PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gears of War



MarkaN
02-12-2006, 18:40
NEXT-GEN IS NOW!

To možemo pročitati na svakom gamerskom sajtu koji je recenzirao ovu igru, kod nas su ti sajtovi Shuma i LNL. Uvjerite se u kvalitetu Unreal 3 Engine-a pogledom na ove screenove - http://lnl.com.hr/view/479/

a također vam nebi bilo na odmet pročitati recenzije:
Shuma link - http://www.shuma.org/recenzija.asp?id=94
LOCK´N´LOAD link - http://lnl.com.hr/view/480/

Kron
02-12-2006, 18:42
Nije za moju grafu :)
ali inace mi se sviđa

Kiklop
02-12-2006, 19:02
ALTERNATIVA Duke Nukem, Ghost Recon, Half-Life

PLUS Evolucija tehnologije, igrivost, općenita kvaliteta, dizajn i koncept...
MINUS Mane smrtnika, nepotpuna interakcija... "Oću jooošššš" sindrom... Nijemci se neće baš naigrati...

OCJENA 95%

DOJAM Najbolji TPS koji je ugledao svijetlo dana (i tamu kmice ;-)

samo kaj ne izlazi na PC :(

MarkaN
02-12-2006, 19:21
nije li to za xbox 360?

Da. Samo za XBox 360.

Postoje neke naznake da bi mogao izaći za PC, no za sada to su sve TRAČEVI.

goGAMERo
02-12-2006, 19:40
Jedna, jedina igra radi koje poželim ukrasti starom karticu i kupiti x kutiju 360 :)

Prince-Artas
02-12-2006, 20:09
Gears of War mi neliči na nekakav nex gen :)
a o igri nemam šta raspravljat jer je nema na pc-u

Kiklop
02-12-2006, 20:42
Gears of War mi neliči na nekakav nex gen :)
a o igri nemam šta raspravljat jer je nema na pc-uto je zato jer imas modemsku vezu pa nisi pogledo gameplay filmice da vidis to u pokretu

Rocchiro
02-12-2006, 20:45
ako izgleda dobro na konzoli,onda je stvarno next gen

Arbiter of Change
02-12-2006, 20:50
ako izgleda dobro na konzoli,onda je stvarno next gen

Koji sarkazam. :D

IgGy
03-12-2006, 01:14
NEXT-GEN IS NOW!

To možemo pročitati na svakom gamerskom sajtu koji je recenzirao ovu igru, kod nas su ti sajtovi Shuma i LNL. Uvjerite se u kvalitetu Unreal 3 Engine-a pogledom na ove screenove - http://lnl.com.hr/view/479/

a također vam nebi bilo na odmet pročitati recenzije:
Shuma link - http://www.shuma.org/recenzija.asp?id=94
LOCK´N´LOAD link - http://lnl.com.hr/view/480/

Oh n0es! Teh neXt gEn cAme to rUlz0r uS aLl!!!11

That (http://www3.incrysis.com/screenshots/crysis-jungle-patrol-evening.jpg)Scan't (http://www3.incrysis.com/screenshots/crysis-jungle-shootout.jpg)Sbe (http://www3.incrysis.com/screenshots/crysis-inside-chopper.jpg)Strue (http://news.teamxbox.com/xbox/11651/Crytek-Next-Gen-Consoles-Are-Too-Weak-for-Crysis/)S!!!11 (http://schizophrenic1.tripod.com/fanboy.GIF)

W3DR4N
03-12-2006, 02:37
Jel samo meni te nove igre izgledaju nerealno, plastično i premazano svim mastima. Grafika nazaduje radi loše uporabe efekata.

MarkaN
03-12-2006, 12:23
Jel samo meni te nove igre izgledaju nerealno, plastično i premazano svim mastima. Grafika nazaduje radi loše uporabe efekata.

pa jedino mi face likova djeluju tako, sve ostalo je u usponu... ako se mene pita...

IgGy - svaka čast Crysis-u, ali čisto sumnjam da će ispasti ovako dobro kao Gears Of War. Isto tako kažem da me FarCry uopće nije oduševio kad je izašao jer je u mnogočemu bio samo grafički demonstrator, a ne IGRA. Kad sam vidio uskamenjene face onih "takozvanih" plaćenika želudac mi se okrenuo :yuck:

Ali Gears Of War je jebeno dobra igra. Oderi cijelu igru, uzmi joj enigine, uzmi joj fizikalne modele i svejedno će ona biti odlična! Jer je igriva, jer ima nenadjebiv dizajn koji nebi napravilo 10 Carmacka i Levelorda i ima priču koja je duboka i ubada u srž teme koja ima svoje značenje! A tijek priče usred igre, dijaloge, skriptirane scene... i sve ostalo da ne spominjem.

Ako je jedan Halo nakon nekoliko godina došao na PC i dobio ogromnih 90% onda se pitam kako će GoW proći ako uopće izađe na PC :kill:

Burek_fr0m_SPACE
03-12-2006, 12:27
10 Carmacka i Levelorda
Običan um smrtnika ne bi uspio u potpunosti shvatiti šta bi bilo u stanju napraviti 10 Carmacka i Levelorda...

MarkaN
03-12-2006, 12:30
10 Carmacka i Levelorda
Običan um smrtnika ne bi uspio u potpunosti shvatiti šta bi bilo u stanju napraviti 10 Carmacka i Levelorda...

ok, to je rečeno malo metaforično :)

mravojed19
03-12-2006, 12:58
Jel samo meni te nove igre izgledaju nerealno, plastično i premazano svim mastima. Grafika nazaduje radi loše uporabe efekata.

Ne bih rekao nazaduje,nego ide u krivom smjeru. Lica likova izgledaju pomalo čudno,da,ali priroda,voda,urbani prostori itd su sve realniji.

dugi
03-12-2006, 12:58
Jel samo meni te nove igre izgledaju nerealno, plastično i premazano svim mastima. Grafika nazaduje radi loše uporabe efekata.

pa jedino mi face likova djeluju tako, sve ostalo je u usponu... ako se mene pita...

IgGy - svaka čast Crysis-u, ali čisto sumnjam da će ispasti ovako dobro kao Gears Of War. Isto tako kažem da me FarCry uopće nije oduševio kad je izašao jer je u mnogočemu bio samo grafički demonstrator, a ne IGRA. Kad sam vidio uskamenjene face onih "takozvanih" plaćenika želudac mi se okrenuo :yuck:

Ali Gears Of War je jebeno dobra igra. Oderi cijelu igru, uzmi joj enigine, uzmi joj fizikalne modele i svejedno će ona biti odlična! Jer je igriva, jer ima nenadjebiv dizajn koji nebi napravilo 10 Carmacka i Levelorda i ima priču koja je duboka i ubada u srž teme koja ima svoje značenje! A tijek priče usred igre, dijaloge, skriptirane scene... i sve ostalo da ne spominjem.

