PDA

Pogledaj cijelu verziju : America's Army



Michel
23-12-2006, 11:05
Evo da počnemo iz početka:

America's army dobio je još jednu verziju :2.8 . U ovoj verziji nema nekih noviteta što se tiče novih mapa ili slično ali po prvi put dobili smo MAP EDITOR.
Map editor je VRLO komplicirana zvijerka za koju su sami developeri izjavili da je teška.
AA je sada malo ali zaista malo optimiziranija. Izbačen je onaj bug koji omogučava da stavite fw shotgun.

E sada prave informacije : Stalno se govorilo da će 2.8 biti zadnji patch 2.x
serije ali to - NIJE tako. Kako će se sada raditi na AA koji će raditi na UnrealEngine-u 3 , a ništa se neće importati - dakle posao 100% od nule ,
trebat će puno vremena što je naravno i razvojnom timu jasno. zato smo i dobili map editor..... princip je sljedeći. Dok oni rade na 3.0 masovno i pomalo na optimizicaji 2.9 ( kojeg ne očekivajte brzo) community zajednica radi mape.
Samo mapa svejedno neće biti stotine kao u cs.u. Samo one koje odobre
"oni" :) E ali ovo mi je osobno developer odgovorio : DA 100% radimo na 3.0 koja je nextgen i koristi sve od unrealengine 3 mogučnosti.
Jedini problem je što će zaista proći mnogo vremena do pojave 3.0 .
I naravno pc će morati izdržati update. E da i mala napomena aa nikad nije bio milostan prema memoriji. U vrijeme 512 mb modula on je išao prema GB . Ovaj put se ne usudim promislit gdje ide .

LeftY
23-12-2006, 12:46
2.8 je zakon, fps jse sada povecao za kojih 30-40%, a na nekim mapama i vise..
jako dobar posao su obavili...

gj

Michel
23-12-2006, 13:41
Da , da u pravu si. Nekima se mnogo ubrzalo. (Zavisno o sistemu) ali meni je ostalo približno isto. 85 fps na 1280x1024 full detail. Nekad padne do 35 zavisi o mape , situacije....
Čini mi se i malo poboljšanje u samom netcodu.

LeftY
24-12-2006, 01:23
Da , da u pravu si. Nekima se mnogo ubrzalo. (Zavisno o sistemu) ali meni je ostalo približno isto. 85 fps na 1280x1024 full detail. Nekad padne do 35 zavisi o mape , situacije....
Čini mi se i malo poboljšanje u samom netcodu.

e pa tako i ja imam, sad mi izgleda preveliko...
nego, si skuzio da nema vise famuoznog lagg-a?

Michel
24-12-2006, 10:56
Nazdravlje!
E što se tiće laga još ga znam doživit na trenutak :( ali u globalu malo se ping smanjio i da ovo je najbolji aa dosad. Hvala bogu da su poboljšali malo samu optimizaciju. ( Btw u bugu stoji interview s nekom iz T-com-a :)
i indirektno kaže da nema govora o flatu ispod 200 tj 199 kn.
Ali da očekujemo DRASTIČNO povećane brzine :P
Pa nek onda doživim ping preko 80 :rotfl:

Zv0nZ1
08-01-2007, 01:46
meni se čini skroz ok... puno bolja od 2.6, kraće mi se učitava, nema lagga toliko...

LeftY
08-01-2007, 02:02
je, najbolja dosad :)

Michel
09-01-2007, 15:05
Ali ovo više ne može ovako s istom grafikom. Počela mi se gadit grafika u ovoj igri. Doslovno ne mogu čekat da pređu na novi engine :-x

LeftY
10-01-2007, 17:38
pa dobra je grafika...

Michel
25-01-2007, 11:18
Ok. No more comments. Moderator lock and load 8)

^B4$t4rD^
08-02-2007, 13:26
hmm evo skinio sam igru i treninge sam nekakve napravio :wink:
nego me zanima jel jos ima u igri dosta BALKANACA ?

WEASEL
09-02-2007, 11:01
ja cu igru skinut na kraju mjeseca pa se vidimo u borbi:D

LeftY
09-02-2007, 20:24
hmm evo skinio sam igru i treninge sam nekakve napravio :wink:
nego me zanima jel jos ima u igri dosta BALKANACA ?

a ima ih, ko rusa

Cali
10-02-2007, 18:00
ja samo mogu reći da sam dosta očekivao od 2.8, i istina malo su poboljšali neke stvari u odnosu na 2.7, ali evo ja sam se vratio na 2.6

tamo ako imaš lag, onda znaš da ga imaš barem, i totalno je bolji osjećaj pucanja, dok u 2.8 je katastrofa... koliko mi se samo puta desilo da sam ispucao 75 metaka nekom u leđa sa rpk-om, a on zelen...

s obzirom da mi je honor 92 i da imam oko 1300 sati igre, onda sumnjam da je razlog tome moje neznanje...

Michel
11-02-2007, 12:17
Ne da mi se mijenjat avatar ali sam presto igrat aa.
Jednostavno igra ima ono nešto ali fali joj.....još dosta toga.
Naprimjer rupe od metaka na ljudima puno krvi (ipak smo gameri)
Realnija balistika....
drastična optimizacija netcoda
pa sad čak i grafika jer onako više ne može izgledat.

Nemojte me krivo shvatit dosta sam vremena proveo uz aa i stvarno je ok igra. Ali nemam više živaca gledat jedne te iste propuste iz verzije u verziju. ( Ne mislim na samo gore navedeno, kad je igrate dosta vremena nađete dosta nedostataka) .
Ponovo ču je igrat tek kad izađe 3.0 verzija.

Cali
11-02-2007, 17:12
evo najavljeni su neki updateovi (2.8.1), i bit će ih nekoliko prije nego izađe 2.9.

Michel
11-02-2007, 19:53
AA ti je uvijek išla (barem koliko je meni poznato a nije da nije :) u obliku 1.5 , 1.6 , ...... 2.5 , 2.6 i tako. A 2.8.1 bi značilo da (a 99% je istina) kako ne znaju spojit kraj s krajem na enginu 3.0 ilitiga po naški kupuju vrijeme....
I to slobno kontaj godinu dana do 3.0...

Cali
12-02-2007, 16:20
stvar je u tome da su se odvojili u 2 tima... jedan radi na razvoju 3.0, a nekih 5 ili 6 ljudi popravljaju bugove...

osim toga, s obzirom da je izdan map editor, one mape koje prođu na testovima i pokažu se dobre, one će biti dodane kao oficijelne mape.

Michel
15-02-2007, 14:10
stvar je u tome da su se odvojili u 2 tima... jedan radi na razvoju 3.0, a nekih 5 ili 6 ljudi popravljaju bugove...

osim toga, s obzirom da je izdan map editor, one mape koje prođu na testovima i pokažu se dobre, one će biti dodane kao oficijelne mape.

Pa naravno. Ali vjeruj neće to brzo (3.0)

LeftY
16-02-2007, 11:54
stvar je u tome da su se odvojili u 2 tima... jedan radi na razvoju 3.0, a nekih 5 ili 6 ljudi popravljaju bugove...

osim toga, s obzirom da je izdan map editor, one mape koje prođu na testovima i pokažu se dobre, one će biti dodane kao oficijelne mape.

Pa naravno. Ali vjeruj neće to brzo (3.0)

o hoce hoce...

