PDA

Pogledaj cijelu verziju : SW Empire at War - Hamachi ??



Teon
21-12-2006, 22:50
Ok, mislim da ova tema nije bila.
Naime zanima me da li se moze SW:EaW igrat prek hamachija, koliko sam skuzio mogu se one igre sa LAN podrskom (dosta njih nije na listi na sluzbenoj Hamachi stranici pa rade) ali ja sam probao sa frendom no ne zeli nas igra stavit u isti Lobby, da li treba nesto posebno namjestit.
Uglavnom ako netko zna da li se moze (i kako) ili se uopce ne moze nek mi javi, hvala na pomoci unaprijed

Kenyi
22-12-2006, 11:02
hmmm trebalo bi stavit jedan sticky u kojem pise kako koje igrat sa hamachijem imas link i to na glavnoj stranici kako koje igre igrat sa njim.
http://www.hamachi-games.sk/old/en/index.php?page=2

Teon
22-12-2006, 20:15
S(dosta njih nije na listi na sluzbenoj Hamachi stranici pa rade)

To sam spomenuo, jer sam bio na njoj, ali kao sto rekoh neke nisu a rade te za njih nisam vidio upute jer ih nema na listi, hellou

Ali hvala sto si jedini odgovorio, ha nist onda, idem jos gledat na toj stranici mozda negdje pise

Teon
22-12-2006, 22:36
Zar nitko ne moze pomoci :cry:
Cudno nikoga ne zanima previsa taj Hamachi gaming, ima jos i topic za Carbon, to bih isto volio no nitko nije odgovorio na taj topic (nije moj) ajme, tuzno :(
(lol)

reiki_
23-12-2006, 08:43
vidi ovo , hamachi ti emulira lan . Znaci , u opcijama te igre udješ u ono gdje piše nešto poput mrežno igranje , online ili etc. . Osim ako nisi debilan ili igra ne podržava lan sve će ti raditi.

Burek_fr0m_SPACE
23-12-2006, 09:56
vidi ovo , hamachi ti emulira lan . Znaci , u opcijama te igre udješ u ono gdje piše nešto poput mrežno igranje , online ili etc. . Osim ako nisi debilan ili igra ne podržava lan sve će ti raditi.
Da, dijelim tvoje frustracije... I još se onda neko brine da ne bude "do koliko mogu overclockat svoj proc" topica. Ovo s Hamachijem je mnogo veće zlo.

Teon
23-12-2006, 12:09
vidi ovo , hamachi ti emulira lan . Znaci , u opcijama te igre udješ u ono gdje piše nešto poput mrežno igranje , online ili etc. . Osim ako nisi debilan ili igra ne podržava lan sve će ti raditi.

Jesi li ti citao mozda sta sam ja napisao u prvom postu, ja znam da Hamachi emulira LAN, i da SW:EaW podrzava LAN, ali iz nekog razloga nas ne zeli staviti u isti Lobby (mene i frenda) i da oboje smo na istom networku i da vec smo igrali hrpu igara preko toga, daklem mene zanima da li treba nesto postimati u Hamachiju ili u SW:EaW-u ili jednostavno Hamachi ne podrzava Sw:EaW (ali bio sam na siteu hamachija i tamo ima cak i stavljen network na kojem tipovi igraju pa cu bolje pitat njih kad vidim do ovdje neki znaju samo vrijedjat, nisi ni trebao postat onda, pa logicno bi bilo da svatko tko ima Hamachi zna da emulira LAN.

Ovako ubuduce trazim pomoc od netkog tko je imao iskustva sa SW:EaW-om a ne da mi postaju moras pokrenut LAN opciju, lol, grr :killyou:

Sta me zivciraju ovi sta se prave pametni