PDA

Pogledaj cijelu verziju : Help!!!



THE NO
06-12-2006, 17:23
Htio bih neke svoje filmove koje imam na kompu ili neke divx filmove nekako prebacit da ih gledam na TV-u.Nikad prije nisam nešto slično radio,pa ako neko može mi malo detaljnije to objasniti.Mislio sam ih snimit na DVD,ali nemam DVD pržilicu.

DrunkyDuck
06-12-2006, 18:27
Sa Nerom snimi VCD (Video CD). Stvar je u tome da minute filma= minute cda. Hocu reci da ako film traje 80 minuta, taman ce ti stati na 80min cd. Ako ima vise, morat ces na vise CD-a. Barem mislim da je tako, snimio sam samo jedan VCD tek toliko da isprobam davno.

Enivej, kad odaberes VCD u Nero ubaci film koji zelis snimiti. Prije nego pocne przenje ces morati pricekati konverziju iz DivX formata koja moze potrajati.

VCD mozes normalno pogledati u DVD playeru, nisam siguran kako titlove ubaciti.

str33t6l0w
06-12-2006, 20:52
ako imas tv-out na grafi.. spoji kabal u tv-out.... spoji drugi kraj kabla u TV,... namjesti da ti je TV spojen u driverima.... nabavi TVTool program.. i gledaj svoje omiljene filmove na TV-u sa kompa....

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2006, 00:38
Pogledaj podržava li ti DVD player DivX (tj. MPEG4). Ako podržava, onda možeš direktno spalit DivXe na CDove i to je to. A za titlove koristi MicroDVD format. Možeš ih konvertovati Subtitle Workshopom.

THE NO
08-12-2006, 18:42
Ovako skinuo sam filmić sa youtubea i želio bih ga prebacit na CD tako da ga mogu gledat na DVD-u,ali filmić je u FLV fileu.Znači li to da ga ne mogu prebacit i gledat na DVD-u.Ako ga mogu gledat možete li mi detaljnije objasnit kako da ga prebacim na CD.

NortonCommander
08-12-2006, 18:47
Ajde na google, utipkaj "flv to avi converter" i nac ces obilje takvih programa za konvertiranje. Većina je vjerovatno freeware.

THE NO
08-12-2006, 19:11
Ajde na google, utipkaj "flv to avi converter" i nac ces obilje takvih programa za konvertiranje. Većina je vjerovatno freeware.
Sve mi je to malo teško jer je na engleskom.Može li mito neko objasnit malo bolje preko pp-a.

Berax0r
09-12-2006, 12:17
gamer666 na ovom forumu nem piratstva stoga izbrisan ti je post :wink: