PDA

Pogledaj cijelu verziju : METAL



Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Dreamer Deceiver
02-12-2006, 15:25
Evo pošto su neki beduini(šalim se) zaspamali što mislite o metalu,evo da ja otvorit temu koja se dotiče samo METALA i to svih grana.Za početak da otvorim temu šta mislite u Bruce Dickinsonovoj solokarijeri,koji mu j:e najbolji album karijere,treba li nu-metal uvrstit među granama metala ili ka izgnat poput punkera koji su izgnali greenday koji je sramota punka.Da li su svi Black metalci sotonisti,koliko su neki bendovi iskomercializirani,koliko se skupa postoji grana metala i mješovitih metal grana i da li će doć još koja metal grana?

evo ako nekog zanima čitat dvije stare teme o metalu i najznačajnijim albumima metala neka klikne ovdje

Što Mislite o Metalu (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=5309)

Najznačajniji albumi cijele MeTAL ere (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=5694)

Armachus
02-12-2006, 15:35
E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

Wait and Bleed (TWnLJnbMUz0)

My Plague (C_f-ijXIpMs)

Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.

Dreamer Deceiver
02-12-2006, 15:39
E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

Wait and Bleed (TWnLJnbMUz0)

My Plague (C_f-ijXIpMs)

Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.

nsi čuo za Brucea Dickinsona ?? zar takvi ljudi koji slušaju metal uopće postoje?? :shock: :shock:
zašto mi nije trebala ova tema??ako postoji rap i hiphop te techno teme zašto enbi bilo MEtal teme u kojoj se govori samo za metal a ne da otvorim neku temu o jednoj grupi pa s teme skočimo na drugu grupu.
što se tiče Slipknota nisu mi neš,jedino mi je Wait and Bleed odlična pjesma

Armachus
02-12-2006, 15:41
E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

Wait and Bleed (TWnLJnbMUz0)

My Plague (C_f-ijXIpMs)

Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.

nsi čuo za Brucea Dickinsona ?? zar takvi ljudi koji slušaju metal uopće postoje?? :shock: :shock:
zašto mi nije trebala ova tema??ako postoji rap i hiphop te techno teme zašto enbi bilo MEtal teme u kojoj se govori samo za metal a ne da otvorim neku temu o jednoj grupi pa s teme skočimo na drugu grupu.
što se tiče Slipknota nisu mi neš,jedino mi picka Wait and Bleed odlična pjesma

nemoj pisat je stavlja tocku: j.e, a poslušaj my plague, ta je meni najbolja

Rocchiro
02-12-2006, 15:42
-s Dickinsonovom sam solo karijerom totalno neupoznat,niti ju ne namjeravam proucavati
-Nu metal ne treba uvrstiti među grane metala jer je vec uvrsten
-nisu svi blackeri sotonisti
-metal grana ima previse za nabrajati
-doci se naravno puno novih metal grana

Dreamer Deceiver
02-12-2006, 15:47
-s Dickinsonovom sam solo karijerom totalno neupoznat,niti ju ne namjeravam proucavati
-Nu metal ne treba uvrstiti među grane metala jer picka vec uvrsten
-nisu svi blackeri sotonisti
-metal grana ima previse za nabrajati
-doci se naravno puno novih metal grana

žalosno j.e to šta kad nekim ljudima(mlađima) pri spomen Black ili Death Metal oni odmah pomisle da su svi oni sotonisti ili imaju veze s demonima i crnom magijom,dok za malo starije ljude pri spomen smao Heavy metal oni pomisli na sotonizam.

što se tiče Dickinsonove solokarijere poslusaj je pogotovo album Chemical Wedding

02-12-2006, 15:50
Phoneix, ti derište. Ako nisi nikada cuo za Brucea stvarno, on je pjevac Maidena. A slipknot nije fenomenalan bend, a ono nije najbolji bubnjar na svijetu.
Metal je super glazba, osim nu metala.

Armachus
02-12-2006, 15:57
Phoneix, ti derište. Ako nisi nikada cuo za Brucea stvarno, on picka pjevac Maidena. A slipknot nije fenomenalan bend, a ono nije najbolji bubnjar na svijetu.
Metal picka super glazba, osim nu metala.

Ma kakvi mejdeni, metalica i ac/dc < to su sranja, slipknoti rulz.

Helena
02-12-2006, 15:59
Ne, ne. Kad j.e metal u pitanju nema boljeg od Black Sabbath-a i Rainbow-a. A ni Motorhead nisu loši. Maideni su ok, ali oni su relativno novi.

02-12-2006, 16:00
Phoneix, ti derište. Ako nisi nikada cuo za Brucea stvarno, on picka pjevac Maidena. A slipknot nije fenomenalan bend, a ono nije najbolji bubnjar na svijetu.
Metal picka super glazba, osim nu metala.

Ma kakvi mejdeni, metalica i ac/dc < to su sranja, slipknoti rulz.


UBIJ SE BUDALO GLUPA

Da nema njih ovi klaunovi što se nazivaju Slipknot ne bi ni postojali, budalo jedna

Maideni su relativno novi, hahahaha

olio
02-12-2006, 16:00
Ne, ne. Kad picka metal u pitanju nema boljeg od Black Sabbath-a i Rainbow-a. A ni Motorhead nisu loši. Maideni su ok, ali oni su relativno novi.zasto govoriš metal picka .. :rotfl: :rotfl:

Armachus
02-12-2006, 16:01
[quote="Axl Rose":14xmnajb]Phoneix, ti derište. Ako nisi nikada cuo za Brucea stvarno, on picka pjevac Maidena. A slipknot nije fenomenalan bend, a ono nije najbolji bubnjar na svijetu.
Metal picka super glazba, osim nu metala.

Ma kakvi mejdeni, metalica i ac/dc < to su sranja, slipknoti rulz.


UBIJ SE BUDALO GLUPA

Da nema njih ovi klaunovi što se nazivaju Slipknot ne bi ni postojali, budalo jedna

Maideni su relativno novi, hahahaha[/quote:14xmnajb]

I ti isto... BUDALO GLUPA

Helena
02-12-2006, 16:02
Neam pojma, nekaj j.e bilo, ja napišem j.e, a ispadne picka.


Maideni su relativno novi, hahahaha

U usporedbi sa Black Sabbathom, jesu, da.

02-12-2006, 16:02
Pa kad ne mozes shvatiti, da nije bilo njih očeva metala klaunovi ne bi postzojali, a znaš zasto imaju maske jer su šmokljani i ne znaju svirat.Budalo
Pa maideni su bolji od sabbatha više su dali metal glazbi. A rainbow po meni nije metal, nego otpad od deep purple-a

Armachus
02-12-2006, 16:04
Pa kad ne mozes shvatiti, da nije bilo njih očeva metala klaunovi ne bi postzojali, a znaš zasto imaju maske jer su šmokljani i ne znaju svirat.Budalo

Ti šmokljani su bolji od ovih http://www.ludd.ltu.se/~asmodean/graphi ... jeebus.jpg (http://www.ludd.ltu.se/~asmodean/graphics/Iron_Maiden-TNOTB-bushjeebus.jpg)

:rotfl:

Rocchiro
02-12-2006, 16:12
molim da se ova rasprava nastavi prek ICQ/MSN jer mene apsulutno ne zanima njezin ishod

@Helena-razlika između osnutka Sabbatha i Maidena j3 4 godine :)

Armachus
02-12-2006, 16:21
molim da se ova rasprava nastavi prek ICQ/MSN jer mene apsulutno ne zanima njezin ishod

@Helena-razlika između osnutka Sabbatha i Maidena j3 4 godine :)

A to reci onom axl rosu, on je prvi poćeo ja samo neću dopustit da me netko gazi, samo uzvraćam udarac.

I by the way vidiš da smo prestali;

Peace !

Helena
02-12-2006, 16:30
molim da se ova rasprava nastavi prek ICQ/MSN jer mene apsulutno ne zanima njezin ishod

@Helena-razlika između osnutka Sabbatha i Maidena j3 4 godine :)

Svejedno, te 3, 4 godine čine dosta razlike. Pogle kolko j.e Black Sabbath bolji od Maidena.

P.S. Ova glupost sa j.e mi već ide na živce laganini. :-x

WEASEL
02-12-2006, 16:35
Sto se tiče mejdena i sabata, mislim da su bolji sabati (rijeci punkera koji povremeno slusa metal glazbu)

Jerry
02-12-2006, 16:40
E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

Wait and Bleed (TWnLJnbMUz0)

My Plague (C_f-ijXIpMs)

Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.nisi čuo za dickinsona :shock: :shock: ,odšetaj ljepo s ove teme onda :yuck: isuse.zar takvi ljudi postoje :shock:
što se tiče metala,preferiram heavy i power,od heavy metala slušam black sabbath i iron maiden (iron maiden,mi je najbolji bend :pray: ),a od powera,blind guardian (nightfall in the midle earth :pray: ),hammerfall (treshold mi je sasvmi okej),a helloween (Keeper Of The Seven Keys Part I i II :pray: :pray: ,ni rabbit nije za odbacit,dok chameleon saksa)
eto..od mene,a phoonix,ne postaj više ovdje sramotiš se :wink:

Armachus
02-12-2006, 16:43
E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

Wait and Bleed (TWnLJnbMUz0)

My Plague (C_f-ijXIpMs)

Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.nisi čuo za dickinsona :shock: :shock: ,odšetaj ljepo s ove teme onda :yuck: isuse.zar takvi ljudi postoje :shock:

Ja sam samo ćuo za Dicknose-a (http://www.roadrunnerrecords.com/shared/pictures/Slipknot/12-99Chris3.jpg)

Helena
02-12-2006, 16:47
Phoenix, evo dušo, pogledaj ovo. (http://en.wikipedia.org/wiki/Bruce_Dickinson)SI ne, nisu Slipknot bolji od Maidena. Ni u kom slučaju.

DrunkyDuck
02-12-2006, 16:47
nisi čuo za dickinsona :shock: :shock: ,odšetaj ljepo s ove teme onda :yuck: isuse.zar takvi ljudi postoje :shock:
Nisi li ti do prije nekoliko mjeseci slusao rap i hip hop? :wink:


"Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.
Hahahahahaha. Slipknoti imaju 3 bubnjara a bilo koji profesionalni (znaci da zaradjuje svojim bubnjanjem) ih rastura. Svu trojicu. Istovremeno.

Jerry
02-12-2006, 16:47
slipknot vs maiden :shock: :shock:
pa to se ne uspoređuje isuse...mislim pheonix sada... :o

Nisi li ti do prije nekoliko mjeseci slusao rap i hip hop?
prije cca 5-6-7 miseci :)
odtada slušam metal,i kao hiphjoper i raper sam znao za dickinsona!!

Helena
02-12-2006, 16:48
nisi čuo za dickinsona :shock: :shock: ,odšetaj ljepo s ove teme onda :yuck: isuse.zar takvi ljudi postoje :shock:
Nisi li ti do prije nekoliko mjeseci slusao rap i hip hop? :wink:


On ti svaki mjesec sluša drugu vrstu glazbe.

Jerry
02-12-2006, 16:49
niej istina :roll: :roll:
metal slušam već oko 8 miseci :roll: možćda i više :roll:

King tiger
02-12-2006, 16:49
E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

Wait and Bleed (TWnLJnbMUz0)

My Plague (C_f-ijXIpMs)

Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.nisi čuo za dickinsona :shock: :shock: ,odšetaj ljepo s ove teme onda :yuck: isuse.zar takvi ljudi postoje :shock:
što se tiče metala,preferiram heavy i power,od heavy metala slušam black sabbath i iron maiden (iron maiden,mi je najbolji bend :pray: ),a od powera,blind guardian (nightfall in the midle earth :pray: ),hammerfall (treshold mi je sasvmi okej),a helloween (Keeper Of The Seven Keys Part I i II :pray: :pray: ,ni rabbit nije za odbacit,dok chameleon saksa)
eto..od mene,a phoonix,ne postaj više ovdje sramotiš se :wink:



Nevjerovatno, postoje ljudi koji ne slusaju i ne poznaju metal :cry: :(

Kakav sok, pa gdje ovaj svijet ide?.

Rocchiro
02-12-2006, 16:49
kod slipknota mi j3 nejasna jedna stvar...ima ih jedno 15 na stejđu s maskama,a ja cujem samo jendu gitaru,jedan bas,bubnjeve i jedan vokal,tu i tam bongose.nije mi jasno kaj ovi ostali rade...upoznajte me s tom problematikom

Armachus
02-12-2006, 16:50
Ej molim vas odgovorite na ovo pitanje:

Što u slipknotima radi 133 mhz. Koja mu je uloga u bandu ?

Please :pray: :pray: :pray:

Jerry
02-12-2006, 16:51
isuse,pa koji si ti slipknot fan :pray: ,tolko ih fališ a ne znaš koji im je ovaj lik :pray:

DrunkyDuck
02-12-2006, 16:51
Dok jedan bubnjar "svira", ostala 2 se naginju prek bubnjeva i masu rukama. Isto vrijedi i za ostale instrumente. Ako sviraju 2 zajedno, sviraju istu "melodiju" pa se ne kuzi.


Što u slipknotima radi 133 mhz. Koja mu je uloga u bandu ?
Nebitno. Oni nisu prvenstveno glazbenici nego zabavljaci. A topic je o glazbi.

Helena
02-12-2006, 16:54
Ej molim vas odgovorite na ovo pitanje:

Što u slipknotima radi 133 mhz. Koja mu je uloga u bandu ?

Please :pray: :pray: :pray:

Prije im je bio gitarist. Pojma neam šta je sad.

Armachus
02-12-2006, 16:54
kod slipknota mi j3 nejasna jedna stvar...ima ih jedno 15 na stejđu s maskama,a ja cujem samo jendu gitaru,jedan bas,bubnjeve i jedan vokal,tu i tam bongose.nije mi jasno kaj ovi ostali rade...upoznajte me s tom problematikom

Monkey boy- D.J.
Superball- bubnjevi
Balls - bass gitara
Dicknose - mali bubnjevi i back vokal
The Peach - gitara
133 MHz - media samples (ne znam kaj je to)
Kong - mali bubnjevi
The Log- gitara
Sickness - vocal

@ Jeryy - Mislim da 133 MHz je neka vrsta D.J. ali želio bi znati toćno što on radi na stageu, jer na svim spotovima njega niš ne prikazuju.

GrannyKiller
02-12-2006, 17:38
a koji je ono retardos od klauna koji nabija štangom po buretu? jel mu to jedini posao?

02-12-2006, 17:52
Oni NIŠTa ne sviraju, nego ima jedan budala tehnic dok ovi sam bacaju glave..
I corey mi je fkt los pjevac :wink:
Maideni i sabbathi 3 godine razlika, a to su totalno drugačiji tipovi glazbe. Recimo sabbathi imaju par metal pjesama, a maideni sve, maiden je tekođer heavy metal. A rainbow je otpadak deep purpl-a ako se ne varam

Rocchiro
02-12-2006, 18:18
Oni NIŠTa ne sviraju, nego ima jedan budala tehnic dok ovi sam bacaju glave..
I corey mi je fkt los pjevac :wink:
Maideni i sabbathi 3 godine razlika, a to su totalno drugačiji tipovi glazbe. Recimo sabbathi imaju par metal pjesama, a maideni sve, maiden je tekođer heavy metal. A rainbow je otpadak deep purpl-a ako se ne varam

inace,sve sabbathove stvari su ti heavy metal stvari,a stvari od maidena su NWOBHM stvari

02-12-2006, 18:19
Nisam pretjerano slusao Sabbathe.. pa et to sam otprilike rekao, sry

Helena
02-12-2006, 18:27
Oni NIŠTa ne sviraju, nego ima jedan budala tehnic dok ovi sam bacaju glave..
I corey mi je fkt los pjevac :wink:
Maideni i sabbathi 3 godine razlika, a to su totalno drugačiji tipovi glazbe. Recimo sabbathi imaju par metal pjesama, a maideni sve, maiden je tekođer heavy metal. A rainbow je otpadak deep purpl-a ako se ne varam

Rainbow nije otpadak Deep Purple-a. Ok, Rainbow je osnovao Ritchie Blackmore, bivši gitarist Deep Purplea- Ali svejedno, Rainbow je rock/metal band, dok je Deep Purple samo rock. Ali i jedni i drugi su predobri. Šta se Sabbatha i Maidena tiče, tu se podrazumijeva da je Sabbath bolji. :pray:

02-12-2006, 18:33
A sad, meni osobno nije.

Rocchiro
02-12-2006, 19:03
Oni NIŠTa ne sviraju, nego ima jedan budala tehnic dok ovi sam bacaju glave..
I corey mi je fkt los pjevac :wink:
Maideni i sabbathi 3 godine razlika, a to su totalno drugačiji tipovi glazbe. Recimo sabbathi imaju par metal pjesama, a maideni sve, maiden je tekođer heavy metal. A rainbow je otpadak deep purpl-a ako se ne varam

Rainbow nije otpadak Deep Purple-a. Ok, Rainbow je osnovao Ritchie Blackmore, bivši gitarist Deep Purplea- Ali svejedno, Rainbow je rock/metal band, dok je Deep Purple samo rock. Ali i jedni i drugi su predobri. Šta se Sabbatha i Maidena tiče, tu se podrazumijeva da je Sabbath bolji. :pray:

trebas napisati-tu se podrazumijeva da je meniSSabbath bolji

Helena
02-12-2006, 19:24
Da, da, ok, meni je Sabbath bolji. Jer, ako to ne naglasiš onda opet flejm, bla bla, bla... Mislim, ono... http://freeyarmind.com/board/Smileys//default/dry.gif

Kiklop
02-12-2006, 19:28
E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

Wait and Bleed (TWnLJnbMUz0)

My Plague (C_f-ijXIpMs)

Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.

nsi čuo za Brucea Dickinsona ?? zar takvi ljudi koji slušaju metal uopće postoje?? :shock: :shock:
zašto mi nije trebala ova tema??ako postoji rap i hiphop te techno teme zašto enbi bilo MEtal teme u kojoj se govori samo za metal a ne da otvorim neku temu o jednoj grupi pa s teme skočimo na drugu grupu.
što se tiče Slipknota nisu mi neš,jedino mi je Wait and Bleed odlična pjesmaalo decko slusa lorde zar ti to ne govori dovoljno

Dreamer Deceiver
02-12-2006, 20:10
Oni NIŠTa ne sviraju, nego ima jedan budala tehnic dok ovi sam bacaju glave..
I corey mi je fkt los pjevac :wink:
Maideni i sabbathi 3 godine razlika, a to su totalno drugačiji tipovi glazbe. Recimo sabbathi imaju par metal pjesama, a maideni sve, maiden je tekođer heavy metal. A rainbow je otpadak deep purpl-a ako se ne varam

Rainbow nije otpadak Deep Purple-a. Ok, Rainbow je osnovao Ritchie Blackmore, bivši gitarist Deep Purplea- Ali svejedno, Rainbow je rock/metal band, dok je Deep Purple samo rock. Ali i jedni i drugi su predobri. Šta se Sabbatha i Maidena tiče, tu se podrazumijeva da je Sabbath bolji. :pray:

Maideni su mi daleko bolji nego Sabbath a to ne znači da Sabbathovci ne valjaju.A kod Slipknota nekoliko njih sviraju a ostali se naokao kurvaju i preseravaju i što se tiče da su Slipknot bolji od Maidena,ti sigurno ili si pukno glavom u nešto trdo ili si jednostavno glup ko k*rac...

Worthaur
02-12-2006, 22:17
A kod Slipknota nekoliko njih sviraju a ostali se naokao kurvaju i preseravaju i što se tiče da su Slipknot bolji od Maidena,ti sigurno ili si pukno glavom u nešto trdo ili si jednostavno glup ko k*rac...
Svatko ima svoj ukus, i meni su bolji slipknot, maidene ne podnosim (sad ce flejm)

Outmind
02-12-2006, 22:28
Pa dobro nitko ne kaže da se maidene mora voliti, štoviše to je bend koji jednostavno ili obožavaš ili mrziš, nema sredine. A kaj se sabbatha tiče, što ih više slušam u sve asm većoj nedoumici koji mi je od ta dva benda bolji. Genijalno mi je kako sabbathi usklađuju gitare u solažama, nešto predivno pogotovo u nibu i war pigs. S druge strane i instrumentali maidena su vrhunski izvedeni, recimo the prisoner i powerslave po mom mišljenju imaju najbolje instrumentalne dijelove. Bruce pjeva bolje od ozzie-a, ali niasm toliko siguran kad je riječ o ronnie-u. " definitivno 2 najveća benda u metalu ikada. Voljeli ih vi ili ne nema značajnijeg benda od sabbatha, ili utjecajnijeg od maidena...

Armachus
02-12-2006, 22:30
E stvarno ti nije tribala ova tema, al da ne bude spamm, slušam metal i to slipknote, linkin park, lordi... A nikad ćuo za tog tvog solo pjevaća...

Wait and Bleed (TWnLJnbMUz0)

My Plague (C_f-ijXIpMs)

Pogledajte kako lijepo sviraju (kako skaću) i vidite onog bubnjara "Superball" - najbolji bubnjar na svijetu.

nsi čuo za Brucea Dickinsona ?? zar takvi ljudi koji slušaju metal uopće postoje?? :shock: :shock:
zašto mi nije trebala ova tema??ako postoji rap i hiphop te techno teme zašto enbi bilo MEtal teme u kojoj se govori samo za metal a ne da otvorim neku temu o jednoj grupi pa s teme skočimo na drugu grupu.
što se tiče Slipknota nisu mi neš,jedino mi je Wait and Bleed odlična pjesmaalo decko slusa lorde zar ti to ne govori dovoljno

A što fali Lodi-ma, bolji su od maidena.

Outmind
02-12-2006, 22:31
:rotfl: :rotfl: :rotfl: no comment :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jerry
02-12-2006, 22:32
:rotfl: :rotfl: :rotfl: no comment :rotfl: :rotfl: :rotfl:S:rotfl: :rotfl: :rotfl: potpis :rotfl: :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
02-12-2006, 22:36
A što fali Lodi-ma, bolji su od maidena.
:kill: :twisted: :-x :kill: :twisted:
Sad će opet neko reći da svako ima svoj ukus, ali ako su ti Lordiji bolji od Maidena - onda nemaš ukus.

Armachus
02-12-2006, 22:42
Svako ima svoj ukus, ali ajmo ovako recite neku najbolju pjesmu od maidena i sutra ću vam reći koji bolji, a za vas od lordi-a je najbolja Blood Red Sandman.

Outmind
02-12-2006, 22:46
čuj, kad se lik nauči engleski možda ću ih poslušat ali do tada :naughty:

Armachus
02-12-2006, 22:48
E pa Mr. Lordi dobro govori engleski, a naj pjesma od Maidena.... sutra ću vam reć kakvi su jer mi je ovdje super spora veza...

Jerry
02-12-2006, 22:53
E pa Mr. Lordi dobro govori engleski, a naj pjesma od Maidena.... sutra ću vam reć kakvi su jer mi je ovdje super spora veza...hmm poslušaj album piece of mind (revelations i trooper pjesmu),poslušaj album fear of the dark i poslušaj album (live) live after death :)

Outmind
02-12-2006, 23:01
I sa powerslave-a istoimenu pjesmu kao i back in the vilige...

Dreamer Deceiver
02-12-2006, 23:21
poslušaj jednostavno Still Life,Sign Of the Cross(live),For The Greater Good of God,Blood Brothers,Dance Of Death,thin line between love and hate,Paschendale,Children of the Damned,i još pn kurac stvari koje su jednostavno PREMOĆNE

Jerry
02-12-2006, 23:34
poslušaj jednostavno Still Life,Sign Of the Cross(live),For The Greater Good of God,Blood Brothers,Dance Of Death,thin line between love and hate,Paschendale,Children of the Damned,i još pn ***** stvari koje su jednostavno PREMOĆNEhmm,vidim ti dosta preferiraš novije pjesme (NE SHVATI OVO KAO UVREDU!!),ja više volim one stare pogotovo Iron Maiden-Iron Maiden :)

Rocchiro
02-12-2006, 23:46
slušaj Iron Maiden-Killers :fof:

GrannyKiller
03-12-2006, 00:35
ja ne volim baš prva 2 albuma od maidena...nema bez Dickinsona... :D :pray:

Sabbath mi je zakon :pray:

ali i Lordi-e slušam. dobri su mi.

@Burek - a šta da kažem...ako se dečku više sviđaju Lordi od Maidena, dobro, nema frke, ali da su bolji od Maidena...e nisu!!

Burek_fr0m_SPACE
03-12-2006, 02:30
@Burek - a šta da kažem...ako se dečku više sviđaju Lordi od Maidena, dobro, nema frke, ali da su bolji od Maidena...e nisu!!
Takvu izjavu već mogu svariti... Uf, al' mrzim taj fanboyizam - koliko god ja (očigledno) bio fan SoaDa, jednostavno ne mogu reći da su oni bolji/uticajniji/šta-ja-znam band od Maidena. SoaD ću uvijek voljeti više od Maidena, ali po Maidenu nikad neću pljuvati, jer je to čisti idiotizam.

GrimReaper
03-12-2006, 07:59
biti bolji znaći biti kvalitetniji po svirci, dakle tehnika,umijeće i točnost.
e sad nema šanse da su Lordi bolji od Maidena, Maideni su se i previše dokazali.

Dreamer Deceiver
03-12-2006, 10:57
poslušaj jednostavno Still Life,Sign Of the Cross(live),For The Greater Good of God,Blood Brothers,Dance Of Death,thin line between love and hate,Paschendale,Children of the Damned,i još pn ***** stvari koje su jednostavno PREMOĆNEhmm,vidim ti dosta preferiraš novije pjesme (NE SHVATI OVO KAO UVREDU!!),ja više volim one stare pogotovo Iron Maiden-Iron Maiden :)

nije to nego mi se nije dalo iz starijih izdvajat jer su sve zakon,jer nema janboljih pjesama na tim albumima jer su svi odlični,kao Number of the beast,Piece of Mind,Powerslave,somwhere in time,seventh son of the seventh son,fear of the dark,xfactor.mislis da mi se dalo izdvajat najbolje pjesme,možda da bi mi se i dalo j nebi mogo izdvojit najbolje jer su sve prejebene

GrannyKiller
03-12-2006, 11:20
@Burek - a šta da kažem...ako se dečku više sviđaju Lordi od Maidena, dobro, nema frke, ali da su bolji od Maidena...e nisu!!
Takvu izjavu već mogu svariti... Uf, al' mrzim taj fanboyizam - koliko god ja (očigledno) bio fan SoaDa, jednostavno ne mogu reći da su oni bolji/uticajniji/šta-ja-znam band od Maidena. SoaD ću uvijek voljeti više od Maidena, ali po Maidenu nikad neću pljuvati, jer je to čisti idiotizam.

upravo tako. :thumbs2:

03-12-2006, 17:17
Mislim da je vrijeme da se prijeđe na novu podtemu, sad smo raspravili HM, prijeđimo na Power/Epic.
Ja sam općenito veliki slušatelj Powera, volim najviše Blind Guardiane i HammerFall (prvi metal kojeg sam slušao), ali ovaj novi Threshold je prilično loš. Također je i HellOween jedan sjajan bend, i ManOwaR, makar nisam siguran dali su oni PW ili HM. Naravno, nisam nabrojao još brojne druge bendove, ali to možete i vi...

Dreamer Deceiver
03-12-2006, 17:20
Blind Guardianov album Nightfall in middle eart me uvijek nabrije prejeben je album i preheben je band,inače poslije heavy najviše slušam power a od tog slušam najviše Blind Guardiane,Manowar,Rhaypsody itd.

Jerry
03-12-2006, 17:22
Blind Guardianov album Nightfall in middle eart me uvijek nabrije prejeben je album i preheben je band,inače poslije heavy najviše slušam power a od tog slušam najviše Blind Guardiane,Manowar,Rhaypsody itd.također,prvi mi je heavy metal,pa onda power metal,od hejvija slušam samo sabbathe i maidene,malo motorhead,a od powera blind guardiane,helloween,i hammerfall,i imaš pravi nightfall in the middle earth rula :thumbup:

Rocchiro
03-12-2006, 17:29
meni ovak idu redom:

1.heavy-Iron Maiden,King Diamond,Black Sabbath,Venom,Judas Priest...
2.speed/thrash/power-Helloween,Blind Guardian,Running Wild,Metallica,Metal Church,Megadeth...
3.black-Burzum,Dissection,Immortal,Mayhem,Satyricon,Nargar oth...

Arbiter of Change
03-12-2006, 17:30
Power: ima ih čovječe gomila bendova koji su vrlo dobri pored standarda BG, Hammerfall, itd. Evo npr. Edguy, Labyrinth, Symphony X (tako-tako), Reign of Terror i dalje da ne nabrajam. :D

Iako ja preporučam Edguy-a jer mi je stvarno dobar.

Sluša li itko.... symphonic metal (screw prijevod)? Tu mi je dobar Therion. Poslušajte album Theli i ne možete fulati.

Rocchiro
03-12-2006, 17:34
Power: ima ih čovječe gomila bendova koji su vrlo dobri pored standarda BG, Hammerfall, itd. Evo npr. Edguy, Labyrinth, Symphony X (tako-tako), Reign of Terror i dalje da ne nabrajam. :D

Iako ja preporučam Edguy-a jer mi je stvarno dobar.

Sluša li itko.... symphonic metal (screw prijevod)? Tu mi je dobar Therion. Poslušajte album Theli i ne možete fulati.

od symphonica volim slusati Within Temptation

Arbiter of Change
03-12-2006, 17:34
od symphonica volim slusati Within Temptation

Dobri, ali od one me pjevačice stvarno nekad zabole uši. :)

Armachus
03-12-2006, 17:39
A jel' znate za Token of Time od Ensiferum-a.

Nije da ih slušam al' ta im je pjesma stvarno odlićna...

A ima još od Dragon Force-a jedna dobra pjesma > Throught the flames and... ( ne znam kako toćno ide )

03-12-2006, 17:50
Ma od symphonica mi je fakat jako dobar Rhapsody of Fire (former Rhapsody), a ovi drugi su mi tak-tak, srednja žalost kak bi se reklo...
Nightfall in ME mi je najbolji album svih vremena, fora su mi dijalozi između pjesama.
Moram reći da puno više volim "europski" power od onog "američkog", fora mi je jako Crimson Thunder od HammerFalla, i općenito te medieval teme, makar i Helloweenow Twilight of GOds mi je na top 25 najboljih pjesama ikada.

Dreamer Deceiver
03-12-2006, 17:55
Power: ima ih čovječe gomila bendova koji su vrlo dobri pored standarda BG, Hammerfall, itd. Evo npr. Edguy, Labyrinth, Symphony X (tako-tako), Reign of Terror i dalje da ne nabrajam. :D

Iako ja preporučam Edguy-a jer mi je stvarno dobar.

Sluša li itko.... symphonic metal (screw prijevod)? Tu mi je dobar Therion. Poslušajte album Theli i ne možete fulati.

symphonic metal mi je isto odličan, a od tog najviše slušam Nighwish,Luca Turilli(Dawn of Victory mi je prehebena stvar) i Apocalyipticu...

ewok
03-12-2006, 19:36
Sluša li itko.... symphonic metal (screw prijevod)? Tu mi je dobar Therion. Poslušajte album Theli i ne možete fulati.
joj...meni je Therion jedan od omiljenih bendova, i sam da kažem da nije pjesme "Asgard" ( :pray: ) tko zna sta bih ja slusao danas... ovak, najjace njihove stvari su mi:
ova gore navedena, Invocation of Naamah, Typhon, Blood of kingu, Dark Eternity, Helheim, itd. Novi album me pomalo razocarao, mada je stvar "Adulruna redivivia" prepreprejebena, bas onak "therionska".
HO DRAKON HO MEGAS!!!

04-12-2006, 17:54
Zakon mi je bend DragonLand, imam album Astronomy, ima fora pjesama, uključujući i neku filmsku muziku, koja mi je poznata ali neznam točno otkud je...

Rocchiro
04-12-2006, 23:26
ok,sad kad smo se fino svi izjasnili o bendovima,vrijeme je da prjeđemo na muzičare.daklem,ko vam je naj i iz kojeg je benda.

majn:

bas-Steve Harris(iron maiden),Cliff Burton RIP(metallica)
gitara-Kirk Hammet(metallica),Dave Murray(iron maiden),Yngwie Malmsteen
vokal-muski-King Diamond,Kai Hansen (gamma ray,ex helloween),Atilla(Mayhem),Di Anno(iron maiden)
-------zenski-Sharon den Adel(Within Temptation)
bubnjevi-Thomen Stauch(savage circus,ex BG),Scott Travis(Judas Priest)
synth-Janne Wirman(children of bodom),King Diamond,Stian Aarstad(Enthral,ex DB)

GrimReaper
05-12-2006, 07:24
meni vokali...

pa definitivno Ronnie James Dio, Rob Halford...
bass: Harris :pray:
gitara+show: :pray: Janick Gers :pray:
gitara: Tony Iommi :twisted:

05-12-2006, 15:13
Oprostite, krivi post na krivom threadu... :oops:
Najvokal: RJ Dio, Kai Hansen
Gitara:Oscar Dronjak (HF), Slash (ako su gunsi HeavyMetal), KK Downing (JP), Tonny Iommi
Bas: Terrence Butler (BS)
Dramovi: Bill Ward mi jedini pada na pamet..

Dreamer Deceiver
05-12-2006, 15:19
NajVokal - Bruce Dickinson,Blaze Bayley i Hansi Kürsch
NajBass - Steve Harris naravno
NajBubnjar - Nicko McBrain
NajGitara - Adrian Smith,Janick Gers,Dave Murray

Jerry
05-12-2006, 19:49
Najvokal:Dickinson,Osbourne
najbas:također harris
najbubnjar:nemam ga
najgitara:svi iz maidena :)

Arbiter of Change
05-12-2006, 19:56
Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*

Outmind
05-12-2006, 20:07
Najvokal bruce & ronnie
Naj bas basist black sabbatha, neam pojma kak se zove al bolji mi je od steve-a
Naj gitara - adrian i tommy iomi
Naj bubanj - nicko

Dreamer Deceiver
05-12-2006, 20:09
Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*

čuo sam za to ali nisam posluša,mislim da su tamo isto ovi iz Hellowena,zar ne ?

