PDA

Pogledaj cijelu verziju : NooB alert!



Kenyi
12-12-2006, 15:33
Ovako zelio bi uzet gw tamo oko nove godine trebam sve informacije o klasama sve jer samo znam da je u gwu max level 20. i da imaju 3 ekspanzije i da se ne placa ( :pray: ) neog trebaju mi sve informacije koju cu ekspanziju uzet da mi preporucite klasu i gdje vi igrate...btw nemojte me upucivati na glavni site trazim vasu pomoc od igraca a ne od sajta pliz odgovorite sto prije.

Glass
12-12-2006, 18:01
Ovako zelio bi uzet gw tamo oko nove godine trebam sve informacije o klasama sve jer samo znam da je u gwu max level 20. i da imaju 3 ekspanzije i da se ne placa ( :pray: ) neog trebaju mi sve informacije koju cu ekspanziju uzet da mi preporucite klasu i gdje vi igrate...btw nemojte me upucivati na glavni site trazim vasu pomoc od igraca a ne od sajta pliz odgovorite sto prije.

Počmi sa prvim dijelom jer te on najbolje uvodi u mehaniku igre.
Nema ti klasa već profesije(isti k**** samo je imam previše slobodnog vremena pa te ispravljam), najbolje ti je započet s warriorom, rangerom ili elementalistom jer su jednostavni za igrat i ne zahtjevaju neki poseban skill u početku.
Ja sam započeo sa Assassinom(zapravo sa necrom ali nikad nisam dospio daleko s njim) što ti nebi preporučio jer ćeš vrlo teško pronalazit ljude voljne igrat s tobom a i treba imat nekakvog skilla za savladat ako ideš izvan Horns Of The Ox-Falling Spider kombinacije.

Kron
12-12-2006, 19:39
Biraj, melee, ranged, magic?

moja preporuka R/Mo (Ranger/Monk)

inace ranger ima pun k skillova koji mu trebaju tako da nećeš moći kombinirati 2 profesije u PvE borbi (osim runnanja npr)

uzmes preparation, charm animal, nature ritual, ressurect, i jos tri neka skilla za napad, jedan od 10 energy cost, 2 od 5 energy cost. jedan za interuptanje, i 2 za napade. keep in mind da ti expertise bude dosta visok

Thrall
12-12-2006, 20:59
Meni je Warrior bolja klasa od rangera, ali sve to zavisi o ukusu.Meni naprimjer prije 2 tjedna bila najbolja proffesija monk,pa ele,pa ranger,pa Warrior.
P.S Pametno sto si dosao an ovaj Forum pitati za Guild Wars.....

Gaas
12-12-2006, 23:18
AJMO OVAKO
PRVO NAM ODGOVORI STA TI LEZI MELEE, RANGED ILI MAGIC

KAKVU VRSU BORBE VOLIS...AJ KAD TO KAZES IDEMO DALJE :)

cro heal
13-12-2006, 08:45
Monk tank FTW :killyou: :killyou:

Kenyi
13-12-2006, 14:23
ma ko najveci damage pravi i najjbrzi to mi treba,i meni treba prvi gw da bi instalirao expanzije i mmislio sam da uzmem nightfall jel dobra ideja?

Thrall
13-12-2006, 17:38
Da bi igrao Factions ili Nightfall ne treba ti prvi dio! Mozes svaki instalirati zasebno.To zapravo i nisu expanzije.Najveci i najbrzi dmg...Hmm.................Sta ja znam najbrze deelaju dmg od mageva mesmeri, a velik dmg imaju elementalisti..........

Glass
13-12-2006, 18:00
ma ko najveci damage pravi i najjbrzi to mi treba,i meni treba prvi gw da bi instalirao expanzije i mmislio sam da uzmem nightfall jel dobra ideja?

