PDA

Pogledaj cijelu verziju : svijetlo na kraju tunela - lan party



ezav
17-01-2006, 23:52
Koliko ste sigurni kada bi se odredil datum i kada bi se sve organiziralo da bi dosli na lan party....?

Molim ozbiljne odgovore i bez spam-a da mozemo lakse zbrojiti ljude....

Znaci ako nisi sto posto sigurna radije se ne prijavite pa ak na kraju dojdete ljepo cete nas iznenaditi :)

PS i koliko ste spremni dati kotizacije za lan party koji traje dva dana?

nameless
18-01-2006, 01:14
100% sam siguran da ne propuštam sljedeći. Gdje god se održavao i koliko god koštao ali recimo da je 100 kuna realnost.

Osiru$
18-01-2006, 02:00
Ovisi gdje...

miro u sutonu tihom
18-01-2006, 13:07
Ovosi gdje,ja sam iz Siska,i nemogu doći dalje od Zagreba (a i to nisam 100 % siguran,ali,vjerojatno bi mogao).
Mislim da nije prblem mi dati nekih 100 kuna!!

Beast
18-01-2006, 16:48
dolazim

LOL

Matheus
18-01-2006, 21:14
ak je u ZGB dolazim. obavezno. platit ću stoticu.

MouZs
18-01-2006, 23:43
ako i kada bude, ja sam tamo, a sto se love tice, ako je organizcija dobra, onda sam spreman izdvojiti i 200 kuna, al to mora podrazumjevat barem i dj-a koji ce imat radno vrijeme koliko god traje lan...

i jos ako je negdje na podrucju zagreba, a preferiram pescu, maximir ili centar onda sam tamo ziher...naime, treba nosit kantu od 30-35 kila i 19" monitor...

a najvise se veselim dijelu kada cemo moc izmjenit stogod muzike, filmova, serija itd...

Sh1fty
19-01-2006, 00:28
100% 100-150kn bez problema... s tim da bi radje da traje 3 dana kao i prosli... otkud sad to svjetlo? :) nije da se bunim... :D

MouZs
19-01-2006, 18:55
ma shta pitash odkud svjetlo?? ne budali covjece...ne ispituj trud bozhji da nam omoguchi konachno neku akciju!

miro u sutonu tihom
19-01-2006, 20:44
Mousi-šta tvoja kompa ima 35 kg!!!???
Šta ti unutra imaš nuklearno postrojnje!!?

The-Borg
19-01-2006, 21:24
Dolazimo ja i cijeli kolektiv.. nije bed ni 200 kn pljunit... a dolvlacim komp iz Sibenika,,, mislim da je zg najbolje mjesto za lan..

I da nudim svoje znanje ..skills.. iskustvo sa mrezama MA SVE na raspolaganje za pripremu i organizaciju lana i to sve for free..,,

Samo da se odrzi.. (onda tko drzi vrecu)

Sh1fty
19-01-2006, 22:07
mogli bi neki crackthebox slozit, doslo bi par ljudi, valjda... :D

zasto je filter na c r a c k?

MouZs
20-01-2006, 11:38
Mousi-šta tvoja kompa ima 35 kg!!!???
Šta ti unutra imaš nuklearno postrojnje!!?

gle gle...ja se isto zovem miro :) bash kul...

anyway...pogledaj mi sig...sve ce ti bit jasno...i jos uracunaj neka mala govneta sta sam upuco unutra da to sve drze na sobnoj temperaturi...i jedna neonka cisto iz viska love sto mi se naslo u djepu kad sam bio u hg-shrotu...

i eo...kao shto je borg ponudio pomoc oko mreze...ponudit cu i ja pomoc oko istog...
na raspolaganju su mi trenutno 1 8-portni 100Mb switch :)
+ 1 24-portni 100Mb hub + 1 24-portnio 10Mb hub i plus 2 16-portna 10Mb repeatera...naravno...svi su isprobani i svi rade...jedini je problem sto su vecina 10Mb al i to se da rijesit na jednostavan nacin...

p.s. zaboravih napisat da su isprobani i tako da su svi medjusobno povezani, tako da sam uspio doma napravit cijelu mrezu za otprilike 84 kompa...naravno isprobao sam sa vise kompova jer imam malu mrezu spojenu doma...

The-Borg
20-01-2006, 21:24
RoFL mouzs imamo jako slicne kompove...
Amd 64 3000+
1024 king max
Epox 9napa nforce 4 ultra
Seagate bar serial ata 120 + 80 bg isti model seagate serial ata (lanfreaks) :)..
Got Forton 400 isto mrcina velika...
kod mene je ati grafulja,... +rest of other components,
Ali dosta spamova,,,,

Sto je so lanom.. PEOPLE organize,....

MouZs
20-01-2006, 23:40
muehehhe...aj borg...imas ukusa i stila...samo sto...ati...stari moj...nemre stic nvidiu od njene 6 serije :) pljuga ti je to :)

Sh1fty
24-01-2006, 22:55
sta ce na kraju bit? na mene u svakom slucaju mozes racunat...

MouZs
25-01-2006, 00:40
a shta ce bit...lako je pitat... :D

SVE IMAMO!!! osim jedne 3.14zdarije...al kad to nabavimo, i napravimo racunicu da se kotizacijom pokrije prostor i struja...e onda ce sve lijepo ic po planu...i bit cete obavijesteni... :D

Ludy
25-01-2006, 20:58
E pipl....mozda bi ja mogao nest sredit......nas gradonacelnik je jedan kool covjek, pa bi on mozda mogao sredit prostor u vatrogasnom domu. mozda cak i struju i to sve nekak rjesit.....a za sponzore se ja bas i ne bojim, super frend mi radi u hg-spotu, a i ja radim u jednoj firmi sto kompove prodaje....tak da bi mozda i od njih mogli nest izvuc..
Ja sam planirao da to bude nekak najveci dosad lan party u hr....i da doleti ekipa iz pcplay-a i tak to....mozda cak i da se razvuce na 2-3 dana
Da to bude gaming hapening of the year.......
Vjerovatno i nekakav TCG turnir bi se mogao ubacit....
E sad.....recimo da postoje 2 problema

1.Đakovo.....iako je 2-3 sata busom od zgb, autom manje od 2. neznam koliko bi ljudi moglo doc, a povratna busom je nekih 160 kn koliko ja znam
2.Broj ljudi koji bi dosli.......jer neznam bas koliko je pametno to sve pravit za manje od 50 ljudi

Tak....javite se....da vidimo sta se moze napravit, al mislim da je ta moja ideja izvediva, jer nas gradonacelnik je pristao napravit skate park za 10 skatera u Đakovu, a kamoli da nebi dopustio nesto sto ce promovirat Đakovo u cijeloj HR, a mozda i šire....

A mozda bi bila jos veca fora na korzu nasem to napravit, da se ljudi informiraju.....zamislite vi to....onak babe prolaze i vas gledaju kak igrate......koool........sam neznam koliko bi to bilo izvedivo

The-Borg
25-01-2006, 22:25
da mogao bi... evo imas mene i moju kantu ako bude sto...
Iskreno znam da je dakovo negdje u hrv pa mi nije problem sad sam inace u Stormwindu ali budem dosao... hhe

Na Korzu... huh

pa kad bake produ i kazu joj gledaj stara eno onaj W1k1n6 jucer sam ga potrala na et....hhe jokeing

btw sredi da ima struje i stolova i bit ce nas i vise od 50....
Long live the lan partys

nameless
27-01-2006, 01:13
a shta ce bit...lako je pitat... :D

SVE IMAMO!!! osim jedne 3.14zdarije...al kad to nabavimo, i napravimo racunicu da se kotizacijom pokrije prostor i struja...e onda ce sve lijepo ic po planu...i bit cete obavijesteni... :D

Sta vam to fali?

Ako će uopće biti taj lan, kad otprilike bi se trebao održati?

MouZs
27-01-2006, 01:23
gle...fale nam stolovi...

a kad bi to rijesili mogli bi ga teoretski u roku 2 tjedna organizirat...s tim da bi mi to radije unaprijed minimalno mjesec dana organizirali, cisto radi toga da se mozemo adekvatno oglasit, da odaziv ljudi bude dobar...

eto...

nameless
27-01-2006, 01:36
Jel ti to mene zafrkavaš ili...?

Gdje i za koliko ljudi bi bilo?

P.S.
Sorry ak te maltretiram pitanjima ali ubija me čekanje...

MouZs
27-01-2006, 19:40
a sta bi te zafrkavo...probaj nac stolove sam tak...ok je ak imas love...al ak nemas ebiga...

prvi put kad bi organizirali napravili bi za nekih 40-50 ljudi...iako bi se prostor fino dao uredit i za vise (oko 100), cak i mrezu bi mi mogli osigurat za tu istu brojku, al problem je oko struje...naime, mi cemo od kotizacije koju ljudi plate, platit covjeka koji ce postavljat struju tamo jer treba napravit razvodne kutije sa industrijske struje na kucnu itd...i tak da ono...tu cak malo i riskiramo jer ak nam ne dodje dovoljno ljudi, onda mi sami placamo i prostor i struju...

i ne maltretiras me...samo sto eto...nemam ti sta posebno odgovorit oko toga...i mi kad smo se sjetili da bi to mogli napravit prvo smo brijali da ce nam pun kufer teze bit nabavit mrezu, a na kraju smo to skemirali odma sutradan...a stolovi...sta da ti kazem??

MouZs
27-01-2006, 19:41
zaboravih napisat...zagreb...kvart - maximir...:) tocnu lokaciju jos necu otkrit cisto dok se to ne pokrene...

nameless
27-01-2006, 21:41
Fakat za*eb zbog stolova.
Zašto proklete srednje škole nemaju široke stolove... :twisted:

v4MP1r3
27-01-2006, 22:06
Fakat za*eb zbog stolova.
Zašto proklete srednje škole nemaju široke stolove... :twisted:

zato sto bi onda mi mogli imati puno knjiga na stolu, il necega drugoga, LOL

kod mene u srednjoj ce biti isto neki lan, al ne zam kada, mislim da u 3mj...

Beast
28-01-2006, 01:13
zaboravih napisat...zagreb...kvart - maximir...:)

pa nemoze biti blize :D

MouZs
28-01-2006, 17:48
evo...doshao mi u ruke josh jedan 24-portni switch, a stolovima ni traga...

iako mislim da smo nasli i rjesenje za stolove, ali nismo bash sigurni, najvjerojatnije cemo morat od raznih izvora posudjivat po 5-10 stolova, cisto da nebi bilo da za nekog nema mjesta...

vise cu znat sutra...

D.E.M.O.
28-01-2006, 17:55
ja zivim u osijeku ali cesto idem u djakovo. gotovo svaki tjedan. nisam siguran da li bih mogao doci jer ovisi i o datumu (skola). koji datum otprilike ste mislili? ispricavam se ako ste vec rekli, nisam citao topic ispocetka.

The-Borg
29-01-2006, 18:08
Onda kad gdje kako ..koliko ...
odg da znamo.... treba to razglasit ..pripremit... can i/we help anyway ???

MouZs
30-01-2006, 01:15
a ebiga...nemogu vam nista rec...kad skemiramo stolove ljepo cemo odma stavit obavjest, kad i gdje...a ne zelimo bilo sto zapocinjat, pa da dodje dan odrzavanja lana i kad ono gle, nema stolova...mislim da vam nebi bilo bash lijepo...

a i naime, frajer za struju nam je ispostavio 1000 kuna veci racun od planiranog, pa sad nismo ziher dal bi sve uspjeli pokrit...mislim..mogli bi, ako bi bilo minimalno 50 ljudi...a onda opet racun za struju onda raste jer se trebaju dodatni stekeri i razvodne kutije postavljat :) to je sve jedno klupko koje treba dobro razmrsit, da bi i vi i mi bili sretni...jer ako krene prvi put, najvjerojatnije bi mogli kupovat opremu (ukljucujuci i stolove) i to radit dosta cesto...

ajmo ovako...

stavit cu tu svoj broj mobitela, pa neka me lijepo svi zainteresirani (dakle ozbiljni ljudi) lijepo nazovu, da ja mogu napravit neki popis ljudi koji bi dosao, tako da znamo kolko tocno uticnica i stolova moramo osigurat za te koji su se javili...

dakle...broj je 098/939-7096...a ime je Miro...i kad nazovete, molio bi da naglasite da zovete sa PC PLAY foruma, jer cu najvjerojatnije stavit slican post sa brojem i na neke druge forume...i molio bi da zovete poslije nekih 2 popodne, jer je moguce da cu prije bit na faxu, i necu vam se moci javit...

eto...

