PDA

Pogledaj cijelu verziju : rome total war



sjebani
20-01-2006, 20:52
ajd da vas čujem,meni je igra bila ok ali pobogu kad se pocnu bunit ma izlude me nasmrt,nema veze što radiš exterminate oni se nakon 10 runi opet bune pa nemožeš ratovat kako treba više si zaokupljen zadržavanjem osvojenog nego osvajanjem(a senat stalno oce još, gamad crkli bog da) e da da ne zaboravim one britanske kocije ,mislim 2 jedinice istih pobiše 600 ljudi a izgubiše nula :shock: a tek scyted chariots :killyou: ma nemam živce za to više igra trajno uništena(u trenutku apsolutne agonije šakom zdrobio igru i to oriđi) a sad pljujte :twisted: :twisted:

emp!
20-01-2006, 21:18
Dođoh vidjeh unistalirah 8)

Ogg The Dogg
20-01-2006, 22:13
ajd da vas čujem,meni je igra bila ok ali pobogu kad se pocnu bunit ma izlude me nasmrt,nema veze što radiš exterminate oni se nakon 10 runi opet bune pa nemožeš ratovat kako treba više si zaokupljen zadržavanjem osvojenog nego osvajanjem(a senat stalno oce još, gamad crkli bog da) e da da ne zaboravim one britanske kocije ,mislim 2 jedinice istih pobiše 600 ljudi a izgubiše nula :shock: a tek scyted chariots :killyou: ma nemam živce za to više igra trajno uništena(u trenutku apsolutne agonije šakom zdrobio igru i to oriđi) a sad pljujte :twisted: :twisted:
mžda si nekog mogo pitat za pomoć a ne pokidat original igru :)

sjebani
20-01-2006, 22:20
ajd da vas čujem,meni je igra bila ok ali pobogu kad se pocnu bunit ma izlude me nasmrt,nema veze što radiš exterminate oni se nakon 10 runi opet bune pa nemožeš ratovat kako treba više si zaokupljen zadržavanjem osvojenog nego osvajanjem(a senat stalno oce još, gamad crkli bog da) e da da ne zaboravim one britanske kocije ,mislim 2 jedinice istih pobiše 600 ljudi a izgubiše nula :shock: a tek scyted chariots :killyou: ma nemam živce za to više igra trajno uništena(u trenutku apsolutne agonije šakom zdrobio igru i to oriđi) a sad pljujte :twisted: :twisted:
mžda si nekog mogo pitat za pomoć a ne pokidat original igru :)
prošao sam igru na hard sa svim rimskim frakcijama,germanima i kartagom (ah što volim te slonove) ali zbilja pretjerali sa tim pobunama nikad stoka sretna imaju sve nula poreza i OPET se bune ma sve ih na krizeve, nego jer exspanzija šta bolja da li je vrijedi nabavit :twisted: :twisted: (da opet ne popizdim i strgam igru :killyou: )
btw najsmiješnija frakcija su mi egipcani (kad cujem onog špijuna˝unseen unhered˝˝ polomio sam se živ svaki put)

Prince-Artas
20-01-2006, 22:20
treba znat igrat nije to samo nabildaj vijsku i pobjedi carstvo se mora razvijati polako
MENI JE IGRA ODLIČNA :pray:

'L$d'
20-01-2006, 22:51
I meni je zakon ali ipak je medieval bolji ... :wink:

W1k1n6
20-01-2006, 23:44
ajd da vas čujem,meni je igra bila ok ali pobogu kad se pocnu bunit ma izlude me nasmrt,nema veze što radiš exterminate oni se nakon 10 runi opet bune pa nemožeš ratovat kako treba više si zaokupljen zadržavanjem osvojenog nego osvajanjem(a senat stalno oce još, gamad crkli bog da) e da da ne zaboravim one britanske kocije ,mislim 2 jedinice istih pobiše 600 ljudi a izgubiše nula :shock: a tek scyted chariots :killyou: ma nemam živce za to više igra trajno uništena(u trenutku apsolutne agonije šakom zdrobio igru i to oriđi) a sad pljujte :twisted: :twisted:
Evo iskreni savjet, ali nemoj se naljutit. Nemoj igrat, jer ova igra očito nije za tebe. Evo sad će Star Wars EAW, pa ćeš uživat :)

sjebani
21-01-2006, 01:55
ajd da vas čujem,meni je igra bila ok ali pobogu kad se pocnu bunit ma izlude me nasmrt,nema veze što radiš exterminate oni se nakon 10 runi opet bune pa nemožeš ratovat kako treba više si zaokupljen zadržavanjem osvojenog nego osvajanjem(a senat stalno oce još, gamad crkli bog da) e da da ne zaboravim one britanske kocije ,mislim 2 jedinice istih pobiše 600 ljudi a izgubiše nula :shock: a tek scyted chariots :killyou: ma nemam živce za to više igra trajno uništena(u trenutku apsolutne agonije šakom zdrobio igru i to oriđi) a sad pljujte :twisted: :twisted:
Evo iskreni savjet, ali nemoj se naljutit. Nemoj igrat, jer ova igra očito nije za tebe. Evo sad će Star Wars EAW, pa ćeš uživat :)
ah kad će doć nemogu dočekat :cry:

v4MP1r3
21-01-2006, 01:58
Dođoh vidjeh unistalirah 8)

blago receno, ja sam taj cd spalio, ritualno, i onda prah rasipao na 4 strane svijeta tako da vise nikada one cestice tog cda se ne sretnu, dakle sa svake strane kuce ;;DDD

ne fakat ljudi.... DONT PLAY

jeretik
21-01-2006, 02:48
Dođoh vidjeh unistalirah 8)

blago receno, ja sam taj cd spalio, ritualno, i onda prah rasipao na 4 strane svijeta tako da vise nikada one cestice tog cda se ne sretnu, dakle sa svake strane kuce ;;DDD

ne fakat ljudi.... DONT PLAY

Wow, kakva mudrost, obasjo si nas svjetlom svoje bezgranicne mudrosti
Cccc


Enivej, Rome: Total War je najbolja strategija IKAD
Na drugom mjestu je Rise Of Nations

To je tako :D

sjebani
21-01-2006, 03:39
nediraj mi rise of nations to je legenda :pray: ona mora bit na prvom mjestu :killyou:

v4MP1r3
21-01-2006, 12:14
To je tako :D

bio sam veliki fanatik strategija i to, al otkad je uveden taj 3D od age of mithology sve mi je postalo...jednom rijecju bezveze, radje bi zaigrao ne znam... age of empires 1 nego rome:tw...a rise of nations je super igra...iako ima greska na koje se moze prigovarati...

v4MP1r3
21-01-2006, 12:14
bio sam veliki fanatik strategija i to, al otkad je uveden taj 3D od age of mithology sve mi je postalo...jednom rijecju bezveze, radje bi zaigrao ne znam... age of empires 1 nego rome:tw...a rise of nations je super igra...iako ima greska na koje se moze prigovarati...

v4MP1r3
21-01-2006, 12:15
bio sam veliki fanatik strategija i to, al otkad je uveden taj 3D od age of mithology sve mi je postalo...jednom rijecju bezveze, radje bi zaigrao ne znam... age of empires 1 nego rome:tw...a rise of nations je super igra...iako ima greska na koje se moze prigovarati...

mravojed
21-01-2006, 13:50
rise of nations je oke strategija,niš posebno. btw dovoljan ti je jedan post :pray: :D

mrs.croft
22-01-2006, 00:16
vampire...meni prigovaraš za spam,a sam mećeš triple postove

mrs.croft
22-01-2006, 00:17
vampire...meni prigovaraš za spam,a mećeš triple postove...

btw.ko da od tvojih 1400 bar pola nije spam

mrs.croft
22-01-2006, 00:18
vampire...meni prigovaraš za spam,a mećeš triple postove...

btw.ko da od tvojih 1400 bar pola nije spam

Ogg The Dogg
27-01-2006, 21:15
tu igru treba igrat kad vam je stvarno dosadno. npr. ja na svom kopu stignem otić srat dok svi završe potez i meni je ta ogra baš zakon! :)

mravojed
27-01-2006, 23:02
tu igru treba igrat kad vam je stvarno dosadno. npr. ja na svom kopu stignem otić srat dok svi završe potez i meni je ta ogra baš zakon! :)

sačuvaj bože :pray:

ja igrao samo demo i ful mi se svidjela ali nikako da kupim :roll:

buz16
02-02-2006, 23:45
:fof: :pray: :pray: ovo sve govori! ak neko prati one obavijesti kad se neko rodi,umre ili te gluposti mogao je primjetiti da se jedna žena zove severina

pimp
04-02-2006, 10:25
Sima i seve

pobunu riješiš tako da grad prepustiš pobunjenicima i onda ga zauzmeš i masakriraš stanovništvo,

Exar
04-02-2006, 17:14
igra ne valja... :fof:

sjebani
06-02-2006, 19:18
znam kako se pobune rješavaju ali zbilja su pretjerali sa silnim pobunama, igra bi se trebala zvat rebel total war :o

Joint Op3rat1on
06-03-2006, 14:52
Igra je uredu, ali pobogu, senat stalno ZAJEBAVASsa zadacima.Što se tiče vojske-imao sam mnogo nadmoćniju vojsku i otišo na WC bez da pritišćem pauzu.Kad sam se vratio vidio sam moju vojsku kako bježi u šumu(gadovi usrani izdajnički)!!!!!!!! :twisted:
I još nešto-jedan dan(tj. mjesec) imam 10000, a drugi potez sam na
-20000, a gradovi s prije zadovoljnim ljudima sada gore i crveni su. :twisted:
Osim toga, primjetio sam i jedan bug(kojanici-duhovi)-kada mi opsjedaju grad, ja šaljem konjicu na napadače vani, a konjanici se pripiju uz zid(s unutrašnje strane) i vidim im face i koplja(s vanjske strane zida), te kolju neprijateljske nesretnike koji su takve budale da su se pripili uz zid, ali što je najbolje-neprijatelji mogu ubiti i njih!!!!!!!!!!!
:twisted:

Prince-Artas
06-03-2006, 15:38
Igra je uredu, ali pobogu, senat stalno ZAJEBAVASsa zadacima.Što se tiče vojske-imao sam mnogo nadmoćniju vojsku i otišo na WC bez da pritišćem pauzu.Kad sam se vratio vidio sam moju vojsku kako bježi u šumu(gadovi usrani izdajnički)!!!!!!!! :twisted: :twisted:
I još nešto-jedan dan(tj. mjesec) imam 10000, a drugi potez sam na
-20000, a gradovi s prije zadovoljnim ljudima sada gore i crveni su. :twisted: :twisted:
Osim toga, primjetio sam i jedan Modru Lastu(kojanici-duhovi)-kada mi opsjedaju grad, ja šaljem konjicu na napadače vani, a konjanici se pripiju uz zid(s unutrašnje strane) i vidim im face i koplja(s vanjske strane zida), te kolju neprijateljske nesretnike koji su takve budale da su se pripili uz zid, ali što je najbolje-neprijatelji mogu ubiti i njih!!!!!!!!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

stavi patch

Joint Op3rat1on
06-03-2006, 22:58
[quote="Joint Op3rat1on":2z36gmqy]Igra je uredu, ali pobogu, senat stalno ZAJEBAVASsa zadacima.Što se tiče vojske-imao sam mnogo nadmoćniju vojsku i otišo na WC bez da pritišćem pauzu.Kad sam se vratio vidio sam moju vojsku kako bježi u šumu(gadovi usrani izdajnički)!!!!!!!! :twisted: :twisted:
I još nešto-jedan dan(tj. mjesec) imam 10000, a drugi potez sam na
-20000, a gradovi s prije zadovoljnim ljudima sada gore i crveni su. :twisted: :twisted:
Osim toga, primjetio sam i jedan Modru Lastu(kojanici-duhovi)-kada mi opsjedaju grad, ja šaljem konjicu na napadače vani, a konjanici se pripiju uz zid(s unutrašnje strane) i vidim im face i koplja(s vanjske strane zida), te kolju neprijateljske nesretnike koji su takve budale da su se pripili uz zid, ali što je najbolje-neprijatelji mogu ubiti i njih!!!!!!!!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

stavi patch[/quote:2z36gmqy]



Imam nove patcheve i Rome total realism mod instalirano! :twisted:

Wizard
06-03-2006, 23:53
Meni je igra odlicna :pray:

Prince-Artas
07-03-2006, 15:48
[quote="Prince-Artas":11aqo79q][quote="Joint Op3rat1on":11aqo79q]Igra je uredu, ali pobogu, senat stalno ZAJEBAVASsa zadacima.Što se tiče vojske-imao sam mnogo nadmoćniju vojsku i otišo na WC bez da pritišćem pauzu.Kad sam se vratio vidio sam moju vojsku kako bježi u šumu(gadovi usrani izdajnički)!!!!!!!! :twisted: :twisted:
I još nešto-jedan dan(tj. mjesec) imam 10000, a drugi potez sam na
-20000, a gradovi s prije zadovoljnim ljudima sada gore i crveni su. :twisted: :twisted:
Osim toga, primjetio sam i jedan Modru Lastu(kojanici-duhovi)-kada mi opsjedaju grad, ja šaljem konjicu na napadače vani, a konjanici se pripiju uz zid(s unutrašnje strane) i vidim im face i koplja(s vanjske strane zida), te kolju neprijateljske nesretnike koji su takve budale da su se pripili uz zid, ali što je najbolje-neprijatelji mogu ubiti i njih!!!!!!!!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

stavi patch[/quote:11aqo79q]




Imam nove patcheve i Rome total realism mod instalirano! :twisted:[/quote:11aqo79q]

možda je grafički bug ili je do realism moda

hacker
03-04-2006, 08:59
dosadi za otprilike.....2-3minute(ili sata)

Prince-Artas
03-04-2006, 19:42
dosadi za otprilike.....2-3minute(ili sata)

koji vic :rotfl: :rotfl: :rotfl:
rome total war nevalja :rotfl: :rotfl:

Wizard
03-04-2006, 19:56
Kako mozete tako sto govoriti o Rome:TW ili o bilo kojem drugom TW

Daniel666
03-04-2006, 22:16
Nevalja to što ima previše pobuna, ali koliko sam ja shvatio to ima neke veze sa rebel armies koje se motaju po teritoriju(npr. nakon ako nakon 3 turna ih ne pobjadim vidim da profit pada) a i opsadom grada(netko napadne).

Extermination NEMOJTE RADITI. Igrao sam BI i zbog toga izgubio.
Previše sam se bavio s tim i došli Huni pa...

Inače igra je zakon. Igram s Makedonijom(treba malo hackat,al se da).

Dj_Morales
03-08-2006, 14:43
igra me razocarala

Prince-Artas
03-08-2006, 18:19
igra me razocarala

zašto :?

WEASEL
03-08-2006, 22:36
Total war serije su najbolji rts-ovi ikad (premda više volim dawn of war), U kojem drugom rts-u imate onakve bitke!!?? Jedva čekam medieval 2 :D

Lost
29-09-2006, 16:42
e ljudirome je odlična igrica, koja kao i svaka druga ima pokoji izostanak, a o tome koja je igrica najbolja od strategija je zasigurno civilizacija, žalim ljudi , ali sid je napravio do sada 4 igrice koje su odlične
:fof:

Lord Myrkul
29-09-2006, 16:45
koliko ja znam između strategije i rts ima neka razlika a tw su strategije i nemoš je uspoređivat sa nekim rts-om

Fencing_LORD
29-09-2006, 20:51
Super je igra, samo živcira kad se pobune!!!

Prince-Artas
30-09-2006, 23:34
rome tw + barbarian invasion + alexander :pray: :pray: naj rts trenutno

Fencing_LORD
01-10-2006, 10:40
rome tw + barbarian invasion + alexander :pray: :pray: naj rts trenutno

Normalno

ja sam igrao i onaj stari "Shogun: TW" i mogu reći da je TW najbolja strategija pokraj AOE: I i II

Gu4rd14n
05-10-2006, 17:50
Najbolji RTS po meni je RTW, ma opcenito TW serijal je odlican:) Ocemo ljudi nabacit RTW prek hemachia?? Jel ko za? Ako je...javite mi pa da ga instaliram... XFIRE user name mi je matokatana!!!!!!!

minotaurus
08-10-2006, 21:08
total war serijal je nesto najbolje sto se dogodilo RTS-u.
Problem je u tome sto nije za svakog,nekima je prekompleksan al ok,takvi uvijek imaju simse s 50 add-onova.ili play station
TW je za perfekcioniste.

Zlik
16-10-2006, 19:38
RTW je jedna od najboljih igara ikad, ali ju treba znati igrati.
Vi koji se žalite na pobune, nebudete vjerovali ali to je realnost, kada netko zauzme nečiji grad, stanovnicima se to baš i ne sviđa. Na nezadovoljstvo utječe dosta toga, mislim da je razlika u kulturi i religiji najvažnija, kada zauzmete neki grad trebali bi uništiti njihove hramove i raditi svoj, jer nemožete razvijati barbarske. Ne smijete dopuštati rebelima da vam se motaju po teritoriju, pazite kakve zapovjednike imate u gradovima...
I još jedna jako bitna stvar je udaljenost od glavnog grada (neki rimski carevi su u prošlosti jako rijetko bili u Rimu) pa ga je dobro premjestiti u krizna područja.
Uglavnom ovo je odlična igra koja nije za svakoga, to je strategija a ne C&C, rise of neš ili šta ja znam. Ali Medieval je ipak bolji.

kikl0p
16-10-2006, 19:39
do sad nisam igro ni jedan TW

Durin
22-10-2006, 17:10
Za mene najbolja strategija ikada-niti jedna druga joj nije niti do koljena,a tek Medival2:Total War...da ne pričam.

Letva
29-10-2006, 18:51
Ma vi veze nemate sta valja!Otidjite igrajte se s loptom napolju,ne znam gdje vam pade ova igra da je stavite u pljuvacnicu :killyou:

ran6er
25-11-2006, 21:48
Rome mi je najbolja strategija ikad, ali sad čekam Medieval 2 do Božića pa sam siguran da mi se onda stav mijenja.

Nightyx
25-11-2006, 21:49
SEREM SE NA TOTAL WAR FUJ!! :yuck:

Prince-Artas
25-11-2006, 22:13
SEREM SE NA TOTAL WAR FUJ!! :yuck:

ajde igraj komercijalo sranje zvano nfs :yuck:

medusa
26-11-2006, 20:04
SEREM SE NA TOTAL WAR FUJ!! :yuck:
isuse jesi ti poludio? pa total war serijal je jedan od najboljih serijala strategija( uz herose, warcraft itd.) igra je legenda!

WEASEL
26-11-2006, 22:26
SEREM SE NA TOTAL WAR FUJ!! :yuck:

odi igrat cod-2, to zna igrat svaka budala, pa tako i ti možeš, kad već nisi dovoljno inteligentan za rome

Jerry
26-11-2006, 22:29
SEREM SE NA TOTAL WAR FUJ!! :yuck:

odi igrat cod-2, to zna igrat svaka budala, pa tako i ti možeš, kad već nisi dovoljno inteligentan za romecod2 zna svaka budala igrat ??e sad si se pokopao :pray:

Kiklop
26-11-2006, 22:40
SEREM SE NA TOTAL WAR FUJ!! :yuck:

odi igrat cod-2, to zna igrat svaka budala, pa tako i ti možeš, kad već nisi dovoljno inteligentan za romecod2 zna svaka budala igrat ??e sad si se pokopao :pray:valjda je mislio na SP

Jerry
26-11-2006, 22:41
ah...ako je slažem se cod2 sp mi i nije baš neki u cod1 je bolji no da mp zna svaka budala igrat....

Lord Ragnarok
03-01-2007, 15:20
kako vas nije sram pljuvati po total waru
http://img519.imageshack.us/img519/8633/untitled2zq5.th.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=untitled2zq5.jpg)

WEASEL
03-01-2007, 19:14
SEREM SE NA TOTAL WAR FUJ!! :yuck:

odi igrat cod-2, to zna igrat svaka budala, pa tako i ti možeš, kad već nisi dovoljno inteligentan za romecod2 zna svaka budala igrat ??e sad si se pokopao :pray:

rofl, nisam se pokopao jer znam igrat cod2, vjerojatno bolje od tebe, i igra je arkadni šit, zato pliz stfu

Letva
03-01-2007, 19:52
SEREM SE NA TOTAL WAR FUJ!! :yuck:

odi igrat cod-2, to zna igrat svaka budala, pa tako i ti možeš, kad već nisi dovoljno inteligentan za romecod2 zna svaka budala igrat ??e sad si se pokopao :pray:

rofl, nisam se pokopao jer znam igrat cod2, vjerojatno bolje od tebe, i igra je arkadni šit, zato pliz stfu


Pa ne znam u čemu je čovjek pogriješio?Nimalo ne treba imati skilla da odigraš arkadni shit,zvani CoD 2.

Shadowhell
03-01-2007, 23:24
SEREM SE NA TOTAL WAR FUJ!! :yuck:

odi igrat cod-2, to zna igrat svaka budala, pa tako i ti možeš, kad već nisi dovoljno inteligentan za romecod2 zna svaka budala igrat ??e sad si se pokopao :pray:

rofl, nisam se pokopao jer znam igrat cod2, vjerojatno bolje od tebe, i igra je arkadni šit, zato pliz stfu

Jao .. prvo kaže da svaka budala zna igrat COD2 pa se onda hvali kako je on nenadjebiv u tome ...

WEASEL
04-01-2007, 00:26
SEREM SE NA TOTAL WAR FUJ!! :yuck:

odi igrat cod-2, to zna igrat svaka budala, pa tako i ti možeš, kad već nisi dovoljno inteligentan za romecod2 zna svaka budala igrat ??e sad si se pokopao :pray:

rofl, nisam se pokopao jer znam igrat cod2, vjerojatno bolje od tebe, i igra je arkadni šit, zato pliz stfu

Jao .. prvo kaže da svaka budala zna igrat COD2 pa se onda hvali kako je on nenadjebiv u tome ...

aj podcrtaj di sam ja stavio da sam najbolji

ewok
08-03-2007, 08:44
dali je Barabarian invasions zasebna igra ili expanzija za R:TW, i dali je u njoj moguce igrati kampanje na strani barbara (gota, vandala...)?

Quiet Riot
08-03-2007, 08:48
Expanzija je, i moguće je igrati na strani barbara

Prince-Artas
08-03-2007, 21:17
dali je Barabarian invasions zasebna igra ili expanzija za R:TW, i dali je u njoj moguce igrati kampanje na strani barbara (gota, vandala...)?

da to je prva expanzija za rome total war, možeš igrat sa svim barbarima i sa rimskim carstvom
ps imaš još jednu expanziju za R TW - Alexander koji dodaje kampanju sa aleksandrom velikim

Gimnazoš Mesinđer
08-12-2007, 18:32
ajd da vas čujem,meni je igra bila ok ali pobogu kad se pocnu bunit ma izlude me nasmrt,nema veze što radiš exterminate oni se nakon 10 runi opet bune pa nemožeš ratovat kako treba više si zaokupljen zadržavanjem osvojenog nego osvajanjem(a senat stalno oce još, gamad crkli bog da) e da da ne zaboravim one britanske kocije ,mislim 2 jedinice istih pobiše 600 ljudi a izgubiše nula :shock: a tek scyted chariots
covjece !!! nabavi si kopljanike i rijesio problem protiv kočija, skirmisheri su isto dosta ucinkoviti, stavis ih u loose formation i trored pa nek jurisaju kolko hoce,ubiju ih max 20, a juriš ti je sposoban samljeti cijeli bataljun(igram na large unit scale-u)

Prince-Artas
09-12-2007, 23:24
čovječe, taj post kojeg citriraš je star više od pola godine :wink:

Gimnazoš Mesinđer
11-12-2007, 09:31
Znam, ali covjek ide na konjicu sa infatry-em,ak nemozes graditi kopljanike hire-as mercenary-e
nisam vidio datum

Prince-Artas
11-12-2007, 21:40
aj novi si pa ti je oprošteno
al ubuduće pripazi