PDA

Pogledaj cijelu verziju : tactic help



revenion
03-12-2006, 16:30
neznam cija je to taktika il sta...no znam da se raod o gargoylima...zelim sredit frenda...ali lik koristi tu taktiku...napravi oko 10 gargoyla u roku od 15 minuta...ali od pocetka igre do tad ih ima barem 10...znam kako se igra...no bilo bi mi glupo koristiti istu taktiku...zna li neko kako bi ga pobjedio i sa kojom rasom(znam sa svim rasama igrat)...

Prince-Artas
03-12-2006, 16:35
možeš ga razguzit s elfovskim pticama, (nemoj mountat archere na njih)

WEASEL
03-12-2006, 18:19
oni sismisi u horde bi mogli raditi velik damage sa suicidom (u teoriji, nisam isprobao u praksi)

Systematic Reverse
03-12-2006, 20:32
Teško jako. Gargoyli imaju najjači dmg za zrak tako da ih zrakom nemoj ni pokušawati. ja bi ti preporučio elfowe i rush :P

Outmind
03-12-2006, 20:50
Moj savjet ti je uzet 12 običnih ne archerica sa do kraja unaprijeđenim armorom + priestess of the moon. Tako sam ja jednom sredio 15 frendovih wyvern ridera, ajme kako je popizdio...

Lord Ragnarok
03-12-2006, 23:04
ali to nemoš sve napraviti u 15 min.
Uzmi night elfovske Hipogrife BEZ archera na njima ili od ljudi oni Dragon Havk jahači. s njihovim mrežicama poloviš jednog po jednog. Nemogu pobjeć sve do smrti.
zadnja preporuka: Night elf ko što je prince-arthas predložio

Systematic Reverse
04-12-2006, 01:56
ali to nemoš sve napraviti u 15 min.
Uzmi night elfovske Hipogrife BEZ archera na njima ili od ljudi oni Dragon Havk jahači. s njihovim mrežicama poloviš jednog po jednog. Nemogu pobjeć sve do smrti.
zadnja preporuka: Night elf ko što je prince-arthas predložio

To sam ja predložio^^

Ali htio sam reci sad sam igrao sa jednim likom i bili smo obadwoje undeadowi,imao je pun kurac Gargoyla i owako naprawio sam 6-7 Fienda 6-7 Abominationa i 4 Frost Wyrmowa Imao sam Dead Knighta i Licha i kad smo se našli fiendi su netali gargoyle i swe sam mu unitse ubio. ewo ti taktika :P

Marcellius09
04-12-2006, 02:08
sta se falis sad ovdi igra sam prvi put izasa sam a ostalo mi jos 3 baze al nisam ima volje kad sam zaboravia sve shortcute

Systematic Reverse
04-12-2006, 03:12
sta se falis sad ovdi igra sam prvi put izasa sam a ostalo mi jos 3 baze al nisam ima volje kad sam zaboravia sve shortcute

lol ˘˘ Kažem mu taktiku :P Ako hoces rewanš samo reci :P:P

Karzah
04-12-2006, 16:18
[quote="Lord Ragnarok":lambzk4y]ali to nemoš sve napraviti u 15 min.
Uzmi night elfovske Hipogrife BEZ archera na njima ili od ljudi oni Dragon Havk jahači. s njihovim mrežicama poloviš jednog po jednog. Nemogu pobjeć sve do smrti.
zadnja preporuka: Night elf ko što je prince-arthas predložio

To sam ja predložio^^

Ali htio sam reci sad sam igrao sa jednim likom i bili smo obadwoje undeadowi,imao je pun ***** Gargoyla i owako naprawio sam 6-7 Fienda 6-7 Abominationa i 4 Frost Wyrmowa Imao sam Dead Knighta i Licha i kad smo se našli fiendi su netali gargoyle i swe sam mu unitse ubio. ewo ti taktika :P[/quote:lambzk4y]

Ja volim napasti sa Necromancerima + Meat Wagon + Frost Wyrm + Lich + Death Knight . Naravno kad treba uništiti neku bazu . Jeste probali igrati s Banshee-ima , meni su to ful beskorisni uniti , dok zaposjedne nekog neprijeteljskog unita duh je već mrtav :? Dobro ajde , možda jedino na početku ih treba poslati u neprijateljsku bazu prije pravog napada da im smanjiš broj unita .

@revenion - samo s Elfovima malo nauči igrati i frend ti neće imati puno šanse , pogledaj replayeve malo ...

reiki_
04-12-2006, 16:26
[quote="Lord Ragnarok":3izz6di6]ali to nemoš sve napraviti u 15 min.
Uzmi night elfovske Hipogrife BEZ archera na njima ili od ljudi oni Dragon Havk jahači. s njihovim mrežicama poloviš jednog po jednog. Nemogu pobjeć sve do smrti.
zadnja preporuka: Night elf ko što je prince-arthas predložio

To sam ja predložio^^

Ali htio sam reci sad sam igrao sa jednim likom i bili smo obadwoje undeadowi,imao je pun ***** Gargoyla i owako naprawio sam 6-7 Fienda 6-7 Abominationa i 4 Frost Wyrmowa Imao sam Dead Knighta i Licha i kad smo se našli fiendi su netali gargoyle i swe sam mu unitse ubio. ewo ti taktika :P

Ja volim napasti sa Necromancerima + Meat Wagon + Frost Wyrm + Lich + Death Knight . Naravno kad treba uništiti neku bazu . Jeste probali igrati s Banshee-ima , meni su to ful beskorisni uniti , dok zaposjedne nekog neprijeteljskog unita duh je već mrtav :? Dobro ajde , možda jedino na početku ih treba poslati u neprijateljsku bazu prije pravog napada da im smanjiš broj unita .

@revenion - samo s Elfovima malo nauči igrati i frend ti neće imati puno šanse , pogledaj replayeve malo ...[/quote:3izz6di6]

bravo ! veoma suptilan topic hijack . svaka čast .

Prince-Artas
04-12-2006, 19:08
[quote="Lord Ragnarok":ojct7zai]ali to nemoš sve napraviti u 15 min.
Uzmi night elfovske Hipogrife BEZ archera na njima ili od ljudi oni Dragon Havk jahači. s njihovim mrežicama poloviš jednog po jednog. Nemogu pobjeć sve do smrti.
zadnja preporuka: Night elf ko što je prince-arthas predložio

To sam ja predložio^^

Ali htio sam reci sad sam igrao sa jednim likom i bili smo obadwoje undeadowi,imao je pun ***** Gargoyla i owako naprawio sam 6-7 Fienda 6-7 Abominationa i 4 Frost Wyrmowa Imao sam Dead Knighta i Licha i kad smo se našli fiendi su netali gargoyle i swe sam mu unitse ubio. ewo ti taktika :P[/quote:ojct7zai]

nisi ti nego ja, ti si rekao da ih nenapada po zraku.
@revenion-taktiku si dobio pa ću ovo lockat osim ako imaš još nešto upitati

Systematic Reverse
04-12-2006, 20:15
Da ja sam rekao elfowi i rush :oops: A za banshee je istina. Possesion je dobar skill ali ga nestigneš uwijek razwiti,,,

revenion
04-12-2006, 21:33
e ovak...meni ste pomogli i sve to...no on se ipak prebrzo razvije za hippogriffe i to...pa sam ja razvio svoju sa humanima no i vi ste pomogli...ovak...testiro sam protiv easya i normala...sa easyem je islo ko podmazano a kod normala su me malo rokali ali dobro.EDIT:testiro sam sa frendom protiv gargoyle taktike i izgubio sam NO SVAKI COVJEK MORA IC PIŠAT KAJ NE...sta je tu tako krivo bilo...

evo rjesenje:


1.napravi 3 dodatna peasanta
2.stavi 3 od onih pocetnih na gold mine...a ostale skupi sa ova 3 napravljena...
3.sa ovih 5 skupljenih...kreni graditi lumber mill...(sa svima...OGROMNO UBRZANJE GRADNJE)
4.poslije lumber milla malo skupi(sitno,150 wooda otprilike)wooda pa onda kreni gradit altar(odma heroja,preporucam blood mage,paladin ili dwarf...arch mage jedino ako vam se bas on svida)
5.poslije altara(oke ovak...ja sam to radio na mapi bandit ridge...pa i vi pokusajte...na takvoj i slicnim mapama ide odlicno)malo se udalji dodi do granice izalza i baze...izmjeri ravnu crtu od jedne strane stabala do druge...malo ju izboci prema van i tako pocni sa SVIH onih 5 skupljenih towere gradit...i tako dok ne napravis jedan zid...sa prolazima naravno...
6.sagradi barracke i sve towere stavi na updejt u onaj tower 1. neznam sad kak se zove...i updejtaj capital zgradu na 2 lvl...
7.i sad smo pred krajem...sad samo sagradite jos peasanta da sjeku drvo i uzimaju zlato...ovih 5 ostavite iza towera i ukljucite auto repair(vjerujte mi dobro ce doc...i napravite jos 1-2 peasanta i pokrpajte sporedne izlaze sa desne i lijeve strane sa jos towera...
8.sada uzmite barracke updejtajte sve sta ima za dwarfove(onaj long rifle i sagradite sad kad krecete radit armiju...jos malo houseva...i blacksmith...u kojemu updejtajte sve za dwarfove do kolko mozete(ovisi o glavnoj zgradi)i onda polozite dwarfove uz towere da su potpora...)
9.ehhh...to je to...bez pol frke obranite cijelu bazu a sad ide jedan dio ako igrate na samo annahilation pobjedu...znaci...sredite neprijateljevu vojsku 2-3 puta...i onda kad je iskoristio vise resursa za obnavljanje...napadnite ga s nesto vojske(morate radit neznam sta...valjda imate svoju taktiku za napad...)i to je to...nadam se da sam vam pomogo...jer ovo koristi...jos moram probat protiv insanea...frend mi reko da ima 40% mogucnosti da ako se jos malo brze razvijem da ga mogu sredit...ali ovo je najbolja taktika ako igrate samo neko vrijeme...i onda gledate na statistike...tako cu ja sa ovim frendom...i 100% ako uspijem tih pol sata izdrzat sto se soramo bit 1. i tak...ja bi da ovu temu stavite pod sticky i promjenite naslov u Taktike...valjda bu me artas posluso...ipak je dobra ideja...ako neko ima vremena nek isproba protiv insanea do sutra navecer... :wink:

Chieftain
04-12-2006, 23:45
probaj s humanima ovak....

radi samo peasante i salji ih na rudnik i na drva. I kad skupis nesto resursa (nakon nekih 2 min) kreni s 4-5 peasanta na protivnikovu bazu i oko baze gradi towere (4-6) i upgreajdaj ih da mogu bacat strijele i tak cek mu toweri polako unistavat bazu i nece se moci razvijat dok nece do kraja popusit, a ako ce biti neki zilavi mozes si u pozadini napravit neku malu vojsku... probaj tak jos to malo usavrsi i pobjedit ces sigurno... tak je mene jedan lik na b.net-u pa sam poludio :fof:

Frky
04-12-2006, 23:49
probaj s humanima ovak....

radi samo peasante i salji ih na rudnik i na drva. I kad skupis nesto resursa (nakon nekih 2 min) kreni s 4-5 peasanta na protivnikovu bazu i oko baze gradi towere (4-6) i upgreajdaj ih da mogu bacat strijele i tak cek mu toweri polako unistavat bazu i nece se moci razvijat dok nece do kraja popusit, a ako ce biti neki zilavi mozes si u pozadini napravit neku malu vojsku... probaj tak jos to malo usavrsi i pobjedit ces sigurno... tak je mene jedan lik na b.net-u pa sam poludio :fof:

Ovu sam taktiku vidio već jednom ! Lik je sa peasantom i towerom ubio protivničkog heroja i ovaj se odma preda !

Systematic Reverse
05-12-2006, 03:47
Hmh widio sam takaw replay sa Zeusom. Samo što je napao jaaaako brzo, 2 heroja (Arcmage i Firelord), i 5-6 towera u protiwnickoj bazi lik ja za 2minute rekao gg i izašao :D

Lord Ragnarok
05-12-2006, 09:22
to je pametnije s orcima. S 4 seljaka napraviš 3 burova ili kak već pokraj njegove baze i u svakog staviš po jednog pesanta.
a ostalu dvojcu pošalji na drvo i zlato

passko
05-12-2006, 09:50
orcovi ne mogu gradit skupa (glupi su) :rotfl:

S1nn3R
05-12-2006, 11:02
Vi ste svi poludili.
Kreni elfa i solo pandu, kripaj se tih 15 min ili kolikogod do lvla 3 (BoF/haze) panda lvl 3 + bilo koje ranged jedinice ownaju gargove... (za elfa)
Kao und, odi na fiendove, fasttech i digni web...
Kao human rifle/caster/archmage/panda gg gargsi...
Kao orc raidere/farseer i snareaj ih jednog po jednog i usput radis wyw/batridere
a onaj towerrush je jedna stvar... tinker ili DR counteraju bez beda...

Lord Ragnarok
05-12-2006, 11:41
orcovi ne mogu gradit skupa (glupi su) :rotfl:

sry, ali sa svakim napravi po jednog i šiba ga kopljima dok mu on nemože niš. A ako ih ošteti nekako može ih popraviti.

Prince-Artas
05-12-2006, 19:42
e ovak...meni ste pomogli i sve to...no on se ipak prebrzo razvije za hippogriffe i to...pa sam ja razvio svoju sa humanima no i vi ste pomogli...ovak...testiro sam protiv easya i normala...sa easyem je islo ko podmazano a kod normala su me malo rokali ali dobro.EDIT:testiro sam sa frendom protiv gargoyle taktike i izgubio sam NO SVAKI COVJEK MORA IC PIŠAT KAJ NE...sta je tu tako krivo bilo...

evo rjesenje:


1.napravi 3 dodatna peasanta
2.stavi 3 od onih pocetnih na gold mine...a ostale skupi sa ova 3 napravljena...
3.sa ovih 5 skupljenih...kreni graditi lumber mill...(sa svima...OGROMNO UBRZANJE GRADNJE)
4.poslije lumber milla malo skupi(sitno,150 wooda otprilike)wooda pa onda kreni gradit altar(odma heroja,preporucam blood mage,paladin ili dwarf...arch mage jedino ako vam se bas on svida)
5.poslije altara(oke ovak...ja sam to radio na mapi bandit ridge...pa i vi pokusajte...na takvoj i slicnim mapama ide odlicno)malo se udalji dodi do granice izalza i baze...izmjeri ravnu crtu od jedne strane stabala do druge...malo ju izboci prema van i tako pocni sa SVIH onih 5 skupljenih towere gradit...i tako dok ne napravis jedan zid...sa prolazima naravno...
6.sagradi barracke i sve towere stavi na updejt u onaj tower 1. neznam sad kak se zove...i updejtaj capital zgradu na 2 lvl...
7.i sad smo pred krajem...sad samo sagradite jos peasanta da sjeku drvo i uzimaju zlato...ovih 5 ostavite iza towera i ukljucite auto repair(vjerujte mi dobro ce doc...i napravite jos 1-2 peasanta i pokrpajte sporedne izlaze sa desne i lijeve strane sa jos towera...
8.sada uzmite barracke updejtajte sve sta ima za dwarfove(onaj long rifle i sagradite sad kad krecete radit armiju...jos malo houseva...i blacksmith...u kojemu updejtajte sve za dwarfove do kolko mozete(ovisi o glavnoj zgradi)i onda polozite dwarfove uz towere da su potpora...)
9.ehhh...to je to...bez pol frke obranite cijelu bazu a sad ide jedan dio ako igrate na samo annahilation pobjedu...znaci...sredite neprijateljevu vojsku 2-3 puta...i onda kad je iskoristio vise resursa za obnavljanje...napadnite ga s nesto vojske(morate radit neznam sta...valjda imate svoju taktiku za napad...)i to je to...nadam se da sam vam pomogo...jer ovo koristi...jos moram probat protiv insanea...frend mi reko da ima 40% mogucnosti da ako se jos malo brze razvijem da ga mogu sredit...ali ovo je najbolja taktika ako igrate samo neko vrijeme...i onda gledate na statistike...tako cu ja sa ovim frendom...i 100% ako uspijem tih pol sata izdrzat sto se soramo bit 1. i tak...ja bi da ovu temu stavite pod sticky i promjenite naslov u Taktike...valjda bu me artas posluso...ipak je dobra ideja...ako neko ima vremena nek isproba protiv insanea do sutra navecer... :wink:

ne razvije se on brzo već ti presporo, jel imaš dva rudnika, jel ako nemaš nemoraš se čudit što te dobije

Systematic Reverse
05-12-2006, 20:27
Hmh. Ni 2 rudnika ti netrebaju prewiše ako rushaš.

S1nn3R
05-12-2006, 22:19
Evo, javite mi, pa cu ja kaunterati sto god vam srce zeli...
Uvijek spreman za malo War3-a

hacker
05-12-2006, 22:19
gle,probaj se sto brze razvit i napast ga,jer ti gargoyli vrijede jedino ak ih je 15 ili vise,tako da je moj savjet da sto brze napravis vojsku i napadnes mu bazu,posto gargoyili imaju 400hp-a. :thumbs2:

Prince-Artas
05-12-2006, 23:27
Hmh. Ni 2 rudnika ti netrebaju prewiše ako rushaš.

ali on nema iskustva sa rushanjem, ako ga nepobjedi domah neće nikako, i onda su dva rudnika itekako korisna,
@revenion-koju mapu najčešće igrate i je li small, huge.....

revenion
06-12-2006, 17:53
JESAM ZA BOGA MILOGA REKO DA NEMAM ISKUSTVA...NE...e pa...samo sto ne volim rushat...its kinda n00bish to me...ja volim igrat dugo...i uvijek preuzimam rudnike...nisam to naveo u uputama no razvijam taktiku...pa cu se javit sa zadnjim rezultatima u petak...

