PDA

Pogledaj cijelu verziju : S.T.A.L.K.E.R. napokon stiže



John Wayne
10-12-2006, 12:58
Upravo sam pogledal neki promotivni filmić (prikaz igre je sveden na 2 sekunde), i tamo je najavljen Ožujak 2007 kao rok.

Ako netko nezna, to je u idejnom projektu mega-igretina sa mjestom zbivanja na nepregledno velikom području današnjeg Černobila. Sve se dešava u nedalekoj budućnosti i igrač je u ulozi jednog od likova koji se švercaju u kontaminirano područje i za crnu burzu izvlači stvari van. Naravno da izbjegava Rusku vojsku, ostale smutljivce ko što je sam, te nepregledno mnoštvo spodoba koje sve godine nije nimalo kaj delat neg mutirat :)

E sad... igra je u razvoju zadnjih 3 godine i manje više su je svi otpisali. Ja si nekak zamišljam nekog Olega, Sašu i Vitalija (taj ima faks i nešto staža u pošti) kak sami to delaju sve to vrijeme iza posla i kad ih žene puste. Tak da nisam ljut na njih i nadam se da će ispoštovat ovaj zadnji rok :)

IgGy
10-12-2006, 17:53
Nisam siguran koliko ce bit mega-igretina jer su priznali da su izbacili dosta stvari iz razloga sto s njima igra vjerojatno nikad ne bi bila zavrsena :)