PDA

Pogledaj cijelu verziju : "strucnjaci"



Worthaur
07-12-2006, 20:26
Evo gledao sam na dnevniku sto "strucnjaci" kazu o provodnjenju puno vremena za kompom. Kazu da se nebi smjelo provesti vise od 1h dnevno za kompom, ako se provodi vise od 3h onda je ta osoba ovisnik koji bi morao na lijecenje. I spomenuli su kako ti "ovisnici" vise ne razgovaraju sa roditeljima, i sad meni stara pocne srat kako ce me poslat na lijecenje jer imam sve simptome ovsinika (3h+ za kompom, ne provedem 5min sa starcima u istoj sobi, ne razgovaram s njima, povucen sam...) :o
"Svaki normalan roditelj pita s kim im se dijete druzi. Tako trebaju i paziti s kim se druže na internetu jer se tamo ima loseg drustva za njihovu djecu." Ak mi starci sad pocnu provjeravat sta ja sve radim za kompom, s kim se "druzim na internetu" mislim da cu poludit...
I ovo za 1h na kompu, u 1h nestignem ni provjeriti sve gluposti na ovom forumu...
Prema tome, svi gameri bi trebali na lijecenje :pray:

NiX4tHeG@M3R
07-12-2006, 20:28
DA to je meni sada stara počela srat omg ja nju pogledao!ajde stara odjebi! :twisted: :twisted: :twisted:

Arbiter of Change
07-12-2006, 20:29
Uzrok: Roditelji ne provode dovoljno vremena sa svojom djecomSte oni radi toga postaju ovisni o kompu i online prijateljima.

Kladim se da joj je taj MALI dio promaknuo, hm?

Dreamer Deceiver
07-12-2006, 20:29
znači pola svijeta treb na liječenje ?

1)niti jedan "tinejđer" ne priča više puno s starcima
2)osobe kojima je pc,nesto nepoznate provađaju isto sat ili više na pcu
3)to su budalaštine
4)za to su krive merikoni i nemci
5)sad će i meni srati,kako sam ja ovisnik,onda cu ić van napit se ko lud i nafiksat ko lud,pa će razmislit šta je bolje da sjedim pred kompom više od 1 sat ili da se vani drogiram

Jerry
07-12-2006, 20:32
DA to je meni sada stara počela srat omg ja nju pogledao!ajde stara odjebi! :twisted: :twisted: :twisted:ja već jedno mjesam :D

Kiklop
07-12-2006, 20:36
ima u tome i istine imam ja u razredu jednog lika koji s nikim ne prica prode cjeli dan u skoli a da s nikim ne bekne ni rjec njemu sigurno treba ljecenje
i da stvarno su u zadnje vrjeme previse poceli srat o ovom bio je nedavno prilog o ovome na rtl,i meni starci uvjekl seru kad to vide, u biti vise mi se rugaju nego seru :(

MTF*
07-12-2006, 20:37
debili :o
pa kaj ti je sat vremena? ...niš ne stigneš...a ak mi nekaj treba za školu...ne profesorice, PC stvara ovisnost...pa mislim stvarno... :?
kak mogu takva sranja valjat???
svi smo mi normalni, imamo život, cure, sve ok...samo smo malo više na kompu... :D
debili...zakaj govore o nečemu o čemu se ne razumiju i nikad nisu bili na kompu... :yuck:

Kiklop
07-12-2006, 20:38
meni kad starci seru za komp ja im zaprjetim da cu pocet pusit i pit i odma zasute :)

Arbiter of Change
07-12-2006, 20:40
Ironično je da su to sve stariji stručnjaci koji vjerojatno nikad nisu ni pipnuli komp.

olio
07-12-2006, 20:43
Jedno pitanje : Kako reči starcima ODjebi !!

NiX4tHeG@M3R
07-12-2006, 20:44
Jedno pitanje : Kako reči starcima ODjebi !!


owako:


"odjebi!!!"



EDIT

šala kažeš im ma daj se makni tam peglat veš!mislim ija radim posao!bacim smeće,usisam kuću,pospremi krevete,napiše dz i onda na komp pa malo van!ne widim nikej loše! :wink:

Dreamer Deceiver
07-12-2006, 20:44
Jedno pitanje : Kako reči starcima ODjebi !!

sve šta vieše govorite odjebite,to se više oni navaljivat i mislit da ste stvarno ovisni

emperror
07-12-2006, 20:45
lol

bilo je i dana kad sam 20 sati pred kompom proveo (prvi dan adsl-a)

pa moglo bi se rec da sam ovisnik o internetu, al o kompu bas i nisam, i nisam nesto ovisan o igrama, ali o internetu :shock:, nemre mi dosadit.

al da hocu, mogu prestat kad hocu, samo me zivcira kad bi kao trebao ic spavat, a trebam jos nesto pogledat, al prije nego sto to idem pogledat, odem na neki forum, i onda kad to trebam ic pogledat, zaboravim sto uopce trebam pogledat! i onda provedem pola sata smisljajuci sto je to sto sam trebao pogledat!

al da hocu, mogao bi prestat bilo kad, al bi mi onda bilo dosadno :roll:

Sonic_Moronic
07-12-2006, 20:47
gg za njih stvarno...
OMG MOJ STARI JE BIO 1 I PO SAT PRED TV-OM AJMO LIJEČENJE!!!
Naravno ovo se nikad neće dogodit.

olio
07-12-2006, 20:49
Jedno pitanje : Kako reči starcima ODjebi !!

sve šta vieše govorite odjebite,to se više oni navaljivat i mislit da ste stvarno ovisnima ne mislim općenito Odjebi ... ne u vezi kompa ....

Sonic_Moronic
07-12-2006, 20:51
Moji nisu gledali dnevnik pa me boli...

Helena
07-12-2006, 20:52
Ajde, rekli su i da dok računalo i mobitel ili šta već ne zamijenje prijatelje, vježbanje, izlaženje i sve to skupa, nema razloga za zabrinjavanje. Meni starci nisu ništa prigovorili.

Munjeni jarac
07-12-2006, 20:52
ma cuo sam nesto o tome...
mislim isao bi ja van nego meni dodje frend i kaze:"ajde van" ja:"ajd dobro"
i sad ja njega pitam sta cemo radit??? on:"neznam...."
to me totalno zivcira :twisted:

Helena
07-12-2006, 20:54
Lol, tak mi svaki put. Dođu mi dvojica frendova na vrata, vele ajmo van, ja pitam kud ćemo, oni: nemamo pojma. Al ono, glavno da smo vani, makar besposleno šetali ulicom.

Jerry
07-12-2006, 20:55
Jedno pitanje : Kako reči starcima ODjebi !!lagano uđe u sobu ti stara/stari i priča ti nešt za comp,ti se okreneš i kažeš ODJEBI!

Jerry
07-12-2006, 20:57
zaboravio sam napomenuti da bude hladnokrvno i onda se poslije ispričaš,aukurac

olio
07-12-2006, 21:01
A kako im reći : Mogu li na METALCAMP ??

ali njima razumljivim jezikom

Neven <R>
07-12-2006, 21:01
Besploseno šetanje ulicom > besposleno spammanje po forumu

NiX4tHeG@M3R
07-12-2006, 21:21
A kako im reći : Mogu li na METALCAMP ??

ali njima razumljivim jezikom


di se održava?

olio
07-12-2006, 21:27
A kako im reći : Mogu li na METALCAMP ??

ali njima razumljivim jezikom


di se održava?Slovenija (ako odem bez pitanja teško če me naći na karti)

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2006, 21:31
Lol, tak mi svaki put. Dođu mi dvojica frendova na vrata, vele ajmo van, ja pitam kud ćemo, oni: nemamo pojma. Al ono, glavno da smo vani, makar besposleno šetali ulicom.
A takvi su većinom i moji izlasci s društvom... i ne bunim se. Važno da je društvo tu, pa sad šta god da se radilo... A što se topica tiče, ja ipak mislim da smo mi ovisnici i da je ta ovisnost jako raširena u svijetu. A sad, da li je to razlog za paniku? Ni najmanje, ako se mene pita...

olio
07-12-2006, 21:33
Mi smo ovisnici o internetu .. a tko to kaže : onaj što je to rekao na televiziji je možda ovisnik o hrani ili Tv-u ili nečem drugom .. pa vi sad razmislite

Ps1ho
07-12-2006, 21:33
zaboli me sta oni srackaju :roll:

Eddie9
07-12-2006, 21:50
gluposti...al dobro...imam ja jednog lika s kojim sam isao u osnovnu koji nije dolazio u skolu tjedan dana zbog warcrafta i to je rekao starcima i oni mu nisu nista srali...ne znam sta je danas s njim ali njega bi ja poslao na lijecenje...

DrunkyDuck
07-12-2006, 21:59
Nista ne znaci misljenje tih strucnjaka. Neki dan je bila reportaza o suicidalnim tinejdzerima pa je jedna psihologinja rekla da ih je moguce prepoznati jer se ne druze s roditeljima, manje jedu, nose crno, itd., uglavnom ponasanje vecine osoba tih godina.

Ima gamera koji ce radije umrijeti od gladi i/ili dehidracije nego odvojiti se od ekrana, ali bacati sve u isti kos je besmisleno. Isto kao i kod kretena koji propucaju pola razreda zbog pacmana.

Fencing_LORD
07-12-2006, 22:02
šta se uopće zamarate s time? Takve nebuloze propagiraju ljudi koji se boje kompjutera, a što se tiće ne razgovaranja s roditeljima - to je stvar puberteta

BTW, svaki inteligentan čovjek je ovisan o internetu, a pod time ne misim na ovisnost za 10h provedenih dnevno, već o ovisnosti za komunikacijom i informacijama koje internet nudi

MindReader
07-12-2006, 22:42
ja mogu slobodno reći da sam ovisan o internetu (ne tolko o igrama) jer imam sve te žebene simptome i sranja (kao - povučenost - yea right :rotfl: , nema razgovora s roditeljima - :? ma da?? , ne skida se s kompa - to da :D i ne mora imat loše ocjene - to isto da)
ok - možda nisam tolki ovisnik - al svaki ebeni put kad se ustanem il dođem iz škole se vatam kompa... na internetu vodim drugi život.. to je neš slično ko Neo iz Matrixa... :|

Ps1ho
07-12-2006, 22:46
ja mogu slobodno reći da sam ovisan o internetu (ne tolko o igrama) jer imam sve te žebene simptome i sranja (kao - povučenost - yea right :rotfl: , nema razgovora s roditeljima - :? ma da?? , ne skida se s kompa - to da :D i ne mora imat loše ocjene - to isto da)
ok - možda nisam tolki ovisnik - al svaki ebeni put kad se ustanem il dođem iz škole se vatam kompa... na internetu vodim drugi život.. to je neš slično ko Neo iz Matrixa... :|

a pa to je normalna stvar sta ti mislis sta rade ljudi na fakultetima (pozdrav burazu svom)

Rocchiro
07-12-2006, 23:00
koje budale

07-12-2006, 23:02
Da, mi smo ovisnici, mi smo njihova buducnost!

T.N.T.
07-12-2006, 23:15
svaki ebeni put kad se ustanem il dođem iz škole se vatam kompa... |ista je stvar kod mene...

ono, dok ne mogu na internet osjećam se neinformiranim... :)

Gothmog
07-12-2006, 23:31
to je neš slično ko Neo iz Matrixa

Hello,mr. Anderson...


kretena koji propucaju pola razreda zbog pacmana

A jesi me nasmijao...

flander
08-12-2006, 00:35
A ono kaj da velim. Stalno nekej seru s tim sranjima "kolki si za kompom bla bla bla.....". Vec su lagano dosadni,a sad dal pričamo sa starcima ili ne naša stvar. A o čem ja imam razgovarat sa starcima,o bankovnim računima ili o plačama,seru previše i ne zamaram se :wink:

D.E.M.O.
08-12-2006, 09:24
demo skinuo antenu kamenom da starci ne gledaju emisije koje im kvare um :roll:
i oda preko tjedna pon-pet uopce nisam za kompom (zabranili) a preko vikenda provodim 12 h dnevno. najgore od svega je sto od pon do pet nemam sto raditi, vecina ljudi koje znam (cast izuzecima) su glupi ko qrac :)

Jerry
08-12-2006, 12:22
demo skinuo antenu kamenom da starci ne gledaju emisije koje im kvare umS:roll:
i oda preko tjedna pon-pet uopce nisam za kompom (zabranili) a preko vikenda provodim 12 h dnevno. najgore od svega je sto od pon do pet nemam sto raditi, vecina ljudi koje znam (cast izuzecima) su glupi ko qrac :)care :pray:

Nightyx
08-12-2006, 12:39
Ma kakvih 1h, to su mi samo psihičke pripreme na forumu za gejmanje. 8)

FearLess
08-12-2006, 12:45
Koliko se ja znam tako se pricalo i kad je TV postao neizbjezan faktor zivota, sad kad nisu uspjeli TV deklarisu kao ovisnost bacili se na igre i internet.
Kao sto je neko rekao na netu vodim drugi zivot imam druge prijatelje, ali nista manje se nedruzim sa prijateljima iz RL, cak stovise druzim se i vise sa njima jer su mi i oni stalno na netu.
Isto tako se osjecam nekako praznim kad neidem na net jer nisam zadovoljio moju potrebu za informacijama.
Nekad te i opusti pricanje sa nepoznatim ljudima na netu, jer fakat je dosadno da uvijek pricas sa istim ljudima.
Net je danas normalna stvar i svako ko nema net je previse ovisan o real life-u

Uvijek je bilo i bice takvih kvazi strucnjaka koji seru po novim stvarima

Za razliku od TV kuca u Hrvatskoj u BiH se internet samo hvali i preporucuje da se na njemu provodi vise vremena, ima cak i jedna polupro emisija koja promovise dobre strane interneta i gaming-a


Zato pustite strucnjake nek razglabaju sta hoce

I kad vam roditelji kazu da neprovodite dosta vremena sa njima, odvojite jedno popodne da se "druzite" sa njima i cijelo im vrijeme dosadjujte, pricajte o stvarima koje njima nisu zanimljive i polako ce oni odlaziti od vas
to je moj prijateljski savjet

I ja sam se raspisao previse
I da konzumirajte cevape i sarmu jer produzuju zivotni vijek i uklanjaju bore sa lica 8)

KingTomy
08-12-2006, 14:21
Gle čuda, i meni su rekli da trebam na liječenje :rotfl: tj. moja luda sestra, starci su zakon niš ne kažu jedino da malo smanjim i tako ali ne sad da idem na liječenje :pray:

Jerry
08-12-2006, 14:24
meni brat živcira i šutnem ga nogom i tek onda mi stara kaže da trebam nalječenje,inače đudaj aka moj djeda i baba mi seru da se maknem od kompa :D

King tiger
08-12-2006, 14:28
Pa morate razumijet starce, oni se brinu za nas jer kompjuter steti ocima(doduse kako mi je okulista rekao u ekstremnim kolicinama 9-10 h)

Enivej osjecam se neirformiran kad nisam na netu a inet mi je razvio komunikativnost.Izlazim sa rajom, ali sve manje posto su mi ovi iz srednje debili, a legende i ljudi s kojima sam se druzio od malih nogu su ostali u drugom kvartu posto sam se ja odselio :cry:

goGAMERo
08-12-2006, 14:50
Gledao sam to sinoć, i uglavnom su anketirali balavčine i osnovnoškolce koji pojma nemaju. Ona mala mi je živce povukla kada je rekla da "zna dečka koji je ovisan o IGRICAMA"! :fof:

Worthaur
08-12-2006, 16:24
"U posljednje vrijeme pozornost privlači brojnost sudionika u online kompjutorskim igrama, od kojih je trenutačno najpopularnija The War of WarcraftS(WoW) — kaže nam mr. sc. dr. Špiro Janović, psihijatar na Klinici za psihijatriju KBC-a Rebro u Zagrebu."