Systematic Reverse
06-12-2006, 21:28
LoL zašto bi bilo noobish? To wecina "skilled" igrača radi,,,

revenion
07-12-2006, 14:36
zato jer ja volim igrat dugo i ugodno...i onda ga sjebat sa malim milijunom vojnika...

Jerry
07-12-2006, 14:38
ček jesi ti to rekao da je rushanje za njubove?ujebote kolko njubova onda ima...

revenion
07-12-2006, 14:39
U JEBOTE...si ti n00b...reko sam da je meni njubavo...daj citaj...jos sam i naveo zasto i moj tip igre...a ne rushanje...CITAJ

Systematic Reverse
07-12-2006, 15:04
Onda uzmi elfowe i naprawi 2 heroje par chiamera i par hippogrifa i gg

Prince-Artas
07-12-2006, 19:20
@revenion-oćemo jednu partiju

revenion
08-12-2006, 17:44
sry kaj nisam stigo odgovorit...umm...moze...kad bi ti?

WEASEL
08-12-2006, 19:04
JESAM ZA BOGA MILOGA REKO DA NEMAM ISKUSTVA...NE...e pa...samo sto ne volim rushat...its kinda n00bish to me...ja volim igrat dugo...i uvijek preuzimam rudnike...nisam to naveo u uputama no razvijam taktiku...pa cu se javit sa zadnjim rezultatima u petak...

lol, nije rush noobast, rushas ti njega, on tebe, i ako je netko puno bolji, dobit c ena pocetku, a ako nije, igra se na long game..tako to ide:)

Prince-Artas
08-12-2006, 20:12
sry kaj nisam stigo odgovorit...umm...moze...kad bi ti?

odma, i javi mi priko pp

Prince-Artas
08-12-2006, 21:54
@revenion-iz ove dvije partije koje smo odigrali mogu ti reći da ti taktika nevalja, ne razvijaš heroja i previše kocentriraš se na obranu

Lord Ragnarok
08-12-2006, 22:35
a ss-ovi? ili replayevi

Prince-Artas
08-12-2006, 23:58
nisam snimao ali nemaš za čim žaliti, obećao je da će me pobjedit za 2 tjedna i očekujem da održi riječ. ps neznam kad sam zadnji put izgubio na warcrafta

S1nn3R
09-12-2006, 10:03
ae artas... kad, gdje... reci -.-'
da promijenim sjecanje : )

Systematic Reverse
09-12-2006, 18:48
Ajde ako budete igrali jawite mi ako mogu biti observer. Taj me fajt zanima ^_^

Lord Ragnarok
09-12-2006, 19:47
mene isto zanima, i to jako

reiki_
09-12-2006, 20:31
i ja bi želio znati igrati warcraft . još da mi djedica adsl dadne...

KingTomy
09-12-2006, 20:35
S1nn3R vs. Artas...mogu ibiti observer? jako me zanima :pray:

hacker
09-12-2006, 20:45
ako igrate,javite mi....da observam

Prince-Artas
09-12-2006, 20:48
i ja bi želio znati igrati warcraft . još da mi djedica adsl dadne...

warcraft 3 se bez problema igra sa 56k modemom, a vi šta hoćete bit observeri malo vas puno ima, neznam da li ćemo uopće igrati

WEASEL
09-12-2006, 23:13
bolje bez obzervera, posaljite replay svima koji se jave da ga zele i gotovo

Lord Ragnarok
09-12-2006, 23:28
pa, jednostavno stave link od rapidshare-a ovdje i rješeno

Systematic Reverse
10-12-2006, 00:01
Ja cu preko weze ^_<

S1nn3R
10-12-2006, 17:25
evo, zasad je ogledno 8 sati, dogovor je preko msna bio
Ja:
Moze oko 8 si online onda?
On:
Moze, valjda, moram ic, ajd bok.
ili taknes, nisam c/pao :D
replaye cu vam poslat il taknes... neam blage jel hamaci, ggc, eurobattle, ili orig, ali oko 8 je :D

Systematic Reverse
10-12-2006, 17:26
Finale turnira su danas nawečer ^_^

S1nn3R
10-12-2006, 18:34
Finale turnira su danas nawečer ^_^
pa valjda ce te 2 partije biti gotove prije ili kasnije toga :D

S1nn3R
10-12-2006, 20:31
Eto, u nevjerojatno neodlucenoj partiji sam ja dobio prednost (1:0) nad gosn' artasom, mapa je bila gnoll wood.
Replay vam uploadam, btw, ovo je bio rmk, jer sam prvu ja hostao, pa je on imao lag, pa je onda on hostao pa sam ja imao lag (-.-'') a to se moze primjetiti iz crkavanja mog farseera tamo pod kraj i par slucajeva kad mi je 11ak gryphona trpalo bazu, peoni su se odbijali povuci i sl stvari.
ali ipak, moje ograniceno znanje orca se isto uplelo :p
gg :D
8)
Klikni_me (http://rapidshare.com/files/6930482/LastReplay.w3g.html)

Systematic Reverse
10-12-2006, 23:25
Tnx za replay

Prince-Artas
11-12-2006, 19:58
igra dostojna finala

S1nn3R
14-12-2006, 20:04
nego, kad cemo revans? ^.^

Prince-Artas
14-12-2006, 20:08
nego, kad cemo revans? ^.^

sutra navečer mislim da bih mogao

Nik51
03-12-2007, 19:08
probaj s humanima ovak....

radi samo peasante i salji ih na rudnik i na drva. I kad skupis nesto resursa (nakon nekih 2 min) kreni s 4-5 peasanta na protivnikovu bazu i oko baze gradi towere (4-6) i upgreajdaj ih da mogu bacat strijele i tak cek mu toweri polako unistavat bazu i nece se moci razvijat dok nece do kraja popusit, a ako ce biti neki zilavi mozes si u pozadini napravit neku malu vojsku... probaj tak jos to malo usavrsi i pobjedit ces sigurno... tak je mene jedan lik na b.net-u pa sam poludio :fof:A šta misliš da će protivnik samo gledati kako on radi towere.Ta ideja je dobra kad masu vojske.Gargoylje je dobro sa dryadama tuć,sa poisonom ih uspore i tako je lakše sredit.

Stryder
03-12-2007, 20:06
neznam cija je to taktika il sta...no znam da se raod o gargoylima...zelim sredit frenda...ali lik koristi tu taktiku...napravi oko 10 gargoyla u roku od 15 minuta...ali od pocetka igre do tad ih ima barem 10...znam kako se igra...no bilo bi mi glupo koristiti istu taktiku...zna li neko kako bi ga pobjedio i sa kojom rasom(znam sa svim rasama igrat)...

evo ovako protiv gargoyla
ORC taktika:
fast tech na tier2 i radi raidere i ne zaboravi razvit ensare...
Znači preporučam ovakvu igru...1heroj FarSeer i s njim ideš creepat i nabijat lv-e + nekoliko gruntova...što prije na tier2 i napravi beastry i radi raidere jer oni su sa ensare protiv fly jedinica vrlo jaki a za second hero preporučam shadow priest da ti heala raidere
Undead Taktika je da radiš paukove i da razviješ mrežu te time postižeš da su i oni jako jaki protiv fly jedinica :D


EDIT : Tek sad vidim kolko je post star :(

Maxo
05-12-2007, 14:26
Hmm... Zanimljiv thread!
Evo par prijedloga:
Sa elfom: warden (fan of knives) i panda, mass dryada, a onda mecici;
Sa humanom: riflecasteri, archimage lvl 3 = gg;
Sa orcom: ja ne bih isho na garge protiv orca(bm i shismishi > garge, a orc tech > ud tech);
Sa udom: prilichno mislim da se moze counterovati sa death knightom , paucima i destroyerima ako je dobar timing, a ako ne radi mozesh i ti ic gargojle i licha prvog.
Hope this helps... Obrati mi se ako hocesh da testiramo neke od ovih stratova!

Nik51
06-12-2007, 01:24
Fly machin humana.Dođu te skoro ka peasant a dobri su u zraku.

KI KI
06-12-2007, 07:23
Fly machin humana.Dođu te skoro ka peasant a dobri su u zraku.
jako su dobri :rotfl:
drow rangerica ih pwna solo

Maxo
07-12-2007, 19:05
jako su dobri :rotfl:
drow rangerica ih pwna solo
Al ih ne pwnuju gargojli,hipogrifi ni dragonhawkovi...Wanna try???

KI KI
07-12-2007, 21:24
jako su dobri :rotfl:
drow rangerica ih pwna solo
Al ih ne pwnuju gargojli,hipogrifi ni dragonhawkovi...Wanna try???
I don't wanna try
neigram obicni Wc3

Rang€r
07-12-2007, 23:26
jel mi moze ko reci kakvu taktiku za humane ili elfove, jer sam totalni njub, tolko sam pop*zdio, da sam skoro prestao igrat w3, sad samo dotu, dok ne skuzim igrat ovo cudo... nisam navikao na takav brz RTS, malo na jedan kraje mape fajt, malo na drugi, vojska tamo, baza tamo, jooooj gold mine colapsed a u pm... itd. itd.

Stryder
08-12-2007, 11:56
teško je napisati taktiku za neku rasu...Ovisi protiv kog igraš, protiv koje rase, koja mapa....na početku teme revenion je rekao što ga muči, s kojom rasom igra i koju taktiku koristi njegov protivink, pa sam njemu mogao odgovoritit....A tebi bih ti preporučio
da odeš na ovu stranicu http://wcreplays.com/Si skineš si par replay-a pogledaš i da pročitaš malo po forumu jer ima objašjeno sve za svaku rasu...

Maxo
08-12-2007, 12:15
Ja josh uvijek ne znam igrat :( ... Mislim da nisam nadoshao u chamu je poenta igre, ustvari, ja mogu pobijedit protiv nekog igracha zato shto sam iskusniji, ali pravi igrachi znaju poniziti...
Ono shto do sad znam: izaberi jednu rasu(shto ih imash vishe teze je igrati), gledaj replaye i zapamti stratove(shta se pravi protiv chega, koju ti taktiku da igrash, tajming i ostalo), mislim da je vazno imati konkurenciju (jednog chovjeka koji je istog ili slichnog iskustva, il josh bolje, da je mnogo iskusniji) jer je bezveze da igrash sam na netu (ko shto ja radim, pa dodjem na turnir i dobijem batne), nakon svega toga sa vjezbom dolazi i micro i macro (izvlachenje jedinica, unaprjedjivanje baze, build order).
Ja znam sve to, al izgleda da ima josh neshto shto se mora znat da bi bio pro...

7DaysBakeRolls
08-12-2007, 17:06
Maxo je u potpunosti upravu.. ja sam sa njim igrao non stop neko vrijeme a onda smo pocheli pit i prestali igrat u lanu.. :D morash jednostavno da izaberesh rasu sa kojom mislish igrat i goni... takodje imash replay-e koje MORASH obavezno GLEDAT. za pochetnike(Noobove) najbolje je da uzmesh orkove jer tu i nije bash potrebno mnogo micra iako su najbolji igrachi sveta orkovi i micraju kao zivotinje... ORC se "kao" smatra za pochetnichku rasu iako je ista kao i sve druge... Morash takodje da skontash koji napad ide protiv kog armora, a to i nije bash "mnogo" teshko za skontat.. GL&HF

UNDEAD RULEZ!!!

Stryder
08-12-2007, 17:30
Ja sam prvo počeo sa Humanima , zatim sam sa Night Elfovima a sada igram sa Orcima....

Iron Storm
08-12-2007, 17:38
Ovako, predlažem prvo svim početnicima da prijeđu kampanju koje ima malo po malo svaku rasu demonstriraju, i to prvo RoC zatim TFT. Svaka rasa ima svoj specifičan tip igre kojim bi se trebali naučiti koristiti. Night Elfovi imaju jak afinitet prema ranged napadima i magiji, te mogu dalje vidjeti po mraku i po mraku su nevidljivi, ljudi su prilagođeni svemu, orkovi su najbolji melee, a undeadovi... u rojevima :D ali manjim. Slažem se s ljudima koju kažu da treba odabrati jednu rasu i nju gurati, ali ja osobno preferiram random jer sam se naučio sa svima igrati, i lakše se mogu prilagoditi protivniku. Istina da je to teže, ali tko savlada sve rase, ako je dobar igrač, nezaustavljiv je...

Rang€r
08-12-2007, 18:04
fala svima na pomoci...

sad idem probat izdrzat s nekim vise od 5 minuta :)

Shadowww
08-12-2007, 20:22
ja poceo s NE i zavrsio s NE.. pocetnicima definitvno ne preporucam tu rasu jer je pre pre pre teska za microat.. archeri su jebeno slabi i opcenito uniti imaju malo hpa :S

inace iz mojeg iskustva pobjedjuje onaj koji ima bolji MICRO.. micro je alfa i omega warcrafta. macro se da naucit za cas.. prekopirat buildeve od pro igraca je najmanji problem, al za naucit pro microat unite treba godine iskustva.. i tu ja suxam najvise :cry:

Marcellius09
08-12-2007, 21:09
ma meni sa ne ide sve dobro , samo zapnem kad protivnika treba dokrajcit

Maxo
11-12-2007, 00:10
Ovako, predlažem prvo svim početnicima da prijeđu kampanju koje ima malo po malo svaku rasu demonstriraju, i to prvo RoC zatim TFT. Svaka rasa ima svoj specifičan tip igre kojim bi se trebali naučiti koristiti. Night Elfovi imaju jak afinitet prema ranged napadima i magiji, te mogu dalje vidjeti po mraku i po mraku su nevidljivi, ljudi su prilagođeni svemu, orkovi su najbolji melee, a undeadovi... u rojevima :D ali manjim. Slažem se s ljudima koju kažu da treba odabrati jednu rasu i nju gurati, ali ja osobno preferiram random jer sam se naučio sa svima igrati, i lakše se mogu prilagoditi protivniku. Istina da je to teže, ali tko savlada sve rase, ako je dobar igrač, nezaustavljiv je...

Heh, lichno mislim da nema shanse da random igrach bude "nezaustavljiviji" od igracha koji se upraksao sa jednom rasom, mislim, zashto nije najbolji igrach na svijetu random? Zato shto gubi partiju makar u jednom matchupu... (izaberi jednu rasu i imash 1*4=4 matchupa, izaberi random i imash 4*4=16 matchupa za koje trebash biti spreman a to nije malo manje)
Ja sam naravno, kao i uvijek, voljan da ti pustim da mi dokazesh :) ...
A shto se tiche kampanje, mislim da bi moglo biti korisno da se predje RoC, ali da u TFT-u nema mnogo za nauchit... Chuo sam da Grubby nije presho kampanju "zbog glupe priche", FFS... :twisted:
@ Shadowww : Nerijetko se desi da je strat>micro, imam toliko noskill stratova(pogotovo protiv NE :) ), i uz pomoc njih sam siguran da mogu imati preko 50%, u pet minuta, i bez trunke mikra...

Systematic Reverse
11-12-2007, 01:17
kog boli kurac za grubbya? Igrash zbog sebe, ako ti se svidi ok, ako ne ne. Brijem da nema te budale da neche igrat kampanju zbog grubbya :rotfl:

Stryder
11-12-2007, 10:09
Ja isto još nisam prešo kampanju do kraja ali sam juče ownao u igraoni 1vs2
dva lika :wink:

Maxo
13-12-2007, 11:20
kog boli ***** za grubbya? Igrash zbog sebe, ako ti se svidi ok, ako ne ne. Brijem da nema te budale da neche igrat kampanju zbog grubbya :rotfl:
:) Moja poenta = ne morash prec kampanju da bi bio pro, a ne - nemoj prec kampanju zato shto nije grubby...
Al u svakom sluchaju, ja bih je radije presho zato shto valja. ^^
Moze bit i korisna, jer cesh tako saznat da se undeadovi regenerishu samo kad su na blightu, da se elfovi regenerishu po noci bolje nego po danu, da su orkovi retardirani i da se skoro nikako ne regenerishu... :)

Marcellius09
13-12-2007, 12:41
kog boli ***** za grubbya? Igrash zbog sebe, ako ti se svidi ok, ako ne ne. Brijem da nema te budale da neche igrat kampanju zbog grubbya :rotfl:
:) Moja poenta = ne morash prec kampanju da bi bio pro, a ne - nemoj prec kampanju zato shto nije grubby...
Al u svakom sluchaju, ja bih je radije presho zato shto valja. ^^
Moze bit i korisna, jer cesh tako saznat da se undeadovi regenerishu samo kad su na blightu, da se elfovi regenerishu po noci bolje nego po danu, da su orkovi retardirani i da se skoro nikako ne regenerishu... :)
a humani ?

Systematic Reverse
13-12-2007, 15:43
lol

Maxo
16-12-2007, 18:55
Humani imaju zgodne sorserice :)