PDA

Pogledaj cijelu verziju : AMD majice



NITROS
16-12-2006, 22:45
Ovako kupio sam u zadnjih 6 mjeseci 3 AMD procesora. Dali bi ja mogao kako doci do njihove majice. Ono bas bi htio

FearLess
16-12-2006, 22:47
ja imam majicu AMD & Ati
8)

NITROS
16-12-2006, 22:48
ja imam majicu AMD & Ati
8)a kako si ju dobio ?

FearLess
16-12-2006, 22:50
kad sam u njemackoj bio kupio sebi

LeftY
16-12-2006, 23:22
a neces to tu nigdje nabavit

W3DR4N
17-12-2006, 01:01
Postoji paket koji dobiva trgovina informatičke opreme kad naručuje veće pakete hardvera. Takav paket se zove "Promo materijali". Pun je šilterica, majica, podložaka za miš, kemijskih olovaka, privjesaka za ključeve i sličnog. Stvar je u tome da to ne ide dalje od osoblja dućana, jer se to ne smije prodavati, a potpuno im je svejedno zadrže li to ili podijele.

GrimReaper
17-12-2006, 01:11
Postoji paket koji dobiva trgovina informatičke opreme kad naručuje veće pakete hardvera. Takav paket se zove "Promo materijali". Pun je šilterica, majica, podložaka za miš, kemijskih olovaka, privjesaka za ključeve i sličnog. Stvar je u tome da to ne ide dalje od osoblja dućana, jer se to ne smije prodavati, a potpuno im je svejedno zadrže li to ili podijele.

pa onda radije zadrže... sramota... radije nek dijele

NITROS
17-12-2006, 09:02
Postoji paket koji dobiva trgovina informatičke opreme kad naručuje veće pakete hardvera. Takav paket se zove "Promo materijali". Pun je šilterica, majica, podložaka za miš, kemijskih olovaka, privjesaka za ključeve i sličnog. Stvar je u tome da to ne ide dalje od osoblja dućana, jer se to ne smije prodavati, a potpuno im je svejedno zadrže li to ili podijele.

A znam za taj promo paket. Jer sam bio u linksu i svi ono furaju majice AMD, Intel C2D, .... a budem pitao tu u lokalnoj tvrtki pa mi mozda mogu nesto nabaviti :)

Scuderia
17-12-2006, 12:48
Postoji paket koji dobiva trgovina informatičke opreme kad naručuje veće pakete hardvera. Takav paket se zove "Promo materijali". Pun je šilterica, majica, podložaka za miš, kemijskih olovaka, privjesaka za ključeve i sličnog. Stvar je u tome da to ne ide dalje od osoblja dućana, jer se to ne smije prodavati, a potpuno im je svejedno zadrže li to ili podijele.

A znam za taj promo paket. Jer sam bio u linksu i svi ono furaju majice AMD, Intel C2D, .... a budem pitao tu u lokalnoj tvrtki pa mi mozda mogu nesto nabaviti :)

dogovoriop se s covjekom koji ima majucu da mu "platis pice" a on tebi majcu :wink: