PDA

Pogledaj cijelu verziju : n00bovske spike...



K4ciga
09-12-2006, 20:03
eo pošto sam WoW nabavio tek jučer,zanimaju me neke tvari.Kao prvo:

1.Ja sam dwarf.Mogu li se ikako boriti protiv npr.Orca,tj.kako mogu doći do njih.
2. Kada pokušam koristiti pušku,piše mi neš da tream prec... neku stvar.Može li mi netko objasniti što točno trebam imati da bih koristio pušku.
3.Gdje mogu nabaviti municiju
4.Kako mogu nabaviti Pet-a
5.Kako mogu stvoriti guild

eto ZNAM da su glupa pitanja,ali ja sam novi u svemu tome tak da se baš i ne snalazim.unaprijed hvala :D

Arbiter of Change
09-12-2006, 20:06
Najbolje ti je posjetiti http://www.worldofwarcraft.com/index.xml;jsessionid=A9331279FFC852BBFCBE264216F82 041.08_app01Si malo tamo pročitati.

flander
09-12-2006, 22:40
eo pošto sam WoW nabavio tek jučer,zanimaju me neke tvari.Kao prvo:

1.Ja sam dwarf.Mogu li se ikako boriti protiv npr.Orca,tj.kako mogu doći do njih.
2. Kada pokušam koristiti pušku,piše mi neš da tream prec... neku stvar.Može li mi netko objasniti što točno trebam imati da bih koristio pušku.
3.Gdje mogu nabaviti municiju
4.Kako mogu nabaviti Pet-a
5.Kako mogu stvoriti guild

eto ZNAM da su glupa pitanja,ali ja sam novi u svemu tome tak da se baš i ne snalazim.unaprijed hvala :D




a čovječe tek si počeo a več bi guild i orce klao,dečko pun entuzijazma :D

1.Na strani si Allianca dakle sve sta spada pod hordu možeš klat :wink:
2.Da bi koristi pušku treba ti skill,a pošto vidim da ti nemreš koristit kupi prvo skill,ak ne želiš trošit skill uzmi si klasu hunter,oni ti odma na početku imaju "gun skill",također samo hunteri mogu imat peta,niko drugi. Dobro mogu Warloci,al otom potom.
3.Municiju moš kupit kod Goods vendora,lako ih je za nać
4.Odgovor je pod drugim pitanjem
5.Za guild ti treba Guild Chart koji kupiš u jednom od glavnih gradova,al se nemoj zamarat s tim,radije si najdi guild :wink:

Wizard
09-12-2006, 22:54
1.a jebiga ally si, ti oces nih klat, mozes na bg, kasniej world pvp, ali bojim se da ce oni tebe klat, muhahaha :twisted:
2. pa reci nam koja si klasa ako nije problem
3.to ti niej problem, imas ih svakih 5-10m bilo di :D
4.znaci ipak si hunter, u 10lvl dobit q za petovat prvu zivotinju, pa drugu pa trecu, i onda mozes sam izabrati svog peta i to ce ti biti prvi pet, nazoves ga kako hoces i sve :D
5.kao sto vidimo novi si pa ti toplo preporucam okani se guildova, pogotovo taga da ti naravis 1, ako hoces nadji guild ili jos bolje ako iamas neke frendove na serveru pa s njima, to ti niej toliko vazno do 60

flander
10-12-2006, 00:04
Aragon na kojem si relmu??

K4ciga
10-12-2006, 09:37
eo ljudi puno vam fala na svim odgovorima! jedino me još zanima koju mi rasu/class preporučujete kao početnika.Ja sam trentačno dwarf/warrior,ali mi baš neide :) i također bih treao preporuku za jedan server,na kojemu bih počeo igrati,a po mogučnosti da ima hrvata.E i još jedno pitanje.Kada pokušam nabaviti peta (znam da tream imati lvl 40,znam da ga nemogu još ali me zanimalo kakvih barem ima) kaže mi da tream imati neki code.Kakvi kod??jel ga nabavim od blizzarda ili ga dobijem u paketu WoW?? hvala svima još jednom!!!

flander
10-12-2006, 10:40
eo ljudi puno vam fala na svim odgovorima! jedino me još zanima koju mi rasu/class preporučujete kao početnika.Ja sam trentačno dwarf/warrior,ali mi baš neide :) i također bih treao preporuku za jedan server,na kojemu bih počeo igrati,a po mogučnosti da ima hrvata.E i još jedno pitanje.Kada pokušam nabaviti peta (znam da tream imati lvl 40,znam da ga nemogu još ali me zanimalo kakvih barem ima) kaže mi da tream imati neki code.Kakvi kod??jel ga nabavim od blizzarda ili ga dobijem u paketu WoW?? hvala svima još jednom!!!



ovak dojdi ti na Darkspear,tam ti je Hrvatski guid,pa ti sve objasnimo :wink: POŽURI!!!

K4ciga
10-12-2006, 11:39
ej flander pod kojim nickom igraš??ja sam aragonpcp,ajd vidimo se na darkspear!!! 8)

flander
10-12-2006, 12:00
ej flander pod kojim nickom igraš??ja sam aragonpcp,ajd vidimo se na darkspear!!! 8)


Flander,paladnin,jučer sam počeo tak da ti mogu pomoč s questovima :wink:

Wizard
10-12-2006, 14:15
Ako ces biti horda dodji na ballnazar, tamo sam sad poceo ispocetka, ima dosta Hrvata, horda ofc, i naci ces grupu za low lvl istance i sl jer ja i jos 2 frenda igramo tamo ispocetka pa...:D

PS. za rasu klasu se ti trenbas odluciti, prvo ide izbor Horda ili Ally, ja sam Horda npr., i onda biras ostalo, ako oces naci grupu lako i guild budi priest ili druid, healer, svaka klasa ima svoje posebnosti, vidi koja ti je najbolja, svak ima neku koja mu je draza od druge, ja sam mage, da nisam kojim teskim slucajem mage bia bi Orc warrior, to mi je alt na skullcrusheru, serveru di sam prije igra, ako hoces imati peta i s njim igrati, malo luka, i strijela ili po mogucnosti pusaka budi hunter, odlicna klasa :D

K4ciga
10-12-2006, 17:24
e fala wizard,odabrao sam Elfa,hunter jer on najviše odgovara mom načinu igre.On je najbolji za PvP,dok se frajer dofura do tebe,ti ga samo izgađaš strijelama...
p.s wizard kako je nepredvidljivo da si mage... :D