MouZs
01-02-2006, 16:25
hm...tko bi reko...poceo sam i stolove jednog po jednog nabavljat...

MouZs
03-02-2006, 17:51
evo...danas petak, a svoj broj mobitela sam stavio na forum u ponedjeljak...i pogodite sto...danas me nazvao tek prvi covjek...mislim, jel ima smisla da onda bilo sto dogovaramo i organiziramo ili ne? dajte se odlcite, nemojte bit papci, i bojat se nazvat jer ako stvarno mislite doc, onda nema problema, napravit cu samo popis ljudi po nickovima (ako ljudi ne zele ostavit pravo ime i prezime) i to je to...jer moramo znat koliko ljudi ce barem otprilike doc zbog struje, stekera za struju, stolova itd...

namless, svaka cast, vec cemo smislit neki special tretman za tebe...:)

S4MUR41
03-02-2006, 19:19
di si ono reko da će biti??? će se plačat upad... jab volio doč al ne vjerujem da će me starci pustit... zbog ocjena... ^^

Osiru$
03-02-2006, 19:27
pewe jes` to ti? :)

MouZs
03-02-2006, 21:11
bit ce u maximiru, i ne, ne mislim na park nego na kvart...kao sto rekoh, i da, placat ce se upad jer treba platit dvoranu i struju...

i hu d fak is pewe?

nameless
04-02-2006, 04:50
namless, svaka cast, vec cemo smislit neki special tretman za tebe...:)

Ma nema problema, što sam rekao to sam i ispunio (govorim o sudjelovanju na lan partyju). Još jednom sorry kaj ti se nisam stigao javiti prije ali faks me malo je*e.

A vama koji ste se busali u prsa svojom željom za sudjelovanjem na lan-partyju,a sada se nećete ni javiti MouZesu da samo provjeri koliko bi ljudi došlo, mogu reći da ste ULTIMATE papci!

MouZs
06-02-2006, 01:11
a pazi sad...

sutra idem popricat sa ravnateljem svoje bivse srednje (ex razrednik), pa cemo vidit, najvjerojatnije cu i stolove skemirat...a i transport cak...

tako da ono...kad ja i frendovi skemiramo lovu za platit postavljanje struje unaprijed, navjerojatnije cemo krenut s time...

necu nista obecavat kad ce bit, al u svakom slucaju...jako je blizu...koliko blizu, ne znam jer necu organizirat to tako da kazem sljedeci vikend il tako nesto, nego bar mjesec dana unaprijed da mogu obavijestit...

eto...

The-Borg
07-02-2006, 20:03
Kada gdje kako...

More info plz

MouZs
08-02-2006, 01:38
trenutno ti nemrem vise infa dat, bit ce, radimo na tom...usred pregovora smo nekih... :)

Gravestone blues
09-02-2006, 18:26
Ima neka dobna granica... i kolko si ti star (to nema veze al bi htio znat ak nems nista protv) :ekipa: ovak cemo izgledat na tom partiyu a mozemo osnovat i neki gamerski klub... :( :? :o :) :D

MouZs
10-02-2006, 15:02
hm...e vidis...dobro pitanje...

NEMA dobne granice...ALI, naravno da cemo napravit nekakvu shemu da dodjes sa potvrdom roditelja ako si mladji od 18 godina...jer ono...zakonski gledano, to moramo napravit...osim toga, kad ja tebi/vama objasnim gdje ce to tocno u maximiru bit, i pod cijim vodstvom, mislim da ce bilo kome ko treba potvrdu staraca bit problem 90% rijesen... :)

a ja sam ti 85 godiste...pa si racunaj...(btw. mislio sam da to pise negdje ispod avatara kao na drugim forumima)

The-Borg
24-02-2006, 01:07
huh onda kad ce niti lan...

MouZs
28-02-2006, 00:42
a evo..planiramo unutar nekih mjesec i pol dana...cekamo da se odredi datum...moramo s prostorom vidit kad je slobodan...:)

nameless
02-04-2006, 21:11
Kad ce lan party?

The-Borg
02-04-2006, 23:47
DA kad ce lan....
Ajde nemojte sad odustat