PDA

Pogledaj cijelu verziju : MoH : airborne



Stranica : [1] 2

'L$d'
17-01-2006, 16:23
Da li netko zna nesto vise o novoj igri Medal of honor : Airborne?
Cuo sam da izlazi za PS3 , ali to govno ne namjeravam kupovat pa onak zanima me oce li izlazit za komp? Cuo sam da ce se moci birati lokacija iskakanja s padobranom na pocetku svake misije , dajte ljudi postajte ako nesto znate , screenshotovi su dobrodosli ...

:killyou:

Prince-Artas
17-01-2006, 17:36
odi na http://www.gamer.hrSoni imaju neke informacije i link

'L$d'
17-01-2006, 18:18
tnx Prince, budem otisao kad nađem vremena
:roll:

goGAMERo
17-01-2006, 21:37
Ja sam isto fan MoH-a za PC sam ih sve prešao sem Breaktrouha kojeg namjeravam nabviti! MoH Airborne bi trebao izaći za PS3, XBOX360 i PC krajem ove godine ja msilim. Samo to će biti znaš koja grafika čim će izići i za PS3 trebati će za to jak PC... Igra će biti jako realna!

IgGy
17-01-2006, 23:54
igru radi ea, tak da su sva ta realnost i izvedba vrlo diskutabilni :)

Letva
18-01-2006, 10:47
slažem se s tobom iggy.....kad je riječ o ea ne treba puuuno vjerovati u ono što kažu... :kill:

Sickmanno2
18-01-2006, 13:38
ali nikad neznate mozda nas ea ugodno iznenadi, sto pak i ja sumljam, ali zivi bili pa vidjeli :)

Sterpo
18-01-2006, 14:27
kad izlazi?

ivan
18-01-2006, 15:00
u zimi 2006.
velik sam fan ww2 pucačina pa jedva čekam... alied assault sam prešao ni sam neznam kolko puta.... a pacific assault je isto odličan!

Sterpo
18-01-2006, 16:41
krajem 2006.?

jeretik
18-01-2006, 18:09
Sta bi, jel najavljena za PC?

'L$d'
18-01-2006, 18:35
Da , ali cemo morat uglancat nase kante ... hehe :wink:

Ementaler
18-01-2006, 19:59
oćete službeni press release?

there you go...

Chertsey, UK, January 17, 2006 – Electronic Arts (NASDAQ: ERTS) today announced Medal Of Honour AirborneTM, the newest installment from EA's critically-acclaimed Medal of HonorTM franchise which was credited with pioneering the First-Person Shooter (FPS) WWII genre when it debuted in 1999. While building on the key tenets of the franchise including historical accuracy and authenticity, Medal of Honor Airborne is set to redefine the series by introducing players to an entirely new way of experiencing a WWII FPS – namely the fully interactive Airborne experience. As the first game in the Medal of Honor series to be released on next generation platforms, Medal of Honor Airborne will ship to stores in Winter 2006 under the EATM brand for the PlayStation®3 and PlayStation®2 computer entertainment systems, Xbox 360TM video game and entertainment system, Xbox® videogame system from Microsoft, and Windows PC.

Step into the boots of Boyd Travers, Private First Class of the 82nd Airborne Division and engage in battles throughout Europe. From rocky beginnings in Sicily to war-winning triumphs in Germany, each mission begins behind enemy lines, with an intense and fully interactive airdrop. Your ability to determine your own starting point dramatically changes the way each mission plays out. View the entire operation from the air, and then control your parachute to choose your landing spot. On the ground, gather your senses and assess the terrain. A wide variety of authentic, customizable weapons are at your disposal, each with distinct characteristics. Choose your path in this free roaming FPS environment. Medal of Honor Airborne will also feature exceptionally photo-realistic characters, adding to the intensity of the cinematic, story-driven game.

"Medal of Honor Airborne is a step in a new direction for the franchise. While integrating our state-of-the-art, next-gen technology into every aspect of the game, we are introducing innovations that will redefine the series and impact the genre as a whole," explained Patrick Gilmore, VP and Executive Producer at EALA. "By fully controlling the airdrop from your very first step through landing, Medal of Honor Airborne adds a new dimension of player choice by letting you decide where every mission begins and how it plays out."

The Medal of Honor Airborne development team continues to ensure that the ideals and integrity of the prestigious congressional Medal of Honor are accurately reflected in the game. The producers sought counsel from numerous expert sources to make certain the game is historically accurate and as true to the WWII Airborne experience as possible. Serving as a military spokesperson for Medal of Honor Airborne, Capt. Dale Dye, who has worked as the Military Technical Advisor for the last 7 Medal of Honor games, will help to create a truly authentic experience.

Developed by EA Los Angeles (EALA), Medal of Honor Airborne has not yet been rated by PEGI. For more information on Medal of Honor Airborne and the Medal of Honor franchise, please visit: http://www.moh.ea.com. Please visit EA's press site at http://www.electronicarts.co.uk/pressSfor information about all of EA's games.

preuzeto sa http://www.hcl.hrS:D

goGAMERo
19-01-2006, 20:40
igru radi ea, tak da su sva ta realnost i izvedba vrlo diskutabilni :)


lol, jednim djelom se slažem, ali ipak vjerujem u Airborne! Znam da su PA govrili da će biti bolji od Far Cry-a ali ipak ispo je jedna i više negoprosječna igra, ali neka Airborne bude u prosjeku kao CoD 2 bit će OK! I još je nešto ja mislim da igra izlazi do Uskrsa ja mislim!

CTDP_Marko
11-02-2006, 10:51
Ne mogu dočekat novi moh. Obožavam sve moh-ove i prešao sam ih 10 puta.

tomifish2002
11-02-2006, 13:39
igre koje izdaje EA su totalno čudne. kao da nemaju dušu. sve je skriptirano. moh serijal nije loš ali sportske igre recimo... jednostavno nemaju onaj feeling kao kad u pes5 zabiješ gol

goGAMERo
11-02-2006, 13:40
E prijatelju moraš ga čekati isto kao ja, pa ćemo ga za Božić na nekom serveru! 8)

Frost
16-02-2006, 21:20
Zaljubljenik sam u ww2 igre i ww2 općenito, ali kada sam vidio Pacific Asoult, :twisted:
Ma grozno!!!!!!!!!
To je kada igra nema dušu, dobro je reko tomifish2002.
Nisam je mogao završiti iako je grafika dobra, iznad prosječna, no igrivost i skripte, ma grozota!
Odličan mi je BIA, totalno me iznenadila igra, dosta je realna, ciljnik mi je super, stvaran je. A ne da pretrčiš kilometar ipol, staneš i pogodiš fazana u ljevo jaje, ma zaboravi!

ARTAS
16-02-2006, 21:28
MOH PA nevalja ništa kao ni sve EA igre
FUCKING EA :twisted:

goGAMERo
16-02-2006, 21:32
WTF, tebi samo blizzard valja! PA je bio vrhunski i Airbone će!

Sgt. Bull
16-02-2006, 21:34
MOH PA nevalja ništa kao ni sve EA igre
FUCKING EA :twisted:
:naughty: nisi u pravu.valja im lotr:bfme;sta je sa onim sportskim simulacijama????
hp?????a i moh je jedan od boljih.ali po mom misljenju(ovo sam zaboravio napisat)
BLIZZARD JE MNOGO BOLJI!!!!!!!

ARTAS
16-02-2006, 21:35
WTF, tebi samo blizzard valja! PA je bio vrhunski i Airbone će!

PA je bio vrhunsko lol, BTW svi bi se trebali ugledati na blizzarda a moraš priznat da je EA nešto veoma loše za PC gaming

Frost
17-02-2006, 09:44
WTF, tebi samo blizzard valja! PA je bio vrhunski i Airbone će!

PA je bio vrhunsko lol, BTW svi bi se trebali ugledati na blizzarda a moraš priznat da je EA nešto veoma loše za PC gaming


Nemoj tako, znaju napraviti dobu IGRICU :rotfl:
Šala :)
Imaju oni dobre stvari, no nekako im znadu igre ispasti dosta čelavo, PA mi je ko da igram super Mario samo bez tolikog gušta :twisted:

Awspuh
17-02-2006, 10:23
[R]oćete službeni press release?

Boyd Travers




Glavni lik se zove Boyd Travers..Boyd..Travers :?

'L$d'
18-02-2006, 01:09
najnoviji screensi ...

http://www.gamerankings.com/screens5/928817/1.jpg

http://www.gamerankings.com/screens5/928817/2.jpg

http://www.gamerankings.com/screens5/928817/3.jpg

http://www.gamerankings.com/screens5/928817/4.jpg

ivan
18-02-2006, 09:42
uhuhuhuuuuuu........ trebat će bijesna konfa za to :roll:

Ementaler
18-02-2006, 11:35
to je artwork :o

DeusEx
18-02-2006, 11:47
izgleda predobro da bi bilo istinito :|

CTDP_Marko
18-02-2006, 12:16
[R]to je artwork :o

I meni se čini.

mravojed
18-02-2006, 12:31
zadnja je artwork ostalo su slike iz igre pa šta se kao ne vidi razlika :o

goGAMERo
18-02-2006, 13:30
Prehebeno, ali kakva li će tek biti grafika na current gen konzolama (xbox, ps2), zar će to čudo uopće moći PS2 pokrenuti!

Ementaler
18-02-2006, 13:48
zadnja je artwork ostalo su slike iz igre pa šta se kao ne vidi razlika :o

sve je to artwork :wink:

ako uzmemo u obzir koliko je svaka od tih slika provela u photoshopu...

Durin
01-03-2007, 21:14
Neznam da li znate,ali igra izlazi za pet dana,odnosno petog Ožujka.Grafička se počinje znojiti,lova za novi dual core procesor je spremna,RAMeki su na broju...sve je spremno.Malo ponavljam gradivo na Pacifiku da se spremim za Europu.Joj kada se sjetim da ću se opet boriti protiv njemačkih strojnica ali ovaj put u Market Gardenu...prođu me trnci.

Sterpo
01-03-2007, 21:15
jao za 5 dana?
ja mislio za koj mjesec
a dobro još bolje

olio
01-03-2007, 21:47
bit će to igra godine

goGAMERo
01-03-2007, 21:51
Iskreno ne očekujem neku ultra grafiku, a malo mi je ovo sve sumnjivo, čudi me da EA, nije bar izdao neku igrivu demo verziju, ili bar neke novije vjesti izbacio...

Durin
01-03-2007, 22:04
Iskreno ne očekujem neku ultra grafiku, a malo mi je ovo sve sumnjivo, čudi me da EA, nije bar izdao neku igrivu demo verziju, ili bar neke novije vjesti izbacio...
Biti će ultra grafike zbog Unreal 3.0 enginea.I ja sam se čudio zbog toga,mislio sam da sam poludio,da ne znam razlikovati March i May,ali činjenice govore:na službenoj stranici 22. Veljače je objavljeno da igra izlazi 6. Ožujka.Valjda će demo doći nakon izlaska igre.A ionako su govorili 1Q 2007,pa eto napokon smo i to dočekali.
EDIT:Ops,čini se da sam dao lažnu informaciju,ipak ne izlazi 6tog.Damn,šestog izlazi Collection.Čini se da ću ipak trebati još čekati.

bloody007
09-03-2007, 01:03
ma bit ce jedino ultra shit igre to vam ja jamcim jel sve unazad godine i pol kaj je ea radio je kvalitetno ko postal(iskreno se nadam da za to niste culi makar vecina je)

bloody007
09-03-2007, 01:04
ako nije tak onda eto svakom na ovom forumu dam 100 kn(mos mislit)

Sterpo
09-03-2007, 10:58
ja mislim da je battlefield2 jedna od najboljih igara što je EA napravio

a moh airborne neznam, nadam se da će biti dobar :wink:

BattleSoldier
31-03-2007, 19:39
evo vam trailer od Medal of honor:Airborne
po traileru mislim da će igra biti preluda
LONG LIVE MEDAL OF HONOR

Durin
01-06-2007, 20:19
Evo,počinje zahuktavanje za izlazak ove igre.Igra izlazi 28.8. (ove godine naravno),sudjelovati ćemo u par poznatih misija (Operation Husky,Operation Market Garden,Operation Varsity,i još neke druge).Zanimljivo je to što ćemo svaku misiju prelaziti dvaput,prvo kao vojnik koji će "pripremiti teren" za dolazak padobranaca (Splinter Cell misije,nož iz mraka),a onda kao padobranac koji će se moći spustiti bilo gdje na teren.Internet se počinje puniti ingame trailerima i screenshotovima.Preporučam da pogledate koji,jer igra obećava puno.

spidEY
01-06-2007, 21:26
http://youtube.com/watch?v=Vc8uKAdMla4

Vidi se in-game i primjetio sam da ima slow motion u igri.

Rocchiro
01-06-2007, 22:03
hehe,po ingame filmicu se odma vidi da MOH ostaje isto kaj je bil-WW2 serious sam :)

revenion
01-06-2007, 22:26
http://youtube.com/watch?v=Vc8uKAdMla4

Vidi se in-game i primjetio sam da ima slow motion u igri.

moraju oni opet nest SPECIJALNO dodat...Sta ne naprave nest normalno ko CoD seria.J**ote...

Kron
01-06-2007, 22:42
ma nece valjda slowmo dodat. jebate, jos nam samo fali da mozes prizvat avatar od isusa pa da te hila

Rocchiro
01-06-2007, 22:49
ma nece valjda slowmo dodat. jebate, jos nam samo fali da mozes prizvat avatar od isusa pa da te hila

pa ako nebude toga ja igru ne uzimam :yuck: isus rulz

Sterpo
02-06-2007, 09:56
bilo bi zanimljivo igrat s tim slowmo u ww2 :wink:

Kostolomac
02-06-2007, 10:13
igra izgleda odlično zasad. samo me zanima koliko će bit optimizirana :)

goGAMERo
02-06-2007, 11:25
igra izgleda odlično zasad. samo me zanima koliko će bit optimizirana :)

Ako si vrtio R6 Vegas, Oblivion i slične naslove i ovo ćeš bez problema :)

Kostolomac
02-06-2007, 11:27
pa oblivion mi vrti zadovoljavajuće, a vegas r6 vegas još nisam probao. nekako mi je pre-flashy

1van
02-06-2007, 12:26
"Get ready to get Medal of Honor Airborne"

igra ce biti dobra, samo sto mi otuzja izgledaju cudno, lici previse arkadno...

revenion
02-06-2007, 16:35
Kad MoH i je uvijek bio vise arkada nego pucacina...Uvijek su ubacivali neko nerealno sranje u igru,umjesto da naprave hit tipa CoD bez specijalnih dodataka i nekom Ultra grafikom,CoD 2 je vec 2-3 godine star i jos uvijek ga igra na tone ljudi preko cijelog svijeta dok MoH skoro nitko ne igra.

Prince-Artas
02-06-2007, 18:59
Evo,počinje zahuktavanje za izlazak ove igre.Igra izlazi 28.8. (ove godine naravno),sudjelovati ćemo u par poznatih misija (Operation Husky,Operation Market Garden,Operation Varsity,i još neke druge).Zanimljivo je to što ćemo svaku misiju prelaziti dvaput,prvo kao vojnik koji će "pripremiti teren" za dolazak padobranaca (Splinter Cell misije,nož iz mraka),a onda kao padobranac koji će se moći spustiti bilo gdje na teren.Internet se počinje puniti ingame trailerima i screenshotovima.Preporučam da pogledate koji,jer igra obećava puno.

bit će ovo igra koju se ispalti nabavit
još da ju je pokrenut

Sterpo
02-06-2007, 19:13
nevjerujem da će izać 28.8 prije negdje predkraj godine

CaDzA
02-08-2007, 19:54
evo jos jedan trailer wbdskO3BBt4S :D

*Fila*
02-08-2007, 21:12
Evo,počinje zahuktavanje za izlazak ove igre.Igra izlazi 28.8. (ove godine naravno),sudjelovati ćemo u par poznatih misija (Operation Husky,Operation Market Garden,Operation Varsity,i još neke druge).Zanimljivo je to što ćemo svaku misiju prelaziti dvaput,prvo kao vojnik koji će "pripremiti teren" za dolazak padobranaca (Splinter Cell misije,nož iz mraka),a onda kao padobranac koji će se moći spustiti bilo gdje na teren.Internet se počinje puniti ingame trailerima i screenshotovima.Preporučam da pogledate koji,jer igra obećava puno.

bit će ovo igra koju se ispalti nabavit
još da ju je pokrenut
da samo da je mogu pokrenut na low i boli me kita :)

Durin
02-08-2007, 21:16
Demo dolazi veoma brzo,već sam spreman za download,službena izjava je u sljedećih tjedana.Jedino što me ljuti je to što nema još službenih sistemskih zahtjeva.Igra je pomaknuta za tjedan dana,dakle ne izlazi 28.8 nego 4.9.Igrači su na službenim forumima veoma razočarani multiplayer betom,a EA je pomaknula izlazak za tjedan dana kako bi riješila preostale bugove.

CaDzA
03-08-2007, 12:30
Vijedva cekam demo :)

CaDzA
03-08-2007, 12:32
Ja mislim da ce Multiplayer biti interesantan ako cu moci skociti is aviona u MP-u

Sterpo
03-08-2007, 13:36
a ko će vozit avion?

CaDzA
03-08-2007, 14:13
Ti ces vozit avion :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Sterpo
03-08-2007, 14:27
zašto ja? :)
btw to iskakanje iz aviona u MP ne kužim
šta će biti kao u bf-u jedan igrač vozi avion a drugi iskaču ili?

Durin
03-08-2007, 20:45
Evo jedan intervju o Airborneu.
http://planetmedalofhonor.gamespy.com/p ... &id=124133 (http://planetmedalofhonor.gamespy.com/pagetools/pagetools.php?act=printnews&id=124133)
Ako pogledate pažljivo do kraja (i ne budete iživcirani likom koji je uspio poginuti tri puta ) zamijetiti ćete nekoliko stvari:kako napredujemo kroz igru,tako ćemo napredovati i u rukovanju oružjem,tj biti ćemo bolji,ovisno o oružju koje preferiramo (snajper,SMG..),nakon svake smrti se respawnamo u avionu (ne kužim doduše da li će biti savegamea,checkpointa ili nečega sličnog).

CaDzA
04-08-2007, 23:28
Ja mislim da ce biti savea i checkpointa jel bi onda single-player bio multiplayer a ovo za skillove lijepo čuti FPS + RPG :D

a u filmicu je najbolji dio kada se lik gleda dolje i onda se baci dolje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Gho$t
05-08-2007, 21:04
Nisam bas u toku, a neda mi se gledat sve prijasnje postove. Jel izaslo to i kad izlazi?

Prince-Artas
06-08-2007, 21:06
Nisam bas u toku, a neda mi se gledat sve prijasnje postove. Jel izaslo to i kad izlazi?

September 6, 2007
wiki

Dreadlord
06-08-2007, 21:08
uskoro...
jedva cekam....

Durin
07-08-2007, 18:47
Evo,odgledao sam Stage Demo MOH:Airbornea gdje je Patric Gilmoure,lead designer razgovarao o MOHu.Vidio sam tri levela igre.Prvi level je bio po noći,na Siciliji,blizu starih ruševina.Drugi level je bio operacija Market Garden (ne trebam objašnjavati iskusnim veteranima o kakvoj se opareciji radi) a treći je bio Flak Tower,ogroman toranj,visok kao zgrada od 7 katova,u Njemačkoj na kojem su se nalazili AA guns zbog kojih mu saveznički avioni nisu mogli niti primirisati.Prvo,prije nego što krenete igrati dočekati će vas menu,sa mapom misije,zatim slijedi biranje oružja,a zatim igranje.Po preporuci developera trebali biste izabrati (ali ne trebate) jedno posebno oružje koje će vas pratiti do kraja igre jer ono dobiva posebne upgradeove,do kojih možda nećete stići ako stalno budete mijenjali oružje.Već znam da ću izabrati Thompson SMG :P :D .Anyway,ono što sam vidio me razveselilo ali i zabrinulo.Prvo,oduševljenje:cijela (a čini se i ogromna) mapa je vaša-vi se možete spustiti bilo gdje,nema ograničenja,možete se spustiti na krov zgrade (i ostalih pola sata tražiti kako ćete sići,a da ne padnete) ili na ulicu,u oštećenu zgradu ili negdje drugdje.Ono što je još odlično-možete ući u gotovo svaku zgradu i "očistiti je" od Jerryja,izabrati svoj put,uništiti tenk ili bježati od njega kroz cijelu mapu te bježeći pokušati završiti misiju.Zatim,developeri su 15 mjeseci radili na sistemu kojim će poboljšati AI-sada on traži zaklone kada počnu pucati na njih,baca se iza auta,stolova,zidova,povlači se kada vi napredujete i obrnuto,radi kontra-ofenzive i organizira se.Doduše,ovo posljednje dvoje nisam vidio,ali tako kaže čiča Patric.Ono što me nije baš razveselilo-čini se da nema savegameova.Pitanje koje me dugo mučilo-kako će biti organizrano liječenje,preko health packova ili preko auto lječenja kao u COD2 ili Vegasu?Ovako,health barovi izgledaju kao i u svakoj igri-pravokutnik,ali ovaj put podijeljen na četiri manja dijela.Ako Nijemci počnu pucati po vama i isprazne vam health recimo do pola prvog malog pravokutnika on će vam se regenerirati.Ako vam isprazne health do pola drugog pravokutnika,drugi će vam se pravokutnik regenerirati ali ne i prvi.U tom slučaju trebate potražiti sanduke healtha razbacane po mapi.Ako vas ubiju,respawnate se u avionu i cijela misija ispočetka,ali ne brinite se-lika su u demou punili kao puricu pa je teško umro,doduše ne znam koji je bio difficulty...
I napokon barem što su otkrili minimalneSsistemske zahtjeve:
XP SP2

2.8 GHz Intel or +2800 AMD

1GB RAM

6600 GT Nvidia card (some slower GPUs with higher model numbers also not recommended)

X1300 Pro ATI

128M VRAM

Vista

3.0 Intel

+3800 AMD

1GB RAM

6600 GT Nvidia card (some slower GPUs with higher model numbers also not recommended)

X1300 Pro ATI

128M VRAM

dugi
07-08-2007, 19:37
Super post.

Daj jos samo napisi koji komp imas i na kojim si postavkama igrao demo i kako je to sve skupa "hodalo".

Sterpo
07-08-2007, 19:55
hehe kul
ja ću odabrati m1 garand

Durin
07-08-2007, 20:10
Dugi,nemam ja demo,još nije niti izašao (čekam ga kao seljak kišu).Ovo govorim nakon što sam pogledao MOH:Airborne Stage demo gdje su uživo igrali tri levela,i prikazivali kako će sve to biti.Za sistemske zahtjeve sa svojom mašinom se ne trebaš bojati,siguran sam da će ti sve ići na highu nez problema.

dugi
07-08-2007, 20:12
E sad sam ispao seljacina :) .

Kostolomac
07-08-2007, 21:02
ne vrijeđaj seljačine :P

Kron
12-08-2007, 16:28
http://www.crovortex.com/novosti/clanak ... borne.html (http://www.crovortex.com/novosti/clanak-2810-Medal_of_Honor_Airborne.html)

lol, igra super izgleda al ima par featura zbog kojih se saxat ko velika.
Tipa, kar izgleda ko BAR, mozes primit metaka koliko te volja, prelako unscoped killanje, nisan preko cijelog ekrana, loadanje koja suxa.... razocarao sam se

Durin
12-08-2007, 16:37
Uf,ovaj me trailer totalno nabrijao.Nemogu čekati dovraga!!!Kada će taj demo?Prije 12 dana su rekli "VRLO" brzo.Pa gdje je više,nema niti jedne informacije!Uf,ovo me čekanje razdire.Dovraga,nisam trebao zaigrati MOHAA :D

HalF-DeaD
12-08-2007, 17:21
meni se čini prejebena igra... multiplayer isto ok. JEDVA ČEKAM :D

radeoN
12-08-2007, 18:37
1.nigdje KRVI :twisted:

HalF-DeaD
12-08-2007, 18:39
Agree, nijedna nova igra nema krvi više, valjda sad ciljaju Teen skupinu isto. Sad igram ETQW i baš mi nedostaju gibovi kao u ETu.

radeoN
12-08-2007, 18:48
ima spasa nova exspanzija za FEAR i FEAR 2 (nece se tako zvati ali je nastavak FEAR-a) :D

Prince-Artas
12-08-2007, 21:09
1.nigdje KRVI :twisted:

manji ESRB rating=veće tržište=veći profit=EA

radeoN
12-08-2007, 21:10
bit ce modova

Prince-Artas
12-08-2007, 21:26
naravno
ista stvar je bila i s MOH AA i njenim expanzijama no fanovi su napravili malen fix

RayDX
12-08-2007, 23:32
MoH je uvijek bio solidan, ali kako me uvijek hvata paranoja oko EA, skeptičan sam, skeptičan!

Durin
14-08-2007, 10:59
Yes,napokon više!!!Demo izlazi 23.8.,dakle za 9 dana!!Nemogu čekati.Potvrđeno sa filefronta.

Dweller
14-08-2007, 11:05
4 real?

Durin
14-08-2007, 11:11
Yep,ne može biti stvarnije.23.8 izlazi demo a 6.9. izlazi cijela igra.

HalF-DeaD
14-08-2007, 17:28
woot :D :pray:

Durin
14-08-2007, 22:17
Get ready to get airborne! On August 23, parachute into combat with EA’s demo release of Medal of Honor Airborne™ for the PC and Xbox 360™ videogame and entertainment system. The Xbox 360 demo will be available on Xbox LIVE™* Marketplace and the PC version will be available on the official Medal of Honor™ website.



Demo Mission: Operation Husky

A joint allied operation into the island of Sicily, Operation Husky follows Boyd Travers and the 82nd Airborne on their first combat jump on July 11, 1943. After securing and sabotaging four anti-aircraft guns, Boyd is sent to rendezvous with a group of Airborne paratroopers at the edge of the village. Here, they run into the German Heer army, who is attempting to recapture the village from the Airborne. Boyd must push to the end of this small hamlet, eliminating Germans along the way, then find a sniper rifle and eliminate the German commander. He’s successful, but not before the commander has successfully called in reinforcements.

In the MOHA SP Demo, you'll be stepping into the boots of Boyd Travers as he leaps into Operation Husky to dismantle the village's anti-aircraft defense network. See you on the ground!

