PDA

Pogledaj cijelu verziju : Starcraft



coki
11-12-2006, 16:59
legenda ja ju igro oko 2 godine

Arbiter of Change
11-12-2006, 17:06
Meni je igra totalno OK, ali nisam neki hardcore fanatic.

goGAMERo
11-12-2006, 17:06
OK, probao, nisam bio nikad neki ljubitelj, čisto okej

SkunK
11-12-2006, 17:20
Igram vec godinama, nevjerovatno dobra igra...

Babitz
11-12-2006, 17:36
mom frendu je to najbolja igra ikad

coki
11-12-2006, 17:49
mom frendu je to najbolja igra ikad
pa ukratko JE!!!! :pray:

Teon
11-12-2006, 17:59
mom frendu je to najbolja igra ikad
pa ukratko JE!!!! :pray:

Yep, iako sam tek prije godinu zaigrao onako za "praf", igra mi je fenomenalna, imam stariju verziju koj podrzava win 98 i to tek sa patchom (i Brood War) fenomenalno je, samo zbog toga imam jos 98-icu na kompu :pray:

11-12-2006, 18:09
Igra je najbolja strategija ikada. točka. još jedna točka. dvo točka.

Kenyi
11-12-2006, 18:13
SUPER!

The Boz
11-12-2006, 18:22
Starcraft je strategija. RTS. I to je igra s kojim bi se trebala usporediti svaka RTS igra ikad napravljena. Starcraft je Bog. I Batina. I Psi-Blade. I C-10 Cannister Rifle. I Needle Spines. Da.

SkunK
11-12-2006, 19:14
Zadnja verzija je 1.14, prije su postojali WGT i PGT ladderi al je to sada sve propalo. Blizzard je nesto kao pokusavao s WGT skompat, kao "oni si brinu o Starcraftu" ali sve je to bilo kratko prodavanje magle da se digne jos koja parica.

Die Blizzard die :killyou:

Systematic Reverse
11-12-2006, 19:50
Zadnja verzija je 1.14, prije su postojali WGT i PGT ladderi al je to sada sve propalo. Blizzard je nesto kao pokusavao s WGT skompat, kao "oni si brinu o Starcraftu" ali sve je to bilo kratko prodavanje magle da se digne jos koja parica.

Die Blizzard dieS :killyou:

lame. Pričaš gluposti, Da nema Blizzarda nebi bilo ni Starcrafta.

OT:To mi je jedna od najboljih igara koje sam igrao :pray:

Prince-Artas
11-12-2006, 19:57
ok igra, nevolim futurske rts-ove pa mi je zato više legao warcraft2

Rocchiro
11-12-2006, 20:14
nikad nisam bil teska fancina,al igra je svarno super

SkunK
11-12-2006, 20:17
Zadnja verzija je 1.14, prije su postojali WGT i PGT ladderi al je to sada sve propalo. Blizzard je nesto kao pokusavao s WGT skompat, kao "oni si brinu o Starcraftu" ali sve je to bilo kratko prodavanje magle da se digne jos koja parica.

Die Blizzard dieS :killyou:

lame. Pričaš gluposti, Da nema Blizzarda nebi bilo ni Starcrafta.

OT:To mi je jedna od najboljih igara koje sam igrao :pray:


Lamer igra duze od tebe, bolje poznaje cijelu SC scenu kao u Hrvatskoj tako i vani i dogadjaje vezane uz scenu. Znam o cemu pricam, i nazalost istina je takva, da Blizzard vise ne jebe Starcraft niti 5% a ti tu oces ispasti faca svojim glupim direktnim ispadom prema meni.

Da znas, da nije bilo Pat-a koji je stalno dizao PGT Starcraft bi mozda sada umro, na HRV-1 konstantno budaletine i klinci koji ne dolaze igrat nego provocirat i spamat po kanalu.

Uostalom, ne cudim se da je Blizzard zapustio Diablo jer je hackova ipak previse, ali Starcraft se jos toliko drzi, ima se Penguin Plug kao antihack ali....

Prince-Artas
11-12-2006, 20:29
možda ga ne jebe ko nekad :) ali patchevi još izlaze,cheateri se banaju. daj mi još nekoga proizvođača koji još ima takav support za neku tako staru igru

SkunK
11-12-2006, 20:39
Jedini dobar patch je bio ovaj zadnji, 1.14...drugo sve je bilo sranje. Nakon 1.14 verzije hackova na netu nije bilo tocno 2 dana, a nakon toga sve po starom.

Cheateri se bas i ne banaju, vise nitko niti ne cita reportove od igraca koji priavljuju cheatere.

Starcraftaši - vojska najaca
:ekipa:

coki
12-12-2006, 16:20
neznam al star craf je legendaran pogotovo kampanje i što god kažete on je LEGENDARAN

olio
12-12-2006, 19:07
Jel to onaj sranje FPS ?

DrunkyDuck
12-12-2006, 19:12
Jel to onaj sranje FPS ?
LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO...




Sorry.

unknown
12-12-2006, 20:07
Jel to onaj sranje FPS ?
LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO...




Sorry.

e ovome pričam, nitko od klinaca se nesjeća starih igara. Ova igra u meni budi sjećanja... na informatici smo samo to igrali u lanu

DrunkyDuck
12-12-2006, 20:21
Heh, mi smo na informatici igrali Wings Of Fury (http://www.mobygames.com/game/wings-of-fury/screenshots)Si Street Rod (http://www.mobygames.com/game/dos/street-rod/screenshots).

Starcraft mi je definitivno medju top 5 RTS-a. Najvise zbog 3 potpuno razlicite strane i zanimljivog gameplaya. Ni animacije sa dozom humora nisu lose (pogotovo one u kojima terrani naj*bu).

olio
12-12-2006, 20:24
sTaRcRaft mi je dobra al bolji mi je WAR 3 ne volim future RTS

m777
12-12-2006, 20:26
Super mi je igra. Protoss Carrier... :pray: :cry:

Neven <R>
12-12-2006, 20:46
sTaRcRaft mi je dobra al bolji mi je WAR 3 ne volim future RTS
Misliš FPS?

olio
12-12-2006, 20:52
sTaRcRaft mi je dobra al bolji mi je WAR 3 ne volim future RTS
Misliš FPS?lol :D

Burek_fr0m_SPACE
12-12-2006, 21:25
Moram priznat da Starcraft nisam igrao mnogo duže od 15 min i čist je ok, iako mi se čini malo nepreglednim... a valjda samo treba malo privikavanja.

SkunK
12-12-2006, 22:21
MP je prava čar Starcrafta...totalno nova dimenzija.... par puta sam se odricao od MP igranja Starcrafta ali odkad sam prije godinu dana dobio ADSL konstantno igram.

Ali najgore je kad se izgubi gust i igranje postane sama trka za skillom.

RIPtheREAPER
12-12-2006, 22:52
Šta kazete da zaigramo preko Hamacija???
to bi bilo prezakon!

Nightyx
13-12-2006, 13:43
meni je starcraft shit. :rotfl:

Systematic Reverse
13-12-2006, 14:41
Zadnja verzija je 1.14, prije su postojali WGT i PGT ladderi al je to sada sve propalo. Blizzard je nesto kao pokusavao s WGT skompat, kao "oni si brinu o Starcraftu" ali sve je to bilo kratko prodavanje magle da se digne jos koja parica.

Die Blizzard dieS :killyou:

lame. Pričaš gluposti, Da nema Blizzarda nebi bilo ni Starcrafta.

OT:To mi je jedna od najboljih igara koje sam igrao :pray:


Lamer igra duze od tebe, bolje poznaje cijelu SC scenu kao u Hrvatskoj tako i vani i dogadjaje vezane uz scenu. Znam o cemu pricam, i nazalost istina je takva, da Blizzard vise ne jebe Starcraft niti 5% a ti tu oces ispasti faca svojim glupim direktnim ispadom prema meni.

Da znas, da nije bilo Pat-a koji je stalno dizao PGT Starcraft bi mozda sada umro, na HRV-1 konstantno budaletine i klinci koji ne dolaze igrat nego provocirat i spamat po kanalu.

Uostalom, ne cudim se da je Blizzard zapustio Diablo jer je hackova ipak previse, ali Starcraft se jos toliko drzi, ima se Penguin Plug kao antihack ali....

Nekažem ja ništa za twoju igru i poznawanje SC scene. Nego pročitaj malo bolje post. Nisam te htio uwrijediti ili nešto :roll:

SkunK
13-12-2006, 15:32
Ma dobro sve 5 stari :)

Al ono kad mi kazes da pricam gluposti... nemozes samo tako poc direktno... ja sam svoje tvrdnje potkrijepio cinjenicama, a cinjenica je da je WOW sada glavni izvor zarade Blizzardu i da zbog toga zapostavljaju druge communitye recimo Brood War community koji su zedni jos patcheva itd.

Lord Ragnarok
13-12-2006, 16:23
meni je starcraft shit. :rotfl:
meni isto, igro protiv dva kompa i oba mene napadala, a ne sebe međusobno. ko da sam igro 2 vs 1 a ne ffa

The Boz
13-12-2006, 16:37
Igrao si 2v1, a ne ffa.

Lord Ragnarok
13-12-2006, 16:55
išao sam ponovno pokrenuti bitku i stavio sam ffa

W1k1n6
14-12-2006, 11:38
U vrijeme kad je izašao, Starcraft je bio najbolja RTS igra na tržištu, kako SP, tako i MP. Danas se još uvijek u većini MP progaming federacija održavaju SC turniri i to za velike novce, što svjedoči kako se doista radi o svevremenskom naslovu. Pljuvati po SC-u je isto što i pljuvati po RTS-u, pa ispadate glupi (pojedinci).

Neven <R>
14-12-2006, 11:51
išao sam ponovno pokrenuti bitku i stavio sam ffa
Hmm nisi isprobao kampanju koja ima izvrsnu radnju, nisi se upoznao sa stranama u igri, nisi niti isprobao multiplayer, već si jednom na brzinu isprobao igrati protiv kompjutera i na temelju toga donosiš sud o igri?
To je otprilike kao da ja igram 15 minuta WoW na crackiranom serveru sa dva igrača i kažem da mi je smeće.

The Boz
14-12-2006, 11:56
išao sam ponovno pokrenuti bitku i stavio sam ffa
Jel se taj ffa slučajno zvao melee?

RIPtheREAPER
14-12-2006, 23:49
U vrijeme kad je izašao, Starcraft je bio najbolja RTS igra na tržištu, kako SP, tako i MP. Danas se još uvijek u većini MP progaming federacija održavaju SC turniri i to za velike novce, što svjedoči kako se doista radi o svevremenskom naslovu. Pljuvati po SC-u je isto što i pljuvati po RTS-u, pa ispadate glupi (pojedinci).

hehe, koji car! :pray:

Jerry
15-12-2006, 00:05
ne volim pretjerano SC,ali da je SC dobra igra :pray:

W3DR4N
15-12-2006, 00:17
U vrijeme kad je izašao, Starcraft je bio najbolja RTS igra na tržištu, kako SP, tako i MP.

Ne. Prije Starcrafta, izašla je strategija Total Annihilation. Izlaskom SCa, TA je ostao na tronu, samo šta mu to nisu željeli priznati. Long live TA.

IgGy
15-12-2006, 11:13
Jel to onaj sranje FPS ?

:(

RIPtheREAPER
15-12-2006, 11:54
Jel to onaj sranje FPS ?

:(

mozda je mislio na Starcraft Ghost

Prince-Artas
15-12-2006, 19:36
U vrijeme kad je izašao, Starcraft je bio najbolja RTS igra na tržištu, kako SP, tako i MP.

Ne. Prije Starcrafta, izašla je strategija Total Annihilation. Izlaskom SCa, TA je ostao na tronu, samo šta mu to nisu željeli priznati. Long live TA.

a još prije warcraft 2 :) a starcraft nije puno bolja igra od warcrafta 2 a izašla je 2 god poslije

DrunkyDuck
15-12-2006, 19:47
Warcraft 2 - dvije zaracene strane, u biti iste samo sa drugacijim izgledom likova
Starcraft - tri strane, potpuno razlicite

TA je prica za sebe i ne zelim usporedjivati sa Starcraftom.

Arbiter of Change
15-12-2006, 19:56
Warcraft 2 - dvije zaracene strane, u biti iste samo sa drugacijim izgledom likova
Starcraft - tri strane, potpuno razlicite

TA je prica za sebe i ne zelim usporedjivati sa Starcraftom.

Yup, Starcraft je velikim dijelom ovakav kakav je zbog toga što su se ljudi tužili Blizzardu na kakav je način naparavio Warcraft 2 po pitanju rasa.

Prince-Artas
15-12-2006, 20:08
Warcraft 2 - dvije zaracene strane, u biti iste samo sa drugacijim izgledom likova
Starcraft - tri strane, potpuno razlicite

TA je prica za sebe i ne zelim usporedjivati sa Starcraftom.

za 1996 godinu igra je bila pre odlična ko i starcraft za 1998 :)

v4MP1r3
16-12-2006, 00:36
a di je "genijalno" ?!?!?!?!

to trebas addat na anketu :D
jer fakat, ja sam potrosio sate i sate pred kompom za tom strategijom, fakat, owna sve

Neven <R>
16-12-2006, 10:48
Warcraft 2 - dvije zaracene strane, u biti iste samo sa drugacijim izgledom likova
Starcraft - tri strane, potpuno razlicite

TA je prica za sebe i ne zelim usporedjivati sa Starcraftom.

za 1996 godinu igra je bila pre odlična ko i starcraft za 1998 :)
Hmm meni osobno se čini da je Warcraft 2 malo popustio jer nije ponudio puno novosti u odnosu na jedinicu, a koliko se sjećam u to je vrijeme izašao i C&C koji je ipak bio za koplje bolji.

Systematic Reverse
16-12-2006, 13:48
A dobro nemožeš uspoređiwati C&C i Warcraft. Dwa različita swijeta :D A što se tiče SCa i ja sam bogme proweo mnogo sati uz njega,,,

coki
16-12-2006, 14:56
tko nije :D

unknown
16-12-2006, 19:04
ajmo ovako.... igra je legendarna i kraj, a tko kaže da nije je debil

Lord Ragnarok
16-12-2006, 19:49
tko nije :D

ja nisam, ja sam to vrijeme provodio uz AOE 2&1




ajmo ovako.... igra je legendarna i kraj, a tko kaže da nije je debil

zakaj bi bio debil ako nisam igro starcraft?

RIPtheREAPER
16-12-2006, 20:07
ja nemogu pobjedit ..cking compa!!!
stavim da sam terran ili zerg a njega na random.
i uvijek mu ispaden protos.
dode prvo sa tri zealota, ok, to skrsim
ali za 5 min dode sa 15 zealota!!!
neznam kako, na koju foru, neznam jel se mozda sluzi i cheatovima...

Systematic Reverse
16-12-2006, 20:43
OmG. Nauči se razwiti brzo :fof:

coki
16-12-2006, 21:49
sve jedno igra je super :killyou: :pray:

Arbiter of Change
16-12-2006, 21:49
ja nemogu pobjedit ..cking compa!!!
stavim da sam terran ili zerg a njega na random.
i uvijek mu ispaden protos.
dode prvo sa tri zealota, ok, to skrsim
ali za 5 min dode sa 15 zealota!!!
neznam kako, na koju foru, neznam jel se mozda sluzi i cheatovima...

Više unit-training zgrada je ključ pobjede u Starcraft multiplayeru. :wink:

The Boz
16-12-2006, 22:03
First strike FTW! Harasaj ga do bola. Nitko na svijetu nije imun na to, osim ako on tebe prvi ne poharači. Onda si naebo.

RIPtheREAPER
16-12-2006, 23:36
eh, treba spojit te vase dvije tactice
nemozes rushat jer nemas unita jer si potrosio resse na unit-trejning zgrade.

The Boz
17-12-2006, 00:13
Dvije dosta za prvi napad unutar kojih 6 minuta, 4 ako si Zerg.
<3 Zerg

Arbiter of Change
17-12-2006, 08:11
Problem je što je Protossima dosta teže rano harrasati nego Zergovima. :(

The Boz
17-12-2006, 11:56
Imaj na umu da je Zealot 5 puta jači od marinca. Tri Zealota su ti dosta za prvi napad, samo mu pokolji obranu i radilice, i onda ih pusti dok u bazi radiš drugi i treći Gateway i štancaš još lotova.

Arbiter of Change
17-12-2006, 12:13
Imaj na umu da je Zealot 5 puta jači od marinca. Tri Zealota su ti dosta za prvi napad, samo mu pokolji obranu i radilice, i onda ih pusti dok u bazi radiš drugi i treći Gateway i štancaš još lotova.

Ma istina, ali nije to impresivno kao gomila zerglinga u napadu. :)

unknown
17-12-2006, 14:07
zergovi su najači

coki
17-12-2006, 16:28
ne ljudi :pray:

The Boz
17-12-2006, 18:33
Zerg uber alles. Kad ti tucet lingova počne klat escevejce nakon što su proždrli tvojih prvih par marinaca, shvatit češ.

SkunK
17-12-2006, 19:08
8 probe pylon
10 probe gateway
12 probe gateway , odi na choke/rampu i cekaj da naapdne kad zavrsi napad digni jos jedan gateway, namasaj zila i odi na kompa.

Ako bas zelis brzo dobiti odi mu ispred baze i napravi 5-6 cannona i cekaj dok vise ne bude imao minerala.

sfc_PsychQ
18-12-2006, 15:15
Igra je najbolja strategija ikada. točka. još jedna točka. dvo točka.

Ja ju igram od kada je izasla do sada na bnetu,onaj ko ovo nije probo nezna sta propusta

sfc_PsychQ
18-12-2006, 15:21
Ma dobro sve 5 stari :)

Al ono kad mi kazes da pricam gluposti... nemozes samo tako poc direktno... ja sam svoje tvrdnje potkrijepio cinjenicama, a cinjenica je da je WOW sada glavni izvor zarade Blizzardu i da zbog toga zapostavljaju druge communitye recimo Brood War community koji su zedni jos patcheva itd.

sefe sta ti pricas kad je balans u craftu doveden do maximuma imas loader sa antihakom i igraj,za sta pecevi?da dobijemo jedinice malih majmuna?samo neka ostave bnet na miru da mozemo igrati,a sto se tice scene mi old skul igraci ni neigramo sa tim klincima koji nisu ni znali sta je sc kad smo mi igrali

RIPtheREAPER
18-12-2006, 16:41
meni su zergovi isto najjaci
a imal kakva strategija i za njih??
osim, ono, solidno
napravis 2 ili 3 radilice skupljas pare i napravis spawning pool za zerglinge i onda rush.

King tiger
18-12-2006, 16:44
zergovi su prejebeni kuleri :pray:

The Boz
18-12-2006, 16:59
POZOR! Ove strategije su stare barem dvije godine, odkad sam zadnji put tako StarCraft.
Really seriously fast ling rush:
Štancaj radilice dok ih nemaš 8, jednu na Spawning Pool, napravi još jednu radilicu i onda 6 lingova, odma napadni sa lingovima. Ciljaj neprijatelju ekonomiju dok doma radiš novi hatchy. Ukoliko si neprijatelja vidio da je toss i da ide na mass zealote ili terrana na firebate, štancaj hydre. U protivnom, ako se techa i nema namjeru napast nego se samo brani, štancaj lingove.
Zerg flood
Štancaj radilice do 10, spawning pool, hatchery, još 4 radilice dok se gradi hatchy i sp. Naštancaj gro lingova(15ak), napadni, gradi novi hatchy, šalji lingove kako se izgrade.
To su glavne taktike ako napadaš prije 8 minuta, dakle prije nego neprijatelji dobiju težu mašineriju tipa siege tank.
Ali nema meni do harassmenta. Napravit 8 lingova i istražit Burrowing. Zakopat lingove ispred njegove baze. Kad on prođe, iskopat ih i bam na radilice. Priklat radilice, zakopat se kraj minerala, čekat.

SkunK
20-12-2006, 01:05
Ma dobro sve 5 stari :)

Al ono kad mi kazes da pricam gluposti... nemozes samo tako poc direktno... ja sam svoje tvrdnje potkrijepio cinjenicama, a cinjenica je da je WOW sada glavni izvor zarade Blizzardu i da zbog toga zapostavljaju druge communitye recimo Brood War community koji su zedni jos patcheva itd.

sefe sta ti pricas kad je balans u craftu doveden do maximuma imas loader sa antihakom i igraj,za sta pecevi?da dobijemo jedinice malih majmuna?samo neka ostave bnet na miru da mozemo igrati,a sto se tice scene mi old skul igraci ni neigramo sa tim klincima koji nisu ni znali sta je sc kad smo mi igrali

Ajd neser... koji loader s antihackom?? Bwlauncher?? ajde ne budu smjesan?? Ja nisam oldskool, nisi niti ti...

Patchevi? Da se poboljsaju neki bugovi/glitchevi koji su jos prisutni, koliko im je samo za hatchery bug trebalo vremena... moja baba na štakama bi to prije isprogramirala nego oni, a uostalom pvz je imba XD ;)

SkunK
20-12-2006, 01:08
@The Boz zar ne mislis da bi Terran trebao dotada imati comstat pa da moze skenirati, uostalom terro bi isao medic&marines skupa s firebatima, tako da te strategije bas ne drze vodu.

Zerg protiv Terana ide samo kasnije ultralisci+linge + defliri ... middlegame lurk zergling, u ranim fazama vecinom buksa sunkenima dole na expu.

The Boz
20-12-2006, 01:15
@The Boz zar ne mislis da bi Terran trebao dotada imati comstat pa da moze skenirati, uostalom terro bi isao medic&marines skupa s firebatima, tako da te strategije bas ne drze vodu.

Zerg protiv Terana ide samo kasnije ultralisci+linge + defliri ... middlegame lurk zergling, u ranim fazama vecinom buksa sunkenima dole na expu.
As I said before. Vidiš Firebatove = zaboravi lingove. Ali ti, kao Zerg, češ biti u prilici njemu ispred baze zakopat 6 lingova prije nego on, kao terran, odluči tebe napast. E sad, kad vidiš da on tebe ide napadat, unburrowaj lingove i napadni mu neobranjenu bazu. What part do you not understand? Ako napadaš ljude samo kad dobiješ ultre, loše češ proč u životu.

SkunK
20-12-2006, 02:29
Nisam rekao da ces odma napasti s ultrama wtf?? pa znas koliki je tech do ultra...

uglavnom dok ti dobis burrow svaki dobar terran ce te vec napasti tako da... i 6 lingi?? hej, desetak scv-a > linge uz dobar micro

sfc_PsychQ
20-12-2006, 09:25
Ma dobro sve 5 stari :)

Al ono kad mi kazes da pricam gluposti... nemozes samo tako poc direktno... ja sam svoje tvrdnje potkrijepio cinjenicama, a cinjenica je da je WOW sada glavni izvor zarade Blizzardu i da zbog toga zapostavljaju druge communitye recimo Brood War community koji su zedni jos patcheva itd.

sefe sta ti pricas kad je balans u craftu doveden do maximuma imas loader sa antihakom i igraj,za sta pecevi?da dobijemo jedinice malih majmuna?samo neka ostave bnet na miru da mozemo igrati,a sto se tice scene mi old skul igraci ni neigramo sa tim klincima koji nisu ni znali sta je sc kad smo mi igrali

Ajd neser... koji loader s antihackom?? Bwlauncher?? ajde ne budu smjesan?? Ja nisam oldskool, nisi niti ti...