lol

Letva
08-12-2006, 16:27
Koliko se ja znam tako se pricalo i kad je TV postao neizbjezan faktor zivota, sad kad nisu uspjeli TV deklarisu kao ovisnost bacili se na igre i internet.
Kao sto je neko rekao na netu vodim drugi zivot imam druge prijatelje, ali nista manje se nedruzim sa prijateljima iz RL, cak stovise druzim se i vise sa njima jer su mi i oni stalno na netu.
Isto tako se osjecam nekako praznim kad neidem na net jer nisam zadovoljio moju potrebu za informacijama.
Nekad te i opusti pricanje sa nepoznatim ljudima na netu, jer fakat je dosadno da uvijek pricas sa istim ljudima.
Net je danas normalna stvar i svako ko nema net je previse ovisan o real life-u

Uvijek je bilo i bice takvih kvazi strucnjaka koji seru po novim stvarima

Za razliku od TV kuca u Hrvatskoj u BiH se internet samo hvali i preporucuje da se na njemu provodi vise vremena, ima cak i jedna polupro emisija koja promovise dobre strane interneta i gaming-a


Zato pustite strucnjake nek razglabaju sta hoce

I kad vam roditelji kazu da neprovodite dosta vremena sa njima, odvojite jedno popodne da se "druzite" sa njima i cijelo im vrijeme dosadjujte, pricajte o stvarima koje njima nisu zanimljive i polako ce oni odlaziti od vas
to je moj prijateljski savjet

I ja sam se raspisao previse
I da konzumirajte cevape i sarmu jer produzuju zivotni vijek i uklanjaju bore sa lica 8)

Ovo si fakat dobro obrazlozio,dakle iz skole na komp,pa kad dodju roditelji dosadjujete im,zamazite im oci i idite igrat.Jednostavna formula

goGAMERo
08-12-2006, 16:34
"U posljednje vrijeme pozornost privlači brojnost sudionika u online kompjutorskim igrama, od kojih je trenutačno najpopularnija The War of WarcraftS(WoW) — kaže nam mr. sc. dr. Špiro Janović, psihijatar na Klinici za psihijatriju KBC-a Rebro u Zagrebu."

lol

O YEBEM, ti stručnjaka :rotfl:

King tiger
08-12-2006, 16:36
Ako je to sa portala il novina mozda su novinari krivo napisali?

Fencing_LORD
08-12-2006, 17:36
"U posljednje vrijeme pozornost privlači brojnost sudionika u online kompjutorskim igrama, od kojih je trenutačno najpopularnija The War of WarcraftS(WoW) — kaže nam mr. sc. dr. Špiro Janović, psihijatar na Klinici za psihijatriju KBC-a Rebro u Zagrebu."

lol

O YEBEM, ti stručnjaka :rotfl:S

:rotfl: :pray:

ovo boldano mora da je zajebancija :D

Om3G@
08-12-2006, 19:31
http://www.bug.hr/ostav/

Procitajte ovo!

Plz

Nije vezano o ovisnosti gejmanja, vec je tema nasilje o kojem svi pricaju da cemo poubijati pola svemira ukoliko smo odigrali jedan FPS...

olio
08-12-2006, 21:20
Gdje ima nabaviti rule of rose :pray: :pray:

Jerry
08-12-2006, 21:24
Rule of Rose i Counter Strike - izvor svega zla S:pray: :pray:

Lord Ragnarok
08-12-2006, 21:32
predobar tekst :pray: :pray:

King tiger
08-12-2006, 22:25
Najbolje je rekao ovaj psiholog, da roditelji trebaju pazit da mala djeca ne igraju :pray: nek ih je prosvjetlio.Al sad ce vjerovatno rec da je i on ovisnik o cs-u.

Berax0r
08-12-2006, 22:27
meni isto stari i stara poceli srat kako kada ih budem nesta pitao da ce mi samo reci:''Pogledaj u kompjuter'' :D

Babitz
08-12-2006, 22:27
zna tko dobrog psihijatra?

Lord Ragnarok
08-12-2006, 22:31
kaj će ti? pa nismo ovisnici o gelmanju :wink:

Jerry
08-12-2006, 23:00
zna tko dobrog psihijatra?zna ti moj bratić jednog dobrog koji je kako on kaže (bratić je osobno bio par (10) puta kod njega i kaže da je fenomenalan :D :D ) moram pitat ime :)))))

kaj će ti? pa nismo ovisnici o gelmanjuSšta je gelmanje :o

Ps1ho
08-12-2006, 23:09
zna tko dobrog psihijatra?

Moj stari, moja stara i moj buraz, os broj?

revenion
08-12-2006, 23:18
LOL...nije ni cudo sto ti je nick Ps1ho...

Fencing_LORD
09-12-2006, 15:18
Kupite današnji Globus i načitat ćete se sranja

Babitz
09-12-2006, 15:20
zna tko dobrog psihijatra?

Moj stari, moja stara i moj buraz, os broj?su učinkoviti protiv gejmanja?

moram se skinut s toga, na tv-u vele da je nezdravo :(((

King tiger
09-12-2006, 15:30
Tu zlu kutiju pokretnih slika :twisted:

Babitz
09-12-2006, 15:31
vratim se za 5min
idem razbit fotoaparat 8)

Wizard
09-12-2006, 15:59
ma nek se jebu, jebote sta seru, 1h na comu ej nista, to svak zna, mi ne provodimo dovoljno vremena s roditeljima,ma da jebes, u danasnjem vremenu roditelji, ma svi samo rade, a kad nerade luti su zbog posla, pa..., ma sve je to u k****, svi izmisljaju neka sranja vaka naka, ispada na kraju da su gameri veci ovisnici nego neki drogasi, cii se zapravo da bi svi volili da smo drogasi da smo stalno vaka drogire, ubijamo za drogu, da neznamo ko smo a kamoli di smo, a jos najmanje sta knozumiramo, ipak je to zdravije nego biti an compu vise od 1h, ma....

Sterpo
09-12-2006, 16:21
danas mi dođe stari: pogledaj novine šta piše!
ja pročitam da su nasilne "videoigrice" štetne za mozak a one druge te kao motiviraju i više koncentriraju. jedan čovjek je 30 min igrao nasilnu iggru a drugi nenasilnu
taj prvi čovjek poslje igranja nasilne igre je manje motiviran i manje koncentriran :? dobro možda je istina
ali da ću na kompu biti samo 1 sat na dan :shock: pa ne stignem niš pogotovo nešto zaigrat
i starci mi govore da sam ovisnik a ja im tupim da to rade svi a oni ne vjeruju misle da su svi 15 min na kompu

Shadowhell
09-12-2006, 16:31
danas mi dođe stari: pogledaj novine šta piše!
ja pročitam da su nasilne "videoigrice" štetne za mozak a one druge te kao motiviraju i više koncentriraju. jedan čovjek je 30 min igrao nasilnu iggru a drugi nenasilnu
taj prvi čovjek poslje igranja nasilne igre je manje motiviran i manje koncentriran :? dobro možda je istina
ali da ću na kompu biti samo 1 sat na dan :shock: pa ne stignem niš pogotovo nešto zaigrat
i starci mi govore da sam ovisnik a ja im tupim da to rade svi a oni ne vjeruju misle da su svi 15 min na kompu

meni je stara donijela te novine da pročitam lol :D

Sterpo
09-12-2006, 16:33
ma da ja sam im rekao da su oni više opsjednuti kompom od mene jer čim ja idem na komp oni trče zamnom "a škola a cijeli dan si na kompu ovo ono..."
ako mi ne vjeruje da su većina više od 1h na kompu dovući ću ih ovdje i pokazati im ovaj topic

Arbiter of Change
09-12-2006, 16:34
ma da ja sam im rekao da su oni više opsjednuti kompom od mene jer čim ja idem na komp oni trče zamnom "a škola a cijeli dan si na kompu ovo ono..."
ako mi ne vjeruje da su većina više od 1h na kompu dovući ću ih ovdje i pokazati im ovaj topic

Ali onda smo mi SVI po njima opsjednuti kompom. :D

Sterpo
09-12-2006, 16:43
da stvarno kako im objasniti
malo mi fali da ne počnem psovati na njih kad mi dođe ajde dosta kompa i "igrica" puuuj :yuck:

Wizard
09-12-2006, 17:26
Srecom moji ne citaju novine :yuck: svi su protiv nas cini se, ali neka sve se vraca sve se placa :-x

Om3G@
09-12-2006, 17:53
Meni starci nista ne govore...

Stovise, stari mi radi web-stranice, imam u kuci dva kompjutera i na kompu sam koliko zelim, kako zelim i sl.

Jos me stari potice da naucim raditi u nekim programima itd.
I da, jos k tome moji starci igraju igre...

Uglavnom, meni je dobro! :)

King tiger
09-12-2006, 18:21
Ustvari nije ti dobro, jer ja da nema staraca ponekad izgubim kompas i budem previse na kompu, i zaboravim na rl.Mislim super je ako se znas kontrolisat, ja prije nisam znao ali sad mogu.

goGAMERo
09-12-2006, 18:23
Ustvari nije ti dobro, jer ja da nema staraca ponekad izgubim kompas i budem previse na kompu, i zaboravim na rl.Mislim super je ako se znas kontrolisat, ja prije nisam znao ali sad mogu.

Ja se baš i neznam kontrolirati, u mene nema strogo recimo biti cu sat i pol pa idem uciti, ucim kada hoću, budem na kompu koliko oću, idem vam kada želim i koliko želim... i uvjek sve to uskladim tako da sam solidan u školi (4.2 prosjek), ne izgledam kao geek... :)

Inače meni PC-evi nikada nisu predstavljali ovisnost pogotovo igranje igara.

King tiger
09-12-2006, 18:25
Ustvari nije ti dobro, jer ja da nema staraca ponekad izgubim kompas i budem previse na kompu, i zaboravim na rl.Mislim super je ako se znas kontrolisat, ja prije nisam znao ali sad mogu.

Ja se baš i neznam kontrolirati, u mene nema strogo recimo biti cu sat i pol pa idem uciti, ucim kada hoću, budem na kompu koliko oću, idem vam kada želim i koliko želim... i uvjek sve to uskladim tako da sam solidan u školi (4.2 prosjek), ne izgledam kao geek... :)

Inače meni PC-evi nikada nisu predstavljali ovisnost pogotovo igranje igara.

Ma ja ti mislim na kontroliranje tipa da ti npr. nema staraca a ti budes od 9 ujutro do 12 navece na kompu.

Babitz
09-12-2006, 20:22
Inače meni PC-evi nikada nisu predstavljali ovisnost pogotovo igranje igara./signed

reiki_
09-12-2006, 20:34
gameam da ubijem vrijeme . to je to . aj' dobro , tu i tamo malo pornjave , ali ništa posebno.

Om3G@
10-12-2006, 11:13
Ustvari nije ti dobro, jer ja da nema staraca ponekad izgubim kompas i budem previse na kompu, i zaboravim na rl.Mislim super je ako se znas kontrolisat, ja prije nisam znao ali sad mogu.

Sva sreca da se znam kontrolirati...

