PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dokumentarci



St. Jude
15-12-2006, 14:36
Volite gledat dokumentarce ?? ja naime jako volim gledat dokumentarce,pogotovo one o istraživanju,mističnome a pred neko vrijeme je bio odličan dokumentrac "put oko svijeta" s onim englezom,fantastilčan mi je bio dokumentarac...
inače moj popis dokumentraca je:
Evanđelje po Judi(odličan dokumentarac,na intrerliberu sam kupio knjigu o tomenekako me privlači to evanđelje,neznam zašto...)
Hitler - Okultno Porijeklo(odličan dokumentrac,meni jedan od boljih :pray: :pray: )
Potraga za sv. Gralom(dosta dobar dokumentraca,koji me je malo razočaro,jer je prekratak,ko i svi NG dokumentraci,osim evanđelja po judi)
Misteriozni Brodolomi Mediterana(ja sam mislio da je to u brodovima duhovima,ali nije pa me potpuno razočarao)
Normandija - križarski rat(dokumentarac o dan-d,odličan također)

sad mi je ažo šta nisam kupio one dokumentarce o duhovima i egzorcizmu,jer nisam imo love ali cu vidjet na kioscima ako ih još ima...
:cry:

ivan
15-12-2006, 14:55
volim pogledat :thumbs2:
ali ne volim neke dugačke... kratko i jasno :)

inače HRT 1, prije podne - odličnih ima ;)

Systematic Reverse
15-12-2006, 15:03
Ja isto wolim pogledati dokumentarce. Od owih koje si naweo sam pogledao Hitlera i Potraga za svetim gralom(ako je to ono sa templarima i takwim stwarima ^_^) nije mi baš bio najbolji ali nije ni loš. Inače gledam ih kad ih uhwatim negdje na tv-u ili kad si nabawim za dvd.

Armachus
15-12-2006, 15:14
A prije sam volio sada baš i ne... Jedino vidio sam reklamu onih DVD-ova od Discovery-ija, pa izdaju neki dokumentarac o duhovima... Kažu da je neka sigurnosna kamera snimila "duha" kako lebdi iznad nekih auta... i drug, kamera je snimila neki zvuk a na tom podrućju nije bilo nikoga... Ima tako nekih dobrih dokumentaraca kojih valja pogledat.

Burek_fr0m_SPACE
15-12-2006, 18:06
Bowling for Columbine i Fahrenheit 9/11 - genijalni filmovi Michaela Moora.

King tiger
15-12-2006, 18:08
Moze li mi neko nesto vise reci o dokumentarci " misteriozni brodolomi mediterana"

St. Jude
15-12-2006, 18:10
Moze li mi neko nesto vise reci o dokumentarci " misteriozni brodolomi mediterana"

naime to ti je o nekom ja mislim "perzijskom" brodu koji se potopio u oluji i sad neki tim istraživaca su ga otkrili i skužili da on ima pun kurac nekih keramičkih vaza koje su dosta skupa

Babitz
15-12-2006, 18:12
dobri su dokumentarci

u dobrom sjećanju su mi ostali oni o voyageru i echelonu

Prince-Artas
15-12-2006, 19:44
i ja ih volim pogledat

NiX4tHeG@M3R
15-12-2006, 20:23
Imam Noirmandiju-veliki križarski pohod od discovery.a!!!Dobar je :pray:
Kaoo cod2 :pray:

King tiger
15-12-2006, 20:29
Ma gledam stalno neke na Discoveryu .

4Non1MuS
15-12-2006, 21:59
Volite gledat dokumentarce ?? ja naime jako volim gledat dokumentarce,pogotovo one o istraživanju,mističnome a pred neko vrijeme je bio odličan dokumentrac "put oko svijeta" s onim englezom,fantastilčan mi je bio dokumentarac...
inače moj popis dokumentraca je:
Evanđelje po Judi(odličan dokumentarac,na intrerliberu sam kupio knjigu o tomenekako me privlači to evanđelje,neznam zašto...)
Hitler - Okultno Porijeklo(odličan dokumentrac,meni jedan od boljih :pray: :pray: )
Potraga za sv. Gralom(dosta dobar dokumentraca,koji me je malo razočaro,jer je prekratak,ko i svi NG dokumentraci,osim evanđelja po judi)
Misteriozni Brodolomi Mediterana(ja sam mislio da je to u brodovima duhovima,ali nije pa me potpuno razočarao)
Normandija - križarski rat(dokumentarac o dan-d,odličan također)

sad mi je ažo šta nisam kupio one dokumentarce o duhovima i egzorcizmu,jer nisam imo love ali cu vidjet na kioscima ako ih još ima...
:cry:

Pa volim gledati dokumentarce ali samo one dokumentarne...mislim...o misterijima....i tak...

BTW jesi se uživio :) :)

St. Jude
15-12-2006, 22:08
Bowling for Columbine i Fahrenheit 9/11 - genijalni filmovi Michaela Moora.

e to su dokumentarci,amakar nažalost još nisam pogledo Bowling for Columbine,niti kad je bio na telki,kako ono ide hrvatski naziv za taj film ?

Grinch
15-12-2006, 22:49
imam doma Hitlera i Evanđelje,evanđelje me je malo razočaralo,jer je pisalo da ima uznemiravajućih prizora a tamo nema niš uznemiravajuće,dok je Hitlerov dokumentrac odličan

King tiger
15-12-2006, 22:56
Pa volim gledati dokumentarce ali samo one dokumentarne...mislim...o misterijima....i tak...

Kakva samo recenica :D

Ja sam gledao neki o hitleru, zove se Hitler i okultno ili tako nekako.