PDA

Pogledaj cijelu verziju : WoW PvP



Zmaj88
22-12-2006, 12:36
jeli mi moze neko preporuciti super klasu za PvP , za BG-s, s kojom netrebas imati neki bolestan gear da bi bio dobar? imam 60 warriora, epic oruzje ostalo plavo, al malo suxa protiv npr. magea ili bilo kojeg drugog castera.. any ideas? :D

M4mut
22-12-2006, 12:49
warrior sux u pvp?mmda?

di se se našo s mejđom uspoređivat...

streetrace777
22-12-2006, 12:50
Pa warrior mozda suxa u normal game ali u PvP nema sanse

Zmaj88
22-12-2006, 12:56
kolko god da dobar bio mage / warlock te ownaju..

M4mut
22-12-2006, 13:02
Pa warrior mozda suxa u normal game ali u PvP nema sanse

zaš bi suxo u normal gameu?

ko bi vam tenko da ga nema?

Arbiter of Change
22-12-2006, 13:04
Paladin. :D

Ma uzmi Warlocka ili Huntera. Oni su po meni najjači u PvP-u. A gear ti je jako bitan dio u WoW-u tako da ne možeš bez toga.

Spectre
22-12-2006, 14:25
Hunter ili Warlock, da. A warrior bez dobre opreme je loš u PvPu, da... pogotovo protiv maga. Then again, there's this thing called skill...

R€M@h
22-12-2006, 16:32
Tu bi trebao zalijepiti jedan veliki :
L2P BASTARD

Ako želiš rockati sa Warriorom nabavi si PvP gear kojeg sada stvarno može svaki KRETEN imati.

A ako baš želiš lvlati novu klassu (Kinezi već čekaju ;) ) Onda si lvlaj Warlocka, skillaj na PvP i DERI SVE osim Rogue-ova^^

prcko
22-12-2006, 17:59
A čuj ja ubijam i rougove bez pol frke sa lockom samo ako mi naidje undead rouge onda ga nije lako dobit.

R€M@h
22-12-2006, 20:06
A čuj ja ubijam i rougove bez pol frke sa lockom samo ako mi naidje undead rouge onda ga nije lako dobit.

l2p
Wotf je samo put da koristis insigniju bez da je imaš na sebi.
Ako moš pobijediti NE rogue-a a nemoš undead-a onda je stvar u tome što ili undead ima bolji equip od nightelfa ili te strah undeadova :O.
Ili si ljut na njih što ne izgledaju tkao gay kao nightelfovi ?

M4mut
22-12-2006, 20:07
dosadan si s tim l2p ^^

R€M@h
22-12-2006, 20:16
O'rly ?
Mislim da nisam.
Jer, ne mogu biti dosadan ako govorim istinu.
Ne želim se sada ponavljati, ali ak ne može pobijediti undeada a nightelfa da onda stvarno neš ne štima :O

Btw. Nažalost se ne mogu igrati BG-ovi sa deDE na enGB servere... pa da ti malom činim društva... *cough* Rogues do it from behind* *cough*

Smeagoul
22-12-2006, 23:41
mislim da je prcko zeljeo reci da nemoze pobjediti undead rogove jer oni imaju "Will of the Forsaken" sto ih cini imune na sve fear/sleep i td. akcije...

Zmaj88
23-12-2006, 07:49
ne usporavajuce , samo fear sleep i charm... insignia je za dispellanje usporavanja

Wizard
23-12-2006, 10:07
Nema klase s kojommozes biti dobar bez uber opreme, to je tako u WoW-u, oprema ti znaci pobjeda, koliko god ljudi tvrdilida je drukcije, npr. svi se slazu da Mage owna Warriora, pogotovo frost mage, ali probaj s mageom s prosjecnom plavom opremom i mozda pokoji epic, ono prosjek i probajubiti warriora s malo mocnijom BWL, AQ ili PvP opremom pa ces skuziti o cemu pricam, u WoWu je skill vazan ako je opremapriblizno jednaka, neprevelikerazlike, a danas su te razlike nebo i zemlja, uzmi npr magea, imaj plavu opremu, ne losu, nego srednje, prije 40man raidova najbolju dmg od frostbolta ce ti biticritmax 1500, a s tr2-3 setom ce ticrit biti 3k+ pa zbroji i oduzmi i skuziti ces sto pricam.

Svaka klasa ima svojih prednosti i mana, vazno je da uzmes klasu koja je prilagodjena tvojim zeljama i nacinu igranja, jer svaka klasa je dobra ako je igrac dobar, svaka moze dobiti svau(ne mislim samo narazliku u opremi), WoW ima jako izbalansirane klase, koliko se god cinilo da to nije tako

Nightyx
23-12-2006, 10:17
Sve što nema neki domet suxa u PvP.

R€M@h
23-12-2006, 10:44
Nema klase s kojommozes biti dobar bez uber opreme, to je tako u WoW-u, oprema ti znaci pobjeda, koliko god ljudi tvrdilida je drukcije, npr. svi se slazu da Mage owna Warriora, pogotovo frost mage, ali probaj s mageom s prosjecnom plavom opremom i mozda pokoji epic, ono prosjek i probajubiti warriora s malo mocnijom BWL, AQ ili PvP opremom pa ces skuziti o cemu pricam, u WoWu je skill vazan ako je opremapriblizno jednaka, neprevelikerazlike, a danas su te razlike nebo i zemlja, uzmi npr magea, imaj plavu opremu, ne losu, nego srednje, prije 40man raidova najbolju dmg od frostbolta ce ti biticritmax 1500, a s tr2-3 setom ce ticrit biti 3k+ pa zbroji i oduzmi i skuziti ces sto pricam.

Svaka klasa ima svojih prednosti i mana, vazno je da uzmes klasu koja je prilagodjena tvojim zeljama i nacinu igranja, jer svaka klasa je dobra ako je igrac dobar, svaka moze dobiti svau(ne mislim samo narazliku u opremi), WoW ima jako izbalansirane klase, koliko se god cinilo da to nije tako

U nekim točkama i imaš pravo, ali ajmo ovako :
Zamisli da svaki equip dobiva bodove, zeleno 1 bod, plavo 2 boda, ljubičasto 3 boda, narančasto 4 boda i crveno 5 boda.
Ako bismo računali po takvom sistemu kako bi ti meni onda objašnjavao 1 vs. 2 , 1 vs. 3, 1 vs. 4 i 1 vs. 5 borbe ?
Tu onda sve opet ovisi o skillu, a manje o equipu.

Ovaj bi se lanac mogao vući sve do izlaska 1337skog nastavka WoW-a ,ali mislim da nema smisla.
Znači moramo ostati na teoriji :" Ili možeš ili ne možeš !S"

Wizard
23-12-2006, 11:47
Ja ne kazem da je sve na opremi, igra sam s hunterom s najboljom opremom u to vrime cili tr2, ali ja sam suxa, gubia sam odonih s slabijom opremom, ali ne i od onih s puno slabijom opremom, jer koliko god suxam nemogu izgubiti od nekoga koji ima duplo slabiju opremu od mene, ja s rogom suxam, i nemogu dobiti vjerovatno nikoga, ali s mageom (svojim) nemam uber opremu, vecino odlicni plavi itemi i par ZG, MC epica, ali mogu jako dobro igrati protiv nekoga s boljom opremom, ali s nekim tr2 ili tr3 vise-manje nean sanse. Jucer sam bas duelira protiv high warlord warriora i skoro sam dobia, nestalo mane u kljucnom trenutku, a on cim dojde do mene ja gubim pola heltha, a ima previse hpa pa ga nemogu ubiti dovoljno brzo jer moram ga usporavatii mana jednostavno nestane, ali ruku na srce i ja bi bolje odigra od njega iako sam s 60lvl warriorom odigra mozda ukupno 20min. A igra sam protiv magea s tr2+ opremom i lik me dobia ofc, ali uzea sam mu pola hpa i ja kazem njemu da je sramota sto je izgubia i jedan hp s takom opremom protiv mene i on meni pocne srati o skillu, on crita 3k+ a ja 1,5k pa onda

Spectre
23-12-2006, 12:52
jao, daj editaj taj post :?

A šta se tiće tvojih komentara, gledao sam kako green/blue mag trže 7/9 tier 3 warriora, nije ga mogao taknuti.

Wizard
23-12-2006, 13:00
Ha, ha, to ej poprilicno nemoguce, niti najveci noob nebi tako popusia od green/blue magea, pa tr3 owna sve :D

Spectre
23-12-2006, 13:10
A frost mage protiv tier 3 prot warriora, pola fajta je stajao frozan na mjestu, ostatak je bio slowan.

Wizard
23-12-2006, 14:19
Ka sta sam reka, los warrior, jer frost mage s green/blue itemima dila jako mal dmg, vidiasam ja kako 35lvl hunter dobiva 60lvla u duelu, sve je moguce, ali take stvari se rijetko dogadaju, a i talenti su vazni, a bice ga je i warriorov ranged weapon moga ubiti, ja nekazem da nije to moguce, ipak 34 elementa imaju najeci utjecaj na ishod dvoboja:
1. oprema
2. skill
3. talenti
4. (ne)sreca

PS. Sve je moguce :D a oni filam shunterom koji dobiva 60lvl u duelu sam nasa na warcraft movise, nesicam se tocno hunterovog lvla, alimislim da je bio tu negdi oko 35 :D

Gaas
23-12-2006, 14:27
zanimljivo...i to je razlog zas mi se vise svida balans kod GWa

sada u wow ima nekia rmori za honor sta ne neki pvp epic...pa moze kakav link da vidim za rouga setove..thx

Wizard
23-12-2006, 14:30
http://wow-europe.com/en/info/basics/armorsets/Stu mozes viditi sve setove kako na svima stoje :D

prcko
23-12-2006, 14:55
mislim da je prcko zeljeo reci da nemoze pobjediti undead rogove jer oni imaju "Will of the Forsaken" sto ih cini imune na sve fear/sleep i td. akcije...
Da

Shadow
24-12-2006, 12:36
Samo da kažem, igram holy palu 40/11/0 i u BGovima UVIJEK imam najveći broj HKova + ako tučeš eto ti i bonusa.
Svi na mom serveru su se respecali na burst DPS build, ali kad hilaš nikad te neće prvog napast, jer stojiš pozadi tako da služiš i u obrani i napadu (samo u napadu moraš bit malo mobilan pa će ti bit teže hilat)
Jučer 3 ABea zaredom pobjede ( svaka 3:2 cijelo vrijeme) niti jednom nisam posjetio GY i uvijek prvi na HKu

R€M@h
24-12-2006, 20:26
ali kad hilaš nikad te neće prvog napast,

Odjednom mi se jako kašlje *COUGHMAO*
Eee... to šta drugi rogue-ovi nemaju pojma pa idu napasti DD u bg-u je stvar skilla i znanja.
Holy pala i imaš najviše HK-ova ? Znaš ti da sam ja s warriorom najvišji u healing done - metru ? samo bandaže !

Shadowhell
25-12-2006, 02:03
Samo da kažem, igram holy palu 40/11/0 i u BGovima UVIJEK imam najveći broj HKova + ako tučeš eto ti i bonusa.
Svi na mom serveru su se respecali na burst DPS build, ali kad hilaš nikad te neće prvog napast, jer stojiš pozadi tako da služiš i u obrani i napadu (samo u napadu moraš bit malo mobilan pa će ti bit teže hilat)
Jučer 3 ABea zaredom pobjede ( svaka 3:2 cijelo vrijeme) niti jednom nisam posjetio GY i uvijek prvi na HKu

joj jesi gad.. stvarno imaš sreće, ja jedino dobijem koji AB ujutro kad mala djeca na alliancu spavaju ili navečer sa guild premadeom što redovito već radimo..




ali kad hilaš nikad te neće prvog napast,

Odjednom mi se jako kašlje *COUGHMAO*
Eee... to šta drugi rogue-ovi nemaju pojma pa idu napasti DD u bg-u je stvar skilla i znanja.
Holy pala i imaš najviše HK-ova ? Znaš ti da sam ja s warriorom najvišji u healing done - metru ? samo bandaže !

ok .. istina da se očito bori protiv teških nubova ako ne napadaju healera prvog, ali stvar je u tome da je holy paladina sa dobrom ekipom teško srušiti u group pvp-u pa je možda na to mislio

a ovo o bandage-ima.. lol kaj si time htio reći?

R€M@h
25-12-2006, 09:21
Ono sa bandageima je samo bila sala^^

I istina je sto kazes, holy paladin sa dobrim shieldom je isto kao i heal-specced shaman sa shieldom tj. vrlo tezak protivnik.
Ali ako imas kao rogue veliku nesrecu ces se boriti protiv Def warria :O
Kada sam radio duel s Croshadowom sam ga skinuo do 20% i jos ostavio 5 combo pointa , izgubio sam duel ,a a njemu je ostalo ~12%.
Nakon toga sam napravio duel protiv jednog od najboljih off-warria na nasem serveru zvan Aloco, on se samnom pravilno borio (znaci nije me pustio k'o Croshadow) al sam ga na kraju ipak porazio.

Facit iz ovoga i nema bas, ali bi svima trebalo biti jasno sto sam mislio reci^^

K4ciga
25-12-2006, 11:04
hunter je d best za PvP

25-12-2006, 12:08
sa rogue igraj samo ako znas igrat, ta klasa jednostavno RULA ako znas kako igrat ofkorz

R€M@h
25-12-2006, 12:58
Jucer sam sa svojim Remahom u ABu derao 2 Rogue-a odjednom, jedan je t2 i bwl-epic equipan ima COBD i CTS (hemo skillan) ,a drugi je aq40 equipan i ima 2 HWLdaggere.. Ja sa svojim BWL equipom i Mutilate-specom sam ih dero ko nista ;)
A warlocka sam u stunlocku pwnao :D


hunter je d best za PvP

Isto kao i kod Rogue-a , ako ga znas igrati da ako ne ne.
Ne postoji netko koji je "najbolji" za pvp.. sve ovisi o igracu!

+1 post count

Shadow
25-12-2006, 18:36
Definitivno da sve je u stilu i po meni možeš u PvP sa svakom klasom, sa skoro svakim specom (nekim normalnim ofc) i ako znaš igrat (a dosta ovisi i o protivniku) možeš gazit ili bit gažen

Sve najbolje ljudi (u PvP-u naravno), Sretan Božić :D

Zenislav
27-12-2006, 04:31
Skill ima veliku ulogu kod nekih fajtova. Pa meni se desilo kad sam kod
huntera imao sranje zeleno/plavi equipment mogao dobiti rogua tier 1/2
Samo sam ga kitao i jasno obiljezio Serpent Stingom da mi se ne
sakrije tako lako.
Al i puno toga ovisi o situaciji, pogotovo ako si se nasao u BG-u s
retardima. Znalo se desit da u AV-u neki retardirani warriori doslovno
bijeze pred hordom ili skupljaju Snowballs dok se drugi fajtaju.

Za sad koristim cisti PvP ranged hunter spec koji je odlican i treba
jasno ne privlacit paznju na sebe. Ko neki koji se nadju u sredini
fajta pa pokusavaju pogodit nekog s rangeom!
http://www.wowhead.com/?talent=mZE0cRVzhest0Gh

Binks
27-12-2006, 09:07
drukciji je to pvp u BG-ima i PVP jedan na jedan. u bgu sve ovisi o tome u kakvoj se situaciji nadjes, ak si rogue a neki te warrior charga odiza da ga nisi vidimo mozes zaboravit stealth i iznenadni napad..i opet ovisi dal mu dodje pomoc jos neko itd. kolko ste hp-a i mane imali.. a na 1v1 je čisti skill.

JedimiNjoke
27-12-2006, 18:06
drukciji je to pvp u BG-ima i PVP jedan na jedan. u bgu sve ovisi o tome u kakvoj se situaciji nadjes, ak si rogue a neki te warrior charga odiza da ga nisi vidimo mozes zaboravit stealth i iznenadni napad..i opet ovisi dal mu dodje pomoc jos neko itd. kolko ste hp-a i mane imali.. a na 1v1 je čisti skill.

1vs1 je skill? Daj gtfo. Ne bih se složio - 1 vs 1 je škare papir kamen uglavnom. Ne dokazuje ništa - dueli su shite. Cijenim ekipu kad vidim da smrvi u 1 vs 2 il 3, a ne kad neki pala nabije warra/roguea u duelu i onda /gloat, /flex itd. BG je PvP and ne glupi dueli. 8) Dueli su čisto oprema i ko će brže potrošit CDove. :killyou:

Svinjoguz
08-01-2007, 23:49
u battlegroundima frost mage jednostavno nema šanse protiv nekog rogua koji je STEALTHAN rogue ga napadne s leđa mage aktivira svoje instant cast spellove frost nova i sad kad se oslobodi interupta spellove i mage pogine ma imo ja opremu sa atieshom i 10epica u armoru makar bi mogo ubit rogua koji ima 15-20%jadniju opremu od mene.nekad mi uspije da ubim rogua kad on stuna na početku ak baš imam sreče i critam ga ko lud

Wizard
09-01-2007, 00:13
Ako si mage i roga te prva napadne, pozdravi se s zivotom :D , rogu treba zalediti i ubiti odma i gotovo :D, nesmis cekati previse, instant amgije i koji aoe i eto ga :D , mage u PvP mora izbjegavati borbe 1na1, ili sam na vise koji ga nisu primjetili ako je frost ili bira jednoga koji ga nije skuzia i ubija ga za par sec bez da ovi skuzi sta se dogadja, ili se kreces u grui i stojis malo dalje i samo ubijas, mage je lagan za igrat, barem meni :D