PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cenzure u filmovima i spotovima



Dreamer Deceiver
03-12-2006, 19:52
za početak:

http://www.net.hr/filmtv/page/2006/12/03/0016006.html

šta vi mislite o cenzurama?ja to mrzim iz dna duše kad cenzuriraju neki film ili dio filma,bio sam čito da su u koreju izrezali scenu "seksa" u daredevilu.I zašto je spot "Falling Away from me" od KoRna cenzuriran ?koje vi još dobre cenzure znate

Babitz
03-12-2006, 20:06
let3 :pray:

Frky
03-12-2006, 20:17
Kad su cenzurirali Mad Max 2 na HRT-u ja sam popi*dio !

Rocchiro
03-12-2006, 20:29
ma gluposti,kao mi smo kulturno drustvo lolz

Burek_fr0m_SPACE
03-12-2006, 20:32
ma gluposti,kao mi smo kulturno drustvo lolz
Upravo to... Jeste čuli cenzurisanu verziju Right Now od KoRna? Ni za šta nije... A i nervirame kako su Sugar od SoaDa cenzurisali... The kombucha ********* (murshroom) people... ono, wtf? Šta nije u redu s gljivama?

Dreamer Deceiver
03-12-2006, 21:12
e Right Now ,to je spot i pol :rotfl: ZlyfGParMWQ
:pray:

Valtiel
04-12-2006, 01:04
ma gluposti,kao mi smo kulturno drustvo lolz
Upravo to... Jeste čuli cenzurisanu verziju Right Now od KoRna? Ni za šta nije... A i nervirame kako su Sugar od SoaDa cenzurisali... The kombucha ********* (murshroom) people... ono, wtf? Šta nije u redu s gljivama?

Y'all want a single spot je totalno smece zbog cenzure. Umjesto da kaze

Y'all want a single say f*ck that, f*ck that, f*ck that.
Kaze:
Y'all want a single say suck that, suck that, suck that.

:?

Jerry
04-12-2006, 01:10
ma totalno jadno,ali najveca sprdnja mi je ono od korna mislim :pray:
let3 :pray: :pray:
ma cenzure mi idu n aracku,jednostavno rvatska nije KULTURAN NAROD

Eddie9
04-12-2006, 10:06
ma totalno jadno,ali najveca sprdnja mi je ono od korna mislim :pray:
let3 :pray: :pray:
ma cenzure mi idu n aracku,jednostavno rvatska nije KULTURAN
NAROD

znas ti kaj je cenzura? :D

Armachus
04-12-2006, 11:30
A što da kažem... normalno da je bolje bez cenzura > trebali bi maknit cezuru na Big Brother-u, kada Danijel psuje k'o lud.

Neven <R>
04-12-2006, 14:24
Pa pametni glazbenici bi trebali raditi/pjevati dvosmislene stvari tako da ih bude nemoguće cenzurirati. Najlakše se derati fuck this fuck that i onda se žaliti na cenzuru, ako ona već i postoji onda treba biti pametan i zaobići ju.

Dreamer Deceiver
04-12-2006, 14:34
ste vidjeli spot od Cradlova "From Cradle to enslave"?spot je s razlogom bannan s mtva i još nekih stanica,ali zašto su pobogu cenzurirali Falling Away from me" ?

mrs.croft
04-12-2006, 15:25
za početak:

http://www.net.hr/filmtv/page/2006/12/03/0016006.html

šta vi mislite o cenzurama?ja to mrzim iz dna duše kad cenzuriraju neki film ili dio filma,bio sam čito da su u koreju izrezali scenu "seksa" u daredevilu.I zašto je spot "Falling Away from me" od KoRna cenzuriran ?koje vi još dobre cenzure znate

ne kužim zašto je cenzuriran. nisam ni siguran kako izgleda cenzuriran! što pobogu u tom spotu može biti cenzurirano...

a za ostale cenzure kod filmova mogu reć da mrzim HRT što su metnuli cenzuriranu verziju Mad Max-a 2,a kod spotova...hm,baš bi htio vidjet kako izgleda cenzurirani Smack My Bitch Up spot :D

reiki_
04-12-2006, 16:24
za početak:

http://www.net.hr/filmtv/page/2006/12/03/0016006.html

šta vi mislite o cenzurama?ja to mrzim iz dna duše kad cenzuriraju neki film ili dio filma,bio sam čito da su u koreju izrezali scenu "seksa" u daredevilu.I zašto je spot "Falling Away from me" od KoRna cenzuriran ?koje vi još dobre cenzure znate

ne kužim zašto je cenzuriran. nisam ni siguran kako izgleda cenzuriran! što pobogu u tom spotu može biti cenzurirano...

a za ostale cenzure kod filmova mogu reć da mrzim HRT što su metnuli cenzuriranu verziju Mad Max-a 2,a kod spotova...hm,baš bi htio vidjet kako izgleda cenzurirani Smack My Bitch Up spot :D

fratar šeće kroz samostan i dijeli molitvenike vjernicama .

Samael
06-12-2006, 17:39
Još su mi bolje cenzure na tv-u, npr. na nekom spotu, kad neki debil repa, pa se samo čuje biiip! biiip! biiip!
To su boleštine

Jerry
06-12-2006, 18:05
Još su mi bolje cenzure na tv-u, npr. na nekom spotu, kad neki debil repa, pa se samo čuje biiip! biiip! biiip!
To su boleštineS:?

DrunkyDuck
06-12-2006, 18:34
Za Jerry-a. (http://bs.wikipedia.org/wiki/Cenzura)

Jerry
06-12-2006, 18:38
hahaha :killyou:

Eddie9
06-12-2006, 18:56
Za Jerry-a. (http://bs.wikipedia.org/wiki/Cenzura)

:D

Burek_fr0m_SPACE
06-12-2006, 23:41
ste vidjeli spot od Cradlova "From Cradle to enslave"?spot je s razlogom bannan s mtva i još nekih stanica,ali zašto su pobogu cenzurirali Falling Away from me" ?
Nisam, ali jesi ti gledao od Nine Inch Nails - Happiness in Slavery? Bolesniji spot nisam vidio... Evo ga na YouTube (5akw3rUSMV8)u. Napominjem, da spot i nije baš za svačiji stomak/ukus...

drvce
07-12-2006, 00:19
ste vidjeli spot od Cradlova "From Cradle to enslave"?spot je s razlogom bannan s mtva i još nekih stanica,ali zašto su pobogu cenzurirali Falling Away from me" ?
Nisam, ali jesi ti gledao od Nine Inch Nails - Happiness in Slavery? Bolesniji spot nisam vidio... Evo ga na YouTube (5akw3rUSMV8)u. Napominjem, da spot i nije baš za svačiji stomak/ukus...

Bolesno :o , neznam zakaj su uopce trosili pare za snimanje spota.
Valjda za vlastiti gušt. :o

olio
07-12-2006, 00:21
ste vidjeli spot od Cradlova "From Cradle to enslave"?spot je s razlogom bannan s mtva i još nekih stanica,ali zašto su pobogu cenzurirali Falling Away from me" ?
Nisam, ali jesi ti gledao od Nine Inch Nails - Happiness in Slavery? Bolesniji spot nisam vidio... Evo ga na YouTube (5akw3rUSMV8)u. Napominjem, da spot i nije baš za svačiji stomak/ukus...

Bolesno :o , neznam zakaj su uopce trosili pare za snimanje spota.
Valjda za vlastiti gušt. :oma daj preludo ma :shock: :shock: bljak

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2006, 00:28
Bolesno :o , neznam zakaj su uopce trosili pare za snimanje spota.
Valjda za vlastiti gušt. :o
Upravo to... Kada sam vidio "banovani spot NiNa", pomislio sam "ma to su oni š*pci na MTVju banali zbog neke sitnice", ali kad sam pogledao... ono, wtf?! Pa kako je neko mogao pomisliti da će se to naći i na jednoj televiziji?

drvce
07-12-2006, 00:32
Neko je spminjao prodigy ,pa sam se sjetio da sam na htru vidio njihov spot "baby´s got a temper". Onako je srednje vulgaran,(j7ZBYcaRBpg) al je bit u tome da pjeva od rhypnolu(droga za silovanje).


Bas sam se bio ugodno iznenadio kad sam ga vidio , doduse bili je to davno.
Da su znali vjerovatno ga nebi ni pustili ,tj. sigurno ga nebi pustili.

dinix
18-12-2006, 10:51
pogledajte Borata pa cete vidjet sta je cenzura. kad se ona dva debila valjaju gola po krevetu... FUJ... ODVRATNO

Lord Ragnarok
18-12-2006, 10:53
premoćna scena, samo ''malo bolesna''. I nema veze kaj su neke djelove tjela cezurirali jer bi bilo prebolesno

dinix
18-12-2006, 10:56
da nisu to cenzurirali , mislim da bi se pol kina izbljuvalo, skoro vec ovako jesu. scena je prebolesna, neznam sta im je to trebalo

Lord Ragnarok
18-12-2006, 10:57
trebalo im je da povečaju kulturu kazahstana

dinix
18-12-2006, 10:59
trebalo im je da povečaju kulturu kazahstana

ma film je cijeli bolestan , al dobro , necemo o tome , nije tema topica

drvce
18-12-2006, 13:44
nije tema topicaS:rotfl: