PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dobar FREE antivirus



Arbiter of Change
06-12-2006, 08:47
Trebam neki dobar, jer mi je trenutni (Kaspersky) istekao zbog nekih okolnosti, tako da sam sada na nekom temprary 15 trial-u. :D Pa ako možete preporučite mi neki dobri free.

Thanks in advance...uhh, rhymes. :D

Burek_fr0m_SPACE
06-12-2006, 08:52
Definitivno Avast! Home Edition (http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html). Ja ga koristim već duže vrijeme i odličan je. Štaviše, po meni i jeste najbolji antivirus, računajući i one "nebesplatne".

Arbiter of Change
06-12-2006, 10:02
Ajde thanks provjerit ću. :wink:

Letva
07-12-2006, 14:49
Avast definitivno,najbolji i naravno besplatan.

Jack5
12-12-2006, 10:10
AVG je također dobar izbor

JohnDoe
13-12-2006, 13:33
Definitivno Avast! Home Edition (http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html). Ja ga koristim već duže vrijeme i odličan je. Štaviše, po meni i jeste najbolji antivirus, računajući i one "nebesplatne".

Sign!

Sonic_Moronic
13-12-2006, 13:36
Avira Antivir, najbolji odma poslije avasta....

wow imaju neku akciju za premium, od trajanja jedan mjesec..dal vidim dal to istina

The Boz
13-12-2006, 14:44
AVG i Avast! su najbolji free antivirusi. NOD32 najbolji opcenito, ako ti se da pljunut pare.

Luka
21-12-2006, 15:53
ACG, Avast! ili BitDefender Free

flander
21-12-2006, 16:46
AVG i Avast! su najbolji free antivirusi. NOD32 najbolji opcenito, ako ti se da pljunut pare.



nemoraš pljunut pare :wink: :)

C
20-01-2007, 19:27
V-Buster Professional (V-Buster Pro) je dobar, ali ga je teško naći i trebaš "pljunuti pare" za njega. 8)

Edit: Ne mislim na Virus Buster 280606 koji može tražiti sve živo, pa čak i ono što ti neće ništa uraditi na PC-u...sad si me sjetio, da pitam nešto...

THUNDER_DINIX
20-01-2007, 19:28
koristim Avast... onak, solidan je... preporucujem ga...

Scuderia
20-01-2007, 19:50
AVG je također dobar izbor


najbolji

C
20-01-2007, 20:07
Ne znam mogu li samo pitat` (Da ne otvaram novu temu), jesu li ove infekcije opasne za moj komp?


Sunflower
Win32: Istbar
Win32: Pretty_Park
Win32: Waggie

Sunflower, ne znam šta je, Istbar i Pretty_Park su nekakvi bolesni trojanci, a Waggie isto ne znam što je.

MTF*
20-01-2007, 20:54
jel ad-aware dobar?

flander
20-01-2007, 21:19
jel ad-aware dobar?



to ti ni anti-virus program kolko sam ja informiran,to ti je za brisanje spywaer i ostale gamadi ali ne virusa

MTF*
20-01-2007, 21:23
hvala, onda si moram ovaj avast instalirat... :wink:
a ipak, jel dobar za tu gamad?

crnisokol
20-01-2007, 21:26
hvala, onda si moram ovaj avast instalirat... :wink:
a ipak, jel dobar za tu gamad?

Dobar je ad-aware za spyware u kombinaciji s spybotom

flander
20-01-2007, 21:28
hvala, onda si moram ovaj avast instalirat... :wink:
a ipak, jel dobar za tu gamad?


da pa svi ga koriste,besplatan a i učinkovit :wink:

C
20-01-2007, 21:47
Zašto ne bi bio dobar??
Naravno da je dobar. :D

MTF*
20-01-2007, 21:48
ovaj avast, jel on skenira ili kaj?
instaliro sam ga, kaj sad?
ne kuzim te antiviruse...

C
20-01-2007, 21:54
Iskreno rečeno, ja ni nemam anti virus instaliran već skoro godinu dana. 8) 8)

Prince-Artas
20-01-2007, 22:40
Iskreno rečeno, ja ni nemam anti virus instaliran već skoro godinu dana. 8) 8)

zašto? preporučam ti da nabaviš jednoga

flander
20-01-2007, 22:56
Iskreno rečeno, ja ni nemam anti virus instaliran već skoro godinu dana. 8) 8)

zašto? preporučam ti da nabaviš jednoga



samo čekam da se C pojavi na forumu sa topicom "Virus mi uheba windovse,koji je dobar free anti-virus :D :D

Armachus
20-01-2007, 23:08
A kakv je Kaspersky... jel' ko koristi, ja sam ga doživio kao sranje od Antivirusa... A jel' vama dobar ?

Shadowhell
20-01-2007, 23:32
Preporučam Avastov.. najbolje od najboljega

Nightyx
20-01-2007, 23:34
Avira AntiVir Classic Edition zakon stvar

C
20-01-2007, 23:53
Iskreno rečeno, ja ni nemam anti virus instaliran već skoro godinu dana. 8) 8)

zašto? preporučam ti da nabaviš jednoga



samo čekam da se C pojavi na forumu sa topicom "Virus mi uheba windovse,koji je dobar free anti-virus :D :D

Virus mi uhebao Windows!!!! :D
Ovako, ove programe koristim za zaštitu, čišćenje, defragmentiranje (diska, memorije i registrya) i sl.

Advanced WindowsCare
Abexo Free Registry Cleaner
Agnitum Outpost Firewall
CCleaner
CoolWebsearch Trijan Remover
Disc Broom
Disk Cleaner
Diskeeper
Eraser
Hijack This
Everest
Ad-Aware
PageDefrag
Restoration
RootkitRevealer
Spybot - Search & Destroy
Stinger
EasyCleaner
TuneXP
My Uninst
Sweepi
Unlocker
Virus Buster Professional 280606 (izašao je na moj rođendan, pa zato)
Cobian Backup
RegToy

Možda još koji, ali sigurno nije anti virus. Recimo V-Buster nije standardan, već trebaš ući u njega, pa tek u njemu možeš tražiti ama baš sve infekcije. Koristio sam:

Nod32
Avast
BitDefender
AVG
i meni omiljeni V-Buster, ali ne ovaj koji je gore naveden.

A imam i Spyware Terminator koji je jako dobar (i preporučujem ga), ali ga nemam instaliranog. Drugim riječima, hobij mi je "skupljanje virusa", ali ne da mi šeću po kompu i haraju, već ih čuvam na jednom mjestu. :rambo:

RIPtheREAPER
21-01-2007, 00:07
Iskreno rečeno, ja ni nemam anti virus instaliran već skoro godinu dana. 8) 8)

zašto? preporučam ti da nabaviš jednoga



samo čekam da se C pojavi na forumu sa topicom "Virus mi uheba windovse,koji je dobar free anti-virus :D :D

Virus mi uhebao Windows!!!! :D
Ovako, ove programe koristim za zaštitu, čišćenje, defragmentiranje (diska, memorije i registrya) i sl.

Advanced WindowsCare
Abexo Free Registry Cleaner
Agnitum Outpost Firewall
CCleaner
CoolWebsearch Trijan Remover
Disc Broom
Disk Cleaner
Diskeeper
Eraser
Hijack This
Everest
Ad-Aware
PageDefrag
Restoration
RootkitRevealer
Spybot - Search & Destroy
Stinger
EasyCleaner
TuneXP
My Uninst
Sweepi
Unlocker
Virus Buster Professional 280606 (izašao je na moj rođendan, pa zato)
Cobian Backup
RegToy

Možda još koji, ali sigurno nije anti virus. Recimo V-Buster nije standardan, već trebaš ući u njega, pa tek u njemu možeš tražiti ama baš sve infekcije. Koristio sam:

Nod32
Avast
BitDefender
AVG
i meni omiljeni V-Buster, ali ne ovaj koji je gore naveden.

A imam i Spyware Terminator koji je jako dobar (i preporučujem ga), ali ga nemam instaliranog. Drugim riječima, hobij mi je "skupljanje virusa", ali ne da mi šeću po kompu i haraju, već ih čuvam na jednom mjestu. :rambo:


ali sta kada pobjegnu iz Umbrella Korporejšona??

C
21-01-2007, 00:25
Iskreno rečeno, ja ni nemam anti virus instaliran već skoro godinu dana. 8) 8)

zašto? preporučam ti da nabaviš jednoga



samo čekam da se C pojavi na forumu sa topicom "Virus mi uheba windovse,koji je dobar free anti-virus :D :D

Virus mi uhebao Windows!!!! :D
Ovako, ove programe koristim za zaštitu, čišćenje, defragmentiranje (diska, memorije i registrya) i sl.

Advanced WindowsCare
Abexo Free Registry Cleaner
Agnitum Outpost Firewall
CCleaner
CoolWebsearch Trijan Remover
Disc Broom
Disk Cleaner
Diskeeper
Eraser
Hijack This
Everest
Ad-Aware
PageDefrag
Restoration
RootkitRevealer
Spybot - Search & Destroy
Stinger
EasyCleaner
TuneXP
My Uninst
Sweepi
Unlocker
Virus Buster Professional 280606 (izašao je na moj rođendan, pa zato)
Cobian Backup
RegToy

Možda još koji, ali sigurno nije anti virus. Recimo V-Buster nije standardan, već trebaš ući u njega, pa tek u njemu možeš tražiti ama baš sve infekcije. Koristio sam:

Nod32
Avast
BitDefender
AVG
i meni omiljeni V-Buster, ali ne ovaj koji je gore naveden.

A imam i Spyware Terminator koji je jako dobar (i preporučujem ga), ali ga nemam instaliranog. Drugim riječima, hobij mi je "skupljanje virusa", ali ne da mi šeću po kompu i haraju, već ih čuvam na jednom mjestu. :rambo:


ali sta kada pobjegnu iz Umbrella Korporejšona??

Dođe Nemesis. :rotfl:
Pa, čuj, neće ti ništa uraditi ako ga ne diraš, a i ako izađe, ponovno ga lovi ili uništi, pa ako ti je napravio kakvu štetu, napraviš. Recimo frend mi je imao nekog virusa u Windowsu (System32) i nije ga mogao maknuti. Napravio je točku System Restorea i erastao je fajl u kojem se nalazio virus, i windows mu više nije radio, pa je ušao u Safe mod i napravio System restore koji mu je vratio fajl koji je obrisao, ali ne i virusa; i stvar riješena. :D Jeste da ponekad ima puno posla, al` eto, zabavni su sve dok ti jednom nešto ne sjebu što ne možeš popraviti.
Ovo u vezi brisanja podataka, svaki hard disk je napravljen da sve što bude spremljeno na njega se više ne može maknuti (izbrisati) zbog nekih razloga (proizvođači su to tako uveli), i to je tako. Postoje svakakva sredstva za čišćenje obrisanoga, ali sve uvjek ostaje na disku dok ne crkne. Tj. nije moguće sa hard diska nešto doslovno obrisati, a programi za vračanje obrisanih podataka, vračaju samo gornje slojeve, tj. podatke koji su nedavno obrisani i na taj način su "zatrpali" one podatke koji su davno, davno obrisani, ali ih je moguiće vratiti nekim programima koji javnosti nisu dostupni, na žalost!!!!
Ali, kad ti izbrišeš fajl u kojem je virus, ti si izbrisao i fajl i virus, pa kad vraćaš taj obrisani fajl, vratiš samo njega, ne znam zašto, ali tako je. Vjerovatno se mogu vraćati i uništene viruse sa nekim Restore virus bin programom. :rotfl: :rotfl:

Edit: Neke viruse kad brišeš, obrišeš fajl u kojemu je virus, a on jednostavno odšeta u drugi fajl, ili ga baciš u Recycle bin, a on izađe iz Recycle bina...ste čuli da je moguće napraviti virusa u Windows Media Player-u. :o
Sa Virus Busterom mogu napraviti nekakve viruse koji su tako reći moji virusi, ali ne kužim čemu služe. Mogu im dati i ime...blesavo, ali zabavno. :D

Karzah
21-01-2007, 12:34
AVG i Avast! su najbolji free antivirusi. NOD32 najbolji opcenito, ako ti se da pljunut pare.



nemoraš pljunut pare :wink: :)

Pa u biti ako hoćeš da ti sve radi kako treba najbolje ga je kupiti jer ovi free nisu upotpunjeni .

btw - prestanite s tim ogromnim citatima , totalno je nepregledno http://img215.imageshack.us/img215/892/dry1fx.gif

Shadowhell
21-01-2007, 14:13
AVG i Avast! su najbolji free antivirusi. NOD32 najbolji opcenito, ako ti se da pljunut pare.



nemoraš pljunut pare :wink: :)

Pa u biti ako hoćeš da ti sve radi kako treba najbolje ga je kupiti jer ovi free nisu upotpunjeni .

btw - prestanite s tim ogromnim citatima , totalno je nepregledno http://img215.imageshack.us/img215/892/dry1fx.gif

Što nedostaje avastu ako nije upotpunjen?

Karzah
21-01-2007, 14:46
Mislio sam na NOD32 ...