PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Battle for Middle-earth II, The Rise of the witch king



demetrius
03-12-2006, 14:30
je ko udomio,da kaže dojmove??čitam 1 nova rasa i nove jedinice za svaku prijašnju rasu.

Prince-Artas
03-12-2006, 15:38
čini me se zanimljiva najviše zbog priče

LeftY
03-12-2006, 18:23
nabavio ali jos nisam uspio instalirat jer nemam mjesta na disku

WEASEL
03-12-2006, 18:30
tko je nova rasa?

Teon
03-12-2006, 18:57
Hajde ljudi, bas nas (mene) zanima (i to jako), viva la LOTR i Witch-King Lord of Angmar

Eddie9
03-12-2006, 19:08
mmmmmm nisam nit znao za tu ekspanziju :gitara:

Gauss
03-12-2006, 22:51
Može neki link il nešto?

rave_or_die
04-12-2006, 00:13
poboljsali su AI i ragdoll fiziku
edit:nova fakcija se zove Angmar
njezini uniti se sastoje od:
hill trolls
snow trolls
dire wolves
Black Numenoreans
Dark Dunedain
thrall master
sorcerer
heroji:
Witch-King
Rhogash
Hwaldar
Whisperer
----------------------
opsirnije na http://www.gamespot.com/pc/strategy/bat ... ode=recent (http://www.gamespot.com/pc/strategy/battleformiddleearth2witchking/news.html?sid=6161011&mode=recent)
ako znate engleski

Ementaler
04-12-2006, 00:31
Može neki link il nešto?

Evo najave:
http://www.hcl.hr/index.php?option=com_ ... &Itemid=69 (http://www.hcl.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=2273&Itemid=69)

LeftY
04-12-2006, 00:45
igra ima ragdoll fiziku?

rave_or_die
04-12-2006, 00:46
igra ima ragdoll fiziku?

pa tako govore da su je stavii i poboljsali Ai ..gledo sam neki gameplay movie na gamespotu di se bas primjetila ragdoll fizika

4Non1MuS
04-12-2006, 09:20
Joooooooj ekspanzije, pun mi je ***** tih ekspanzija...
Šta nisu to odma sve stavili u igru...

LeftY
04-12-2006, 09:55
igra ima ragdoll fiziku?

pa tako govore da su je stavii i poboljsali Ai ..gledo sam neki gameplay movie na gamespotu di se bas primjetila ragdoll fizika

nebi bas reko da je ragdoll

Kenyi
04-12-2006, 09:59
Joooooooj ekspanzije, pun mi je ***** tih ekspanzija...
Šta nisu to odma sve stavili u igru...

da bi vise zaradili.tacka

flander
04-12-2006, 14:10
dost više tog LOTRa,več mi se sere od LOTRA i Star Wars-a. Imali dobre filmove i gotovo a ne sad bi oni neku igru iz toga napravili, moš' mislit

Arbiter of Change
04-12-2006, 18:15
dost više tog LOTRa,več mi se sere od LOTRA ....

Također. Jedino je BfME 1 valjao, ovaj drugi je samo eksploatacija licence. :?

LeftY
04-12-2006, 19:07
dost više tog LOTRa,več mi se sere od LOTRA i Star Wars-a. Imali dobre filmove i gotovo a ne sad bi oni neku igru iz toga napravili, moš' mislit

ma sve na istu shemu davaju

07-12-2006, 00:21
Ne znam, nemam ga ali niti ne namjeravam imati. BFME 2 mi je dovoljan.

WEASEL
08-12-2006, 18:54
dost više tog LOTRa,več mi se sere od LOTRA ....

Također. Jedino je BfME 1 valjao, ovaj drugi je samo eksploatacija licence. :?

umm prvi je imao licencu na film, drugi na knjigu, pa mi je zato bolji drugi

Arbiter of Change
08-12-2006, 19:45
dost više tog LOTRa,več mi se sere od LOTRA ....

Također. Jedino je BfME 1 valjao, ovaj drugi je samo eksploatacija licence. :?

umm prvi je imao licencu na film, drugi na knjigu, pa mi je zato bolji drugi

Crap, drugi je postao generic fantasy RTS kad su uveli vilenjake, patuljke itd.

Teon
08-12-2006, 21:26
[quote=flander]dost više tog LOTRa,več mi se sere od LOTRA ....

