za isplate i veli da ima dobitni listic. Zenska pogleda i normalno, kaze da nije dobitni.
Nakon toga Darren dodje do lika, na pult, lupne s rukom po prozoru, pogleda zenu u oci i kaze: "Mislim da je doslo do zabune, ovo JE dobitni listic" i zena mu isplati i to sa nevjerojatnim koeficijentima.

ima li možda taj film?Ako ima postaj link plz.
Darren je zakon

DrunkyDuck
24-12-2006, 14:49
Krivo sam skuzio izgovor imena, zapravo je Derren. Evo jos filmica sa youTube-a:

At the Dog Track (II_-QcW4Q4I)S- To je taj sa kladjenjem
Kung Fu (GQdJf-rTVFo)S- Ovo mi je najjaci filmic
Photographic Memory (nFGG6zWByhM)S- ako vas vise zanima ova tehnika ucenja knjige napamet za 15-20 minuta potrazite na netu "mind maps", postoje tecajevi o tome, vidio sam lika da ovo uzivo radi

Burek_fr0m_SPACE
24-12-2006, 14:55
Unplug i FlashGet rade svoj posao trenutno... :D Btw, ako si već našao neki dobar tečaj, možeš postati link da ne lutam uokolo?

WEASEL
24-12-2006, 15:09
a i da je fejk mocno je :)

DrunkyDuck
24-12-2006, 15:10
Heh, nisam se bas osobno previse bavio s time osim nekog povrsnog istrazivanja iz znatizelje, malo cu potrazit pa ti posaljem.

Jos jedan clip:

Person Swap (vqmc-iN_jXg&mode=related&search=)S- Ovo je smijesno

EDIT:

Ovo je smijesnije (hwthqRJ1Khg&mode=related&search=)

Glass
24-12-2006, 19:26
Nemogu vjerovat na što sam potrošio 10 min. mojeg života, veće sranje nisam u životu vidio, a još su gluplji oni koji povjeruju u ovakvu da ovo nije namješteno.

m777
24-12-2006, 19:46
Ovo (befugtgikMg&mode=related&search=)Sje najbolje.