PDA

Pogledaj cijelu verziju : HEROES OF MIGHT AND MAGIC III



Svinjoguz
21-12-2006, 13:22
evo raspravljate o heroesima3(najboljoj igri svih vremena

Rocchiro
21-12-2006, 14:21
imam origigi 8)

najaca strategija na poteze ikad

coki
21-12-2006, 18:07
i ja al nisam baš veliki fan Heroes of Might and Magic serijalima ,osim dark messiah:D

Burek_fr0m_SPACE
21-12-2006, 18:44
Uf, koje sam sate proveo igrajući s društvom u hotseatu... jako, jako mnogo sati. Izvrsna igra, i ubjedljivo najzanimljivija TBS strategija. Treba nam još takvih, samo što je jako teško pogoditi sve aspekte kao što je to H3 uradio, pa zato dobijamo hrpu loših imitacija.

Arbiter of Change
21-12-2006, 20:24
Jao, jel' itko igrao hotseat protiv samog sebe? :D

Ali prava stvar, vidljivo po samom trajanju serijala. :wink:

DrunkyDuck
21-12-2006, 20:30
Trojka - Zadnji kvalitetni Heroesi. Dvojka i jedinica su takodjer bile odlicne.

Prince-Artas
21-12-2006, 20:36
volio sam to igrat u hot seatu :pray:

Outmind
21-12-2006, 21:19
Trojka je bila najbolja. Mislim da se samo disciplesi 2 mogu sa njom mjeriti. A dvojka je bila jedna od najimba igara koje sam ja u životu igrao. Knightovi su bili jadne pichkice a warloci sa crnim zmajevima ownali sve živo.

Evo pitanje za vas hardcore igrale trojke: koja bi bila vaša idealna armija sastavljena od kreatura iz svih gradova? Evo moje

Tier 1 - centaur captain
tier 2 - harpy hag
tier 3 - beholder
tier 4 - crusader / vampyre lord
tier 5- mighty gorgon
tier 6 - cyclops king
tier 7 - titan

I ne čini li vam se da je inferno nekako pre slab. Meni su inače anjbolji bili dungeon, necropolis i fortress. Tako mi je glupo kaj su fortress i stronghold izbacili u petici...

Svinjoguz
22-12-2006, 09:59
STRONGHOLD RULZ sve ih zgazim s njima.....ajd neko prek neta ce igrat h3 sa mnom

olio
22-12-2006, 10:32
Imam oriđiđi :wink:

Jedna od najboljih igara meni

Neven <R>
22-12-2006, 11:50
Meni uz Warlords 3 najdraži TBS ikada.

v4MP1r3
22-12-2006, 19:32
imam origigi 8)

najaca strategija na poteze ikad

aj envi juuu !!!

i ja bi origg, al ne onaj "budget games" onaj jeftinjak CD...ocu original !!
:cry: :cry:

al njih vise nema...a da imam, oodmah bi nestali...

Svinjoguz
22-12-2006, 23:49
ja sam na svoj primjerak HEroes 3 complete collectiona(heroes3,armagedons blade i shadow of death u jednom)naime ja iso kupit album i ja ono vidim
heroes 3 complete.....i onda promislim ko &/$! 50centa ajmo mi h3halkat cijeli dan i noc u medjuvremenu sam zaboravil kak se zovem kad se sjetim kolko smo to igrali u hot seatu prije 7godina...

Svinjoguz
22-12-2006, 23:52
Trojka je bila najbolja. Mislim da se samo disciplesi 2 mogu sa njom mjeriti. A dvojka je bila jedna od najimba igara koje sam ja u životu igrao. Knightovi su bili jadne pichkice a warloci sa crnim zmajevima ownali sve živo.

Evo pitanje za vas hardcore igrale trojke: koja bi bila vaša idealna armija sastavljena od kreatura iz svih gradova? Evo moje

Tier 1 - centaur captain
tier 2 - harpy hag
tier 3 - beholder
tier 4 - crusader / vampyre lord
tier 5- mighty gorgon
tier 6 - cyclops king
tier 7 - titan

I ne čini li vam se da je inferno nekako pre slab. Meni su inače anjbolji bili dungeon, necropolis i fortress. Tako mi je glupo kaj su fortress i stronghold izbacili u petici...

Meni

tier 1 pikeman
tier 2 harpy hag
tier3beholder
tier4ogre mage
tier5thunderbird
tier6cyclops king
tier7ancient behemoth

meni se nekak cini da je fortres preslab

Karzah
23-12-2006, 00:03
Proveo sam sate uz tu igru . Igrao sam s Infernom najčešće i rasturao makar su bili najslabiji . Tko nije igrao toplo preporučujem .

Nightyx
23-12-2006, 09:46
Meni su svi jedni heroesi. :roll:

Simon the Dreamer
23-12-2006, 13:27
Joj, mi smo se znali skupit po 15 kod frenda jednog u kući, i igrat hot-seat na njegvom kompu.
To su bili dani....

unknown
23-12-2006, 15:09
zašto sam morao odrasti :(

Svinjoguz
23-12-2006, 21:10
dobri stari dani...

pimp
23-12-2006, 21:46
slazem se s svim napisanim

St. Jude
25-12-2006, 11:27
suze mi krenu kad se sejtim kako smo rasuravali tu igru pred koju godina ja i moji frendovi,baš sam pred enki dan našo svoju mapu čija zadnja promjena datira 23.1.2003...
onaj moćvarni dvorac mi je bio najači zaboravio sam kako se zove ja mislim Fortress ili tako nekak

Megadeth
29-12-2006, 14:38
idem faking instalirat ponovo igru - ne znam zast ju brisem jer armageddon's blade cd ce mi se skoro raspast!! a onda vise nista od armageddon's blade-a jer kad instaliram, onda igram s cedeom od shadow of death-a, pa mogu igrat sve kampanje i mape iz armageddon's blade-a, restoration of erathia i shadow of death-a

olio
29-12-2006, 14:51
idem faking instalirat ponovo igru - ne znam zast ju brisem jer armageddon's blade cd ce mi se skoro raspast!! a onda vise nista od armageddon's blade-a jer kad instaliram, onda igram s cedeom od shadow of death-a, pa mogu igrat sve kampanje i mape iz armageddon's blade-a, restoration of erathia i shadow of death-anick ti je za 5 megadeth :rotfl:

SiR FiLiP
03-01-2007, 00:22
Eh da heroesi najbolja igrica definitivno i meni iskljucivo trojka, ali neznam kako igrati preko neta kupio sam i origigi, ali nikak da skuzim kaj jos treba za prk neta.

Samael
04-01-2007, 18:42
E kad se samo sjetim neprospavanih noći :roll: :roll: :roll:
Hvala carmacku, ti Heroesi su mi ublažili bol od očajne, srceparajuće četvorke.
Dandanas je imam instaliranu na stroju...
:thumbs2:

Lord Ragnarok
05-01-2007, 00:55
tier 1 pikeman
tier 2 harpy hag
tier3beholder
tier4ogre mage
tier5thunderbird
tier6cyclops king
tier7black dragons

i umjesto nekih treba staviti liche, prerazorni su protiv formacija

Prince-Artas
05-01-2007, 01:19
ovo preporučam svim fanovima serijala http://www.crovortex.com/webshop/igra-3329.html

Jerry
05-01-2007, 01:23
igra je :pray: al je nisam igrao,

KI KI
09-01-2007, 11:12
1 master goblini
2 marksmani
3 master elves
4 arch mages
5 power lichs
6 cyclops
7 TITANS

Svinjoguz
22-01-2007, 18:26
meni buraz skuril sa cigaretom cd je od complete heroja.

sad imam samo resto of erathia

sad cu opet kupit u crovortexu complete collection i uokvirit cu ju sa zlatnim okvirom na zid

i onaj ko to dirne osim mene bit ce :twisted: :kill: :hangin: :rambo:

THUNDER_DINIX
22-01-2007, 18:30
heroesi su po meni totalno promasena igra. jedino V. valja

Karzah
22-01-2007, 18:38
heroesi su po meni totalno promasena igra. jedino V. valja

Ok . Sad napiši zašto ti ostali nastavci ne valjaju ?

THUNDER_DINIX
22-01-2007, 18:40
heroesi su po meni totalno promasena igra. jedino V. valja

Ok . Sad napiši zašto ti ostali nastavci ne valjaju ?

nevalja grafika, zvuk, i opcenito taj nacin igre.

DrunkyDuck
22-01-2007, 20:38
1 - Svi Heroesi su imali odlicnu grafiku za svoje vrijeme
2 - Isto vrijedi i za zvuk
3 - Stvar ukusa, ali cini mi se da ti je samo graficka prezentacija bitna
4 (bonus) - zasto uopce gubis vrijeme na "oldies" podforumu sa ovakvim stavovima

THUNDER_DINIX
22-01-2007, 23:04
1 - Svi Heroesi su imali odlicnu grafiku za svoje vrijeme
2 - Isto vrijedi i za zvuk
3 - Stvar ukusa, ali cini mi se da ti je samo graficka prezentacija bitna
4 (bonus) - zasto uopce gubis vrijeme na "oldies" podforumu sa ovakvim stavovima

sry nece se ponovit samo iznosim svoje misljenje koje se ocito ne uvazava. hvala na razumijevanju. LOL----

DrunkyDuck
22-01-2007, 23:22
Ubaci koji argument pa cemo mozda i imati o cemu raspravljati.


hvala na razumijevanju
Nema problema.

Gothmog
22-01-2007, 23:59
Trojka je bila najbolja. Mislim da se samo disciplesi 2 mogu sa njom mjeriti. A dvojka je bila jedna od najimba igara koje sam ja u životu igrao. Knightovi su bili jadne pichkice a warloci sa crnim zmajevima ownali sve živo.

Evo pitanje za vas hardcore igrale trojke: koja bi bila vaša idealna armija sastavljena od kreatura iz svih gradova? Evo moje

Tier 1 - centaur captain
tier 2 - harpy hag
tier 3 - beholder
tier 4 - crusader / vampyre lord
tier 5- mighty gorgon
tier 6 - cyclops king
tier 7 - titan

I ne čini li vam se da je inferno nekako pre slab. Meni su inače anjbolji bili dungeon, necropolis i fortress. Tako mi je glupo kaj su fortress i stronghold izbacili u petici...

1. Master Gremlin
2. Magogs
3. Evil Eyes
4. Vampire Lord
5. Mighty Gorgon
6. Scorpicore
7. Black Dragon

Outmind
23-01-2007, 20:30
heroesi su po meni totalno promasena igra. jedino V. valja

Samo jedno pitanje: Kada si igrao pojedini nastavak heroes-a i kojim redosljedom?

THUNDER_DINIX
23-01-2007, 20:48
heroesi su po meni totalno promasena igra. jedino V. valja

Samo jedno pitanje: Kada si igrao pojedini nastavak heroes-a i kojim redosljedom?

igrao sam 2, 3, i 4 prije 2-3 god. zapravo usao u igru, promuvao se malo i uninstall

RIPtheREAPER
23-01-2007, 21:01
sta kazet da na hamaciju zaigramo??
ja i frend smo igrali i odlicno je!
ajd ko oce da ne pravim mrezu bezze?

Samael
24-01-2007, 12:16
Jel ima negdje skinuti dodantne mape, item packove, misije, itd?
Tražim za trojku i noviju peticu.

Prince-Artas
25-01-2007, 22:47
Jel ima negdje skinuti dodantne mape, item packove, misije, itd?
Tražim za trojku i noviju peticu.

http://www.filefront.com/
za trojku su čak fanovi napravili neslužbenu ekspanziju (ojo 500mb) no nažalost nesjećam se imena
ps bila je davno na nekom pcplay cd-u

Shadowhell
26-01-2007, 00:27
heroesi su po meni totalno promasena igra. jedino V. valja

Samo jedno pitanje: Kada si igrao pojedini nastavak heroes-a i kojim redosljedom?

igrao sam 2, 3, i 4 prije 2-3 god. zapravo usao u igru, promuvao se malo i uninstall

Tako se ne igra, uninstaliraj si windowse i vrati se tetrisu, očito ti to ne ide..

U vezi hamachija, nisam dugo igrao, ako se nađe ljudi, kontaktirajte na msn

kulamasta
26-01-2007, 00:45
sta kazet da na hamaciju zaigramo??
ja i frend smo igrali i odlicno je!
ajd ko oce da ne pravim mrezu bezze?

Zainteresiran

Ali dogovorite do brzo, a ne da se rasteze dogovor dok sve ne propadne, jelte... da

Valnjes 666
26-01-2007, 01:21
Imam je doma HoMM 1,2,3 i 5!

Četvorku nisam kupio,jer je demo bio očajan,a i ispali su najgori HoMM!

Prvi nastavk je legendaran,još uvjek je igriv u SP i MP,dvojka je carska!

Ali,trojka ih pomete sve! Osim šarmom,koji je nenadmašiv kod jedinice!

U petici sam zamjerio neoptimiziranost i neusklađenst snaga frakcija!

Al ono, HoMM rulezz!!! :D

Dux
26-01-2007, 10:16
najbolji mi je grad NECROPOLIS a najbolja jedinica DREAD KNIGHTS
ne znam zašto, jednostavno cool izgledaju. Obožavam necromanciju nabrijat do jaja, uzeti heroja Thant-a sa super magijom "Rise Dead" i u hotseat-u mi niko ništ nemože...osim titana. :(

Inače prvi puta sam zaigrao igru još tam '99, fenomenalna,
Heroes 2 su dobri
Heroesi 3 - su odlični
Heroes IV- ajme...pa jesu li to uopće heroesi?
Heroes V- tak,tak...teško se snać u 3d okolišu (meni)

definitivno najbolji serijal turn based strategija, bolji i od disciplesa

Lord Ragnarok
26-01-2007, 17:24
sta kazet da na hamaciju zaigramo??
ja i frend smo igrali i odlicno je!
ajd ko oce da ne pravim mrezu bezze?

Zainteresiran

Ali dogovorite do brzo, a ne da se rasteze dogovor dok sve ne propadne, jelte... da

ak se igra HOMM 3 ili 2 ja sam za, sam javite kad da budem online
nick na x-fire je ]KIA[m4c4n999

Outmind
28-01-2007, 20:21
Jel ima negdje skinuti dodantne mape, item packove, misije, itd?
Tražim za trojku i noviju peticu.

http://www.filefront.com/
za trojku su čak fanovi napravili neslužbenu ekspanziju (ojo 500mb) no nažalost nesjećam se imena
ps bila je davno na nekom pcplay cd-u

Jesu li to oni heroes chronicles ili nešto sasvim drugo?

Prince-Artas
28-01-2007, 20:45
ne ovo je baš od fanova expanzija
našao sam na vašu sreću
http://wakeofthegods.strategyplanet.gamespy.com/

ixia
09-02-2007, 14:49
to je In the wake of Gods , i ima oko 40 MB ...dosta poboljsava kvalitetu i igru HOMM3 cin zanimljivijom , a ima i jos oko 10 MB grafike i nekih novih stvari ...sve su napravili fanovi...cak je i pri kraju projekt fanova GROVE TOWN koji ce zamjeniti Fortress a pojavit ce se s izlaskom 3.59 verzije koja donosi opet neke promjene ukljucujuci i novi grad Bastion ....sve to je djelo fanova. to je zadnje sto se radi za trojku .....

Svinjoguz
17-02-2007, 19:15
Jel mi moze neko dat upute kako funkcionira igranje preko Hamachija?

Tak da se svi nadjemo i igramo heroje

Dajte mi adresu za download...

Quirinus
19-02-2007, 09:16
Google is your friend...

Hamachi download (http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-1.0.1.5-en.exe)

dakle napravis svoj acc i spojis se na neki room (ili napravis svoj).
kada to napravis, mozes igrati kao da si u lanu. 1na1 igranje puno manje laga na hamachiju nego preko nekih drugih internet servera. (nebitno za heroese, ali vrlo korisno u drugim igrama tipa starcraft)

Oce neko igrati hmm3 1na1? Ponestaje mi zrtava. =))

--hamachi--
room: sc_gogo
pass: gogo

Outmind
19-02-2007, 13:09
to je In the wake of Gods , i ima oko 40 MB ...dosta poboljsava kvalitetu i igru HOMM3 cin zanimljivijom , a ima i jos oko 10 MB grafike i nekih novih stvari ...sve su napravili fanovi...cak je i pri kraju projekt fanova GROVE TOWN koji ce zamjeniti Fortress a pojavit ce se s izlaskom 3.59 verzije koja donosi opet neke promjene ukljucujuci i novi grad Bastion ....sve to je djelo fanova. to je zadnje sto se radi za trojku .....

Ima li netko link za info o tom bastionu' Baš me zanimaju jedinice...

Quirinus
19-02-2007, 17:16
cini mi se da je to o cemu govori ixia Quicksilver (http://quicksilver.ucoz.com/index/0-2)S- on je jos u beta fazi...


Evo sta pise na njihovoj stranici:

"QUICKSILVER will be a new patch for Heroes of might and magic3: In the wake of gods 3.58f.

It will be something like Equilibris for HoMM4, but just only for WoG.

It will include new upgrade system (4 second upgrades in every town, many of them will be new creatures), new stats of almost all creatures, new towns' look, some new scripts, new and special campaign, some new external graphics and maybe even something more.

If you feel that you want and can help us - contact with me."

Uglavnom, nebitne stvari... (uz svo duzno postovanje)


A WoG se koristi u biti samo za micanje dimension door i fly spellova sa mape. Inace, u vecini turnira su zabranjeni Necropolis (undead) i Conflux (elemental) dvorci jer su prejaki u ruci majstora. Isto tako zabranjeni su heroji sa specijalnošću Logistics (i jos neki). Igra se najmanje na 160% tezine, a najcesce na 200% (impossible).

Obicno se igra random mape, sa posebno napisanim generatorima mapa, tako da bude balansirano.

Outmind
19-02-2007, 19:53
Nasamo sam neki info o bastionu, ali zaboravih stranicu...

Dakl bastionće biti neki pustinjski grad, sa beduinskom i egipatskom tematikom. Neke od jedinica su beduini koji jašu na devama, oliphant, koji će oć napadat zidove, te anubis koji je lvl 7 i vele da će se moć teleportirati te gađati više neprijatelja odjednom. Isto tako sam tamo vidio da još jedan timradi na stvaranju grada The Forge, ali o njemu ne znam ništa.

Quirinus
19-02-2007, 20:28
Nasamo sam neki info o bastionu, ali zaboravih stranicu...

Dakl bastionće biti neki pustinjski grad, sa beduinskom i egipatskom tematikom. Neke od jedinica su beduini koji jašu na devama, oliphant, koji će oć napadat zidove, te anubis koji je lvl 7 i vele da će se moć teleportirati te gađati više neprijatelja odjednom. Isto tako sam tamo vidio da još jedan timradi na stvaranju grada The Forge, ali o njemu ne znam ništa.

Za ovaj pustinjski grad ne znam, to cu pogledati; ali koliko se sjecam, grad "The Forge" je trebao biti novi grad uveden poslje RoE, dakle to je Conflux iz AB, tako da je to vec stari grad, ili tako nesto.

ixia
22-02-2007, 00:49
ne bastion je bas novi grad koji ce izaci sa novom verzijom in the wake of gods 3.59....za ime krista znam sto govorim

ixia
22-02-2007, 00:52
Nasamo sam neki info o bastionu, ali zaboravih stranicu...

Dakl bastionće biti neki pustinjski grad, sa beduinskom i egipatskom tematikom. Neke od jedinica su beduini koji jašu na devama, oliphant, koji će oć napadat zidove, te anubis koji je lvl 7 i vele da će se moć teleportirati te gađati više neprijatelja odjednom. Isto tako sam tamo vidio da još jedan timradi na stvaranju grada The Forge, ali o njemu ne znam ništa.

Za ovaj pustinjski grad ne znam, to cu pogledati; ali koliko se sjecam, grad "The Forge" je trebao biti novi grad uveden poslje RoE, dakle to je Conflux iz AB, tako da je to vec stari grad, ili tako nesto.

sta se tice forge town-a njega ce vjerojatno nekako probast uvest u verziji 3.59 ali sigurno dolazi grove town ..ono nesto kao vilenjacki ili slicno ..uplodat cu neke fotke kasnije da vidite , uglavnom moci ce se birat između njega i fortressa jer za sada ne mogu izvest da funkcioniraju svi gradovi jer ima previse bestija u igri ..uglavnom ako im se posreci imat cemo tri nova grada i dosta toga poboljsanog

ixia
22-02-2007, 00:56
cini mi se da je to o cemu govori ixia Quicksilver (http://quicksilver.ucoz.com/index/0-2)S- on je jos u beta fazi...


Evo sta pise na njihovoj stranici:

"QUICKSILVER will be a new patch for Heroes of might and magic3: In the wake of gods 3.58f.

It will be something like Equilibris for HoMM4, but just only for WoG.

It will include new upgrade system (4 second upgrades in every town, many of them will be new creatures), new stats of almost all creatures, new towns' look, some new scripts, new and special campaign, some new external graphics and maybe even something more.

If you feel that you want and can help us - contact with me."

Uglavnom, nebitne stvari... (uz svo duzno postovanje)


A WoG se koristi u biti samo za micanje dimension door i fly spellova sa mape. Inace, u vecini turnira su zabranjeni Necropolis (undead) i Conflux (elemental) dvorci jer su prejaki u ruci majstora. Isto tako zabranjeni su heroji sa specijalnošću Logistics (i jos neki). Igra se najmanje na 160% tezine, a najcesce na 200% (impossible).

Obicno se igra random mape, sa posebno napisanim generatorima mapa, tako da bude balansirano.a sta se tice quicksilver beta verzije , to je opet nesto drugo ....neki dodaci koji malo promijene grafikum izmjene par beštija koje su vise upgradeane itd .....

flander
22-02-2007, 01:10
imam origigi 8)

najaca strategija na poteze ikad

Zhicka
25-02-2007, 19:04
vjerojatno najbolji TBS svih vremena.

Outmind
25-02-2007, 19:07
Pa, ja bih ga rame uz rame sa disciplesima stavio. Discipls po mom mišljenju ima puno bolju i mračniju atmosferu, i kampanje su nekako bolje rezrađene.

Quirinus
26-02-2007, 02:20
koliko se sjecam kada sam igrao disciplese,
heroes >>>>> disciples jer ima puno vise opcija i puno je vise razradjen.

kampanja je nebitna... :D
multiplayer/random map >>> kampanja.

a sto se tice atmosfere to ne bih znao, ali sada kada spominjes,
da, disciples je imao dosta mracnu atmosferu. :wink:

@ixia: dobro ne trebas se ljutit odmah :D
ako procitas malo bolje vidjet ces da sam za bastion rekao da nista ne znam. :yuck:
btw thx za info. gimme pics ako mozes naci. =)

gad
27-02-2007, 08:33
tko god kaže da su Heroes 3 smeće, ili nikad nije igrao igru, ili je neka poremećena osoba (ne mislim u lošem smislu :D)

Jedan od najdražih trenutaka mi se dogodio kad sam igrao u hot seat-u s frendom... On je to rasturao, i bio jači puno.... I ja iz zezancije napadnem "lots of black dragons" i pridruže mi se 35 crnih zmajeva.... On se samo ustao i otišao kući :D

Lord Ragnarok
27-02-2007, 10:40
uskoro dobivam sve ekspanzije za homm 3, jejejejejejej

gad
27-02-2007, 11:24
uskoro dobivam sve ekspanzije za homm 3, jejejejejejej

koje sve imaju? Ja znam samo za dvije :?

Lord Ragnarok
27-02-2007, 12:22
e pa obje ili sve, isto je jer sve označava množinu a dvoje je množina
dobivam (da nebude greške):Armagedons blade i onu drugu (neznam ime)

i dobivam heroes chornicles

Y0$$1p
27-02-2007, 17:57
e pa obje ili sve, isto je jer sve označava množinu a dvoje je množina
dobivam (da nebude greške):Armagedons blade i onu drugu (neznam ime)

i dobivam heroes chornicles




imaju tri nastavka drugi je shadow of death a treci ne znam kako se zove ali daje nekakve dodatke koji su se pojavili tek u 4. znaci taj je najnoviji

gad
28-02-2007, 08:33
ja sam samo čuo za Armageddon's Blade i Chronicles

A kakav vam je Heroes 5? Meni se sviđa, ali ništa ne može nadmašiti trojku :D

Booby
28-02-2007, 14:38
najbolji homm ikad. a inajbolji tbs.

Karzah
28-02-2007, 16:32
A kakav vam je Heroes 5? Meni se sviđa, ali ništa ne može nadmašiti trojku :D


Meni je odličan 5. dio , možda je malo kičast ali to ne smeta previše . Biranje skillova kod heroja je nešto najbolje u igri , bar meni . Kampanje su teže nego prije i to paše .

Y0$$1p
28-02-2007, 17:03
A kakav vam je Heroes 5? Meni se sviđa, ali ništa ne može nadmašiti trojku :D


Meni je odličan 5. dio , možda je malo kičast ali to ne smeta previše . Biranje skillova kod heroja je nešto najbolje u igri , bar meni . Kampanje su teže nego prije i to paše .



pa petica nije losa ali je bolja od cetvorke ali trojka je daleko najbolja steta sto se 3DO raspao pa nisu napravili nastavak trojke

kulamasta
04-04-2007, 09:18
Ima tko za partiju preko Hamachija, recimo veceras?

the_stup
04-04-2007, 09:57
homm 3 ftw, jebena igra za okupljanje i zajebanciju (+cuga ofc :D). mislim da bih ju stavio rame uz rame sa wormsima jer su obje igre podjednako zabavne :wink:

Svinjoguz
20-04-2007, 20:42
Najbolji TBS ikada definitivno...Necropolisom ako igra jako iskusan i vješt igrač,čuda će radit i još ak imaš one artifacte kakve je imao Sandro u SOD expanziji...joj...

Gothmog
23-04-2007, 10:14
Dobro,je li netko zaigrao ovu igru preko Hamachija? Ja je ne mogu nikako osposobit...suprotna strana nikako ne moze naci hostanu igru...

Kulamasta,ako si jos uvijek za partiju,mozemo isprobat danas...mozda ces ti znat kako da zaigramo...

kulamasta
23-04-2007, 13:03
stavio sam te na MSN..
Javi se da probamo...

Outmind
23-04-2007, 13:16
Ja sam sa valnjesom pred možda tjedan dana bez ikakvih problema igrao homm3 + obje expanzije. Možda je u tome problem. Probaj instalirati onu najnoviju expanziju, pa ti sa njom možda krene.

kulamasta
23-04-2007, 14:22
Ja sam probao sada sa njim i nece. Decko nema ekspanzije i tu je vjerojatno problem.

olio
23-04-2007, 19:48
khmm...

gdje nabaviti expanziju ??

Teon
23-04-2007, 19:51
Dobro,je li netko zaigrao ovu igru preko Hamachija? Ja je ne mogu nikako osposobit...suprotna strana nikako ne moze naci hostanu igru...

Kulamasta,ako si jos uvijek za partiju,mozemo isprobat danas...mozda ces ti znat kako da zaigramo...

Ovak, kolko sam vidio hamachi verzija 1.0.2 ne prepoznaje neke hostane igre, u mom a vjerojatno i tvom slucaju ne prepoznaje HoMM III, sa frendovima sam igrao HoMM cijelo vrijeme sa 0.9.9. verzijom - radilo je normalno, kad ja updatam = ne vidim njih oni vide mene, oni takodjer update = niko nikog ne vidi, pa smo instalirali staru verziju i sad radi.
Ak je u tom stvar a nemres nac 0.9.9 pitaj da ti posaljem pa mozemo i mi igrat

Outmind
23-04-2007, 19:54
Nešto slično se meni desilo na civ 4 warlords...

Arbiter of Change
23-04-2007, 20:03
Pa ovaj... malo je očigledno da oba 2 trebate imati iste verzije za igrati.

Teon
23-04-2007, 20:11
Ne znam kak je u njegovom slucaju, no kod nas svi smo imali iste verzije i HoMMa i Hamachija, radi samo u slucaju kad je Hamachi 0.9.9.

Gothmog
23-04-2007, 20:42
Elem,evo update na situaciju...

HoMM III nam nije radio niti sa ekpanzijama,niti sa Hamachi 0.9.9. verzijom! Obojici nam je patchirana na 3.2 Shadow of Death...

Dok petica radi bez problema...host je odmah tamo...suggestions?

Outmind
23-04-2007, 20:44
Pa ja ne znam, ja i valnjes smo prošli tjedan igrali homm 3 sa drugom expanzijom, tj ja sam samo tu expanziju instalirao i mmogli smo igrati bez problema. Mislim da sam tada imao 1.1 berziju hamachija, a homm nisam update-ao

Rang€r
09-08-2007, 18:07
HoMM3= LEGENDA :pray:
HoMM3 Armagedons Blade=još veća LEGENDA :pray:

Igro sam HoMM3 SoD do neki dan kad mi je brat izbriso windows(hebeni ovisnik :-x )

prowler
17-08-2007, 10:17
Dakle svi koji žele igrati heroes 3 moraju imati jednu od slijedećih verzija:
1.4 ili 2.2 ili 3.2 ili 4.0. Sve ove verzije su kompatibilne jedna s drugom. Ako nemate navedene verzije morate ih upgradat. A upgrade će te naći na http://www.lrh.roSili http://www.randommaps.siteburg.comSkoje su usput trenutne stranice za tournamente koje igraju obožavatelji heroja 3. Naravno ako imate problema dođite na gamespy server. Besplatan je za instalirati i tamo vise fanatici kao što sam ja četaju i i igraju danononočno. I naravno pomažu svima sa eventualnim problemima. Vidimo se! Pozdrav!

darkside
22-08-2007, 13:08
meni draža 4vorka :)

D@rX
22-08-2007, 16:58
ja sam četvorku dugo igrao, a danas sam krenuo sa trojkom, prekul mi je.

Thrall
22-08-2007, 17:39
Četvorka nevalja,nabrijavanje heroja do beskonačnosti i besmrtnosti , i don't think so.Heroes III rulla...

v4MP1r3
23-08-2007, 10:18
instaliran vec odavno, samo igram kad mi dosade ovi noviteti od MMORPG-a i takvih stvari
igra za opustanje

Samael
29-08-2007, 11:39
Evo, nakon uljudnog upozorenja, moje mišljenje.
Meni je igra definitivno :pray: , znao sam provesti sate s prijateljem u hotsetu, no evo pitanje
prvi HoMMIII je Restoration of Erathia, jel' tako? Pa jel se Shadow of Death odvija kasnije ili ranije?

Svinjoguz
30-09-2007, 00:45
Evo, nakon uljudnog upozorenja, moje mišljenje.
Meni je igra definitivno :pray: , znao sam provesti sate s prijateljem u hotsetu, no evo pitanje
prvi HoMMIII je Restoration of Erathia, jel' tako? Pa jel se Shadow of Death odvija kasnije ili ranije?

Restoration of Erathia-Armagedon's Blade-Shadow of Death, to bi bio točan redoslijed.

Ya5MieL
08-10-2007, 01:56
Shadow of Death je prequel, odnosno pred epizoda.

Kronološki redoslijed je:

1. Shadow of Death
2. Restoration of Erathia
3. Armageddons Blade

Da_killah
10-10-2007, 22:13
upravo tako, a heroes chronicles se događaju u svakakva vremena, od prije shadow of death, pa sve do nakon armageddon's blade, ja sam ih nedavno sve prešao

Forzee
14-01-2008, 20:26
jel ima koga za multiplayer preko hamachija da se igra cijeli dan da na pauzi ucim ili serem ili spavam bas je fora tak igrati i uciti pm Wasteful il napisite ovdje

la50
14-01-2008, 23:26
troja homm je najj od svih nastavaka

x0xmajax0x
21-01-2008, 11:10
evo raspravljate o heroesima3(najboljoj igri svih vremena

Heroes III? jel to shadow of death, armageddons blade i to???

Norther
23-01-2008, 16:35
ovo ti nije chat... :wink: postoji all-mighty tipka "Edit":.. :wink:

postoji i za tebe all-mighty tipka... stisni ALT-F4... :twisted: :twisted:karlo ti je samo dao savjet sta ne raditi,ako ovako nastavis neces dugo na ovom forumu...


OT:

prije par dana uocih ovu temu, pa se sjetio ranijih dana...nabavio opet heroese i sada ja i frend picimo svaki dan prek hamachija :D

Igram sa Necropolis -> Isri -> Necromanera :pray:

jedna od najboljih i najdrazih meni igra..

Neven <R>
23-01-2008, 18:15
@Maja:Nemoj raditi višestruke postove, imaš tipku edit ako želiš nešto dodati svom postu.

Freestyler
26-01-2008, 00:49
moj stari igra svako jutro prije posla par sati , pocinje radit u 7
i tako vec 7 godina i jos igra poslje nekad

x0xmajax0x
26-01-2008, 00:53
@Maja:Nemoj raditi višestruke postove, imaš tipku edit ako želiš nešto dodati svom postu.

Zašt mi to svi govore??? Pa VALJDA su u pravu... ugl...

Najbolji dvorac je onaj conflux i inferno

theplaya
01-02-2008, 13:41
ja još uvijek to igram sa frendom u hot seatu, probali smo homm5 ali niej to to, trojka rula, najveci mi je gušt igrati sa fortress i stronghold

theplaya
01-02-2008, 13:43
ja još uvijek to igram sa frendom u hot seatu, probali smo homm5 ali niej to to, trojka rula, najveci mi je gušt igrati sa fortress i stronghold

EDIT: :-x srry na dabl postu, komp mi stekao i neka jinje htjelo

tvrdi
16-02-2008, 11:02
Trojka je bila najbolja. Mislim da se samo disciplesi 2
Evo pitanje za vas hardcore igrale trojke: koja bi bila vaša idealna armija sastavljena od kreatura iz svih gradova? Evo moje

Tier 1 - centaur captain
tier 2 - harpy hag
tier 3 - beholder
tier 4 - crusader / vampyre lord
tier 5- mighty gorgon
tier 6 - cyclops king
tier 7 - titan

I ne čini li vam se da je inferno nekako pre slab. Meni su inače anjbolji bili dungeon, necropolis i fortress. Tako mi je glupo kaj su fortress i stronghold izbacili u petici...

buahahaha... nemoj me nasmijavat... kiklopa sa ne isplati nadograđivat(osim ak imaš viška para)... definitivno najbolji
tier 6 je death knight
tier 7 titan
tier 4 basilisk
tier 5 lich
tier 3 golem
tier 2 harpy
tier 1 goblin

Samael
16-02-2008, 12:02
Shadow of Death je prequel, odnosno pred epizoda.

Kronološki redoslijed je:

1. Shadow of Death
2. Restoration of Erathia
3. Armageddons Blade

da, jer se u SoD pojavljuje onaj čarobnjak Sandro ili tako nešto, koji je u RoE skelet/lich wateva

Tricerotaps
16-02-2008, 14:00
Lich King, skupi one iteme, Amulet, Boots i Cloak mislim da ide, i onda umjesto skeletona dize Licheve. Najbolji combination item imho.
Ubijes 200 goblina dobijes 100 licheva, tko to ne bi volio? :D

The Great Duck
16-02-2008, 16:23
Prvi put sam Heroje igra predjedno 5 godina kod maminih i ćaćinih vjenčanih kumova...igro sam neko vrime,pa san presta,ali ću možda opet počet.
Vrlo dobra igra.Uvijek sam imao samo jednog heroja (druge nisan uzima).

nikol420
23-02-2008, 18:58
Hah nisam znao da ima jos ljudi koji obozavaju ovu igru.Evo moj msn saric_nikola@hotmail.comSnek me ubaci pa cemo raspaliti heroja preko hamacija...imam ja jos jednog prijatelja mi to deremo vec nekoliko godina iako imamo jake racunare...jednostavno igrica je majka :D...pa eto mi nemam nikake ekspanzije i sve ide ok...

Samael
23-02-2008, 19:05
ne da je obožavam... genijalan igra...evo ja i moj frend igrali prije dva dana hotseat.. užas jedan koliko je adiktivna...

Teon
23-02-2008, 19:48
Hah nisam znao da ima jos ljudi koji obozavaju ovu igru.Evo moj msn saric_nikola@hotmail.comSnek me ubaci pa cemo raspaliti heroja preko hamacija...imam ja jos jednog prijatelja mi to deremo vec nekoliko godina iako imamo jake racunare...jednostavno igra je majka :D...pa eto mi nemam nikake ekspanzije i sve ide ok...

Šarić ??

Jel poznas mozda Tin Šarića ?

nikol420
23-02-2008, 21:41
sarić nikola i neznam tog momka iz Bosne sam :D...

Teon
24-02-2008, 10:41
Onda ga definitivno ne poznas, al cini se da je Šarićima u krvi strastveno igranje HoMMa.

Jer sa njim i jos par frendova sam znao/znam nabacit HoMM3 prek Hamachia, a taj Šarić nas uglavnom pomete.

Sad me to podsjetilo da opet pocnemo se okupljat :D

BTW Jel znate da nikad nisam volio TBSe, to mi je bilo tako koma, mislim pa ko ce igrat strategiju na poteze ... Prvi TBS mi je bio HoMM IV, uopce mi se nije svidio, zatim AoW 1 i 2, to mi je bilo jos gore iako je moj frend to obozavao pa sam ajde tako igrao sa njim.

Zatim su na red dosli Disciplesi, e to mi je bila igra zbog koje sam zavolio TBS, sve mi se svidjalo. Onda mi je drugi frend reko da probam radje HoMM3, jer je bolji od IV i tako sad uzivam uz HoMM3 i 5, a Disceplese bi trebao posudit od frenda.

Bero4000
10-05-2008, 14:59
evo ovak:neda mi se gledat sto ste sve napisali, pa cu vas pitat,dal iko igra heroes 3 prek neta? Ja i moj bratić već dugo tražimo nekoga s kim bi mogli zaigrat armagedon's blade (ili igrate SoD, il RoE?), ak se još igra molim da mi se pošalje server i lozinka za hamachi, jel moram instalirat i najnovije patcheve???

Maja
12-05-2008, 09:34
evo ovak:neda mi se gledat sto ste sve napisali, pa cu vas pitat,dal iko igra heroes 3 prek neta? Ja i moj bratić već dugo tražimo nekoga s kim bi mogli zaigrat armagedon's blade (ili igrate SoD, il RoE?), ak se još igra molim da mi se pošalje server i lozinka za hamachi, jel moram instalirat i najnovije patcheve???

mene zanima kako da ja to igram preko neta?! tražila sam svuda i nisam našla ništ :(
ja bi to baš igrala... :(

KI KI
12-05-2008, 09:43
i ja bi igrao ali to dugo traje... pa onda save... pa onda dok se svi mi PONOVO nađemo... pa dok pokrenemo... najbolje je lijepo na jednom kompu ili ako su 2 u kući a ne ovak preko cijele hrvatske... čekaš 5 min da ja završim potez^^ ali dobra ideja! pridružit ću vam se koji put ako se skupi i dogovori!

l1nk32167
12-05-2008, 10:38
Ah.... Heroji.... Šmrc... Kako smo frendovi :friends: i ja znali sjedit zajedno i igrat ih satima... fala ti bože bili smo 2. razred osnovne pa je bilo vremena napretek. Dobra stara vremena. klasika :boohoo: . I dan-danas vrlo često se okupim s frendovima i ko vojska navalimo na heroje :ekipa: . S tim da sad igramo i peticu (makar je dvojka meni najdraža jer mi je prva)

KI KI
12-05-2008, 18:28
i meni je dvojka najdraža! onak nekak jednostavna ali zakon! ko da nacrtaš auto onak ko beba i da ti je to ko mona lisa!

Thrall
12-05-2008, 21:20
Meni je trojka najbolja,vežu me najljepša sjećanja uz nju,upravo sad pokušavam ju nabavit,uhvatila me nostalgija. Petica je dobra,igrao sam ju,ali ne dugo jer sam je imao na talijanskom jeziku..

KI KI
13-05-2008, 05:57
ja sam prvo trojiku vidio! i ono igra je zakon! onda sam četvorku koja mi se je zgadila pa onda 2 koja me je očarala, pa peticu koja mi je onak... šteka mi... imam i nastavak ali šteka i 3d je... nekažem da je to loše ali ipak... 2D mi je bolje! i zato meni dvojika owna! tako jednostavno a ja i bratić smo to znali igrati danima jednu mapu i nebi nam dosadilo!

Bero4000
13-05-2008, 08:05
legije i legije kiklopa, arch andela, tisuce skeletona, to je moje videnje Heros-a 3. Aj da vas vidim jel znate koje je najmocnije stvorenje u herosima 3. bez varanja...

KI KI
13-05-2008, 08:52
evo ja nisam igrao več dugo! ali po meni ovako ide 1.Titans = Black Dragons! ==) oni se mrze međusobno ali imaju največi dmg i najviše HP-a 2. archangel! ima dmg 50-50 i 250hp sa lijepim armorom i dmg-om i može svoje resurectati, ali ipak titan je strijelac a jači mu je napad melee... black dragon može 2 polja lupit odjednom. ko hydra ali ona može sve i to ju čini imbalanced kada se skeletoni okupe oko nje!

1.Titan =) moj favorit ko i dvorac Tower... najbolje igram sa njima. 3 rangea 4 melee i own baby own!
1.Black Dragon =) isto moj favorit ali mi nije dvorac baš najbolji! moj bratić igra sa njima tako da je puuuno koljaže u igri!
2.archangel =) moj drugi bratić ih obožava... makar več dugo nije igrao tako da baš neigramo u 3! inače dvorac Castle ima jako dobre jedinice sa lijepim armorom i malo slabijim attackom!

Bero4000
13-05-2008, 08:55
evo ja nisam igrao več dugo! ali po meni ovako ide 1.Titans = Black Dragons! ==) oni se mrze međusobno ali imaju največi dmg i najviše HP-a 2. archangel! ima dmg 50-50 i 250hp sa lijepim armorom i dmg-om i može svoje resurectati, ali ipak titan je strijelac a jači mu je napad melee... black dragon može 2 polja lupit odjednom. ko hydra ali ona može sve i to ju čini imbalanced kada se skeletoni okupe oko nje!

1.Titan =) moj favorit ko i dvorac Tower... najbolje igram sa njima. 3 rangea 4 melee i own baby own!
1.Black Dragon =) isto moj favorit ali mi nije dvorac baš najbolji! moj bratić igra sa njima tako da je puuuno koljaže u igri!
2.archangel =) moj drugi bratić ih obožava... makar več dugo nije igrao tako da baš neigramo u 3! inače dvorac Castle ima jako dobre jedinice sa lijepim armorom i malo slabijim attackom!

krivo, najmocnije stvorenje se ne nalazi niti u jednom dvorcu.

KI KI
13-05-2008, 09:02
a ono wtf?

Bero4000
13-05-2008, 09:04
pa azure dragon, neutral, 5000 health, i mislim 50-70 damage.

KI KI
13-05-2008, 09:08
jel to mi govorimo o Homm 3 ili expansijama?

Bero4000
13-05-2008, 09:19
o svemu, sveukupno.

Maja
13-05-2008, 11:36
-.-'

ki ki, n00be. svejedno ti je, azure dragon je i u SoD, Armag. Blade, WoG...
azure dragon i fairy (valjd se tak piše) dragon ftw :pray: :D

KI KI
13-05-2008, 18:15
-.-'

ki ki, n00be. svejedno ti je, azure dragon je i u SoD, Armag. Blade, WoG...
azure dragon i fairy (valjd se tak piše) dragon ftw :pray: :D

ja imam baš ove HoMM 3 bez expanzije!
i nemam te jedinice!

Maja
13-05-2008, 21:27
nisi kul :yuck: :yuck: :yuck:

KI KI
14-05-2008, 06:00
uuuuu
a kaj ako ja to imam staruuu verziju... koja je nova? ja imam 1.0

Outmind
17-05-2008, 08:23
Pa odi u editor i nappravi neku malecku custom mapu, pa ćeš vidjeti da imaš azure dragon ponuđenog kao jedinicu koju možeš smjestit na mapu...

Guber
17-05-2008, 11:19
U HOMM 3 mi se najviše sviđa hot seat.

Maja
17-05-2008, 11:28
U HOMM 3 mi se najviše sviđa hot seat.

daaaa! kad sjednemo braća i ja za komp i deremo po herojima ostalemo budni do kasno i "igramo se igrica" :D

KI KI
17-05-2008, 13:07
tako ja i bratić i bratić smo znali! ili samo ja i bratić! odnosno Lord ragnarok smo znali HoMM 2 igrati po cijeli dan! jednu mapu^^

Outmind
18-05-2008, 21:24
Mene je jedino kod dvojke užasno živcirala neizbalansiranost rasa. orci, wizardi, i onaj sorceres grad su još donekle ravnopravni, ali ne znam koji skiller moraš biti da bi sa knight gradom pobijedio warlocka. Pre imba su warlock grad napravili...

KI KI
19-05-2008, 06:15
Mene je jedino kod dvojke užasno živcirala neizbalansiranost rasa. orci, wizardi, i onaj sorceres grad su još donekle ravnopravni, ali ne znam koji skiller moraš biti da bi sa knight gradom pobijedio warlocka. Pre imba su warlock grad napravili...
haha! pitaj si mog bratića kako je ISbalansirano!!!

ja ga sa knightovima pobijedim!!! a on warlock! barem sam ga par puta...

Gregor847
19-05-2008, 11:29
Ovo mi je jedna od boljih investicija koje sam napravio http://www.snoflagytes.net/images/HEROES3COLLECT.jpgS :thumbs2:

Maja
19-05-2008, 18:43
Ovo mi je jedna od boljih investicija koje sam napravio http://www.snoflagytes.net/images/HEROES3COLLECT.jpgS :thumbs2:

šta ima u tome?
shadow of death, armageddon's blade, wake of gods? :roll:

KI KI
19-05-2008, 20:44
Ovo mi je jedna od boljih investicija koje sam napravio http://www.snoflagytes.net/images/HEROES3COLLECT.jpgS :thumbs2:

šta ima u tome?
shadow of death, armageddon's blade, resurection of erethia? :roll:ja mislim to i nisam siguran da se tak piše

Gregor847
20-05-2008, 15:37
Restoration of Erathia, Shadow of Death i Armageddon's Blade :D
Bilo je negdje 20 KM čini mi se :thumbs2:

Maja
21-05-2008, 20:38
konvertibilnih maraka? :D

Gregor847
22-05-2008, 13:02
Yes sir! 8)

Gregor847
23-05-2008, 00:11
Kaže se yes ma'am. You got that?
He82NBjJqf8

Maja
23-05-2008, 09:42
lol

nego, jel mi može netko objasnit šta mi treba da igram onu igru preko neta?
n00b sam :(
i nadam se da neće uključivat hamachi, ne volim hamachi :( :D

Bero4000
23-05-2008, 19:08
mene pak zanima isto, probo sam prek hamachija, al uvijek nekom neš ne šljaka, više preferiram x-fire...

Maja
23-05-2008, 21:11
mene pak zanima isto, probo sam prek hamachija, al uvijek nekom neš ne šljaka, više preferiram x-fire...

hamachi i ja-nikak! ne mogu ga nariktat :( samo po xfireu derem :D

daklem... any1?

Bero4000
23-05-2008, 22:09
u vezi x-fire, meni je tipka join diseblana, a nade mi igru na kompu, kak da igram neku igru, prvo trebam nekog joinat da bi mogo nes igart jel tako??

Maja
23-05-2008, 22:27
u vezi x-fire, meni je tipka join diseblana, a nade mi igru na kompu, kak da igram neku igru, prvo trebam nekog joinat da bi mogo nes igart jel tako??

ček, koju igru igraš prek neta? homm3?

Bero4000
23-05-2008, 22:42
u vezi x-fire, meni je tipka join diseblana, a nade mi igru na kompu, kak da igram neku igru, prvo trebam nekog joinat da bi mogo nes igart jel tako??

ček, koju igru igraš prek neta? homm3?

ne, htjeo bih ju igart, al pricam opcenito, koju god igru instaliram x-fire ju prepozna al ne znam kak bi ju igro, jer ne mogu joinat

Maja
23-05-2008, 23:33
u vezi x-fire, meni je tipka join diseblana, a nade mi igru na kompu, kak da igram neku igru, prvo trebam nekog joinat da bi mogo nes igart jel tako??

ček, koju igru igraš prek neta? homm3?

ne, htjeo bih ju igart, al pricam opcenito, koju god igru instaliram x-fire ju prepozna al ne znam kak bi ju igro, jer ne mogu joinat

pa ne možeš sam tak igrat online. npr, za unreal ti treba poseban patch.
ne bih htjela pričat o drugim igrama jel ne znam, al mislim da i za druge igre trebaš patcheve

Bero4000
24-05-2008, 11:17
pa x-fire mi automatski skine sve moguce patcheve za igru, pa i dalje nis nemrem, evo naprimjer heroes 5 mi je updatan do kraja pa kad odem u herosima multiplayer opet nemogu igrat??

Maja
24-05-2008, 14:09
tako sam i ja unreal očekivala da mi skine patch, pa nije, morala sam sama sve. probaj nać na forumu homm, možd ima... ja tražila al nisam našla :(

Bero4000
25-05-2008, 14:34
malo sam pogrijesi, kako sam vec bio odusto od x-fire tak ga nisam ni imo instaliranog dok smo pretrpavali ovu temu, al sad sam ga instaliro, al ne znam kako da se spojim na server za heroes 5, kad mu kazem da mi refresha listu servera i dalje se nis ne dogodi, il probam nac neki server, dakle mislim na ovo:
http://img60.imageshack.us/img60/1130/yxnz5.jpg (http://imageshack.us)
By moje1234 (http://profile.imageshack.us/user/moje1234)
nema upce heroesa na popisu igra kao sto i vidite sami, a kad idem pogledat jeli detektiro uopće heroese pod options lijepo pise heroes of might and magic 5 tribes of the east(mada moja verzija heroesa nije ekspanzija, no mislim da to ne smeta), kaj da radim??? :? :? :?

