PDA

Pogledaj cijelu verziju : Klape



Prince-Artas
22-12-2006, 20:48
jel itko ovdje sluša dalmatinske klape, ja u zadnje vrijeme polako postajem ovisan

Armachus
22-12-2006, 20:50
Ne volim ih, al' kao što u svakom od svake vrste glazbe postoji dobra pjesma, pa tako ima i ovdje: Da te mogu pismom zvati

olio
22-12-2006, 21:15
DA TE MOGU PISMOM ZVATI JA BI PIVA NE BI STAJA DA SE STARA KUČKA VRATi itd itd.....

starci mi slušaju pa i ja

Armachus
22-12-2006, 21:23
DA TE MOGU PISMOM ZVATI JA BI PIVA NE BI STAJA DA SE STARA "LJUBAV VRATI" VRATi SNE bi pismi, bilo kraja...

Ma meni mater sluša te pjseme, onda ja ćujem, a ta mi je baš upala u uho. Mora se priznat da nije loša...

olio
22-12-2006, 22:08
Da Klapa Maslina to piva

King tiger
22-12-2006, 22:10
To je meni cool muzika, imam onaj cd klape pjevaju gibbonija ili tako nesto pa slusam :D

Nightyx
22-12-2006, 22:20
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-x

olio
22-12-2006, 22:21
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nightyx
22-12-2006, 22:37
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nevrijeđam nego kažem da ih mrrrrrzim, što je mišljenje, a ne vrijeđanje. Vrjeđanje bi bilo da sam rekao da su sjebani ili tak nešt.

olio
22-12-2006, 23:00
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nevrijeđam nego kažem da ih mrrrrrzim, što je mišljenje, a ne vrijeđanje. Vrjeđanje bi bilo da sam rekao da su s*****i ili tak nešt.ok onda voliš cajke ??

King tiger
22-12-2006, 23:03
Po vama ako neko ne slusa neku vrstu hrvatske muzike automatski slusa turbo folk i dere na cecu.

Nightyx
22-12-2006, 23:04
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nevrijeđam nego kažem da ih mrrrrrzim, što je mišljenje, a ne vrijeđanje. Vrjeđanje bi bilo da sam rekao da su s*****i ili tak nešt.ok onda voliš cajke ??

Cajke mrzim i njih vrijeđam i mislim da svatko ko ih sluša nepoštuje dovoljno HRVATSKU i ljude koji su dali život za nju, pa svakodnevno opizde cajke. Treba sve to poklat.

Al da prijeđem na drugo.
Očito se nismo baš razumili, zato što ja pod tim "klape" mislim na one dalmatinske izvođače koji se deru u zboru. A sada šta vi mislite....

olio
22-12-2006, 23:16
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nevrijeđam nego kažem da ih mrrrrrzim, što je mišljenje, a ne vrijeđanje. Vrjeđanje bi bilo da sam rekao da su s*****i ili tak nešt.ok onda voliš cajke ??

Cajke mrzim i njih vrijeđam i mislim da svatko ko ih sluša nepoštuje dovoljno HRVATSKU i ljude koji su dali život za nju, pa svakodnevno opizde cajke. Treba sve to poklat.

Al da prijeđem na drugo.
Očito se nismo baš razumili, zato što ja pod tim "klape" mislim na one dalmatinske izvođače koji se deru u zboru. A sada šta vi mislite....ne deru se ??? nije to ono oja noja mala moja .....

Nightyx
22-12-2006, 23:18
[quote="Nightyx":24fa4ro5]Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nevrijeđam nego kažem da ih mrrrrrzim, što je mišljenje, a ne vrijeđanje. Vrjeđanje bi bilo da sam rekao da su s*****i ili tak nešt.ok onda voliš cajke ??

Cajke mrzim i njih vrijeđam i mislim da svatko ko ih sluša nepoštuje dovoljno HRVATSKU i ljude koji su dali život za nju, pa svakodnevno opizde cajke. Treba sve to poklat.

Al da prijeđem na drugo.
Očito se nismo baš razumili, zato što ja pod tim "klape" mislim na one dalmatinske izvođače koji se deru u zboru. A sada šta vi mislite....ne deru se ??? nije to ono oja noja mala moja .....[/quote:24fa4ro5]

ali su zato iritantni (barem meni).

olio
22-12-2006, 23:19
[quote="olio":2lj1uy43][quote="Nightyx":2lj1uy43]Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nevrijeđam nego kažem da ih mrrrrrzim, što je mišljenje, a ne vrijeđanje. Vrjeđanje bi bilo da sam rekao da su s*****i ili tak nešt.ok onda voliš cajke ??

Cajke mrzim i njih vrijeđam i mislim da svatko ko ih sluša nepoštuje dovoljno HRVATSKU i ljude koji su dali život za nju, pa svakodnevno opizde cajke. Treba sve to poklat.

Al da prijeđem na drugo.
Očito se nismo baš razumili, zato što ja pod tim "klape" mislim na one dalmatinske izvođače koji se deru u zboru. A sada šta vi mislite....ne deru se ??? nije to ono oja noja mala moja .....[/quote:2lj1uy43]

ali su zato iritantni (barem meni).[/quote:2lj1uy43]ok ...... ali ...... ma nista ..... ali .... nean riječi .....

Nightyx
22-12-2006, 23:20
[quote="Nightyx":2w515wy1][quote="olio":2w515wy1][quote="Nightyx":2w515wy1]Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nevrijeđam nego kažem da ih mrrrrrzim, što je mišljenje, a ne vrijeđanje. Vrjeđanje bi bilo da sam rekao da su s*****i ili tak nešt.ok onda voliš cajke ??

Cajke mrzim i njih vrijeđam i mislim da svatko ko ih sluša nepoštuje dovoljno HRVATSKU i ljude koji su dali život za nju, pa svakodnevno opizde cajke. Treba sve to poklat.

Al da prijeđem na drugo.
Očito se nismo baš razumili, zato što ja pod tim "klape" mislim na one dalmatinske izvođače koji se deru u zboru. A sada šta vi mislite....ne deru se ??? nije to ono oja noja mala moja .....[/quote:2w515wy1]

ali su zato iritantni (barem meni).[/quote:2w515wy1]ok ...... ali ...... ma nista ..... ali .... nean riječi .....[/quote:2w515wy1]

ok. Ja imam riječi: boli me više za klape važno je DA SU PRAZNICI PRED NAMA!!

olio
22-12-2006, 23:22
[quote="olio":2aqpw0om][quote="Nightyx":2aqpw0om][quote="olio":2aqpw0om][quote="Nightyx":2aqpw0om]Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nevrijeđam nego kažem da ih mrrrrrzim, što je mišljenje, a ne vrijeđanje. Vrjeđanje bi bilo da sam rekao da su s*****i ili tak nešt.ok onda voliš cajke ??

Cajke mrzim i njih vrijeđam i mislim da svatko ko ih sluša nepoštuje dovoljno HRVATSKU i ljude koji su dali život za nju, pa svakodnevno opizde cajke. Treba sve to poklat.

Al da prijeđem na drugo.
Očito se nismo baš razumili, zato što ja pod tim "klape" mislim na one dalmatinske izvođače koji se deru u zboru. A sada šta vi mislite....ne deru se ??? nije to ono oja noja mala moja .....[/quote:2aqpw0om]

ali su zato iritantni (barem meni).[/quote:2aqpw0om]ok ...... ali ...... ma nista ..... ali .... nean riječi .....[/quote:2aqpw0om]

ok. Ja imam riječi: boli me više za klape važno je DA SU PRAZNICI PRED NAMA!![/quote:2aqpw0om]da a praznici nisu sretni kad imaš kulje za ispraviti ... sumnjam da Djed Mraz provaljuje u školu da mjenja ocjene ili još bolje isus umjesto njega

Wizard
22-12-2006, 23:23
Sta sito napisa, dalmatinske pjevace koji se deru u zboru, nema rijeci koje su dovoljno dobre da opisem sto bi ti naravia, kako bi te slatko izvrijedja pokupia bi ban na 100godina, ma zabrania bi mi se pristupcomu, ma mozda bi i u zatvoru zavrsia, pa te zato necu tako izvrijedjat, nemoj vrijedjat klpe, ocito nemas pojma o cemu pricas, ocito si glupi klinac koji nezna sto jemuzika, a jos manje sto je kvaliteta, klape su miljama iznad onoga sto ti slusas sto god to bilo, klapska pisma je poseban dozivljaj i nemogu vjerovat kako moze netko taka sranja pricat kati, stvarno......nemogu to shvatiti, klape su savrsenstvo, uvik mozes zapivat, pisme su koje jednostavno bude nesto u tebi, kad dobra klapa piva, taj sklad, ma skoro pa savrsenstvo i ubuduce pazi sta govoris, moga bi ti sutra pokucati na vrata, i to bi bilo zadnji put da ti neko kuca na vrata

Nightyx
22-12-2006, 23:24
[quote="Nightyx":183gwty7][quote="olio":183gwty7][quote="Nightyx":183gwty7][quote="olio":183gwty7][quote="Nightyx":183gwty7]Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nevrijeđam nego kažem da ih mrrrrrzim, što je mišljenje, a ne vrijeđanje. Vrjeđanje bi bilo da sam rekao da su s*****i ili tak nešt.ok onda voliš cajke ??

