PDA

Pogledaj cijelu verziju : Domain Of Anguish Bildovi



Gravestone_bluz
03-12-2006, 20:13
Ovvdje stavljajte svoje DoA bildove :pray:

Gravestone_bluz
03-12-2006, 20:30
Ovo je moj immortal dervish bild (ak se prosiri moglo bi bit da dervish po trazenosti postanu monkovi:
SASTAV:
1 BONDER ---mora imat life barrier i vital blessing
1 HEALER---hiler ko hiler
2 BiP-a---jedan mora bipat monkove drugi dervishe
4 DERVISHA-Trebaju imat avatar (bilo koji), mystical regeneration,watchful intervention,i heart of holy flame


E SAD TO OVAK FUNKCIONIRA:(u teoriji praksa je mrvicu teza) :wink:
Ok ...ovak prvo bonder stavi na sve dervishe life barrier i vital blessing sta bi trebalo napravit da primaju 50% manje stete i hp +200. Bipovi ih cjelo vreme bipaju. E sad kad dervishi krenu nek aktiviraju avatare i watchful interventione i mystic regeneration (on bi vam s obzirom na enchantove trebo dat max hp regen) znaci svi krenu na grupu i sprecavaju margonite da dodu do monkova i necroa . kad dodu do sredine grupe svi do jednog aktiviraju heart of holy flame(djeli oko 50-60 holy dmg na koji su margosi slabi i kad zavrsi taj enchant zapale ih na 3 sec [jedite do gadovi])nakon toga treba neki caller da calla kog da napadaju
dok jedan necro bipa dervishe drugi bipa monkove i tak kad se hohf ponovo recharga samo nek ga deru a dok se recharga nek napadaju svi 1 target koji caller calla. :killyou: . I tak bi njih poklali za malo vremena.Ja sam s tim bildom osvojio dva gema.

PITATE: - zasto derv?---zato sto oni sa scythom djele dmg svim neprijateljima oko sebe.
-sto je to bip?---blood is power (necromanceri s tim spellom)taj spell pojacava eng regen +4
-sto je DoA---Domain of Anguish , to je elite area u kojoj ordiniraju svi koji su presli nightfall.



to je to,a sad SLAY ON! :twisted:

v4MP1r3
03-12-2006, 23:39
bas je tek pocetak, kroz tj bi se trebalo skupiti postova...
a i mislim da cu se ja primiti posla pa nesto napisati

Gravestone_bluz
04-12-2006, 07:55
Nadam se :D

Gravestone_bluz
04-12-2006, 21:50
hmmm .... mislim da je ocito da nije bas puno rvata preslo nightfall il nemaju para da ga kupe :( a oni koji su ga presli :bravo: nego palo mi je napamet da se ovde jave svi koji trenutacno resavaju DoA pa da se nademo i zajedno to resimo ---inace mislim da je hrvatima gaming u genima :D . Pa se javite svi koji zele da osnujemo nekakav DoA hrvatski team 8). Oni margoniti bi dobili po svojim demonskim ektoplazmičnim guzičetinama :killyou: ....arghh kako ih mrzim

Berax0r
04-12-2006, 22:43
ja se javljam da odemo jedan dan u DoA :killyou:

Gravestone_bluz
05-12-2006, 08:21
evo vec nas je 2 mozda ce i v4mp1r (sry ak sam krivo spelovo)
moj ingame name je Gravestone blues il Gravestone Dervish il Gravestone assassin :kill:

Worthaur
05-12-2006, 14:31
Kolko znam vampir nije prešao NF :o
Ja sam na predzadnjoj misiji, previše sam vremena potrošio na exploranje (97.4%) i nemogu naci dobar party za misije pa moram po 10 puta obavljat jednu misiju, i imam zabranu kompa tako da nestignem :(

Gravestone_bluz
05-12-2006, 19:03
Gate of madness :shock: ... svi kazu da se nikak nemre prec a ja ga preso isti dan kad sam tamo i doso...iz prve :D cak i s mastersom! :D ...
a sad...ajde mrzite me :D

Worthaur
05-12-2006, 19:14
Gate of madness :shock: ... svi kazu da se nikak nemre prec a ja ga preso isti dan kad sam tamo i doso...iz prve :D cak i s mastersom! :D ...
a sad...ajde mrzite me :D
:-x
Evo 5 puta probao sa human party, nedodjemo ni do pola mape... Onda probam sam sa heroes i henchies, ubije me Shiro na kraju... ja nemam srece :(

Gravestone_bluz
05-12-2006, 20:17
Vjerovao il ne lakse je kad ides na masters zato sto imas pun kurac onih blessinga ...dok 1 odvraca shira drugi kolju i uzimaju blessinge---jedina mana je što nevidis po ekrana od tolkih blessova :shock:

Berax0r
05-12-2006, 21:36
Ja napravio iz prve sa PUGovima.Znaci ubijte licha i onda idite uzimate ti blessinge a neka shiro za vama ide i udara vas nista vam nece biti :roll:

Glass
05-12-2006, 22:07
Shiro neće koristit opasne skillove dokle god ti ne udaraš njega.

Gravestone_bluz
05-12-2006, 22:08
TOCNO TAKO 8)

Worthaur
06-12-2006, 17:49
Nemogu naci dobar party =(
Jel bi mi htio tko pomoci da predjem tu misiju sutra?

v4MP1r3
08-12-2006, 23:23
tako je, ja ne presao NF presao sam samo F...sad cu kad dodjeju zimski preznici preci NF u 3-4 dana...da me samo pukne, a onda, ILL BE THERE ^_<

Glass
09-12-2006, 14:37
Nemogu naci dobar party =(
Jel bi mi htio tko pomoci da predjem tu misiju sutra?

Ja sam uspio preći misiju sa heroesima i henchevima tako da sam necro heroju stavio SV a da bi ti stvari bile lakše možeš od Zeda napravit Air spikera sa Blinding Surgeom s tim da mu prije ulaska u borbu sa Shirom onesposobiš sve ostale skillove tako da budeš siguran da će Shiro biti slijep tijekom cijele borbe.
Ako baš hoćeš Master reward možeš uzeti nekoga sa Echo skillom i Binding Chains/Iron Mist/Pacifism skillom tako da onesposobi Shira dok vi obavljate Master dio misije.