PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoć oko nekih caka u Wordu



gogs
11-12-2006, 23:05
Trebam saznat sljedeće vezano uz Word:
- Kak' da promijenim boju pozadine samo jedne stranice dokumenta, a ne svih jel kad odaberem boju ili efekt pozadie to se automatski očita na cijelom textu?
- di bi se trebao nalazit onaj znakić sličan grč. piSkoji se pojavljuje u svakom novom redu, tj. kak da to isključim? Sjećam se da mi je bio jedno vrijeme gore u alatnoj traci, no sad ga nema a nemogu se snać da ga opet vratim
- koji vrag su FUSNOTE (hrv. izraz)?
- kak da stavim da mi je default veličina papira A4, a ne onaj index card jer svaki put kad idem printat moram to poštelavat?

str33t6l0w
12-12-2006, 00:55
- di bi se trebao nalazit onaj znakić sličan grč. piSkoji se pojavljuje u svakom novom redu, tj. kak da to isključim? Sjećam se da mi je bio jedno vrijeme gore u alatnoj traci, no sad ga nema a nemogu se snać da ga opet vratim


ukljuci ponovno neku od alatnih traka jer izgleda da ti je iskljucena jedna od njih...

Burek_fr0m_SPACE
12-12-2006, 02:19
- koji vrag su FUSNOTE (hrv. izraz)?
Fusnote su ti ona dodatna objašnjenja za neke riječi ili pojmove u tekstu. Često se viđaju po knjigama, vidio si to sigurno. Ono kada pored neke riječi gore desno stoji mali brojić, i onda na dnu stranice imaš pod tim brojićem objašnjenje te riječi. Znaš na šta mislim?