Michel
17-02-2007, 14:26
ma neće neće :rotfl:

Zv0nZ1
19-02-2007, 20:31
AA ti je uvijek išla (barem koliko je meni poznato a nije da nije Smile u obliku 1.5 , 1.6 , ...... 2.5 , 2.6 i tako. A 2.8.1 bi značilo da (a 99% je istina) kako ne znaju spojit kraj s krajem na enginu 3.0 ilitiga po naški kupuju vrijeme....
I to slobno kontaj godinu dana do 3.0...
bilo je već takvih patcheva ako se dobro sjećam mislim da je bio 2.2.1 ili tako nešto...

X-Plosiv
28-02-2007, 14:27
Možda će se neko činiti čudno, no nakon 2.4 ja nisam ni htio pokrenuti više ovu igru. Mislim da je 2.4 ,ako se ne varam, dodane neke Urban mapa i još neka. Ja sam imao honour oko 45-55, a igrao sam većinom Hospital. Sada će svi reći, da sam dobio honor samo zbog Hospitala, no moram reći da u moje vrijeme, bio sam dosta puta optužen za cheat, a sam sam radio taktike te objavljivao na nekom portalu o AA. Od toga da u određeno vrijeme trebaš negdje baciti granatu, do toga gdje se sakriti s VIPom. Znao sam dobivati preko 1000 points bez problema u 7 rundi :) Prosjek bi mi bio oko 7-15 ubijenih ...

Nakon 2.4..jednostavno, više to nije bilo to :(

LeftY
28-02-2007, 20:12
pa bolje je to da su stabilizirali bodove, inace bi svi bili na 100 jonora i igrali samo hospital

Michel
11-03-2007, 13:27
preteško je dobivat honor u aa.
Ja sam negdje 50 i kusur skupio u pun k... partija
Istina dosta sam proveo na bridge-u koji dava izrazito malo bodova ali ipak. Kasnije kad ljudi dođu na 90 honor. Onda ti treba do 100 ko sve ovo prije na kvadrat lol

Zv0nZ1
11-03-2007, 18:50
pa u čemu je tu problem? radije ću skupljat tih 100 honora par godina pa ih zaslužiti, nego da mi svaki tu noob ima 100 honora i kurči se uokolo a ustvari nema pojma...

Cali
14-03-2007, 01:15
evo u skoro 2 god igre dogurao sam do 93 honor.

najbolja verzija mi je 2.6 koju i danas uglavnom igram...

2.7 i 2.8 su mi katastrofa, jer nikad nisam siguran da li ću nekog ubit, koliko god da isto postupim... a to me živcira - nekonzistentnost.

osim toga lag je katastrofa....

LeftY
14-03-2007, 10:33
2.4 verzija je najbolja, ostale su tak

rave_or_die
14-03-2007, 11:09
Meni je najbolja verzija 2.6 nju sam najduze igro

WEASEL
14-03-2007, 16:30
ja sam installao 2.8, ne kužuim u čemu je problem, igra manje lagga, ima moćan radar koji pomaže, jedini problem je to što sada moram igrati na low detaljima...gameplay je ostao isti

Cali
14-03-2007, 17:33
pa meni je problem što nikad neznam da li ću nekog ubit, makar mu se prišuljam iza leđa... smatram da igra ima lag, ali nije toliko primjetan, u prijašnjim verzijama, ako si imao lag, barem si znao da ga imaš...

ovako ispadaš glup sam sebi kad nekog ne ubiješ, a ispališ pun šaržer nekom u leđa....

Pimp3k
14-03-2007, 18:27
LeftYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY, Zv0nZ11111111111111111111111 long time no see! ^^ :killyou:



Most of you will have noticed that Punkbuster decided to download and install itself as a Service on your computer the other night [Monaday I think]Swithout asking or notifying you. Well there is a tool to remove these services which is a good idea, since its a Beta install and doesn't switch off after you unload the game.

The services were installed to allow players who do NOT run the game in admin mode to be able to play, and also because Vista requires it. So, if you already run the game in admin mode, ie. you have full rights to your computer, remove this crap by using the software below:

http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exeS[simply run and click Uninstall]S

If you don't run in admin mode then you NEED these services so don't uninstall unless your sure.

Zv0nZ1
14-03-2007, 20:23
aj hvala pimpač :) da se riješim tog sranja!

LeftY
14-03-2007, 22:44
LeftYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY, Zv0nZ11111111111111111111111 long time no see! ^^ :killyou:



Most of you will have noticed that Punkbuster decided to download and install itself as a Service on your computer the other night [Monaday I think]Swithout asking or notifying you. Well there is a tool to remove these services which is a good idea, since its a Beta install and doesn't switch off after you unload the game.

The services were installed to allow players who do NOT run the game in admin mode to be able to play, and also because Vista requires it. So, if you already run the game in admin mode, ie. you have full rights to your computer, remove this crap by using the software below:

http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exeS[simply run and click Uninstall]S

If you don't run in admin mode then you NEED these services so don't uninstall unless your sure.

legendoooooooo, pa si ti ziv?

Pimp3k
21-03-2007, 17:06
Next week 2.8.1? 3 nove mape navodno.

LeftY
22-03-2007, 10:04
kewl...
stavili budu 3 najbolje mape koje su igraci napravili... :D

Zv0nZ1
23-03-2007, 16:31
Eto izašao 2.8.1 :) Nisam još instalirao al nadam se da je dobar :D

Pimp3k
23-03-2007, 16:58
Ja sam ga upravo instalirao... :yuck:

LeftY
23-03-2007, 18:11
ja sam ga skinuo ali cu ga kasnije instalirat

Cali
23-03-2007, 18:58
4 nove mape, moram priznat da mi se river village jako sviđa...

LeftY
23-03-2007, 20:20
4 nove mape, moram priznat da mi se river village jako sviđa...

i meni, po slikama sta sam vidio

ssalG
23-03-2007, 20:31
A jebite se, sada mi fali onaj AA osjećaj, a nemogu skinut 3 gige :( .

Pimp3k
23-03-2007, 21:56
Probal sam RiverVillage i Branu i nekak mi je brana bolje "sjela" (čitaj lakše mi je na brani kampat^^).

Pimp3k
26-03-2007, 02:38
Igral sam opet "Branu" danas i moram reči da je mapa totalna banana! Zašto? Eh zato jer uopće nije izbalansirana. Defence kao treba braniti objective a ima gore spawn pozicije od ambusha. LoL ambush izrusha i dobro se zakampira i onda nek defence kaj radi?! Jedino kaj mu uspjeva je brzo izginuti!^^

Zv0nZ1
26-03-2007, 13:21
Igral sam opet "Branu" danas i moram reči da je mapa totalna banana! Zašto? Eh zato jer uopće nije izbalansirana. Defence kao treba braniti objective a ima gore spawn pozicije od ambusha. LoL ambush izrusha i dobro se zakampira i onda nek defence kaj radi?! Jedino kaj mu uspjeva je brzo izginuti!^^

roflmao... pa šta defensu nije dovoljno to šta mora kempat cijelo vrijeme nego bi još i trebao imat bolje sponove???? čudno. a šta onda da ass radi sa lošijim sponom? trči u smrt? :? :? :? :? :? :shock: :shock: :shock: :shock:

WEASEL
26-03-2007, 13:32
lol, koliko je meni poznato, ako se ass zakempa onda lijepo istzeče vrijeme i pobjeda za def....

Cali
26-03-2007, 17:13
mene živcira sf oldtown, na dosta mjesta zapinjem na nevidljive prepreke... :?

river village je zakon, šteta da nije sf...

Zv0nZ1
26-03-2007, 17:39
mene živcira sf oldtown, na dosta mjesta zapinjem na nevidljive prepreke... :?

river village je zakon, šteta da nije sf...

nah. da je SF bilo bi previše ali stvarno previše ležanja. ne bi se mogao maknut, pogotovo na serverima sa 16+ ljudi. svi bi lijepo legli i krkali...

Pimp3k
26-03-2007, 17:41
Igral sam opet "Branu" danas i moram reči da je mapa totalna banana! Zašto? Eh zato jer uopće nije izbalansirana. Defence kao treba braniti objective a ima gore spawn pozicije od ambusha. LoL ambush izrusha i dobro se zakampira i onda nek defence kaj radi?! Jedino kaj mu uspjeva je brzo izginuti!^^

roflmao... pa šta defensu nije dovoljno to šta mora kempat cijelo vrijeme nego bi još i trebao imat bolje sponove???? čudno. a šta onda da ass radi sa lošijim sponom? trči u smrt? :? :? :? :? :? :shock: :shock: :shock: :shock:

IMHO barem jedan tim iz defence-a bi se trebal spawnati unutar brane. Ass ima debelu prednost i fino pokrije ulaze prije nego defence stigne do nijh.

proud
10-04-2007, 13:10
pa poz decki :) vidim da je ovo jedini post o AA cini mi se :) ja jos igram od 2.0 prije toga nisam znao da postoji :) i idemo dalje do 3.0 , igra je jebena a ako pozelite mozete na moj tracker , mene dosta njih zna :)

http://aaotracker.com/usertracker.php?userid=460431S, pa ako pozelite javite se u gbooku :) pa cemo se nac jednom i malo igrat :)
2.8.1 verzija je okay , treba se na svaku verziju priviknut , a mape su pusiona , jedina mapa koja je ok on nove 4 je old town .. ma vecinom halam po urbanu i sandstormu i MM favorite maps :)

ssalG
12-04-2007, 22:59
Pitanje: maloprije sam instalirao AA 2.8.1 i počeo igrat samo je problem što ima lagga ko u priči jeli to i inače tako ili samo meni?

Michel
14-04-2007, 11:12
e ponovo sam počeo igrat aa :)
Nova mapa river je pregenijalna pogotovo sa sniperom :)
Uglavnom sad se u ingame browseru pojavilo navodno 57 novih mapa, koje bi ako sam dobro shvatio trebale bit downloadirane poput steamroller mape, kad se spajate na server mapa se downloada . Tako bar izgleda. Javi te kako ovo funkcionira jer ja ova 3 dana neću moć igrat aa.

Vis Mortis
14-04-2007, 20:30
Ova je igra jedna, niti je najrealnije niti ima najbolju grafuku niti ima nekakav posebno dobar sustav, bas jadno .

Đeri
14-04-2007, 20:40
isuse :(

Vis Mortis
14-04-2007, 20:42
isuse :(

ne psuj

Sterpo
14-04-2007, 21:05
lol

btw igra je ok samo se meni neda igrat

WEASEL
15-04-2007, 11:19
Ova je igra jedna, niti je najrealnije niti ima najbolju grafuku niti ima nekakav posebno dobar sustav, bas jadno .

aj nađi jedan bolji besplatan fps

Unnamed
15-04-2007, 14:42
Trening je dobar, ono s field medicom, a kad pocnes igrat :shock: -> Counter Strike?!?!

Bishop_45_(2)
15-04-2007, 14:44
Ova je igra jedna, niti je najrealnije niti ima najbolju grafuku niti ima nekakav posebno dobar sustav, bas jadno .

aj nađi jedan bolji besplatan fps

nije da sa sada zelim umijesati u jos jednu svadju, ali reklama uvijek stoji ::> Warrock, FEAR Combat !!!

WEASEL
16-04-2007, 13:25
[quote="Vis Mortis":1eon7m4i]Ova je igra jedna, niti je najrealnije niti ima najbolju grafuku niti ima nekakav posebno dobar sustav, bas jadno .

aj nađi jedan bolji besplatan fps

nije da sa sada zelim umijesati u jos jednu svadju, ali reklama uvijek stoji ::> Warrock, FEAR Combat !!![/quote:1eon7m4i]

fear nisam igrao, ali warrock sam igrao i AA je 1000x puta bolji po svemu

^B4$t4rD^
22-04-2007, 13:14
smijem pitati nesto....
frend mi je dao prije godinu dana bot pomocu kojeg varas i s tim sam se zabavljo 1-2 dana poslje toga sam ga zbriso i krenio igrat neku drugu igru... i sad kad sam upalio aa opet kaze mi da imam ban... e sad cuo sam da oni banaju samo hard disk pa me zanima ako kupim novi hard disk hocu li moci bez problema igrati aa? :o

ssalG
22-04-2007, 13:47
smijem pitati nesto....
frend mi je dao prije godinu dana bot pomocu kojeg varas i s tim sam se zabavljo 1-2 dana poslje toga sam ga zbriso i krenio igrat neku drugu igru... i sad kad sam upalio aa opet kaze mi da imam ban... e sad cuo sam da oni banaju samo hard disk pa me zanima ako kupim novi hard disk hocu li moci bez problema igrati aa? :o

1. Dabogda te banali iz svake multiplayer i singleplayer igre koja postoji cheateru jedan.
2. Bannaju account, a ne hard disk i reci debilu koji ti je prodao foru da se pođe objesit a i ti skupa s njim jer si mu povjerovao.

Zv0nZ1
22-04-2007, 20:16
smijem pitati nesto....
frend mi je dao prije godinu dana bot pomocu kojeg varas i s tim sam se zabavljo 1-2 dana poslje toga sam ga zbriso i krenio igrat neku drugu igru... i sad kad sam upalio aa opet kaze mi da imam ban... e sad cuo sam da oni banaju samo hard disk pa me zanima ako kupim novi hard disk hocu li moci bez problema igrati aa? :o

e čobane tako ti i treba kad misliš samo na svoju šupčinu, glavno da se ti zabaviš a ko jebe ostalih 20 igrača na serveru kojima zgadiš igru. dabogda ti nije bannalo hard nego nešt drugo, već kad si pokupio HW ban tako da promjeniš sve komponente, potrošiš 2 milje kuna i onda da napokon shvatiš da se varanje ne isplati. FUJ ĐUBRE!

LeftY
22-04-2007, 22:19
smijem pitati nesto....
frend mi je dao prije godinu dana bot pomocu kojeg varas i s tim sam se zabavljo 1-2 dana poslje toga sam ga zbriso i krenio igrat neku drugu igru... i sad kad sam upalio aa opet kaze mi da imam ban... e sad cuo sam da oni banaju samo hard disk pa me zanima ako kupim novi hard disk hocu li moci bez problema igrati aa? :o

e čobane tako ti i treba kad misliš samo na svoju šupčinu, glavno da se ti zabaviš a ko jebe ostalih 20 igrača na serveru kojima zgadiš igru. dabogda ti nije bannalo hard nego nešt drugo, već kad si pokupio HW ban tako da promjeniš sve komponente, potrošiš 2 milje kuna i onda da napokon shvatiš da se varanje ne isplati. FUJ ĐUBRE!

ode :)

^B4$t4rD^
22-04-2007, 23:13
smijem pitati nesto....
frend mi je dao prije godinu dana bot pomocu kojeg varas i s tim sam se zabavljo 1-2 dana poslje toga sam ga zbriso i krenio igrat neku drugu igru... i sad kad sam upalio aa opet kaze mi da imam ban... e sad cuo sam da oni banaju samo hard disk pa me zanima ako kupim novi hard disk hocu li moci bez problema igrati aa? :o

e čobane tako ti i treba kad misliš samo na svoju šupčinu, glavno da se ti zabaviš a ko jebe ostalih 20 igrača na serveru kojima zgadiš igru. dabogda ti nije bannalo hard nego nešt drugo, već kad si pokupio HW ban tako da promjeniš sve komponente, potrošiš 2 milje kuna i onda da napokon shvatiš da se varanje ne isplati. FUJ ĐUBRE!

ode :)

bolje da su mi tebe poslali umjesto bana, vidim gore bi proso .... vidi zazalio sam ... nisam inace cheater ali mi je dojadilo igrati pa sam htio probat, nije zbog trackera niti nist posebno cisto iz znatizelje... dobro ne moras me sad doci i ubiti pls :kill: mogu samo poruciti ljudima koji bi mozda varali da im se stvarno ne isplati i nije zanimljivo uopce...dojadi vrlo brzo ... nazalost sam kasno shvatio
:(

Zv0nZ1
23-04-2007, 19:58
o tome pričam. i opet se ponavljam. da bi se ti zabavio. e vidiš i ja bi se zabavio. al redovito nekolicina onih šta se isto žele zabaviti mi unište igru. barem si shvatio da se ne isplati. a sad kupuj hard novi il šta već hihi.

LeftY
23-04-2007, 22:28
ja ne kuzim kak nekom moze dosadit online igra, i onda jos ide koristit cheatove / hackove sa opravdanjem da mu je dosadila igra...
mislim, di je tu logika?!

ssalG
23-04-2007, 22:29
ja ne kuzim kak nekom moze dosadit online igra, i onda jos ide koristit cheatove / hackove sa opravdanjem da mu je dosadila igra...
mislim, di je tu logika?!

Ne dosadni njima igra, nego čenjenica da ih gaze u igri.

WEASEL
23-04-2007, 22:37
ja ne kuzim kak nekom moze dosadit online igra, i onda jos ide koristit cheatove / hackove sa opravdanjem da mu je dosadila igra...
mislim, di je tu logika?!

Ne dosadni njima igra, nego čenjenica da ih gaze u igri.

da, i onda idu ispast face, neka vjezbaju i nauce igrat

^B4$t4rD^
23-04-2007, 22:41
ja ne kuzim kak nekom moze dosadit online igra, i onda jos ide koristit cheatove / hackove sa opravdanjem da mu je dosadila igra...
mislim, di je tu logika?!

Ne dosadni njima igra, nego čenjenica da ih gaze u igri.

zvozni hvala na razumjevanju oduvijek sam te cijenio :D
gle ja sam to napravio i moja je sramota - zazalio ... nisam bio bas tolki njub da me gaze, rekao sam da mi je dojadila igra jer sam krenio igrati neku drugu i frend uletio s tom nesrecom i desi se..
nisam bio na mapama gdje je 20 ljudi nego di je njih samo par ... eto zao mi je inace sam posten ... no dobro...
samo sam htio pitati jel bi 100% mogao igrati ako hard kupim da nije neki ip ban il nest takvo... naravno zelio bih posteno vratiti svoj honor :cry: :pray:

WEASEL
23-04-2007, 22:43
honor neces vratiti jer si bannan, jedino novim accountom. Nemam ništ protiv toga da netko ide cheatat da vidi feeling, al ako se zadrži:X Hard disk ne trebas mijenjat, samo stavi drugi mail na registraciji i gotovo. barem mislim

ssalG
23-04-2007, 22:43
ja ne kuzim kak nekom moze dosadit online igra, i onda jos ide koristit cheatove / hackove sa opravdanjem da mu je dosadila igra...
mislim, di je tu logika?!

Ne dosadni njima igra, nego čenjenica da ih gaze u igri.

zvozni hvala na razumjevanju oduvijek sam te cijenio :D
gle ja sam to napravio i moja je sramota - zazalio ... nisam bio bas tolki njub da me gaze, rekao sam da mi je dojadila igra jer sam krenio igrati neku drugu i frend uletio s tom nesrecom i desi se..
nisam bio na mapama gdje je 20 ljudi nego di je njih samo par ... eto zao mi je inace sam posten ... no dobro...
samo sam htio pitati jel bi 100% mogao igrati ako hard kupim da nije neki ip ban il nest takvo... naravno zelio bih posteno vratiti svoj honor :cry: :pray:

Ma kako ti pobogu mogu bannat hard?
Napravi si drugi account i stvar riješena.

WEASEL
23-04-2007, 22:44
btw, ako se odlućčiš riješit harda, pm me pa mi ga sendaj mailom da ti izbrišem bann :yuck: :yuck:

^B4$t4rD^
23-04-2007, 22:59
ja ne kuzim kak nekom moze dosadit online igra, i onda jos ide koristit cheatove / hackove sa opravdanjem da mu je dosadila igra...
mislim, di je tu logika?!

Ne dosadni njima igra, nego čenjenica da ih gaze u igri.

zvozni hvala na razumjevanju oduvijek sam te cijenio :D
gle ja sam to napravio i moja je sramota - zazalio ... nisam bio bas tolki njub da me gaze, rekao sam da mi je dojadila igra jer sam krenio igrati neku drugu i frend uletio s tom nesrecom i desi se..
nisam bio na mapama gdje je 20 ljudi nego di je njih samo par ... eto zao mi je inace sam posten ... no dobro...
samo sam htio pitati jel bi 100% mogao igrati ako hard kupim da nije neki ip ban il nest takvo... naravno zelio bih posteno vratiti svoj honor :cry: :pray:

Ma kako ti pobogu mogu bannat hard?
Napravi si drugi account i stvar riješena.

a nemam pojma... napravim drugi acc i i njega mi odmah banaju.... za varanje sam si napravio acc ali mi je bio banan i glavni koji nije ni pomiriso cheatove ..nekuzim zato pitam

Human m0nst3r
24-04-2007, 09:01
Igrao igru prejebena je. :pray:

LeftY
24-04-2007, 11:15
ja ne kuzim kak nekom moze dosadit online igra, i onda jos ide koristit cheatove / hackove sa opravdanjem da mu je dosadila igra...
mislim, di je tu logika?!

Ne dosadni njima igra, nego čenjenica da ih gaze u igri.

zvozni hvala na razumjevanju oduvijek sam te cijenio :D
gle ja sam to napravio i moja je sramota - zazalio ... nisam bio bas tolki njub da me gaze, rekao sam da mi je dojadila igra jer sam krenio igrati neku drugu i frend uletio s tom nesrecom i desi se..
nisam bio na mapama gdje je 20 ljudi nego di je njih samo par ... eto zao mi je inace sam posten ... no dobro...
samo sam htio pitati jel bi 100% mogao igrati ako hard kupim da nije neki ip ban il nest takvo... naravno zelio bih posteno vratiti svoj honor :cry: :pray:

Ma kako ti pobogu mogu bannat hard?
Napravi si drugi account i stvar riješena.

mogu mogu
banaju ti serijski broj (ili sta vec) od diska i nemozes vise igrati sa tim diskom...

ssalG
24-04-2007, 12:43
Ček, a kako oni imaju pravo pristupat tim informacijama?

WEASEL
24-04-2007, 12:47
pa imaju, zašt nebi imali, to je isto kao da pitaš zašto netko ima pravo gledat registracije nečijeg auta

ssalG
24-04-2007, 12:59
pa imaju, zašt nebi imali, to je isto kao da pitaš zašto netko ima pravo gledat registracije nečijeg auta

Ovo su privatne informacije, IP bi se mogao shvatit kao "registracija" auta koju svatko ima pravo gledati, a serijski broj hard diska bi se gledati kao broj šasije auta koji definitivno nema pravo svatko gledat.

Zv0nZ1
24-04-2007, 16:25
Ne banna ti igra nego PB. Sve igre koje koriste PB na njima možete popušiti HW ban (Hardware) ban. Banna ti komad hwa i više na njemu nemoš igrat online PB igre dok ti ga ne maknu, ili sam ako znaš, ako je moguće uopće. I da Igra je prejebena ^^

Michel
28-04-2007, 09:35
hvala bogu na pb-u. Uglavnom to ti je mali alat koji se svako malo updata i u pozadini ti cijelo vrijeme kopa po kompu i skenira ti podatke imaš li koji hack. Što je najgore u services.msc se naseli i servis koji je non stop pokrenut :yuck:
Ali ni ta žrtva nije prevelika kad cheateri dobiju hardware ban :)

Chaser
01-05-2007, 12:43
Pozz svima

Evo neki dan sam instaliro AA prvi dojmovi igra je super, ali imam par pitanja zanima me kako mogu pokrenuti servere preko ASE-a jel u igri ima samo par servera i kako mogu igrat sa onim oruzijem sto si sam preradim
p.s. preso sam sve treninge ako nesto znaci

Hvala unapred :)

LeftY
01-05-2007, 15:32
imas najnoviju verziju igre? 2.8.1 je najnovija
sa onim oruzjem sta napravis mozes igrati ako si preso 2.SF training i imas vise od 15 honora!
mozes igrati sa tim oruzjem samo na SF mapama

Chaser
01-05-2007, 20:38
Evo upravo skidam novu verziju, a zanima me kako nakupiti tih 15 honora :yuck:

Michel
02-05-2007, 10:55
moraš igrat na honor serverima. Skupljaš bodove koje vidiš u personal jacketu. Ali tih 15 ti nije problem skupit. Problem je recimo kad dođeš na 50 pa za 51 ti je ko od 10 do 18 :) otprilike....

Chaser
02-05-2007, 12:51
Hvala sada znam sta treba raditi ako mi sta nebude bilo jasno ja vam se jos javim :killyou:

Human m0nst3r
02-05-2007, 13:07
Jebote kaj ste se mucili skidati AA. Bilo wam je na bugowom dwd-u oni bar stawe nes na dwd. :D

ZorgTheBorg
03-05-2007, 14:17
Presao sam trening, i nakon 5 min igranja online mi se igra zgadila. Cekanje na respawn i prilicno usporen nacin igranja nisu vrijedni mojih megabajta prometa.

Zv0nZ1
04-05-2007, 13:06
ah. neamo svi jednake ukuse, jel tako? :)

WEASEL
04-05-2007, 15:43
Presao sam trening, i nakon 5 min igranja online mi se igra zgadila. Cekanje na respawn i prilicno usporen nacin igranja nisu vrijedni mojih megabajta prometa.

pa, to nije arkada nego simulacija borbe

Shadowhell
07-05-2007, 20:44
Nisam vidio da je već postavljeno pitanje tako da..

Danas sam ponovno počeo igrati.. nick je [CRO]Shadow, zanima me koliko vas još igra i pod kojim nickovima

Zv0nZ1
07-05-2007, 21:03
[BRUTAL].zwonzi^!

Svinjoguz
31-05-2007, 13:17
zovem se ingame Svinjoguz,pa ko oće igrat nek javi. :D

Michel
09-06-2007, 12:17
Evo na http://www.americasarmy.comSdeveloper mi je odgovorio indirektno i bezveze tako da nemam neke hot informacije , ali ovako:
Skoro cijeli tim radi na igri već neko vrijeme , imaju interni predviđeni datum izlaska koji još ne žele dat (valjda jer ćemo se načekat) ali su navodno imali raspravu i uskoro bi mogli dobiti screense i eventualno informacije o hardverskim zahtjevima...

Berax0r
09-06-2007, 16:21
Jel America's Army Online only ili ima i single?

Zv0nZ1
09-06-2007, 19:03
Jel America's Army Online only ili ima i single?

ne nema single playera, kao takvoga. moze se igrat offline al to nije zabavno :)

Pimp3k
14-06-2007, 20:28
mogu mogu
banaju ti serijski broj (ili sta vec) od diska i nemozes vise igrati sa tim diskom...

Banaju ti MAC adresu. Stavi drugu mrežnu karticu i probaj ponovno.

Zv0nZ1
15-06-2007, 12:15
mogu mogu
banaju ti serijski broj (ili sta vec) od diska i nemozes vise igrati sa tim diskom...

Banaju ti MAC adresu. Stavi drugu mrežnu karticu i probaj ponovno.

hw ban ti ne bana samo i isključivo mac adresu.

Michel
20-06-2007, 20:44
mogu mogu
banaju ti serijski broj (ili sta vec) od diska i nemozes vise igrati sa tim diskom...

Banaju ti MAC adresu. Stavi drugu mrežnu karticu i probaj ponovno.

hw ban ti ne bana samo i isključivo mac adresu.

Zv0nZ1 je u pravu :boohoo: Ko se kur*a lača od kur*a i najebe :rotfl:
Nemoj cheata pa nečeš imat problema. Savjet za sljedeću konfiguraciju :rotfl:

Zv0nZ1
24-06-2007, 20:05
evo svim wannabe čiterima. odličan sajt. njima posvećen.


http://piv.pivpiv.dk/

Michel
03-07-2007, 10:19
Evo ne znam koliko je ovo stvarno istina ali izgleda da jes.
Sutra je dan , kad aa slavi 5. rođendan i povodom toga, stavljaju novi website i kako su rekli sneak preview of aa 3.0!!!
Vjerojatno se radi o screenovima.... :D

Fejk
07-07-2007, 10:54
evo ingame nick mi je -=]CES[=-FakeDeathS :killyou:

sad ko hoce igrat posjetite nas server...

all info @ http://www.croatianelite.com/S :wink:

enjoy :) 8)

Mahadeva
07-07-2007, 11:57
koliko novih hrvatskih klanova, dok sam ja igrao bilo ih je samo par. Polako se siri scena :bravo:

Black Hawk Down
13-07-2007, 22:05
e regao sam se i ne želi mi poslati password,please help!!!!

Black Hawk Down
15-07-2007, 12:22
e evo zaigrao sam po prvi put jučer,igrao sam oko 8 sati,i honor mi je skočio za 1.
E kaj nema puno igraća,ja igram onu2.5. i pcplaya,da li ja mogu igrati s nekim tko ima 2.7. jer pitam da li trebam skinuti 2.7.(ili koja je već zadnja) i koliko ona teži ako je više od 1 gige,ništa

WEASEL
15-07-2007, 12:24
e evo zaigrao sam po prvi put jučer,igrao sam oko 8 sati,i honor mi je skočio za 1.
E kaj nema puno igraća,ja igram onu2.5. i pcplaya,da li ja mogu igrati s nekim tko ima 2.7. jer pitam da li trebam skinuti 2.7.(ili koja je već zadnja) i koliko ona teži ako je više od 1 gige,ništa

da veća je, i ima više igrača, pitaj nekog da ti posalje dvd,raspitaj se u frendova netko sigurno igra :)

Fejk
15-07-2007, 12:48
najnovija je 2.8.1 i tezi oko 2.7 GB

PROFA_CRO_[-GECKO-]
16-07-2007, 10:08
bolje ti je za pocetak da igras 2.7 ili cak 2.6 tu su ti najcesce igraci s manje honora i to ti je super za ufuravanje u igru

W1k1n6
16-07-2007, 14:17
Brusite bajunete, na novom DVD-u PC Playa biti će i AA 2.8!

PROFA_CRO_[-GECKO-]
16-07-2007, 14:27
Neka nabace i patch na 2.8.1 kad je teski cca 250mb

revenion
16-07-2007, 14:29
E Americas army je besplatan jel...Postoji li koji nacin da stavite client...

PROFA_CRO_[-GECKO-]
16-07-2007, 14:30
totalno brutalno besplatan

revenion
16-07-2007, 14:56
Ma nije to neg mi se neda sa neta skidat 1gb >.>

PROFA_CRO_[-GECKO-]
16-07-2007, 14:57
Brusite bajunete, na novom DVD-u PC Playa biti će i AA 2.8!

Pa ti ostane za skinut patch na 2.8.1 i imas mp igru

zekoslav
18-07-2007, 18:13
Besplatan? A cek, prodes treninge i onda se prikljucis nekoj ekipi i ides obavljati misije? Dajte mi samo recite dali svaki put drugu ekipu uzimas ili se to sa frendovima dogovoris?

Skymaster
18-07-2007, 21:19
Ja bih zamolio nekog za pomoć ,prodem ono sa pucanjem prvi trening i nemogu dalje.di se treba registrirati na kojoj stranici aktivacija i ta sranja.molim detaljno plz.istekao mi bon za wow :cry:

zekoslav
19-07-2007, 10:56
Ja sam prije pola godine igrao stariju verziju, a stranicu sam prek googla nasao.

Black Hawk Down
21-07-2007, 19:00
Brusite bajunete, na novom DVD-u PC Playa biti će i AA 2.8!


wikiže moj junače poslao sam vam pismo u kojem sam vas molio za njega,oćete li mi ga objaviti?
Mojs si juzor od sada!!!!!
W1K1N6 FTW!!!!!1

THE NO
01-08-2007, 12:19
Evo,upravo instališem AA sa PCP-ovog DVD-a.
Još nisam igrao A,pa se možda vama obratim za pomoć i sl.
@Black Hawk,objavili su ti pismo,ulizico, :P

Black Hawk Down
01-08-2007, 12:46
znam,poslao ja pismo gdje sam ih ispljuvao prošli mjesec,očito im se nije svidjelo,pa hevo

POSA
02-08-2007, 07:57
meh...počeo sam igrati ovu verziju s novog dvd-a i pitam vas znalce za par početničkih savjeta. ono....ono što predlažete za početak jel.

THE NO
02-08-2007, 08:17
meh...počeo sam igrati ovu verziju s novog dvd-a i pitam vas znalce za par početničkih savjeta. ono....ono što predlažete za početak jel.
I ja sam ga instalirao,malo sam odigrao jutros.
Prvo,trebaš otići na službenu web stranicu i tamo kreirati novi acc. Kad mailom primiš lozinku(Koju možeš i promijeniti),uđeš u igru i upišeš usrename i pass. Zatim uđeš u Main Menu i odabereš trening (moraš prvo proći trening,pa tek onda igrat).
Uostalom,u već spomenutom mailu imaš objašnjenje što i kako napraviti.
E,da,ako te zanima,možeš se i regati na ovoj stranici http://www.aaotracker.com/
tako da vidiš svoj score i fragove.

POSA
02-08-2007, 10:23
ma znam to sve, igram ju već kak spada, ali mislio sam...ne znam. ako tko ima kakvih savjeta za samu igru
ma zaboravite

Black Hawk Down
02-08-2007, 12:05
hm,nemoj bezveze trčati okolo,ali nemoj ni kempati,(osim ako hoćeš),laga je dosta,barem meni,preporučam ti da obavezno napraviš SF trening,a medic trening je naporan,a nemožeš samog sebe healati,samo druge,pa je to glupo,napravi i onaj trening gdje učiš vozitit i upravaljati onim at-om

POSA
02-08-2007, 12:59
e to da, hvala

RayDX
05-08-2007, 10:32
ja samo SF training ne mogu završiti jebeš mi narod...

LeftY
10-08-2007, 11:35
ja samo SF training ne mogu završiti jebeš mi narod...

najlaksi trening u igri...
samo treba imati strpljenja

Dweller
16-08-2007, 23:56
e ne razumijem zakaj ljudi ne igraju coop,to je po meni najbolje

e koje su vam najbolje mape,meni border,river basin i hospital,a od coopa mi je interdiction

Izgubljeni
26-08-2007, 13:34
evo i ja jučer počeo igrati i da oni SF trening je lagan samo što stvarno treba imat strpljena, ja sam cijelo vrijem puzao, a i oni medic testovi su me živcirali, eh i da honor mi je skocio za dva i zanima me na kojim serverima vi igrate? inače nick mi je God_Of_Army (lol, znam glupasto, ali nije nista padalo na pamet xD)

Berax0r
26-08-2007, 13:43
budem ovaj tjedan instalirao AA sa PCP DVD-a.Bas da vidim igru :)

Zv0nZ1
26-08-2007, 22:15
za par dana izlazi 2.8.1

Dweller
26-08-2007, 22:35
:rotfl:

Pimp3k
26-08-2007, 23:30
za par dana izlazi 2.8.1

Zvonzi brutal regruta?

Zv0nZ1
27-08-2007, 11:35
za par dana izlazi 2.8.1

Zvonzi brutal regruta?

koliko ja znam da :) a dobro znam ^^ slobodno se prijavi.

Pimp3k
28-08-2007, 02:23
Zvonzi brutal regruta?

koliko ja znam da :) a dobro znam ^^ slobodno se prijavi.

Neznam još kud bi pa "istražujem" teren... Iz brutala znam Plinkplonka (bili smo davno u =BR= skupa)...

Zv0nZ1
28-08-2007, 11:34
ne igra ti on više :(

Pimp3k
28-08-2007, 20:01
ne igra ti on više :(

Kaj poljaci su ga "razyeb" na ICu? :? :shock:

Zv0nZ1
29-08-2007, 10:59
ne igra ti on više :(

Kaj poljaci su ga "razyeb" na ICu? :? :shock:

hehe neam pojma :)

LeftY
29-08-2007, 15:58
ne igra ti on više :(

Kaj poljaci su ga "razyeb" na ICu? :? :shock:

pitAnje je koga poljaci nisu raz*ebali

Dweller
29-08-2007, 17:07
ja sam njih,muhahhaa,boje me se,stalno mi nekaj viču kurwa

Pudli
29-08-2007, 17:23
iGRA MI SE NE SVIDJA 8)

ZorgTheBorg
29-08-2007, 23:14
iGRA MI SE NE SVIDJA 8)
Ni MENI 8)

LeftY
30-08-2007, 15:50
[quote="Black_brothers":306zajw3]iGRA MI SE NE SVIDJA 8)
Ni MENI 8)[/quote:306zajw3]

da, i?

Kenyi
30-08-2007, 17:01
oni su kul pusti ih ;)

16-10-2007, 00:56
e evo zaigrao sam po prvi put jučer,igrao sam oko 8 sati,i honor mi je skočio za 1.
E kaj nema puno igraća,ja igram onu2.5. i pcplaya,da li ja mogu igrati s nekim tko ima 2.7. jer pitam da li trebam skinuti 2.7.(ili koja je već zadnja) i koliko ona teži ako je više od 1 gige,ništa

hahahahaa, bas si dobar... 8h igre i skocio za 1 honor.. rofl... koji si sad? 9? :D :D

SnowFlake
16-10-2007, 08:29
posatno prije 2 mjeseca,i taj user je banan

16-10-2007, 14:30
posatno prije 2 mjeseca,i taj user je banan

rofl, probo varat da dodje na 15 honor... da moze imat sf oruzje... hhehe

a sta ti ba isto igras? ^^

^B4$t4rD^
16-10-2007, 17:31
varanje se ne isplati...ja to dobro znam :roll: samo recite NE varanju!

16-10-2007, 19:25
varanje se ne isplati...ja to dobro znam :roll: samo recite NE varanju!

Kaj si ti jedan ond onih iz klana CoD? rofl gl sa drugim acc-om onda :P

^B4$t4rD^
16-10-2007, 23:15
BiH[][quote="^B4$t4rD^":2cmo4iru]varanje se ne isplati...ja to dobro znam :roll: samo recite NE varanju!

Kaj si ti jedan ond onih iz klana CoD? rofl gl sa drugim acc-om onda :P[/quote:2cmo4iru]

nisam od tamo... da kupio sam si novi hard i sad sam krenio opet u avanturu - ovaj put bez varanja :wink:

EDIT: evo na nepravim novi post... trebam pomoc! zna li netko kako se rijesiti crnih ss? :cry: nezelim ni kriv ni duzan popit bananka :killyou:

^B4$t4rD^
20-10-2007, 13:32
pls help

21-10-2007, 22:53
koju graficku imas? ak je 8800 onda skini nove drivere... :)

edit: si ti ovaj lik? http://aaotracker.com/usertracker.php?userid=444925

^B4$t4rD^
21-10-2007, 23:37
GF 8600 gt je grafa ... imam neki program koji bi toboze trebo pomoci ali neznam jel pomaze... to mi je bio acc za vjezbu... :rotfl:

debeli_cro
17-11-2007, 22:43
jel igra neko ovo?
aa tracker link http://aaotracker.com/usertracker.php?userid=716054S(poglečte FR 8) )
sljedeci mjesec skidam novu verziju sad igram na staroj
najcesce igram border, pipe i bridge...
jel ima nekih hrv AA foruma (dajte linkove)

debeli_cro
18-11-2007, 20:45
pa kaj niko ne komentira?? :(

WEASEL
18-11-2007, 20:57
dunno, mozda jer nitko ne igra AA više?

debeli_cro
18-11-2007, 21:00
pa ja igram :(
ajde oni koji su igrali ili igraju dajte linkove nekih hrv foruma za AA
ja nemogu nac..

WEASEL
18-11-2007, 21:00
pa ja igram :(
ajde oni koji su igrali ili igraju dajte linkove nekih hrv foruma za AA
ja nemogu nac..

ja sam igrao, znao sam link al sad ga neznam, sry

HaTe
21-11-2007, 15:19
E aj kreno igrat AA i moram onaj trening mutavi prelazit, a to mi se neeeeedaaaaa.
ima kakav save ili config ili nest da ne moram to prelazit da mogu odma picit online???

newb sam u AA, nemojte mi zamjerit :)

debeli_cro
22-11-2007, 08:09
E aj kreno igrat AA i moram onaj trening mutavi prelazit, a to mi se neeeeedaaaaa.
ima kakav save ili config ili nest da ne moram to prelazit da mogu odma picit online???

newb sam u AA, nemojte mi zamjerit :)da bi mogao igrat obicne mape (znaci ne Special Forces mape) trebas prec samo onaj basic trening... ja mislim.. i skini si najnoviju verziju http://aaotracker.com/

LeftY
05-12-2007, 22:57
dunno, mozda jer nitko ne igra AA više?


igra, i to ozbiljno.


http://csf-cro.area85.net/

debeli_cro
06-12-2007, 06:21
al ***iga treba imat 18 god sa skoro svaki klan :?

WEASEL
06-12-2007, 13:43
ja znam da sam ja prestao jer mi je pc slab za nove verzije ^^

LeftY
06-12-2007, 14:27
al ***iga treba imat 18 god sa skoro svaki klan :?

a cuj, da se napravit iznimka...
samo moras igrati sa ekipom, tj upoznat ih :)

Tr00p3R
19-12-2007, 16:32
Pozz svima, ovdje sam se rego jer kupujem novi komp pa trebam malu pomoć, a onda naletim na Americas Army topic, hehe... Lol, ne vjerujem da mi je 1. post tu o AA :toilet: ... Uskoro kupujem novu makinu od kompa pa nastavljam igrat AA, u velikoj pauzi sam od v 2.7. Tu i tamo sam znao zaigrat, al radi framerate-a na kompu koji sad imam, uglavnom to izgleda - glavom na metak! :rotfl:

Nije mi se dalo čitat sve prijašnje postove, al' baš me zanima kolko tu ima ekipe koju znam...

Evo moja zadnja 2 acc:

http://aaotracker.com/usertracker.php?userid=663125
http://aaotracker.com/usertracker.php?userid=698839



Bio sam prije s ovom ekipom u klanu: http://aaotracker.com/clanprofile.php?clanid=51437S, sad sam u ovom klanu: http://aaotracker.com/clanprofile.php?clanid=39564

LeftY
20-12-2007, 23:11
dead by mistake?
nisi valjda iz varazdina? xD

Iron Storm
20-12-2007, 23:36
Evo da se i ja javim što se tiče AA, isto tako trenutačno pauziram, nastavljam preko praznika... Nick mi je otprilike isti (zašto bih ga mijenjao :D ), ne znam kakav sam na ladderu, no treninga sam dosta prešao. Planiram prijeći trening za Medica.

Tr00p3R
21-12-2007, 14:06
dead by mistake?
nisi valjda iz varazdina? xD

Nisam iz Var, iz zg sam :D

tomi_rock
26-12-2007, 11:02
e u kojem si ti klanu sada?

LeftY
26-12-2007, 23:15
e u kojem si ti klanu sada?

tko?

Gravestone_bluz
27-12-2007, 09:59
ja tu i tamo igram AA...al nisam neki skilzor

Tr00p3R
28-12-2007, 20:17
Oj Lefty, dao sam ti cenera i spamm u GB :D

Ti si iz Var? Meni nekak odlično izgledala sličica za avatar, pa sam si je prikeljio, nekak prigodno hehe.

25-01-2008, 14:40
dunno, mozda jer nitko ne igra AA više?


igra, i to ozbiljno.


http://csf-cro.area85.net/

lmao

Kron
03-04-2008, 20:35
e sry ljudi sto revivam, al jel mi mozete reci di se ima skinuti najnovija verzija i je li ljudi to ista igraju i je li cemu te kolko je bolja od 2.7 (mislim da sam nju zadnju igrao)

Jerry
04-04-2008, 11:36
http://americasarmy.filefront.com/
google krone,google =)
neznam razliku al zadnju sam tu odigrao,trening me iživciro tak da ^^

debeli1975
04-04-2008, 14:57
i za rezultate testova, krone, google...

Kron
04-04-2008, 15:11
inace
niste kul :(

imalo je puno linkova nisam znao sto skinut

debeli1975
04-04-2008, 21:35
http://aaotracker.com/
ovdje pratis i svoje rezultate ak nisi znal

Nodakim
15-08-2008, 14:55
arghz....pocinjem opet igrati...po 3. put...opet nemam starea accove

Noble'Camper
24-08-2008, 21:08
imam jedan problem svaki puta kada upalim igicu pojavi mi se ovo: Build AmericasArmy[BuildDate:2008-03-20_BuildVersion:2.8.3.1]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2206 MHz with 1535MB RAM
Video: Radeon X1650 Series (6734)

General protection fault!

History: CheckTag <- LoadSummary <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- CheckTag <- LoadSummary <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- CheckTag <- LoadSummary <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UGameEngine::Init <- InitEngin :hangin:

kak da to popravim,molim pomoccccc

_Cox
10-09-2008, 15:07
America's Army v3 Beta Coming Soon

A post over on the official America's Army forums indicates that America's Army v3 (running on UE3) is well on it's way to completion and a beta will be coming as soon as this Winter. While specific details as to how one would get into the beta were not made clear in the post, it seems that there will be signups through the website, but preferential treatment will be given to those who have been loyal and active members of the forums and IRC channels.

Here is the accompanying screenshot. The poster states "I can assure you that there is no photoshop magic worked upon it."

Screenshot >>Shttp://www.americasarmy.com/images/medi ... ployed.jpg (http://www.americasarmy.com/images/media/2048x1280/Final_AA_Deployed.jpg)


Hooah!!!

LeftY
25-09-2008, 14:44
imam jedan problem svaki puta kada upalim igicu pojavi mi se ovo: Build AmericasArmy[BuildDate:2008-03-20_BuildVersion:2.8.3.1]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2206 MHz with 1535MB RAM
Video: Radeon X1650 Series (6734)

General protection fault!

History: CheckTag <- LoadSummary <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- CheckTag <- LoadSummary <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- CheckTag <- LoadSummary <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UGameEngine::Init <- InitEngin :hangin:

kak da to popravim,molim pomoccccc

svaki put kad pokenes igru se to desava?
ja sam imao par puta taj problem i rijesio sam ga restartom kompa, taj bug je bio cesci u prijasnjim verzijama tako da mi se vise ne desava...
al ako ti nebude to pomoglo onda reinstalliraj igru



pozdrav

Carter
02-10-2008, 17:22
Ova igra je legendarna...nedavno sam instalirao najnoviju verziju....nadam se da nece biti zadnja...

_Cox
13-10-2008, 23:22
http://www.americasarmy.com/downloads/


2.8.4. patch izasa. 350mb

Lenkota
31-10-2008, 19:44
igru sam halao kod frenda pre dobra je pocinje me zanimati muahahahah

crowap
10-11-2008, 19:24
igram i uživam
:)

_Cox
14-11-2008, 07:53
Novi screenovi verzije 3

http://ve3d.ign.com/images/game/746824/ ... king-title (http://ve3d.ign.com/images/game/746824/PC/Americas-Army-3-0-working-title)

crowap
15-11-2008, 08:01
Novi screenovi verzije 3

http://ve3d.ign.com/images/game/746824/ ... king-title (http://ve3d.ign.com/images/game/746824/PC/Americas-Army-3-0-working-title)


ljepo izgledaju :)

bibonzo
22-01-2009, 03:10
Evo objavljeno je sluzbeno da pocinju prijave za beta testere te bi se igrica napokon i mogla pojavit. :thumbs2:

Ovo je sluzbena stranica od AA 3 i svaki tjedan ce otkrivat odnosno otkljucavat novi materjal vezan uz najnoviji nastavak! http://www.aa3.americasarmy.com/S:ekipa:

Jedva cekam igru! hooah :killyou:

Inace izgleda fantasticno i nadam se da ce ispunit ocekivanja te postat najbolja simulacija u to zanru i da ce bit puno vise igraca nego sto je sad jer igrica je pocela umirat pa tako je ni ja nisam igrao vec neko vrijeme! :P

Frag on soldiers! :ekipa:

Norther
22-01-2009, 14:36
igra je prelose optimizirana za ono sta nudi imo, ima boljih igra ^^

Blacky_123
17-05-2009, 06:32
Da, vidio sam, system req je ipak malo previse, al vidjet cemo kad izade beta verzija

_Cox
31-05-2009, 11:31
AA3 izlazi 17.06!!! Jedva cekam! :ekipa:

Zv0nZ1
01-06-2009, 14:12
I ne čine mi se ipak toliko "službeni" sys req previsoki. :thumbs2:

Vatro
22-06-2009, 22:02
Ma kvragu i oni i njihov AA3, šteka ko ludo, nemoze se igrat :(

p.s. pozdrav zvonzi sjecas me se iz =CRD= ili [HR]-a pozdravi mi i gocu ako jos igra :D

Zv0nZ1
29-06-2009, 15:01
haha, pa di si Vatro ljudino :D
naravno da te se sjećamo. budi i ti pozdravljen. :friends:

TheBorg
11-07-2009, 23:21
Igram AA3 i ima problema što se tiče servera... Ne mogu se spojit na neke, onda, ne mogu nekad stisnut join, pa i sama komunikacija unutar igre steka... Ne možeš healat lika ako je kod zida (ako tijelo dotakne zid) ili ako je na skalama... Nekad možeš pucat u lika i ne ubit ga. Kao što su mene jednom probali, bio je prisiljen lupat po meni. A nisam koristio šifre. Usput, je li tko za napravit tim?

croat1gamer
11-07-2009, 23:56
Nemoj koristiti wireless konekciju.

debeli1975
12-07-2009, 00:22
Nemoj koristiti wireless konekciju.
ne, igra je prepuna bugova, pogotovo ovo sa ljestvama, nemozes nikog ubit ko se penje

TheBorg
12-07-2009, 22:37
Definitivno nije povezano sa wireless konekcijom, tj wireless sh*ttouchem. Jer sam se danas uspio spojit na server na koji nisam prije mogao. Tu i tamo doživim warp... Sa pingom od 19... Inače sam private, a kad igram na serveru sam adv private... ili kako već. Da, liječio sam suborca i on se uspio katapultirat 20tak metara dalje... Da mi je bilo snimat...

croat1gamer
13-07-2009, 06:39
Wireless ti je najgori nacin za igranje, jer cak i da je signal +100% ce ti se to isto dogoditi zbog strukture slanja podataka.
Nabavi prokletu zicu.

TheBorg
13-07-2009, 14:39
Mom frendu radi sve to isto a preko žice je... Dobro, nije baš isto ali u nekim stvarima više, u nekima manje.

TheBorg
13-07-2009, 20:39
Izašla verzija 305. Valjda nešto riješi

cerberi
28-04-2010, 16:37
tko od vas jos igra to? neki klan, mreza, nesto di ste okupljeni?