PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako u Prince of Persia:The two thrones prijeci prvog bossa



Dadeks
19-12-2006, 20:27
Nek mi neko kaze kako ubiti tog ruznog diva ja ga pokusam ubostu oko ali ne uspijem[/i]

goGAMERo
19-12-2006, 20:40
Nije ovdje mjesto topicu, uglavnom, trebas ga poraziti koristeci speed kill, ono kada ti ekran zasvijetli u pravi moment pritisnuti, i skuziti ces dalje!

Prince-Artas
19-12-2006, 20:41
premješteno

flander
19-12-2006, 21:34
hehe vrlo jednostavno,ubiti bossovi u svim POP serijalima su jednostavni. Ovog diva možeš proč tako da se moraš penjat sastrane po onim zidičima. I vidić češ kao neku dasku dodješ na nju i skočiš na diva,tu ti počinje "speed kill",i kad mu rokneš oko onda bu on kao sljep i onda opleti po koljenima,kasnije on padne i finiširaš ga. To ti to :wink:

reiki_
20-12-2006, 18:45
imaš onu aren u kojoj je ona , i onda imaš dva ( ili tri ) mjesta na kojima moraš doći do daske sa koje skočiš na njega i odtada tvoji refleksi rade sve. kad ga tako prvi put ozlijediš , nadješ drugo mjesto , pa ona postane slijep i onda mu lijepo dođeš iza ledje i udri po nogama. kad on digne jednu nogu , brzo tuci po drugoj koja je ostala spuštena . repeat until done.

flander
20-12-2006, 19:09
imaš onu aren u kojoj je ona , i onda imaš dva ( ili tri ) mjesta na kojima moraš doći do daske sa koje skočiš na njega i odtada tvoji refleksi rade sve. kad ga tako prvi put ozlijediš , nadješ drugo mjesto , pa ona postane slijep i onda mu lijepo dođeš iza ledje i udri po nogama. kad on digne jednu nogu , brzo tuci po drugoj koja je ostala spuštena . repeat until done.



a kaj sam mu ja reko :?