PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hitno,pomoć oko nVidija control panela!!!



Valnjes 666
23-12-2006, 21:21
Ovakao,nema mi više onog klasičnog nvidia propertis control panela,nego neki moderni.

Kad kliknem da ga uključim(ili u control panelu ili desnim klikom na dasktom) samo mi u task manageru system idle proces radi ko lud i zauzima 99% procesora,pa mi sve šteka,a u nvidia control panel ne mogu ući,tj ne pokreće se.

Imate li neki prijedlog,ili znate kako da vratim onaj stari kurac?

Jesu li možda ovi novi driveri sa PCPLAY DVDa neispravni,pa zato?

Do sad je sve fino radilo.

:shock: :shock: :shock:

Valnjes 666
23-12-2006, 21:29
Možete prebacit u "Pomagaj brate" !!!

:)

23-12-2006, 21:38
Možete prebacit u "Pomagaj brate" !!!

:)


Ajde sta si se pripo.Uredu su driveri.Tako je i meni bilo.Otiđi u UPRAVLJAČKU PLOČU zatim PRIKAZ otvori ga zatim skroz desno otvori POSTAVKE zatim u donjem desnim kutu DODATNO zatim nađi grafičku imas one prozore zatim CONTROL PANEL USER INTERFACE i tu biras kakav ces izgled.

Valnjes 666
23-12-2006, 21:45
Možete prebacit u "Pomagaj brate" !!!

:)


Ajde sta si se pripo.Uredu su driveri.Tako je i meni bilo.Otiđi u UPRAVLJAČKU PLOČU zatim PRIKAZ otvori ga zatim skroz desno otvori POSTAVKE zatim u donjem desnim kutu DODATNO zatim nađi grafičku imas one prozore zatim CONTROL PANEL USER INTERFACE i tu biras kakav ces izgled.

UFFF,ne podiže mi nikakav ctrl panel!!!!

Znam ja to promjenit,al ne mogu ga dić!

Da ponovno instaliram driver ili nekaj tako?

23-12-2006, 23:42
[quote="Valnjes 666":qjjmt9dx]Možete prebacit u "Pomagaj brate" !!!

:)


Ajde sta si se pripo.Uredu su driveri.Tako je i meni bilo.Otiđi u UPRAVLJAČKU PLOČU zatim PRIKAZ otvori ga zatim skroz desno otvori POSTAVKE zatim u donjem desnim kutu DODATNO zatim nađi grafičku imas one prozore zatim CONTROL PANEL USER INTERFACE i tu biras kakav ces izgled.

UFFF,ne podiže mi nikakav ctrl panel!!!!

Znam ja to promjenit,al ne mogu ga dić!

Da ponovno instaliram driver ili nekaj tako?[/quote:qjjmt9dx]


Neznam.probaj.

NITROS
23-12-2006, 23:43
Instaliraj isponova i radit ce. Ponekada se instalacija ne primi. BTW. si restartao komp poslije instalacije i koju si grafu imao prije ove

Valnjes 666
24-12-2006, 12:12
Instaliraj isponova i radit ce. Ponekada se instalacija ne primi. BTW. si restartao komp poslije instalacije i koju si grafu imao prije ove

Jesam,ne radi!!!!!

Ko ga jebe... :| :| :|

NITROS
24-12-2006, 13:38
A smijem znati kaj ti treba ?? mozes i ovako. Stisni desni klik na desktop i vidjet ces nvidia control panel pa udi od tamo

Valnjes 666
24-12-2006, 13:39
A smijem znati kaj ti treba ?? mozes i ovako. Stisni desni klik na desktop i vidjet ces nvidia control panel pa udi od tamo

Sve sam to već probo!!!!

Jednostavno nešto ne štima s droverima,sve zabrejka!!!

Idem instalirat driver sa DVD-a 91,on mi je radio normalno...

:(