Flippy
23-07-2008, 20:40
Kveščn ljudi. Kako ide proces igranja preko hamachija. Dakle od a do ž. Patchevi i sve. Molim da mi netko objasni.

Herr Schnitzel
23-07-2008, 20:54
Skini Hamachi -> instaliraj ga -> restartaj komp ako je nuzno -> upali ga -> stvori virtualnu LAN mrezu -> reci frendu ime mreze -> frend se spoji -> igraj kao na obicnom LAN-u.

Flippy
23-07-2008, 20:55
Trebam na tcp/ ip il na kaj? Rekao sam detaljnije molim.

Herr Schnitzel
23-07-2008, 20:55
Skini Hamachi -> instaliraj ga -> restartaj komp ako je nuzno -> upali ga -> stvori virtualnu LAN mrezu -> reci frendu ime mreze -> frend se spoji -> igraj kao na obicnom LAN-u.

Flippy
23-07-2008, 20:58
Erm. Nemam blage. Nikad nisam ni igrao H3 na lanu :(

Ima 7 opcija S:?

Raz
24-04-2009, 20:48
Opet oživljavam temu... ali nema veze, možda malo probudim ovaj podforum 8)

Heroes 3 je moja prva igra koju sam igrao na računalu. Potrošio sam sate i sate igrajući to čudo a i sada ga opet igram.
Neću reći da mi je najbolja u serijalu ali "ima ono nešto" što me drži da dalje igram. Mnogo sam si puta rekao- još samo jedan potez, a zatim je to preraslo u kojih 50 :D

Arbiter of Change
24-04-2009, 20:52
Tako je, ima "ono nešto", nešto za što ja još uvijek tvrdim da je FLUIDNOST igre, a pri tom ne mislim na FPS koji dobijaš nego jednostavno... igra ide bez otezanja i odlaganja za razliku od, npr. Heroes 5 kod kojih uvijek imaš one male iritantne stvari koje ti idu na jetru kao sekundni loading kod ulaska u grad, čekanje dok jedinice odvrte (ubitačno sporo, ubrzanje jednostavno nije to) svoje animacije u borbi... male stvari koje ubijaju dinamiku. U trici sve ide brzo jer nema tehnologije koja bi ju, ironično, kočila svim tim eye-candiem.

###DK###
25-04-2009, 10:18
Jedna od najlegendarnijih igara svih vremena. Doduše, nikad nisam imao volje prelaziti kampanju.
Gradovi s titanima i anđelima su mi najbolji.
Gorgoyle izgleda legendarno. :pray:

The Jackal
25-04-2009, 10:53
Dungeon :pray:

Crni Zmajevi i Meduze

###DK###
25-04-2009, 13:26
Crni zmajevi mi nisu nešto, ali zato su meduze :pray: .
I one oči što ispaljuju nekakav laser.
I da, Manticore (onaj lav sa škorpionovim repom).

The Jackal
25-04-2009, 13:40
I one oči što ispaljuju nekakav laser.


Beholderi?

###DK###
25-04-2009, 13:44
Nisam siguran kako se zovu, ali uglavnom, iz Dungeona su.
Hodaju na nekakvim krakovima.

The Jackal
25-04-2009, 14:12
Da. To su Beholderi. Inferno isto nije loš grad. Jedino ima jako malen sveukupan HP

Lord Ragnarok
25-04-2009, 14:14
beholders su ta okeca na krakovima. doduse isto sam dungeon fan, i jednostavno obozavam minotaure (koji mi doduse UVIJEK poginu,ali ono bas uvijek, osim kada ih ne cuvam uz zadnju liniju da im nitko nista nemoze). zatim su mi one harpy hags prekul, no enemy retalation i jos se vrate nazad nakon napada-pre korisno za braniti dvorac, pogotovo kada ima samo1 probijeni ulaz. nakon toga dolaze ancient behmot (ili kakogod se zovu iz strongholda zadnji uniti) te oni bikovi iz fortressa (neznam sada ime).

ps ste znali da na easy do zadnjih unita u strongholdu se moze doci u manje od tjedan dana? :D meni jedna od najdrazih taktika protiv easya ili njub frenda :D

Arbiter of Change
25-04-2009, 14:38
Inferno isto nije loš grad. Jedino ima jako malen sveukupan HP
Zapravo, kad usporediš prosječnu cijenu unita i njihovu vrijednost, Inferno je više-manje solidan grad koji ima slabost da mu rane jedinice suckaju poprilično (Impovi npr, koji su skupi i beskorisni osim ako ti ne treba meat shield), ali se poboljšava kad upgrejdaš jedinice jer neke imaju feature koji ih čini korisnima (Rez koji ima Pit Lord, npr) ili Fire Shield koji je uvijek koristan protiv high-level jedinica. Iako, ako mene pitaš, glavna snaga Inferno ekipe je u relativno niskoj cijeni jedinica kad su resursi u pitanju (mercury i sulfur uglavnom, ako se dobro sjećam) tako da nemaju previše problema budući da su Me i Su obično zastupljeniji od ostalih.

The Jackal
25-04-2009, 14:43
A šta imaš za reć za Undeadove. Relativno spori i bez nekih extra boostova.

Arbiter of Change
25-04-2009, 15:05
Ne baš puno, budući da se nikada nisam baš ufurao u njih jer nisam za gomilanje skeletona, tj. da ti je Necromancer I-MUST heroj ako igraš sa Necropolisom budući da ti pospješuje rast istih. Ali iz ono iskustva što imam, početak užasan, bolan ali i brojan (zbog skeletona), prijelaz još teži i tek počinje ličiti na nešto kad u igru dođu vampiri, lichevi i Dread Knight. Ghost Dragon ima zgodan fičr, ali nije mi simpatičan, hebiga.

Raz
25-04-2009, 17:42
Meni su Rampart dosta dobri. Treantovi rulaju :pray:

The Jackal
25-04-2009, 17:57
Meni su Rampart dosta dobri. Treantovi rulaju :pray:

Ja kad igram sa Rampart... meni treantovi ni ne dobiju priliku za napad.. ili ih D ili W.

###DK###
25-04-2009, 21:07
U Rampartu mi jedinice ne izgledaju dobro kao u ostalim gradovima.
Ali dobar je i Rampart. :D

Bartuc
25-04-2009, 21:11
Mene Rampart baš smiruje, nekako je tako idiličan, baš osvježenje naspram ostalih gradova. A i njegovi Arčeri su dobri za poluditi :pray:

A najjači sam sa Tower gradom, skup je, ali potencijalno i najjači. Što zbog odličnih heroja koji su orjentirani na magiju uništenja, što zbog Naga i Titana.

Najdosadniji grad kojega ne mogu smisliti, ono baš mi se gadi, je Fortress. Niti jedne jedine dobre jedinice taj grad nema, čista jad i bijeda :cry:

###DK###
25-04-2009, 21:19
Da, Tower je i meni daleko najbolji.
Je li Fortress onaj močvarni (u kojem su najjače Hidre)?
Ako jest, i meni je taj naporan.

Bartuc
25-04-2009, 21:29
Da, to je to. Jadno, zar ne :D

###DK###
25-04-2009, 22:21
Totalno.
Kada sam igrao demo, mislio sam da će taj grad biti najbolji, jer su mi oni komarci bili dobri, ali eto, prevario sam se.
Nije prvi put. :D

Bartuc
25-04-2009, 22:31
Jel ima netko tko misli da je Fortress dobar? Recite zašto, kakve taktike koristite sa tim gradom... :D

Arbiter of Change
25-04-2009, 23:31
Mene Rampart baš smiruje, nekako je tako idiličan, baš osvježenje naspram ostalih gradova. A i njegovi Arčeri su dobri za poluditi :pray:

A najjači sam sa Tower gradom, skup je, ali potencijalno i najjači. Što zbog odličnih heroja koji su orjentirani na magiju uništenja, što zbog Naga i Titana.
Pjesma u Rampartu je odlična, ali Tower nikad nisam savladao jer su preteški. Jednostavno čudan miks jedinica i prokleto skupe resource-wise, ali Titan razvaljuje na kraju.

The Jackal
26-04-2009, 08:19
Jel ima netko tko misli da je Fortress dobar? Recite zašto, kakve taktike koristite sa tim gradom... :D

Fortress je jako dobar ako znaš iskoristit taktiku sa bikovima i hydrama. Hydre nek okamene neke malo teže jedinice za svladat a onda dolazi na red bikovi. Bikovi su jako jako dobre jedinice. Barem meni. Čak možda bolji od onih jebenih Hydra.

A što se tiče towera... najjači sa Solmyrom (chain lightning mu je specijalnost) dodaš na njega sorcery i water, earth. fire, air magic i još logistics ili pathfinding.. uf..


e da i kod fortressa sam zaboravio.... imaju najslabije range creature... ikada.

Lord Ragnarok
26-04-2009, 14:22
fortress nikada nisam naucio koristiti, jednostavno su mi prelosi. em nemaju nikakvih spellova, em im svaka jedinica svog tiera ima jacu verziju u drugim dvorcima (ako se ne varam, bikovi i dread knights su isti tier, a dread knights >>bikovi). mozda ih se moze nekako iskombinirati da su uber-efikasni, ali se nikada nisam mucio sa njima

Bartuc
26-04-2009, 17:27
Dobro što bikovi napadaju više polja od jednom, zato su vrlo dobri. Ali jedna jedinica ne može zamijeniti sve ostale tierove.


Nego, ovaj podforum bi trebao biti ispod Gaming Općenito, ovako je baš neupadljiv i totalno zaboravim da postoji :(

The Jackal
26-04-2009, 17:35
Dobro što bikovi napadaju više polja od jednom, zato su vrlo dobri. Ali jedna jedinica ne može zamijeniti sve ostale tierove.


Nego, ovaj podforum bi trebao biti ispod Gaming Općenito, ovako je baš neupadljiv i totalno zaboravim da postoji :(

A ja mislim da bi trebao bit kao podforum u Gaming Općenito

Lord Ragnarok
26-04-2009, 19:53
bilo je bilijun poksaja da se angovori adminstracija da uvede podforume kod podforuma >.<' ono da u gmaing općenito imas podforume strategije pucacine avanture rpg itd. svaki od njih ej neslavno propao ali eto, jos uvijek zivimo u nadi. inace jel ima koga za partiju homm3 vanilla (samo patchevi, bez armagedons blade i shadow of nesto) preko hamacchia?

The Jackal
27-04-2009, 13:47
Pseto Reporting For Duty Sir

Outmind
08-05-2009, 09:12
fortress nikada nisam naucio koristiti, jednostavno su mi prelosi. em nemaju nikakvih spellova, em im svaka jedinica svog tiera ima jacu verziju u drugim dvorcima (ako se ne varam, bikovi i dread knights su isti tier, a dread knights >>bikovi). mozda ih se moze nekako iskombinirati da su uber-efikasni, ali se nikada nisam mucio sa njima

Ovo što si rekao nije istina. Mighty gorgon je tier5, dread night je tier 6. Osim toga, mg može napadat 2 protivnika jednog do drugog (ak su u pravom položaju) i kaj je još bolje, onaj death gaze ili kak se već zove, svaki puta ubije nekog, za razliku od onog blade-a koji može a i ne mora past. MG je po meni jedan od najboljih tier 5 beštija.

Lord Ragnarok
08-05-2009, 10:03
napisao sam ''ako se ne varam'' jer sam u to vrijeme to pisao po sijecanju, tako da je postojala mogucnost greske

Outmind
08-05-2009, 11:47
Moj bed. nhf. Inače mg je vjerojatno najbolji tier 7 killer. Ako i ne ubije sve creature svojim napadom, death gaze će se sigurno pobrinut za jednog, dvojcu, pa i trojcu (ako ima puno mg-a) tier 7 creaturea, što definitivno nije za bacit. Kajse tiče ostalih fortress creature-a, istina je da su manje više dosta slabi, pogotovo lizardmeni. Ali s druge strane, gnollovi su među boljim tier1, dragonflyevi su izvrsni za debuff i brzi naapd, basiliscov stone gaze isto nije za bacit. Da i ne spominjemo činjenicu da fortressovci imaju najbolji defense u igri, što je puno korisnijeod visokog attacka kod strongholda npr. Kad smo već kod strongholda, nikad mi nije bilo jasno zakaj su glazbu koja je bila u castle-u u homm3 demou na kraju stavili u stronghold. Glazba se fenomenalnno slaže sa goody twoshoes knight settingom. Barbarima treba nekaj jače!

zirnitra
11-05-2009, 20:00
bilo bi jos lijepse da ju wog nije unistio, ali inace igra je jako dobra

Lord Ragnarok
11-05-2009, 21:43
wog? kolko sam skuzio preko googlea to je neki user-made mod. obican homm3 (sa expanzijama) je vise nego dosta za 3-4 tjedna igranja (ne nekog pc kampanja, vec casual). ne shavacam zasto se truditi sa tim svim modovima.
noisto kolko sam procitao, dosta ljudi je nahvalilo taj mod

zirnitra
11-05-2009, 22:23
wog? kolko sam skuzio preko googlea to je neki user-made mod. obican homm3 (sa expanzijama) je vise nego dosta za 3-4 tjedna igranja (ne nekog pc kampanja, vec casual). ne shavacam zasto se truditi sa tim svim modovima.
noisto kolko sam procitao, dosta ljudi je nahvalilo taj mod

glavni problem je nebalansiranost u magijama, magije koje rade damage su ostale iste dok se brojnost vojske masivno povečala, tako da više nemamo heroes of might and magic neg heroes of velka vojska i malo mozga

Lord Ragnarok
11-05-2009, 22:26
ja sam i prije znao imati ogromne vojske, cak mi ni implosion od neprijatelja nije radio tolko znacajni dmg. pogotovo kada sam igro 1x1 protiv bratica. nakraju smo spali ja na cca 50 black dragona a on na 2k halberda (poboljsani pikemani, nisam siguran kak se zovu). dobio sam zahvaljujuci nepresusnom izvoru mane (mana fortex ftw, mnozi mi manu sa 2) te spammanjem implossiona...

zirnitra
11-05-2009, 22:40
sve zavisi o skillovima koje uzmeš,a pogotovo spejšlti ,za duže igranje najbolje je uzeti nešto što će ti davati bonus svaki lvl , a u kraćem resursi ili magije.

Lord Ragnarok
11-05-2009, 23:26
earth magic i wisom sigurn uzimam, onda ide tactics, archery, armourer te ono za melee borbu (neznam ime). a od heroja zemem si onog panja sta ima minotaure kao spešialiti

zirnitra
11-05-2009, 23:34
dungeon, black dragons, armagedon -to je i vipe nego dovoljno , još ubaciš fire magic, sorcery, inteligence, earth magic za town portal , air magic za dimension door ili logistic može i oboje, onda još za rezervu magija berserk i samo nada da protivnik nema jedan od tri moguca artifakta da se obrani od tog i da nema conflux naravno

WAR-ELEMENT
12-05-2009, 18:14
To je igra koju nesmijem instalirat na računar,jer kada je instaliram igram puni 7 dana bez prestanka,čak znam da nespavam,to je največa zaraza za koju znam.

iznogud1515
31-05-2009, 09:50
evo da malo rivajvam temu:
uskoro (valjda) izlazi novi add-on za heroese, nazvan Horn of the Abyss (HotA) koji dodaje par novih dvoraca, monstera, artifekta i puno drugih stvari.

više informacija: http://www.celestialheavens.com/forums/ ... php?t=8742 (http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=8742)

Outmind
06-06-2009, 21:06
Wow, 4 nova grada! Stvarno su si ljudi dali truda. Usput, znaš l možda jeli to jedini mod koji dodaje nove gradive, ili ih ima još?

The Jackal
08-06-2009, 10:51
Ima onaj mod Wake of Gods (sumtim like that)... Mislim da i taj mod dodaje nove likove i dvorce.

iznogud1515
08-06-2009, 14:05
WoG ne dodaje nove gradove, nego nove upgradove i nove monstere.
Outmind: Armageddon's Blade daje Conflux dvorac, to je official ekspanzija, ne znam jel to već imaš

theplaya
08-06-2009, 14:46
wow jel to jedini takav add on il ih ima vise, dok sam stalno visio za homm III nisam imao internet pa nisam ni mogao trazit. al mogo bi s frendom koji hot seat za stara vremena odigrat sa ovim novim stvarima :).

EDIT: http://www.celestialheavens.com/forums/ ... php?t=8808 (http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=8808)S
aha ovo je kao neka lista modova, koje od njih se isplati instalirat? nebi htio poremetit samu igru njima, nego samo ako imaju ti sto si reko novi gradovi heroji artifacti campaign itd. i jel rade jedni s drugima?

Outmind
08-06-2009, 18:03
Ma imam conflux, ali grad ima sam 2 jedinice vrijedne spomena, tak da mi nisu nikad bili baš neš... pogledat ću ovaj drugi mod, možda mi se svidi.

Arg0nautH
07-07-2009, 18:45
evo i moj prvi post ovdje,zakleti sam fan heroja3
za homm4 nezelin cuti
5,ajme majko,pogledaj gargoyle iz 3,s losijom grafikom,i gargoyle iz 5 :-x

Raz
07-07-2009, 19:10
evo i moj prvi post ovdje,zakleti sam fan heroja3
za homm4 nezelin cuti
5,ajme majko,pogledaj gargoyle iz 3,s losijom grafikom,i gargoyle iz 5 :-x
3 je legendarna, 4 je lošija ali ipak vrijedna spomena, a 5 je sa zadnjom ekspanzijom po kvaliteti negdje kao i Heroes 3. Samo mi nemoj reći da ti je 5 loša samo zbog gargoylea :(

Arg0nautH
07-07-2009, 19:39
ma odlicna je petica,i dvije expanzije Hammers of fate,Tribes of the east,ali nemam isti feeling dok igram kao kad igram tricu...neznam,trica mi je ipak trica

Wishmaster
07-07-2009, 23:55
Nisam neki preveliki fan Hirojsa ali nekak mi je četvorka najbolje sjela.
Igral sam 3,4,5 (nisam igral one kampanje nego obične borbe na mapi) ali nekak mi je ipak 4. dio najbolji. H5 je tak-tak, preveč WoW-like grafika i općenito mi nije nekaj specijalnog.

Raz
08-07-2009, 00:38
4 je čist ok, bez obzira što sam čuo brojne kritike da je smeće. Najviše me smetalo mješanje rasa i to što se jedinice nisu mogle upgradeati, ostalo je sve bilo super.

###DK###
08-07-2009, 10:01
Mene je puno toga u četvorci smetalo. Biranje koje ćeš jedinice moći graditi, nema poboljšavanja jedinica, svi su gradovi na isti kalup. Uglavnom, meni daleko najgori nastavak Heroesa. I da, ono sranje kad se možeš kretati samo s jedinicama. To mi je isto glupo.

Deadwalker
08-07-2009, 23:05
Da se i ja oglasim u ovom topicu. Heroes 3 je valjda igra kojoj sam prepustio najvise svog zivota. Pola mapa znam napamet, i valjda sam poskidao pola s neta sta sam mogao naci. Nekoliko sam i sam dizajnirao u map editoru. Jednostavno cista legenda od igre i bit ce na mojem hardu dok god je OS bude prepoznavao. Cetvorka mi je isto bila ok, iako daleko losija od trojke. Negdje se bila izgubila ona misticnost trojke. Petica, well, kako kaze Raz, je po kvaliteti sa zadnjom ekspanzijom na razini trojke, i tu se apsolutno slazem. Po gameplay-u cak je bolja od trojke.