Cajke mrzim i njih vrijeđam i mislim da svatko ko ih sluša nepoštuje dovoljno HRVATSKU i ljude koji su dali život za nju, pa svakodnevno opizde cajke. Treba sve to poklat.

Al da prijeđem na drugo.
Očito se nismo baš razumili, zato što ja pod tim "klape" mislim na one dalmatinske izvođače koji se deru u zboru. A sada šta vi mislite....ne deru se ??? nije to ono oja noja mala moja .....[/quote:183gwty7]

ali su zato iritantni (barem meni).[/quote:183gwty7]ok ...... ali ...... ma nista ..... ali .... nean riječi .....[/quote:183gwty7]

ok. Ja imam riječi: boli me više za klape važno je DA SU PRAZNICI PRED NAMA!![/quote:183gwty7]da a praznici nisu sretni kad imaš kulje za ispraviti ... sumnjam da Djed Mraz provaljuje u školu da mjenja ocjene ili još bolje isus umjesto njega[/quote:183gwty7]

slažem se (3.46) mogo bi mi dić za jednu ocjenu barem djeda mraz ak ne isus.

T.N.T.
22-12-2006, 23:26
on topic ftw111

Simon the Dreamer
22-12-2006, 23:37
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mrzim klape :rotfl: :-xpa molio bih razlog .... što vrijeđaš domaću muziku

Nevrijeđam nego kažem da ih mrrrrrzim, što je mišljenje, a ne vrijeđanje. Vrjeđanje bi bilo da sam rekao da su s*****i ili tak nešt.ok onda voliš cajke ??

1.Cajke mrzim i njih vrijeđam i mislim da svatko ko ih sluša nepoštuje dovoljno HRVATSKU i ljude koji su dali život za nju, pa svakodnevno opizde cajke. 2.Treba sve to poklat.

Al da prijeđem na drugo.
Očito se nismo baš razumili, zato što ja pod tim "klape" mislim na one dalmatinske izvođače koji se deru u zboru. A sada šta vi mislite....

1. To sam i ja mislio, sve dok nisam na Latinici ćuo onu seljačinu, onog Borbaša, koji je bio branitelj, i to prvi, na fronti, i kaže da su tamo oni slušali cecu i sl., a ko je veći hrvat od branitelja...
2. Pazi s tim izjavama. Nesmijem sada reći da se slažem, jer sam zbog takvog nećega već najebo, jedva sam dobio šansu da se vratim, ode 202 posta u vjetar... al ipak se slažem

Rocchiro
22-12-2006, 23:42
volim tu i tamo na moru si pustiti,rasturaju.pogotovo oni kambi,hambi ili kak se vec zovu

Jerry
23-12-2006, 00:10
ne volim klape...

T.N.T.
23-12-2006, 00:32
ono, kul su mi...

imaju neke dobre pjesme...

MindReader
23-12-2006, 00:54
ne slušam klape redovito, al volim poslušat kad sam negdje na moru.. umirujuće su

mrs.croft
23-12-2006, 01:05
da te moguuuuuuuuuuuu pismom zvatiiiiiiiiiiiiiiiiii ja bi pivaaaaaaaaaa ne bi stajaaaaaaaaaaaa.....itd

prejebena pjesma,bio sam na moru ove godine,i onak gledam u njega...prelijep pogled doslovno...i u glavi mi se vrti ta pjesma....totalno te obuhvati osjećaj da živiš u prelijepoj zemlji. to je bio takav feeling da sam zamalo zaplakao. :D

dinix
23-12-2006, 11:28
imaju par dobrih stvari , ostalo je kreveljenje. to je vise za dalmatince, za nas slavonce bas i nije

Rocchiro
23-12-2006, 11:44
imaju par dobrih stvari , ostalo je kreveljenje. to je vise za dalmatince, za nas slavonce bas i nije

bechari rasturaju :)

Simon the Dreamer
23-12-2006, 17:01
Tako je, Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći...
To pwna Klape 100 puta....

Rocchiro
23-12-2006, 23:15
Tako je, Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći...
To pwna Klape 100 puta....

ha...tu su negde :)

Samael
04-01-2007, 20:00
Barem su bolje od turbo folk sran*a
IMHO