Također. Jedino je BfME 1 valjao, ovaj drugi je samo eksploatacija licence. :?

umm prvi je imao licencu na film, drugi na knjigu, pa mi je zato bolji drugi

Crap, drugi je postao generic fantasy RTS kad su uveli vilenjake, patuljke itd.[/quote:sbb3wazb]

Da ali time se priblizio knjizi (sto mi je bolje), no to su trebali napraviti u prvom vec, time bi imali komplet Battle for Middle-Earth (i film i knjigu), daklem dvojka jest bolja ali kad smo vec vidjeli jedinicu ona znatno smanjuje tu vrijednost, jer velikog pomaka nije bilo te je izasla "prekasno" u odnosu na ostale igre

No uglavnom ova tema se tice expanzije, pa da li ima ikakvih pozitivnih dojmova (zasigurno bi fanovi LOTRa - KNJIGESzeljeli ih cut)

EDIT: Generic, omg, pa vecina fantasy igara i nekih knjiga je bilo napravljeno prema fantasy svijetu Tolkiena (no ne znam, mozda je Tolkien druge starije kopirao, ali nove zasigurno nije, lol) Pogledajte samo Warcraft i BTW Blizzardove prve igre su bile mislim LOTR tematike, pa znaju kako onda slozit fantasy (eh da Blizzard je zakon, da su njemu dali licencu sta bi bilo)

WEASEL
08-12-2006, 21:34
[quote=flander]dost više tog LOTRa,več mi se sere od LOTRA ....

Također. Jedino je BfME 1 valjao, ovaj drugi je samo eksploatacija licence. :?

umm prvi je imao licencu na film, drugi na knjigu, pa mi je zato bolji drugi

Crap, drugi je postao generic fantasy RTS kad su uveli vilenjake, patuljke itd.

Da ali time se priblizio knjizi (sto mi je bolje), no to su trebali napraviti u prvom vec, time bi imali komplet Battle for Middle-Earth (i film i knjigu), daklem dvojka jest bolja ali kad smo vec vidjeli jedinicu ona znatno smanjuje tu vrijednost, jer velikog pomaka nije bilo te je izasla "prekasno" u odnosu na ostale igre

No uglavnom ova tema se tice expanzije, pa da li ima ikakvih pozitivnih dojmova (zasigurno bi fanovi LOTRa - KNJIGESzeljeli ih cut)

EDIT: Generic, omg, pa vecina fantasy igara i nekih knjiga je bilo napravljeno prema fantasy svijetu Tolkiena (no ne znam, mozda je Tolkien druge starije kopirao, ali nove zasigurno nije, lol) Pogledajte samo Warcraft i BTW Blizzardove prve igre su bile mislim LOTR tematike, pa znaju kako onda slozit fantasy (eh da Blizzard je zakon, da su njemu dali licencu sta bi bilo)[/quote:72tax176]

da, a starcraft rase zerg i prottos su uzeli iz warhammera koji je isto kopitao lotr ali barem u svemiru (nemojte me krivo shvatit, starcraft roxxa)

Arbiter of Change
08-12-2006, 21:38
EDIT: Generic, omg, pa vecina fantasy igara i nekih knjiga je bilo napravljeno prema fantasy svijetu Tolkiena (no ne znam, mozda je Tolkien druge starije kopirao, ali nove zasigurno nije, lol) Pogledajte samo Warcraft i BTW Blizzardove prve igre su bile mislim LOTR tematike, pa znaju kako onda slozit fantasy (eh da Blizzard je zakon, da su njemu dali licencu sta bi bilo)

Ironično je da je igra generic, nisam ja ništa spominjao tzv. Lore, koji je postavio određene temelje za fantasy žanr kakvog danas znamo.

Teon
08-12-2006, 21:53
Eh sta se moze, sve je kopija kopije no stvar je tko to bolje napravi, daklem da BfME nije LOTR, igra je katastrofa (ali...)
Naravno da StarCraft roxxa imam jos uvijek i BroodWar, he he cak na kompu imam 98 za to (Blizzard :pray: ) *odlazi igrat Diablo, War ili Star*

Herr Schnitzel
09-12-2006, 15:52
[quote=flander]dost više tog LOTRa,več mi se sere od LOTRA ....

Također. Jedino je BfME 1 valjao, ovaj drugi je samo eksploatacija licence. :?

umm prvi je imao licencu na film, drugi na knjigu, pa mi je zato bolji drugi

Crap, drugi je postao generic fantasy RTS kad su uveli vilenjake, patuljke itd.[/quote:3if965mz]

Kako? Mislim, elfovi i midgeti su vazni u Tolkienovom svijetu...

Arbiter of Change
09-12-2006, 16:29
[quote="Arbiter of Change":1kdyfr6k][quote=flander]dost više tog LOTRa,več mi se sere od LOTRA ....

Također. Jedino je BfME 1 valjao, ovaj drugi je samo eksploatacija licence. :?

umm prvi je imao licencu na film, drugi na knjigu, pa mi je zato bolji drugi

Crap, drugi je postao generic fantasy RTS kad su uveli vilenjake, patuljke itd.[/quote:1kdyfr6k]

Kako? Mislim, elfovi i midgeti su vazni u Tolkienovom svijetu...[/quote:1kdyfr6k]

Pa dajte shvatite što pričam :D ; generic RTS, nisam ja spominjao LotR Lore.