PDA

Pogledaj cijelu verziju : ne mogu gledati nikakav video



zagicool
20-12-2006, 21:57
nakon što sam formatirao hard stavio sam codec-e međutim nijedan video neče da mi radi, zatim sam izbrisao te codece i instalirao k-lite codec pack ali video mi i dalje nije radio. Nakon toga sam ponovno formatirao hard i pokušao instalirati divx total pack te k-lite nakon njega ali mi i dalje neče da pokrene nijedan video niti iz roma niti sa pc-a??? pomagajjjjj
:shock:

kulamasta
20-12-2006, 22:03
Ne radi ti video... Hmmm... Probaj ga odnjeti na servis...

Salim se...

A kako se manifestira to da ti ne radi? Izbaci gresku? Pokrene player pa nema slike?

NortonCommander
20-12-2006, 22:13
Ako ti se ne da zafrkavat sa tim, jednostavno instaliraj vlc media player. To djubre cita 99.9% svih video formata. Ja jos nisam naletio na nesto sto nie procitao. I sto je najbolje, ne ovisi o codecima na kompu.

Burek_fr0m_SPACE
20-12-2006, 22:22
Ako ti se ne da zafrkavat sa tim, jednostavno instaliraj vlc media player. To djubre cita 99.9% svih video formata. Ja jos nisam naletio na nesto sto nie procitao. I sto je najbolje, ne ovisi o codecima na kompu.
Da, baš... :rotfl: Kao što je i moj drug imao neki player za replaye iz svih igara... bez obzira šta od toga imao instalisano :rotfl:

NortonCommander
20-12-2006, 22:35
Nemoj se pravit pametan prije nego sto probas. Evo iskreno, jedini video fajl koji nism s njim uspio pokrenit je .mkv fajl (Matroska video format). Ostalo je sve islo bez problema.

ezav
20-12-2006, 22:45
Moze biti svasta....

Ak si reinstaliral win mozda si negdje pogrijesil....

Pokusaj opet uz neciju pomoc....

Hebiga....

.mkv normalno radi u VLC playeru...

NortonCommander
20-12-2006, 22:48
Dva-tri fajla nisam mogao pokrenit nikako, ni sa najnovijim VLC-om a sa jednim drugim programom je radilo, al ok, dobro da i to radi.

Burek_fr0m_SPACE
20-12-2006, 23:07
Nemoj se pravit pametan prije nego sto probas.
Ne bih ništa ni pričao da nisam probao. Da, on ima neke codece uz sebe, ali se opet, kao i svaki drugi player, oslanja i na ostale instalisane. Jako dobar player, btw, ali ne očekujte nemoguće od njega.

NortonCommander
20-12-2006, 23:37
Ou, ok, onda se ispričavam. :roll: Samo sto ja recimo na jednom od kompova imam samo taj vlc media player i nisam prethodno instalirao nikakve codece pa opet sve radi bez problema. Go figure.... :o

Burek_fr0m_SPACE
20-12-2006, 23:59
Kao što rekoh, ima neke codece uz sebe (one najčešće), ali ne možeš zato od njega očekivati da pusti sve što mu daš bez ikakvih dodatnih codeca. A ionako smo u offtopicu već, a i originalni poster se ne javlja...