E da, ako se nekome da petica preko hamachia, nek mi se javi na pm... 8)

Delirium
25-07-2009, 09:58
premocna igra proveo sam pola zivota igrajuci to... IV. je shit, V. je onak...al ja sam htio remejk III.

osvetnik_sch3l3
06-04-2010, 14:13
imam problem.
u borbi mi je jedinicama uvijek upisan max healt iako su primile dmg

Delirium
08-04-2010, 07:55
Jedino sto mi fali u u trojci, a bilo je odlično realizirano u IV je ono mjuešanje klasa, pa vam onda ispadne neki levi k ko Fire Diviner il nest XD

osvetnik_sch3l3
10-04-2010, 02:45
btw. koji vam je najbolji heroj i build za njega?
neki od navedenih za koje sam cuo da se cesto spominju su tazar iz fortressa, crag hack iz strongholda i solmyr iz towera

System
10-04-2010, 05:16
Ja sam vazda uzimao Isru iz Necropolisa. 10k kostura ftw.

Delirium
10-04-2010, 12:51
uf Crag Hack, Solmyr i onaj sa necromnacy specom iz necropolisa su tri naj OP heroja u igri

Crag Hack i necromancer postaju nevjerovatno jaki na visokim lvlima, a solmyr razvaljuje od lvl1 zbog Ch.lightning spec i jos ga kombinirate sa air magic i pfft

System
10-04-2010, 13:26
Vjerujem da govoris o Isri. Ima mali movement ali zato kad nabijes nekromansi ownas. Jedan lik je nakupio 10000 kostura, svojim ocima sam vidjeo.

Delirium
10-04-2010, 13:32
Da ja mislim da je to taj , jos owna jako onaj kod ramparta sa resistnace specom os isuse, ako se fajtas protvim agic heroja nist ti nemoze

Toxic_x3
10-04-2010, 23:36
ja isto imam origigi pod 2cm prasine u ladici,nisam je igrao vec 6 godina mozda i vise :thumbs1:

Bartuc
10-04-2010, 23:42
Meni je full došlo da je zaigram pred jedno godinu dana, ali nije mi radilo. Ne znam jel bilo do sustava ili do multicore CPU-a :( Ali igra pršti šarmom, petica mi je pre genijalna i u definitivno najbolji HoMM u serijalu, ali trojka je klasik koji zauzima posebnu bezvremensku kategoriju i opet bez problema konkurira petici :pray: Obožavam trojku...

System
11-04-2010, 05:51
Petica nece nikad postici to sto je trojka. One mozda konkurisu jedna drugoj po gameplay-u i otalim aspektima, ali petica nikad nece imati taj kultni status koji trojka ima.

Outmind
06-07-2010, 20:58
Sad sam se sjetio nečeg kaj me je uvijek zanimalo - ajde nek mi netko pokuša objasnit zašto pobogu imati više heroja? Nikada mi nije bila jasna prednost dvojce / trojce jednako snažniih heroja. Ok, brže dođu do resursa itd, to je istina, no postoje li kakve druge prednosti? Ja uvijek igram sa jednim herojem + 1 supply heroj koji ovome periodički dobavlja trupe, i nemam sa tim pristupom nikakvih problema.

Raz
06-07-2010, 21:18
Ne sjećam se točno kako je bilo u HoMM 3, ali je u petici više heroja je prilično korisno ako imaš nekoliko gradova na karti. Recimo...

Odlazim sa najjačim herojem osvojit neprijateljski grad, ali čim se udaljim od grada mi neprijateljski heroj napada isti (recimo da je bio fog of war i da ga nisam vidio da dolazi). Meni treba 2 turna da dođem do njega i napadnem, a on je od mog grada udaljen 1 turn. Pošto se nemam sa kime odbranit kupujem ostatak vojske i heroja iz taverne, ali je slabog levela tako da mi kreature ne dobivaju bonus napad, obranu i sve što dolazi sa njime, a nemam ni jake magije koje će mi pomoći u borbi protiv neprijatelja. Grad biva osvojen, da bi odmah nakon 1 poteza grad bio ponovo u mojim rukama. Nažalost, izgubio sam dosta vojske u ponovom zauzimanju, a ne mogu si kupit vojsku u gradu budući da sam svu potrošio na obranu. Neprijatelj to primjećuje i slijedi full scale attack dok sam još slab... game over.

Ukratko. ^^

Iako, mislim da ih nije ni dobro imati previše, jer levelanje pojedinog heroja dosta ovisi o onim treasure experience/treasure kutijama, a heroj će teško dobit visok level ako mu ostali uzimaju experience.

osvetnik_sch3l3
07-07-2010, 09:23
osobno uvijek volim imati sto vise heroja od kojih je jean uvijek main i sa njime nastojim kupiti sav bitniji exp. na mapi,
sekundarnog heroja volim imati sa spec. logistikom koji ce ici po dwellinzima i skupljati vojsku te biti u stanju osloboditi pokoji rudnik od random mobova koji u tom stadiju igre ne doprinose exp. glavnom heroju.
ostalih 3,4,5 heroja koristim za scautanje i i skupljanje razbacanih resursa te uvid u neprijateljsku vojsku.
na velikim mapama sa oceanom uvijek pokusavam imati barem 2 heroja koji ce skupkljati resurse na vodi koja obiluje drvetom i zlatom

whiskey
07-07-2010, 14:42
Ako imam town portal onda više heroja nije potrebno. Ako sam fajter onda je poželjno imat 2-3 malo jaca da brane osvojeni teritorij.

osvetnik_sch3l3
10-07-2010, 13:22
Ako imam town portal onda više heroja nije potrebno. Ako sam fajter onda je poželjno imat 2-3 malo jaca da brane osvojeni teritorij.

pa da, town portal i dimension door i vise briga nema

Bartuc
03-04-2011, 10:46
Ako još netko igra ovu igru, skinite si HD patch (http://sites.google.com/site/heroes3hd/). Patch vam daje mogućnost dizanja rezolucije sve do 4000x4000, must have za današnje FullHD monitore i sl.

Delirium
03-04-2011, 19:19
Bartuc

Volim te

:pray:

Maja
06-04-2011, 23:36
Ako još netko igra ovu igru, skinite si HD patch (http://sites.google.com/site/heroes3hd/). Patch vam daje mogućnost dizanja rezolucije sve do 4000x4000, must have za današnje FullHD monitore i sl.
Kad mi barem imala kul monitor za to :cry:

Bartuc
10-04-2011, 09:59
Pa dovoljno da imaš recimo 17-19" (1280x1024), već ti pomaže pošto možeš dignuti rezu sa nativnih 640x480 (ili je 800x600, ne sjećam se). Znači patch nije za 4000x4000 rezu, već do nje može ići :D

Cid
10-04-2011, 10:08
Ja imam 20,5 inčni monitor i rezolucija mi je sasvim okej, još uz to može i na Windows 7. Da ne spominjem kako sam je platio samo 70tak kuna, sick!
Igrat ću ovo dok sam živ.

Deadwalker
01-01-2013, 14:37
Uveo legendu u novo doba.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/551042_10200239269613488_1418864911_n.jpg

Gothmog
02-01-2013, 10:01
To ti je dobra ideja...kakva je to igra bila!

Arg0nautH
31-01-2013, 00:10
Zna li itko postoji li nekakav nacin da promijenim avatar heroju,odnosno importam neki svoj ?

sickpetey
31-01-2013, 15:21
Pokuso bih pomoci al nemam vise link od sajta od kuda sam to skinuo al googlaj malo pa ces lako naci. Ima par heroes 3 site-ova di su ljudi stavili custom avatar packove , al za kreiranje i importanje svoga avatar mislim da ces se sa time morati malo vise zajebavati, ni ja nisam tocno skontao kako radi.

Arg0nautH
17-02-2013, 17:26
Neznam jesam li mozda vec pitao,zna li tko koja je ono melodija koja svira kad se klikne na kartu( za gral ), nasao sam je vec na yt al je video izbrisan a zaboravio sam kako se zvalo,bilo je nesto tipa creepy,spooky i slicno.

Gothmog
17-02-2013, 18:29
ME81Hn165Qc

Ovo?

WAR-ELEMENT
17-02-2013, 22:02
Jedna od najbolji igara ikad, i dan danas nekad zaigram i izgubim cijeli dan na nju,pored toga imam orginal od 3 dijela pa do petice :D.

Arg0nautH
19-02-2013, 19:10
Nije nije ta :nonono:

http://postimage.org/image/xrn1exu9l/

Kad se ova karta prikaze..

The Great Duck
21-06-2013, 10:26
Ako mislimo na isto, mislim da sam nešto slično čuo u Blade of Darkness.

Deadwalker
09-12-2014, 23:24
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/p526x296/10647138_10152911719344588_1622270892665626904_n.j pg?oh=53782f1237d5d60184154c092d2be368&oe=55132649

Oh well :D

http://might-and-magic.ubi.com/universe/en-GB/games/all-games/might-and-magic-heroes-3-hd/index.aspx

flander
13-12-2014, 13:05
kupuje se

da i to dodam u kolekciju

Deadwalker
13-12-2014, 13:43
https://gfycat.com/FluidUnselfishBedlingtonterrier

Šteta samo što ekspanzije nisu odmah uključene u remaster, nego crni Ubisoft želi što više love izvući iz cijele priče. Inače koliko vidim gg posao, kompletni art su preradili.

flander
19-12-2014, 20:01
ma to cu iovako pricekat neki sale, ne namjeravam odma uzet u startu, kad bude koji 5 eura, 10 max.

Gothmog
20-12-2014, 12:16
A baš sam neki dan gledao da si ubodem HoMM 3 complete na GOG. Okej, onda čekam ovo.

Lord Ragnarok
29-01-2015, 18:14
dns izasao hd remake. nigdje jos na jutubu nema nekog prikaza, kao uspredba 1 naprema 1. osim onog sto su na ubisoftu vec izbacili. sto je bulsit zesci.
itko kupio/vidio negdje neki preview?

Raz
29-01-2015, 19:51
Imaš na jutjubu usporedbu.


https://www.youtube.com/watch?v=URSm_zbHk00

Vjerojatno se više isplati kupiti original na GOG-u (koji sadrži i sve ekspanzije za razliku od ovoga) i skinuti resolution patch.

flander
05-02-2015, 13:15
ma nula bodova

nema random generatora za mape

hacker
05-02-2015, 15:34
Ti random generatori su tak ionak sranje. Imaš gro jebenih fan made mapa posvuda.