PDA

Pogledaj cijelu verziju : Clash of NFSses



Burek_fr0m_SPACE
09-12-2006, 01:29
Koji vam je draži dio serijala? NFS I - Porsche Unleashed ili Underground - Carbon? Ja sam uvijek više volio one prve, ako ni zbog čeg drugoga, onda zbog staza - želim se voziti kroz kanjone, kroz pustinje, kroz sniježne planine, kroz prašume, pored okeana, gledati zalazak sunca i sl. - ne želim tmurni, ružni, smrdljivi grad. Ne škode ni ti neki customizeinzi u Underground NFSovima, ali što se mene tiče, meni dajte moj Lamborghini Diablo SV i pustite me u Rocky Pass... Za mene je sve ovo novo samo abuse Need for Speed branda.

EDIT BY MOD: Dorađena anketa ;)

Blek_Stena
09-12-2006, 02:15
Ja i dan danas igram NFS 3! Nema do Hometowna :D Jest da je grafika malo u qurcu ali dobro! Po meni ovi stari su pravi nastavci, jedino NFSu2 odskace iz ove skupine "novih" nfsova! Ostali su.. ahh.. sta reci...

ivan
09-12-2006, 10:29
nekakav mix između te dvije opcije bi mi bio najbolji :D

4Non1MuS
09-12-2006, 10:40
Jadna je anketa...trebao si staviti više NFS-ova, meni je najbolji NFSU2, ali mrzim NFS:MW, i šta onda za reći...

Kenyi
09-12-2006, 10:43
nfs porsche unleashed to je pravi nfs a ne u undergroundu ko ima najbolju saru na autu i ko ima jaci motor ma bjezi nfs porsche unleashed rula.tacka

Letva
09-12-2006, 10:52
Nijedan,mozda Porsche Unleashed.

GrannyKiller
09-12-2006, 11:39
od NFS 2 SE pa nadalje, sve sam igrao...2 SE, HP, HP2, HS, PU, UG, UG2 sam sve prešao po jedno 7 puta...MW nisam jer mi je trul, ali Carbon još hoću jedno par puta, nije loša igra. :D

EDIT: da ne otvaram novu temu - šta se dogodi ako startam novi career u Carbonu? izgubim sve dijelove za tuning i aute ili ne?? jel imam odmah sve aute za kupit ako počnem nanovo (sa isitm acc-om)

09-12-2006, 11:39
evoga,sad kad sam doradio anketu moglo bi se glasovat :)

Unederground serija i vrući pršut su mi najdraži :)

THE NO
09-12-2006, 11:41
Najdraža mi je underground serija, undergroumd 1 mi je definitivno najbolji iz cijelog serijala.

Ementaler
09-12-2006, 13:08
Porsche unleashed sam nedavno opet nabavio i sjetio se kako odličan fizikalni model ima... definitivno nije simulacija ali nije ni arkada kao današnji nfs-ovi... Uz to su game modeovi totalno zanimljivi, a grafika odlična ( gledajući da je ipak izašao 2000. godine)

Isto tako sam nabavio i nfs 4 koji mi je prije rulao, ali sad tek vidim da je fizikalni model bitno lošiji od porsche unleasheda...

Gwin
09-12-2006, 13:43
porsche unleashed definitivno

carrera 4 kroz schwarzwald, demonstracija 4x4 pogona na blatnim šumskim putevima :)

a tek dostava boxtera kroz zone idustrielle bez ogrebotine?

master of bullshit
09-12-2006, 14:01
porche unleshed
time attack za cote d' azure

Burek_fr0m_SPACE
09-12-2006, 14:23
porche unleshed
time attack za cote d' azure
Da, da, Cote D'Azur, Hometown... to su bile staze. Btw, ne sviđa mi se šta ste mi uradili od ankete, ali eto... valjda je modovo viđenje idealne ankete važnije od mog.

Blek_Stena
09-12-2006, 14:25
Hapsite pingvina! :D

str33t6l0w
09-12-2006, 15:57
underground... po meni underground 2 najbolji u cijelom NFS-u... donio nesto ludo u takve igre.... dosad rijetko videno...

Burek_fr0m_SPACE
09-12-2006, 16:07
... i onda to rijetko viđeno je kasnije postalo prečesto viđeno u narednim nastavcima i čitava franšiza je otišla u mp3. Most Wanted je bio iskorak u pravim smijeru, ali se opet zadržao u šugavom gradu. Živim za Hot Pursuit 3...

