PDA

Pogledaj cijelu verziju : HL2 mod - izrada



D.E.M.O.
20-12-2006, 08:38
je li itko zainteresiran za izradnju moda na sourcu ali vezano uz tuce na stadionima. znaci oruzja bi bila stolice palice i slicne kerefeke. strane bi bile znaci 1 navijaci 2 navijaci i policajci :D
edit: osobno ne volim tucnjave na stadionima, odnosno ne volim ni nogomet da ne bi netko pomislio, ali ovo bi bilo mocno przit u multiplayeru...

Michel
20-12-2006, 14:05
Kad bi se ovo dobro izvelo, sa savršenim modelima i teksturama i feelingom, ideja je super. Isključivo za mp. Jer sp sigurno ne bi ni znali ni mogli napravit :(

DrunkyDuck
20-12-2006, 19:17
Molim te da vise ne otvaras nove topice sa istom temom Source moda nego koristi postojecu za nove ideje.

D.E.M.O.
21-12-2006, 08:57
ok ispricavam se :)
dakle mislim da je ideja dosta dobra a k tome ne iskoristena :) mislio sam ono recimo policajci imaju 2 klase 1. oni sa ganovima i pendrecima i 2. oni sto inace kose ulice u stranim drzavama^^ oni sa stitekima, pendrecima i oni bi jos imali suzavac :D inace nisam bas previse upucen zato trazim zainteresirane da se razradi ova ideja i po mogucnosti ostvari :rotfl:

bloody007
06-03-2007, 23:36
zapravo kopiras hooligans:storm over europe sam je to bila strategija

Leoo
08-03-2007, 21:07
Ne da ja znam kako bi se to izvelo, ali kako očekuješ da će se itko raditi ako nemš pojma kako to izvesti...
Ako znaš kako, ispričavam se....
Uglavnom pribavi neke informacije pa onda traži ljude...

D.E.M.O.
09-03-2007, 18:36
Ne da ja znam kako bi se to izvelo, ali kako očekuješ da će se itko raditi ako nemš pojma kako to izvesti...
Ako znaš kako, ispričavam se....
Uglavnom pribavi neke informacije pa onda traži ljude...
cini se da sam naso lika za lua.. :)
i nije da nemam pojma ;)

Leoo
10-03-2007, 21:15
sto znaci lika za lua???

onda sorry.... ali dobro ovo dođe da neko novi naci oko na post :D