Ako je jedan Halo nakon nekoliko godina došao na PC i dobio ogromnih 90% onda se pitam kako će GoW proći ako uopće izađe na PC :kill:
Halo mi nije valjao nista, radio je nikako i po meni totalno konzolaska igra sa tek nekoliko svijetlih trenutaka kao stu su povremeno nabrijana akcija i humor, ali kakva korist kad je izvedba bila dosta losa i u tom je trenutku na pc bilo puno boljih igri.Probao sam igrati neke FPS-ove na ps2 i ispadaju smjesne naspram fps-ova na pc-u.Bez misa i tipkovnice je to jako jadno.Jedino na Wii mi to izgleda stvarno super i revolucionarno i ako bi kupovao konzolu onda bi to bio Wii bas zbog fora igri koje ne imitiraju igranje na pc kao sto to radi x360 ili ps2/ps3.O cijeni ove zadnje dve konzole za koje je potreban i hdtv netreba ni trositi slova.I kao sto je vec neko napisao "kad jednom probas meso tesko da ces se zasititi zelja".Nema do pc a kod konzola po meni novi Wii jedino zasluzuje pozornost.Fc je i danas nenadjebiv a Crysis ce jedino na pc izgledati i raditi kako je zamisljeno.Ako ikada i dodje na x360 ili ps3 biti ce to samo puna jadnija verzija iste igre.Gears Of War nisam probao ali po slikama je grafika losija nego na mom piceku u npr Far Cry-u,HL2 E1,CD2 .Istina sudim samo po slikama .A igrivost jedne takve igra sa gljivama u uspredbi sa misem i tipkovnicom je ko nebo i zemlja.

MarkaN
03-12-2006, 13:04
Jel samo meni te nove igre izgledaju nerealno, plastično i premazano svim mastima. Grafika nazaduje radi loše uporabe efekata.

pa jedino mi face likova djeluju tako, sve ostalo je u usponu... ako se mene pita...

IgGy - svaka čast Crysis-u, ali čisto sumnjam da će ispasti ovako dobro kao Gears Of War. Isto tako kažem da me FarCry uopće nije oduševio kad je izašao jer je u mnogočemu bio samo grafički demonstrator, a ne IGRA. Kad sam vidio uskamenjene face onih "takozvanih" plaćenika želudac mi se okrenuo :yuck:

Ali Gears Of War je jebeno dobra igra. Oderi cijelu igru, uzmi joj enigine, uzmi joj fizikalne modele i svejedno će ona biti odlična! Jer je igriva, jer ima nenadjebiv dizajn koji nebi napravilo 10 Carmacka i Levelorda i ima priču koja je duboka i ubada u srž teme koja ima svoje značenje! A tijek priče usred igre, dijaloge, skriptirane scene... i sve ostalo da ne spominjem.

Ako je jedan Halo nakon nekoliko godina došao na PC i dobio ogromnih 90% onda se pitam kako će GoW proći ako uopće izađe na PC :kill:
Halo mi nije valjao nista, radio je nikako i po meni totalno konzolaska igra sa tek nekoliko svijetlih trenutaka kao stu su povremeno nabrijana akcija i humor, ali kakva korist kad je izvedba bila dosta losa i u tom je trenutku na pc bilo puno boljih igri.Probao sam igrati neke FPS-ove na ps2 i ispadaju smjesne naspram fps-ova na pc-u.Bez misa i tipkovnice je to jako jadno.Jedino na Wii mi to izgleda stvarno super i revolucionarno i ako bi kupovao konzolu onda bi to bio Wii bas zbog fora igri koje ne imitiraju igranje na pc kao sto to radi x360 ili ps2/ps3.O cijeni ove zadnje dve konzole za koje je potreban i hdtv netreba ni trositi slova.I kao sto je vec neko napisao "kad jednom probas meso tesko da ces se zasititi zelja".Nema do pc a kod konzola po meni novi Wii jedino zasluzuje pozornost.Fc je i danas nenadjebiv a Crysis ce jedino na pc izgledati i raditi kako je zamisljeno.Ako ikada i dodje na x360 ili ps3 biti ce to samo puna jadnija verzija iste igre.Gears Of War nisam probao ali po slikama je grafika losija nego na mom piceku u npr Far Cry-u,HL2 E1,CD2 .Istina sudim samo po slikama .A igrivost jedne takve igra sa gljivama u uspredbi sa misem i tipkovnicom je ko nebo i zemlja.

kad si PC Fanboy :)

Ja volim igrati i na konzolama i na PC-u. PC mi služi za strategije i pucačine, a konzole za sve ostalo. A neznam... koje si ti to slike gledao da su lošije od H-L2 i FC-a!? :fof:

mravojed19
03-12-2006, 13:06
Halo je dobar,zbog glazbe i atmosfere,ima mi ono nešto.jebga.

sa ostalim se svim slazem osim da gears of war izgleda lošije od navedenih igara. unreal 3 engine je zasad bog grafike,pogledaj ti te screenove malo opet :P

W3DR4N
03-12-2006, 13:10
Jel samo meni te nove igre izgledaju nerealno, plastično i premazano svim mastima. Grafika nazaduje radi loše uporabe efekata.

Ne bih rekao nazaduje,nego ide u krivom smjeru. Lica likova izgledaju pomalo čudno,da,ali priroda,voda,urbani prostori itd su sve realniji.

Kako sam rekao - loša uporaba efekata. Sve bi izgledalo prekrasno da se toliko ne pretjeruje s tim glazurama. Likovi izgledaju kao Kenovi i Barbike, oružja kao plastične imitacije pravih, a auti kao burago autići za 12kn.

dugi
03-12-2006, 13:15
Halo je dobar,zbog glazbe i atmosfere,ima mi ono nešto.jebga.

sa ostalim se svim slazem osim da gears of war izgleda lošije od navedenih igara. unreal 3 engine je zasad bog grafike,pogledaj ti te screenove malo opet :P

Eto pogledo ih ponovno i nisu mi nista ljepse,sve je neka mutnjikavo zblurano i nazubljeno bez pogleda u daljinu jer da su radili vece lokacije jadni x360 bi se ugusio vlastitim texturama .Pogledaj si GRAW na pc pa usporedi nebo i zemlja. :gitara:

MarkaN
03-12-2006, 13:22
Halo je dobar,zbog glazbe i atmosfere,ima mi ono nešto.jebga.

sa ostalim se svim slazem osim da gears of war izgleda lošije od navedenih igara. unreal 3 engine je zasad bog grafike,pogledaj ti te screenove malo opet :P

Eto pogledo ih ponovno i nisu mi nista ljepse,sve je neka mutnjikavo zblurano i nazubljeno bez pogleda u daljinu jer da su radili vece lokacije jadni x360 bi se ugusio vlastitim texturama .Pogledaj si GRAW na pc pa usporedi nebo i zemlja. :gitara:

