PDA

Pogledaj cijelu verziju : STAR WARS FAN



Stranica : [1] 2 3

dinix
17-12-2006, 14:38
ljudi , obozavam sagu star wars. imam cijelu kolekciju od 6 filmova. svaki sam pogledo 10-tak puta. zanima me ima li među vama fanova star warsa??

olio
17-12-2006, 14:46
nikad čuo :?

17-12-2006, 15:02
Olio, jer se šalis??? Ja sam fan, ali u mjeri da znam vise od filmova.

dinix
17-12-2006, 15:04
Olio, jer se šalis??? Ja sam fan, ali u mjeri da znam vise od filmova.

kak misliš da znaš više od filmova????

olio
17-12-2006, 15:15
Olio, jer se šalis??? Ja sam fan, ali u mjeri da znam vise od filmova.

kak misliš da znaš više od filmova????da šalio sam se..... pa zna više jer čita star wars knjige .... imaš u Algoritmu knjige

Armachus
17-12-2006, 15:15
Ma to je sranje, meni je buraz bio uživljen u te gluposti. Inaće pogledao sam sve filmove (ne baš cjele) i dobri su mi prva 2, ostali su sranje pogotovo 4., 5. i 6. Svi oni s Lukom su sranje, radnja se odvija u svemirskim brodovima u svemiru pucaju jedni druge. JAdno. Oni prvi djelovi su mi nekako bolji... više maćevanja i tako.

T.N.T.
17-12-2006, 15:19
bolje šuti...

olio
17-12-2006, 15:21
bolje šuti...slažem se ......

Arbiter of Change
17-12-2006, 15:21
Ma to je sranje, meni je buraz bio uživljen u te gluposti. Inaće pogledao sam sve filmove (ne baš cjele) i dobri su mi prva 2, ostali su sranje pogotovo 4., 5. i 6. Svi oni s Lukom su sranje, radnja se odvija u svemirskim brodovima u svemiru pucaju jedni druge. JAdno. Oni prvi djelovi su mi nekako bolji... više maćevanja i tako.

E jao.... di si ti bio kad se stvarala novija Sci-Fi povijest?

......

Sonic_Moronic
17-12-2006, 15:22
Ma to je sranje, meni je buraz bio uživljen u te gluposti. Inaće pogledao sam sve filmove (ne baš cjele) i dobri su mi prva 2, ostali su sranje pogotovo 4., 5. i 6. Svi oni s Lukom su sranje, radnja se odvija u svemirskim brodovima u svemiru pucaju jedni druge. JAdno. Oni prvi djelovi su mi nekako bolji... više maćevanja i tako.

/sign

1,2 i 3. su najbolji. A pogotovo 3., taj owna <3

17-12-2006, 15:30
Ma to je sranje, meni je buraz bio uživljen u te gluposti. Inaće pogledao sam sve filmove (ne baš cjele) i dobri su mi prva 2, ostali su sranje pogotovo 4., 5. i 6. Svi oni s Lukom su sranje, radnja se odvija u svemirskim brodovima u svemiru pucaju jedni druge. JAdno. Oni prvi djelovi su mi nekako bolji... više maćevanja i tako.

Ti si kreten.

Armachus
17-12-2006, 15:31
Why

17-12-2006, 15:38
Zato jer živiš.Nhf.

Eddie9
17-12-2006, 15:42
jedino 4. 5. i 6. dio nesto vrijede a ovi prequeli su smece koje se treba zakopati...nisam neki fan SW ali kad bude prilika pogledam ove starije dijelove

dinix
17-12-2006, 15:44
Ma to je sranje, meni je buraz bio uživljen u te gluposti. Inaće pogledao sam sve filmove (ne baš cjele) i dobri su mi prva 2, ostali su sranje pogotovo 4., 5. i 6. Svi oni s Lukom su sranje, radnja se odvija u svemirskim brodovima u svemiru pucaju jedni druge. JAdno. Oni prvi djelovi su mi nekako bolji... više maćevanja i tako.

ak nisi gledo filmove bolje ne komentiraj

MTF*
17-12-2006, 15:45
meni su svi ok, 4,5,6 su mi bolji, ali me onaj luke i lea zivciraju...
inace je dobro

M4tth3w
17-12-2006, 15:46
meni je orginalna trilogija bolja po priči i po tome koliko sam više uživao kad sam gledao OT, za razliku od prva(zadnja) tri dijela...

meni bi bilo idealno da je u vrijeme snimanja 4,5,6-og dijela bila tehnika kao danas, a da Lucas opet bude takav kakav je tada bio...

dinix
17-12-2006, 15:48
Olio, jer se šalis??? Ja sam fan, ali u mjeri da znam vise od filmova.

kak misliš da znaš više od filmova????da šalio sam se..... pa zna više jer čita star wars knjige .... imaš u Algoritmu knjige

nevjerujem da su knjige tako dobre, bolje je gledat filmove. nisam siguran da knjige tolko prate film ( ili film knjige )

dinix
17-12-2006, 15:50
meni su svi ok, 4,5,6 su mi bolji, ali me onaj luke i lea zivciraju...
inace je dobro

zasto te oni živciraju??

17-12-2006, 15:53
Olio, jer se šalis??? Ja sam fan, ali u mjeri da znam vise od filmova.

kak misliš da znaš više od filmova????da šalio sam se..... pa zna više jer čita star wars knjige .... imaš u Algoritmu knjige

nevjerujem da su knjige tako dobre, bolje je gledat filmove. nisam siguran da knjige tolko prate film ( ili film knjige )

A gle sad, ti ni sad ne znaš kako ja Anakin nastao, tko su mu potomci kako se Darth Vader uzdizo u carstvu, sve piše u knjizi. To što ne znaš čitat je tvoj problem.

Arbiter of Change
17-12-2006, 15:55
A gle sad, ti ni sad ne znaš kako ja Anakin nastao, tko su mu potomci kako se Darth Vader uzdizo u carstvu, sve piše u knjizi. To što ne znaš čitat je tvoj problem.

Pa šta će mu knjige kad ima Wikipediju? :rotfl: Ne ozbiljno, trebaš pročitati knjige.

btw. itko čitao Thrawn trilogiju?

Kenyi
17-12-2006, 15:56
phoenix pusti sw kad ti je tesko ostani jos na fudbalu.btw sw voljem puno.

17-12-2006, 15:57
Njemu je nogomet u rangu s pameti.

Armachus
17-12-2006, 16:00
Njemu je nogomet u rangu s pameti.

Zato bi vas ja "sve zajedno" dobio u nogometu... :)

dinix
17-12-2006, 16:00
[quote="Axl Rose":4wefz79j]Olio, jer se šalis??? Ja sam fan, ali u mjeri da znam vise od filmova.

kak misliš da znaš više od filmova????da šalio sam se..... pa zna više jer čita star wars knjige .... imaš u Algoritmu knjige

nevjerujem da su knjige tako dobre, bolje je gledat filmove. nisam siguran da knjige tolko prate film ( ili film knjige )

A gle sad, ti ni sad ne znaš kako ja Anakin nastao, tko su mu potomci kako se Darth Vader uzdizo u carstvu, sve piše u knjizi. To što ne znaš čitat je tvoj problem.[/quote:4wefz79j]

ak to pise u knjigama , onda si moram kupit. de mi reci cijenu i naziv knjige, PLZ

17-12-2006, 16:02
Pogledaj u nekoj knjižari, prošvrljaj po netu, nisam sada vise siguran(nisu skupe)

olio
17-12-2006, 16:02
[quote="Axl Rose":yzj8rtrm]Olio, jer se šalis??? Ja sam fan, ali u mjeri da znam vise od filmova.

kak misliš da znaš više od filmova????da šalio sam se..... pa zna više jer čita star wars knjige .... imaš u Algoritmu knjige

nevjerujem da su knjige tako dobre, bolje je gledat filmove. nisam siguran da knjige tolko prate film ( ili film knjige )

A gle sad, ti ni sad ne znaš kako ja Anakin nastao, tko su mu potomci kako se Darth Vader uzdizo u carstvu, sve piše u knjizi. To što ne znaš čitat je tvoj problem.

ak to pise u knjigama , onda si moram kupit. de mi reci cijenu i naziv knjige, PLZ[/quote:yzj8rtrm]to nije knjiga to su knjige imaš u algoritma dosta knjiga ja mislim da su oko 60-70 kn komad

Kenyi
17-12-2006, 16:04
Njemu je nogomet u rangu s pameti.

Zato bi vas ja "sve zajedno" dobio u nogometu... :)

eh to ti je mnogo potrebno u zivotu da pobijedis nas sve zajedno u fudbalu i btw ne bi prezivio 10 minuta.

Arbiter of Change
17-12-2006, 16:06
Pitanje je imaju li ih više. Sjećam se da sam ja bio platio "Fantomsku Prijetnju" nekih 80-tak kuna kad je tek bila došla u nas.

Armachus
17-12-2006, 16:06
eh to ti je mnogo potrebno u zivotu da pobijedis nas sve zajedno u fudbalu i btw ne bi prezivio 10 minuta.

90 minuta.

dinix
17-12-2006, 16:07
Pogledaj u nekoj knjižari, prošvrljaj po netu, nisam sada vise siguran(nisu skupe)

vidio sam neke knjige sa naslovnicom kao na dvd-u imperij uzvraca udarac. jel to to???

17-12-2006, 16:08
Da, mislim da je :wink:

POSA
17-12-2006, 16:11
nisam čitao knjige, ali na wikipediji ima članaka o Expanded Universe, tj., o tome kako su stvari tekle od onog partya sa ewocima
no to je sve fikcija fanova i ne slaže se s onime što je lucas zamislio, ali on to odobrava
inače je on zamislio 9 dijelova, 1 - 6 su vani i rekao je da neće 7 - 9 ufilmičiti
ali to je i rekao za 1 - 3
možda za 20 godina...

dinix
17-12-2006, 16:13
nisam čitao knjige, ali na wikipediji ima članaka o Expanded Universe, tj., o tome kako su stvari tekle od onog partya sa ewocima
no to je sve fikcija fanova i ne slaže se s onime što je lucas zamislio, ali on to odobrava
inače je on zamislio 9 dijelova, 1 - 6 su vani i rekao je da neće 7 - 9 ufilmičiti
ali to je i rekao za 1 - 3
možda za 20 godina...

bilo bi dobro da se filmovi i dalje nastave, šteta je da nesto tako dobro prekine

dinix
17-12-2006, 16:14
Da, mislim da je :wink:

jesi procitao tu knjigu???? jel mi se isplati kupovat?? jel dobra???

Babitz
17-12-2006, 16:40
bolje da ne rade nove filmove

1-3 su dovoljno loši...

olio
17-12-2006, 16:40
Ako ti je blizu algoritam pogledaj...

Ja sada idem u grad pa ču pogledati ....

dinix
17-12-2006, 16:49
Ako ti je blizu algoritam pogledaj...

Ja sada idem u grad pa ču pogledati ....

javi mi

Eddie9
17-12-2006, 17:52
nisam čitao knjige, ali na wikipediji ima članaka o Expanded Universe, tj., o tome kako su stvari tekle od onog partya sa ewocima
no to je sve fikcija fanova i ne slaže se s onime što je lucas zamislio, ali on to odobrava
inače je on zamislio 9 dijelova, 1 - 6 su vani i rekao je da neće 7 - 9 ufilmičiti
ali to je i rekao za 1 - 3
možda za 20 godina...

bilo bi dobro da se filmovi i dalje nastave, šteta je da nesto tako dobro prekine

nesto tako dobro?
pa neka prestane dok moze jer je ocito da je poceo radit sranja...ti kao neki fan bi trebao vidjeti razliku između starih SW i novih SW filmova...

POSA
17-12-2006, 18:08
slažem se s time da je najbolje stati na vrhuncu.
i misli da je s ovih 6 dijelova priča dovoljna, ali svejedno me zanima

Helena
17-12-2006, 18:32
nisam čitao knjige, ali na wikipediji ima članaka o Expanded Universe, tj., o tome kako su stvari tekle od onog partya sa ewocima
no to je sve fikcija fanova i ne slaže se s onime što je lucas zamislio, ali on to odobrava
inače je on zamislio 9 dijelova, 1 - 6 su vani i rekao je da neće 7 - 9 ufilmičiti
ali to je i rekao za 1 - 3
možda za 20 godina...

bilo bi dobro da se filmovi i dalje nastave, šteta je da nesto tako dobro prekine

nesto tako dobro?
pa neka prestane dok moze jer je ocito da je poceo radit sranja...ti kao neki fan bi trebao vidjeti razliku između starih SW i novih SW filmova...

Slažem se. Nek stanu s filmovima i gotovo. Ako nastave s novim nastavcima, priča će totalno izgubiti svaki smisao, a i da ne spominjem da bi filmovi bili veliki promašaj.

17-12-2006, 18:42
Ajde, pola vas ni ne zna priču, samo ste pogledali nove filmove. Meni su svi super, ali eto..

Helena
17-12-2006, 18:50
Ajde, pola vas ni ne zna priču, samo ste pogledali nove filmove. Meni su svi super, ali eto..

A budući da si ti tako pametan i znaš cijelu priču, prosvijetli nas obične smrtnike, ponizno te molim.

Eddie9
17-12-2006, 18:55
Ajde, pola vas ni ne zna priču, samo ste pogledali nove filmove. Meni su svi super, ali eto..

kako to mislis ne znamo pricu?? ti si jerryev najbolji prijatelj?

17-12-2006, 19:00
Ajde, pola vas ni ne zna priču, samo ste pogledali nove filmove. Meni su svi super, ali eto..

A budući da si ti tako pametan i znaš cijelu priču, prosvijetli nas obične smrtnike, ponizno te molim.

A sorry sto sam uvrijedio The Empress :pray:
Inače, kaki nastavci, dosta je što imamo, ako nekog zanima neg pročita knjige.

GrimReaper
17-12-2006, 19:19
ako netko nešto ne zna, na http://www.moscroatia.comSima jako dobrih stvari...

inaće velik sam fan igara i svega, prva liga :D

Valtiel
17-12-2006, 19:31
Star Wars? Nije lose... iako je previse corny za moj ukus... Dosta isfucano...

E sad, KOTOR, pogotovo II Po meni ima mnoooooooogooooooo bolju pricu od cijele star Wars sage.

17-12-2006, 20:05
A kotor nije sw?

dinix
17-12-2006, 20:17
imate vi ustvari pravo. bolje je stati na vrhuncu nego sjebati cijelu stvar. samo je steta sto je gotovo.

dinix
17-12-2006, 20:22
A kotor nije sw?

je, al radnja nema nikakve veze s filmom i zato meni igra nije nist posebno. dobra je, al da su se drzali filma bila bi puno bolja. zato su po meni LEGO star warsi najbolje popratili radnju filma. sigurno najbolja SW igra

Valtiel
17-12-2006, 20:31
A kotor nije sw?

je, al radnja nema nikakve veze s filmom i zato meni igra nije nist posebno. dobra je, al da su se drzali filma bila bi puno bolja. zato su po meni LEGO star warsi najbolje popratili radnju filma. sigurno najbolja SW igra

To je subjektivno...

hvala Bogu da Kotor nema veze sa filmom! Jer je prica KOTORA milijardu puta bolja od filma... :boohoo:

dinix
17-12-2006, 20:33
onda nisi fan filma, al prica KOTORA ne moze biti nikako bolja od originala

Valtiel
17-12-2006, 20:56
onda nisi fan filma, al prica KOTORA ne moze biti nikako bolja od originala

Kako ne moze? Jer ti kazes da ne moze? :rotfl: SUBJEKTIVNO

Moje misljenje:
Covjece, KOTOR, pogotovo dvica, ima tako dubokoumnu pricu, puno filozofije... da glupi Vader moze svoju crnu masku sebi u guzicu strpati!

dinix
17-12-2006, 20:59
igra je dobra , ali nija zasluzila uzet ime star wars

Prince-Artas
17-12-2006, 21:03
ljudi , obozavam sagu star wars. imam cijelu kolekciju od 6 filmova. svaki sam pogledo 10-tak puta. zanima me ima li među vama fanova star warsa??

nisam neki fan, imam i ja svih 6 filmova, i da još nešto rečem bolja je priča u kotor serijalu nego u filmovima

dinix
17-12-2006, 21:06
ljudi , obozavam sagu star wars. imam cijelu kolekciju od 6 filmova. svaki sam pogledo 10-tak puta. zanima me ima li među vama fanova star warsa??

nisam neki fan, imam i ja svih 6 filmova, i da još nešto rečem bolja je priča u kotor serijalu nego u filmovima

onda stvarno nisi fan. neznam sta ce ti onda filmovi???

DrunkyDuck
17-12-2006, 21:11
Tesko je biti objektivan glede Star Warsa zbog kolicine fanboya koji ga okruzuju.

Sjecate se kad ste bili nesto mladji i svaki akcijski film vas je fascinirao bez obzira koliko smece vam se danas cinio (VanDamme/Segal/...)? E, to su Star Warsi.

U svoje vrijeme je isfurao neke bolje specijalne efekte i stvorio likove koji su svi htjeli biti (Jedi Knights), a nostalgija za time je ono sto i dan danas prodaje StarWars.

Najbolje mi je kad se ekipa uzrujava zbog, recimo, ubacivanja JarJar-a u film. A i vidi se koliko je starom Georgeu stalo do SW-a kad je od jedinice napravio skoro djecji film, pa nakon negativnih reakcija krenuo u sasvim suprotnom smjeru.

I za kraj, sto sa osobama koji znaju svaki planet SW svemira, povijest federacije (?), u slobodno vrijeme stavljaju plasteve na sebe i promoviraju jedi "vjeru" - ovo je nazalost, istina.

Arbiter of Change
17-12-2006, 21:21
I za kraj, sto sa osobama koji znaju svaki planet SW svemira, povijest federacije (?), u slobodno vrijeme stavljaju plasteve na sebe i promoviraju jedi "vjeru" - ovo je nazalost, istina.

Well.... those people need Jesus! :D

Ne stvarno, možete vi protiv SW ovo i ono, ali definitivno ima onaj wow efekt kad ga prvi put pogledaš, i pritom ne mislim na CG efekte. :wink:

dinix
17-12-2006, 21:39
ti likovi o kojima pricas su fanatici. imas pravo , prvi film je malo zajebo , i meni je on najjadniji od svih . al za ostalih 5 nema komentara. ZAKON

Babitz
17-12-2006, 21:48
E sad, KOTOR, pogotovo II Po meni ima mnoooooooogooooooo bolju pricu od cijele star Wars sage.prvi put se slažem s tobom

cijeli KOTOR je dorađeniji od filmskog SW-a i meni osobno daleko bolji
od priče pa sve do likova i atmosfere
više je filozofije oko sile i dobro/zlo, ima kojekakvih nenadanih obrata (glavni lik revan :pray: ) i slično

Da_killah
17-12-2006, 22:01
meni prvi kotor ima bolju priču, kotor II je donekle produbljuje, premda bi bilo bolje da nije tako rano izdana, a sad čekamo trojku da sve to upotpuni i završi

Valtiel
17-12-2006, 22:59
meni prvi kotor ima bolju priču, kotor II je donekle produbljuje, premda bi bilo bolje da nije tako rano izdana, a sad čekamo trojku da sve to upotpuni i završi

Nemoj da zavrsi... neka bude i 4 dio 8)

olio
17-12-2006, 23:18
onda nisi fan filma, al prica KOTORA ne moze biti nikako bolja od originalakako znaš da kotor nije original ??

Babitz
18-12-2006, 08:56
meni prvi kotor ima bolju priču, kotor II je donekle produbljuje, premda bi bilo bolje da nije tako rano izdana, a sad čekamo trojku da sve to upotpuni i završi

Nemoj da zavrsi... neka bude i 4 dio 8)možda i bolje da završi kao odličan nego da se razvodni i postane dosadan i nezanimljiv kao sw filmovi i velika većina serija

dinix
18-12-2006, 10:16
onda nisi fan filma, al prica KOTORA ne moze biti nikako bolja od originalakako znaš da kotor nije original ??

pa neprati radnju filma

olio
18-12-2006, 11:19
onda nisi fan filma, al prica KOTORA ne moze biti nikako bolja od originalakako znaš da kotor nije original ??

pa neprati radnju filmada al kako znaš koja je priča original Kotor ili ona iz filma ??

dinix
18-12-2006, 11:21
pa normalno da je ona iz filma. pa film je radio George Lucas , covjek ima licensu. nekuzim zast je kotor sw. nema veze sa sw. niti imena likova , nit radnja... nista. jedino sto ih veze su lightsaberi i force

olio
18-12-2006, 11:24
Vidi SW nije samo pet planeta na kojima se odvija priča nego se priča odvija u cijelom svemiru samo ova iz filma je najbliža pravoj borbi a ove druge su sa drugih lokacija ili u drugo vrijeme to je sve jedan SW univerzum .....

Da_killah
18-12-2006, 11:33
pa normalno da je ona iz filma. pa film je radio George Lucas , covjek ima licensu. nekuzim zast je kotor sw. nema veze sa sw. niti imena likova , nit radnja... nista. jedino sto ih veze su lightsaberi i force

ma pokopaj se
i naravno da su kotor i filmovi povezani, samo ti to ne možeš shvatiti, a dosta toga je opisano na kraju dvojke(npr. mandalorijanska smrt koja će trajati milenijima->jango i boba fett kao posljednji mandalorijanci)

Prince-Artas
18-12-2006, 20:07
ljudi , obozavam sagu star wars. imam cijelu kolekciju od 6 filmova. svaki sam pogledo 10-tak puta. zanima me ima li među vama fanova star warsa??

nisam neki fan, imam i ja svih 6 filmova, i da još nešto rečem bolja je priča u kotor serijalu nego u filmovima

onda stvarno nisi fan. neznam sta ce ti onda filmovi???

jesi ti igrao kotor, da jesi nebi pisao takve gluparije

18-12-2006, 20:24
On je očito jedan od onih koji nemaju BLAGE.

Valtiel
18-12-2006, 20:41
meni prvi kotor ima bolju priču, kotor II je donekle produbljuje, premda bi bilo bolje da nije tako rano izdana, a sad čekamo trojku da sve to upotpuni i završi

Nemoj da zavrsi... neka bude i 4 dio 8)možda i bolje da završi kao odličan nego da se razvodni i postane dosadan i nezanimljiv kao sw filmovi i velika većina serija

Slazem se da ne bi valjalo da samo prave nastavke radi para... ali dok god imaju genijalnih ideja i dok god prica zaista nije gotova, neka bude dijelova 8)

olio
18-12-2006, 21:13
ja sam veliiiikiii fan .... usput

kako se zove onaj mali zeleni ??
:rotfl: :rotfl:

18-12-2006, 21:33
Ja mislim da je to Luk Skywalker

dinix
18-12-2006, 21:48
Ja mislim da je to Luk Skywalker

pa nije on mal i zelen . mal i zelen je yoda. a ti sto si gore napisao da si fan, brisi to

dinix
18-12-2006, 22:03
u Algoritmu sam nasao star wars enciklopediju , ZAKON je . super izgleda , kupujem 100 posto . pise sve o SW . dost je skupa ( 300 kn ) al isplati se dat.

jel ima netko od vas to mozda???

GrimReaper
18-12-2006, 23:45
jel updateana?
ima na netu jedna, al nema onoga što se otkrilo u episode III...

Da_killah
18-12-2006, 23:47
Ja mislim da je to Luk Skywalker

pa nije on mal i zelen . mal i zelen je yoda. a ti sto si gore napisao da si fan, brisi to

dečko moj, ne bi tebi pomoglo ni da si na coruscantu rođen...

19-12-2006, 09:35
A yoda jer to onaj koji ima crveni mač?

Da_killah
19-12-2006, 09:49
da onaj crveni sa obadvije strane

19-12-2006, 09:56
Aha, sada sam se sjetio, hvala.

dinix
19-12-2006, 09:57
jel updateana?
ima na netu jedna, al nema onoga što se otkrilo u episode III...

to neznam , nisam vidio. uglavnom na naslovnici je yoda

Da_killah
19-12-2006, 11:56
np :D

Simon the Dreamer
19-12-2006, 16:14
Ma svaka čast star vorsu, ali Trek ga dere totalno.
Pogledajte i usporedite samo svijetove i fanove SW-a sa Trekkijima, iz Treka postoji čak i jezik koji je funkcionalan i ima prave govornike- Klingonski, i pvijest je puno razrađenija, za razliku od SW, koji uostalom ima i manje fanova.
Ali ne kažem da je SW sranje, mislim da je sjajan film, jedan od boljih, samo da sad ipak Lukas snimi 7,8 i 9 dio, reko je da neće, ali isto je reko i za prva 3, pa ih je ipak snimio.

dinix
19-12-2006, 19:57
A yoda jer to onaj koji ima crveni mač?

sry , mislio sam da govorite o filmu , ali pricate o KOTORU . samo znam da u filmu yoda nema crveni mac sa dvije strane . nisam skonto o cem pricate , nisam bas puno igrao KOTOR . uglavnom tema rasprave je saga filmova , a ne kotor . SRY jos jednom na komentaru

19-12-2006, 20:06
A jesi budala, jer si ti ikada čula za ZAJEBANCIJU? Kako ne kuzis da se zezamo. I apsolutno znam sve o sw filmovima, vjerovatno vise neg ti. :D

dinix
19-12-2006, 20:09
A jesi budala, jer si ti ikada čula za ZAJEBANCIJU? Kako ne kuzis da se zezamo. I apsolutno znam sve o sw filmovima, vjerovatno vise neg ti. :D

nisam čula nego sam čuo . kontam si jeste vi glupi il vi to zapravo??!!! nemojte vise pisat takva s***a

dinix
19-12-2006, 20:12
A jesi budala, jer si ti ikada čula za ZAJEBANCIJU? Kako ne kuzis da se zezamo. I apsolutno znam sve o sw filmovima, vjerovatno vise neg ti. :D

tesko , nevjerujem . ali o KOTORU znas sigurno , jer to nisam puno igrao. o filmu NEMA SANSE. gledo sam stare svaki nekih 20-tak puta , a nove oko 5 puta

Arbiter of Change
19-12-2006, 20:29
A jesi budala, jer si ti ikada čula za ZAJEBANCIJU? Kako ne kuzis da se zezamo. I apsolutno znam sve o sw filmovima, vjerovatno vise neg ti. :D

tesko , nevjerujem . ali o KOTORU znas sigurno , jer to nisam puno igrao. o filmu NEMA SANSE. gledo sam stare svaki nekih 20-tak puta , a nove oko 5 puta

Ma hebote, filmovi su samo uvod u SW Universe, koji je OGROMAN; i canon i fanfiction.

19-12-2006, 20:30
Pitanje broj 1. Tko je otac Anakinu?

dinix
19-12-2006, 20:36
Pitanje broj 1. Tko je otac Anakinu?

rekla je njegova stara u 1. dijelu da nema oca

dinix
19-12-2006, 20:37
[quote="Axl Rose":3p6j03qe]A jesi budala, jer si ti ikada čula za ZAJEBANCIJU? Kako ne kuzis da se zezamo. I apsolutno znam sve o sw filmovima, vjerovatno vise neg ti. :D

tesko , nevjerujem . ali o KOTORU znas sigurno , jer to nisam puno igrao. o filmu NEMA SANSE. gledo sam stare svaki nekih 20-tak puta , a nove oko 5 puta

Ma hebote, filmovi su samo uvod u SW Universe, koji je OGROMAN; i canon i fanfiction.[/quote:3p6j03qe]

znam da je ogroman . uskoro si namjeravam kupiti sw enciklopediju u kojoj piše bas sve o SW svijetu

19-12-2006, 20:39
Pitanje broj 1. Tko je otac Anakinu?

rekla je njegova stara u 1. dijelu da nema oca


Eto več tu ne znaš, jer nisi skuzio da je njega stvorio onaj Sith lord, koji je imao toliku silu, da je stvarao život? Zasto mislis da je car anakina odabrao. Anakin je plod tamne strane. Eto, dokazan si. Samo znaš površnu priču.

dinix
19-12-2006, 20:46
[quote="Axl Rose":1i804pom]Pitanje broj 1. Tko je otac Anakinu?

rekla je njegova stara u 1. dijelu da nema oca


Eto več tu ne znaš, jer nisi skuzio da je njega stvorio onaj Sith lord, koji je imao toliku silu, da je stvarao život? Zasto mislis da je car anakina odabrao. Anakin je plod tamne strane. Eto, dokazan si. Samo znaš površnu priču.[/quote:1i804pom]

nije istina . taj car ( kancelar Palpatine ) nije mogao stvoriti zivot , vec samo nekog spasiti od smrti ( EP 3 ) . Anakina je uzeo za svog ucenika jer je bio najmocniji od svih jedija. i anakin nije plod tamne strane , vec ga je car nagovorio da pređe na tu stranu ( jer ga je uvjeravao da moze spasiti Padme od smrti )

Arbiter of Change
19-12-2006, 20:49
[quote="Axl Rose":1oj8m2ne]Pitanje broj 1. Tko je otac Anakinu?

rekla je njegova stara u 1. dijelu da nema oca


Eto več tu ne znaš, jer nisi skuzio da je njega stvorio onaj Sith lord, koji je imao toliku silu, da je stvarao život? Zasto mislis da je car anakina odabrao. Anakin je plod tamne strane. Eto, dokazan si. Samo znaš površnu priču.

nije istina . taj car ( kancelar Palpatine ) nije mogao stvoriti zivot , vec samo nekog spasiti od smrti ( EP 3 ) . Anakina je uzeo za svog ucenika jer je bio najmocniji od svih jedija. i anakin nije plod tamne strane , vec ga je car nagovorio da pređe na tu stranu ( jer ga je uvjeravao da moze spasiti Padme od smrti )[/quote:1oj8m2ne]

*cough* Darth Plagueis *cough*

olio
19-12-2006, 20:52
[quote=dinix][quote="Axl Rose":d9wsoh22]Pitanje broj 1. Tko je otac Anakinu?

rekla je njegova stara u 1. dijelu da nema oca


Eto več tu ne znaš, jer nisi skuzio da je njega stvorio onaj Sith lord, koji je imao toliku silu, da je stvarao život? Zasto mislis da je car anakina odabrao. Anakin je plod tamne strane. Eto, dokazan si. Samo znaš površnu priču.

nije istina . taj car ( kancelar Palpatine ) nije mogao stvoriti zivot , vec samo nekog spasiti od smrti ( EP 3 ) . Anakina je uzeo za svog ucenika jer je bio najmocniji od svih jedija. i anakin nije plod tamne strane , vec ga je car nagovorio da pređe na tu stranu ( jer ga je uvjeravao da moze spasiti Padme od smrti )[/quote:d9wsoh22]

*cough* Darth Plagueis *cough*[/quote:d9wsoh22]wtf?? ti neaš pojma o čemu pričaš ...

19-12-2006, 20:56
[quote="Axl Rose":3ubf5q8w]Pitanje broj 1. Tko je otac Anakinu?

rekla je njegova stara u 1. dijelu da nema oca


Eto več tu ne znaš, jer nisi skuzio da je njega stvorio onaj Sith lord, koji je imao toliku silu, da je stvarao život? Zasto mislis da je car anakina odabrao. Anakin je plod tamne strane. Eto, dokazan si. Samo znaš površnu priču.

nije istina . taj car ( kancelar Palpatine ) nije mogao stvoriti zivot , vec samo nekog spasiti od smrti ( EP 3 ) . Anakina je uzeo za svog ucenika jer je bio najmocniji od svih jedija. i anakin nije plod tamne strane , vec ga je car nagovorio da pređe na tu stranu ( jer ga je uvjeravao da moze spasiti Padme od smrti )[/quote:3ubf5q8w]


Idiote, ne Palpatine nego drugi dark master, OMG, de se ubij.

dinix
19-12-2006, 20:57
]wtf?? ti neaš pojma o čemu pričaš ...[/quote]S


Tko to i objasni zasto???

Helena
19-12-2006, 21:00
Gle, Dinix, dušo... Praviš se pametan, a zapravo su uspjeli od tebe napravit budalu kakve nema. Voliš SW. Da, i? Volim i ja Keanu Reevesa, pa to ne znači da znam sve o njemu i da pratim svaki njegov pokret. Nadalje, ako je netko fan nečega, to ne znači da o tome zna ama baš sve. I ja sam fan SW filmova, ali mi je priča u Knights Of The Old Republic ipak bolja, jer je, s obzirom na to da se radi o videoigri, dosta kompleksno napravljena i osmišljena. I na kraju, ohladi malo, registrirao si se prije dva dana, a već imaš preko 80 postova. Uostalom, kakve koristi ima da se sad tu praviš pametan dok te oni sprdaju? Imaš valjda barem malo ponosa. Priznaj poraz i gotovo.

dinix
19-12-2006, 21:00
koji drugi dark master??? znam samo za palpatinea ( cara ) koji se kasnije i spominje. di se taj lik spominje???

olio
19-12-2006, 21:00
Tko to i objasni zasto???
taj car Darth Plagueis je mogao stvoriti život i tako je zapravo nastao anakin a Palpatin je samo njegov učenik

19-12-2006, 21:00
Ovako, Anakina je stvorio, putem SILE onaj sith lord. Tog sith lorda je ubio Palpatine. Anakin je prema tome plod tame, ako ga je stvorio sith lord. A taj sith lord nije jebo njegovu mamu, nego je putem sile to napravio, ako se sječaš da je rekao da je bio toliko močan da je radio život.

dinix
19-12-2006, 21:07
odakle ti znas da je palpatine ubio sith lorda??? e imam jos jedno pitanje. u EP 2 se spominje syfo dyas ( ili kak se vec pise ) . iskreno tad sam prvi put cuo za njega i neznam ko je. jel znas mozda???

olio
19-12-2006, 21:10
odakle ti znas da je palpatine ubio sith lorda??? već je spomenio i svi smo rekli KNJIGESSW

il mu je lucas preko moba rekao :D

19-12-2006, 21:12
Ili imam malo pameti i to logikom povežem.

dinix
19-12-2006, 21:12
vec sam rekao da knjige nisam citao ( sad kupujem jednu pa cu pogledat ) , ja samo govorim o FILMU , o knjigama NEMAM POJMA - zasad.

jel zna neko na kraju rec ko je taj syfo dyas , citali ste knjige , valjda se tamo spominje . u filmu bas i ne puno

olio
19-12-2006, 21:16
vec sam rekao da knjige nisam citao ( sad kupujem jednu pa cu pogledat ) , ja samo govorim o FILMU , o knjigama NEMAM POJMA - zasadda ali bez knjiga ti stvarno malo glupo jer neznaš neke stvari koje ,ako si fan, cijelo vrijeme zanimaju

dinix
19-12-2006, 21:18
vec sam rekao da knjige nisam citao ( sad kupujem jednu pa cu pogledat ) , ja samo govorim o FILMU , o knjigama NEMAM POJMA - zasadda ali bez knjiga ti stvarno malo glupo jer neznaš neke stvari koje ,ako si fan, cijelo vrijeme zanimaju

da , jer vi meni cijelo vrijeme pricate o necem sto nema u filmu ( ali ima u knjigama koje ste citali ) . ali radnju filma znam cijelu . ja vam samo govorim ono kako je u filmu , ostalo neznam

Helena
19-12-2006, 21:25
Isuse ja ne vjerujem. Ovaj mu kaže da je glup, a ovaj veli: pa da. :rotfl:

olio
19-12-2006, 21:26
Isuse ja ne vjerujem. Ovaj mu kaže da je glup, a ovaj veli: pa da. :rotfl:život je takav :D

dinix
19-12-2006, 21:29
Isuse ja ne vjerujem. Ovaj mu kaže da je glup, a ovaj veli: pa da. :rotfl:

kakvih ti zenska imas problema????????????

King tiger
19-12-2006, 21:36
Naglasak na oslovljavanje sa zenska


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Helena
19-12-2006, 21:37
Isuse ja ne vjerujem. Ovaj mu kaže da je glup, a ovaj veli: pa da. :rotfl:

kakvih ti zenska imas problema????????????

Nemam ja nikakvih problema, a ti si očito idiot kakvog nema. Ono, olio ti veli da si glup, a ti se složiš s njim. Điz, ja ne vjerujem. :rotfl:

dinix
19-12-2006, 21:41
Isuse ja ne vjerujem. Ovaj mu kaže da je glup, a ovaj veli: pa da. :rotfl:

kakvih ti zenska imas problema????????????

Nemam ja nikakvih problema, a ti si očito idiot kakvog nema. Ono, olio ti veli da si glup, a ti se složiš s njim. Điz, ja ne vjerujem. :rotfl:

nevjerujem ni ja da si ti tolko glupa , al dobro zensko si pa razumijem

Da_killah
19-12-2006, 21:45
vidi vidi, uvrede na osnovu tjelesnog hendik...pardon, spola :D

btw. tu priču o dart plagejus d vajzu možeš skužit ako samo gledaš film, a ne čitaš knjige(ja sam pročitao npr. samo thrawn trilogiju i još jednu knjigu nakon orig. trilogije), jer je očito da je palpatine ubio dart plagejusa

Arbiter of Change
19-12-2006, 21:48
Dobar mi je Thrawn, čak i umire sa stilom i dostojanstvom. :D

dinix
19-12-2006, 21:55
LJUDI ( VI KOJI STE CITALI KNJIGE ) JOS MI NISTE ODG. TKO JE DOTICNI SYFO DYAS?????

PLZ ODG. ZANIMA ME TKO JE ON ZAPRAVO

Helena
19-12-2006, 22:01
Isuse ja ne vjerujem. Ovaj mu kaže da je glup, a ovaj veli: pa da. :rotfl:

kakvih ti zenska imas problema????????????

Nemam ja nikakvih problema, a ti si očito idiot kakvog nema. Ono, olio ti veli da si glup, a ti se složiš s njim. Điz, ja ne vjerujem. :rotfl:

nevjerujem ni ja da si ti tolko glupa , al dobro zensko si pa razumijem

Idiot si. Ali nisi ti kriv, takvog te priroda stvorila, pa ti opraštam.


LJUDI ( VI KOJI STE CITALI KNJIGE ) JOS MI NISTE ODG. TKO JE DOTICNI SYFO DYAS?????

PLZ ODG. ZANIMA ME TKO JE ON ZAPRAVO

A sad mi reci hvala. Kao prvo, piše se Sifo, a ne Syfo. Kao drugo, ono, mislim, imaš Google, imaš Wikipediju... http://en.wikipedia.org/wiki/Sifo-Dyas

dinix
19-12-2006, 22:06
HVALA ( valjd je dosta jednom ) za link . nezelim se svađat stobom jer od toga nema nikakve koristi . uglavnom , drugi put nista ne s..i i nepokusavaj me ugasit, jer nemozes da si jos tolika ( nadam se da nisi debela )

jos jednom HVALA za link

Prince-Artas
19-12-2006, 22:07
Ovako, Anakina je stvorio, putem SILE onaj sith lord. Tog sith lorda je ubio Palpatine. Anakin je prema tome plod tame, ako ga je stvorio sith lord. A taj sith lord nije jebo njegovu mamu, nego je putem sile to napravio, ako se sječaš da je rekao da je bio toliko močan da je radio život.

anakin jest plod sile ali koliko ja znam nezna se tko mu je otac, daj mi link koji dokazuje tu tvoju tezu


odakle ti znas da je palpatine ubio sith lorda??? e imam jos jedno pitanje. u EP 2 se spominje syfo dyas ( ili kak se vec pise ) . iskreno tad sam prvi put cuo za njega i neznam ko je. jel znas mozda???

sam je to rekao u 3 dijelu ili 6 zavisi kako gledaš (osveta sitha)

dinix
19-12-2006, 22:11
[/quote]

anakin jest plod sile ali koliko ja znam nezna se tko mu je otac, daj mi link koji dokazuje tu tvoju tezu

istina , nezna se. to kaze i njegova stara shmi skywalker u 1. dijelu sage

sam je to rekao u 3 dijelu ili 6 zavisi kako gledaš (osveta sitha)[/quote]

citat plz???? ako znas

Helena
19-12-2006, 22:13
HVALA ( valjd je dosta jednom ) za link . nezelim se svađat stobom jer od toga nema nikakve koristi . uglavnom , drugi put nista ne s..i i nepokusavaj me ugasit, jer nemozes da si jos tolika ( nadam se da nisi debela )

jos jednom HVALA za link

Isuse, lik ni ne kuži zašto mu se smijem. :rotfl:

dinix
19-12-2006, 22:16
Isuse, lik ni ne kuži zašto mu se smijem. :rotfl:[/quote]

e nemoj mi se tu preseravat i pravit pametna kad to ocito nisi.nadji si neku drugu budalu koju ces za......t . i prekini s raspravom jer ovdje raspravljamo o SW , a svoje KOMPLEKSE rješavaj negdje drugdje....

olio
19-12-2006, 22:20
HVALA ( valjd je dosta jednom ) za link . nezelim se svađat stobom jer od toga nema nikakve koristi . uglavnom , drugi put nista ne s..i i nepokusavaj me ugasit, jer nemozes da si jos tolika ( nadam se da nisi debela )

jos jednom HVALA za link

Isuse, lik ni ne kuži zašto mu se smijem. :rotfl:omg :rotfl: :rotfl:

DrunkyDuck
19-12-2006, 22:31
Mislim da je vrijeme za uklanjanje ovog besmislenog threada koji je iz natjecanja tko zna vise o SW-ima prerastao u vrijedjanje.

dinix
19-12-2006, 22:34
Mislim da je vrijeme za uklanjanje ovog besmislenog threada koji je iz natjecanja tko zna vise o SW-ima prerastao u vrijedjanje.

ja otvorio temu o SW filmovima , a ovi osinuli po KOTORU i ostalim glupostima , sto uopce nije ni bila tema. jos kao secer na kraju upadne ova PREPAMETNA ZENSKA i sve uj..e


ako ljudi misle jos normalno razgovarat o SW moze , ako ne nek neko locka

olio
19-12-2006, 22:49
Mislim da je vrijeme za uklanjanje ovog besmislenog threada koji je iz natjecanja tko zna vise o SW-ima prerastao u vrijedjanje.

ja otvorio temu o SW filmovima , a ovi osinuli po KOTORU i ostalim glupostima , sto uopce nije ni bila tema. jos kao secer na kraju upadne ova PREPAMETNA ZENSKA i sve uj..e


ako ljudi misle jos normalno razgovarat o SW moze , ako ne nek neko lockapa vidi ti si trebao staviti naslov JA SAM SW FAN FILMOVA !!!

W3DR4N
19-12-2006, 22:53
Meni je najbolji Jedi Chewbacca. Zato što je velik, i jak ko čelik, i tončica žena njemu će bit. I nosi četiri svjetlosne sablje. I jede ewoke. I vozi millenium falcon, i atat kad ima benge u njemu. I robot je s plaštom i organskim srcem i organskim, um, još nečim niže. I koristi silu za osobne potrebe. I skužio je da u koncilu sjedi bad mother fucker iz paklenog šunda. :(

dinix
19-12-2006, 22:58
Mislim da je vrijeme za uklanjanje ovog besmislenog threada koji je iz natjecanja tko zna vise o SW-ima prerastao u vrijedjanje.

ja otvorio temu o SW filmovima , a ovi osinuli po KOTORU i ostalim glupostima , sto uopce nije ni bila tema. jos kao secer na kraju upadne ova PREPAMETNA ZENSKA i sve uj..e


ako ljudi misle jos normalno razgovarat o SW moze , ako ne nek neko lockapa vidi ti si trebao staviti naslov JA SAM SW FAN FILMOVA !!!

zasto bi stavio naglasak na JA??? pa to se podrazumijeva. pa zato sam na pocetku i napisao jel ima SW fanova?

W3DR4N
19-12-2006, 23:17
Helena i dinix bannani do vikenda. Lijep vam tjedan želim. Zabavite se i nemojte piti u petak... previše.

Prince-Artas
19-12-2006, 23:23
pa imaš film upali. to ti je tamo kad on priča sa anakinom o sithovima (prije nego što se otkrilo da je on lord sitha i tada je anakin shvatio da je kancelar upravo lord sitha)

i nauči se ispravo citirat :)
i da informiraj se malo više o SW na wikipediji, nije SW samo onih 6 filmova

GrimReaper
20-12-2006, 08:53
anakin jest plod sile ali koliko ja znam nezna se tko mu je otac, daj mi link koji dokazuje tu tvoju tezu

istina , nezna se. to kaze i njegova stara shmi skywalker u 1. dijelu sage

sam je to rekao u 3 dijelu ili 6 zavisi kako gledaš (osveta sitha)[/quote]

citat plz???? ako znas[/quote]

evo jućer sam imao SW maraton, pogledao sam svih 6 filmova u komadu (opet :rotfl: )...
Shmi je rekla da nema oca, da je začela po Duhu Svetom(SILA)... Dakle anakinov otac je onaj sith lord za kojeg se spominje da može pomoću midiklorijana stvoriti život bez zaćeća.

palpatine je ubio toga sith lorda jer je taj sith lord bio palpatineov učitelj te ga je ubio zbog toga da i sam postane učitelj, jer nemogu biti 2 sith učitelja, a on je već sve od njega naučio, osim kako ostati besmrtan(u III dijelu govori Vaderu kako će oni zajedno to otkriti)...
dakle kako znam da ga je palpatine ubio? jednostavno, palpatine zna sve o tome, a ne vjerujem da bi itko mogao ubiti tako moćnog sith lorda osim njegova učenika(palpatinea).

20-12-2006, 08:56
Da, vidis da je istina. Onda je tako i Vader ubio Palpatina, tradicija se nastavlja. Iako ga je Vader ubio zbog nečeg drugoga, kada je vidio Luke-a kako se tamo bori s ovim, srce mu se slomilo i opet je na light side. Jako, jako tužan dio filma.

Kenyi
20-12-2006, 10:53
mah stara tradicija i uvijek je bilo the student surpasses the master.

bounce
20-12-2006, 14:13
star wars je star wars, i nemože se dijelit na trilogije, kotore i sl ... ja sam veliki fan, pročitao sam skoro sve stripove koji su izašli u dark comics serijalu (Old Republic Era, Republic Era, Clone Wars, X-Wing, Empire era, New Republic Era, Tales, Infinities i sl, ), mnoštvo knjiga i bezbroj puta sve filmove (ne, nisam debeli frik koji nema priajtelja :))), i mogu reć da svaki film, svaki strip, volim na svoj način i sve to zajedno čini ljubav prema star warsu i sve to skupa čini predivan svijet sw-a.. neko ko je pogledao samo filmove tek je okusio mali dio finog kolača zvanog star wars.. ali mali, mali dio..

bounce
20-12-2006, 14:18
pa normalno da je ona iz filma. pa film je radio George Lucas , covjek ima licensu. nekuzim zast je kotor sw. nema veze sa sw. niti imena likova , nit radnja... nista. jedino sto ih veze su lightsaberi i force

by the way, kako volim ove wannabe sw fanove koji nemaju pojma o ničemu, al zato znaju ko je ljuk skajvalekr i to je to..

bounce
20-12-2006, 14:25
koji drugi dark master??? znam samo za palpatinea ( cara ) koji se kasnije i spominje. di se taj lik spominje???

mwhahahahahahaha, šteta kaj nisam počel prije pratit ovu temu... star wars fan, a jedini, pazi ovo, dark master kojeg zna je sidious .. mwhahahahaha .

dao bog da te darth bane silovao cijelu noć u guzicu, zajedno s Exar Kunom.. :twisted:

20-12-2006, 19:33
Vidis nisi ti sveznajuci, thnx bouncedj.

Valtiel
20-12-2006, 20:45
triple post wow...

Ma dobro, meni je bolji svijet Mid-land-a i Gileada :pray: ... :D Narafno... Hebes sve ostale wannabe svijetove, osim Middle Eartha narafno :D

bounce
20-12-2006, 21:19
ah, da mogu, odmah bi se preselio na Kaasyyk, da ganjam malo wookije :rotfl:

20-12-2006, 21:23
Ma Yavin je majka, tam bi spavao 8)

Arbiter of Change
20-12-2006, 21:27
Ma hebo vas, na Mustafar gdje nema zime! :D

20-12-2006, 21:27
Heheh, dobra, dobra. Corusant grad po mojem ukusu, ili cloud city, hoth?

bounce
20-12-2006, 21:53
samo ti idi na hoth :rotfl: :rotfl:

20-12-2006, 21:56
Jedino što nisam uspio skuziti onu fintu s onim čudovištem, koji je ono vrag, yeti :D

Rocchiro
20-12-2006, 22:18
tatooine rula zbog onik birceva ko wild west

han solo :pray:

bounce
20-12-2006, 22:22
Jedino što nisam uspio skuziti onu fintu s onim čudovištem, koji je ono vrag, yeti :D

wampa ice creature

http://www.starwars.com/databank/creature/wampa/index.html

meni je skroz simpatičan dantooine, kojeg sam upoznal prek kotora (igre i stripa)...

Rocchiro
20-12-2006, 22:29
e da,jos su dobri nar shadaaSi onaj na kojem su Lando i Solo kartali Sabbac,nemrem se sjetiti imena...

jos uvjek ne kuzim jednu stvar:kak to da dok u 4. djelu Vader presjece Kenobija ovaj nestane!?!

ewok
20-12-2006, 22:35
Endor rula :fof:

bounce
20-12-2006, 22:38
pa, u trojci mu veli yoda da je našao Qui-Gon način da komunicira s njim, put s druge strane sile.. kad se ben povukao na tatooine, svo je vrijeme komunicirao s njim i tak održao čvrstu vezu s silom.. kad je vidio da je Luke spasio leu, samo se prepustio sili i prešao na drugu stranu...

Da_killah
21-12-2006, 10:23
da, baš to sam mislio reći.

a od planeta i meni je dantooine nekako najbolji

W1k1n6
21-12-2006, 10:52
ljudi , obozavam sagu star wars. imam cijelu kolekciju od 6 filmova. svaki sam pogledo 10-tak puta. zanima me ima li među vama fanova star warsa??
Star Wars ima 7 igranih filmova ako niste znali.

Babitz
21-12-2006, 10:53
o rly?

pojasni

W1k1n6
21-12-2006, 10:54
Ewoks: Battle For Endor :)

Babitz
21-12-2006, 10:56
nikad čuo :o
:(

W1k1n6
21-12-2006, 10:59
nikad čuo :o
:(
Simpatičan TV film, nazovimo ga "omladinski", koji je ispao začudo jako dobro i svaki pravi SW fan ga mora imati ako imalo drži do sebe.

Babitz
21-12-2006, 11:05
možda ga ski... nabavim dok budem u italiji za koji dan

javim dojmove 8)

GrimReaper
21-12-2006, 12:12
nisam čuo za taj film...

budem probao nabaviti...

bounce
21-12-2006, 13:02
nikad čuo :o
:(
Simpatičan TV film, nazovimo ga "omladinski", koji je ispao začudo jako dobro i svaki pravi SW fan ga mora imati ako imalo drži do sebe.

svaki fan koji malo drži do sebe mrzi ewokse i jar jar bingsa..

Rocchiro
21-12-2006, 14:19
nikad čuo :o
:(
Simpatičan TV film, nazovimo ga "omladinski", koji je ispao začudo jako dobro i svaki pravi SW fan ga mora imati ako imalo drži do sebe.

svaki fan koji malo drži do sebe mrzi ewokse i jar jar bingsa..

ma da,po cemu to?

pravi fan voli sve iz SW univerzuma

i pise se jar jar binks :wink:

bounce
21-12-2006, 14:33
ma naravno da se zezam, al mi je promakao smajl :) .. istina, jest da je jar jar iritantan i da je dio sw univerzuma (jep, binks, zeznuo se), ali ipak se Lucas odužio fanovima koj iga mrze...

Hehe, Binks kasnije glasa umjesto Amidale da se Palpatinu daju veće ovlasti, što kasnije dovodi do svega gadnoga vezanog uz imperiju...

GrimReaper
21-12-2006, 15:27
Hehe, Binks kasnije glasa umjesto Amidale da se Palpatinu daju veće ovlasti, što kasnije dovodi do svega gadnoga vezanog uz imperiju...

tako je Sila htjela... samo trebali su uvest đedije sa dual sabers i saber staff kao darth maul, onda bi bila rokaona :D

Rocchiro
21-12-2006, 16:40
ma naravno da se zezam, al mi je promakao smajl :) .. istina, jest da je jar jar iritantan i da je dio sw univerzuma (jep, binks, zeznuo se), ali ipak se Lucas odužio fanovima koj iga mrze...

Hehe, Binks kasnije glasa umjesto Amidale da se Palpatinu daju veće ovlasti, što kasnije dovodi do svega gadnoga vezanog uz imperiju...

palpatine je teski genijalac...sve je isplaniral i to savrseno :pray:

W3DR4N
21-12-2006, 17:56
Jel gledao tko Star Wars: Revelations?

Simon the Dreamer
21-12-2006, 18:51
Ne. Šta je uopće Revelations. Znam da sam sw n00b, ali jel to treći nastavak, imam neki filing da nije....

Rocchiro
21-12-2006, 19:05
Ne. Šta je uopće Revelations. Znam da sam sw n00b, ali jel to treći nastavak, imam neki filing da nije....

nije :wink:

nisam gledal.kaj je to uopce?

T.N.T.
21-12-2006, 19:12
to je film kojeg su snimili fanovi SW-a?

Rocchiro
21-12-2006, 19:45
to je film kojeg su snimili fanovi SW-a?

mislis,jedan o milijun takvih filmova? :)

bounce
21-12-2006, 19:50
e ja sam ga gledal, prije dosta vremena, i moram priznati da su jako dobro napravljeni efekti za jedan fan film, od lightsabera do onog grada... dakako, gluma je nažalost na razini zabranjene ljubavi :rotfl:

link za one s flatom, ima nekih 250 mb* :

.mov verzija :
http://ftp.acc.umu.se/mirror/media/StarWars-Revelations/revelations_film_QT_large.mov

.wmv verzija :
http://ftp.acc.umu.se/mirror/media/StarWars-Revelations/revelations_film_large.wmv


*download je besplatan, nedajem ilegalne linkove

bounce
21-12-2006, 19:51
to je film kojeg su snimili fanovi SW-a?

mislis,jedan o milijun takvih filmova? :)

hehe, nije, ovaj je napravljen dosta profesionalno ... čak se i radi manga strip prema njemu ..

Prince-Artas
21-12-2006, 20:26
nikad čuo :o
:(
Simpatičan TV film, nazovimo ga "omladinski", koji je ispao začudo jako dobro i svaki pravi SW fan ga mora imati ako imalo drži do sebe.

više
http://en.wikipedia.org/wiki/Ewoks:_The ... or#Sequels (http://en.wikipedia.org/wiki/Ewoks:_The_Battle_for_Endor#Sequels)

22-12-2006, 09:26
Jer gledao tko taj fan-made film?

W1k1n6
22-12-2006, 11:05
nikad čuo :o
:(
Simpatičan TV film, nazovimo ga "omladinski", koji je ispao začudo jako dobro i svaki pravi SW fan ga mora imati ako imalo drži do sebe.

više
http://en.wikipedia.org/wiki/Ewoks:_The ... or#Sequels (http://en.wikipedia.org/wiki/Ewoks:_The_Battle_for_Endor#Sequels)
Hvala na linku, na njemu sam saznao da je on zapravo nastavak filma Caravan of Courage: An Ewok Adventure, znači ima još jedan SW film!!! Idem odmah rezat grkljane kome treba dok ga ne nabavim :)

22-12-2006, 11:22
Heheh, W1k1n6, sada.. piratstvo je zločin :D

Burek_fr0m_SPACE
22-12-2006, 11:29
Rezanje grkljana nije nužno piratstvo :rotfl:

Herr Schnitzel
22-12-2006, 11:46
@dinix - 1. Filmovi su mali dio cjelokupne price
2. KotOR ima itekakve veze sa SW-om. On pojasnjava povijest te galaksije, i takoreci korijene svih zala koje ce se poslije dogoditi, i ako si ti fan SW-a, onda ces, ako nisi igrao igru, barem iz postovanja sutit.
3. Ako je Sidious/Palpatine jedini Sith Lord za kojeg znas, take a gun (blaster), and blow yourself to smithereens
4. Jesi li ti ikad cuo za Expanded Universe?
5. A za Wikipediju?
6. Nemoj se u razgovoru s proficima (sto se tice SW-a) koristit cinjenicama uzetim iz filma
7. Nema veze sto si svaki dio gledao 10 puta. Budala moze gledat neki film i 100 puta pa da nista ne shvati


@phoenix98 - shut up.


Ako niste shvatili, ja sam prilicno veliki fan SW-a, i s gustom sam lurkao po Wikipediji da malo prosirim znanje. Trebao bi se snimit film(ovi) sa pricom/time-settingom iz KotOR-a.

Rocchiro
22-12-2006, 12:44
ja bi film o tome kaj se događalo jos prije kotora,s Exar Kunom

Da_killah
22-12-2006, 12:49
@ herr (otto)

ovo što se tiče kotor filma su samo tvoja nadanja(nadajmo se istinita) ili ipak neke glasine sa neke stranice

Herr Schnitzel
22-12-2006, 13:14
@ herr (otto)

ovo što se tiče kotor filma su samo tvoja nadanja(nadajmo se istinita) ili ipak neke glasine sa neke stranice


Kakve glasine? To je samo moja zelja, nista vise...

Rocchiro
22-12-2006, 16:06
[quote="Da_killah":3eq3m5pj]@ herr (otto)

ovo što se tiče kotor filma su samo tvoja nadanja(nadajmo se istinita) ili ipak neke glasine sa neke stranice


Kakve glasine? To je samo moja zelja, nista vise...[/quote:3eq3m5pj]

necete dozivjeti kotor film,to vam garantiram :naughty:

Herr Schnitzel
22-12-2006, 17:21
A mislis da to ne znamo?

Ali mozda ipak bude, in a time far, far away...

GrimReaper
22-12-2006, 22:36
A mislis da to ne znamo?

Ali mozda ipak bude, in a time far, far away...

nadajmo se... makar nisam igrao KOTOR čuo sam da je priča fantastična, a svaki SW film je dragocjen :D

Nightyx
22-12-2006, 22:39
Any star wars movie - booooring
Any star wars game - booooring
Every star wars holy shit thing - stupid

Babitz
22-12-2006, 22:43
to je film kojeg su snimili fanovi SW-a?ti očajno trebaš učiti na gramatici :((((


@hanza
koji je ono exar kun?
poznato mi je iz kotora, al se ne sjećam baš. davno sam to igrao

jao, kako mi se sad igraju oba kotora :(((
idem nekog žicati to :((

Nightyx
22-12-2006, 22:44
to je film kojeg su snimili fanovi SW-a?ti očajno trebaš učiti na gramatici :((((


@hanza
koji je ono exar kun?
poznato mi je iz kotora, al se ne sjećam baš. davno sam to igrao

jao, kako mi se sad igraju oba kotora :(((
idem nekog žicati to :((

ja ti dam KOTOR 2 za 50 kn

Babitz
22-12-2006, 22:46
to je film kojeg su snimili fanovi SW-a?ti očajno trebaš učiti na gramatici :((((


@hanza
koji je ono exar kun?
poznato mi je iz kotora, al se ne sjećam baš. davno sam to igrao

jao, kako mi se sad igraju oba kotora :(((
idem nekog žicati to :((

ja ti dam KOTOR 2 za 50 knS:pray:

zaš bi ja kupio od tebe kad mogu "nabaviti"i s neta ili posudit od nekog susjeda za, pridrži se, 0 kn

ni ja ne znam

btw, ovo je solidan materijal za bananje
piratsktvo

EDIT:
osim ak tip ima original :(

Nightyx
22-12-2006, 22:48
to je film kojeg su snimili fanovi SW-a?ti očajno trebaš učiti na gramatici :((((


@hanza
koji je ono exar kun?
poznato mi je iz kotora, al se ne sjećam baš. davno sam to igrao

jao, kako mi se sad igraju oba kotora :(((
idem nekog žicati to :((

ja ti dam KOTOR 2 za 50 knS:pray:

zaš bi ja kupio od tebe kad mogu "nabaviti"i s neta ili posudit od nekog susjeda za, pridrži se, 0 kn

ni ja ne znam

btw, ovo je solidan materijal za bananje
piratsktvo

EDIT:
osim ak tip ima original :(

aha ban?? zbog prodavanja original igre :o ?? a još je i shala (imam oriđiđi ali nemislim prodati)

Misliš da bi neoriđiđi košto 50 kn??

Babitz
22-12-2006, 22:51
da, ok, np, i ja sam se zajebavo

Nightyx
22-12-2006, 22:58
da, ok, np, i ja sam se zajebavo

ok al nebi baš rekao onda se to i napiše zajebavam se ili shala, a ne da netko pokupi ban zato što se netko "isto zezao". Nije da mislim da ću ga pokupiti zbog toga ali ima i gorih situacija koje možeš posrati.

Rocchiro
22-12-2006, 23:45
to je film kojeg su snimili fanovi SW-a?ti očajno trebaš učiti na gramatici :((((


@hanza
koji je ono exar kun?
poznato mi je iz kotora, al se ne sjećam baš. davno sam to igrao

jao, kako mi se sad igraju oba kotora :(((
idem nekog žicati to :((

exar kun je medju prvim sithovima,ako ne i prvi,nisam siguran...moralo bi na wikipediu pogledati

dinix
23-12-2006, 11:09
EDIT:
osim ak tip ima original :([/quote]

aha ban?? zbog prodavanja original igre :o ?? a još je i shala (imam oriđiđi ali nemislim prodati)

Misliš da bi neoriđiđi košto 50 kn??[/quote]

neoriginal vrijedi nekih 25 kn max , al original sigurno vrijedi više od 50 kn

( SRY na izgledu posta , jos neznam pravilno citirat )

Babitz
23-12-2006, 11:13
ovak to izgleda


tekst

ovo ovak vidiš jer sam isključio BBCode
to inače mora biti uključeno za pravi kvot
sretno

Herr Schnitzel
23-12-2006, 12:07
to je film kojeg su snimili fanovi SW-a?ti očajno trebaš učiti na gramatici :((((


@hanza
koji je ono exar kun?
poznato mi je iz kotora, al se ne sjećam baš. davno sam to igrao

jao, kako mi se sad igraju oba kotora :(((
idem nekog žicati to :((


To je jedan od Sith Lordova, koji je vodio rat protiv Republike 50 godina prije radnje KotOR-a. Izmislio Double-Bladed Lightsaber.

23-12-2006, 12:09
Da, on mi je jedan od naj sith lordova :pray:

dinix
23-12-2006, 12:54
SRY LJUDI PRVI PUT PRAVIM ANKETU PA SAM ZABORAVIO DODATI ZADNJI ODG. KOJI SAM NAPISAO. TO JE NARAVNO 6. FILM : POVRATAK JEDIA. AKO VAM JE TAJ NAJBOLJI NAPIŠITE TO U SVOM POSTU.

JOŠ JEDNOM SE ISPRIČAVAM

meni je najbolji Imperij uzvraća udarac

Eddie9
23-12-2006, 13:00
imperija of kors

Nightyx
23-12-2006, 13:14
Najbolji je povratak jedi, ali ga nažalost nema u anketi.....:rotfl:

Nightyx
23-12-2006, 13:16
Ma to je sranje, meni je buraz bio uživljen u te gluposti. Inaće pogledao sam sve filmove (ne baš cjele) i dobri su mi prva 2, ostali su sranje pogotovo 4., 5. i 6. Svi oni s Lukom su sranje, radnja se odvija u svemirskim brodovima u svemiru pucaju jedni druge. JAdno. Oni prvi djelovi su mi nekako bolji... više maćevanja i tako.

ak nisi gledo filmove bolje ne komentiraj

pa rekao je da je pogledao sve filmove....lol :rotfl:

dinix
23-12-2006, 13:17
Ma to je sranje, meni je buraz bio uživljen u te gluposti. Inaće pogledao sam sve filmove (ne baš cjele) i dobri su mi prva 2, ostali su sranje pogotovo 4., 5. i 6. Svi oni s Lukom su sranje, radnja se odvija u svemirskim brodovima u svemiru pucaju jedni druge. JAdno. Oni prvi djelovi su mi nekako bolji... više maćevanja i tako.

ak nisi gledo filmove bolje ne komentiraj

pa rekao je da je pogledao sve filmove....lol :rotfl:

''... al ne bas cijele...'''

Nightyx
23-12-2006, 13:18
Ma to je sranje, meni je buraz bio uživljen u te gluposti. Inaće pogledao sam sve filmove (ne baš cjele) i dobri su mi prva 2, ostali su sranje pogotovo 4., 5. i 6. Svi oni s Lukom su sranje, radnja se odvija u svemirskim brodovima u svemiru pucaju jedni druge. JAdno. Oni prvi djelovi su mi nekako bolji... više maćevanja i tako.

ak nisi gledo filmove bolje ne komentiraj

pa rekao je da je pogledao sve filmove....lol :rotfl:

''... al ne bas cijele...'''

pa ko bi pogledo cijele kada je dosadno :rotfl:

dinix
23-12-2006, 13:24
Ma to je sranje, meni je buraz bio uživljen u te gluposti. Inaće pogledao sam sve filmove (ne baš cjele) i dobri su mi prva 2, ostali su sranje pogotovo 4., 5. i 6. Svi oni s Lukom su sranje, radnja se odvija u svemirskim brodovima u svemiru pucaju jedni druge. JAdno. Oni prvi djelovi su mi nekako bolji... više maćevanja i tako.

ak nisi gledo filmove bolje ne komentiraj

pa rekao je da je pogledao sve filmove....lol :rotfl:

''... al ne bas cijele...'''

pa ko bi pogledo cijele kada je dosadno :rotfl:


SHUT UP!!!! nemoj vrijeđat SW

Nightyx
23-12-2006, 13:24
[quote="phoenix98":1lcnvpym]Ma to je sranje, meni je buraz bio uživljen u te gluposti. Inaće pogledao sam sve filmove (ne baš cjele) i dobri su mi prva 2, ostali su sranje pogotovo 4., 5. i 6. Svi oni s Lukom su sranje, radnja se odvija u svemirskim brodovima u svemiru pucaju jedni druge. JAdno. Oni prvi djelovi su mi nekako bolji... više maćevanja i tako.

ak nisi gledo filmove bolje ne komentiraj

pa rekao je da je pogledao sve filmove....lol :rotfl:

''... al ne bas cijele...'''

pa ko bi pogledo cijele kada je dosadno :rotfl:


SHUT UP!!!! nemoj vrijeđat SW[/quote:1lcnvpym]

nevrijeđam iznosim svoje mišljenje.

dinix
23-12-2006, 13:26
svako ima pravo na svoje misljenje , al protiv SW nemas sta rec

Nightyx
23-12-2006, 13:28
svako ima pravo na svoje misljenje , al protiv SW nemas sta rec

pošto nisam star wars fan zaobići ću ovu temi i neću se prepirati s djecom i ljudima koji su do danas imali ban i koji brzo mogu popiti još jedan

Eddie9
23-12-2006, 13:30
svako ima pravo na svoje misljenje , al protiv SW nemas sta rec

znaci imam pravo na svoje misljenje?? ali ne smijem reci da su novi filmovi SW sranje smece i sramota za lucasa

dinix
23-12-2006, 13:34
svako ima pravo na svoje misljenje , al protiv SW nemas sta rec

znaci imam pravo na svoje misljenje?? ali ne smijem reci da su novi filmovi SW sranje smece i sramota za lucasa

možeš govorit šta god hoces, to ti nemogu zabranit. ako su tebi prva 3 nastavka jadna, OK. ali odlično su napravljena i NO COMENT protiv njih

King tiger
23-12-2006, 13:50
Dinix uvodi represivne mjere protiv hatera sw :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dinix
23-12-2006, 13:52
Dinix uvodi represivne mjere protiv hatera sw :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nemam ja nista protiv hatera SW , samo kazem da je film predobar i da se nemoze rec nista protiv.

no, svako ima pravo na svoje mišljenje

Eddie9
23-12-2006, 14:04
Dinix uvodi represivne mjere protiv hatera sw :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nemam ja nista protiv hatera SW , samo kazem da je film predobar i da se nemoze rec nista protiv.

no, svako ima pravo na svoje mišljenje

onda nisi objektivan...stariji filmovi su super i to stoji ali kako mozes reci da su novi savrseni i da se nista ne moze prigovoriti???

dinix
23-12-2006, 14:08
meni je isto puno bolja originalna trilogija. ali i novi filmovi su predobri. al najbolji je ipak ''Empire Strikes Back''

Babitz
23-12-2006, 14:24
zašto su pet filmova u anketi :o
il ja ne znam brojiti :o

EDIT: sad znam zašto

Rocchiro
23-12-2006, 15:28
molim vas postedite ovaj topic kakanja po SW-u.mozete to u pljuvacnici

dinix
23-12-2006, 15:29
molim vas postedite ovaj topic kakanja po SW-u.mozete to u pljuvacnici

I AGREE!

bounce
23-12-2006, 18:17
eto, kao što sam se već prije izjasnio, velik sam fan sw-a , ali mogu slobodno reći da su i stariji i novi filmovi daleko od savršenstva, puni grešaka i svakakvih sitnica koje iritiraju (spomenuti ewoksi, one svinje itd)...

Armachus
23-12-2006, 18:22
1 dio

Helena
23-12-2006, 20:25
eto, kao što sam se već prije izjasnio, velik sam fan sw-a , ali mogu slobodno reći da su i stariji i novi filmovi daleko od savršenstva, puni grešaka i svakakvih sitnica koje iritiraju (spomenuti ewoksi, one svinje itd)...

Ok, ali toga ima u svakom filmu. Mislim, nijedan nije savršen. Al nvm. Originalna trilogija je najbolja. I Obi Van kao padavan. Ewan McGregor s onim repićem. Mljac. :cry:

Dart_Wader
23-12-2006, 21:36
ma svi su dobri
SW rula

dinix
23-12-2006, 21:38
ma svi su dobri
SW rula

to care. svaka cast

W3DR4N
23-12-2006, 22:01
dinix, oprosti šta te moram razočarati, ali osim samohvalom, dosad nisi dokazao da si fan, i da znaš više o starwarsu od mene, kojeg taj univerzum uopće ne zanima.

dinix
23-12-2006, 22:04
dinix, oprosti šta te moram razočarati, ali osim samohvalom, dosad nisi dokazao da si fan, i da znaš više o starwarsu od mene, kojeg taj univerzum uopće ne zanima.

pa neznam kako i zasto bi morao dokazivati da sam fan???

W3DR4N
23-12-2006, 22:20
Očito je da se trudiš, već 15 stranica.

Herr Schnitzel
23-12-2006, 22:22
Pa, ovdje bih rekao da dinix ima pravo.
Nije duzan nikom nizasto dokazivat bilosta.
Covjek samo voli SW filmove, i ne zna puno stvari koje se ticu SW-a, ali ne i filmova. Mogu reci da smo preostro krenuli na njega (svi mi starosjedioci), neka se covjek malo prilagodi, tek je par dana ovdje...

dinix
23-12-2006, 22:22
Očito je da se trudiš, već 15 stranica.

pa nisam ja napisao 15 stranica. ja sam odmah na pocetku napisao da sam fan i nemam tu sta dokazivat. ja sam samo pitao za misljenje ostalih o serijalu SW

W3DR4N
23-12-2006, 22:31
Ne ne. Nisi ni ti toliko dobar da kenjaš bombone, tako da se ne trebaš izvlačiti sad. Počelo je traženjem istomišljenika i prešlo u vrijeđanje korisnika koji tvrde da su sw igre bolje od sw filmova, te spolnu diskriminaciju helene, zbog čega ste oboje bili isključeni.

dinix
23-12-2006, 22:33
Ne ne. Nisi ni ti toliko dobar da kenjaš bombone, tako da se ne trebaš izvlačiti sad. Počelo je traženjem istomišljenika i prešlo u vrijeđanje korisnika koji tvrde da su sw igre bolje od sw filmova, te spolnu diskriminaciju helene, zbog čega ste oboje bili isključeni.

počelo je traženjem istomišljenika, a tako je trebalo i ostati. uostalom krivi su oni koji su spomenuli SW igre, jer to uopce nije bila tema. tema je bila SW filmovi

Helena
24-12-2006, 00:46
A ne, ne. Nisi napomenuo da je topic o filmovima, sorry. Rekao si ja sam fan i suput napomenuo da imaš kolekciju svih 6 filmova. Ali nigdje nisi naglasio da je topic isključivo o filmovima. Tek si kasnije to spomenuo, kad su svi počeli s pričama o KOTOr-u i knjigama.

dinix
24-12-2006, 11:12
A ne, ne. Nisi napomenuo da je topic o filmovima, sorry. Rekao si ja sam fan i suput napomenuo da imaš kolekciju svih 6 filmova. Ali nigdje nisi naglasio da je topic isključivo o filmovima. Tek si kasnije to spomenuo, kad su svi počeli s pričama o KOTOr-u i knjigama.

nema veze o cem se prica ( o igrama , knjigama ili filmovima ) samo da je vezano uz SW. ja sam zato i rekao da nisam bas puno igrao kotor ni citao SW knjige. govorio sam isključvo o filmovima, ničem drugom.

24-12-2006, 11:19
Ajde prekinite spammat. Molim vas.

Prince-Artas
24-12-2006, 13:25
najbolji film mi je osveta sitha, i da više o exar kunu
http://en.wikipedia.org/wiki/Exar_Kun

24-12-2006, 14:00
Meni je Imperij Uzvrača udarac, jedino mi je dobro u filmovima, ta saga o vaderu, njegova drama.

GrimReaper
24-12-2006, 14:25
od novih filmova mi je najbolja dvojka a od starih mi je povratak đedija :D

WEASEL
24-12-2006, 15:05
meni najdrazi je Imperij uzvraca udarac:)

Herr Schnitzel
24-12-2006, 19:15
Novi - Osveta Sitha
Stari - Imperij Uzvraca Udarac

dinix
24-12-2006, 19:22
Novi - Osveta Sitha
Stari - Imperij Uzvraca Udarac

same

Valtiel
24-12-2006, 19:33
eto, kao što sam se već prije izjasnio, velik sam fan sw-a , ali mogu slobodno reći da su i stariji i novi filmovi daleko od savršenstva, puni grešaka i svakakvih sitnica koje iritiraju (spomenuti ewoksi, one svinje itd)...

Ok, ali toga ima u svakom filmu. Mislim, nijedan nije savršen. Al nvm. Originalna trilogija je najbolja. I Obi Van kao padavan. Ewan McGregor s onim repićem. Mljac. :cry:

Ne slazem se. Ako je film produkt maste scenariste koji je takoder i reziser samog filma. Dakle ako nije film raden po nekoj knjizi, ili ako su razliciti reziser i scenarista. Onda je film savrsen! Odnosno, filmovi su ispali bas onako kako je htio Lucas, a to je savrseno, jer je on tvorac! Cuj, meni su igre KOTOR mnogo bolje, ali to je samo moje misljenje, kao sto ima onih koji tvrde su filmovi bolji. Opinions... svako ima svoje, i svacije se treba postovati :wink:

Helena
24-12-2006, 19:59
Da, znam slažem se, ali nisam na to mislila. Mislim na ovakve greške tijekom snimanja, sjećam se u jednom filmu, ako pobliže pogledaš nebo, vidiš da je jedna od zvijezdi zapravo avion, jer se miče. I takve stvari. Ali inače, šta se SW-a tiče, svaka čast Lucasu, jer filmovi su predobri. :pray:

dinix
24-12-2006, 20:01
jel skuplja neko od vas SW figurice, brodove, itd.????? ja sad mislim pocet skupljat.

Helena
24-12-2006, 20:13
Ja imam figuricu Jar Jar Binks-a. Dobila jednom za rođendan.

dinix
24-12-2006, 20:14
Ja imam figuricu Jar Jar Binks-a. Dobila jednom za rođendan.

prava stvar... kolkiko je velika???

Helena
24-12-2006, 20:16
Mala neka. Niš posebno. :) Stoji negdje na polici...

Fenrir
24-12-2006, 20:25
Ja imam figuricu Jar Jar Binks-a. Dobila jednom za rođendan.

:shock: :shock: :shock:

Jar Jar is my friend , očeš se mjenjat imam iz kinder jaja jednog yebenog nilskog konja?

Helena
24-12-2006, 20:27
Ne bi išlo, sorry. :) a nije ta fogurica niš posebno, stoji na polici, mala je.

dinix
24-12-2006, 20:34
Ne bi išlo, sorry. :) a nije ta fogurica niš posebno, stoji na polici, mala je.

ak ti netreba ima mjesta na mojoj polici....

LOL, salim se...

Fenrir
24-12-2006, 20:36
Nema veze onda, morat ću od plastelina napravit jar jara u prirodnoj veličini...
I onda će mi morat bit prijatelj BWHAHAHA !!1

P.S. mama imam prijatelja

dinix
24-12-2006, 20:38
Nema veze onda, morat ću od plastelina napravit jar jara u prirodnoj veličini...
I onda će mi morat bit prijatelj BWHAHAHA !!1

P.S. mama imam prijatelja

kad napravis takvog jar binksa posalji ga meni

Fenrir
24-12-2006, 20:39
Nema veze onda, morat ću od plastelina napravit jar jara u prirodnoj veličini...
I onda će mi morat bit prijatelj BWHAHAHA !!1

P.S. mama imam prijatelja

kad napravis takvog jar binksa posalji ga meni

A hoćeš mi i ti onda biti prijatelj?

P.S. mama imam drugog prijatelja

Fenrir
24-12-2006, 21:23
za par minuta doći će ti još prijatelja, bit će odjeveni u bijelo i imat će posebnu košulju kao božićni dar za tebe, idi s njima da vidiš djeda božićnjaka :rotfl:

Da, uskršnji zeko mi je pričao o njima , buddies everywhere.
A ti, hoćeš li mi ti biti prijatelj? Ha?

P.S. Mama imam još prijatelja

dinix
24-12-2006, 23:17
mama ti je vjerojatno presretna....

P.S. nemoj vise offtopicat....

m777
24-12-2006, 23:32
Fenrir, mislim da imaš tzv. Casperov sindrom. Potraži pomoć. Smjesta...

25-12-2006, 02:03
Mind, Morgoth, Locakajte topic, hvala fenriru na spammu.