PDA

Pogledaj cijelu verziju : ET 2.60b



ZuziKlica
21-12-2006, 10:42
Molio bi da se javi ekipa koja ima problema sa doticnim patchom. Naime poslje studiozne i poduze analize, zakljucili smo da dosta ekipe koja se igra na Barabi ima problema sa smrzavanjem kompa. Naime, ljudima kojima se to dogadja na barabi se isto dogadja na svim et 2.60b serverima.

Sada mene zanima jel se to dogadja ljudima koji se ne igraju na Barabi? Nije ni da sumnjam da je problem uzrok neke pizdarije na Barabi, posto nema na serveru nikakvih pizdaria, osim mapa i kampanja, a i meni i jos nekima sve funkcionira naj normalnije. Ipak, moramo iskljuciti i naj nevjerojatnije mogucnosti :oops:

Problem se manifestira tako da se komp smrzne i nemre se nis drugo napravit nego hard reset :? , a obicno se desava unutar prvih 5-10 minuta igranja na serveru.

Blek_Stena
21-12-2006, 12:13
Problem nema veze sa Barabaom.. ja ga imam isto i jos jedno miljon ljudi.. Sumnja se na punkbuster ali ne znam tocno.. Cim uhvatim malo vremena prosnjofat cu po tome pa da vidim sta je.. Dotle.. reset button ce biti vas najbolji prijatelj! :D

R
21-12-2006, 13:28
Meni sve radi perfektno... :D

ZuziKlica
21-12-2006, 18:31
Ma sljaka i meni sve perfektno, al ovi me pucaju sa nekim nebulozama da moram Barabu spustit na 2.60 :fof: .

Aj iskljucujem PB do daljnjega, pa ce valjda sljakat

SLjAKA