Igrao sam GRAW ina PC-u i na XB 360, a Gears Of War već drugi put prelazim i tvoje riječi ne drže vodu. Ako misliš da Unreal 3 Engine nije u stanju to izvesti onda se grdno varaš. A XBox 360 nije jadan! Ima 3 dual-thread jezgre od 3.2 GHz, GeForce grafulju ranga 7800 i 512MB RAM-a koji su fleksibilni i za razliku od PC-a ima OPTIMIZIRANE IGRE!

mravojed19
03-12-2006, 13:25
unreal 3 moze izvesti scene sa ogromnim prostorima e sad kako bi kutija to prozvakala...GRAW izgleda lijepo,fkors,ali mi je gears ljepši. ima neki poseban style.
iako crysis sve to pwna :D

dugi
03-12-2006, 13:35
Halo je dobar,zbog glazbe i atmosfere,ima mi ono nešto.jebga.

sa ostalim se svim slazem osim da gears of war izgleda lošije od navedenih igara. unreal 3 engine je zasad bog grafike,pogledaj ti te screenove malo opet :P

Eto pogledo ih ponovno i nisu mi nista ljepse,sve je neka mutnjikavo zblurano i nazubljeno bez pogleda u daljinu jer da su radili vece lokacije jadni x360 bi se ugusio vlastitim texturama .Pogledaj si GRAW na pc pa usporedi nebo i zemlja. :gitara:

Igrao sam GRAW ina PC-u i na XB 360, a Gears Of War već drugi put prelazim i tvoje riječi ne drže vodu. Ako misliš da Unreal 3 Engine nije u stanju to izvesti onda se grdno varaš. A XBox 360 nije jadan! Ima 3 dual-thread jezgre od 3.2 GHz, GeForce grafulju ranga 7800 i 512MB RAM-a koji su fleksibilni i za razliku od PC-a ima OPTIMIZIRANE IGRE!

Sve si rekao i pokazo koliko znas.Uopce nema nvidiu nego atija .Ti ocito imas jedinstveni primjerak da sam na tvome mjestu prodo bi ju za ogromne novce :rotfl:

MarkaN
03-12-2006, 13:40
Halo je dobar,zbog glazbe i atmosfere,ima mi ono nešto.jebga.

sa ostalim se svim slazem osim da gears of war izgleda lošije od navedenih igara. unreal 3 engine je zasad bog grafike,pogledaj ti te screenove malo opet :P

Eto pogledo ih ponovno i nisu mi nista ljepse,sve je neka mutnjikavo zblurano i nazubljeno bez pogleda u daljinu jer da su radili vece lokacije jadni x360 bi se ugusio vlastitim texturama .Pogledaj si GRAW na pc pa usporedi nebo i zemlja. :gitara:

Igrao sam GRAW ina PC-u i na XB 360, a Gears Of War već drugi put prelazim i tvoje riječi ne drže vodu. Ako misliš da Unreal 3 Engine nije u stanju to izvesti onda se grdno varaš. A XBox 360 nije jadan! Ima 3 dual-thread jezgre od 3.2 GHz, GeForce grafulju ranga 7800 i 512MB RAM-a koji su fleksibilni i za razliku od PC-a ima OPTIMIZIRANE IGRE!

Sve si rekao i pokazo koliko znas.Uopce nema nvidiu nego atija :rotfl:

A jebote fakat ZAJEB! :) Još ne vjerujem! Da, da! Ima ATi Xenon ranga X1800!

ali bitno da moji argumenti drže vodu! :kill: :boohoo:

Wizard
03-12-2006, 14:03
neznam zasto svaka vaka tema ide u raspravu PC vs. sve ostale konzole, te rasprave su glupe i bespotrebne,GoW nisam igra, ne izgleda mi lose, ali niti pretjerano dobro,graika je odlicna i to je cinjenica, kao sto jei cinjenica da ce na PC-u biti grafika puno bolja na par miseci, ali to su bespotrebne rasprave koje se uvijek svode na isto i nikad nema pobjednika jer svak ima svoje misljenje sta je bolji i za sta i sl. :?

Prince-Artas
03-12-2006, 15:41
Halo je dobar,zbog glazbe i atmosfere,ima mi ono nešto.jebga.

sa ostalim se svim slazem osim da gears of war izgleda lošije od navedenih igara. unreal 3 engine je zasad bog grafike,pogledaj ti te screenove malo opet :P

Eto pogledo ih ponovno i nisu mi nista ljepse,sve je neka mutnjikavo zblurano i nazubljeno bez pogleda u daljinu jer da su radili vece lokacije jadni x360 bi se ugusio vlastitim texturama .Pogledaj si GRAW na pc pa usporedi nebo i zemlja. :gitara:

Igrao sam GRAW ina PC-u i na XB 360, a Gears Of War već drugi put prelazim i tvoje riječi ne drže vodu. Ako misliš da Unreal 3 Engine nije u stanju to izvesti onda se grdno varaš. A XBox 360 nije jadan! Ima 3 dual-thread jezgre od 3.2 GHz, GeForce grafulju ranga 7800 i 512MB RAM-a koji su fleksibilni i za razliku od PC-a ima OPTIMIZIRANE IGRE!

Sve si rekao i pokazo koliko znas.Uopce nema nvidiu nego atija :rotfl:

A jebote fakat ZAJEB! :) Još ne vjerujem! Da, da! Ima ATi Xenon ranga X1800!

ali bitno da moji argumenti drže vodu! :kill: :boohoo:

x1800 lol a na pc tržištu je geforce 8800gtx koja duplo jača grafa, i igre za komp nisu i pravilu dobro optimiziranje i za to su krive konzole

Rocchiro
03-12-2006, 16:04
Jel samo meni te nove igre izgledaju nerealno, plastično i premazano svim mastima. Grafika nazaduje radi loše uporabe efekata.

Ne bih rekao nazaduje,nego ide u krivom smjeru. Lica likova izgledaju pomalo čudno,da,ali priroda,voda,urbani prostori itd su sve realniji.

Kako sam rekao - loša uporaba efekata. Sve bi izgledalo prekrasno da se toliko ne pretjeruje s tim glazurama. Likovi izgledaju kao Kenovi i Barbike, oružja kao plastične imitacije pravih, a auti kao burago autići za 12kn.

istina bome.tolko forsiraju daj HDR i slicnu sminku pa sve povrsine svijelte ko reflektori

MarkaN
03-12-2006, 19:37
Jel samo meni te nove igre izgledaju nerealno, plastično i premazano svim mastima. Grafika nazaduje radi loše uporabe efekata.

Ne bih rekao nazaduje,nego ide u krivom smjeru. Lica likova izgledaju pomalo čudno,da,ali priroda,voda,urbani prostori itd su sve realniji.

Kako sam rekao - loša uporaba efekata. Sve bi izgledalo prekrasno da se toliko ne pretjeruje s tim glazurama. Likovi izgledaju kao Kenovi i Barbike, oružja kao plastične imitacije pravih, a auti kao burago autići za 12kn.

istina bome.tolko forsiraju daj HDR i slicnu sminku pa sve povrsine svijelte ko reflektori

istina, no moram priznati da je to u Gears Of War-u vrlo pametno raspoređeno i apsolutno nemam prigovora. :wink:

IgGy
04-12-2006, 12:07
Inace, sto se tice same igre, Gears of War je current-gen igra 8)
Kao i svi ostali naslovi koji izlaze na current-gen konzolama (Xbox 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii).

goGAMERo
04-12-2006, 13:42
Inace, sto se tice same igre, Gears of War je current-gen igra 8)
Kao i svi ostali naslovi koji izlaze na current-gen konzolama (Xbox 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii).

:rotfl: :rotfl:

Došo najpametniji čovijek a u biti i jeste u pravu :)

MarkaN
04-12-2006, 18:04
Inace, sto se tice same igre, Gears of War je current-gen igra 8)
Kao i svi ostali naslovi koji izlaze na current-gen konzolama (Xbox 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii).

:rotfl: :rotfl:

Došo najpametniji čovijek a u biti i jeste u pravu :)

Hahaha, Wizard has spoken! BUAHAHAHAHA!!!!!!! :fof:

Wizard
04-12-2006, 18:17
Inace, sto se tice same igre, Gears of War je current-gen igra 8)
Kao i svi ostali naslovi koji izlaze na current-gen konzolama (Xbox 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii).

:rotfl: :rotfl:

Došo najpametniji čovijek a u biti i jeste u pravu :)

Hahaha, Wizard has spoken! BUAHAHAHAHA!!!!!!! :fof:Snemoj spominjat moje ime uzalud :D i IgGy kad nesto kaze to tocno kaze :D :pray: bas ka sta kaze ovi smajl - :pray: IgGy svaka ti dala.........vina iz bokala

Prince-Artas
04-12-2006, 19:42
ova preseravanja sa next gen konzolama i igrama idu mi na živce, next gen na konzolama nikad nije postojao niti će i jadni oni koje je microsoft i sony uvjerio drugačije

Wizard
04-12-2006, 21:32
Wii je next-gen, dok nedode u moje ruke, oda ce biti currect gen, ali i dalje najbolja konzola :pray: :pray: :pray:

Kiklop
04-12-2006, 21:35
Inace, sto se tice same igre, Gears of War je current-gen igra 8)
Kao i svi ostali naslovi koji izlaze na current-gen konzolama (Xbox 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii).pa normalnop da vise nisu next gen kad su izasle ali su zato new gen

MarkaN
05-12-2006, 17:56
Inace, sto se tice same igre, Gears of War je current-gen igra 8)
Kao i svi ostali naslovi koji izlaze na current-gen konzolama (Xbox 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii).pa normalno da vise nisu next gen kad su izasle ali su zato new gen

WORD!

Grimm-Reaper
16-09-2007, 00:23
WORNING! Ovo će potrajati, pa molim korisnike foruma za strpljenje.

Prvo: Iz pouzdanih izvora (majke mi, pouzdani su) znam da će Gears of War (nadalje GoW) biti izdan i za PC ali kako to zadnje vrijeme biva kao konverzija. Stoga znate što možete očekivati.

Drugo: Jesam li ja jedini kojem je dosta napucavanja protiv prevelikih čudovišta koristeći prevelika oružja na prevelikom čovjeku?

Treće: Majka priroda i Svemogući su se pobrinuli da svakom od nas smrtnika podari jedinstveni ukus i smisao za sve, pa tako i igre. Stoga postati "FarCry je katastrofa a Gears of War je zakon" nema previše smisla.

A sad o GoW općenito. Meni je dosta napucavanja prevelikih čudovišta koristeći prevelika oružja s prevelikom čovjekom. Iskreno, trailer mi se svidio, ali više je tome doprinjeo Gary Jules i Mad World nego sama ideja igre. Mislim, čudovište od pet metara i 800 kila s RPG launcherom na leđima, hold on a second. Ako se radi o čudovištima koje dolaze ispod kreveta, onda nek budu neke krvoločne beštije a ne "ono" što se da vidjeti na traileru. Možda i to (kao Ivanka Boljkovac) debelo možda, priča i ne bude tako loša i ova igra se bude mogla odigrati, ali sumnjam. Meni je kao gameru bitna priča i igrivost, ako ima dobre grafike, neka. Dobro uložen novac. Iako smatram da je ovakav tip igre ve profuran i da bi se dizajneri trebali okrenuti "nečem novom, nečem divljem". Igru ću probati reda radi, opća kultura i tako to. Nadao sam se da ču ovdje pročitati nešto što bi moglo moj apetit za kupovanjem ove igre povećati, ali sam se razočarao.

PS: Ovo je moje mišljenje, cijenim Vaše ali ovo je moje.
PPS: Ovim postom nisam namjeravao uvrijediti nikoga, nego samo iznjeti svoje mišljenje. Stoga ako se netko bude osjećao uvrijeđen, pročitaj PS iznad ovoga.
PPPS: Vrijeme će pokazati sve. Vrijeme uvijek pokaže sve.

Lord Ragnarok
16-09-2007, 01:12
ide WARNING, ne WORNING
inače svako ima svoj ukus, i šta mu se sviđa.
O tome se nemože raspravljati.

revenion
16-09-2007, 11:39
WARNING AGAIN
prvo:vec prilicno oko 2 mjeseca znamo da GoW izlazi za pc
drugo:to sto je tebi dosta napucavanja velikih cudovista sa velikim oruzjima svakog boli ku***,no ako zelis znat isto je i samnom...al svejedno
trece:GoW ce zasigurno biti bolji od Far Cry-a iz dosta puno razloga koje ti mozda ni neces razumjeti...zato jer to nije po tvom ukusu...jel?
cetvrto:nemam nista vise za rec osim da to tvoje misljenje i budenje teme uzalud nakon 10 mjeseci stvarno glupo...e da btw

viewtopic.php?t=14256&start=15 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=14256&start=15)

100EURO
16-09-2007, 14:11
uuu koja igra , svida mi se jako , jedina igra koja me malo zainteresirala u zadnje vrijeme , ak izade za komp i ako ju uspijem pokrenut zaigrat cu ju 100°%

kikl0p
16-09-2007, 14:36
ja sam se bas zazelio napucavanja s prevelikim cudovistima
kao npr Shadow of the Colosus koji je upravo zbog prevelikih cudovista bio hit

Grimm-Reaper
16-09-2007, 14:52
Revenion, tema je prisutna, nije uklonjena, prema tome je ovdje da se na nju odgovara. Bez obzira kad si ti zadnji put gledao ovdje ili kad je zadnji post objavljen. Nije li tako?

Lord, I know how it goes, I wrote it like that for the fun of it, but obviously it wasn`t understood.

Kako sam već napomenio, probat ću GoW tek toliko da vidim na što liči. FarCry je po meni bio malo površan ali igriv. NAdam se da će GoW biti nešto bolje, jer ne želim uzalud baciti novac.

PS: Nemoj me napadati samo zato što sam novi na forumu.

kikl0p
16-09-2007, 15:29
kakve veze ima Gow s Far Cryem Gow nije cak ni FPS

MasaKrisT
16-09-2007, 16:02
nemam pojma niti ja svi ih usporedjuju...valjda zbog grafike...

Grimm-Reaper
17-09-2007, 00:56
Procitajte pocetak threada, bit ce jasnije...

Durin
22-10-2007, 15:42
Igra izlazi 6. Studenog,znači za oko dva tjedna.Nažalost,nigdje na netu nisam pronašao niti traga informacijama o demou,nadam se da bi ga možda mogli pustiti malo prije nego cijela igra izađe.Iako ću za par dana vjerojatno cijeli biti u Crysisu :P

_Cox
22-10-2007, 16:16
Ne znam za vas al ja jedva cekam igru. Nabrijan sam skroz. Kad ce taj 9.11. :D :D

HalF-DeaD
22-10-2007, 17:00
Kad ce taj 9.11. :D

Dva dana nakon mog ročkasa :D

bezimeni
06-11-2007, 18:28
9.0 jedva čekam.... (http://www.gamespot.com/pc/action/gearsofwar/review.html)

Korpse
06-11-2007, 19:03
9.0 jedva čekam.... (http://www.gamespot.com/pc/action/gearsofwar/review.html)
9 kojeg?

bezimeni
06-11-2007, 19:06
9.0 jedva čekam.... (http://www.gamespot.com/pc/action/gearsofwar/review.html)
9 kojeg?

dobar :rotfl: , daj klikni ljenčino :) ...

Korpse
06-11-2007, 19:16
i dont feel like it.... :(

R@pt0r
07-11-2007, 13:37
Šta je vama pa igra je već izašla! Dobro ajde danas je izašla :D

Korpse
07-11-2007, 15:37
ja sam tek danas pogledao trailer...biti će više misija u odnosu na xbox360.

Grimizni
07-11-2007, 19:19
ja sam tek danas pogledao trailer...biti će više misija u odnosu na xbox360.

Igrao na Xboxu...jedva cekam dodatne misije na kompu!

come and get some! :killyou: :killyou: :killyou: :twisted: :twisted: :twisted:

Hidraulicar Kreso
07-11-2007, 19:59
bit će novih 5 chaptera u pc verziji, i biti će fajt protiv velikog mutiranog majmuna, kojeg nije bilo na X360. To se mora zaigrat

Hidraulicar Kreso
07-11-2007, 20:16
gears of war je izašao

Korpse
07-11-2007, 20:55
jeli ga itko igrao???
BTW- Grimizni, nemoj puno smajlića modovi će se naljutiti

Hidraulicar Kreso
08-11-2007, 08:39
jeli ga itko igrao???
BTW- Grimizni, nemoj puno smajlića modovi će se naljutiti

ja sam samo malo gledao in-game trailere i čini mi se predobro, jedino mislim da će biti prekratko, najavili su 8 sati igre

Rex Regis.cro
08-11-2007, 10:10
najavili su 8 sati igre
Kako, pa dobili smo neke dodatne čaptere (chapter-e) :(

Hidraulicar Kreso
08-11-2007, 10:12
[quote="Hidraulicar Kreso":17bhnmsz]najavili su 8 sati igre
Kako, pa dobili smo neke dodatne čaptere (chapter-e) :([/quote:17bhnmsz]

znam ali sam gledao rewiew igre, i tip je reko da ima 8 sati igre, znači kampanje, i još multiplayer

Korpse
08-11-2007, 13:52
i to je dosta, ako mi se svidi preći ću je 100 puta :D

Hidraulicar Kreso
09-11-2007, 09:52
i to je dosta, ako mi se svidi preći ću je 100 puta :D

istina, nisam ja nšta rekao, ali ipak mislim da je malo prekratko

Korpse
09-11-2007, 14:38
ah... :D

goGAMERo
09-11-2007, 14:57
Jel netko probao, da nam nabaci malo screenova, dojmove, optimizaciju...!?

R@pt0r
10-11-2007, 00:06
Samo mogu reć da je puna bugova i da meni NE RADI! :-x
Jer kad pokrenem igru me izbaci nakon nekih 30-ak sekundi.

Daniel666
10-11-2007, 09:59
Jel neko zna jel igra dobra (kao npr. Half Life 2) ili je prosjek???

omfgnoob1
10-11-2007, 10:58
pa po ocjenama je iznad prosjeka :wink:

Werewolf
10-11-2007, 11:51
Probao, i mogu rec da ima jednu od najboljih grafika koje sam ikad vidio! A ni gameplay nije los 8) Ali bas ne kuzim radnju ni pricu jos ali tek sam na pocetku. Sve u svemu na prvi pogled je predobro :P

goGAMERo
10-11-2007, 13:09
Na kojoj konfi igraš, kako ide igra (koji detalji, koja reza, kolko fps-a)

Pliz pliz :)

Werewolf
10-11-2007, 13:36
Imam 7800GS+ P4 3.4ghz i 2 gige rama i sve radi na high i medium. (vecinom medium) Zatrza tu i tamo ali inace ide solidnino. 8)

Tust
10-11-2007, 13:41
Igra izgleda brutalno dobro... mislim da je dobro optizirana premda ju vrtim sa 8800 GTX cini mi se da bi i sa slabijim karticama tj konfiguracijama radila sasvim solidno... dakle na prvi pogled mrak....cekam da dodjem doma s posla pa da nastavim... :D

goGAMERo
10-11-2007, 14:23
Imam 7800GS+ P4 3.4ghz i 2 gige rama i sve radi na high i medium. (vecinom medium) Zatrza tu i tamo ali inace ide solidnino. 8)

uh lijepo, lijepo, jel bi ti bio problem nabaciti koji screen iz igre, na tvojim postavkama da vidimo kako to izgleda!

Joe_Strummer
10-11-2007, 15:17
Sa svojom mamoje*ačkom konfom se nadam da ću vrtiti medium/high na 1024x768

maxus
10-11-2007, 18:08
Imam 7800GS+ P4 3.4ghz i 2 gige rama i sve radi na high i medium. (vecinom medium) Zatrza tu i tamo ali inace ide solidnino. 8)

Na kojoj rezi?

goGAMERo
10-11-2007, 19:40
U ovome mom shopu, ga tek mozda sljedeci tjedan dobivaju : ( ali MOŽDA!


Ja se nadam onda na 7900 GS, 1,5 gb ram-a i pr 3.0 ghz, isto na medium/high : )

Hidraulicar Kreso
10-11-2007, 20:13
ja ću biti sretan ako ga uopće pokrene, pošto je vrlo zahtjevna

goGAMERo
10-11-2007, 21:34
Jel itko još pobogu zainteresiran za ovu igru lol, ima li iko da nabaci par screenova!

Vorban
10-11-2007, 21:36
evo budem ja sutra postao par screenova da vidite kako izgleda taj svijet :D

SnowFlake
10-11-2007, 21:37
baš si danas mislio kupio,ali cod 4 je pobjedio,inače bum kupil,kada budem imam vrmena,čak možda i prek ljeta si to stavim,jer sam školom prenatrpan,a sada izlazi hrpa igra...
kako sam sada prdno...

_Cox
11-11-2007, 01:58
Gdje ima kod nas kupit igra? Sla sam mail crovortexu, cekam odgovor.

Tust
11-11-2007, 10:59
Nazalost prvi dojam je bio dobar... nakon 20 min sam deinstalirao... steta... no ukusi su razliciti pa odoh igrat COD 4 to mi je sasvim druga prica

Korpse
11-11-2007, 17:35
jučer sam je tražio, nigdje je nema...

GODSKILLER
12-11-2007, 16:42
Tribas bolje potraziti,kupi je priko interneta
halo bingo..cijena prava sitnica :rotfl:

Vorban
12-11-2007, 21:45
prešao sam ju, igra ima najbolju grafiku koja sam ja vidio :shock: (izuzev crysisa), ima negdje 15 h play timea, super efekti, stvarno sam ostao bez riječi... :cry:

goGAMERo
13-11-2007, 15:28
Upravo se instalira pa ćemo vidjeti : )

McPingvin_v2.0
14-11-2007, 02:37
počeo igrati, ako je neko raspoložen za co- op preko hamachija ili live-a nek mi se javi :)

HalF-DeaD
14-11-2007, 10:54
To se može baš prelazit u dvoje (kao singleplayer)?

McPingvin_v2.0
14-11-2007, 12:55
jap :)

HalF-DeaD
14-11-2007, 13:12
onda gg možda budemo na hamachiju :)

Werewolf
14-11-2007, 15:00
Imam i ja igru vec odavno, pa ako oce ko probat co-op nek javi 8)

goGAMERo
14-11-2007, 16:01
Owna mnogo igra, jučer nisam igrao mnogo, jer sam bio zauzet, al danas sam lijepo prvi act odigrao s ogromnim užitkom.

e da, zaboravih reći da je ovo definitivno najbolji tps nakon max paynea i mafie

McPingvin_v2.0
14-11-2007, 20:12
erm... ima ko sejvove jer su moji nestali...

PASMATERBOGKRIST ARGHZ

Vorban
14-11-2007, 20:35
ja ti imam javi mi se na pp ako hoćeš

goGAMERo
16-11-2007, 13:08
A koji k meni ne rade "Postignuća" u igri!? Moram kreirat online live profile?

Korpse
16-11-2007, 13:54
ja mislim da da.

Tust
17-11-2007, 16:29
Prvo odusevljenje pa onda razocaranje... igra za klince... dosadno

RayDX
17-11-2007, 16:48
A koji k meni ne rade "Postignuća" u igri!? Moram kreirat online live profile?

Da i potvrditi "genuinity" igre, da se izrazim :D

Hidraulicar Kreso
17-11-2007, 21:31
gledo sam kod frenda gearse, predobro, stvarno predobro, fenomenalna grafika i gameplay, ubija, može se mjerit sa crysisom

100EURO
17-11-2007, 22:11
cek ta igra je vec izasla ..za komp???

McPingvin_v2.0
17-11-2007, 22:18
može se mjerit sa crysisom
teško, nisu isti žanr.

Arbiter of Change
17-11-2007, 23:08
Ne nužno bitno, ako gledamo grafiku.

goGAMERo
18-11-2007, 10:22
Prije bih postavio pitanje, Dal se može Gears mjeriti s Crysisom? :wink:

RayDX
18-11-2007, 10:31
Prije bih postavio pitanje, Dal se može Gears mjeriti s Crysisom? :wink:

Ja osobno ne znam koji mi se više sviđa. Ali ako gledamo na grafičku stranu, Gears baziran na U3 engineu ima puno bolju optimizaciju i ono što dobiješ, a crysis ti pojede sve što imaš. Ali opet tu je Crysis i njegov intensive shader usage koji ga čini predivnim. Kada bih baš morao birati odabrao bih U3 engine i Gears...

Vorban
18-11-2007, 12:30
ja bih jednostavno odabrao GoW samo zato što daje skoro istu grafiku, a nije potrebna neka uber mrcina od kompa

McPingvin_v2.0
18-11-2007, 12:52
a vama nije na pameti da su igre različiti žanrovi?

gears of war je TPS a crysis je FPS ;)

dođe vam kao da uspoređujete football managera i pro evolution soccer :)

Korpse
18-11-2007, 14:13
Prvo odusevljenje pa onda razocaranje... igra za klince... dosadno
kako za klince???
sig ti je like so AC/DC....

Vorban
18-11-2007, 14:23
a vama nije na pameti da su igre različiti žanrovi?

gears of war je TPS a crysis je FPS ;)

dođe vam kao da uspoređujete football managera i pro evolution soccer :)
obje igre su pucačine, tako da možemo ipak uspoređivat grafiku :)

McPingvin_v2.0
18-11-2007, 15:29
nezahvalno je uspoređivati TPS sa FPS-om, čak i po pitanju grafike...
ne volim uspoređivati "slične" stvari :)

Vorban
18-11-2007, 16:00
nezahvalno je uspoređivati TPS sa FPS-om, čak i po pitanju grafike...
ne volim uspoređivati "slične" stvari :)

dobro ajde nek ti bude, onda ćemo samo reći ova grafika je prejebena što se tiče TPS-a :D

Tust
19-11-2007, 12:54
I jos kako AC DC :D :D

Ma glupo sam se izrazio kad sam reko da je za klince... jednostavno me nije privukla premda stvarno izgleda i radi fenomenalno.
Ma doci ce mi kad tad na red pa cu komentirat kad ju odigram

goGAMERo
19-11-2007, 16:23
Meni još šupak RAAM ostao, GoW je prokleto kratak, svega 10 sati, koji prolete kao da si igrao 2,3 sata :)

Hidraulicar Kreso
19-11-2007, 19:37
Meni još šupak RAAM ostao, GoW je prokleto kratak, svega 10 sati, koji prolete kao da si igrao 2,3 sata :)


kad je igra predobra :D , pogotovo mountana motorna pila :twisted: :kill:

goGAMERo
19-11-2007, 20:53
Prekucao upravo sada, kakvih 15 sati gejmpleja, jest ako si surov početnik lol, trebalo mi je nekih 10-ak sati uvrh glave!