09-12-2006, 16:11
[quote="master of bullshit":cqbf06mt]porche unleshed
time attack za cote d' azure
Da, da, Cote D'Azur, Hometown... to su bile staze. Btw, ne sviđa mi se šta ste mi uradili od ankete, ali eto... valjda je modovo viđenje idealne ankete važnije od mog.[/quote:cqbf06mt]
erm,ovako je ipak pravednije...pošto,kad bi generalno gledao,nfs generacija prije undergorounda bila bolja,ali undergorund 1 i 2 iskaču ispred mw-a u carbona...

ako se ljutiš,prepravi anketu,ali kažem,ovako mi je pravednije...

Burek_fr0m_SPACE
09-12-2006, 16:18
erm,ovako je ipak pravednije...pošto,kad bi generalno gledao,nfs generacija prije undergorounda bila bolja,ali undergorund 1 i 2 iskaču ispred mw-a u carbona...
Vidiš, to je tvoje mišljenje, po meni su Underground 1 i 2 poprilično smeće u odnosu na prijašnje (i MW) NFS naslove, a pogotovo U2. U svakom slučaju, glupo mi je što si nametao svoje mišljenje na moju anketu... mogao si jednostavno napisati post i reći šta misliš. Ali kako god, neka ostane sad kako jeste, ne želim se svađati, a ne želim ni da nastavimo u ot. Dakle, o Need for Speedovima pričamo...

str33t6l0w
09-12-2006, 17:29
... i onda to rijetko viđeno je kasnije postalo prečesto viđeno u narednim nastavcima i čitava franšiza je otišla u mp3. Most Wanted je bio iskorak u pravim smijeru, ali se opet zadržao u šugavom gradu. Živim za Hot Pursuit 3...

tocno.. ono sto su stavili u U2 su previse poceli koristit u nastavku pa je opet postalo dosadno... iako ova AutoSculpt tehnologija koja mi se cinila ludo je opet ispala skoro jadna jer ima jako malo djelova za moddat...

a i bolje da vozimo u gradu nego po oranici :D

goGAMERo
09-12-2006, 17:40
Vrući pršut mi najbolje leži 8)

MTF*
09-12-2006, 19:38
trebo si MW i Carbon stavit odvojeno... :?

10-12-2006, 00:58
erm,ovako je ipak pravednije...pošto,kad bi generalno gledao,nfs generacija prije undergorounda bila bolja,ali undergorund 1 i 2 iskaču ispred mw-a u carbona...
Vidiš, to je tvoje mišljenje, po meni su Underground 1 i 2 poprilično smeće u odnosu na prijašnje (i MW) NFS naslove, a pogotovo U2. U svakom slučaju, glupo mi je što si nametao svoje mišljenje na moju anketu... mogao si jednostavno napisati post i reći šta misliš. Ali kako god, neka ostane sad kako jeste, ne želim se svađati, a ne želim ni da nastavimo u ot. Dakle, o Need for Speedovima pričamo...
a gle,da mi neko kaže:aj mi podjeli nfs-ove ovo bi mi bilo logično:

NFS vulgaris - egzotični auti,lijepe staze
NFS hot pršut - egzotični auti,lijepe staze + murja
NFS underground - neegzotični auti,ali se nabrijavaju,nema murje
NFS MW i Carbon - egzotični i neegzotični auti,nabrijavanje,murja
kažem ti,ako te tako jako smeta moja samovolja,oprosti,slobdno si prepravi post.



@tagan - zašto?
ja nevidim neku razliku među njima osim autosculpta...

Mr.G4m3r
10-12-2006, 21:33
Najbollji je NFS5:Porsche Unleashed

Oni zadatci, MA PERFEEEEEEEEEEEEEECT!!!

HalF-DeaD
09-03-2007, 15:59
Need for speed 5 Porsche unleashed je definitivno najbolji...

THUNDER_DINIX
09-03-2007, 16:15
meni NFS Undergorund serija

Đeri
09-03-2007, 16:26
NFS hot pršut

i unlešead onaj porše,joj kako sam prebio frenda kad mi je zdrobio cd :cry:

Valnjes 666
09-03-2007, 22:14
Porshe i U + U2 su mi nekako najbolji...

Porshe mi je najdraži,ali U sam najdulje igrao! :)

Mr.G4m3r
11-03-2007, 18:40
nfs porsche unleashed to je pravi nfs a ne u undergroundu ko ima najbolju saru na autu i ko ima jaci motor ma bjezi nfs porsche unleashed rula.tacka

Gothmog
22-03-2007, 11:20
Ajmo to ovako predociti....

1. NFS I - Jednostavno najbolji dio...cista uzivancija...
2. NFS Porsche Unleashed - Odmah mu je za petama,obozavam koncept igre
3. NFS Hot Pursuit I - Najzabavniji splitscreen koji sam igrao (uz Ignition)

Aby Phantom
13-05-2007, 17:01
Meni je Most Wanted najbolji zbog hrpe raceova, ludo nabrijanih auta, velike brzine, blackliste, izmjene klime(kiša, sunce...), lijepi efekti,...bla,bla,bl...glp.
Samo mu fali ušminkavanje auto ko u Underground 2.

Lord Jambrek
23-05-2007, 07:05
Ovo danas nije više Need For Speed nego je neki EA-ov izrod od igre koji nema veze sa NFS. U Hackeru je pisalo "Mogli su igru nazvati i Fast and Furious, nitko ne bi skužio". Hot Pursuit 2 je još imao čar NFS-a, imao je raznolike staze, šume, gradove, mislim da je imao i kanjone, ali ne sjećam se sada. Uglavnom su sa NFS-om krenuli u totalno krivom smijeru, krenuli su na tuning štih, koji nikako nije trebao biti u NFS. Prvi NFS koji sam ja igrao bio je NFS III Hot Pursuit i jebena legenda od igre. Igrali smo ga cijelo vrijeme kod mene (jedini sam imao mašinu koja ga je mogla pokretat), kasnije sam kupio i volan, igrali smo 24/7 splitscreen, stalno smo se mijenjali, igrali turnire, ma ludnica je bila, ti dani kolektivnog gaminga mi nekako fale, danas svako ima svoj komp i nije više fora. Jednom mi je došao frend i rekao da ima NFS 4, ja se nasmijal i rekel kak to ne postoji, kad on ubaci CD i ja vidim NFS 4 High Stakes. Install-->play. Igrali smo do slijedećeg jutra, bili smo zadivljeni. Nakon nekog vremena je došao Porsche, bio sam sa starcima u mercatone-u, imao sam 10 godina i stari mi kupio igru. Došao doma, ali moj P1 233MMX je zakazao i nije mogao pokrenut igru, samo jednu stazu sam mogao igrat, ostale nisu imale texture i neku shebanu geometriju. Onda je susjed dobio Celerona 667 i to se kod njega igralo i igralo. Došao HP2, igrali smo ga i igrali. Došao je onda Underground, svi se veselili sređivanju auta i tih stvari, svi frendovi bili zadivljeni novim "NFS"-om. Meni je isto bio fora u početku, ali mi je postao glup, primjetio sam da to nije onaj stari, dobri NFS. Kako su i dalje izlazili ti nastavci, primjetio sam da tu nešto ne štima, da praktički ništa novo nije izašlo, da je ovo sve isto još od U1, samo malo ispolirano.


Danas imam NFS 2 SE original i NFS Porsche 2000 imam kutiju(neko od rodbine mi je kada sam imao krizmu maznuo cd.

Teon
23-05-2007, 07:57
^^ So true !! :cry:
Bas mi fale ti dani Split ScreenaSi uzivancije Marranelom kroz kanjon, etc. :cry:

Clutch
23-05-2007, 10:29
NFS underground 1 i 2 nema im ravnih! 8)

radeoN
08-06-2007, 10:41
Undergorund 2

Black Hawk Down
08-06-2007, 12:17
hot pršut is the best

ivan
08-06-2007, 12:44
Kako su i dalje izlazili ti nastavci, primjetio sam da tu nešto ne štima, da praktički ništa novo nije izašlo, da je ovo sve isto još od U1, samo malo ispolirano.


e upravo je sad tu pro street da napravi genaralku u serijalu

Mafioz0r
08-06-2007, 17:46
Živio vrući pršut!

ZeGamer
17-07-2007, 20:58
meni najdrazi i najbolji NfS dosad je bio NfS 2, nema tu nikakve murije, tjuninga ili sta ti ja znam, samo izaberi auto po zelji i pici po stazama

Nemesis
18-07-2007, 06:23
meni je najdraži underground 2.