Patchevi? Da se poboljsaju neki bugovi/glitchevi koji su jos prisutni, koliko im je samo za hatchery bug trebalo vremena... moja baba na štakama bi to prije isprogramirala nego oni, a uostalom pvz je imba XD ;)

sefe igranje od 98 online na bnetu nije oldskul hahahaha smjesan,taki bugovi su uvijek prisutni kad jedno isprave drugo se pojavi ali to nije toliko bitno jer igramo normalno i sa tim kao i bez toga, e da btw pingvin radi solidno ako te bas antihak boli

sfc_PsychQ
20-12-2006, 09:28
@The Boz zar ne mislis da bi Terran trebao dotada imati comstat pa da moze skenirati, uostalom terro bi isao medic&marines skupa s firebatima, tako da te strategije bas ne drze vodu.

Zerg protiv Terana ide samo kasnije ultralisci+linge + defliri ... middlegame lurk zergling, u ranim fazama vecinom buksa sunkenima dole na expu.
zer mora kombinirati lure-ling hidre sa ponekad mutama za manever kako bi uopce igrao sa terom jel ovo nista ne drzi vodu, m&m pred zergovu bazu tenkovi na siege i nikaki sunkeni ne pomazu tu al kad ti uletis u njih sa lingama i hidrama a u isto vrijeme lure ukopas pa mu skordevima pokikas veslove ili mutama onda je to posao

SkunK
20-12-2006, 12:43
Lik, tvoj nepriatelj mora imati PenguinPlug da bi ispravno radio, sve ove druge forice ne sprecavaju hackere!!

Ti ne igras od 98, i nemoj se furati na oldskool kad to nije potrebno, neces u nicijim ocima ispasti "fora" , jer je ovo samo igra. Mozda ce cak nekome biti i zao sta i ja, i ti igramo toliko dugo tako staru igru.


Nema unirverzalne strategije...to sta mi pricamo mozemo jos danima pricati i necemo imati tvz formulu...

sfc_PsychQ
21-12-2006, 15:16
Ti ne igras od 98. Mozda ce cak nekome biti i zao sta i ja, i ti igramo toliko dugo tako staru igru.
Scena zna. Da igra nevalja nebi ju igrali, jos dan danas mnoge nove nazovi me igre nisu ni do koljena sc-u i jos dugo nece bit

RIPtheREAPER
22-12-2006, 10:10
sta kazete da MOZDA nekad zaigramo SC na Hamaciju??

SkunK
22-12-2006, 14:13
Cek malo, di ti vidis da sam rekao da sc nevalja? Pa dan danas ga igram...igra je predobra, najbolja u svojoj vrsti. Samo sam rekao da je blizzard malo zapustio igru...

The Boz
22-12-2006, 14:41
Blizzardu SC mjesečno donese kojih 100 dolara...
WoW kojih sto milijona.
By Jeeves! I think I got it!

Sonic_Moronic
22-12-2006, 17:25
Blizzard je zbog WoW-a zapustio sve igre. Npr. Kad će nova sezona u diablu 2???

v4MP1r3
22-12-2006, 19:33
Blizzard je zbog WoW-a zapustio sve igre. Npr. Kad će nova sezona u diablu 2???

lol, kad propadne WOW

:rotfl:

Prince-Artas
22-12-2006, 20:54
Blizzard je zbog WoW-a zapustio sve igre. Npr. Kad će nova sezona u diablu 2???

lol, kad propadne WOW

:rotfl:

ako se diablo i starcraft još igraju bojim se i prognozirat koliko će se wow igrati

St. Jude
25-12-2006, 11:30
[quote="Sonic_Moronic":23rkybal]Blizzard je zbog WoW-a zapustio sve igre. Npr. Kad će nova sezona u diablu 2???

lol, kad propadne WOW

:rotfl:

ako se diablo i starcraft još igraju bojim se i prognozirat koliko će se wow igrati[/quote:23rkybal]

a uz to dodaj 4 eksanzije (čitaj 1. ekspanzija do lvl 70.,2. ekspanzija do lvl 80,3. ekspanzija do lvl 90.,4. ekspanzija do lvl 100)

ja mislim da se to ima šta igra još minimalno 5 godina,jer mislim da ce igrači se počet gubit,osim ako blizzardovci još nešti ne napravo

Arbiter of Change
25-12-2006, 11:44
Ma trebaju samo opaliti jedan grafički update i eto Amera sa svojim pilama nazad. :roll:

DrunkyDuck
25-12-2006, 22:37
Ma trebaju samo opaliti jedan grafički update i eto Amera sa svojim pilama nazad.

Graficki update za tako ogromnu igru nije macji kasalj.

Simon the Dreamer
25-12-2006, 22:51
Pa WoW neće bit zatvoren još bar 5 godina, bar tako kažu.

v4MP1r3
26-12-2006, 01:02
sve u svemu, WOW ce dominirati jos dugi broj godina, back to the subject please

Sterpo
12-03-2007, 18:01
da oživim temu :)

najbolji su mi terraneri :wink:

Valnjes 666
12-03-2007, 18:05
Meni je općenito Starcraft najbolji!

Ne postoji bolje izbalansirana strategija za multiplayer,a tko kaže da postoji,laže,ili stvarni nikada nije igrao starcraft!

SkunK
12-03-2007, 19:44
Entaro adun

Teon
12-03-2007, 20:48
Meni je općenito Starcraft najbolji!

Ne postoji bolje izbalansirana strategija za multiplayer,a tko kaže da postoji,laže,ili stvarni nikada nije igrao starcraft!

Idd, inace Zergovi su mi uber cool, iako je tesko igrat s njima, treba zbilja znat. :pray:

SkunK
12-03-2007, 22:08
Zerg>Protoss>Terran>Zerg

THUNDER_DINIX
12-03-2007, 22:22
kak ja nisam vidio ovu temu? LOL, jos se cudim sto je nema. BTW, igra je predobra, imam je original, igrao malo na Bnetu, ali noob sam u igri, znam osnove, ali nije to to. za razliku od W3 koji dosta dobro igram, iako ga sad vec nisam jako dugo igrao, pa sam ispao iz forme. BTW, sve rase u SC su mi dobre, pogotovo Protossi i Terrani, a Zergovi su mi pomalo ljigavi.

SkunK
12-03-2007, 23:10
Neznas osnove.

Teon
13-03-2007, 08:58
kak ja nisam vidio ovu temu? LOL, jos se cudim sto je nema. BTW, igra je predobra, imam je original, igrao malo na Bnetu, ali noob sam u igri, znam osnove, ali nije to to. za razliku od W3 koji dosta dobro igram, iako ga sad vec nisam jako dugo igrao, pa sam ispao iz forme. BTW, sve rase u SC su mi dobre, pogotovo Protossi i Terrani, a Zergovi su mi pomalo ljigavi.

Eh, super, vidis imam i ja original, al sam jos uvjek n00b prek battle neta, bi mogli koju bacit :)

THUNDER_DINIX
13-03-2007, 10:03
Neznas osnove.

kak neznam?! pa znam sta je za sta, kako treba gradit, itd. jedino je sto presporo igram....

@Teon ne igram vise to, neda mi se

SkunK
13-03-2007, 12:08
Neznas jer da bi pohvatao osnove starcrafta trebaju ti 2 godine.
Poslje 2 godine igranja online vise nisi noob, pricam iz iskustva.
Osnove nisu samo gradnja zgrada i ostale gluposti.

THUNDER_DINIX
13-03-2007, 12:11
nego sta su po tebi osnove? jesam noob u igri, ali zbog svoje sporosti i neuvjezbanosti, ali znam sto za sta sluzi u igri

Arbiter of Change
13-03-2007, 13:21
Micromanagment jedinica i ostala čuda.

kulamasta
13-03-2007, 14:04
Pa necemo sada bajkice ipak pricat? 2 godine?

Valnjes 666
13-03-2007, 14:08
Pa necemo sada bajkice ipak pricat? 2 godine?

Nisu bajke,moraš naučiti sve krtice na tipkovnici,ekonomiju i razvoj,naučiti koje su jedinice dobre protiv koje rase i zašto,kako rushati protiv koje rase i kako se braniti od rusha,i ono najbitinje:
-broj poteza u minuti:dok ti napraviš par poteza u minuti,pro player je već 5 pura razvijeniji od tebe,a možda te je već krenuo rushati! :P

kulamasta
13-03-2007, 14:34
Pa necemo sada bajkice ipak pricat? 2 godine?

Nisu bajke,moraš naučiti sve krtice na tipkovnici,ekonomiju i razvoj,naučiti koje su jedinice dobre protiv koje rase i zašto,kako rushati protiv koje rase i kako se braniti od rusha,i ono najbitinje:
-broj poteza u minuti:dok ti napraviš par poteza u minuti,pro player je već 5 pura razvijeniji od tebe,a možda te je već krenuo rushati! :P

Ma sve 5 prijatelju, al ja za 2 godine zavrsim pola fakulteta drugim rjecima dam preko 20 ispita koje moras tjednima uciti a ne da ne naucis kratice, pravila rushanja itd...

Onaj koji nema neki skill nakon mjesec dana igre, nece ga imat niti nakon 10 godina

Valnjes 666
13-03-2007, 14:46
Varaš se,da vidiš kakvu brzinu ima moj frend koji već 3 godine aktivno igra! :P

Za razliku od mene,jer ja igram par partija mjesečno i LAN preko ljeta. :)

Igraj pa ćeš vidjeti! :P

Počni sad,za 2 mjeseca odi na batlenet,nema šanse da nekog dobiješ,igraj još god dana,onda odi na bat.net pa možda i dobiješ nekog! :P

Sonic_Moronic
13-03-2007, 19:51
Istina. Koliko god ti se neka igra činila komplicirana, i koliko god gubio,vježbom možeš postati bolji.

SkunK
13-03-2007, 19:53
@all skuzite pojam micro i macro i kako ga efektivno uoptrijebiti u igri, ova igra izgleda tako simple a toliko je prekomplicirana da cak u Koreji gdje je stanovita Progamer liga nitko nije doveo do savrsenstva.

Svaka strata ima svoju kontru, svaka kontra je jedna strata.

Empe Tri
13-03-2007, 20:37
legenda ja ju igro oko 2 godine
ja ju jos uvjek igram 8) :D

Epiic
01-04-2007, 13:38
zasto su svi na nasem kanalu prekul da se jave za 1v1?

Valnjes 666
10-04-2007, 15:26
Evo baš sam instalirao stercraft + broodwar i skidam zadnji update,pa idem na batlenet! :)

Već sam pola kratica zaboraio,al nema veze,prvih 20 partija ću se blejmat! :D

Systematic Reverse
10-04-2007, 17:29
Onaj koji nema neki skill nakon mjesec dana igre, nece ga imat niti nakon 10 godina

/Disagree

DrunkyDuck
10-05-2007, 17:40
Thread ociscen.

Dosta prepucavanja, vratimo se Starcraftu.

Sickmanno1
15-05-2007, 11:20
nikad nisam bil teska fancina,al igra je svarno super

lol vec 5k postova :D

spammer :P

btw starcraft je najbolja igra ikad :D

SkunK
15-05-2007, 20:07
1.15 patch je out!!

Pcplayer
21-05-2007, 21:58
Ako je netko za igru preko Hamachija, neka se priključi...
Network name: Zone
Network password: Zone

Pcplayer
21-05-2007, 22:04
Ako je netko za igru preko Hamachija, neka se priključi...
Network name: Zone
Network password: Zone

mala isprika zbog gluposti..., Nn: Zonel, Np: Zone

Đeri
29-05-2007, 18:49
legenda ja ju igro oko 2 godine
ja ju jos uvjek igram 8) :Dsam here

Shador
06-06-2007, 22:20
Igrao sam je dugo, broadwar manje, ali GLAVNA strategija. Terrani imaju najjaču spiku, a pogotovo onaj lik šta postavlja spider bombe.

Armachus
07-06-2007, 09:26
Igrao Starcraft nisam, ali i nije da me nešto zanima... Ne vjerujem da bi mi se svidjelo.

Karzah
07-06-2007, 09:51
Ako ti se svidio Warcraft onda će ti se svidjeti i Starcraft jer nema neke velike razlike u igrama.

http://www.gamespot.com/pc/strategy/sta ... lt;title;1 (http://www.gamespot.com/pc/strategy/starcraft/index.html?tag=result;title;1)

Ako je na gamespotu igra dobila tako visoku ocjenu onda znaš da je odlična.

Shador
07-06-2007, 10:43
Ja čekam samo Starcraft 2.

SkunK
07-06-2007, 10:55
Starcraft i Warcraft su toliko razliciti.

Armachus
07-06-2007, 11:02
Ako ti se svidio Warcraft onda će ti se svidjeti i Starcraft jer nema neke velike razlike u igrama.

http://www.gamespot.com/pc/strategy/sta ... lt;title;1 (http://www.gamespot.com/pc/strategy/starcraft/index.html?tag=result;title;1)

Ako je na gamespotu igra dobila tako visoku ocjenu onda znaš da je odlična.

Hmm.... ne znam baš. Gledavši screenshotove Starcrafta nisam to zaključio, ali imaju neku slićnost.

Uglavnom i dalje ostajem pri tome da mi se igra nebi svidjela...

Jopax
07-06-2007, 11:27
Igrao sam je dugo, broadwar manje, ali GLAVNA strategija. Terrani imaju najjaču spiku, a pogotovo onaj lik šta postavlja spider bombe.

gledo sam jedno replay kad tip minira cijelu mapu sa vultureima i ovaj ne moze do ekspanzije i na kraju ga ovaj zatuce :pray:

Karzah
07-06-2007, 22:24
Starcraft i Warcraft su toliko razliciti.

Kada bi išli korak po korak analizirati obje igre onda bi se vidjela razlika tako da se su tu slažem s tobom. Ja sam govorio za igre u globalu, tek toliko da mu malo docaram igru.

Neven <R>
08-06-2007, 11:07
Starcraft i Warcraft su toliko razliciti.
Naravno, starcraft je 10 puta bolji. :D

Shador
08-06-2007, 16:48
Slažem se, warcraft vuče na nešto djetinjasto onim malim zgužvanim likovima, starcraft je zakon, nema do marinaca i hidri...

hacker
08-06-2007, 17:17
Jedna od najboljih :pray: uz w3

Korpse
11-10-2007, 20:08
Starcraft i Warcraft su toliko razliciti.
nebo i zemlja

Prince-Artas
11-10-2007, 20:15
Starcraft i Warcraft su toliko razliciti.
Naravno, starcraft je 10 puta bolji. :D

warcraftu 2 nemože ni prismirdit :P
barem u SP :(

sfc_PsychQ
12-10-2007, 08:16
[quote=Senetry]Starcraft i Warcraft su toliko razliciti.
Naravno, starcraft je 10 puta bolji. :D

warcraftu 2 nemože ni prismirdit :P
barem u SP :([/quote:2b1nkzq4]

ne budi smijesan :nonono:

zna se ko je car bio i osto

Korpse
12-10-2007, 14:14
tko?

Prince-Artas
12-10-2007, 18:44
[quote="Neven <R>":2o4ez2tk][quote=Senetry]Starcraft i Warcraft su toliko razliciti.
Naravno, starcraft je 10 puta bolji. :D

warcraftu 2 nemože ni prismirdit :P
barem u SP :([/quote:2o4ez2tk]

ne budi smijesan :nonono:

zna se ko je car bio i osto[/quote:2o4ez2tk]

warcraft 2 proslavio franšizu koja je zatim postala blizzardova najvažnija zlatna koka :wink:

Jayson
18-10-2007, 12:58
Nakon mog debitiranja u strategijama sa prvim (ne)slavnim C&C prebacio sam se na blizz odnosno na War2. Sve je bilo ok a glavni razlog sto sam je prekucao jeste bila prica koja me je jednostavno tjerala da furam dalje, ali onda je dosao Starcraft... jednostavno me je oborilo s nogu, gameplay, traileri ali prije svega prica koja je izgleda postala glavni atribut svih blizzovih igara!!! Legendarno i nezaboravno! Patio sam za svakim marincem koji mi pogine u borbi, zalio sam svakog zealota koji se vrati u metalnom oklopu dragoona kako bi opet sluzio i branio Aiur, a zergovi...hehehe da zergovi, MASS HARASS, kilkrashidistroj, prejaki su!
Damn... moram opet ic instalirati!

Iron Storm
22-10-2007, 13:56
[quote="Prince-Artas":2vbodbhn][quote="Neven <R>":2vbodbhn][quote=Senetry]Starcraft i Warcraft su toliko razliciti.
Naravno, starcraft je 10 puta bolji. :D

warcraftu 2 nemože ni prismirdit :P
barem u SP :([/quote:2vbodbhn]

ne budi smijesan :nonono:

zna se ko je car bio i osto[/quote:2vbodbhn]

warcraft 2 proslavio franšizu koja je zatim postala blizzardova najvažnija zlatna koka :wink:[/quote:2vbodbhn]

Ovako: ja velim da nema smisla uspoređivati te dvije igre.StarCraft serijal je bio i ostao genijalan, WarCraft serijal je bio i ostao genijalan, tko sad kojeg favorizira, to je stvar ukusa. Meni su i StarCraft i WarCraft 3 (dvojku sam malo igrao) super, svaki na svoj način. Za sam StarCraft nemam šta drugo reći nego: sline mi cure za dvojkom :) Istina da je World of WarCraft postao Blizzardova najvažnija zlatna koka, ali da nije bio World of WarCraft, možda bi bio World of StarCraft? :rotfl:
I još nešto: tko mi pljuje po Blizzardu dobije 100 zerglinga na vrata (hehe) :killyou: :rotfl:

Plexihack
22-10-2007, 20:58
Nikad nisam igro...želim original.
Već godinu dana svaki mjesec odem u algoritam i nikad ne ostane ni jedna kopija...

Tri66a
22-10-2007, 21:55
Ak je starcraft toliko dobar, zašto svi toliko iščekujete dvojku? Koliko se priča o toj igri mislio sam da je savršena-pa što više mogu poboljšati u odnosu na savršenstvo? Znam ja.....palite se vi na grafiku(kurv3 jedne)

Neven <R>
22-10-2007, 21:59
Jedna riječ - zasićenje.

Jayson
23-10-2007, 09:01
Mene licno zanima story koji slijedi,sta ko skim kuda i kako... nekako me podsjeca na sapunice 8) hehehe

SkunK
23-10-2007, 10:21
BATCH Q&A 18

1) Dali ce se povecati broj "drangulija" koje cemo moci postaviti u editoru (više od 256)?

1) Da, vjerujemo da ce broj biti jednak kao i u Warcraftu 3, znaci negdije oko 10,000 znaci puno vise od 256.

2) Dali ce se povisiti broj lokacija/uvijeta povisiti? Limitacija lokacija stvarno unistava neke ideje.

2) Kod obadvije stvari ce se napraviti pomak na limit od nekoliko tisuca.

3) Oce li novi editor podrzati SVE uvijete (triggere) ?

3) Da, čak više nego u Warcraftu 3. Želimo osigurati da sve skripte budu dostupne u editoru.

4) Dali ce se maksimalni broj jedinica na mapi povisiti? Sadašnji maksimalni broj unita na mapi baš i nije nešto a nitko ne voli CCMU (Cannot create more units)?

4) Ne sjecam se koji je bio tocan limit jedinica u originalnom Starcraftu, ali u novom editoru ce sigurno doci do napredka, vise nego u Warcraftu 3. Nista jos nije sigurno jer sve ovisi o optimatizaciji koja je tu neposredno prije izdavanja igre.

5) Oce li novi editor podrzavati neke neiskoristene jedinice poput srusenih scouta, turreta,eggs-a,nukes-a,scrabs-a ili srusenog command centra?

5) Sve jedinice definirane u data file-ovima ce moci biti iskoristene u editoru. Mislim da je tako i u Warcraftu 3.

http://www.cry.sc-gamer.net

Tri66a
23-10-2007, 15:41
zašto onda nisu jednostavno nazvali igru warcraft 4 :D

Jayson
26-10-2007, 12:29
Ili Warcraft in Space... samo da jos ubace Space Orkove... uh to bi licilo previse na Warhammer:40K :D

mamlaz
26-10-2007, 19:36
Tko je glasao za glupo? Jebat ću mu majku! :rotfl:

Jayson
27-10-2007, 10:36
Tko je glasao za glupo? Jebat ću mu majku! :rotfl:

Rofl :rotfl:

mamlaz
07-11-2007, 10:14
WTF? Kopiraš moj avatar... :cry:

Jayson
07-11-2007, 10:34
lol... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_ZlayA_
19-11-2007, 21:39
starcraft 1 je bio, jeste i ostave all time fav. za sve nas nostalgicare koji smo na nasim pentium dvicama rokali po cijelu noc zergove sa templarima, tu igricu mogu uvijek igrati i nikad mi nece biti dosadna...

sigurno jedna od najboljih igara svih vremena...
kome je glupa tome ja lagano nabijem cod4 u shupack....

mamlaz
19-11-2007, 21:58
P2 si imao, koji luksuz...

Moja pila je bila 60386 sa 8 MB rama. :D

Još uvjek imam "Integrirac" i stoji mi na monitoru, ploča je izgorila zajedno sa ramima, a rame nosim kao privjesak na ključevima (EDO RAM) i služe kao otvarač za pivu... :D

ToNy :)
20-11-2007, 15:02
starcraft rulz
legendarna igra
blizzard owna lol

FaTaL_mRkvA
21-11-2007, 09:38
igro sam malo s frendom na moru(njegova igra-od moje stare laptop) i svidjelo mi se(al moram probat igrat online), uglavnom kuzim igru kolko je potrebno i mogu reći da mi je super za tolko staru igru :thumbs2:

Jayson
21-11-2007, 14:49
K, good luck na netu... trebace ti protiv ludih koreanaca :wink:

croat1gamer
04-12-2007, 18:57
starcraft rulz
legendarna igra
blizzard owna lol
treba li komentirat? :pray:

FaTaL_mRkvA
04-12-2007, 19:01
K, good luck na netu... trebace ti protiv ludih koreanaca :wink:
da, frend mi je prico o njima i o zeusu(kao da ga neznam), jos kaze je njegov buraz u starcraftu pobijedio zeusa(nisam siguran, mozda sere), al uglavnom, burazov nick mu je "Slazar", pa, jel neko zna za njega?

SkunK
04-12-2007, 21:02
Neznam za njega a vec dosta dugo sam na Starcraft sceni (od 2003-4) mozda je igrao prije ali znam da je Zeus davno prije bio bog i batina sta se tice starcrafta u Hrvatskoj.

croat1gamer
07-12-2007, 15:27
Neznam za njega a vec dosta dugo sam na Starcraft sceni (od 2003-4) mozda je igrao prije ali znam da je Zeus davno prije bio bog i batina sta se tice starcrafta u Hrvatskoj.
a sad ga k(o)rumpiro warcraft 3 (nemam nis protiv war3)

maker
17-01-2008, 07:47
picio se sc jos u doba pentiuma 133mmx, kvaliteta koja i dan danas radi.
nego vi svi veliki stratezi, igrate vi na tom hamachiju ili ne?