Uđi s takvim stavom u igru pa da vidš kako ćeš brzo poginut.
Evo ti primjer ti napraviš elementalista i uzmeš Fire skillove pa si misliš "ja sam kralj svijeta i nitko mi nemože ništa" i pođeš na Rangera, ispucaš si cijeli skill bar a ono on stoji, a ti u čudu gledaš što je sad to.
E pa Ranger ima daleko najveći armor protiv elementalnih napada u igri i zato može izdržat daleko veći broj elementalnih napada nego li recimo Warrior koji pak može izdržat daleko veći broj fizičkih napada nego li Ranger.
Ovo ti je jednostavan primjer kako mehanika Guild Warsa radi, nema ti neke uber klase već su sve klase izbalansirane i za svaki build i skill ti postoji nešto što ga može sjebat.

Kenyi
13-12-2006, 18:21
uh stvarno je izbalansirano ali planirao sam rangera znaci uzimam nightfall i na kojem serveru igrate i to?

The Boz
13-12-2006, 18:24
Pročitaj ovaj thread (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=6272&start=0), posebice moj post(self plug ftw!), neke stvari če ti biti jasnije. Za golem damage i brzinu odgovor je Assassin. Ali za naučit igrat Assassina nije lako, a pogotovo ako ti je prvi lik. Nipošto ti ne preporučam igranje sa Mesmerom ili Assassinom kao prvim likom.

Thrall
13-12-2006, 18:25
Nemas servere imas districte.Glavni europski district je English, a mozes ih mjenjati npr.Ides u German,American,International..........
To ti je najmanji problem, zapravo to i nije problem.Probaj igrati, meni je trebalo da skuzim najprve osnove jako malo..............malo po malo i saznas neke stvari.Ja do prije mjesec dana nisam kuzio PvP.

Glass
13-12-2006, 18:32
uh stvarno je izbalansirano ali planirao sam rangera znaci uzimam nightfall i na kojem serveru igrate i to?

Nemaš servere, imaš regije(oko 5 čini mi se) u koje se igrači djele ovisno o tome gdje igraju(Eurropa, Amerika, Japan..itd.) a u regijama imaš districte u koje su igrači smješeni ovisno o tome koji jezik su izabrali u optionsima(tako je europu nisam siguran kako to ide u drugim regijama), novi districte se otvaraju kada jedan od njih postane "prenapućen" i tada možeš birat u koji želiš ići(e.g. German District 1, German District 2 itd.)
Igrače iz drugih regija možeš sretati u internacionalnim districtima(koji su u 99% slučajeva prazni).

Kenyi
13-12-2006, 18:34
ok a gdje vi igrate?

Glass
13-12-2006, 18:35
ok a gdje vi igrate?

Europska regija, i većinom se motamo u Eng. Dis 1....4

Thrall
13-12-2006, 19:51
Ma svi ti tu igraju u English, jer ja se kuzim u njemacki koliko i einstain u NBA. Ma ne brini se ti nista...Sto prije je nabavi i uzivaj.

Empe Tri
14-12-2006, 00:29
nejlakse ce ti biti sa ovim profesijama ;)

Warrior/Monk
Mesmer/Elementalist -fire- ili obrnuto <-----> po meni najbolja profesija jer radis veliki dmg. sa elem. i bacas spelove sa mesm. koji tebi daju energiju (manu) a njemu oduzimaju helt i energiju (manu) :D

ostale ti nebi preporucio jer su malo kompliciranije za koristit tek kasnije kad malo naucis kako se igra itd. moci ces uzeti bilo koju profesiju bez problema :D

Glass
14-12-2006, 10:56
nejlakse ce ti biti sa ovim profesijama ;)

Warrior/Monk
Mesmer/Elementalist -fire- ili obrnuto <-----> po meni najbolja profesija jer radis veliki dmg. sa elem. i bacas spelove sa mesm. koji tebi daju energiju (manu) a njemu oduzimaju helt i energiju (manu) :D

ostale ti nebi preporucio jer su malo kompliciranije za koristit tek kasnije kad malo naucis kako se igra itd. moci ces uzeti bilo koju profesiju bez problema :D

Mesmer kao prvi lik :naughty:
S Mesmerom slično kao i sa Assassionom se treba znat igrat jer su dosta komplicirane klase, moja ti je preporuka da za prvog lika odabereš Rangera, Warriora ili Elementalista jer ne zahtjevaju neki super skill da bi ih normalno igrao.

Gaas
14-12-2006, 12:13
znas sta mislimd a ti ej najbolje pocet sa rangerom...

joj kad se ja sjetim svojih pocetaka ja sam se od 1-10 lvl dignuo u ascalon areni :) samo sam pvp igrao...da je onad bio tite gladiatro imao bi vec maxan taj title kolkos am je igro :)

znaic preporuke ranger..jos kad nabavis skill charm animal :P i kad pocens furat peta za sobom to je jebeno

Kron
14-12-2006, 12:38
meni pet nije od neke pomoci :(

Empe Tri
14-12-2006, 12:44
meni pet nije od neke pomoci :(

ima skilove i za njih koji daju bijesan dmg. :P
a ja si moram nabavit stakora za peta iz nightfalla :D


po meni je najbolje warior za pocetak ili elementalist

ja sam krenuo sa mesmerom/elementalistom i dobro sam se snasao :P

Kron
14-12-2006, 12:46
ma znam, al jbg, ranger je doslovno natrpan raznim skillovima bez kojih ne mozes, a attribute pointsa nemam bas na bacanje

Thrall
14-12-2006, 13:44
men ije Warrior bolji od Rangera.

Wizard
22-12-2006, 19:45
Mogu li ja nesto pitati :? :D "igram" WoW, pod navodnike jer je to u misec dana jedan-dva sata, WoW mi je dosadia, a GW mi se odpocetkacini zanimljivim, jednomsamproba, nisamdugoigra, pomisliosam nije to za mene, alisada WoW nemislim uplacivatida dalje igram, a razmisljam dai ja kupim taj GW pa... Je li mi se isplati uzmat, oceli me uspiti zadrzati za compom nakon vise odgodine dana igranja WoW-a, i ona klasicna noobovskapitanja koji GW kupiti, koji se najvise igra, koji je najbolji, di je najvise raje :D ili kupiti sve ili mozdane, tia bi se malobolje upoznat s igrom, ima likakav free trail, ko ono u WoW-u 14 dana, da probam da ne bacam pare u vitar

Gaas
22-12-2006, 20:11
Mogu li ja nesto pitati :? :D "igram" WoW, pod navodnike jer je to u misec dana jedan-dva sata, WoW mi je dosadia, a GW mi se odpocetkacini zanimljivim, jednomsamproba, nisamdugoigra, pomisliosam nije to za mene, alisada WoW nemislim uplacivatida dalje igram, a razmisljam dai ja kupim taj GW pa... Je li mi se isplati uzmat, oceli me uspiti zadrzati za compom nakon vise odgodine dana igranja WoW-a, i ona klasicna noobovskapitanja koji GW kupiti, koji se najvise igra, koji je najbolji, di je najvise raje :D ili kupiti sve ili mozdane, tia bi se malobolje upoznat s igrom, ima likakav free trail, ko ono u WoW-u 14 dana, da probam da ne bacam pare u vitar

imam ti aj key za drobas sve tri ekspanzije 10s ati igre ili ti 14 dana
javi mi se na PM

MTF*
25-12-2006, 14:38
meni pet nije od neke pomoci :(

kako nabaviti peta?

The Boz
25-12-2006, 14:42
Moraš biti primarno ili sekundarno Ranger i imati skill Charm Animal. Onda naciljaš neku živinu koju možeš charmati, i iskoristi taj skill. Svaki put kad sa sobom imaš skill Charm Animal, pet ide s tobom.
Obrati pažnju da Rangerov pet nije minipet.

MTF*
25-12-2006, 15:00
Moraš biti primarno ili sekundarno Ranger i imati skill Charm Animal. Onda naciljaš neku živinu koju možeš charmati, i iskoristi taj skill. Svaki put kad sa sobom imaš skill Charm Animal, pet ide s tobom.
Obrati pažnju da Rangerov pet nije minipet.

e, imam tog eta iz CE, jel moogu imati i ulovljenog?
di uloviti peta?

The Boz
25-12-2006, 15:18
Na većini mapa okolo, one živine koje su ti friendly, dakle sa zelenim imenima.

MTF*
25-12-2006, 16:48
Na većini mapa okolo, one živine koje su ti friendly, dakle sa zelenim imenima.

hvala!
a jel mogu u koji guild?
i kako ulazim u guildove?
sada sam lvl 8 ranger

v4MP1r3
26-12-2006, 00:59
Na većini mapa okolo, one živine koje su ti friendly, dakle sa zelenim imenima.

hvala!
a jel mogu u koji guild?
i kako ulazim u guildove?
sada sam lvl 8 ranger


u guildove mogu svi
samo moraju biti pozvani od strane drugoga guilda, dakle, trudi se, istakni se u igri, mozda te i koji pozovu...
barem je tako bilo i u mojem slucaju, ne odustaj jer je meni trebalo 3mj da nadjem pravi guild, i to ta 3 mj pod ljetnim praznicima, dakle, rintanje 0/24 po misijama dok nisam nasao neku pristojnu ekipu koja em pozvala, i koju sam prihvatio :P

dakle, imaj strpljenja

MTF*
26-12-2006, 01:02
Na većini mapa okolo, one živine koje su ti friendly, dakle sa zelenim imenima.

hvala!
a jel mogu u koji guild?
i kako ulazim u guildove?
sada sam lvl 8 ranger


u guildove mogu svi
samo moraju biti pozvani od strane drugoga guilda, dakle, trudi se, istakni se u igri, mozda te i koji pozovu...
barem je tako bilo i u mojem slucaju, ne odustaj jer je meni trebalo 3mj da nadjem pravi guild, i to ta 3 mj pod ljetnim praznicima, dakle, rintanje 0/24 po misijama dok nisam nasao neku pristojnu ekipu koja em pozvala, i koju sam prihvatio :P

dakle, imaj strpljenja

:rotfl:
ja u 1 dan...jos neznam...Empe Tri me pozvo... :wink:
a cemu taj mali mini pet sluzi...?
neki mali drekec koji me prati... :? jel ima koristi od njega? :D

Glass
26-12-2006, 01:05
Na većini mapa okolo, one živine koje su ti friendly, dakle sa zelenim imenima.

hvala!
a jel mogu u koji guild?
i kako ulazim u guildove?
sada sam lvl 8 ranger


u guildove mogu svi
samo moraju biti pozvani od strane drugoga guilda, dakle, trudi se, istakni se u igri, mozda te i koji pozovu...
barem je tako bilo i u mojem slucaju, ne odustaj jer je meni trebalo 3mj da nadjem pravi guild, i to ta 3 mj pod ljetnim praznicima, dakle, rintanje 0/24 po misijama dok nisam nasao neku pristojnu ekipu koja em pozvala, i koju sam prihvatio :P

dakle, imaj strpljenja

:rotfl:
ja u 1 dan...jos neznam...Empe Tri me pozvo... :wink:
a cemu taj mali mini pet sluzi...?
neki mali drekec koji me prati... :? jel ima koristi od njega? :D

Osim "vidi me imam minipeta" efekta, ne.

MTF*
26-12-2006, 01:07
Na većini mapa okolo, one živine koje su ti friendly, dakle sa zelenim imenima.

hvala!
a jel mogu u koji guild?
i kako ulazim u guildove?
sada sam lvl 8 ranger


u guildove mogu svi
samo moraju biti pozvani od strane drugoga guilda, dakle, trudi se, istakni se u igri, mozda te i koji pozovu...
barem je tako bilo i u mojem slucaju, ne odustaj jer je meni trebalo 3mj da nadjem pravi guild, i to ta 3 mj pod ljetnim praznicima, dakle, rintanje 0/24 po misijama dok nisam nasao neku pristojnu ekipu koja em pozvala, i koju sam prihvatio :P

dakle, imaj strpljenja

:rotfl:
ja u 1 dan...jos neznam...Empe Tri me pozvo... :wink:
a cemu taj mali mini pet sluzi...?
neki mali drekec koji me prati... :? jel ima koristi od njega? :D

Osim "vidi me imam minipeta" efekta, ne.

:?
blah...
Hvala na pomoci! :D