PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zatvor



Rodman
07-12-2006, 22:29
Ne znam jel bug ili ne, ali zavrsim ja u zatvoru i kad izadjem opalim naravno quicksave i onda pogledam da nemam nista sto sam imao, tj. imam samo umbra mac i elementarne stvari, hlace, majicu i slicno... bio sam vec jednom u zatvoru i kad sam izasao imao sam sve sto sam i prije imao, a sad nista. Ja pametnjakovic inace ne radim bas puno pravih saveova vec obicno samo quicksave i tako sad mi se ne da igrati od zadnjeg savea jer imam nekih 5 sati da dodjem do nivoa gdje sam sada.

Nisam siguran ali jel se negdje mogu pokupiti stvari kad izadjes iz zatvora ili su zauvijek izgubljene?

Lord Jambrek
07-12-2006, 23:17
jesu možda te stvari bile ukradene? jesu imale neku crvenu ruku na ikonici? Jer ti kad dojdeš u zatvor i izađeš tebi samo ostanu stvari koje nisu ukradene.

BlackDCRO
07-12-2006, 23:43
Vjerovatno ce to biti...
Ja inace prije nego sto idem u kradju, ili na ubijanje gradjana, pustim sve ukradene stvari u svojoj kuci, tako da nemam problema sa time...
Ali najbolje ti je platiti pola cijene Armandu ili onoj tigrici(ako si uclanjen u guild kradljivaca) i nemas problema onda...
Ali jedan savjet: nemoj nikad reci cuvaru da te vodi u zatvor, jer ti se smanjuju skilovi...

Lord Jambrek
07-12-2006, 23:44
Vjerovatno ce to biti...
Ja inace prije nego sto idem u kradju, ili na ubijanje gradjana, pustim sve ukradene stvari u svojoj kuci, tako da nemam problema sa time...
Ali najbolje ti je platiti pola cijene Armandu ili onoj tigrici(ako si uclanjen u guild kradljivaca) i nemas problema onda...
Ali jedan savjet: nemoj nikad reci cuvaru da te vodi u zatvor, jer ti se smanjuju skilovi...

a jebga, skillovi ti gotovo ništ ne znače u oblivionu

Rodman
08-12-2006, 00:39
Nisu ukradene, naopako da sve sto imam je ukradeno...
Gadno, bice da je ipak Bug, sad vidjeh, imam nula Golda :twisted:
Sto je najgore, nemam vise ni Skeleton Key za otvaranje, vise ga ni ne mogu nabaviti...

Kenyi
08-12-2006, 10:08
evidence chest u fortu potrazi u njemu.

gray_fox
22-12-2006, 10:55
nikad nisam bio u zatvoru jel me nikad nisu ulovili osim na pocetku igre moras bit u zatvoru

ran6er
22-12-2006, 23:30
nikad nisam bio u zatvoru jel me nikad nisu ulovili osim na pocetku igre moras bit u zatvoru

Ma daj!Stvarno?!Nisam znal da na početku trebaš biti u zatvoru.Kak ludo!!!
Veliš mi kak?Molim te!!!

gray_fox
23-12-2006, 11:47
nikad nisam bio u zatvoru jel me nikad nisu ulovili osim na pocetku igre moras bit u zatvoru

Ma daj!Stvarno?!Nisam znal da na početku trebaš biti u zatvoru.Kak ludo!!!
Veliš mi kak?Molim te!!!pa da budes u zatvoru pa dođe onaj kralj i baurus po tebe pa idete poubijat ubice i naucis par toga
nov sam ovdje al nemoj mislit da bolje znas od mene :yuck: :-x

Tsumetai Ryujin
23-12-2006, 13:02
UBICE???? ti si garant pado hrvatski... i to par puta...

tis garant neki mali balavac koji brije da zna sve o oblivionu sam zato ke ga je preso... ... lima... odi sisi igracke....

Ps1ho
23-12-2006, 13:54
UBICE???? ti si garant pado hrvatski... i to par puta...

tis garant neki mali balavac koji brije da zna sve o oblivionu sam zato ke ga je preso... ... lima... odi sisi igracke....

:rotfl: Zemlja zove malog klinca...mali ti pojma nemas o Oblivionu i da, znam vise od tebe ko i svi koji su aktivni na ovom podforumu tako da bi ti bilo pametno da zasutis...