Babitz
10-12-2006, 12:35
ja ne da se znam kontrolirati, nego meni je predosadno nakon nekog vremena tak da se odmaknem...

m777
10-12-2006, 12:40
ja ne da se znam kontrolirati, nego meni je predosadno nakon nekog vremena tak da se odmaknem...
Same here... :(

D.E.M.O.
11-12-2006, 14:07
"U posljednje vrijeme pozornost privlači brojnost sudionika u online kompjutorskim igrama, od kojih je trenutačno najpopularnija The War of WarcraftS(WoW) — kaže nam mr. sc. dr. Špiro Janović, psihijatar na Klinici za psihijatriju KBC-a Rebro u Zagrebu."

lol

:rotfl: :rotfl:
yebo mu bog mr7vu materS:rotfl:

D.E.M.O.
11-12-2006, 14:14
[quote="King tiger":dsgsfyrp]Ustvari nije ti dobro, jer ja da nema staraca ponekad izgubim kompas i budem previse na kompu, i zaboravim na rl.Mislim super je ako se znas kontrolisat, ja prije nisam znao ali sad mogu.

Ja se baš i neznam kontrolirati, u mene nema strogo recimo biti cu sat i pol pa idem uciti, ucim kada hoću, budem na kompu koliko oću, idem vam kada želim i koliko želim... i uvjek sve to uskladim tako da sam solidan u školi (4.2 prosjek), ne izgledam kao geek... :)

Inače meni PC-evi nikada nisu predstavljali ovisnost pogotovo igranje igara.

Ma ja ti mislim na kontroliranje tipa da ti npr. nema staraca a ti budes od 9 ujutro do 12 navece na kompu.[/quote:dsgsfyrp]
u talking about me? :D

MindReader
11-12-2006, 14:20
demo, prestani spammat (općenito) i koristi edit
sad sam ti sredio 3-4 spamma tak da pripaziš malo

Aerial
11-12-2006, 15:33
S druge strane, jel ikad neki od tih "strucnjaka" pomislio da bi situacija mogla biti obrnuta... tj. da visimo za kompom baš zato što imamo slab društveni život, a ne da imamo slab društveni život zato što visimo za kompom..
zvuči možda čudno ali nije...

evo npr ja... tip od 20 godina, visine prosječnog zeca, o ljepoti nema nekog govora, nemam ni auto ni motor ni hrpu love, ni bla bla... nisam baš neki tip koji ima prilike briljirati u društvenom životu (pod društvenim mislim na izlaske i te stvari, a ne općenito društvo)...

I normalno da ću biti više za kompjuterom od nekog tamo visokog bogatog ljepotana...

Arbiter of Change
11-12-2006, 15:39
S druge strane, jel ikad neki od tih "strucnjaka" pomislio da bi situacija mogla biti obrnuta... tj. da visimo za kompom baš zato što imamo slab društveni život, a ne da imamo slab društveni život zato što visimo za kompom..
zvuči možda čudno ali nije...

evo npr ja... tip od 20 godina, visine prosječnog zeca, o ljepoti nema nekog govora, nemam ni auto ni motor ni hrpu love, ni bla bla... nisam baš neki tip koji ima prilike briljirati u društvenom životu (pod društvenim mislim na izlaske i te stvari, a ne općenito društvo)...

I normalno da ću biti više za kompjuterom od nekog tamo visokog bogatog ljepotana...

Ma neeeee! :rotfl:

Lakše je okriviti nešto što ne razumiju, a i rješenje je lakše; samo razbiješ komp naspram brojnih seansi kod psihoterapeuta, redizajn osobe kao takve ako je problem u osobi ili tako nešto. :roll:

D.E.M.O.
12-12-2006, 14:33
S druge strane, jel ikad neki od tih "strucnjaka" pomislio da bi situacija mogla biti obrnuta... tj. da visimo za kompom baš zato što imamo slab društveni život, a ne da imamo slab društveni život zato što visimo za kompom..
zvuči možda čudno ali nije...
ruka ruku mije 8)

3.14colovac
05-05-2015, 21:31
S druge strane, jel ikad neki od tih "strucnjaka" pomislio da bi situacija mogla biti obrnuta... tj. da visimo za kompom baš zato što imamo slab društveni život, a ne da imamo slab društveni život zato što visimo za kompom..
zvuči možda čudno ali nije...

evo npr ja... tip od 20 godina, visine prosječnog zeca, o ljepoti nema nekog govora, nemam ni auto ni motor ni hrpu love, ni bla bla... nisam baš neki tip koji ima prilike briljirati u društvenom životu (pod društvenim mislim na izlaske i te stvari, a ne općenito društvo)...

I normalno da ću biti više za kompjuterom od nekog tamo visokog bogatog ljepotana...

Sa današnjeg stanovišta, šta mislite o ovome gore?

Vedro
05-05-2015, 21:36
Koliko proroka ovdje.

Razzarach
05-05-2015, 21:38
Da je aerial budala

hacker
06-05-2015, 09:20
Ah, to su bili dani

3.14colovac
06-05-2015, 09:53
Svi su živi mobiteli tad imali tipke, a cure su bile tanane i gipke. Sada s masnim prstima žuljaju touch screen, dok pokraj njih urla upišani sin. Motaju se pljuge, pije K plus pivo, fino nam je metnuo drug Sanader Ivo. Danas Zoki plavooki i dalje nam meće. Za mlade u Hrvatskoj fakat nema sreće.

Xero
06-05-2015, 10:00
Mislim da mi je jasno zašto Aeriel gleda anime.

3.14colovac
06-05-2015, 10:12
Zaš?

Meni stvarno nije jasno zaš ljudi gledaju te gluparije. Bolje bi im bilo da gledaju porno filmove ili igraju Skyrim.

Systematic Reverse
06-05-2015, 10:18
*The War of WarcraftS*


​zakon. :D

Razzarach
06-05-2015, 10:23
Mislim da mi je jasno zašto Aeriel gleda anime.

Blaga socijalna retardiranost -> "ovisnost" o kompu -> Teška socijalna retardiranost.

Tako nekako to ide.

Izgubljeni_v2.0
06-05-2015, 11:28
Svi su živi mobiteli tad imali tipke, a cure su bile tanane i gipke. Sada s masnim prstima žuljaju touch screen, dok pokraj njih urla upišani sin. Motaju se pljuge, pije K plus pivo, fino nam je metnuo drug Sanader Ivo. Danas Zoki plavooki i dalje nam meće. Za mlade u Hrvatskoj fakat nema sreće.


https://www.youtube.com/watch?v=aZHvd0ks7Es&hd=1

W3DR4N
06-05-2015, 12:09
Da se Niko snima na Youtubeu dok komentira aktualna random zbivanja, život i usput baca rime, automatski bi dobio subscribe i gledao bi to svaki dan ko sveto pismo. Al fakat Niko, sad možeš zaraditi i kod nas s tim sranjima.

3.14colovac
06-05-2015, 12:59
Razmislit ću o tome. Ionako sam stalno u minusu. Strah me je samo da me neka debela brkata žena ne siluje, nakon što me izvizualizira kao potencijalnog ispunitelja. Oduvijek sam (iz nekog meni nepoznatog razloga) bio fatalan za takve ribe, pardon, kitice.

Da li Google AdSense funkcionira i kod nas?

Paran0a
06-05-2015, 15:37
Imat ces i redovnog hejtera. Dislajkat cu ti svaki video i ostavljat cinicne komentare.

Vedro
06-05-2015, 16:12
Job done.

3.14colovac
06-05-2015, 16:20
Ako te takve stvari čine sretnim ja stvarno nemam ništa protiv. Nisu svi u stanju da se izdignu na viši nivo i prestanu biti sitne duše koje sreću pronalaze u širenju negativne energije. Mir s tobom i s duhom tvojim.

P.S. Umjesto da planiraš kako ćeš bacati hejt, radije se potrudi da ne ideš malen ispod zvijezda i pomaži bližnjima. Nikada nije kasno da primiš pozitivu u svoje srce.

Paran0a
06-05-2015, 16:44
Da ti bar mogu dislajkat komentar.

3.14colovac
06-05-2015, 16:54
Vjeruješ li u Boga?

http://i.imgur.com/Y2bvywU.jpg

McPingvin_v2.0
07-05-2015, 07:27
Da ti bar mogu dislajkat komentar.
Da ga bar mogu benat.

Systematic Reverse
07-05-2015, 07:59
samo ti niko nemoj pričati o nekom 'višem nivou' rofl

Xero
07-05-2015, 09:35
Niko nabaci neku rimu ovim hejterima.

Death By Sexy
07-05-2015, 10:05
Niko mi je baš onaj loša osoba lik, onaj s kojim si išao u školu i bio je smor i sretan si da si to sranje završio.. I onda ti je naporan na onim obljenticama. Niko, pls, pusti me. Jedem.

3.14colovac
07-05-2015, 10:47
Meni bi sada kao trebao biti bed što neki skroz nebitni likovi troše energiju na mene? :-D

Nema vam sreće od hejtanja i širenja negative. Pustite radije malo svjetlosti u vaše živote. Neka vam obasja te sitne napaćene duše i ugrije ozeblo srce. Sretni i zadovoljni ljudi ne pišu takve gluparije kao neki od vas i dokle god si odvraćate pažnju od pravih problema na način da se bavite drugim ljudima nećete postići zen.

http://i.imgur.com/cSnHC1n.jpg

Death By Sexy
07-05-2015, 11:06
Niko, pls, pusti me. Jedem.

Systematic Reverse
07-05-2015, 11:31
ja tebe uopće ne hejtam niko, totalno me boli kurac za tebe, aka kao da ni ne postojiš.

samo što me nekad tvoji glupi postovi ubiju.

3.14colovac
07-05-2015, 11:48
Previše se angažiraš, a to je totalno nepotrebno. Opravdaj svoj stav konkretnim djelima i ponašaj se u skladu s vlastitim razmišljanjem.

Death By Sexy
07-05-2015, 12:01
Odvratno.

hacker
07-05-2015, 12:11
Je Niko sam kaj i ti trošiš vrijeme i odgovaraš na svaki hejterski post

Systematic Reverse
07-05-2015, 12:24
:D niko je već stoljeća potrošio.

ja 30 sec :(

3.14colovac
07-05-2015, 12:29
Recimo da ja znam nešto što neki ovdje ne znaju i nemam im namjeru reći jer nisu ni zaslužili da saznaju. Neka ostane na tome. Nije fora kada je sve transparentno.

Kvalitetnije se nasmijem u sebi dok sranja brijem i gluposti nizam ako predetaljan nisam. Paralelni svemir brate. Mirko na najjače. Paćenici neka pate jer nisu kapacitet da neke stvari shvate.

http://i.imgur.com/4f7ohpI.jpg

Systematic Reverse
07-05-2015, 12:44
https://www.youtube.com/watch?v=dj-JlPBc4T4

Systematic Reverse
07-05-2015, 13:04
btw ime topika je u skladu čak i nakon svih ovih godina.

rite?

3.14colovac
07-05-2015, 13:18
Uvjek!

http://i.imgur.com/f5E9byO.jpg

Neven <R>
07-05-2015, 14:40
Niko boguje. VI STE SLIJEPI LJUDI TO NE VIDITE, ALI PROGLEDAT CETE

Dotaknut ce vas Njegova svjetlost.

Maloki
07-05-2015, 14:55
Napokon netko tko shvaća.

Vedro
07-05-2015, 15:00
Uvijek srednjim putem! Amen
Niko je dobar. Upoznao sam ga.

hacker
07-05-2015, 17:06
#teamniko

3.14colovac
07-05-2015, 17:22
$$$

W3DR4N
07-05-2015, 19:45
Kad stiže youtube? Maloki i ja čekamo.

Paran0a
07-05-2015, 19:48
Treba neko bešavne cijevi?

Vedro
07-05-2015, 20:06
gargabešamel

beba nema zvečku
07-05-2015, 20:28
Treba neko bešavne cijevi?

jesu bakrene?

3.14colovac
07-05-2015, 20:54
Kad stiže youtube? Maloki i ja čekamo.

Tko predugo čeka ručak mu se ohladi. Sirovi su matrijali, mora ih se obradi. Produkcija na nivou trebalab da bude, pazim da ne osramotim gmazolike ljude. Ukulele bekraund nojz i zvuci od sitar, nema smisla stavljat mainstream solaže od gitar. Jako hipster sa ajvarom i lepinje masne, sadržaji poučni, ala šatro basne. Domaće životinje i urbane face, boce skupljam/recikliram, šteta da se bace. Hrabro srce, čista duša. Prazan trbuh, stari kruh. Nekad smrdljiv, nekad ruža. Laganini, tempo puža. Gore/dole, standard/sreća. Komplikovan, boje kreča.

Fali ključna riječ, teško je odabrati. Magnetic or trashy, mora biti catchy.

#oleander

http://www.bioenergija-belosa.com/oleander-tako-lijep-a-tako-otrovan/

Razzarach
08-05-2015, 18:18
Daj nek netko iskljuci ovom Kaletu internet vise.

3.14colovac
08-05-2015, 19:56
???

hacker
08-05-2015, 22:36
Pojačajte malo, pojačajte malo

Izgubljeni_v2.0
08-05-2015, 22:56
Hehe.

Slender Man
09-05-2015, 11:45
Ironična stvar je šta Niko u svakom postu ima potrebu spominjati kako hejt tobože ne utječe na njega i kako se ne bi smjeli zamarati oko tuđih mišljenja.

On je onaj koji najviše vremena troši na tuđe replike i neke edgy poruke. Da ne spominjem kako troši svoje vrijeme da piše rime. Na pc play forumu. Gdje nikoga nije briga.

Zamišljam ga kao nekoga kome fali ljubavi i koji svake noći prije spavanja u krevetu razmišlja o forumašima. Osim toga je anti-intelektualac i nema smisla za humor. Eto toliko.

3.14colovac
09-05-2015, 11:58
Sve si fulao. Svaki moj odgovor na provokacije i hejt od strane nižih bića nije morao biti napisan i mogu komotno ignorirati sve takve gluposti, ali ja znam nešto što mnogi ne znaju i zato ne jedem burek s mesom.

Mnogi ovdje se smatraju intelektualcima, ali pravi intelekt je nešto što je od njih miljama udaljeno u nekoj sasvim drugoj galaksiji iza sedam ozonskih rupa.

Nemam želju da crtam onima koji nisu u stanju da upotrijebe šesto čulo. Uvijek ću svim paćenicima rado oprostiti njihove nesavršenosti i okrenuti novi list, ali burek s mesom ne planiram pojesti.

http://www.spiritualresearchfoundation.org/hr/šesto-čulo-testiranje

#boranija

Maloki
09-05-2015, 14:45
Pa burek s mesom se jede samo kad si želiš razorit želudac i smrdit.

Xero
09-05-2015, 15:49
I ja isto ne volim sirnicu sa mesom.

Vedro
09-05-2015, 15:58
Volim Burek.

3.14colovac
09-05-2015, 16:05
E da... Mislim da sam vidio micumacu.

Vedro
09-05-2015, 16:54
Treba odustat od ovog foruma...

hacker
09-05-2015, 18:40
Probao sam dosta puta ali te povuče natrag

hacker
09-05-2015, 18:40
Povuche te natrag žišku endefre

Izgubljeni_v2.0
09-05-2015, 20:16
Sve si fulao. Svaki moj odgovor na provokacije i hejt od strane nižih bića nije morao biti napisan i mogu komotno ignorirati sve takve gluposti, ali ja znam nešto što mnogi ne znaju i zato ne jedem burek s mesom.

Mnogi ovdje se smatraju intelektualcima, ali pravi intelekt je nešto što je od njih miljama udaljeno u nekoj sasvim drugoj galaksiji iza sedam ozonskih rupa.

Nemam želju da crtam onima koji nisu u stanju da upotrijebe šesto čulo. Uvijek ću svim paćenicima rado oprostiti njihove nesavršenosti i okrenuti novi list, ali burek s mesom ne planiram pojesti.

http://www.spiritualresearchfoundation.org/hr/šesto-čulo-testiranje

#boranija
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t31.0-8/s960x960/883961_352080171565260_139926189_o.jpg

3.14colovac
10-05-2015, 10:18
Treba odustat od ovog foruma...

z5Otla5157c

Ervin16
09-02-2016, 11:59
na sljepo se hvalite, drugoga ni ne uocite..

Systematic Reverse
09-02-2016, 22:44
:O