Marcus FTW!!!

Hidraulicar Kreso
20-11-2007, 09:18
Prekucao upravo sada, kakvih 15 sati gejmpleja, jest ako si surov početnik lol, trebalo mi je nekih 10-ak sati uvrh glave!


Marcus FTW!!!


prekratko za nekoga koji se uhvati igre i ne pušta 8)

McPingvin_v2.0
20-11-2007, 15:06
ja sam malo uzeo pauzu od igre... jebu me oni gadovi s torque bowom :)

goGAMERo
21-11-2007, 21:57
Da ima malo kvalitetniju priču i da je još zeru duži lol, ovo bi bio definitivno najbolji tps ikada, a ovako ostaje u sjeni Max Paynea lol :)

McPingvin_v2.0
21-11-2007, 22:59
opet mi nestali sejvovi.


Supač, majku vam $%#%"

MasaKrisT
21-11-2007, 23:14
to ti je zbog graficke :rotfl:

CHOLIK
22-11-2007, 15:22
Ma meni bi bilo draže da su prebacili serijal God of War na PC
:(

Hidraulicar Kreso
22-11-2007, 20:31
Ma meni bi bilo draže da su prebacili serijal God of War na PC
:(


pa možda i budu

snowblind
22-11-2007, 20:54
nekako sumnjam da će se ikada to dogoditi

revenion
22-11-2007, 21:20
nekako sumnjam da će se ikada to dogoditi
ionako bi konzolitis vladao...isto kak i sa DMC-om...

snowblind
22-11-2007, 22:51
dmc je od capcoma, a god of war od sony-a, a sony svoje igre ne pravi i za komp

Hidraulicar Kreso
23-11-2007, 07:53
capcom je dosta svojih igara portao sa konzola na pc, npr DMC 3, Lost planet, Dino crisis

Zero cool
23-11-2007, 16:22
Imam Gow na pc-u. Na low detaljima mi trza, nije optimizirano, a i treba neka mašina kompa da se posteno to igra! Uzme 12gb prostora na hardu sam tak, je da izgleda fenomenalno na screenshotu al to da igram trebo bi jos bar 4000kn ulozit u komp.

McPingvin_v2.0
23-11-2007, 16:27
Imam Gow na pc-u. Na low detaljima mi trza, nije optimizirano, a i treba neka mašina kompa da se posteno to igra! Uzme 12gb prostora na hardu sam tak, je da izgleda fenomenalno na screenshotu al to da igram trebo bi jos bar 4000kn ulozit u komp.
Koja konfa konkretno?

Zero cool
26-11-2007, 21:07
amd athlon 64 x2 dual 5000+
1gb rama
nvidia geforce 8600gt

Vorban
27-11-2007, 18:13
amd athlon 64 x2 dual 5000+
1gb rama
nvidia geforce 8600gt

temi su samo ramo malo uže girle, inače bi ti trebala igra ići glatko

Snake
29-11-2007, 00:46
sve najljepše o igri, samo se bojim da je prekratka, za sat vremena prešao sam prvi chapter od njih 5 koliko mi se čini da ima

goGAMERo
29-11-2007, 16:28
sve najljepše o igri, samo se bojim da je prekratka, za sat vremena prešao sam prvi chapter od njih 5 koliko mi se čini da ima

Prosječnom gameru biti će potrebno jedno 10-ak sati za prelazak igre!

Carp
29-11-2007, 17:39
ja sa svojom konfom igram na high bez trzanja bla bla ali mi je gra glupa do bola!

Snake
29-11-2007, 19:29
Prosječnom gameru biti će potrebno jedno 10-ak sati za prelazak igre!

prekratko znači... ne shvaćam onda oko čega se zapravo podigla tolika buka. na xboxu360 gow je proslavljen kao kralj tps-a... meni je još uvijek draži max payne 2. kažu grafika je mnogo bolja nego na xbox-u, onda se tek pitam kakva je ondje bila ako je ova nekakva sredina pc grafike... unreal3 engine je zaista dobar, ali poslije cryenginea2 teško da bilo što drugo prolazi pod odlično

Hidraulicar Kreso
29-11-2007, 20:28
po meni gearsi grafički izgledaju impresivno, a ni gameplay nije loš, a to što su kratki mi ne smeta jer su sve nove igre grafički nabrijane a kratke

Duh
30-11-2007, 08:36
Kako co-op izgleda?

To i mene zanima

spyware007
30-11-2007, 20:15
nije li to za xbox 360?

Da. Samo za XBox 360.

Postoje neke naznake da bi mogao izaći za PC, no za sada to su sve TRAČEVI.

O cem vi pricate?? Pa vec je iziso za PC!

http://www.gamespot.com/pc/action/gearsofwar/index.html

DrunkyDuck
30-11-2007, 20:19
O cem vi pricate?? Pa vec je iziso za PC!


Postano: sub pro 02, 2006

Vidis, odgovaras na post star godinu dana.

100EURO
01-12-2007, 01:12
instalo sam igru i super je ..stvarno svaka cast ...al necu ju jos igrat budem priceko pa cu ju proc skupa sa nekim

Prince-Artas
04-12-2007, 20:25
pc verzija je skupila oke ocjene na netu, pokušaću nabavit

bezimeni
15-03-2008, 12:10
Upravo odigrao.Fakat,ali fakat ne kužim uzdizanje ove igre u nebesa.Ako je ovo jedna od najboljih konzolaških igara u zadnje vrijeme kave su onda tek ostale.
Igra je na isti kalup od početka pa do kraja...skrivanje iz zaslona,malo napucaš aliena tada on redovito krene u napad otkrivajuči se i ti ga dograjčiš.I tako malo po malo uz vrlo nemaštovita oružja i vrlo arkadan pristup dođete do kraja gdje vas čeka a što drugo nego borba sa finalnim bossom.Kao da to i nisam očekivao :roll: .
Onda ono divljenje grafici..igrao sam ju na najvišim postavkama i ima dobre grafike ali cijela igra je gotovo ista, sivilo i totalno nezanimljive skučene lokacije.
7/10.

nastavak..baš me briga za nastavak 2 ili nastavak 3.

kikl0p
15-03-2008, 13:26
ma igra je racku PC verzija je izdana nedovrsena tako da se igra rusi ekipi koja ima orginale a niko nema pojma zasto
a i igra sama po sebi nije nes

Peyo
16-03-2008, 19:56
ma igra je racku PC verzija je izdana nedovrsena tako da se igra rusi ekipi koja ima orginale a niko nema pojma zasto
a i igra sama po sebi nije nes

Istina. To sam i ja citao, bez obzira dali imao oriđiđi ili kopiju igra se ruši, tako sam ja čitao po netu jer se i meni rušila. Anyway igra mi radi samoSna orginalnim driverima koje sam dobio uz grafu. :o I kada sam napokon uspio pokrenut igru, na određenom mjestu mi se konfa svaki puta restartala jer imam škart napajanje, a to mi je baš uljepšalo dan. :rotfl:

Nodakim
16-03-2008, 23:53
naravno meni se ne rusi....

