PDA

Pogledaj cijelu verziju : pomoć oko riva tunera(monitor,grafička) i driveri -molim vas



Jack5
15-12-2006, 21:59
Nešto sam prčkao po riva tuneru i uključio sam neke opcije neznam šta,uglavno restartao sam komp i onda mi se izgubio monitor-piše u control panelu default monitor-neznam jesam obrisao kakve drivere?

Drivere sa cd-a nemogu također instalirat za m,onitor-pojavljuje se greška

U čemu je problem?

Obrisao sam nakon toga i drivere za grafičku, i sada nemogu ni njih instaklirat,a monitor mi uopće ne prepoznaje,nemogu mijenjat ni frekvenciju i adapter type uopće isto nemam

Šta da radim? :(

Sporbie
15-12-2006, 22:09
Pouka: ne brisi nista ak nezaš što radiš...

oja preporuka: reinstal windowsa...

Jack5
15-12-2006, 22:13
Pouka: ne brisi nista ak nezaš što radiš...

oja preporuka: reinstal windowsa...

znam ali eto :(

reinstalirat neznam windowse,može pomoć kak da ovo riješim šta bi moglo bit?
Uglavnom nešto sa monitorom,riva tunerom ,možda kakvi driveri

nešto nije u redu sa display adapterima,barem sam tako vidio u device manager-nešto nemogu startat, ijoš nisu u redu network adapters i other devices(VGA compatible)

Šta ću napravit,ima tko rješenje? Da nisu kakvi graphic driveri koristim SiS 650 Šta idem prčkat bezveze :cry:

ne prepoznaje mi ni grafičku a neznam zašto a drivere za nju ne mogu instalirat,pojavi se eror

conan
16-12-2006, 12:42
Kad si instalora rivutuner, ona ti je napravila registry database. Samo vrati stare postavke. U insalacijskom folderu ćeš nać neki falj, neznam točno kako se zove, ali on ti vraća sve na defaults. Uživaj......

Jack5
16-12-2006, 12:52
Kad si instalora rivutuner, ona ti je napravila registry database. Samo vrati stare postavke. U insalacijskom folderu ćeš nać neki falj, neznam točno kako se zove, ali on ti vraća sve na defaults. Uživaj......

gdje se nalaze ti registry,jel to ono šta se pojavljuje šta nesmiješ dirat(jel to u riva tuneru Power user?)
I kak da vratim stare postavke?

Jack5
16-12-2006, 18:19
daj ajde netko,pitajte, da to riješim :cry:

nemogu više gledat u 60 hz monitor,zar stvarno nitko nezna? :cry:

Prince-Artas
16-12-2006, 20:15
iz device managera izbriši drivere ta monitor i grafičku, i riva nuner izbriši poptpuno (sve registry ključeve i foldere koji ostanu nakon deinstalacije)

Jack5
17-12-2006, 11:26
Izgleda da sam uspio,izbrisao sam riva tuner i ostale drivere i nakon toga sam pokušao instalirat drivere za grafičku i uspjelo je-sada mogu mijenjat frekvenciju i sve


hvala svima :ekipa: :pray: