PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gdje ste ljudi?



W1k1n6
14-12-2006, 11:31
Ne znam u čemu je problem, ali vas nigdje nema na serverima FEAR-a navečer. Osim toga, naš server stoji prazan i jadan. Zar ne želite više igrati public mečeve? Možda su vas isfrustrirali rezultati na CB-u pa vam se više ne da? Meni je glupo zakazivati samo službene mečeve, ispada kao da vas treba tjerati na igru. Mislim da je osnovni smisao ovog klana igranje FEAR-a, a ne sastanci u pivnici i dogovori za paintball, pa bih volio da se izjasnite po tom pitanju. Evo ja ću prvi nešto reći. Više ne igram uopće TDM, već isključivo CTF, ide mi na živce brojanje killova, skloniji sam "zabijanju golova". Ajd sad malo vi...

Blek_Stena
14-12-2006, 12:20
Ja imam dosta promjena u zivotu u zadnjih tjedan dana pa mi uopce nije to FIRA.. U prvom mjesecu idem u vojsku tak da i ovak i onak necu moci jos puno igrat.. Iskreno ja sam poceo fear igrati radi vas (ekipe), jer po meni fear nije nista posebno.. Tak da igram ga samo ako vidim da je netko od vas gore.. Johnija u zadnje vrijeme nema puno, Ivana dode tu i tamo pa nekad zaigram sa njom.. ali to je to..Ne znam kolko ima smisla opce igrat matcehve na CBu.. jer sumnjam da je tamo i 1 clan koji mozemo dobiti.. Eto tolko od mene..

NITROS
14-12-2006, 12:32
Ne znam u čemu je problem, ali vas nigdje nema na serverima FEAR-a navečer. Osim toga, naš server stoji prazan i jadan. Zar ne želite više igrati public mečeve? Možda su vas isfrustrirali rezultati na CB-u pa vam se više ne da? Meni je glupo zakazivati samo službene mečeve, ispada kao da vas treba tjerati na igru. Mislim da je osnovni smisao ovog klana igranje FEAR-a, a ne sastanci u pivnici i dogovori za paintball, pa bih volio da se izjasnite po tom pitanju. Evo ja ću prvi nešto reći. Više ne igram uopće TDM, već isključivo CTF, ide mi na živce brojanje killova, skloniji sam "zabijanju golova". Ajd sad malo vi...
Ja sam napisao da sam odsutan zbog skole. Inace sam stalno na serveru.

14-12-2006, 13:38
općenito nemam previše vremena za komp,a kad imam nemogu se još i na fearu naprezat...
al ono,wiknedom igram na random serverima.

John Wayne
14-12-2006, 23:01
Ajde, Wiking, bez panike. Ovaj puta mi u firmi stižemo rok. Meni jednostavno nije do gledanja u monitor nakon posla. Sam mi je do vegetiranja. Sljedeći tjedan će se stvari promijenit pa se vraćam na bojište.

the_stup
15-12-2006, 00:10
zadnja 2 tjedna polugodista, pakao. dodjem doma, malo se bacim u wow da se zajebavam sa ekipom i to je to. u krpe. al cekam da me netko na xvatri cimne i kaze ajmo mec il nekaj, samo nista aktivnosti u zadnjih tjedan dana :P

ja sam za sve, samo da se puca i pije 8)

IgGy
15-12-2006, 11:10
dvaput sam formatiro disk u mjesec dana, i generalno popizdio na sve igre, ukljucujuci fear combat :) polako se vracam u formu, igram public dm i tdm, pa cu kasnije doc i na klanski server

15-12-2006, 12:57
zadnja 2 tjedna polugodista, pakao. dodjem doma, malo se bacim u wow da se zajebavam sa ekipom i to je to. u krpe. al cekam da me netko na xvatri cimne i kaze ajmo mec il nekaj, samo nista aktivnosti u zadnjih tjedan dana :P

ja sam za sve, samo da se puca i pije 8)
da,vidi se,most addicted gamer od mojih frendova si ti,50h wow-a ovaj tjedan...fakat teška vremena :)

NITROS
15-12-2006, 15:43
Ljudi ja se vracam evo ispravio ocjene bas sam hAppy :)))

the_stup
15-12-2006, 20:56
pingy, vecinu vremena sam idlam i pricam s ekipom :P

15-12-2006, 21:01
pingy, vecinu vremena sam idlam i pricam s ekipom :P


Samo smo se ljubili...

the_stup
18-12-2006, 18:25
ma od kud ih cupas Praskatone 8)