PDA

Pogledaj cijelu verziju : Neravnopravnost profesija



Glass
11-12-2006, 22:17
Neravnopravnost profesija(pritom mislim na PvE igru, ne PvP) je nešto što me u GW-u iznimno smeta.
99.9% grupa za farmanje u GW se sastoji od Warriora, Monka, Necra i Elemetaliste, za sve ostale profesije je gotovo nemoguće pronaći grupu za bilo kakvu PvE aktivnost ako to nije storyline misija.
Za to je velikim djelom kriva i Anet jer se nikad nije potrudila učiniti ostale klase privlačne PvE igračima, mislim koji ste kurac dodavali nove klase ako nećete mrdnut ni prstom da ih učinite privlačne igračima.
Najbolje se to može vidjet u Domain of Anguishu, u 1 sat promatranja sam uspio naći jednog Paragona i 3 Dervisha koji su bili u grupi s tim da jedan Dervish bio u grupi sa 3 heroja, mislim da nemoram ni spominjat da nisam uspio pronaći nitijednog Assassin, Ritualista ili Mesmera u grupi, dok sam rangere pronalazio izričito u grupama trapera.
Osobno sam došao u DoA sa Paragonom i nakon nekoliko dana nespijeha u pronalaženju grupe mislim da ću preći igru još jednom sa Warriorom tako da mogu konačno pronaći grupu i ići u DoA.

Berax0r
11-12-2006, 23:07
Neravnopravnost profesija(pritom mislim na PvE igru, ne PvP) je nešto što me u GW-u iznimno smeta.
99.9% grupa za farmanje u GW se sastoji od Warriora, Monka, Necra i Elemetaliste, za sve ostale profesije je gotovo nemoguće pronaći grupu za bilo kakvu PvE aktivnost ako to nije storyline misija.
Za to je velikim djelom kriva i Anet jer se nikad nije potrudila učiniti ostale klase privlačne PvE igračima, mislim koji ste ***** dodavali nove klase ako nećete mrdnut ni prstom da ih učinite privlačne igračima.
Najbolje se to može vidjet u Domain of Anguishu, u 1 sat promatranja sam uspio naći jednog Paragona i 3 Dervisha koji su bili u grupi s tim da jedan Dervish bio u grupi sa 3 heroja, mislim da nemoram ni spominjat da nisam uspio pronaći nitijednog Assassin, Ritualista ili Mesmera u grupi, dok sam rangere pronalazio izričito u grupama trapera.
Osobno sam došao u DoA sa Paragonom i nakon nekoliko dana nespijeha u pronalaženju grupe mislim da ću preći igru još jednom sa Warriorom tako da mogu konačno pronaći grupu i ići u DoA.

jedan smajlić: :pray:

Kron
12-12-2006, 07:57
I agree. Mesmer pwna, pogotovo monkove, sam ih sredi ko beba zvečku. ja sam sa R/Me gasio monkeye samo tako, a imao sam lvl 5 attribut za mesmera

The Boz
12-12-2006, 10:16
People are stupid. Jednostavno nemožeš klasičnog "OMG! Kikc teh memser & taek a elementist!1" PUG idiota naučit nekim stvarima. Klase su međusobno dobro balansirane, samo što to ljudi ne kuže. Smijem se idiotima koji komentiraju stvari tipa "Dark Pact?! LOL! I deal the same damage with a Ice Spear without recharge and without sacrifice, nub!". Some people are hopeless that's what guilds are for.