PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ak si regan na gamer.hr budi dobar i pričitaj ovo.



Glass
15-12-2006, 21:36
Znam da je ovo već bilo negdje ali sam prelijen da potražim, uglavnom kako se registrirat na gamer.hr forumu kad pokušam pojavi mi se "disi spameru"?

King tiger
15-12-2006, 21:41
Napravio si sticky samo zato sto si mod a treba ti nesto? not right man.

Admin je zakljucao reganje gamera.

Glass
15-12-2006, 21:44
Napravio si sticky samo zato sto si mod a treba ti nesto? not right man.

Admin je zakljucao reganje gamera.

1. Ako moram svakodenevno čitat gluposti i spam onda imam pravo stavit sticky kad mi nešto treba.
2. Toliko sam i ja skužio, al sad mene zanima kako se ja mogu regat(čitaj kome se treba javit da bi se mogao regat)

Jerry
15-12-2006, 21:46
adminu,nek ti neko da mail koje tam aktivan :wink: (teente,pinguin)

Glass
15-12-2006, 21:51
adminu,nek ti neko da mail koje tam aktivan :wink: (teente,pinguin)

Jel ti to nagađaš ili znaš da tako ide registracija?

Jerry
15-12-2006, 21:53
pa tako zznam da su se neki regali :wink:

Glass
15-12-2006, 22:00
pa tako zznam da su se neki regali :wink:

E onda ću i ja pokušat.
Ako je netko regan na gamer.hr bili bio tako dobar pa mi na pp poslao mail admina.

Jerry
15-12-2006, 22:00
pingvin :D

olio
15-12-2006, 22:27
Daj makni sticky ili šta je već !!!

Ovo je nepotrebno

Ja sam regan ali mail adminu neće pomoći jer neće ga ni pročitati .... a i odlučni su u tome da je zaustavljena registracija

Glass
15-12-2006, 23:16
Daj makni sticky ili šta je već !!!

Ovo je nepotrebno

Ja sam regan ali mail adminu neće pomoći jer neće ga ni pročitati .... a i odlučni su u tome da je zaustavljena registracija

Budući da ja svijet gledam iz moje perspektive sticky ostaje jer je gledano iz moje perspektive ovo meni važno.
A koji će kurac gameru forum ako se nitko nemože regat na nega.

olio
15-12-2006, 23:27
vidi tamo ima preko 8000 registriranih i kako češ ti to kontrolirat

str33t6l0w
16-12-2006, 00:28
njima forum koristi za onu ekipu koja je stalno na njemu... svi se znaju i zato kad netko upadne sa bezveznom spikom oni ga popljuju... to je postao forum slican nekom privatnom (tako nest)...

uglavnom..

i nesviđa mi se ovo sto si stavio sticky... to sto si mod neznaci da mozes samo tako stavljat sta hoces... ako meni nest treba (moja zadnja tema "Matrice" je ostala sa 5 postova a trebalo mi je to pod hitno..).. tako da ja ovo micem sa sticky-a....

svi su ovdje jednaki... pa bi se tako i mi modovi (koji bi trebali bit uzor valjda) trebali ponasat....

EDIT: i sam si napisao da si preljen.. e pa imas trazilicu i trazi..

Glass
16-12-2006, 01:06
njima forum koristi za onu ekipu koja je stalno na njemu... svi se znaju i zato kad netko upadne sa bezveznom spikom oni ga popljuju... to je postao forum slican nekom privatnom (tako nest)...

uglavnom..

i nesviđa mi se ovo sto si stavio sticky... to sto si mod neznaci da mozes samo tako stavljat sta hoces... ako meni nest treba (moja zadnja tema "Matrice" je ostala sa 5 postova a trebalo mi je to pod hitno..).. tako da ja ovo micem sa sticky-a....

svi su ovdje jednaki... pa bi se tako i mi modovi (koji bi trebali bit uzor valjda) trebali ponasat....

EDIT: i sam si napisao da si preljen.. e pa imas trazilicu i trazi..

Znači imaju privatni forum od 8000 registriranih korisnika :rotfl: , i ispravi me ako griješim ali oni žive od reklama,(u prilog tome i reklama na vrhu foruma) zar nebi trebali privlačit nove korisnike umjesto da ih odbijaju no njihov je kruh u pitanju pa nek rade što hoće.
A što se tiče toga što sam ja ovo stavio kao sticky molio bih vas da obratite pozornost na na pravilo broj 5 pravilnika za moderatore koje glasi:
Moderatori ce biti glavni autoriteti na svom podforumu i njihova ce rijec, kao i njihovi postupci biti - amen. Otpor je uzaludan, u svakom smislu tih rijeci. - *


Zvijezdica na kraju texta označava da je ovo pravilo povezano s sljedećim dijelom texta(ponovo pravilnik za moderatore)
Moderator mora biti odgovoran za svoje postupke, te biti autoritet cak i ako ponekad mozda i nije u pravu.



svi su ovdje jednaki... pa bi se tako i mi modovi (koji bi trebali bit uzor valjda) trebali ponasat....


Da smo svi jednaki svi bi imali iste ovlasti, a budući da primjerice ja i ti imamo veće ovlasti nego neki drugi korisnici ovog foruma dolazim do zaključka da nismo svi jednaki.
Osim toga admini i moderatori su svojim odlukama davno i više puta dokazali da ovdje nevlada zakon većine(što i nije loše jer većini netko mora reći što je najbolje za nju)


EDIT: i sam si napisao da si preljen.. e pa imas trazilicu i trazi..

Netrebam jer sam jednostavno stavio ovo pod sticky i odmah sam dobio traženi odgovor možda bi i ti dobio željeni odgovor da si svoju temu o matricam stavio kao sticky

Sonic_Moronic
16-12-2006, 01:24
Uf prepirke...

pošalji mail gandu npr... (zoran@zmiric.com)

Ali da te regaju moraš bit regan kod nekog njihovoh providera kao T-Com, VIP, Globalnet...

Glass
16-12-2006, 01:28
Uf prepirke...

pošalji mail gandu npr... (zoran@zmiric.com)

Ali da te regaju moraš bit regan kod nekog njihovoh providera kao T-Com, VIP, Globalnet...

Kao regan na internet stranice nijhovog providera ili kao korisnik usluga njihovih providera?

Sonic_Moronic
16-12-2006, 01:38
Moraš imati njihov mejl...

Prince-Artas
16-12-2006, 20:39
@Glass-jesi ti siguran da je svih 8000korisnika aktivno, ja sam regan tamo i nisam aktivan

Jerry
16-12-2006, 21:25
@Glass-jesi ti siguran da je svih 8000korisnika aktivno, ja sam regan tamo i nisam aktivantakođer

NITROS
16-12-2006, 22:32
We have 8475 registered users

eto tolko nas ima na gameru :))) i da svi se vecinom poznamo i ako se netko novi pojavi onda mora proci vatreno krstenje :) Ali to ti nije forum za spike koju muziku slusate i to. Tu je vecinom interna zajebancija sa IRC-a

olio
16-12-2006, 22:37
We have 8475 registered users

eto tolko nas ima na gameru :))) i da svi se vecinom poznamo i ako se netko novi pojavi onda mora proci vatreno krstenje :) Ali to ti nije forum za spike koju muziku slusate i to. Tu je vecinom interna zajebancija sa IRC-amene su krstili a nisam ni znao što se događa :D

Babitz
16-12-2006, 23:39
da, nego

@glass
ak imaš icq
možeš pitati ganda da se regaš...

16-12-2006, 23:52
@ glass - pošalji mi željeni username, password i mail na pp, probaću ganda zamolit.