MindReader
05-12-2006, 20:18
reći ću samo ovo - najbubnjar metala mi je lik iz All that remains - nemam pojma ni ko je, ni kak se zove, ni jel još to taj lik... niš - sam znam da vraški dobro udara :pray:

ewok
05-12-2006, 20:29
muski vokal: ICS Vortex, Hansi K.
zenski vokal: Vibeke Stene
gitarist: Jon Schaffer, Greg Mackintosh
bubnjar: N. Barker
Bassist: Steve Edmondson
. . .

Arbiter of Change
05-12-2006, 20:40
Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*

čuo sam za to ali nisam posluša,mislim da su tamo isto ovi iz Hellowena,zar ne ?

No idea nažalost, nadao sam se da netko tu zna.

Ma evo slušam Threshold (Hammerfall-ov najnoviji album) i stvarno ne vidim šta ljudi imaju protiv njega, meni je odličan. Iako su neke teme iskorištene ali naginje malo na epic stil, i baš zato je dobar. :wink:

GrimReaper
05-12-2006, 21:14
Najvokal bruce & ronnie
Naj bas basist black sabbatha, neam pojma kak se zove al bolji mi je od steve-a
Naj gitara - adrian i tommy iomi
Naj bubanj - nicko

bassist je Terance "Geezer" Butler....
da predobar je , posjedujem Last supper dvd dobro ga pere :D

Jerry
05-12-2006, 21:14
Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*ja sam čuo odnosno imam ga kod kuće

Arbiter of Change
05-12-2006, 21:21
Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*ja sam čuo odnosno imam ga kod kuće

Care to elaborate?

06-12-2006, 09:06
Gle, meni ovaj lik phoenix nije jasan, pa kak smece kao slipknot i lordi može biti bolje od MAIDENA, jednog od najboljih bendova ikada.
A što se tiče vokala ( nisam neko suckass kao jerry pa cu napisati kak mi je zapravo )
Vokal: King Diamond
Gitara: Dave Murray

Jerry
06-12-2006, 12:08
[quote="Arbiter of Change":3aa8noc5]Neću nikog navoditi nego ma zanima je li itko čuo Tales From the Underworld - Tribute to Blind Guardian*ja sam čuo odnosno imam ga kod kuće

Care to elaborate?[/quote:3aa8noc5]nisma ba š skužio ovo ali evo ti SS šta immam http://img183.imageshack.us/img183/1743/sshot1sz7.png

Arbiter of Change
06-12-2006, 12:20
Pa ja mislio da ti kužiš engleski. :D

Pa kakvo ti je?

Jerry
06-12-2006, 12:30
spikanm ali kratk :D
ah meni se ne sviđaju baš tribute albumi pa tako ni ovaj ;)

Arbiter of Change
06-12-2006, 12:42
spikanm ali kratk :D
ah meni se ne sviđaju baš tribute albumi pa tako ni ovaj ;)

Hmm... pa moram ga nabaviti makar samo da čujem kako to zvuči. Koja ti je najbolja ili možda, koja ti je najmanje loša? :)

Jerry
06-12-2006, 13:33
najbolja mi je cruel-last tales from the twilight,a ostalo mi je sve najgore :)

Rocchiro
06-12-2006, 17:06
Gle, meni ovaj lik phoenix nije jasan, pa kak smece kao slipknot i lordi može biti bolje od MAIDENA, jednog od najboljih bendova ikada.

mislim da je ta rasprava gotova

Jerry
06-12-2006, 17:53
Gle, meni ovaj lik phoenix nije jasan, pa kak smece kao slipknot i lordi može biti bolje od MAIDENA, jednog od najboljih bendova ikada.

mislim da je ta rasprava gotovadobro misliš,daklem dosta o feniksu

Outmind
06-12-2006, 18:32
E a kaj je sa onim bubnjarom def leoparda? Yebote lik bubnja sa jednom rukom! To je skill... :pray: :pray: :pray:

06-12-2006, 18:44
MIslim da je def leppard neki glam/hard rock band, a ne metal, kako glasi ime threada. Bat ofkorz, svako ima svoje mišljenje...

Rocchiro
06-12-2006, 19:00
MIslim da je def leppard neki glam/hard rock band, a ne metal, kako glasi ime threada. Bat ofkorz, svako ima svoje mišljenje...

def leppard se moze racunati u HM,bez brige

06-12-2006, 19:16
DL je meni odlican bend :pray:

Outmind
06-12-2006, 19:22
MIslim da je def leppard neki glam/hard rock band, a ne metal, kako glasi ime threada. Bat ofkorz, svako ima svoje mišljenje...

Bilo to istina ili ne, ali lik ima jednu ruku i bubnjar je! Prilagodio si je bubnje tak da više sa nogama bubnja.

MarkaN
10-12-2006, 23:53
Sorry ekipo nebi išao u offtopic ali eto da ne otvaram novu temu:

Zaželio sam se dobrog kvalitetnog thrasha, pa što bi mi mogli preporučiti?
(imajte na umu da sam navikao na Metallicu pa nebi htio neke kreštave vokale :wink: )

DrunkyDuck
10-12-2006, 23:56
Megadeth?

Malo pretjeruju sa urotama, vuku mi na stariju Metallicu inace.

Rocchiro
10-12-2006, 23:59
Sorry ekipo nebi išao u offtopic ali eto da ne otvaram novu temu:

Zaželio sam se dobrog kvalitetnog thrasha, pa što bi mi mogli preporučiti?
(imajte na umu da sam navikao na Metallicu pa nebi htio neke kreštave vokale :wink: )

Megadeth ili Metal Church ako hoces nekrestavo i metallica like...i Beatallica za zajebanciju :)

MarkaN
11-12-2006, 00:04
Sorry ekipo nebi išao u offtopic ali eto da ne otvaram novu temu:

Zaželio sam se dobrog kvalitetnog thrasha, pa što bi mi mogli preporučiti?
(imajte na umu da sam navikao na Metallicu pa nebi htio neke kreštave vokale :wink: )

Megadeth ili Metal Church ako hoces nekrestavo i metallica like...i Beatallica za zajebanciju :)

Megadeth znam, ali njih stavljam pod Heavy. Inače hvala na preporuci, samo mi još reci koji album od MC-a bi preporučio?

Rocchiro
11-12-2006, 00:08
Sorry ekipo nebi išao u offtopic ali eto da ne otvaram novu temu:

Zaželio sam se dobrog kvalitetnog thrasha, pa što bi mi mogli preporučiti?
(imajte na umu da sam navikao na Metallicu pa nebi htio neke kreštave vokale :wink: )

Megadeth ili Metal Church ako hoces nekrestavo i metallica like...i Beatallica za zajebanciju :)

Megadeth znam, ali njih stavljam pod Heavy. Inače hvala na preporuci, samo mi još reci koji album od MC-a bi preporučio?

Metal Church i The Dark

Arbiter of Change
20-12-2006, 21:38
Je'l zna itko za ovaj power metal band The Black Mages? Navodno izvode metaliziranu glazbu iz Final Fantasy igara.

Spoj savršenstva za za mene. :D

20-12-2006, 21:48
Megadeth i Pantera su ti čisti trash MarkaN-e :wink:

Outmind
20-12-2006, 21:50
E sluša li itko grupu sentenced? Istina raspali su se prošle godine ali imaju par dobrih pjesama...

olio
20-12-2006, 21:51
Megadeth i Pantera su ti čisti trash MarkaN-e :wink:daj nabaci mu kapu :D

avatar

Rocchiro
20-12-2006, 22:21
Megadeth i Pantera su ti čisti trash MarkaN-e :wink:

inace pise se THRASH al nemas beda

i pantera ti nije bas cisti thrash.metal archives vele groove/half-thrashS
a ja bi se cak usudil reci da ima i HC elemenata

Simon the Dreamer
21-12-2006, 16:13
Je'l zna itko za ovaj power metal band The Black Mages? Navodno izvode metaliziranu glazbu iz Final Fantasy igara.

Spoj savršenstva za za mene. :D

Neznam nisam čuo, ali zvuči zanimljivo, donekle.
Ne Volim japansku glazbu, ne sviđa mi se jednostavno, više mi leži čak i ruska - ovim putem, ko god nezna za The Red Elvises, treba saznat (nije metal, ali je zakon russian-rock).
Ali ako saznaš nešto više, samo reci.

Outmind
21-12-2006, 20:10
Evo vam live verzije "war pigs" :pray: :pray: :pray:

gbxfe7DMxVo

Ozzy isgleda presmiješno, ali zato Tommy svira bolesno dobro...

Arbiter of Change
21-12-2006, 20:19
[quote="Arbiter of Change":27u3is5o]Je'l zna itko za ovaj power metal band The Black Mages? Navodno izvode metaliziranu glazbu iz Final Fantasy igara.

Spoj savršenstva za za mene. :D

Neznam nisam čuo, ali zvuči zanimljivo, donekle.
Ne Volim japansku glazbu, ne sviđa mi se jednostavno, više mi leži čak i ruska - ovim putem, ko god nezna za The Red Elvises, treba saznat (nije metal, ali je zakon russian-rock).
Ali ako saznaš nešto više, samo reci.[/quote:27u3is5o]

Ma ovo su ti samo metalizirane izvedbe pjesama iz FF igara.

Poslušao sam oba albuma i mogu reći da ih preporučam samo FF fanovima. Ostalima se vjerojatno i neće činiti kao metal. ;)

22-12-2006, 09:28
Japanci ak sviraju, OMG. Ti japanci nisu normalni, rade wannabe rpg-e i sada ovo..

Simon the Dreamer
22-12-2006, 23:30
Japanci ak sviraju, OMG. Ti japanci nisu normalni, rade wannabe rpg-e i sada ovo..
/sign

GrimReaper
23-12-2006, 08:01
[quote="Axl Rose":25xo2u3q]Japanci ak sviraju, OMG. Ti japanci nisu normalni, rade wannabe rpg-e i sada ovo..
/sign[/quote:25xo2u3q]

samo nek oni praše, nema meni do najbolji starih , engleza :pray:

amso47
23-12-2006, 10:42
Trenutno od metala slusam: In Flames, Dark Tranquility, Arch Enemy, Blinded Colony, Soilwork, Disturbed, Godsmack, System Of A Down itd

23-12-2006, 12:10
Heheh..sada če biti komentara, čuvaj se.,

Rocchiro
23-12-2006, 15:31
Heheh..sada če biti komentara, čuvaj se.,

zbog cega lol?pa nek covjek slusa sto oce

Simon the Dreamer
23-12-2006, 16:56
Godsmack, dajte mi recite malo više o njima, koji žanr i to... vidio sam frontmena na mtv cribs, ali nikad ništa nisam čuo od njih.

23-12-2006, 18:51
Mislim da je to nekaki nu metal, ali ok su.

Rocchiro
23-12-2006, 23:13
Godsmack, dajte mi recite malo više o njima, koji žanr i to... vidio sam frontmena na mtv cribs, ali nikad ništa nisam čuo od njih.

http://www.myspace.com/godsmack

Simon the Dreamer
23-12-2006, 23:34
Šta je to u ljudima da nika dne žele reći, nego samo daju linkove.
Recite, bračo, recite, govorite, i širite vijest... :boohoo:

Rocchiro
23-12-2006, 23:40
Šta je to u ljudima da nika dne žele reći, nego samo daju linkove.
Recite, bračo, recite, govorite, i širite vijest... :boohoo:

pa na linku koj sam ti dal mozes poslusati 3 njihove stvari,procitati biografiju,saznati vrstu muzike,pogledati koji su im uzori...samo to lol :)

btw 3333. POSTS 8)

dinix
23-12-2006, 23:43
Šta je to u ljudima da nika dne žele reći, nego samo daju linkove.
Recite, bračo, recite, govorite, i širite vijest... :boohoo:

pa na linku koj sam ti dal mozes poslusati 3 njihove stvari,procitati biografiju,saznati vrstu muzike,pogledati koji su im uzori...samo to lol :)

btw 3333. POSTS 8)

lud broj. nemoj pisat vise postova. LOL , salim se...

St. Jude
25-12-2006, 11:09
Šta je to u ljudima da nika dne žele reći, nego samo daju linkove.
Recite, bračo, recite, govorite, i širite vijest... :boohoo:

neki govore da su godsmack numetal neki heavy metal,ja mogu kazat da su prilično ok ,makar sam poslušo samo jedan njihov album koji mi se dosta sviđao(faceless)

@Hanza - na nekoj metal temi sam kazo da sam napravio logo za frendov band pa si me pito da ga uploadam,evo malo kasnim s uploadom ali nema veze http://img221.imageshack.us/img221/9871 ... konlj3.jpg (http://img221.imageshack.us/img221/9871/logodrakonlj3.jpg)
ručni je rad,to je samo "font"

Outmind
25-12-2006, 14:15
Fora je logo, samo ga još oboji u plamen...

St. Jude
25-12-2006, 14:17
Fora je logo, samo ga još oboji u plamen...

to je samo kako da kažem "protutip"

Outmind
25-12-2006, 14:24
Fora je logo, samo ga još oboji u plamen...

to je samo kako da kažem "protutip"

A nije protutip, nego prototip :rotfl: :rotfl: :rotfl:

St. Jude
25-12-2006, 14:35
Fora je logo, samo ga još oboji u plamen...

to je samo kako da kažem "protutip"

A nije protutip, nego prototip :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dobro my bad... :rotfl:

Simon the Dreamer
25-12-2006, 14:44
Hm, logo izgleda jako poznato, negdje sam ga sigurno već vidio.
Judo, judo, plagijatoru jedan... :D

St. Jude
25-12-2006, 14:51
Hm, logo izgleda jako poznato, negdje sam ga sigurno već vidio.
Judo, judo, plagijatoru jedan... :D

SAMO MI NEMOJ REĆ DA SI GA NEGDJE VIDIO !! KUNEM SE BOGOM DA SAM GA SAM RUČNO NAPRAVIO,DAJ SAJMONE NEMOJ ME ZAJEBAVAT JER SAM GA RADIO PUN KURAC VREMENA DO SAVRŠENSTVA I 9 PUTA SAM PROŠO S RAPIDOGRAFOM DABI DOBIO LIJEP OBLIK

T.N.T.
25-12-2006, 17:02
logo je jako maštovit, kao i samo ime...

Rocchiro
25-12-2006, 17:03
koje je podvrste bend? logo mi izgleda ko death metal

GG inache :pray:

Burek_fr0m_SPACE
25-12-2006, 17:04
Logo je... detaljan :D

St. Jude
25-12-2006, 17:07
koje je podvrste bend? logo mi izgleda ko death metal

GG inache :pray:

death metal je band

Rocchiro
25-12-2006, 17:38
koje je podvrste bend? logo mi izgleda ko death metal

GG inache :pray:

death metal je band

onda si pogodil,svaka cast :pray:

Rocchiro
29-12-2006, 17:50
http://www.quizilla.com/users/PyrusofDreams/quizzes/What%20Kind%20of%20Metalhead%20Are%20You%3F/

Simon the Dreamer
29-12-2006, 17:56
http://images.quizilla.com/P/PyrusofDreams/1068925232_power.jpg
You are a Power Metal Warrior. HAIL, BROTHER. Metal isn't just music to you, it's a religion to be followed obsessively - and the temple at which you worship is that of Power Metal. Power chords, orchestral brilliance, epic calls to battle - that's what gets your blood pumping. Power metal is an escape from the bullshit of daily life, and at a concert, you can enter that fantasy as you relive the adventures of your power metal heroes. You're into other stuff too, but sometimes you just don't get what people see in endless waves of monotonous brutality. Some call you a nerd, but you're more than willing to make them regret it. Just make sure you have your broadsword and plate armor...

Rocchiro
29-12-2006, 17:57
http://images.quizilla.com/P/PyrusofDreams/1068881899_iron_maiden.jpg
You are a True Metalhead. You dig the classic music and the classic lifestyle. As metalheads go, you're pretty open-minded in terms of music and lyrics; if it rocks, then you'll listen to it. Concerts are the pinnacle of the metal experience, though sometimes they get a little too crazy. You generally respect everybody else, but as far as you're concerned, they all wish they were Priest or Maiden.

Arbiter of Change
29-12-2006, 18:08
http://images.quizilla.com/P/PyrusofDreams/1068924465_prog.jpg
You are a Prog Metal Fan. Progressive metal, innovative stuff that transcends the boundaries of standard heavy metal, is what it's all about for you. The more intricate and difficult to play, the better, and generic, simplistic stuff just turns your stomach. You have a chance to hear even more innovations and stunning musical ability at shows. Your elitist attitudes rub soe people the wrong way - they call you pretentious, a snob, a wanker. But you know they're just jealous because they don't understand it.

Iznenađujuće, smatrao sam se power metal fanom. :D

Worthaur
29-12-2006, 18:19
http://images.quizilla.com/P/PyrusofDreams/1068925826_black.jpg
You are a Black Metal KVLTist. Black metal is one of the most extreme and advanced forms of metal (or music in general), and you're damn proud of the fact that you have the balls and brains to listen to it. As a matter of fact, it may very well be the only thing you listen to - everything else seems to lose its charm (though that's not the case with everyone). The whole concept of concerts doesn't excite you much - the music sounds just as good on CD, after all, and there's too many morons stumbling around at shows. You're just not a people person; other metalheads respct you to a degree but think you're kind of a dick (and often a racist fucker). You don't really care what they think, of course - you know you're better.

blah

MindReader
29-12-2006, 18:29
http://images.quizilla.com/P/PyrusofDreams/1068924465_prog.jpg
You are a Prog Metal Fan. Progressive metal, innovative stuff that transcends the boundaries of standard heavy metal, is what it's all about for you. The more intricate and difficult to play, the better, and generic, simplistic stuff just turns your stomach. You have a chance to hear even more innovations and stunning musical ability at shows. Your elitist attitudes rub soe people the wrong way - they call you pretentious, a snob, a wanker. But you know they're just jealous because they don't understand it.
same here... nisam neki zagriženi metalac pa eto :D
taman

Jerry
29-12-2006, 18:33
http://images.quizilla.com/P/PyrusofDreams/1068881899_iron_maiden.jpg
You are a True Metalhead. You dig the classic music and the classic lifestyle. As metalheads go, you're pretty open-minded in terms of music and lyrics; if it rocks, then you'll listen to it. Concerts are the pinnacle of the metal experience, though sometimes they get a little too crazy. You generally respect everybody else, but as far as you're concerned, they all wish they were Priest or Maiden.

Armachus
29-12-2006, 18:33
http://images.quizilla.com/P/PyrusofDreams/1068924465_prog.jpg
You are a Prog Metal Fan. Progressive metal, innovative stuff that transcends the boundaries of standard heavy metal, is what it's all about for you. The more intricate and difficult to play, the better, and generic, simplistic stuff just turns your stomach. You have a chance to hear even more innovations and stunning musical ability at shows. Your elitist attitudes rub soe people the wrong way - they call you pretentious, a snob, a wanker. But you know they're just jealous because they don't understand it.

Iznenađujuće, smatrao sam se power metal fanom. :D

Me 2 :roll:

olio
29-12-2006, 18:34
http://images.quizilla.com/P/PyrusofDreams/1068925232_power.jpg
You are a Power Metal Warrior. HAIL, BROTHER. Metal isn't just music to you, it's a religion to be followed obsessively - and the temple at which you worship is that of Power Metal. Power chords, orchestral brilliance, epic calls to battle - that's what gets your blood pumping. Power metal is an escape from the bullshit of daily life, and at a concert, you can enter that fantasy as you relive the adventures of your power metal heroes. You're into other stuff too, but sometimes you just don't get what people see in endless waves of monotonous brutality. Some call you a nerd, but you're more than willing to make them regret it. Just make sure you have your broadsword and plate armor...također 8)

Simon the Dreamer
29-12-2006, 18:48
Toooo, warriors of the world united...

St. Jude
29-12-2006, 19:02
http://images.quizilla.com/P/PyrusofDreams/1068881899_iron_maiden.jpg
You are a True Metalhead. You dig the classic music and the classic lifestyle. As metalheads go, you're pretty open-minded in terms of music and lyrics; if it rocks, then you'll listen to it. Concerts are the pinnacle of the metal experience, though sometimes they get a little too crazy. You generally respect everybody else, but as far as you're concerned, they all wish they were Priest or Maiden.

same here

Rocchiro
29-12-2006, 19:39
http://images.quizilla.com/P/PyrusofDreams/1068925826_black.jpg
You are a Black Metal KVLTist. Black metal is one of the most extreme and advanced forms of metal (or music in general), and you're damn proud of the fact that you have the balls and brains to listen to it. As a matter of fact, it may very well be the only thing you listen to - everything else seems to lose its charm (though that's not the case with everyone). The whole concept of concerts doesn't excite you much - the music sounds just as good on CD, after all, and there's too many morons stumbling around at shows. You're just not a people person; other metalheads respct you to a degree but think you're kind of a dick (and often a racist fucker). You don't really care what they think, of course - you know you're better.

blah

Black metal ist krieeeg!http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

dinix
29-12-2006, 19:40
majke ti, kakve slike.... FUJ....ODVRATNO...SICK MINDS....

Rocchiro
29-12-2006, 19:41
majke ti, kakve slike.... FUJ....ODVRATNO...SICK MINDS....

uopce ne...Immortalovci rulaju

dinix
29-12-2006, 19:42
majke ti, kakve slike.... FUJ....ODVRATNO...SICK MINDS....

uopce ne...Immortalovci rulaju

LOL, kad se sjetim samo onih bolesnika iz slipknota.... UŽAS!!!!!!!!!!!

29-12-2006, 19:43
Da, bolje to nego Linkin Park

ewok
29-12-2006, 19:44
majke ti, kakve slike.... FUJ....ODVRATNO...SICK MINDS....

uopce ne...Immortalovci rulaju
on many ships i have sailed, far BEYOND THE NORTH WAVES....u yea

Rocchiro
29-12-2006, 19:44
majke ti, kakve slike.... FUJ....ODVRATNO...SICK MINDS....

uopce ne...Immortalovci rulaju

LOL, kad se sjetim samo onih bolesnika iz slipknota.... UŽAS!!!!!!!!!!!

whatever...nhf,ako ne slusas metal nemas kaj traziti na ovom topicu

29-12-2006, 19:46
Immortal su super, yeah. A ti dinix, ako ne slusas metal (pod tim NE mislim na Lp i ostalo) nemoj spammat i fuck off. Bez uvrede :wink:

dinix
29-12-2006, 19:46
slusam gunse, metallicu, LP, Limp bizkit, Korn itd. uglavnom sve sto valja...

pa cak i neke pjesme od slipknota...

Rocchiro
29-12-2006, 19:48
slusam gunse, metallicu, LP, Limp bizkit, Korn itd. uglavnom sve sto valja...

pa cak i neke pjesme od slipknota...

sve sto tebi valja...molim te pazljivo koristi izraze jer na ovom topicu svi imaju rešpekta dok tuđih mišljenja

29-12-2006, 19:48
A, ovaj, Hanza, jer slušaš Amon Amarath?

Rocchiro
29-12-2006, 19:52
A, ovaj, Hanza, jer slušaš Amon Amarath?

ne bas...dobra mi je Pursuit of Vikings (znam,znam,do je isto koda da kazem:dobra mi je Fear of the dark od maidena)...

imaju mi dobru mjuzu ali vokal mi bas ne pase...kod deatha i melodic deatha sam vrlo izbirljiv...zapravo slusam samo 2 domaca death banda:Usud i Corpse Grinder...drazi mi je death pomjesan s blackom ilitiga kako se to zove "blackened death metal",bendovi tipa Dissection

29-12-2006, 19:53
Aha, a da vidimo, Carcass? Ili..Bolt Thrower? Helloween?

ewok
29-12-2006, 19:58
ja slusam AA (pogle sig), najace stvari su mi: Last with Pagan Blood, Hermod´s ride to Hel, Ride for vengeance,... imaju jebene tekstove, vokal im je ono :pray:.sve u svemu, super su.

Rocchiro
29-12-2006, 20:03
Aha, a da vidimo, Carcass? Ili..Bolt Thrower? Helloween?

Helloween od navedenih...ali Carcass,Bolt Thrower i slicni brutal death bendovi ne prolaze bas kod mene...

Worthaur
29-12-2006, 20:11
Ja sam nedavno poceo slusati Arch Enemy, vocal je super :pray:

St. Jude
29-12-2006, 20:15
Ja sam nedavno poceo slusati Arch Enemy, vocal je super :pray:

tipica je prejebena

ewok
29-12-2006, 20:20
[quote="axe_wild":rvbz6hgb]Ja sam nedavno poceo slusati Arch Enemy, vocal je super :pray:

tipica je prejebena[/quote:rvbz6hgb]
ne volim zenske gruntove, al dobra je barem Angela dobra...ufff

Simon the Dreamer
29-12-2006, 20:24
Jeste ikad čuli za irsku grupu Cruachan, normally ne volim doom ni pagan, ali ova mi je grupa, izuzev pjesama poput Pagan, jako zakon!
Imam dva albuma, Pagan i Middle Kingdom, rulaju, dobra količina narodne irske glazbe...

ewok
29-12-2006, 20:27
Jeste ikad čuli za irsku grupu Cruachan, normally ne volim doom ni pagan, ali ova mi je grupa, izuzev pjesama poput Pagan, jako zakon!
Imam dva albuma, Pagan i Middle Kingdom, rulaju, dobra količina narodne irske glazbe...
cuo sam ih i nisu losi, od celtic/pagan metala vise volim Waylander-a poslusat :roll:

Simon the Dreamer
29-12-2006, 20:29
Waylander, da, dobro staro, ali meni je ipak bolji Kruakan...

@ Arch Enemy
http://strefa.rockmetal.art.pl/ankieta/angela-gossow.jpgjel ovako izgleda jedna metalka? ne, ne, ali ne žalim se....

ewok
29-12-2006, 20:38
nazi metalka...volio bih s njom u shutku :rotfl: , al samo s njom 8)
btw jeste culi za Stribog, hrvatski pagan/black metal bend, izdali su jedan demo "Za vjecan ponos i slavu", sad bi trebali jos jedan "*- Religija krvi" (zvjezdica zato kaj sam zaboravio koja rijec ide). odlicni su, koriste flautu. na njihovoj MySpace se moze skinuti cijeli demo. vecina stvari sa demo-a je kratka al imaju 2-3 duze. meni je najjaca stvar "U vucjem oku oganj", pjesme inace govore o slavenskoj religiji, a tu i tamo se ubaci koji "anti-jew" stih. morate ih cuti.

St. Jude
29-12-2006, 20:39
nazi metalka...volio bih s njom u shutku :rotfl: , al samo s njom 8)
btw jeste culi za Stribog, hrvatski pagan/black metal bend, izdali su jedan demo "Za vjecan ponos i slavu", sad bi trebali jos jedan "*- Religija krvi" (zvjezdica zato kaj sam zaboravio koja rijec ide). odlicni su, koriste flautu. na njihovoj MySpace se moze skinuti cijeli demo. vecina stvari sa demo-a je kratka al imaju 2-3 duze. meni je najjaca stvar "U vucjem oku oganj", pjesme inace govore o slavenskoj religiji, a tu i tamo se ubaci koji "anti-jew" stih. morate ih cuti.

čuo sam ali nisam čuo

Simon the Dreamer
29-12-2006, 20:41
nazi kažeš? moj tip cure...
daj link od ovog hr benda, baš me zanima...

Rocchiro
29-12-2006, 20:45
nazi metalka...volio bih s njom u shutku :rotfl: , al samo s njom 8)
btw jeste culi za Stribog, hrvatski pagan/black metal bend, izdali su jedan demo "Za vjecan ponos i slavu", sad bi trebali jos jedan "*- Religija krvi" (zvjezdica zato kaj sam zaboravio koja rijec ide). odlicni su, koriste flautu. na njihovoj MySpace se moze skinuti cijeli demo. vecina stvari sa demo-a je kratka al imaju 2-3 duze. meni je najjaca stvar "U vucjem oku oganj", pjesme inace govore o slavenskoj religiji, a tu i tamo se ubaci koji "anti-jew" stih. morate ih cuti.

stribog su mi solidni,onak,vokal im nije bas nesto...ali zato su mi super slavogorje http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=123917813

a ova iz Arč Enemija je...yami!

ewok
29-12-2006, 20:48
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=112007744
njihova myspace str.
KDzI63mijOA
stvar koja jos nije releasana
nadjem poslije jos koji... Slava

Simon the Dreamer
29-12-2006, 20:53
A neznam, čine mi se previše obuzeti religijskom temom...

Rocchiro
29-12-2006, 20:55
inace,najbolji cro BM bend je meni Unholy Inquisition (http://free-ri.htnet.hr/unholyinquisition/discoonthedarkenedside.htm)

nekad su bili čisti,sirovi BM,sad su death/black al jos uvjek rasturaju

Nightyx
29-12-2006, 21:28
I hate metal :yuck:

Arbiter of Change
29-12-2006, 21:29
I hate metal :yuck:

Ajde onda raspali cajke i udri rođo. :D J/K

St. Jude
29-12-2006, 21:32
I hate metal :yuck:

onda lagano idi ća od ove teme,jer mi ne pljujemo protiv tuđeg ukusa(osim narodnjaka i popa,a ja koji put pljunem techno)

29-12-2006, 21:38
I hate metal :yuck:

Hvala što si to podjelio s nama. Hvala što ste pridonijeli razaranju ovog topica. dickhead..

Nightyx
29-12-2006, 21:42
I hate metal :yuck:

Hvala što si to podjelio s nama. Hvala što ste pridonijeli razaranju ovog topica. dickhead..

ma nema problema....i drugi put :wink:

29-12-2006, 21:43
A care, nisi se uvrijedio, vjeruj mi malo je takih :D

Nightyx
29-12-2006, 21:55
A care, nisi se uvrijedio, vjeruj mi malo je takih :D

al nas ima 8)

Simon the Dreamer
29-12-2006, 23:27
Ali nikoga nije briga...
Ako ne voliš metal otvori novu temu: Seljačine, i tamo podijeli s ostalima šta voliš, ne tu...


nhf, vidio sam tvoju ispriku

Rocchiro
29-12-2006, 23:30
ajde ljudi,dosta! mi koji slusamo raspravljajmo,a oni koji ne nek ignoriraju topic i tocka

Simon the Dreamer
29-12-2006, 23:33
Jel mi može netko reći nešto o grupi Dragonland, jel oni imaju neku svoju priču, knjigu, film, zato što imam Antimatter album na kojem su tri nekakve skladbe "An Old House on the Hill" koje zvuče čak i dosta poznato...

Rocchiro
29-12-2006, 23:37
Jel mi može netko reći nešto o grupi Dragonland, jel oni imaju neku svoju priču, knjigu, film, zato što imam Antimatter album na kojem su tri nekakve skladbe "An Old House on the Hill" koje zvuče čak i dosta poznato...

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=11030470

Simon the Dreamer
29-12-2006, 23:40
Link mi ništa ne govori, pomoglo bi kad bi reko netko živ.. objasnio i to... Mogo sam as well otići na wiki, ali sam se ponadao da neko ima živaca reći...

Rocchiro
29-12-2006, 23:42
Link mi ništa ne govori, pomoglo bi kad bi reko netko živ.. objasnio i to... Mogo sam as well otići na wiki, ali sam se ponadao da neko ima živaca reći...

da,znam da ti link nista ne govori,ali klikni na njega i da vidis... :)

St. Jude
30-12-2006, 11:08
znam da je stara fora ali oni koji nisu još vidjei evo:

This is the situation: there’s a beautiful princess trapped in a castle watched by a dragon. Here’s the end of the story with different styles of metalheads as knights.

POWER METAL:
The protagonist arrives riding a white unicorn, escapes from the dragon, saves the princess and makes love to her in an enchanted forest.

THRASH METAL:
The protagonist arrives, fights the dragon, saves the princess and fucks her.

HEAVY METAL:
The protagonist arrives on a Harley, kills the dragon, drinks a few beers and fucks the princess.

FOLK METAL:
The protagonist arrives with some friends playing accordions, violins, flutes and many more weird instruments, the dragon falls sleep (because of all the dancing). Then they all leave… without the princess.

VIKING METAL:
The protagonist arrives in a ship, kills the dragon with his mighty axe, skins the dragon and eats it, rapes the princess to death, steals her belongings and burns the castle before leaving.

DEATH METAL:
The protagonist arrives, kills the dragon, fucks the princess and kills her, then leaves.

BLACK METAL:
The protagonist arrives at midnight, kills the dragon and impales it in front of the castle. Then he sodomises the princess, and drinks her blood in a ritual before killing her. Then he impales the princess next to the dragon.

GORE METAL:
The protagonist arrives, kills the dragon and spreads its guts in front of the castle, fucks the princess and kills her. Then he fucks the dead body again, slashes her belly and eats her guts. Then he fucks the carcass for the third time, burns the corpse and fucks it for the last time.

DOOM METAL:
The protagonist arrives, sees the size of the dragon and thinks he could never beat him, then he gets depressed and commits suicide. The dragon eats his body and the princess as dessert. That’s the end of the sad story.

PROGRESSIVE METAL:
The protagonist arrives with a guitar and plays a solo of 26 minutes. The dragon kills himself out of boredom. The protagonist arrives at the princess’ bedroom, plays another solo with all the techniques and tunes he learned in the last year at the conservatory. The princess escapes looking for the “HEAVY METAL” protagonist.

GLAM METAL:
The protagonist arrives, the dragon laughs at the guy’s appearance and lets him enter. He steals the princess’ make-up and tries to paint the castle in a beautiful pink color.

NU METAL:
The protagonist arrives in a run-down Honda Civic and attempts to fight the dragon but he burns to death when his moronic baggy clothes catch fire.

GRINDCORE:
The protagonist arrives, screams something completely undecipherable for about 2 minutes and then leaves.

INDUSTRIAL METAL:
The protagonist arrives wearing a greasy overcoat, makes obscene gestures towards the dragon and gets escorted out of fairy tale land by security guards.

EMOCORE:
The protagonists’ mother drives the protagonist and his friends to the castle. He kills the dragon with some awesome armspinning and spinkicking while his friends observing the scene with their arms crossed; then the princess laughes at the protagonists ridiculous hairstyle and the boys leave weeping.

PUNK:
The protagonist hitchhikes to the castle, asks the dragon for some bucks, buys some cans of beer, gets pissed, insults the princess as “monarchist cunt” and “commerce bitch” and leaves the castle in a black maria.

PORNO GRIND:
The Protagonist arrives at the castle without any clothes on and grunts loudly for a few minutes. Then he fucks the dragon in every body cavity it has, kills the dragon, fucks the carcass the same way again, grunts loudly again for a few minutes, grabs the princess and fucks her in every body cavity she has, kills her and fucks her in the same way again. Then he piles up the dragon’s and princess’s remains, fucks them in every body cavity they have, grunts loudly and screams senselessly for a few minutes. Then he leaves.

POP ROCK:
The protagonist arrives in a limo. The dragon lets them in as long as they sign an autograph for its mum who is a big fan. The protagonist leaves with the princess and they get married.

GOTHIC METAL:
The protagonist arrives along with a cold wind of winter in the middle of the night, frustrates the heck out of the dragon untill it dies of fear and desolation, comes to the princess and discusses how to clean make- ups without inflicting skin irritation.

METALCORE:
The protagonist swings his feet and arms about wildly, accidently knocking the dragon out. Then he storms off in anger that someone messed up his dance routine.

ewok
30-12-2006, 12:16
old al nema veze... najsmjesnije mi je ono za prog. metal i speed :rotfl:

30-12-2006, 12:18
progresive..krepo sam :rotfl:

Simon the Dreamer
30-12-2006, 12:26
Progresive, i grindcore, hahahaha, i zapravo je power metal priča najbolja, zato sam ja fellow warrior of epic....

Rocchiro
30-12-2006, 13:44
Glam metal :rotfl:

The Boz
30-12-2006, 13:50
Glam Metal :killyou:
Emocore :twisted:
Long live Powah Metal!

Rocchiro
30-12-2006, 14:39
METALCAMP 2007 BANDS

Blind Guardian
Amon Amarth
Ensiferum
Immortal
Graveworm
Dismember
Die Apokalyptischen Reiter
Sodom
Doro
Threshold
Dew Scented
Vreid
Ars Moriendi

...informacije radi...

St. Jude
30-12-2006, 14:40
eh da mi je ić na BlindGuardiane

Simon the Dreamer
30-12-2006, 14:48
eh da mi je ić na BlindGuardiane
/sign
ali ja niti nemam šanse...

olio
30-12-2006, 15:55
[quote="St. Jude":1k60c44a]eh da mi je ić na BlindGuardiane
/sign
ali ja niti nemam šanse...[/quote:1k60c44a]Hope of Metal Heart Never Dies

St. Jude
30-12-2006, 19:48
Najbolji metal albumi 2006.

http://rateyourmusic.com/list/Jarlaxle7 ... __so_far_/ (http://rateyourmusic.com/list/Jarlaxle73/top_metal_albums_of_2006__so_far_/)

http://www.popmatters.com/pm/columns/ar ... s-of-2006/ (http://www.popmatters.com/pm/columns/article/8836/the-best-metal-albums-of-2006/)

RIPtheREAPER
30-12-2006, 20:22
ja sam procitao na ljetos da je Metallica napravila novi album.
zasto nije na toj listi??
ili je to bilo prosle godine.. :?

30-12-2006, 20:26
Nije, imala je ove godine novi dvd, svi spotovi.

St. Jude
30-12-2006, 20:38
eh da MEtallica,postoji neki rumoric(možda znate ali niko ne želi podijelit)
da je James HeTfield reko da je MEtallcia sranje te je poslušo opet Master of Pupets te se prisjetio tih dana i valjda mu je pamet ušla u glavu te je poništio cijeli novi album koji su radili i sad rade novi koji se vraća njihovim korijenima

30-12-2006, 20:45
Bravo James, e da i Axl-u to dođe. Ne valja mi nova Metallica, očemo Ride The Ligthning

dinix
30-12-2006, 20:48
Bravo James, e da i Axl-u to dođe. Ne valja mi nova Metallica, očemo Ride The Ligthning

bolje Black album i Master of Puppets....

St. Jude
30-12-2006, 20:54
Bravo James, e da i Axl-u to dođe. Ne valja mi nova Metallica, očemo Ride The Ligthning

od Metallice mi je definitvno najdraža Fade To Black pjesma a i Black album mi je prejeben(makar su se zbog njega prodali) a i Sad But True mi je odlična pjesma kao i Of Wolf and Man,God That Failed itd.

dinix
30-12-2006, 20:55
[quote="Axl Rose":z4xo0d7q]Bravo James, e da i Axl-u to dođe. Ne valja mi nova Metallica, očemo Ride The Ligthning

od Metallice mi je definitvno najdraža Fade To Black pjesma a i Black album mi je prejeben(makar su se zbog njega prodali) a i Sad But True mi je odlična pjesma kao i Of Wolf and Man,God That Failed itd.[/quote:z4xo0d7q]

meni je isto Fade to black naj pjesma... onda mi ide Master of puppets, One....

Armachus
30-12-2006, 21:05
Ma Meatallica niš ne valja, poslušao sam dosat njihovih pjesama i nijedna ne valja... ali zato sam otkrio Maidene... nisam njihov fan ali ova pjesam im je :thumbs2:

Iron Maiden - Fear Of The Dark

dinix
30-12-2006, 21:10
Ma Meatallica niš ne valja, poslušao sam dosat njihovih pjesama i nijedna ne valja... ali zato sam otkrio Maidene... nisam njihov fan ali ova pjesam im je :thumbs2:

Iron Maiden - Fear Of The Dark

ima Maiden i boljih stvari, al metallica je bolja... nije los iron maiden...

St. Jude
30-12-2006, 21:14
Ma Meatallica niš ne valja, poslušao sam dosat njihovih pjesama i nijedna ne valja... ali zato sam otkrio Maidene... nisam njihov fan ali ova pjesam im je :thumbs2:

Iron Maiden - Fear Of The Dark

ima Maiden i boljih stvari, al metallica je bolja... nije los iron maiden...

Maideni su puno bolji nego metallica

dinix
30-12-2006, 21:15
Ma Meatallica niš ne valja, poslušao sam dosat njihovih pjesama i nijedna ne valja... ali zato sam otkrio Maidene... nisam njihov fan ali ova pjesam im je :thumbs2:

Iron Maiden - Fear Of The Dark

ima Maiden i boljih stvari, al metallica je bolja... nije los iron maiden...

Maideni su puno bolji nego metallica

mozda tebi... AL NISU....

St. Jude
30-12-2006, 21:17
Ma Meatallica niš ne valja, poslušao sam dosat njihovih pjesama i nijedna ne valja... ali zato sam otkrio Maidene... nisam njihov fan ali ova pjesam im je :thumbs2:

Iron Maiden - Fear Of The Dark

ima Maiden i boljih stvari, al metallica je bolja... nije los iron maiden...

Maideni su puno bolji nego metallica

mozda tebi... AL NISU....

dont push it boy

Arbiter of Change
30-12-2006, 21:18
Oh yeah, a fight!

.......... AGAIN. :roll:

St. Jude
30-12-2006, 21:22
Oh yeah, a fight!

.......... AGAIN. :roll:

neće,ker se neću spustit na njegovu razini niti počet fajt,jer svako ima pravo na svoje mišljenje....

Armachus
30-12-2006, 21:25
Ma kakva MEtallica, oćajni su... jadni da jadniji ne mogu bit. Aj recite neku pjesmu od MEtallice koja je ful dobra, ajde dinix reci... ti govoriš da je Metallica bolja !

Outmind
30-12-2006, 21:33
Ma kakva MEtallica, oćajni su... jadni da jadniji ne mogu bit. Aj recite neku pjesmu od MEtallice koja je ful dobra, ajde dinix reci... ti govoriš da je Metallica bolja !

One, fade 2 black, to live is to die, sanitarium, creeping death, metal militia... Genijalnih pjesama koliko oćeš. Čuj ne znam oko čega se prepirete nit me zanima, ali kako netko tko voli metal može reć da jedan od njegova 3 najutjecajnija benda ikada ne vaja... Razmisli malo o tome.

EDIT, e sad asm skuzio o cemu je fajt pa se moram umijesat. Ne možete usporedjivat metallicu koja je thrash i maidene koji su heavy. To je ko da sad usopredjujete baptiste i evangeliste pa da vidite čija je vjera ispravna... Kaj se mene tiče maideni mi se više sviđaju, a FOTD je pjesma koja se ljudima svidja ispočetka,, ali to je čisti prosjek za maidene i ne kužim zašt je tak popularna...

St. Jude
30-12-2006, 21:35
Ma kakva MEtallica, oćajni su... jadni da jadniji ne mogu bit. Aj recite neku pjesmu od MEtallice koja je ful dobra, ajde dinix reci... ti govoriš da je Metallica bolja !

One, fade 2 black, to live is to die, sanitarium, creeping death, metal militia... Genijalnih pjesama koliko oćeš. Čuj ne znam oko čega se prepirete nit me zanima, ali kako netko tko voli metal može reć da jedan od njegova 3 najutjecajnija benda ikada ne vaja... Razmisli malo o tome.

ne obaziri se na njega nego na ono šta sam ja napiso za metalicu stranicu prije (ili je ona ovoj)uglavnom da su se "valjda" opametili

Outmind
30-12-2006, 21:39
Jedino sa čime bih se složio je da je metallica otišla down the drain kad se James napokon naučio pjevati...

Jerry
30-12-2006, 22:23
Ma Meatallica niš ne valja, poslušao sam dosat njihovih pjesama i nijedna ne valja... ali zato sam otkrio Maidene... nisam njihov fan ali ova pjesam im je :thumbs2:

Iron Maiden - Fear Of The Dark

ima Maiden i boljih stvari, al metallica je bolja... nije los iron maiden...

Maideni su puno bolji nego metallicaslažem se

Armachus
30-12-2006, 22:27
Aj recite neku bolju pjesmu od fear of the dark ćujem !

Simon the Dreamer
30-12-2006, 22:30
Jeste vidli ono sranje od popisa...
Tool? Pearl Jam?
I nema Hammerfallovog THresholda?
totalno sranje...

Rocchiro
30-12-2006, 22:31
Aj recite neku bolju pjesmu od fear of the dark ćujem !

sry decko,ali teska si njubara kaj se maidena tice,nhf


eh da MEtallica,postoji neki rumoric(možda znate ali niko ne želi podijelit)
da je James HeTfield reko da je MEtallcia sranje te je poslušo opet Master of Pupets te se prisjetio tih dana i valjda mu je pamet ušla u glavu te je poništio cijeli novi album koji su radili i sad rade novi koji se vraća njihovim korijenima

ova ti informacija nije tocna bas...kolko ja znam,metallica vec negde godinu dana pise nove pjesme u u studio ulaze pocetkom 2007.A to da je james rekel da je nova metalllica sranje...jao,prije bi se ubil nego to rekel.On stalno kaka kako metallica mora napredovati bla bla.anyways meni je dobra i nova metallica...

Simon the Dreamer
30-12-2006, 22:33
Slažem se, meni je naj Aces High (vidi i rimuje se :D )

Armachus
30-12-2006, 22:33
kaj odmah seres... ja sam tek jucer cuo maidene... vidim da ih svi slusaju pa idem cuti kakvi su. I slusao sam dosta pjesama i onda mi je Fear of the dark zapela za uho... i volio bih cuti jos neku ful dobru, a vasa preporuka je...

ewok
30-12-2006, 22:35
a jeste culi kak Graveworm svira FOTD? prejebeno, jedna od najjacih prerada maidena koju sam cuo...

Rocchiro
30-12-2006, 22:37
a jeste culi kak Graveworm svira FOTD? prejebeno, jedna od najjacih prerada maidena koju sam cuo...

ima par dobrih... Iron Maiden od Tankarda, 22 Acacia Avenue od Dark Tranquility npr.

St. Jude
30-12-2006, 22:37
Aj recite neku bolju pjesmu od fear of the dark ćujem !

Poslušaj :

Children oF the damned
hallowed be thy name(obavezno ako se mislis nazivat metalcem)
number of the beast
22 acacia avenue
Still Life
to tame a land
revelations
where eagles dare
the trooper
alexander the great
loneliness on the long distance runner
wasted years
sea of madness
deja vu
poweslave
aces high
rime of the ancient mariner
seventh son of the seventh son
infinite dreams
only the good die young
can i play with madness
the claiyoirant
holy smoke
mother russia
no prayer fora dying
wasting love
judas be my guide
chilhood ends
fear of the dark
sign of the cross
the aftermath
blood on the world hans(pjesam o ratu u hrvatskoj)
lord of the flies
fortunes of war
como estas amigos
futureal
educated fool
lightning strike twice
brave new world
wickerman
bloodbrothers
ghost of the navigator
dream of mirrors
thin line between love and hate
out of the silent planet
dance of death
paschendale
montsegur
no more lies
journeyman
rainmaker
face in the sand
reincarnation of benjamin breeg
these colors dont run
the longest day
for the greater good of god
the legacy
different world

boldane pjesme obavezno poslušat

Jerry
30-12-2006, 22:45
nek posluša i dream of...moram pogledat kak se još zove,nek me neko ispravi zaboravio sam eh da dream of mirrors ¨!

Simon the Dreamer
30-12-2006, 22:45
Daj napiši točno kak se piše ova o ratu u hr, nisam nikad to čuo...
I daj reci otkud to da je o dom. ratu...

Outmind
30-12-2006, 22:46
Ja bih na ovom popisu napravio malo veću inventuru, ali mi se ne da... To je asmo pokazatelj toga da smo i mi kaj slušamo maidene vrlo različiti...

Rocchiro
30-12-2006, 22:48
Ja bih na ovom popisu napravio malo veću inventuru, ali mi se ne da... To je asmo pokazatelj toga da smo i mi kaj slušamo maidene vrlo različiti...

ja bi jedini stavil cijeli iron maiden i killerse :friends:

St. Jude
30-12-2006, 22:52
Ja bih na ovom popisu napravio malo veću inventuru, ali mi se ne da... To je asmo pokazatelj toga da smo i mi kaj slušamo maidene vrlo različiti...

istina ja volim više pjesme s mračnim karakterom i dobrim lyricsima...

@sajmone inače piše da je o bosnianwaru,ali je link kamo je to zapravo i o ratu u hrvatskoj

Blood On The World Hands

Written about the Bosnian war (1992–1995), 'Blood On The World's Hands' describes the horror, injustice, and brutality that took place at that time in this little region of the planet, although this could – quite sadly – be applied to the rest of the world. It features an interesting bass intro whose closest counterpart is probably the intro to 'Innocent Exile' way back on the Killers album.

The reaction to such conflicts, wherever they are, can vary from person-to-person, or even depending on the mood when the information is received ("Sometimes it makes me wonder, sometimes it makes me question, sometimes it makes me saddened"), but Steve expresses here very rightly what any normal human being would feel when confronted to such news: "always it makes me angry". Territorial and/or ethnic wars are probably the most infuriating of all, with the blatant injustice that goes with them. The massacre of people because they look different or think according to different beliefs is quite simply intolerable.

The war in the Balkans in the mid-90s has seen the most atrocious treatments of human beings on European soil since the Nazi abominations of the 1930s and 1940s. The whole world was aware of what was going on through reports of war correspondents and images broadcasted every evening during the televised news reports ("But when you can see it happening, the madness that's all around you"), yet no one actually stepped in to prevent such atrocities ("Nobody seems to worry, the world seems so powerless to act"). The UN troops sent to the battle zone were even expressedly ordered not to intervene and even not to return fire when fired upon!


The song also questions the "Western lifestyle", which is supposed to be so safe that conflicts are thought to be nowadays impossible: "security of a world that brings one day another killing, somewhere there's someone starving, another a savage raping". This description suits perfectly well what was happening right before our eyes, and even "right next door"! The Bosnian War saw not only the massacres that most conflicts generate, but also the resurgence of concentration camps – didn't the world learn the lessons of Nazi Germany? – where people were held and starved to death simply because they belonged to a certain ethnic group or had a particular faith. Besides, the "savage raping(s)", that have been part of warfare ever since the dawn of mankind, were used systematically during this conflit for the horrible purpose of "ethnic cleansing". The women of one ethnic group were either raped to death, or until they fell pregnant with their attacker's child, in which case they were detained until a termination was impossible, therefore giving birth to "the enemy's" children and being rejected by their own community, as well as developing such self-loathing that they would most often commit suicide.

And "meanwhile there's someone laughing at us." This is probably a reference to the former Yugoslav leaders who where performing their awful deeds in front of the whole international community, and laughed at the fact that they could do it in full impunity at the time (things have changed since the implementation of an international criminal court, although a certain "world-leading" country still considers itself to be above such laws). "They say things are getting better", well that's what all governements would like us to believe, although it's a pretty hard thing to do when you see "the madness that's all around you."

Before its abrupt end ("Someone should..."), the song reminds us that the horrors mentioned happened very close-by: "There's chaos across the border." Indeed, no Western country is protected from such events occurring yet again on their territory and, if we're not careful, "one day it could be happening to us." So let's think about it and work together to make the world a safe place for the generations to come.

a ovo je obaveznna stranica za svakog maidenovca,prema čemu nastaju njihove pjesme,ta stranica mi je razlog vuiše zašto ih volim slušat

http://www.maidenfans.com/imc/?link=alb ... x&lang=eng (http://www.maidenfans.com/imc/?link=albums&url=index&lang=eng)

ewok
30-12-2006, 22:53
ja bih posebno boldao i stavio na font 48 "The Educated fool" i "Loneliness of the long distance runner"...

St. Jude
30-12-2006, 22:56
ja bih posebno boldao i stavio na font 48 "The Educated fool" i "Loneliness of the long distance runner"...

istina te dvije pjesme su prejebene,pogotovo Loneliness a Educated Fool "pjevam" svom frendu koji samo uči a zanemaruje "pravi" život

inače ja bi stavio sve na font 48...

Rocchiro
30-12-2006, 22:56
najs...vidis,vidis,nisam znal...dobra pjesma btw.

Simon the Dreamer
30-12-2006, 22:57
Ova 22 acacia avenue, ima Helloween jednu jako zakon pjesmu, koja se zove isto samo što oni acacia mijenjaju sa Occasion Avenue, no praktički se isto izgovara, to nisam skužio sve dok sada opet nisam poslušo acaciu, onda sam se sjetio otkud mi je poznato...

Outmind
30-12-2006, 22:57
A meni recimo je lonelyness bez veze, jedino mi je intro dobar. Potpuno ista stvar je i sa to tame a land. I nisi stavio back in the vilige kao ni total eclipse, obje preyebene, a toliko podcijenjene pjesme...

Rocchiro
30-12-2006, 22:59
Ova 22 acacia avenue, ima Helloween jednu jako zakon pjesmu, koja se zove isto samo što oni acacia mijenjaju sa Occasion Avenue, no praktički se isto izgovara, to nisam skužio sve dok sada opet nisam poslušo acaciu, onda sam se sjetio otkud mi je poznato...

da,dobra stvar s najnovijeg albuma...btw,cul sam ju live 8)

St. Jude
30-12-2006, 23:00
A meni recimo je lonelyness bez veze, jedino mi je intro dobar. Potpuno ista stvar je i sa to tame a land. I nisi stavio back in the vilige kao ni total eclipse, obje preyebene, a toliko podcijenjene pjesme...

vidiš bact to the villlage nije nešto a to tame a land mi je jedna od jebenijih pjesmašto se tiče back to the village nisam je dugo čuo,idem je čut odmah nakon Educated Fool

Simon the Dreamer
30-12-2006, 23:01
Fora mi je intro od Occasion Avenue, di lik onako sluša njihove stare hitove na radiu, i samo govori, shit, crap i sl... i onaj dio di svi počnu kao neki zbor nešto pjevati, jaaaaaaaaaaako fora, jedino što mi je spooky i čini mi se da u jednom djelu pjevaju "Sotone, Sotone", taj dio manjeviše uvijek prevrtim...

Outmind
30-12-2006, 23:03
A meni recimo je lonelyness bez veze, jedino mi je intro dobar. Potpuno ista stvar je i sa to tame a land. I nisi stavio back in the vilige kao ni total eclipse, obje preyebene, a toliko podcijenjene pjesme...

vidiš bact to the villlage nije nešto a to tame a land mi je jedna od jebenijih pjesmašto se tiče back to the village nisam je dugo čuo,idem je čut odmah nakon Educated Fool

Ja mislim da je tu pjesmu užaso teško svirati, i super mi je uvod...

Btw. dok nisam comentary pročitao bio sam 100% uvjeren da se tu radi o vijetnamskom ratu...

St. Jude
30-12-2006, 23:07
A meni recimo je lonelyness bez veze, jedino mi je intro dobar. Potpuno ista stvar je i sa to tame a land. I nisi stavio back in the vilige kao ni total eclipse, obje preyebene, a toliko podcijenjene pjesme...

vidiš bact to the villlage nije nešto a to tame a land mi je jedna od jebenijih pjesmašto se tiče back to the village nisam je dugo čuo,idem je čut odmah nakon Educated Fool

Ja mislim da je tu pjesmu užaso teško svirati, i super mi je uvod...

Btw. dok nisam comentary pročitao bio sam 100% uvjeren da se tu radi o vijetnamskom ratu...

ali smo se raspričali o maidenima,zato ih i volim jer postoje razni ljudi koji slušaju različite tipova njihoveih pjesma,jer imaju toliko pjesma pa da ih možes stavi u grupe(imaju to i druge grupe,ali ne ko oni) ko jedan moj frend sluša samo ratne pjesme od maidena(bio je preeezadovoljan s A matter of life & death) a ja volim slušat malo mračnije tipove pjesma tipa Children of the Damned,Still Life,childhood ends i cijeli xfactor album ali naravno obažavam slušat sve njihove pjesme

Rocchiro
30-12-2006, 23:07
Fora mi je intro od Occasion Avenue, di lik onako sluša njihove stare hitove na radiu, i samo govori, shit, crap i sl... i onaj dio di svi počnu kao neki zbor nešto pjevati, jaaaaaaaaaaako fora, jedino što mi je spooky i čini mi se da u jednom djelu pjevaju "Sotone, Sotone", taj dio manjeviše uvijek prevrtim...

Domini, domini - Occasion Avenue - Domini Sancti
Satani, satani - Occasion Avenue - Satani mundi

:wink:

Simon the Dreamer
30-12-2006, 23:09
bog bog, bog sveti
vrag vrag vrag ?
šta znači mundi

Arbiter of Change
30-12-2006, 23:11
Svijet, ja mislim.

Outmind
30-12-2006, 23:11
bog bog, bog sveti
vrag vrag vrag ?
šta znači mundi

Svijet.

Rocchiro
30-12-2006, 23:12
bog bog, bog sveti
vrag vrag vrag ?
šta znači mundi

mislim da je mundi svijet...znam da venom ima jednu stvar domus mundi

EDIT:hmm da :rotfl:

Simon the Dreamer
30-12-2006, 23:13
Hm, neznam kako bi to preveo, mora Mundi imati neko alternativno značenje, ovako mi baš nema smisla...

Rocchiro
30-12-2006, 23:13
Hm, neznam kako bi to preveo, mora Mundi imati neko alternativno značenje, ovako mi baš nema smisla...

sotonin svijet?