PDA

Pogledaj cijelu verziju : Samsung Z400



23-12-2006, 17:49
Kada stavim memory card u mob on ga prepozna ali kada ocu spremit pjesme ili bilo sta nemogu izabrat ocu li na mob ili mem.card.Stavio sam u opcijama da sprema na memory card ali on opet sprema na mob.Memory card je microSD.Sta da radim?

THE NO
24-12-2006, 07:50
Kada stavim memory card u mob on ga prepozna ali kada ocu spremit pjesme ili bilo sta nemogu izabrat ocu li na mob ili mem.card.Stavio sam u opcijama da sprema na memory card ali on opet sprema na mob.Memory card je microSD.Sta da radim?
Je li misliš na spremanje pjesama kada ih npr.preuzmeš s bluetootha ili samo na premještanje pjesama sa memorije telefona na mem.karticu?

24-12-2006, 10:03
Kada stavim memory card u mob on ga prepozna ali kada ocu spremit pjesme ili bilo sta nemogu izabrat ocu li na mob ili mem.card.Stavio sam u opcijama da sprema na memory card ali on opet sprema na mob.Memory card je microSD.Sta da radim?
Je li misliš na spremanje pjesama kada ih npr.preuzmeš s bluetootha ili samo na premještanje pjesama sa memorije telefona na mem.karticu?


Preuzmem sa bluetooth.

THE NO
24-12-2006, 10:40
Hm,ne znam trebalo bi spremati na karticu.Probaj isključiti mob,zatim izvaditi obje kartice(SIM,micro SD9,ponovno ih stavit,uključit mob i onda probaj ponovno poslat pismu ili sliku.Ako ni to ne bude radilo,probaj poslati nešto sa drugog moba na svoj.