PDA

Pogledaj cijelu verziju : Socijalni zivot i GW



Killy
13-12-2006, 12:46
Zivjeli,

Evo san prije 2 dana izbrisa svog warriora i presta igrat WoW iz jednog jedinog razloga, to je bija jedini nacin da prestanem igrat tu igru i vratin nazad svoj socijalni zivot (bar ono sta je preostalo od njega). Sta mene zanima je, kakav je PvP u GW-u, do koje mjere su klase izbalansirane (jer u WoW-u imas dvije klase koje kolju sve a ostali se mogu j...t) i sta je najvaznije zanima me da li je i GW vremenski konzument ka i WoW. Ne zelin kupit ovu igru pa saznat ako ocu imat odlicnu opremu da moran trosit 12 sati dnevno igranja. Hvala unaprijed.

Thrall
13-12-2006, 13:47
PvP je odlican je u GW-u.Neki ga ljudi kupuju samo zbog toga.Inace ja sam Master za PvE puno vise nego za PvP.neces si pokvariti socijalni zivot......ne mogu se vise niceg sjetit sto da napisem...neka me netko nadopuni

The Boz
13-12-2006, 14:46
GW je puno više casual igra, i nema one OMG TIER 4! opreme. Prilično rano u igri(PvE djelu) nabasaš na opremu sa maksimalnim statistikama damagea, i modovi su dostupni i relativno jeftini. A klase su balansirane do savršenstva. Istina, neke su teže za igrat, ali nema neke Teh Klase koja kolje sve ostalo.

Thrall
13-12-2006, 17:36
Istina..............SVe klase imaju prednosti i mane.Npr Warrior melee proffesija, ima najjaci armour , lako se farma, ali ima najmanje energije(mane) :|

Glass
13-12-2006, 18:02
PvP je odlican je u GW-u.Neki ga ljudi kupuju samo zbog toga.Inace ja sam Master za PvE puno vise nego za PvP.neces si pokvariti socijalni zivot......ne mogu se vise niceg sjetit sto da napisem...neka me netko nadopuni

Ali i Guild Wars zna pojest veliku količinu vremena, baš me nešto danas Gaas pitao u vezi toga :D

Thrall
13-12-2006, 18:27
Ja ne igram igre dugo, nije zdravo, a i ne mogu izdraziti toliko.Tek na pocetku kada sam bio tako lud za GW-om sam znao igrati malo duze, sada vise ne.Maximum 1 sat, pa poslije jos pola itd...

Glass
13-12-2006, 18:34
Ja ne igram igre dugo, nije zdravo, a i ne mogu izdraziti toliko.Tek na pocetku kada sam bio tako lud za GW-om sam znao igrati malo duze, sada vise ne.Maximum 1 sat, pa poslije jos pola itd...

Tako ti je i u mene samo ti ide otprilike ovako Max. 3 sata pa poslije još 1 sat pa nakon pola sata još jedno 45. minuta pa onda samo malo RA 15min. i tako u viječnost.

Berax0r
13-12-2006, 18:41
Ma GW ti je zakon :pray:
Nema da bildas svog chara do 60 lvl(odnosno do vijecnosti) nego tu imas 20 lvl i to je to.Mozes se ti i dalje razvijati ali ti si 20 lvl :wink:
Evo stigle su vijesti da je GW prodan sada u 3,000,000 komada
:bravo: Svaka cast decki!

Thrall
13-12-2006, 19:49
U odnosu na WoW dobro je sto se ne vrti sve oko para.One meni uopce nisu tako vaze.zaradis ish dosta ionako samo dok prelazis GW.
Nabavi ga nemres pogrijesit.

Killy
13-12-2006, 22:21
Izgleda da mi nema druge nego probat igru, valjda se necu zakacit :) , casual igranje je ono sta mi triba a da mi je ipak sve dostupno uz neki minimum igranja.Hvala na odgovorima.

Glass
13-12-2006, 22:42
Izgleda da mi nema druge nego probat igru, valjda se necu zakacit :) , casual igranje je ono sta mi triba a da mi je ipak sve dostupno uz neki minimum igranja.Hvala na odgovorima.

Nemoj se baš gurat u mjesta koja su "rezervirana" iskusnije igrače(Elite Missions i Hall of Heroes), a sve ostalo ti je dostupno i kao vikend igraču.

Empe Tri
14-12-2006, 00:21
Ma GW ti je zakon :pray:
Nema da bildas svog chara do 60 lvl(odnosno do vijecnosti) nego tu imas 20 lvl i to je to.
Mozes se ti i dalje razvijati ali ti si 20 lvl :wink:
Evo stigle su vijesti da je GW prodan sada u 3,000,000 komada
:bravo: Svaka cast decki!

:D :pray:
i od svih 3 mil. nema bas puno razocaranih kupaca svi sretni i zadovoljni :D :pray:
ja igrao WoW i Guild W.
mogu reci ako prijedjes iz WoW-a u GW bit ce ti malo cudno, ali nakon
par sati igranja ces shvatit da je WoW totalni Shit :twisted:

u isto sam vrijeme kupio WoW i GW
WoW sa karticom od 2 mjeseca igranja + 1 mj. besplatnog
GW SpecialEdition i GW Factions sa neogranicenim vremenom igranja :pray:
1. sam inst. WoW jer me je frend uvjeravao da je GW sranje :cry: ,
tek sam kasnije inst. GW jer mi je WoW dosadio u tih 3-4 dana igranja
i od tog dana kad sam inst. GW prodao sam tom glupom frendu WoW
za 200 kn i reko sam sebi da mi je to bila najveca greska u zivotu sto
sam uzeo WoW :kill:
evo neki dan sam uzeo i GW nightfall i odlican je :D
:pray: :cry:
i imam svih 8 slotova popunjeno sa Likovima :D i planiram kupit jos
3 slota da mogu imat sve Profesije :pray:

BTW. Preporucujem ti da uzmes sva tri dijela od GW jer kad ih spojis
odbijes poseban, nezaboravan ugođaj u igranju :D

I da ja ti sad mogu u factionsu doci sa likom od lvl 1 do lvl 20 bez puno
truda u nekih 3-4 sata igranja :D
Tako da ti lvl-anje nije neki problem kao u WoW-u

ako treba kome Multigejming Klan neka mi se javi ;)
u GW smo prava ekipa pomazemo jedni drugima, skoro cijelo vrijeme
smo na TS-u itd. itd...... da ne dosadjujem prava smo ekipa i pomazemo
si medjusobno sto je najbitnije :D

Gaas
14-12-2006, 09:57
Zivjeli,

Evo san prije 2 dana izbrisa svog warriora i presta igrat WoW iz jednog jedinog razloga, to je bija jedini nacin da prestanem igrat tu igru i vratin nazad svoj socijalni zivot (bar ono sta je preostalo od njega). Sta mene zanima je, kakav je PvP u GW-u, do koje mjere su klase izbalansirane (jer u WoW-u imas dvije klase koje kolju sve a ostali se mogu j...t) i sta je najvaznije zanima me da li je i GW vremenski konzument ka i WoW. Ne zelin kupit ovu igru pa saznat ako ocu imat odlicnu opremu da moran trosit 12 sati dnevno igranja. Hvala unaprijed.

ja o jedva sam cekao ovakvo pitanje da bacim jednu podugacku filozofiju ali necu u kratkim crtama

PvP je za razliku od WoW pvpa balansiran do kakvih 90% ..sto se tice wowa rekao bi da je on kakvih 40%,updadejtovi su jako cesti tj skill updates tako..ako naidu u pvpu da je netko malo owerpowered onda mu srezu skilove da se sve vrati u normalnu..

vremena ce ti sigurno uzet kad pocnes igrat ali nije ti to 4 satno raidanje..ovdje mozes stat i otic nes prigrist... kasnije kad malo po malos ve pozavrsavas neces tolko puno vrmena gubit a to malo vrijeme sta igras ce ti bit zabavno

sto se tice opreme..ovjde imas max statove za sta sigurno nidje nisi cuo..znaci ANET kako bi poboljsala balans svaka profesija ima svoj max armor.. znaci 1 dio warovog armora ima 80 armora, ranger 70 assasin 70,elementalist 60 i ostali krpenjaci isto tako..znaci nema ono da svako ima neki svoj armor...isto tako i oruzja npr sword ima dmg 15-22 bow 15-28 hammer 19-35 itd a requirements je od tog atributa koji koristi..uglavnom to ces sve lako skuzit imas manuascript kad kupis igru.

kad sam ja kupio igru imao sam 14.4k vezu i trebalo je skinut update od 20mb i jebiga to je kod mene trajalo jako duggo pa sam ja u meduvremenu procito cjeli manuaskript i vjeruj doposta je pomogao

eto rekao sam necu folozofirat is rat romane a gle xD
ajde kupi igru pa postavljaj pitanja xD

noda
14-12-2006, 20:53
Ja igram od 21-24. I to najviše HA (pvp dio) >.<

Gaas
14-12-2006, 21:33
Ja igram od 21-24. I to najviše HA (pvp dio) >.<

jos te nisam sreo kako to :/

noda
14-12-2006, 22:39
Ja igram od 21-24. I to najviše HA (pvp dio) >.<

jos te nisam sreo kako to :/

Igram samo s ljudima s fliste. Leteci, Nienna, rip, kin itd..

W3DR4N
15-12-2006, 00:20
Ja igram od 21-24. I to najviše HA (pvp dio) >.<

jos te nisam sreo kako to :/

Igram samo s ljudima s fliste.SLeteci,SNienna, rip, kin itd..

Nedo Bog većeg zla. Još samo fale Almighty i Spajo, razlozi zašto sam dobio sjede netom prije dvadesete.

The Boz
15-12-2006, 01:22
Exactly. Nienn je zakon, ai ovo...

Gaas
15-12-2006, 09:50
Ja igram od 21-24. I to najviše HA (pvp dio) >.<

jos te nisam sreo kako to :/

Igram samo s ljudima s fliste. Leteci, Nienna, rip, kin itd..
Mislis na Mental Leteci? sta nije on prodao acc??

noda
15-12-2006, 10:59
@shumar

stfu, fali ti još cca 400 famea do tigra xD

@Gaas

Leteći igra na shumarovom akauntu (wedranovom)

v4MP1r3
17-12-2006, 08:40
pa nije GW ko WOW da vegetiraju ljudi ispred njega,
moja vegetacija je ogranicena vikendom i petkom, no sad cim dodjeju praznici :D
da ne govorim >.>

uglavnom, soušl lajf ne trpi nista preveliko, i kad vec igram GW od samih pocetaka, i nista se nije promijenilo...e pa nadam se da ce tako i ostati u buduce...

Gaas
17-12-2006, 16:25
@shumar

stfu, fali ti još cca 400 famea do tigra xD

@Gaas

Leteći igra na shumarovom akauntu (wedranovom)

aha znaci tako...jer znam da vidim onog idiota sta je kupio acc...daj e sramoti onaj title sta nosi....tip nije sav svoj

noda
17-12-2006, 19:50
Ma lol e. Taj lik nije normalan.

:)

Gaas
18-12-2006, 15:47
Ma lol e. Taj lik nije normalan.

:)

ma skuzio sam..tenkre teski... :pray: glavnom da mu je eminent hero ukljucen i u ED1 pise WAR LFP!!!!

Binks
27-12-2006, 15:19
a reci nam koje to 2 klase u wowu kolju sve a ostale se mogu j...at?

The Boz
27-12-2006, 16:56
Rogue, i netreba ti druga :p

WiZZard
06-01-2007, 14:53
Evo ovo je sve kaj cu vam rec

WoW i GW su razliciti svaka ima svoju manu kao naprimjer :

Oces dobar PvE udri po WoW-u
Oces dobar PvP udri po GW

Ja iskreno sam igro oboje i oboje je totalno uredu , svako ima pravo na izbor makar se WoW placa ali nema bugova dok je GW zbugan do k***a :fof:
to je sve

The Boz
06-01-2007, 17:14
Di si molim te u GWU naišao na bugove?
I ne, ne mislim na lag bugove.

Thrall
17-02-2007, 11:46
Gw nema BUG-ove.

^B4$t4rD^
17-02-2007, 13:30
Evo ovo je sve kaj cu vam rec

WoW i GW su razliciti svaka ima svoju manu kao naprimjer :

Oces dobar PvE udri po WoW-u
Oces dobar PvP udri po GW

Ja iskreno sam igro oboje i oboje je totalno uredu , svako ima pravo na izbor makar se WoW placa ali nema bugova dok je GW zbugan do k***a :fof:
to je sve

svasta... :?

Thrall
17-02-2007, 14:55
Pa često vidiš update fixed BUG.......; tako da ako ima neki BUG brzo ga isprave.

Lundvalnaden
16-04-2007, 00:03
premal je da bi imao bug

Thrall
16-04-2007, 14:26
Nema to veze s veličinom. Ja imam doma Nba 2007 sa 100 bugova, čak i patch ima bug. Kada dođe neki Bug oni to odmah poprave s updateom i to je kraj...

ssalG
16-04-2007, 17:25
premal je da bi imao bug

Ajde se :hangin: a manje gnjavi ljude ovdje.

Mafioz0r
21-04-2007, 17:37
Ljudi, zaboravljate temu!!! Tema je GW i socijalni život. A sada, gdje sam stao.... Aha, GW i socijalni život. To dvoje nemaju veze jedno s drugim. GW ti ga nece uzimati kao WoW, niti unistiti, niti cete pasti godinu, dobiti otkaz i nece vas cura napucat. Ja osobno poznam neke ovisnike o GW-u, kao sto sam vec naveo u nekoj temi, ne sjecam se vise kojoj. Nazalost, i ovdje ima gildi koje kickaju neaktivne igrace(iako su rijetke). Ja sam se u to jednom uvjerio. Brat od mog guild leadera je kickao nekog lika koji nije igrao 2 tjedna(ali sam ja tom izbacenom liku odmah poslao invitation, kojeg jos nije primjetio, jer valjda jos nije ni upalio GW). Brate od guild leadera, ako citas ovo, znaj da sam :-x

Thrall
21-04-2007, 18:09
Imam i ja bratića koji igra WoW i nije ovisnik. Ja ne mogu biti ovisnik o nekoj igri , jednostavno ne mogu. Meni je jednom crko komp i bio sam neaktivan mjesec dana i kickali su me iz dobrog guilda. :(

FaTaL_mRkvA
23-04-2007, 06:03
savršeno se slažu zajedno(barem kod mene) :D

^B4$t4rD^
17-06-2007, 10:07
koliko ste najduze igrali u komadu? :rotfl: