PDA

Pogledaj cijelu verziju : Modem i ton



*Fila*
19-12-2006, 21:13
e reinstalirao sam windowse neki dan i sad kad se spajam na net nema onog zvuka da zove pa dok se spaja!Metnuo sam da ton bude na high u modem properties ali ne čuje se ništ!frend mi kaže da mi treba neki program...?Neam blage prije je radilo sad neće

Empe Tri
19-12-2006, 21:19
e reinstalirao sam windowse neki dan i sad kad se spajam na net nema onog zvuka da zove pa dok se spaja!Metnuo sam da ton bude na high u modem properties ali ne čuje se ništ!frend mi kaže da mi treba neki program...?Neam blage prije je radilo sad neće

jesu li ti mozda zvucnici ukljuceni ?? :rotfl:

sala nego koje win imas XP ili ??

*Fila*
19-12-2006, 21:22
pa da zvučnici su mi ugašeni thx!! :rotfl:
Win xp,originalna verzija,service pack 2

Empe Tri
19-12-2006, 21:34
pa da zvučnici su mi ugašeni thx!! :rotfl:
Win xp,originalna verzija,service pack 2

ok ako jos imas taj problem mogu ti ovako probat pomoc
odi na Phone and modem options
zatim u prozoru gdje ti piseSDialing Rules Sodes na ono sto ti pise ispod LocationSnpr.optima ili t-crap ili tako nesto
pa zatim na EDIT
kad ti se otvori prozor vidices ono Tone ili Pulse
ti izaberi jedno od toga ovisi sta ti je namjesteno na tvom telefonu.
pa Aplly, OK.

kad zatvoris prozor, i kad ti se vrati Phone and modem optionsSodi pod modems i klikni jednom desnom tipkom na tvoj modem pa onda pod PROPERTIESSi tamo potrazi dali ti ima nesto kao Dialing Tone ON ili OFFSnisam sad siguran jer trenutno nemam modem u kompu pa malo se potrudi i potrazi ;)

ako i dalje budes imao problem onda neznam sta mu je :D


edit :
da nekazu ljudi da samo spamam na ovom forumu pa reko da budem malo od koristi :P :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
19-12-2006, 22:30
Ja sam prilično siguran da driveri ne valjaju. Jesi instalisao neke drivere koje si dobio uz modem ili si ostavio onako kako je bilo odmah nakon instalacije Windowsa?

*Fila*
20-12-2006, 09:53
instalirao sam drivere za motorolu 56k modem(moj modem) mp3 hvala probat ću pa javim šta bude

Jack5
20-12-2006, 16:55
[quote="*Fila*":35h1guow]pa da zvučnici su mi ugašeni thx!! :rotfl:
Win xp,originalna verzija,service pack 2

ok ako jos imas taj problem mogu ti ovako probat pomoc
odi na Phone and modem options
zatim u prozoru gdje ti piseSDialing Rules Sodes na ono sto ti pise ispod LocationSnpr.optima ili t-crap ili tako nesto
pa zatim na EDIT
kad ti se otvori prozor vidices ono Tone ili Pulse
ti izaberi jedno od toga ovisi sta ti je namjesteno na tvom telefonu.
pa Aplly, OK.

kad zatvoris prozor, i kad ti se vrati Phone and modem optionsSodi pod modems i klikni jednom desnom tipkom na tvoj modem pa onda pod PROPERTIESSi tamo potrazi dali ti ima nesto kao Dialing Tone ON ili OFFSnisam sad siguran jer trenutno nemam modem u kompu pa malo se potrudi i potrazi ;)

ako i dalje budes imao problem onda neznam sta mu je :D


edit :
da nekazu ljudi da samo spamam na ovom forumu pa reko da budem malo od koristi :P :rotfl:[/quote:35h1guow]

to ti je to,vjerojatno-tak sam i ja prije imao
odeš na modem,properties i opet modem i tamo isključiš wait for dial tone before dialing ili na diaing rules pa edit i odabereš tone :wink:

*Fila*
20-12-2006, 20:06
probao sve opet nema zvuka! :o

*Fila*
20-12-2006, 21:10
a što će ti zvuk?
ma kd se spaja da čujem jel linija slobodna ili ne ako nije onda zvoni bezveze nekoliko minuta i pokuša se spojit!Nije mi jako važno ali uštedilo bi mi vrijem ka dčujem da je zauzeto onda prekinem i probam ponovo a ne da on pokušava bezveze

Empe Tri
20-12-2006, 23:03
onda mogu samo ovako pomoc :D

ako imas bezzicni kucni telefon
napravi sljedece :

stavi telefon pokraj sebe, stavi da se spaja na net, onda podigni slusalicu ili pritisni onu tipku za otvorit vezu na telefonu da cujes ono
BiiIIP.......BiiIIP......BiiIIP......itd. i kad stavis da ti se prikljucuje na net cuces umjesto BiiIIP.....BiiIIP.....BiiIIP..... cut ces KkkRRrrRCKkkRrrRFfffRRKKKRRRFFCCKKKSSSSSSS........ . isto kao i kad su ti zvucnici ukljuceni :D

*Fila*
21-12-2006, 08:13
onda mogu samo ovako pomoc :D

ako imas bezzicni kucni telefon
napravi sljedece :

stavi telefon pokraj sebe, stavi da se spaja na net, onda podigni slusalicu ili pritisni onu tipku za otvorit vezu na telefonu da cujes ono
BiiIIP.......BiiIIP......BiiIIP......itd. i kad stavis da ti se prikljucuje na net cuces umjesto BiiIIP.....BiiIIP.....BiiIIP..... cut ces KkkRRrrRCKkkRrrRFfffRRKKKRRRFFCCKKKSSSSSSS........ . isto kao i kad su ti zvucnici ukljuceni :D
:thumbs2: :pray: ajd hvala

Empe Tri
22-12-2006, 11:35
ma nema na cemu :D

uvjek spreman pomoc nekom :P :D