MasaKrisT
24-03-2008, 17:21
Evo dobio sam igru,i bas sam htio pitati zna li itko rjesenje za to rusenje? Meni se rusi u meniju,pa kad treba loadati nivo...:(

vkgamer16
27-03-2008, 17:25
kupio ju bezveze,imao sam viška para,odigrao ju coop sa bratićem,i iskreno,igra je smeće.
kane & lynch je zabavniji od ovog sranja.

Peyo
28-03-2008, 02:59
Igrao sam obje igre i nebih se složio s tobom da je smeće. :nonono: (ali opet kako kome) meni obje rulaju. :pray:
Što se tiče Gears of War-a prvo me iznenadila prelijepa grafika, a zatim žestoka akcija. :rambo:


Evo dobio sam igru,i bas sam htio pitati zna li itko rjesenje za to rusenje? Meni se rusi u meniju,pa kad treba loadati nivo...:(

Meni se igra rušila u meniju tek kada sam instalirao patch sa PCPlay DVD-a. :o

MasaKrisT
28-03-2008, 10:57
sad cu reinstall,vise nemogu ni uc u igru,a za patch moram cekati novi mjesec.

_Cox
28-03-2008, 13:21
sad cu reinstall,vise nemogu ni uc u igru,a za patch moram cekati novi mjesec.
Patch ima ispod 10MB, nije ti valjda promet u pitanju u 10mb :D

MasaKrisT
28-03-2008, 13:45
uh...stvarno?odavno nisam navikao na tako male patcheve...ocekiva samo 500mb-1gb...kao i vecina danas:)

_Cox
28-03-2008, 20:05
uh...stvarno?odavno nisam navikao na tako male patcheve...ocekiva samo 500mb-1gb...kao i vecina danas:)
Da, cak sam ja s 56k skinia sam, onda ti je sve jasno. :D
GoW sam igra dosta bia i onda sam mora format tako da sam osta bez savesa i sad mi se ne da sve ispocetka.

Kenyi
18-04-2008, 15:49
zanimljivo je onako kroz sat dva, al onda postaje rejpanje wall covera, i ono, stalno ista oruzja, i pomalo dosadno postane.

GODSKILLER
18-04-2008, 17:55
ide malo na živce neprecizno oružje...automatska puška...meci lete na sve strane :nonono:

m777
18-04-2008, 22:41
zanimljivo je onako kroz sat dva, al onda postaje rejpanje wall covera, i ono, stalno ista oruzja, i pomalo dosadno postane.
Slažem se, samo ne kroz sat-dva, nego kroz tridesetak minuta.

RayDX
21-04-2008, 18:36
Igra je prva liga, nemojte tako =) Od priče, level designa, snalaženja sa onim što imaš... Velik sam fan SF ratova tako da sam možda malo subjektivan, ali igra je prva liga... A i cutsceneovi te budalaste izjave likova iz tima su super...

bezimeni
21-04-2008, 19:17
Meni je bila jedan dosadnijih fpsova.Evo trenutno igram Vegas 2 i ta je igra remek djelo za Gears of War.Vegas= zabava; GofW= monotonija.

Hidraulicar Kreso
21-04-2008, 19:50
Meni je bila jedan dosadnijih fpsova.Evo trenutno igram Vegas 2 i ta je igra remek djelo za Gears of War.Vegas= zabava; GofW= monotonija.

prvo, mislim da si se zeznuo jer gears of war nije fps, a drugo meni je igra jedna od boljih igara

bezimeni
21-04-2008, 21:03
Je zeznul sam se .Nije fps nego pucačina iz trečeg lica.Svejedno baš prava konzološka igra sa svim prednostima i manama takvih igara.Meni osobno osrednja igra baš kao i toliko razvikani Halo.Ustvari Halo mi je i zabavniji jer GofW je na isti kalup sve do kraja.Trči,sakri se ,zapucaj-trči,sakrij se...umjetna neinteligencija je iritantna,grafika jednolična,likovi karikaturni....

Hidraulicar Kreso
22-04-2008, 09:30
Je zeznul sam se .Nije fps nego pucačina iz trečeg lica.Svejedno baš prava konzološka igra sa svim prednostima i manama takvih igara.Meni osobno osrednja igra baš kao i toliko razvikani Halo.Ustvari Halo mi je i zabavniji jer GofW je na isti kalup sve do kraja.Trči,sakri se ,zapucaj-trči,sakrij se...umjetna neinteligencija je iritantna,grafika jednolična,likovi karikaturni....

meni je ta igra baš predobra, super mi je to napucavanj i skrivanje

Wasteful
23-12-2008, 10:57
ima li koji gears of war fanatik? imam original GoW dogtag. pa ak oce neko kupit nek mi se javi ^^

nosferatu25
23-12-2008, 11:37
e da, da vas pitam, jel se može kako uključiti antialiasing na dx9?

Hidraulicar Kreso
23-12-2008, 11:51
e da, da vas pitam, jel se može kako uključiti antialiasing na dx9?

jok, probaj googlat

_Cox
12-02-2009, 18:04
Jel igrao mozda ovo itko online?

Dozer
31-03-2009, 21:52
Nabavio sam igru, nego imam jedno pitanje, kako mogu igrat kampanju i sejvat se a da nisam loggan u windows live

Aral
01-04-2009, 00:30
Mislim da ne...

teh_zoh
01-04-2009, 02:55
igro , prošo tu igru

igra je smeće

nabildani stereotipi pucaju po čudovištima , neznam od kad su ljudi postali tolko površni da će reči da je igra dobra samo na temelju dobre grafike

ScorpiuS
01-04-2009, 06:18
Nabavio sam igru, nego imam jedno pitanje, kako mogu igrat kampanju i sejvat se a da nisam loggan u windows live
Dovoljno ti je napravit offline account. Ideš da ćeš napraviti account i onda odabereš offline. Upišeš neko ime i to je to. Možeš sejvat bez da se spajaš na net.

Aral
01-04-2009, 08:24
Igra je fenomenalna. Konacno da su i ubacili tako nesto, igre takvog tipa bas i nisu jaca strana a ovo "pretjerivanje" je palo kao sjekira u med, ono mozak na pasu i igraj, prava uzivancija nakon rts-a/rpg-a i slicnih kvazi mozgalica. Naravno, nije bas moj tip igara ali i Alien Shooter 2 je nadasve zabavna igra u svom obliku zatakvu vrstu zabave. Mozda ponovno zaigram gearse...game on!

lino
01-04-2009, 16:26
jel ti ovdje imas vise svojih ili si sam