Sterpo
14-08-2007, 22:27
operacija husky

naaajs
baš sam želio to jednom odigrati i želja će mi se uskoro ostvariti :)

HalF-DeaD
14-08-2007, 23:02
nemrem čekat :D :D :D

EDIT: neznam jel bilo ali evo:



The minimum specs for Airborne have been revealed, they are:

Operating System:
Windows XP SP2
Processor:
2.8 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP 2800+
Memory :
1GB RAM
Video Card :
NVIDIA Geforce 6600GT or ATI Radeon X1300PRO
(Some slower GPUs with higher model number's also not recommended.)
Video Card Memory:
128MB RAM

Dweller
14-08-2007, 23:04
operacija husky

naaajs
baš sam želio to jednom odigrati i želja će mi se uskoro ostvariti :)


ja vec jednom jesam u COD 2 THE BIG RED ONE za ps2,i moram reci da je bolje cak i od omahe,perfecto

Rex Regis.cro
19-08-2007, 21:33
Deeeeeeeeeeeeeeečki... I cura :P
Demo dolazi za 4 dana! Ja ne čekam PCPlay, odma ga skidam s interneta, kolko god da je težak!

HalF-DeaD
19-08-2007, 21:34
Deeeeeeeeeeeeeeečki... I cura :P
Demo dolazi za 4 dana! Ja ne čekam PCPlay, odma ga skidam s interneta, kolko god da je težak!
Ni ja nemrem čekat :D odma skidam

D.E.M.O.
19-08-2007, 22:21
u bote.. mene samo zanima oce ju radeon 9600 xt moc vrtit ako imam giga rama i 2,8 proc :(

HalF-DeaD
19-08-2007, 22:33
demo aj pogledaj 4 posta iznad svog

Prince-Artas
19-08-2007, 23:41
u bote.. mene samo zanima oce ju radeon 9600 xt moc vrtit ako imam giga rama i 2,8 proc :(

vjerojatno će tražit PS 3.0 čim je min. serija GF6 ili Ati X1XXX

Rex Regis.cro
20-08-2007, 01:45
Unreal 3 engine, ne?

HalF-DeaD
20-08-2007, 02:14
Unreal 3 engine, ne?
nije ne nego da :D

ivan
20-08-2007, 08:54
čak je i min konfa nešto manje nabrijana nego kaj sam očekival...

uglavnom, današnja mid-range konfa za mid detalje će bit dosta. glavno da je unreal tu :)

Durin
20-08-2007, 11:40
Po iskazu očevidaca :rotfl: problemi sa performansama su riješeni,tako da možete očekivati da će jedna 7900GS,GT vrtjeti to negdje na 50-60fps-a.Inače,demo bi se mogao vrtjeti malo lošije nego finalna verzija,ali će dati uvid što će trebati za finalnu verziju.

goGAMERo
20-08-2007, 15:50
Kad bi trebala izići full verzija? Nisu je valjda ponovno odgodili?

Sterpo
20-08-2007, 21:04
4.9 ja mislim

Khaan
21-08-2007, 14:08
4.9. u Americi, a kod nas 27.8. sto bi se reklo "iza ugla je"

Durin
21-08-2007, 14:18
U Europi izlazi 16.9. a u Americi 4.9.

Rang€r
21-08-2007, 15:21
Gdje ce se moc skinuti demo?

Durin
21-08-2007, 15:22
http://www.moha.ea.com
http://www.fileplanet.com
http://www.filefront.com
Vjerojatno će biti i još stranica sa kojih će se moći skinuti demo.

Frosty
22-08-2007, 09:24
Gledao sam tralier za xbox 360,malo su teksture sje***e,ali kada se to izumze bit će kao :wink: ili bolja od BiA hell's higway :nonono:

Stormcrow
22-08-2007, 11:19
ne vjerujem da moze bit bolje od BiA novog :)

Carp
22-08-2007, 11:27
Airborn i Hels highway ce se sada prodavati ko ludi jer su jedina 2 nastavka o WWII posto su CoD4 stavili u modern! al jedva ga cekam!

Sterpo
22-08-2007, 11:30
sutra bi trebao doći demo :wink:

Durin
23-08-2007, 08:48
Ne znam za vas ali ja upravo skidam demo.Zipan je i ima 1300mb.

prcko
23-08-2007, 12:52
Ne znam za vas ali ja upravo skidam demo.Zipan je i ima 1300mb.
Daj link

Durin
23-08-2007, 14:08
http://www.fileplanet.com/promotions/moha/index.aspx
Upravo sam ga odigrao.Kratak ali sladak,i preodlično optimiziran.Grafika je dobra kao u R6:Vegas (Unreal 3 engine heh),ali puno bolje optimizirana igra.

Sterpo
23-08-2007, 14:47
na službenoj stranici ga nema
hmm čudno piše da izlazi za 1 dan :o

Durin
23-08-2007, 15:20
To je vjerojatno po sjevernoameričkom vremenu,kasne kojih 8 sati.Los Angeles u Kaliforniji.

radeoN
23-08-2007, 15:31
Durin koju konfu imas

Durin
23-08-2007, 15:36
Overclockana GF 7600GS,Pentium D 3,0 Gghz i 1GB ddr2 rama (koje će uskoro biti nadograđeno na 2gb rama).Igra je išla na rezoluciji 1024x768,sve high (nema ultra opcije) na 30ak fps.EALA je odlično napravio optimizaciju igre,stvarno fenomenalno.Uzmimo u obzir i to da Unreal3 engine odlično prolazi na kompovima.Izuzetak je naravno R6 Vegas.

Sterpo
23-08-2007, 15:38
a kako ti se svidjela sama igra?

Durin
23-08-2007, 16:56
E pa ovako.Prvo,dojmila me se odlična optimiziranost same igre naspram odlične grafike.Prvo pokrenete demo,dočeka vas glavni menu igre sa samo tri opcije:options,play demo i (naravno) quit.Kao i u PA u samoj igri ne možete mijenjati grafičke opcije već imate samo audio/video options u kojima možete mijenjati brightness i glasnoću zvukova te controls settings.Izvan igre kao i u PA imate Medal of Honor:Airborne setup gdje možete mijenjati Texture detail,Model detail i Decals između low,medium ili high,Post processing Effects između none,simple i full te naravno Vertycal Sync-on ili off.I to je sve što se tiče grafičkih detalja,pomalo siromašno ako se mene pita.

Sada na igru.Kliknete play demo i igra se loada u veoma brzom roku,jedna sličnost sa R6:Vegasom,u roku od 5 sekundi,ovisi.Prvo ćete se naći u jednom vojnom šatoru gdje će oficir vama i vašim kolegama objasniti situaciju.Misija je "skočiti" u malo talijansko selo Adante.Prikazati će vam mapu sela,crvene dijelove gdje je jaka neprijateljska koncentracija,neutralne bijele dijelove i zelene dijelove koje označavaju safe drop zones.Vaš zadatak je neutralizirati 4 neprijatljska AA guns od kojih se 1 nalazi na jednom kraju,drugi se nalazi na drugom kraju sela a ostala dva na krovu teško utvrđenog talijanskog HQ.Stisnete "E" kako biste završili sa mission briefingom (ili kako god ga zvali jer sigurno nije "short intel") i napokon na igru i malo pucanja!Birate arsenal oružja-možete nositi sveukupno tri oružja plus granate.U demou je izbor prilično ograničen-možete birati između Thompson SMGa kao primary weapon ili njemačkog MP40,M1 Garanda ili njemačkog Kar98 (bez scopea,njega dobijete sa upgradeom) te na kraju dobro nam poznati američki pištoljčić,ne mogu se sjetiti kako se zove.

Počinjete igru i pojavljuje se loading screen koji vam predstavi vašeg neprijatelja-talijanskog crnokošuljaša.Pošto je ovo prvi level u originalnoj igri to je i najslabiji protivnik uopće.Zanimljivo je kako neprijatelji imaju-levele.Tako je npr. Talijanski vojnik lvl. 1. i ima puno manju borbenu sposobnost od npr. jednog običnog Njemačkog vojnika koji je lvl4. ili 5.Najjači u cijeloj igri je nekakav fanatični nacistički vojnik sa crvenim povezom i dobro poznatom svastikom oko ruke sa gas-maskom kojeg nažalost nećete u demu sresti.Igra se opet loada u rekordno brzom roku (oko 20ak sekundi) i vi se pojavljujete u avionu.Ovo je jedina skriptirana scena u cijeloj igri.Vaši brothers in arms prostače i psuju dok netko puca po avionu (tipična scena za bilo koji WW2 shooter).Narednik proviruje glavu kroz avion i govori:"this is not even the enemy!It is our own GODDAMN NAVY!!"U sljedećem trenutku (veoma iznenađujuće,aha) on umire,nastaje kaos,vojnici iskaču i vi zajedno sa njima,avionu pokraj vas eksplodira motor i nestane u grafički impresivnom sunovraćanju u tamu.Sve odavde je vaš izbor.

Sada ste u zraku,možete ići gdje god hoćete,na koju god stranu prohtjeli,više nema linearnosti.Možete se spustiti na neprijateljski HQ,pokraj zelenog dima koji označava safe drop zones ili na krov neke zgrade.Dosta toga ovisi o vašem sljetanju,ako nesretno sletite srušiti ćete se na pod i dati neprijatelju priliku da vas pošteno izubija a ako pak sletite u ravnu dugu uličicu biti ćete istoga trenutka spremni za akciju.Ok,spustili smo se i sada dobivamo zadatak uništiti neprijatljske Anti Aircraft guns.Upravljanje i kontrole su veoma slične PA,dakle stvarno imate osjećaj da ste u svome tijelu a ne nekakva mašina koja ubija sve pred sobom kao npr. u CODu ili FEARu.Ruke vam se trzaju pri svakom ispucavanju metaka i poprilično ste neprecizni na ovom početku igre.Neprijateljske vojnike obično sredite sa dva-tri metka.Pri instaliravanju demoa trebali ste instalirati i Ageia Phsyx driver,bez obzira imali tu grafičku karticu (GRAW anyone?).Fizika u ovoj igri daje sve od sebe.Nisam primjetio da granate dižu vreće od pijeska u zrak ali ako npr. pogodite talijanskog vojnika u kacigu ona će odletjeti a njemu neće biti ništa.Ako ga pogodite na stepenicama on će se skotrljati dole a kaciga će mu se otkotrljati sa glave.

Grafika je također odlična,kacige blješte na svjetlu,kamene pločice i lokve koje su ostale poslije kiše daju dojam realnosti.Ali ono čime se U3 engine posebno ponosi su facijalne ekspresije koje su zaista legendarne i daju dojam ljudskosti vašim kolegama i neprijateljima.Affordance sistem koji je napaljivao publiku u bezbrojnim trailerima zaista funkcionira.Neprijatelji nisu više "sitting ducks",pretrčavaju preko ulice u želji za boljim zaklonom ili boljim pogledom na situaciju i zaista ih je teško pogoditi.Nemojte se brinuti da će vam vaši kolege davati muke jer ne pogibaju kao muhe, a neprijatelj daje dojam organiziranosti i sređenosti,možda i bolje nego u FEARu.Npr. ako pobijete osam od deset neprijateljskih vojnika jedan će potrčati natrag dok će ga drugi štititi sa "covering fire".Ako ne ubijete tog vojnika dok bježi on će vam se vratiti sa pojačanjem.Ako poginete nećete se respawnati u avionu već u zraku.Kada sredite prvi AA gun došli ste na dobro poznati checkpoint (kojeg mrzim) dakle nema slobodnog saveanja kada hoćete.No,možda je tako i bolje inače bi igra bila prelagana.

Ako se išta može zamjeriti demou onda je to njegova dužina trajanja.Na normalnoj težini ga prijeđete u svega dvadesetak minuta.Demo završava tako što stižete kao pojačanje do sjevernih vrata gdje dolaze Nijemci (malo bolji protivnici nego Talijani) i pucaju po vama.Pojavljuje se animacija gdje jedan vojnik odlazi po pojačanje u tek osvojeni HQ.Tu je možda i grafički najdomljiviji dio igre (osim aviona) kada Nijemci pucaju po vama,sa izrazom koncentriranosti i hladne proračunatosti a jedan vojnik maše ostalima kao znak za napredovanje.To je bio demo,nadam se da se niste polomili od dosade dok ste ovo čitali :D.Mogu reći da jedva čekam cijelu igru,izlazi (po najnovijem) 6.9.

mravojed20
23-08-2007, 17:05
Čovječe odlomke radi ovo je skoro nečitljivo. :shock:

Zvuči dobro,ali meni se nekako više sviđa novi Brothers in Arms,mislim da ću ovo preskočiti,probat ću demo,mo+da promjenim mišljenje.

Sterpo
23-08-2007, 17:20
znači ukratko igra je super?

Durin
23-08-2007, 17:43
Demo je super.Barem za mene.Jedina mana mu je kratkoća.Ako je netko već skinuo demo neka zaigra na expert level težini.Malo će pogubiti živce ali će demo puno duže trajati.

goGAMERo
23-08-2007, 17:46
Dal bi sa 3 ghz, 1 gb ram-a i 7900 gs mogao vrtiti na max detaljima i 1024 x 768 uz jedno 40 fps-a?

Kron
23-08-2007, 17:58
jedino mi je glupo sto moram odvalit to sve u komadu, ne mogu pauzirat download

Sterpo
23-08-2007, 18:23
juhuhu 63% trenutno
jedfa čekam

Kron
23-08-2007, 18:58
srew ya all... sad idem skidat :(

Sterpo
23-08-2007, 20:08
hehe skinuo i instalirao
sav sretan kliknem dva puta na shortcut i vidim poruku
da mi grafička ne podržava igru :cry: :cry: :cry:

Kiklop
23-08-2007, 20:41
hehe skinuo i instalirao
sav sretan kliknem dva puta na shortcut i vidim poruku
da mi grafička ne podržava igru :cry: :cry: :cry:rofl trebo si se bolje informirat moras imat SM 3.0
mada su u prijasnjim minimalnim zahtjevima naveli da je 2.0 minimum

Durin
23-08-2007, 20:52
Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 supportSfor Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne Demo.
Ovo je izvučeno iz readmeja.Sterpo,koju grafičku imaš?Trebao si pitati,mogao sam te upozoriti.
:(

radeoN
23-08-2007, 21:14
oce li demo biti na pcplay DVD slijedeci mjesec (da ne trosim intnernet nema
svatko FLAT :-x )
sto se tice hardvera ja mslim da necu imati problema (je li igra podrzava DX10)

HalF-DeaD
23-08-2007, 21:17
9, ne 10

Durin
23-08-2007, 21:44
Koliko ja znam PcPlay ne izlazi sljedeći mjesec,100 broj je ujedno i 101,dakle dvobroj za Kolovoz i Rujan.Sljedeći put ga možemo vidjeti na kioscima početkom Listopada.

Stormcrow
23-08-2007, 21:56
:? :? kako ne placam sa acc na fileplanetu, moram cekati 38 minuta da bi kinuo demo :? ne da mi se stvarno...

Durin
23-08-2007, 22:03
Ljudi su na službenim forumima zadovoljni demom.Doduše ima par pritužbi na bugove i HUD ali inače je sve super.Ima i par nezadovoljnika sa SM 2 karticama koji uvjek dobivaju (pomalo bezobrazan) odgovor da kupe novu grafičku jer industrija nikoga ne čeka.This is Unreal 3 engine.Get used to it.
Evo uploadao sam par screensa da vidite kako to sve izgleda na mojoj konfi:

http://img117.imageshack.us/my.php?imag ... 004fd7.png (http://img117.imageshack.us/my.php?image=screenshot00004fd7.png)
(Komične facijalne animacije,trenutak prije nego što su ustali :rotfl: )

http://img211.imageshack.us/img211/8874 ... 017cb4.png (http://img211.imageshack.us/img211/8874/screenshot00017cb4.png)

http://img523.imageshack.us/img523/4151 ... 010cp2.png (http://img523.imageshack.us/img523/4151/screenshot00010cp2.png)

http://img523.imageshack.us/img523/29/s ... 014qx8.png (http://img523.imageshack.us/img523/29/screenshot00014qx8.png)

goGAMERo
24-08-2007, 07:31
Fino izgleda, drago mi je što je optimizirano : )

dugi
24-08-2007, 07:35
super izgleda,a na kojem kompu to vrtis.

fan
24-08-2007, 08:50
Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 supportSfor Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne Demo.
Ovo je izvučeno iz readmeja.Sterpo,koju grafičku imaš?Trebao si pitati,mogao sam te upozoriti.
:(

Dal to znači da ću morat kupiti novu grafičku? :cry: :cry: :(

Durin
24-08-2007, 09:28
Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 supportSfor Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne Demo.
Ovo je izvučeno iz readmeja.Sterpo,koju grafičku imaš?Trebao si pitati,mogao sam te upozoriti.
:(

Dal to znači da ću morat kupiti novu grafičku? :cry: :cry: :(
Bojim se da hoćeš.

Došlo je par nezadovoljnika na forume koji su izvrjeđali demo i razočarno ustanovili da je lošije od COD2.Sve ovisi o tome što više preferirate.Ja više od svega cijenim nelinearnost.Već mi je puna kapa shootera linearnih kao daska gdje se baš MORA uništiti tenk kako bi se prešlo na sljedeći dio mape,gdje baš MORAM ubiti lika za MG42 kako bi ostali prošli dok ostali svi čekaju da ja to napravim.U Airbornu je to drugačije-ne moraš uništiti tenk,možeš pobjeći od njega u neku zgradu i dalje ići ispunjavati objectivse,ne moraš ubiti lika za strojnicom,može ga ubiti i tvoj vojnik.Ne moraš se probijati sat vremena do svog cilja već samo sletiti na njega.
Srećom da više njih misli da je demo bio dobar.Demo ima odličnu repetitivnost,prelazim ga već po peti put,svaki put otkrijem neki novi dio mape-visoki toranj kojega prije nisam skužio gdje vrijebaju Talijani ili podrum HQa koji je pun neprijateljskim vojnicima.

Srećom da više njih misli da je demo odličan.Eh,ta vječna borba između MOH i COD fanova.

Sterpo
24-08-2007, 09:42
Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 supportSfor Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne Demo.
Ovo je izvučeno iz readmeja.Sterpo,koju grafičku imaš?Trebao si pitati,mogao sam te upozoriti.
:(

radeon 9600 :roll:

RayDX
24-08-2007, 09:45
Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 supportSfor Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne Demo.
Ovo je izvučeno iz readmeja.Sterpo,koju grafičku imaš?Trebao si pitati,mogao sam te upozoriti.
:(

radeon 9600 :roll:

dual 8800gts 8), ali sam čuo da nije optimizirana za SLi, a jebiga, i jedna kao samac će dobro ići :)

Kron
24-08-2007, 10:04
jel mogu to checkat nsa onom linku za konfu, odaberes igru i onda ti oni kazu jel zadovoljavas?


Ovim putem karam rodbinu T-comu mamu im fašističku

ivan
24-08-2007, 10:05
ovo rula :pray:

nisam očekivao tako dobru optimiziranost! UE3 očito podoguje nama smrtnicima :)

Durin
24-08-2007, 10:28
jel mogu to checkat nsa onom linku za konfu, odaberes igru i onda ti oni kazu jel zadovoljavas?


Ovim putem karam rodbinu T-comu mamu im fašističku

Misliš na http://www.systemrequirementslab.comS?
Ne,tamo još nema Airbornea.Ali zato imaju Bioshock demo.Vjerujem da će ubrzo updateat sa Airborneom.

Sterpo
24-08-2007, 11:26
ovo rula :pray:

nisam očekivao tako dobru optimiziranost! UE3 očito podoguje nama smrtnicima :)

meni i ne baš
ali ionako sam namjeravao kupit novi komp za koji mjesec

† zlo †
24-08-2007, 12:54
Kao i BioShock i ova igra radi na max detaljima. Jebeno dobro napravljen ovaj U3 engine 8)

goGAMERo
24-08-2007, 14:18
Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 supportSfor Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne Demo.
Ovo je izvučeno iz readmeja.Sterpo,koju grafičku imaš?Trebao si pitati,mogao sam te upozoriti.
:(

radeon 9600 :roll:

dual 8800gts 8), ali sam čuo da nije optimizirana za SLi, a jebiga, i jedna kao samac će dobro ići :)

sli je moj šej... ovaj kralju sranje, to ti je jedan dečko govorio, nisi slušao jebiga!

BTW. Nelinearnost cijenim :) Ovo bi mogao biti najbolji WW2 shooter ikada!

Dweller
24-08-2007, 16:21
slinim za grafikom!

Kron
24-08-2007, 17:56
hir hir!

skinem 1.3GB da bi mi reklo da mi grafa nije supported. X800XL
Ovim putem uriniram EA po rodbini i dabogda im krepala krava

RayDX
24-08-2007, 18:16
Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 supportSfor Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne Demo.
Ovo je izvučeno iz readmeja.Sterpo,koju grafičku imaš?Trebao si pitati,mogao sam te upozoriti.
:(

radeon 9600 :roll:

dual 8800gts 8), ali sam čuo da nije optimizirana za SLi, a jebiga, i jedna kao samac će dobro ići :)

sli je moj šej... ovaj kralju sranje, to ti je jedan dečko govorio, nisi slušao jebiga!

BTW. Nelinearnost cijenim :) Ovo bi mogao biti najbolji WW2 shooter ikada!

Sada mogu Alt-tab pa na jednoj jezgri procesora i grafičkoj mogu igrati MoH A, a na drugoj raditi u Mayi :P Treba udariti u podršku 64-bitnih aplikacija i izbaciti potpuno 32bitne i multiGPU threads... E to će biti prava stvar... Nitko nije sretan kad je sam, trenutno... Samo vi :P :)

Durin
24-08-2007, 19:14
Evo i prvih modova:
1.)This mod lets you play around with all three weapon upgrades, including the K98/M1 grenade launchers. You don't need to back anything up besides the config file because it does nothing but change how many points you need to get all upgrades so it won't corrupt your demo.

http://planetmedalofhonor.gamespy.com/V ... tail&id=46 (http://planetmedalofhonor.gamespy.com/View.php?view=MoHABFiles.Detail&id=46)

2.)What this mod does is convert all enemy AI within the demo to Elite SS German AI.

http://planetmedalofhonor.gamespy.com/V ... tail&id=47 (http://planetmedalofhonor.gamespy.com/View.php?view=MoHABFiles.Detail&id=47)

Sterpo
24-08-2007, 19:17
hir hir!

skinem 1.3GB da bi mi reklo da mi grafa nije supported. X800XL
Ovim putem uriniram EA po rodbini i dabogda im krepala krava

join the club :roll: :D

fan
24-08-2007, 19:20
Baš i ne kužim zake igra ne podržava 7300GS. :roll:

goGAMERo
24-08-2007, 19:32
Evo ja prekucao demo na high detaljima i 1280 x 1024 na 3 ghz, 1 gb ram-a i 7900 gs, zadovoljan sam performansama, igra bi mogla jako puno ownati!

100EURO
25-08-2007, 21:15
Evo frend skinuo igru i kaze da je odlicna samo prekratka(demo) , ali da je ovo sve ostalo odlicno , a na 8600gts , amd 3600 x2 i 2gb 800mhz rama ju vrti na najvise sa 40fps , sto mi se cini ok

Kron
25-08-2007, 21:53
x800xl i nece

100EURO
26-08-2007, 00:59
x800xl i neceA jebga , nemas srece , mozda kad izade cijel igra dode i podrska za tvoju grafu

HalF-DeaD
26-08-2007, 01:08
x800xl i neceA jebga , nemas srece , mozda kad izade cijel igra dode i podrska za tvoju grafu
neće

Kron
26-08-2007, 08:29
x800xl i neceA jebga , nemas srece , mozda kad izade cijel igra dode i podrska za tvoju grafu
neće
argh, ubi me bez puške

HalF-DeaD
26-08-2007, 10:08
argh, ubi me bez puškeMože nožem?

fan
26-08-2007, 10:09
Super sad si zbok ove igre moram kupiti novu grafu.

HalF-DeaD
26-08-2007, 10:20
Ja sam kupio u ADMu zbog nje (i Bioshocka) Sapphire Radeon x1950 pro 512. Sad samo čekam da mi stigne 8)

Kron
26-08-2007, 10:42
argh, ubi me bez puškeMože nožem?
mislio sam na frazu "ubio si me bez puške" :P

RayDX
28-08-2007, 12:04
Ja sam ju danas zaigrao.... 1680x1050, sve maxed out i antialiasing na 8 te anisotropic na 8 (forsirano (AA, AF that is :))u nvidijinom setupu) ide glatko... Samo malo forsirani AA zajebava tako što ne radi kod briefinga :D ali u samom gameplayu dere :)

Rang€r
28-08-2007, 13:57
Jel taj demo podrzava Radeon 9600?

HalF-DeaD
28-08-2007, 13:59
ne

radeoN
28-08-2007, 14:56
savrseno optimizirano
RayDX postaj par screena

RayDX
28-08-2007, 17:08
savrseno optimizirano
RayDX postaj par screena

http://img519.imageshack.us/img519/8832/screen1sd1.th.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=screen1sd1.jpg)

more incoming!!!!! :D Jebote kakav osjećaj pruža igra, animacije su jebačke... Moram se dočepati unreala 3 enginea... auuuuuuuu....

Malo je color loss se dogodio, maximalnu kvalitetu sam stavio u fotošopu, ali i sada izgleda prekul oh yea, btw ima li kakav fix jer mi slabo djeluje AA forsirani....

Stormcrow
28-08-2007, 17:13
auu jest dobroo :) jedva cekam cijelu igru...

Kron
28-08-2007, 18:50
<--will :hangin: himself

mravojed20
28-08-2007, 18:53
Od 2005. sam na forumu i kroz to vrijeme je postano otprilike 10 screenshotova neke igre po danu.

Pa zaboga miloga,brightness monitora mi na je na max i vidim samo kacigu i obrise.

Nightyx
28-08-2007, 20:15
savrseno optimizirano
RayDX postaj par screena

http://img519.imageshack.us/img519/8832/screen1sd1.th.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=screen1sd1.jpg)

more incoming!!!!! :D Jebote kakav osjećaj pruža igra, animacije su jebačke... Moram se dočepati unreala 3 enginea... auuuuuuuu....

Malo je color loss se dogodio, maximalnu kvalitetu sam stavio u fotošopu, ali i sada izgleda prekul oh yea, btw ima li kakav fix jer mi slabo djeluje AA forsirani....

doću ti kući i ukrasti komp :twisted:

Kiklop
28-08-2007, 21:11
mogo si tu sliku malo smanjit a ne lol 600kb to mi se otvara 10 min na imageshacku
btw zas su oruzja u igri predebela thompson je velicine M1A1 lol a ustvarnosti je bio full mali

HalF-DeaD
28-08-2007, 21:22
M1/A1 Thompson (http://www.filofiel.com/tienda/images/MARUITHOMPSON.jpg)Sje velik 81.1 cm, nije baš mal.

RayDX
28-08-2007, 22:10
mogo si tu sliku malo smanjit a ne lol 600kb to mi se otvara 10 min na imageshacku
btw zas su oruzja u igri predebela thompson je velicine M1A1 lol a ustvarnosti je bio full mali

da, doimaju se veća, ali to je zapravo realno :D Odgovor zašto su slike jako velike... Visoka kvaliteta jedva može prikazati ovakav detalj, kod mene je bilo puno više boja dok sam capturao screen... Sada ću postati screen atmosfere u avionu :) Veoma je veselo :) :rotfl:

RayDX
28-08-2007, 22:44
http://img516.imageshack.us/img516/6427/screen2sa0.th.jpg (http://img516.imageshack.us/my.php?image=screen2sa0.jpg)Shttp://img239.imageshack.us/img239/6515/screen3xa6.th.jpg (http://img239.imageshack.us/my.php?image=screen3xa6.jpg)Shttp://img339.imageshack.us/img339/9952/screen4kh4.th.jpg (http://img339.imageshack.us/my.php?image=screen4kh4.jpg)

Samo se nadam da će srediti AA u punoj verzi igre :/ Igra je inače, yeeeeeeha...

SUFFEEEEEER!!!! :rotfl: :rotfl: , sjećam se kada su podjebavali drugi kada sam ja imao ge force 2 prošle godine :D hahah, who's laughing now :) Ponosan sam na drugu sliku gdje sam upecao metak u letu :)

Kiklop
28-08-2007, 22:58
M1/A1 Thompson (http://www.filofiel.com/tienda/images/MARUITHOMPSON.jpg)Sje velik 81.1 cm, nije baš mal.ne mislim po duzini vec po sirini malo su pretjerali u igri je garand sirok ko bazuka

RayDX
28-08-2007, 23:04
M1/A1 Thompson (http://www.filofiel.com/tienda/images/MARUITHOMPSON.jpg)Sje velik 81.1 cm, nije baš mal.ne mislim po duzini vec po sirini malo su pretjerali u igri je garand sirok ko bazuka

sve ima svoje boljke, srede oni to :)

Kron
29-08-2007, 09:46
thompson mi je malo chubast

HalF-DeaD
29-08-2007, 10:22
ma nema veze, samo da bude gg :D

HalF-DeaD
30-08-2007, 00:02
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa još 5 dana

brothers
30-08-2007, 08:17
probo demo predobra igra jedva cekam da izade :D

Rocchiro
01-09-2007, 16:06
ljudi,imadem neki retardirani prob.frend mi je skinul moh demo i sprzil na dvd.ja pokrenem install,onda on kao extracta nekaj kao,i kad mi se pojavi screen di kliknem na install game,komp mi se restarta.ono wtf?

Prince-Artas
03-09-2007, 10:59
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/ ... 20airborne (http://www.gamerankings.com/htmlpages2/931484.asp?q=Medal%20of%20Honor%20airborne)

3 recenzije

brothers
03-09-2007, 11:45
ljudi,imadem neki retardirani prob.frend mi je skinul moh demo i sprzil na dvd.ja pokrenem install,onda on kao extracta nekaj kao,i kad mi se pojavi screen di kliknem na install game,komp mi se restarta.ono wtf?


hmm. meni je bio isti problem meni se jednom restarta komp a jednom plava slika(dumping system ) taj dan sam kupovo napajanje kad sam stavio novo vise toga nije bilo mozda je to problem :D

btw koje napajanje koristis?




edit evo jednog ludog screnshota njemac otegnuo papke xD
http://img528.imageshack.us/img528/9914 ... ahaxh0.png (http://img528.imageshack.us/img528/9914/smijesansshahaxh0.png)

to mi se sad desilo u igri xD

neznam zasto nije 1280x1024 rezolucija nesto nevalja :|
edit1 ah da ima prek 3 mba pa smanjilo sliku

Rocchiro
03-09-2007, 14:33
ljudi,imadem neki retardirani prob.frend mi je skinul moh demo i sprzil na dvd.ja pokrenem install,onda on kao extracta nekaj kao,i kad mi se pojavi screen di kliknem na install game,komp mi se restarta.ono wtf?


hmm. meni je bio isti problem meni se jednom restarta komp a jednom plava slika(dumping system ) taj dan sam kupovo napajanje kad sam stavio novo vise toga nije bilo mozda je to problem :D

btw koje napajanje koristis?

di to mogu procitati? :oops:

Lord Jambrek
03-09-2007, 14:37
ljudi,imadem neki retardirani prob.frend mi je skinul moh demo i sprzil na dvd.ja pokrenem install,onda on kao extracta nekaj kao,i kad mi se pojavi screen di kliknem na install game,komp mi se restarta.ono wtf?


hmm. meni je bio isti problem meni se jednom restarta komp a jednom plava slika(dumping system ) taj dan sam kupovo napajanje kad sam stavio novo vise toga nije bilo mozda je to problem :D

btw koje napajanje koristis?

di to mogu procitati? :oops:

Otvori kućište i pročitaj.

Rex Regis.cro
03-09-2007, 17:24
Jao evo igrao demo, ma supač igra! pogotovo mi se sviđa što imate 3 načina slijetanja i dobivaš upgradeove za oružja, itd.

Rocchiro
03-09-2007, 18:31
ljudi,imadem neki retardirani prob.frend mi je skinul moh demo i sprzil na dvd.ja pokrenem install,onda on kao extracta nekaj kao,i kad mi se pojavi screen di kliknem na install game,komp mi se restarta.ono wtf?


hmm. meni je bio isti problem meni se jednom restarta komp a jednom plava slika(dumping system ) taj dan sam kupovo napajanje kad sam stavio novo vise toga nije bilo mozda je to problem :D

btw koje napajanje koristis?

di to mogu procitati? :oops:

Otvori kućište i pročitaj.

ok,mislim da cu preskociti ovo

Prince-Artas
03-09-2007, 19:09
ako imaš račun od kompa trebala bi na njemu pisat marka napajanja

Deadwalker
03-09-2007, 20:02
ljudi,imadem neki retardirani prob.frend mi je skinul moh demo i sprzil na dvd.ja pokrenem install,onda on kao extracta nekaj kao,i kad mi se pojavi screen di kliknem na install game,komp mi se restarta.ono wtf?
kod mene isto...sumnjam da je napajanje problem,imam skroz novi komp i sve ostale igre i demoi mi normalno rade

pike8
03-09-2007, 20:02
ljudi,imadem neki retardirani prob.frend mi je skinul moh demo i sprzil na dvd.ja pokrenem install,onda on kao extracta nekaj kao,i kad mi se pojavi screen di kliknem na install game,komp mi se restarta.ono wtf?

imo sam isti problem, rijesio sam ga tako sto sam ja manuelno pokrenuo setup iz foldera gdje je arhiva ekstraktovana; kod mene je to RarSFX1 folder u Temp-u, i kod tebe bi trebalo da bude tu.

eto, nadam se da sam pomogo. :D

100EURO
03-09-2007, 20:34
Evo kod frenda sam ga instalao i lik ima 2 gige rama , pentium 2.6 , 7600gs i steka nevjerojatno puno , ono neigrivo kako steka......to je glupo malo po meni

radeoN
03-09-2007, 20:39
problem je verovatno procesor je li P4 ili dualcore

Rocchiro
03-09-2007, 22:51
odigral sam demo.malo mi je dosadan,lijepe je grafike.fora mi je kak ljudi lete dok i pogodis s metkom.odigral bum igru tek reda radi kao ww2 fan,sumnjam da bu MP nekaj valjal posto se radi o Medal of Honoru i EA-u

HalF-DeaD
03-09-2007, 23:00
MoH:AA je imo carski MP... dok je hr scena još bila aktivna.

Rang€r
04-09-2007, 10:00
za 3 dana izlazi igra jel tak?

oce R9600 bit podrzan u cjeloj igri?

HalF-DeaD
04-09-2007, 10:02
Danas izlazi!!!!!!!11

Neće ti bit podržana grafa, traži SM3.0 (Unreal 3 engine)

EDIT: Zajebo sam se, izlazi za dva dana.

EDIT2: WTF negdje piše šestog negdje četvrtog :?

Rex Regis.cro
04-09-2007, 13:20
Uf, nemogu dočekat! A dobio sam i Vistušu pa mogu igrati Lost Planet i Biošok (moram Biošok prvo kupit'!) u DX 10 ^^

POSA
05-09-2007, 11:05
eto izašla je i ocjene su solidne

dugi
05-09-2007, 11:15
7.9
Good

http://pc.ign.com/articles/817/817487p1.html

bas tako solidne ali daleko od hit igre.

Glavna zamjerka,kratkoca.

Rocchiro
05-09-2007, 12:58
Glavna zamjerka,kratkoca.

ea.normalna stvar

Sterpo
05-09-2007, 13:34
iskreno nisam ni očekivao hit :wink:

Lord Jambrek
05-09-2007, 13:41
Glavna zamjerka,kratkoca.

ea.normalna stvar

Tipično EA.

Let's make a game that people will pass very fast, then we fast make an expansion that people will pass even faster, that's not much work, but it's fast money.

POSA
05-09-2007, 14:19
al ljudi moji, svejedno ćemo ju igrati. ipak je to medal of honor

Sterpo
05-09-2007, 14:44
ako je netko nabavio kakav je multiplayer?

Durin
05-09-2007, 16:15
Igra je odlična,ali prekratka.Baš kao što su se mnogi ljudi i bojali,ali sam se ipak nadao kako neće biti tako.Šteta,igra je preodlična. :(
Čini se da je multiplayer dobar dio igre,ali nema ničega novog, za ponuditi.Sada čekam BiA:Hell's Highway.Nadam se da će biti optimiziran kao i Airborne.

Rex Regis.cro
05-09-2007, 16:44
Meni se čini kao da je MoH: Airbourne samo ''aperitiv'' prije nego što izađe prava WWII pucačina, a to je BiA: Hell's Highway.

Sterpo
05-09-2007, 19:17
jes, jedva čekam BIA hell's highway
odigrao sam oba BIA i :pray: :pray:

Kron
05-09-2007, 19:23
<u agoniji zbog nepodrzane graficke>

HalF-DeaD
05-09-2007, 19:49
BIA suxa imho, ali jedva čekam da odigram Airborne. Možda probam i multiplayer.

HalF-DeaD
06-09-2007, 23:07
µpravo sam naručio igru :D Jedva čekam da stigne :D

Prince-Artas
07-09-2007, 21:56
jel igra na jednom dvdu il dual layeru

dugi
07-09-2007, 21:58
http://www.gamespot.com/pc/action/medal ... eview.html (http://www.gamespot.com/pc/action/medalofhonorairborne/review.html)

GameSpot Score
7.0
good

:(

HalF-DeaD
07-09-2007, 22:22
6GB veličina DVDa, dual layer je.

brothers
08-09-2007, 10:06
juhuu koliko kosta igra? mozda si je narucim samo neznam koliko kosta :D

DON METAK
09-09-2007, 12:14
ja jedva mogu da dočekam igricu, bit će predobra :D

Lord Myrkul
09-09-2007, 12:33
ja jedva mogu da dočekam igru, bit će predobra :D

nebi bas reka, malo san cita po netu i niko nije bas zadovoljan

kikl0p
09-09-2007, 12:50
Kaj jos niko nije nabavio igru,kakva je ????

Prince-Artas
09-09-2007, 14:31
ništa posebno koliko vidim po recenzijama
palac dolje za EA

Kron
09-09-2007, 15:19
sad ce nam uvalit expanziju, pa jos jednu pa jos jednu i to ce bti jedna igra po cijeni 3

HalF-DeaD
09-09-2007, 15:39
Meni ta igra nema cijene :D

BINUX
09-09-2007, 22:32
Igrao igru i predobra je nabrijana je akcijom od poćetka do kraja.
Grafika fenomenalna U3 engine je stvarno mrak.
Zvuk pušaka i okoline fenomenalan.
Igrivost super jedino je banana što nema krvi normalno EA i njihov pogled igra za sve uzraste :twisted:
Sve u svemu neznam zašto je kritićari pljuju meni je super a inaće nevolim baš igre na tematiku WW2.
A kao najviše ju pljuju kao prekratka.

Cali
09-09-2007, 22:55
evo upravo sam odigrao prvu misiju... grafika je odlična, dosta dobro optimizirana (sve osim textura na max i klizi na nekih 40-tak fpsa u 1280*1024 rezi).

fizika je također dosta dobra, čini mi se da će igra biti stvarno ok...

ipak to su samo prvi dojmovi, još ćemo vidjeti.... 8)

SkunK
09-09-2007, 23:14
Bilo bi dobro kad bi stavili ovo na novi pcplay dvd.

SkunK
10-09-2007, 14:24
Uprvo sam odigrao demo, dojmovi :

Dosta lagana igra, iako od svih tih efekata,svijetla, mraka... neznam ko pije ko placa, malo sam zbunjen sta se tice kontrola ( mislim na aiming down the sight i sprint + crouch ).

Fizika je predobra, a igra je super optimizirana tako da mi minimalno steka i to tek malo na pocetku.
Jedino mi je zamjerka to sta ili nisam naucen na takve igre gdje vise buljis u grafiku i neznas sta da prvo pogledas ili sam zbunjen jer je prvi put igram.
Ali sta se tice demo-a :

8/10.

kikl0p
10-09-2007, 14:45
Uprvo sam odigrao demo, dojmovi :

Dosta lagana igra, iako od svih tih efekata,svijetla, mraka... neznam ko pije ko placa, malo sam zbunjen sta se tice kontrola ( mislim na aiming down the sight i sprint + crouch ).

Fizika je predobra, a igra je super optimizirana tako da mi minimalno steka i to tek malo na pocetku.
Jedino mi je zamjerka to sta ili nisam naucen na takve igre gdje vise buljis u grafiku i neznas sta da prvo pogledas ili sam zbunjen jer je prvi put igram.
Ali sta se tice demo-a :

8/10.koju konfu imas

Rang€r
10-09-2007, 15:04
taj demo ne podrzava R9600 jel tak?

ak ne jel cjela podrzava, danas izasla jel tak?

SkunK
10-09-2007, 15:06
AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+
NVIDIA GeForce 7600 GT

Rang€r
10-09-2007, 15:08
s tom si konfom demo igro?

SkunK
10-09-2007, 15:34
Da

Carp
10-09-2007, 16:30
[CENZURA]Sidem sad igrati pa vam javim!

Post editiran zbog spomena piratije. Ovaj put neću proslijediti za direktni ban, kao što bi trebao, već ću te samo upozoriti. Opomena u vezi piratije NEMA - instant ban je jedino riješenje. Za više informacija pogledati TU (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=16052).

~Arbiter

brothers
10-09-2007, 17:14
Meni ta igra nema cijene :D
nema tebi ali meni ima koliko kn?

Carp
10-09-2007, 17:27
igro cijelu igra je odlicna! grafika je uber super! preporucujem nabavite!

Stormcrow
10-09-2007, 17:33
kad bi trebala izaci igra? jel vec izasla?

demetrius
10-09-2007, 17:50
kad bi trebala izaci igra? jel vec izasla?

da,ali vidim da gameri nisu oduševljeni zbog kratkoće sp.

Stormcrow
10-09-2007, 18:02
ah, vijedi probat barem... MoH mora biti dobar :)

kikl0p
10-09-2007, 19:04
kad bi trebala izaci igra? jel vec izasla?

da,ali vidim da gameri nisu oduševljeni zbog kratkoće sp.svaku misiju mozes igrat 5puta i nikad nece bit isto

POSA
10-09-2007, 21:35
joj šteka, joj al šteka
šteta
proklet bio moj mali komp

kikl0p
10-09-2007, 21:41
lol
a tvoj mali komp je..........
ak se smije znat

Stormcrow
11-09-2007, 14:50
evo maloprije nabavio igru, meni je predobra igra, samo mi je malo tesko koristit aim down the sight... malo je glupo to napravljeno... mozda dok se naviknem :)

SkunK
11-09-2007, 15:17
evo maloprije nabavio igru, meni je predobra igra, samo mi je malo tesko koristit aim down the sight... malo je glupo to napravljeno... mozda dok se naviknem :)

Da, aim down the sight je malo sjeban jer bi ja drzao tipku a zapravo je dovoljno da jednom stisnes.

Stormcrow
11-09-2007, 15:37
da, al eto polako se navikavam... nesto sam zeznuo sa save game-om, pa moram prvu misiju opet prelazit :D

EDIT: kako se uzima screenshot :? jel postoji kontrola u igri za to?

Prince-Artas
11-09-2007, 21:54
al neradi prinscreen?
pogledaj kontrole

POSA
12-09-2007, 10:27
lol
a tvoj mali komp je..........
ak se smije znat

6600gt, giga rama, 3000+

SkunK
12-09-2007, 11:50
Print screen tipka ili FRAPS.

HalF-DeaD
12-09-2007, 14:31
μpravo mi stigla naručena igra, idem sad španat :D

12-09-2007, 21:14
Upravo igram....Prvih 10min ostao bez riječi..jednostavno fenomenalno...grafika do jaja...Preporuka svima...Grafički feeling me jako podsječa na filove iz crysisa...

Stormcrow
12-09-2007, 21:43
a meni stvarno grafika nije previse vazna, bilo bi bolje da su malo manje radili na grafici, i dodali jos nekoliko misija :? premalo brate, ne isplati se davat pare na ovo... jedino mp da igram...

POSA
13-09-2007, 07:28
al čujte, manjak misija je realan....nisu oni 30 puta skakali u neprijateljsko područje